Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» GKS Katowice - STAL - początek meczu o godz. 17.00

GKS Katowice - STAL - początek meczu o godz. 17.00
O godz. 17.00 Stalówka rozpocznie kolejny mecz tego sezonu.

Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będzie drużyna GKSu Katowice.

Komentarze (259)

~zks | 2007-08-18 16:50

Do boju STALOWCY,walczcie i zagrajcie z ambicją,a wynik będzie napewno dobry.

~kam | 2007-08-18 16:53

0 Spotkanie jako arbiter główny posędziuje Łukasz Śmietanka z Radomia.
0 Jak będzie dzisiaj?!
0 Historia rozegranych gier między oboma klubami liczy sobie 9 spotkań, z czego aż sześć razy zwycięsko z boiska schodziła drużyna GKS-u.
0 Katowiczanie są na piątym miejscu w tabeli z 7 punktami na koncie. Stal zaś plasuje się na dwunastej lokacie z 4 oczkami.
0 GKS Katowice podejmie dziś na własnym boisku zespół Stali Stalowa Wola.

~luk | 2007-08-18 16:54

Ciekawe,czy jak nie daj boże dostaną dzisiaj baty,to ten cały jebany zarząd zmięknie i w końcu przejrzy na oczy,że ten skład trzeba koniecznie wzmocnić.A jak wyjebią kolejnych 3 zawodników,to jak skończymy rundę ,chyba juniorami.Oby tak nie było.

~pesymista | 2007-08-18 16:55

baty beda poniewaz nie jedzie sie na mecz 300 km w dniu meczu a pozatym jak bedzie kontuzja nie daj boze obroncy to uwakwe wejdzie na pomoc a tadek zostanie przesuniety do tylu, lawke mamy fest, a to wszystko przez zydow w zarzadzie albo przez naszego super sponsora III liga jak nic sie nie zmieni, ale przynajmniej blisko na mecze i co tydzien derby podziekiujmy zarzadowi

~xman | 2007-08-18 16:57

Jest gdzies relacja?

~1-0 | 2007-08-18 16:57

1-0 dla gieksy:/ info pewne

~kam | 2007-08-18 16:59

DO 1-0 ZAMKINIIJ RYJ PARCHU JAK NIE WIESZ IDIOTO TO DOPIERO MECZ SIE ZACZNIE PALO

~mario | 2007-08-18 16:59

Nie chcę byc złym prorokiem,ale nieciekawie widzę ten wynik dzisiejszego meczu.Po ostatnich przejściach w klubie,napewno w jakimś tam stopniu,został uraz na psychice u naszych grajków.Wyjebali 3 zawodników,Lompe zrezygnował,nie zarejestrowali nowych zawodników i nie wiadomo czy wogóle to zrobią,no i te kontuzje obrońców i krótka ławkw.Oj żle to widzę,chciałbym się mylić.

~...m... | 2007-08-18 16:59

Wietecha
Wieprzęć
Maciorowski
Lebioda
Trela
I wanicki
Krawiec
Nakoulme
Kęska
Gęśla
Pałkus

~asdasd | 2007-08-18 17:00

~Stachu | 2007-08-18 17:00

Podzielam obawe o wynik niektórych o wynik dzisiejszego meczu...

~asdasd | 2007-08-18 17:01

byłem przygotowny na wyjazd ale w ostatniej chwili cos mi wypadło :| ale ja wieze ze dzis 3pkt beda !

AVE STALÓWKA ! NA ZAWSZE

~kam | 2007-08-18 17:01

Pogoda w Katowicach idealna do gry w piłkę nożną. Świeci słońce, jest ciepło.

~asdasd | 2007-08-18 17:02

ZACZEŁO SIE !

~kam | 2007-08-18 17:02

1 Początek pierwszej połowy spotkania.
0 Na trybunach póki co 2000 tysiące widzów.

~Stachu | 2007-08-18 17:06

Motor-Polonia 1:0

~hhhh | 2007-08-18 17:09

2 Dobra akcja GKS, ale Gielza nie trafia w piłkę w polu karnym.

~kam | 2007-08-18 17:09

4 Akcja Stali, ale Gęśla zatrzymany w polu karnym gospodarzy.
2 Dobra akcja GKS, ale Gielza nie trafia w piłkę w polu karnym.

~aaa | 2007-08-18 17:11

już w plecy !

~suawek | 2007-08-18 17:12

Niestety 1:0 dla GKS - Gielza 5\'

~Stachu | 2007-08-18 17:12

już w plecy 0:1 ....

~:) | 2007-08-18 17:12

norma :]

~kam | 2007-08-18 17:12

5 GOL! Dośrodkowanie Sadowskiego, zła interwencja Wietechy, strzela Gielza i mamy 1:0!

~1-0 | 2007-08-18 17:12

i w dupe od 10 minuty:(

~fan | 2007-08-18 17:13

ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

~Stachu | 2007-08-18 17:13

Bramke zawalił Balon, źle intewrwniując przy dośrodkowaniu.

~kurwa | 2007-08-18 17:13

kurwa 1:0

znow poczatek \\\\\\\'5 min :/

~trax | 2007-08-18 17:13

już gwiazdorzy przegrywają oj co za ciecie grają w tej stalowej

~sd | 2007-08-18 17:13

Już kużwa zaczęlo się tradycyjnie!Teraz znów trzeba gonić wynik,a tego nie potrafimy.

~kam | 2007-08-18 17:16

8 Ponownie Pałkus, ale obok bramki.
7 Uderzenie Pałkusa z 40 metrów przynosi gościom rzut rożny.

~kam | 2007-08-18 17:16

8 W sektorze gości około 100 kibiców Stali, którzy swoim dopingiem zagrzewają do boju swój zespół.

~gh | 2007-08-18 17:17

W saektorze gości ok.100 kibiców Stali.

~kam | 2007-08-18 17:17

11 W pole karne GKS dośrodkowuje Iwanicki, ale obrona gospodarzy wyjaśnia sytuację.
10 Brzydki faul Kęski, obyło się bez kartki.

~Stachu | 2007-08-18 17:18

Kiedy my wygramy mecz w II lidze na wyjeździe?? Bo ostatni raz to było prawie rok temu 19 sierpnia 2006!!!

~ey | 2007-08-18 17:19

Napewno już nie dzisiaj.

~kam | 2007-08-18 17:19

14 Sadowski do Prasnala, ale szybciej do piłki dobiega bramkarz Stali i zażegnuje niebezpieczeństwo pod własną bramką.

~do kam | 2007-08-18 17:20

Litości, każdy umie włączyć sobie relacje i przeczytać!

~buhaha | 2007-08-18 17:21

nie kazdy wie gdzie i jak chce sie tak bawic niech pisze

~stal73 | 2007-08-18 17:21

Przecież gks nie ma za mocnego składu ,sądziłem ,że powalczą o jakiś remisik,no ale jak traci się bramkę w pierwszej akcji meczu,to nie ma co się łudzić.Oby nie skończyło się tak jak na pelikanie.

~ktoś | 2007-08-18 17:22

» LINK Tu jest link

~felipe | 2007-08-18 17:24

Pałka szaleje:) moze cos mu w koncu wpadnie:)

~kam | 2007-08-18 17:24

sory myslalem ze nie przeszkadza wam ale okej myslalem ze bedzie dobrze juz nie bede pisal

~kolok | 2007-08-18 17:24

kurwa mac ,jak zwykle ,jeszcze dobrze nie zaczeli juz w plecy ...szlak by to trafil...kurwa gryżć trawę bo zajebięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę.

~fgdf | 2007-08-18 17:24

stracili bramke:D ale palkus strzela ciagle i mu to wychodzi..do bramki!!:)

~... | 2007-08-18 17:25

co to palkus tylko gra??

~bzc | 2007-08-18 17:25

trudno straciliśmy bramkę ,ale widzę,że jakies akcje nawet próbują zrobic,może coś wpadnie.

~do stal73 | 2007-08-18 17:25

Wielkich nazwisk nie ma, ale tych co ma to tworzą zgraną drużynę!

~fan | 2007-08-18 17:30

w stalowej nie ma wogule ataku to kto ma strzelac

~sdfsd | 2007-08-18 17:30

Lebioda :-)

~fan | 2007-08-18 17:32

ehehe na niego nie mozna tylko liczyc , a przeciez on jest od bronienia a nie strzelania bramek , to gesla ma jebac bramy a nie Lebioda :P trzeba scignac tego salamiego , moze on cos bedzie strzelał

~xx | 2007-08-18 17:32

spokojnie,stalowka sie rozgrzewa.To dopiero 5 mecz

~... | 2007-08-18 17:33

hehe jak to nie ma ataku a nasi obroncy o loool2

~asdasd | 2007-08-18 17:33

ej naprawde tylko Pałkus gra !

~stick | 2007-08-18 17:34

Na stronie \"Echa Dnia\" jest relacja bezpośrednia minuta po minucie. Nie wiem tylko, czemu napisali, że z meczu Stali Sralowa Wola. To nie brzmi ładnie...

~... | 2007-08-18 17:35

no mowie ;] non stop palkus palkus a inni to chyba pojechali na wycieczke;]

~dfgd | 2007-08-18 17:35

Inni broniąbramki :-) a palkus strzela z polowy aby trafic:D

~kolok | 2007-08-18 17:36

z tego co widze to tylko pałkus na razie gryzie trawe,a gdzie kurwa reszta.

~... | 2007-08-18 17:36

to moze by tak naszych obroncow na atak przesunac:)) hehe tylkoo kto by bronil braamki hmm ;]

~kibic | 2007-08-18 17:37

Dlamnie to moze nawte tam pisać MIKULSKI,ważne zeby strzelili:)

~sdfsd | 2007-08-18 17:37

Trener na obrone:D trener liczy sie jako 12 zawodnik:P

~s.w | 2007-08-18 17:41

Ciągle Pałkus i Pałkus,apytam sie gdzie kurwa ten gwiazdor Gęśla,dlaczego on tak nie gra i trawy nie gryzie?Zmęczony?

~ziomek | 2007-08-18 17:42

Ściśnijcie pizdy wy wszyscy co mówicie, że tylko Pałkus gra. Jebać was kmioty.

~fan | 2007-08-18 17:42

dajcie link do realacji z echodnia zgory dzieki

~gfh | 2007-08-18 17:43

38 Dwie ładne interwencje Gorzycy. Najpierw obronił strzał Nakoulme, a następnie Gęśli.
Pasi?

~asdasd | 2007-08-18 17:43

Po raz kolejny Pałkus z wolnego i rzut rożny dla gości.

nice

~fan | 2007-08-18 17:43

do s.w to jest gesla Dwie ładne interwencje Gorzycy. Najpierw obronił strzał Nakoulme, a następnie Gęśli.

~ziomek | 2007-08-18 17:43

Jeb się fan » LINK

~CZESLAW | 2007-08-18 17:44

a mowilem ze przegraja oni nie umieja grac w pilke nozna tak jak wszyscy polscy pilkarze to 3 liga europejska ha ha

~fan | 2007-08-18 17:44

hahah nie zdenerwujesz zbyt szczesliwy człowiek jestem

~wr | 2007-08-18 17:45

Tak kurwa ,gks oddał 1 strzał na bramkę i gol,My chyba kilkanaście i bramki dalej nie ma.Dlaczego gramy tak nieskutecznie i musimy ze 30 razy strzelać ,żeby jakiś fuks wszedł.

~... | 2007-08-18 17:45

ziomek ales Ty pusty kazdy moze pisac co mu sie podoba i to co uwaza sam sie jeb

~suawek | 2007-08-18 17:46

do fan:
relacja w Echu Dnia

» LINK

~Stachu | 2007-08-18 17:46

ChociaŻ NIECH BEDZIE RAMIS kurwa!

~suawek | 2007-08-18 17:47

Juz kurwa 2:0 :/

~Stachu | 2007-08-18 17:47

0:2 ja pierdole!

~asdasd | 2007-08-18 17:47

HAHAHA 2:0

~CZESLAW | 2007-08-18 17:47

no i juz 2 o!!!!!!W DUPE PO CO BYLO JECHAC TYLE KILOMETROW?????

~felipe | 2007-08-18 17:47

pozamiatane

~... | 2007-08-18 17:47

kurwa 2;0

~ziomek | 2007-08-18 17:48

Masz Stachu RAMIS dwa do zera :DDDDDDDDDD

Wpierdol :

~qwertxj | 2007-08-18 17:48

Tak kurwa brawo,my gramy ,a gks strzela bramki .Tak trzymac.

~jery | 2007-08-18 17:49

Oby nie skończyło się jak w Pelikanie. Ale cóż zrobić nie ma nawet za bardzo co zmienić bo zarząd oszczędza i nie mamy zawodników. Przykre zmierzamy do III ligi. Jak nic sie nie zmieni to nie ma innej perspektywy. Jeszcze raz mi przykro że w Stalowej Woli mamy taki zarząd

~bulobulo | 2007-08-18 17:49

kolejny pogrom gwiazdorów z hutniczej, gesla jak zwykle wymiata w trybuny. stal to typowy dostarczyciel punktów i bramek

~tyci | 2007-08-18 17:51

co za kurwy jebane zeby ich kurwa chudy byk jebał ,rzuccie kurwa rekawice i zejdzcie z boiska

~stalówka | 2007-08-18 17:52

Pięknie,1 bramka na dzień dobry,a 2 bramka do szatni,lepiej być nie może,taka sytuacja każdego może zdołować,nawet twardziela.Już nic z tego dzisiaj nie będzie .Niestety,kolejny mecz nieudolnie rozegrany!

~eSka | 2007-08-18 17:53

No to panowie za roczek derby na bank

~zetkaesiak | 2007-08-18 17:54

kurwa !!!!
przed nami druga połowa!!!
gks jeszcze ze dwie dołoży -Eskimmosi PEWNIE zero!!!!

~gul | 2007-08-18 17:56

i po meczu i po druzynie....albin i tak to wszystko pierdolnie bo to nie ma sensu....zresztą ciekawiej bedzie w 3-ciej lidze albo zrobi sie to co z gorzycami .

~misiek | 2007-08-18 17:59

Kurwa 12 goli puszczonych w 5 meczach, do dupy z taką grą!

~dfr | 2007-08-18 18:00

Czytając relację nie gramy żle,mamy sytuacje,tylko nie ma dalej kto bramek strzelać,a Gęśla to już jest nieporozumienie.Ion chciał grć w Bełchatowie?

~boniek | 2007-08-18 18:00

Panowie, to dopiero I połowa!! W szatni będzie reprymenda trenera, drobne korekty w ustawieniu i może się skończyć 3:2 dla stalówki. Ducha nie gasić!! :D

~do boniek | 2007-08-18 18:03

Wierzysz w to. To mission impossible!

~kibic | 2007-08-18 18:04

zle to widze chlopaki./////bo gramy pozniej mecz ze zniczem ...jak narazie liderem pozniej dwa wyjazdy lomza (moze uda sie zdobyc jakies punkty albo punkt) i slask ...wiadomo ze na wyjazdach na dobrze nie gramy ....a pozniej mecz u siebie z arką (bardzo ciezki ) wiec moze byc taka sytuacja ...ze za duzo punktow w tych kolejkach nie zdobedziemy a co za tym idzie ...spadniemy w ligowej tabeli

~CZESLAW | 2007-08-18 18:05

chlopcze o czym ty mowisz 2 3 dla stalowki????nie badz smieszny mamy bardzo slaba druzyne nieudolnych dzialaczy i pierdolca za prezydenta....

~e(S)ka | 2007-08-18 18:07

Panowie jak sie wyrzuca najlepszych zawodnikow to sorki ale napewno Mietek by za Stal duzo oddał bo koles ma charakter. Jedyny pozytyw to to ze za roczek Grande Derby SIARKOWCY bez napinki

~Stachu | 2007-08-18 18:09

Motor-Polonia 2:0

~filip | 2007-08-18 18:10

Możliwośc gry z Gieksą mogła być już w barażach, na szczęście były Stróże

~zetkaesiak | 2007-08-18 18:15

Odwróć tabele.........
Stalówka bedzie na czele..............

~Stachu | 2007-08-18 18:18

Ładna akcja Iwanickiego, dośrodkowanie ... w polu karnym gospodarzy nie było żadnego z piłkarzy Stali. no comment

~Szymek | 2007-08-18 18:19

nierob siary siarkocholiku pierdolony bedziesz mial za rok derby w IV lidze pedale z tomasovia

i wypierdalaj z tej strony

~MiZu | 2007-08-18 18:22

45 min Podczas pierwszej połowy spotkania na stadion w Katowicach doszła spora część kibiców. Jest ich teraz około 5500.

~rok | 2007-08-18 18:25

Niestetychłopaki,jeżeli chodzi o mecz ,to ja już nie wierzę ,jest pozamiatane!Trzeba się zebrać i zrobić pikietę pod klubem,musimy wyjebać ten cały jebany zarząd,bo wyrażnie widać ,że na każdym kroku robią krzywdę tej drużynie,robią tak by mieli cały czas pod górkę i spadli do 3 ligi.Nie możemy im pozwolic na to!

~zozole | 2007-08-18 18:26

Ludzie to było pewne że STALÓWKA dostanie.

Chodź jestem kibicem Stalówki to jednak znam się co nie co na sporcie i nie miałem zadnych nadziei na osiągnięcie dobrego wyniku.

Ale chociaż może coś wpadnie w STS :D Bo kurs 1.70 na GKS to nie jest zły.


CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE W MOIM SERCU JEST STAL I NA DOBRE I NA ZŁE

~Siarka | 2007-08-18 18:27

tyle stalówki się zameldowało w katowicach???
to dzisiaj rypiemy wam laski w arkadii!!!!!!!!!!!

~czeslaw | 2007-08-18 18:27

a skad niby zarzad ma wziasc pieniadze na pensje dla lepszych pilkarzy....ha hja ha w calej europie kupuje sie pilkarzy a w polsce i stalowej woli nie ma nawet na pensje dla nich ha ha ha

~malutki | 2007-08-18 18:28

zawsze i wszedzie stalowka jebana bedzie!!!!!

~stal | 2007-08-18 18:29

Siwy jako obrońca wziął się za rajdy w polu karnym gks-u,a gdzie do cholery są napastnicy,czy oni wogóle są na boisku?

~jery | 2007-08-18 18:31

gnieciemy i gnieciemy tylko nie ma komu bramki szczelić oby nie poszła za chwilę kontra bo zakończy ona mecz

~stal73 | 2007-08-18 18:34

I co z tego ,że gnieciemy,na Warcie też gnietli i co ,wygraliśmy mecz?Po prostu nie mamy ani jednego rasowego napastnika,a przy tym jednak słabą obronę,i stąd takie wyniki,a nie inne.Fakt,że szczęście też raczej nam ostanio nie sprzyja,ala ponoć sprzyja lepszym,no nie?

~kam | 2007-08-18 18:34

panowie podejrzewam ze mikulski po tym meczy jesli bedzie porazka poda sie do dymisji mamy po drugiej lidze kogo sciagnie jebany zarzad nie ma pilkarzy nie ma nic porazka

~(S) | 2007-08-18 18:37

ciśnij siara ciśnij siara ciśnij siara ciśnij!!!!!!!!!!

~boss | 2007-08-18 18:37

miejmy nadzieje ze mikulskiego wyjebia bo to ta menda doprowadzila do upadku naszej druzyny

~jery | 2007-08-18 18:38

stal73 nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Obrony to prawie już nie mamy jest ich 3 bo Trela to pomocnik a napastników nie mieliśmy, nie mamy i nie zanosi sie abyś my mieli. Zarząd do wymiany, a podejrzewam że Mikulski nie wytrzyma i rzuci to i nie będzie ani trenera ani zawodników. Komuś bardzo zależy aby w Stalowej Woli nie było II ligi

~ewgj | 2007-08-18 18:39

I ma rację ,a z kim ma współpracować,dlaczego w całej Polsce to my jesteśmy tak odmiennym klubem,swoi rzucają swoim kłody pod nogi.Pewnie Mikulski przejrzał na oczy,co tu się kręci i da sobie spokoj z tym klubem.

~kam | 2007-08-18 18:40

i palkus zszedl z boiska i mlody gilarek na boisku mlody pokaz im ze chociarz tobie zalerzy

~boss | 2007-08-18 18:41

Ludzieeee!!!! prztrzezwiejcie to przeciez mikulski rozpierdolil ta druzyne razem ze sponsorkiem, czyz nie pamietacie zytuacji sprzed kilku lat tylko ze zamiast albina byl palik

~stalówka | 2007-08-18 18:43

A miało byc tak pięknie!Wyjebali zawodników,Lompe do dymisji,zarząd nie chce zarejestrować nowych graczy,teraz jeszcze brakuje tego,że zostaną bez trenera.Brawo,zajebiście,nie tak miało to wyglądać!!!!!

~boss | 2007-08-18 18:45

zarzad ma racje ze ich nie rejestruje bo to nie sa zawodnicy, juz lepsi sa nasi juniorzy, kosztowaliby tylko kupe kasy ale prowizje by wzial albin i spierdolil z klubu a jeszcze wczesniej obarczyl by wina kogos innego

~gfghfdk | 2007-08-18 18:46

Do końca okienke transferowego zostało 10 dni,a nie będzie ani trenera,ani piłkarzy.Patrząc ,że nie mamy żadnego konkretnego sponsora,to nie wiem czy uda się to wszystko jakoś poukładać.

~123 | 2007-08-18 18:47

widzialem giekse tydzien temu w tv i zibaczyelm zajebisty,zgrany grający fajna piłkę zespół.Stal w takim meczu jak Oni grali ze Śląskiem przegrała by lekko z 4-0...

~szymek | 2007-08-18 18:48

ty kurwa cwelu ejstes do dymisji a nie albin kurwa jak sie ma takich idiotow nad soba to sie ma male pole manewru buraku!!


zrobisz z wody winop ??

idz kurwa idioto z tej strony!

~OMI | 2007-08-18 18:49

Tak jest z kazda druzyna w ktorej miesza sie kwiecinski. kwiecinski pedla, sialalalala... Albin, koles kwiecinskiego, lompe, byly koles kwiecinskiego. kwiecinski rozpierdoli ten klub i tyle bedzie ;/... I jeszcze nie pozwalaja nowych zarejestrowac... Niby czego ;/? Przeciez kasa by byla z tych 3 co odeszli... Powodzenia, mam nadzieje ze zostaniemy... A z drugiej strony to Stalówka zaczela sie robic taka 2-ga pogon szczecin... Nasprowadzali by tylu zagranicznych... Z 17 osobowa kadra daleko nie pojedziemy. 3 kontuzje i juz jest 14... I w tym jest jeszcze 2 juniorow i bramkarz...

~kam | 2007-08-18 18:51

to zaliczymy spotkanie do porazki i spotkanie z pruszkowem tez......bo nie ma co sie ludzic ze wygraj w srode.........wyjebac zarzad chcemy normalnego klubu prawdziwej pilki i nowych zawodnikow

~Stachu | 2007-08-18 18:51

Lechia-Jastrzębie 2:2

~szymek | 2007-08-18 18:51

Boss wypierdalaj stad bo niemasz pojecia o niczymm cymbale jebany !!

~do szymka | 2007-08-18 18:51

oj chyba ci albinek dobrze zrobil kiedys, moze ty jemu tez, a fe

~szymek | 2007-08-18 18:52

szkoda mi ciebie netowy napinaczu pierdolony ;]

~... | 2007-08-18 18:53

mikulssski wielki trener hahahahaha

~ferjyglk | 2007-08-18 18:53

Nawt taki motorek opierdolil Polonie W.2-0.A my co z/ Jastrzębie remis 2-2 na Lechii.a przecież to są beniaminkowie!

~:( | 2007-08-18 18:53

to jest juz koniec nie ma juz nic ...........

~Stachu | 2007-08-18 18:54

Zarząd wypierdalać!!!!

~@@@ | 2007-08-18 18:54

mam nadzieje za albin wysiadzie po drodze w krakowie i wiecej do stalowki juz nie przyjedzie

~jery | 2007-08-18 18:55

po mału idziemy na dno, oby się ludzie związani z tym klubem obudzili bo będzie za późno. Źle może nie gramy ale niestety nie strzelamy bramek a one się w piłce liczą. Ludzie z zarządu pokażcie że zależy Wam na II lidze.

~boss | 2007-08-18 18:56

ciekawe na kogo abin teraz zwali wine za porazke i kogo wypierdoli z druzyny

~oki | 2007-08-18 18:57

znowu w łeb ile jeszcze będzie meczy w których nas pogonią? za tydzień znicz i co znów w łeb? ale podobno znicz to drużyna młodych chłopaków

~zks stal | 2007-08-18 19:00

No i co na to wszystko powiecie,przeciez wszystko Nam się pierdzieli po kolei.A perspektywy na lepsze jutro są znikome.Najważniejsze jest to,żeby doprowadzić do upadku tego jebanego zarządu,bo to oni wsztstko blokują i nie dopuszczają żadnego sponsora do klubu.

~ssstttaaalll | 2007-08-18 19:02

mecz ze Zniczem jest już w tą środę o godz. 17.00

~misiek | 2007-08-18 19:03

Ze Znicze też w dupe??

~???????? | 2007-08-18 19:05

zaden szanujacy sie sponsor nie przyjdzie do klubu w ktorym cos do powiedzenia bedzie mial pan Kwieciński

~Racuch | 2007-08-18 19:08

Juz tak nie placzcie,jest zle ale nie jest beznadziejnie.To jeszcze nie koniec swiata.Pozdrawiam

~rak | 2007-08-18 19:12

wypierdolić Mikulsiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za jego sterów nie widać postepu w grze ani jakiejkolwiek mysli w grze!!!!!. pompuje wszystkich a nie pamietam żeby stalówka zagrała dobry mecz - kolejaża nie liczę bo wszyscy wiedzą jak było a jak ktoś nie wie to powinien sie domyslić !!!!! zmykaj ze Stalówki i zabieraj swoich pseudo grajków którzy odpalaja ci kasę za transfer .KARIEROWICZ!!!!!! ale z tego co pamiętam to nigdzie nie zrobił wyniku jak sie mylę to proszę napisać ..................?????????? won

~boss | 2007-08-18 19:13

popieram

~stal73 | 2007-08-18 19:13

nie jest beznadziejnie,jest TRAGICZNIE!Teraz mamy mecze z górną połówką tabeli,chyba nie myślisz,że nagle będziemy wszystko wygrywać?Chociaż myślę,że ze Zniczem jesteśmy w stanie wygrać,bo to jest taki papierowy lider,w końcu beniaminek i dobra passa też musi się kiedyś skończyć,mamnadzieję,że w środę.

~grey | 2007-08-18 19:19

Aja bym mu dał jeszcze szansę,w końcu sezon w pełni,zmiana trenera zrobi tylko zamieszanie.Przyjdzie nowy,zanim zajarzy o co tu chodzi,przejrzy możliwości graczy,to zejdzie najbidniej miesiąc lub dwa,a wyników dalej nie będzie.Wkońcu po 1 rundzie zwinie manatki i też stąd pójdzie w pizdu.Wtym klubie żaden trener nie zrobi dobrej drużyny,bo na to nie pozwolą mu nasi zasrani działacze komuchy!

~1957 | 2007-08-18 19:19

jedni sie smuca inni sie ciesze cale szczescie ze wy sie smucicie;-)

~xyz | 2007-08-18 19:20

nie oszukujmy sie to jest juz prawie po pilce w STALOWEJ

~gul | 2007-08-18 19:20

ciekawe ile jeszcze albin wytrzyma , bo po nim trenerem powinien byc mietek ...

~mmm | 2007-08-18 19:21

NAJLEPIEJ WSZYSTKICH WYPIERDOLIĆ ŁĄCZNIE Z POPIRDOLONYMI \"KIBICAMI\"

~zyga | 2007-08-18 19:24

żżżżżżżzzzżżygać mi się chce

~zielak69 | 2007-08-18 19:24

Jest żle ale już dość tych płaczów. Prawda jest taka, że nie mamy zaplecza na II ligę (finanse, II drużyna, trener bramkarzy, boiska, klimat dla stalowowolskiej piłki w UM). Nowy Prezes niech się wykarze na tym polu. Powodzenia!

~RobkostWolak | 2007-08-18 19:30

Ile jeszcze porazek potrzeba, zeby zrozumiec, ze p. Mikulski nie jest dobroczynca dla naszego klubu?
Pora zatesknic za remisami Adamusa, co? Gra sie tak jak pozwalaja mozliwosci. Mikulski o tym nie wie i sa tego efekty. Pozdrawiam myslacych.

~kij | 2007-08-18 19:37

coś tu do kurwy nędzy nie gra...niby kilku nowych przyszło ,przed sezonem wszyscy się srali że albin to teraz poukłada i będzie prawie czub tabeli...no i co kurwa barany -co macie...wielkie gówno....albin chciałw stalówce zrobić odskocznię do większej piłki i znów mu nie wyszło [a czy kiedykolwiek mu wyszlo ].............brak przygotowania i walki ,walki i jeszcze raz walki - kiedyś stal z tego słynęła-jak nie było umiejętności to było tzw.gryzienie trawy ,i to w zupełności starcza na te naszą marną ligę [w dodatku 2-gą ]

~luk | 2007-08-18 19:38

o janickim hadziciu i tym wegrze to juz mozemy zapomniec przeciez lompe powiedzial ze jednym z powodow jego dymisji jest brak zarejestrowania przez zarzad tych ze 3 zawodnikow wiec czarne chmury nadeszly nad nasz klub a zapowiadalo sie ze wkoncu cos moze ruszyc do przodu a jak jest to kazdy widzi

~jw27 | 2007-08-18 19:42

ocenmy prace trenera po jesieni-dotad gralismy tylko z dwoma zespołami z naszego poziomu(sportowego-organizacyjnego-finansowego). Cieszy to ze bylo duzo strzalow i roznych szkoda ze nic nie wykorzystali. Moim zdaniem nie bedzie tak zle. Kto liczył na czolowke tabeli z tak krotka kadra to niech zejdzie na ziemie.

~adieu albin | 2007-08-18 19:43

trzymaj sie chłopie,nic tu po tobie.

~asd | 2007-08-18 19:45

nawet taki motór wygrał

~scoti | 2007-08-18 20:05

3 liga was czeka rowerki wodne

~dzidek | 2007-08-18 20:14

Do scoti
Nie wodne ino uliczne..

~red | 2007-08-18 20:28

W środę przyjedzie trochę gości z mafi pruszkowskiej swoimi merolkami,przywiozą walizkę ciepłych nowiutkich pitaków,topewnie mecz u sędziego sobie załatwią,dobrze że nie ma św. trójcy ,bo wynik znany byłby przed meczem,a tak sędzia pod wpływem nagonki prokuratury z Wrocławia ,zawsze może odmówić ze strachu.

~sds | 2007-08-18 20:57

no tak jeśli na zmiane wchodzi 16 latek no to jest źle... albo zarząd zatrudni salamiego hadzicia janickiego i tego węgra albo będzie jeszcze gorzej. dlaczego oni nie chcą ich wziąść??? ktoś kontuzja ktoś tam kartki i kto siądzie na ławce?? maser?? i znowu jeździmy w dniu meczu... ktoś chce tu wyraźnie spadku tylko kto?? zarząd prezydent prezes sponsor czy moze wszyscy razem??

~capo | 2007-08-18 21:10

Mafia przyjeżdża i zastrasza tam, gdzie jest taka potrzeba. Tutaj drużyna wygra bez problemów...

~qwa | 2007-08-18 21:10

???????? | 2007-08-18 19:05|

zaden szanujacy sie sponsor nie przyjdzie do klubu w ktorym cos do powiedzenia bedzie mial pan Kwieciński
- a czemu nie przyjdzie -prosze jasniej bo nie kapewu

~D3D3D3 | 2007-08-18 21:14

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@

JUZ NASTEPNY MECZ JEST W TĄ ŚRODE

2007-08-22 Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@

~wa | 2007-08-18 21:48

kurwa z taka druzyna to mozemy grac w 5lidze co moze albin zrobic jak ma 14zawodnikow i z tego 3juniorow to jest nie normalne jak na 2lige albin robi co moze ale z taka kadra co mozna zrobic nawet jak tu kurwa przyjdzie capelo to i huja zrobi

~usa | 2007-08-18 21:55

żal na to wszystko patrzec

~fan | 2007-08-18 21:57

albin robił co mógł także przed meczem z podbeskidziem i przed meczem w łowiczu. wtedy kadra nie była jeszcze tak szczupła. to jest ch*j nie trener. co nam z jego certyfikatu? za nami mecze z tymi potencjalnie słabszymi zespołami w lidze, które podobnie jak Stal będą bronić się przed spadkiem. z kim niby mają teraz wpaść te punkty? z arką? polonią? czarno to wszystko widzę, a wydawało się przed sezonem, że będzie o wiele lepiej.

~wa | 2007-08-18 22:03

tylko jak tamttch 3 grajkow sprzedawalo mecze to jak mial byc dobry wynik a teraz co mozna z juniorami zrobic nic kurwa nic

~Daro | 2007-08-18 22:22

Jednego kurwa nie rozumiem, dlaczego po pozbyciu się 2 zawodników nagle zabrakło kasy na nowych zawodnikow ??? Niedawno bylo gdzies napisane, ze zarabiali niemale pieniadze.....PARODIA !!!

Tak pozatym skutecznosc jest fatalna....Janicki by sie teraz przydal....narazie na koncowki, badz cala druga polowe...a za pare kolejek do pierwszego skladu. Mowie Wam, ze jezeli nie zatrudnimy Janickiego, to ....w ataku nic nie zdzialamy. Ja zawsze powtarzam, ze dopoki nie zagramy dobrze w ataku, to obrona bedzie bezsilna, duzo lepiej sie gra i pewniej gdy sie prowadzi badz strzela bramki.

Wypier.... caly zarzad, Likus na prezesa - Złomrex(HSJ) sponsorem strategicznym i bedzie zajebiscie.

~aq | 2007-08-18 22:23

do zarzadu kurwa trzeba tego janickiego zarejestrowac jak najszybciej on pokarze jak sie gra i strzela bramki

~uyfd | 2007-08-18 22:42

janicki janicki janicki to jest rozwiazanie zeby nasi naoastnict bramki strzelali on to umie najlepiej wyjebac gesle nic huj nie gra janicki to jest przyszlosc staluwki

~Dr | 2007-08-18 22:44

Do DARO ...

Ty kurwa chyba nie wiesz, kto to jest Likus ?! Karierowicz bez głowy, który jedzie całe życie na plecach innych !!!
Tylko takich nam jeszcze potrzeba w Stali ...
Gdyby tak się stało, to ... powodzenia w III lidze :-)

~jhujb | 2007-08-18 22:45

mam nadzieje ze w srode janicki zagra w nim nadzieja on musi strzelac bramki wieze w niego

~Swierzak | 2007-08-18 22:50

w pizdziec z taką grą...nie ma co liczyć nawet na utrzymanie,,, ale cóż teraz jest tak \"nie ma kasy-nie ma wyników\"

~foto | 2007-08-18 22:55

~Karoo | 2007-08-18 23:28

Ludzie trzeba cos z tym zrobic albo zorganizowac jakis protest albo jakies pismo do zarzadu w imieniu kibicow niewiem cos trzeba wymyslec bo jak tak dalej pujdze too ;/

~Szymek | 2007-08-18 23:32

Kurwa ludzie nie siejcie zamentu w najblizszych dniach sie wszstko wyjasi wszystko bedzie wiadomo jak sie zmieni na lepsze tzn(zarejstruja salamiego wegra janckiego i hadzica i pograja cos ze zniczem) bedzie zajebiscie jesli nie to przejciemy sie pod wodex pod klub i pod mosir i narobimy żakowi i spulce taki bajzel ze sie spala ze wstydu zydy jebane

pozdro.

~Argail | 2007-08-18 23:40

.......Do wszystkich .....
Kompletnie nie macie pojęcia co dzieje się w klubie !!!! Wasza wiedza pochodzi z tzw. \" Przystanku autobusowego\" czyli ktoś mi mówił ? ten tam coś mówił ? słyszałem że coś tam ten gadał ??? Ot taka wasza wiedza ....Wieszacie kurwy na zarządzie ZKS ale kompletnie nie macie wpływu na jakiekolwiek decyzje więc posłuchajcie :::::::
Jutro napiszę co się dzieje w klubie i co dalej robić ..... Bo dziś wróciłem z Katowic i jestem zjebany .......

~kibic | 2007-08-18 23:50

Powiem tylko tyle Stal musi się stać spółką akcyją bez Żaka. Ludzie musimy w tym naszym mieście zrobić porządek - KIBICE musimy my, sami normalni ludzie bez układów żądać do władz naszego miasta powołania spółki akcyjnej w której sponsorzy i miasto ma swoje udziały tak jak jest to w innych klubach w Polsce. MUSIMY ZAPEWNIĆ MIEJSCE STALI W II LIDZE I ZMAZAĆ W PAMIĘCI PRZEGRANĄ 5:0 PRZED OCZAMI CAŁEJ POLSKI. MIASTO DOBRZE WIE I NIE MOŻE TEGO LEKCEWAŻYĆ ŻE SPORT I PIŁKA NOŻNA W NASZYM MIEŚCIE JEST BARDZO WAŻNA!!!!!! i POTRZEBNA CHOĆ BY NAWET DLA PROMOCJI NASZEGO MIASTA!!!!! .A DO PANA Kotulskiego który tylko mówi że trzeba zrobić to i to a nic nie robi w tym kierunku tylko po PISuje się że jest radnym a tak ma nasze miasto daleko bo we Wrocławiu ma swoje życie....................... Kibice STALÓWKI proponuje spotkanie z Prezydentem i omówienie jakie są możliwości założenia spółki akcyjnej STALI STALOWA WOLA. Czekam na propozycje KIEDY I O KTÓREJ PRZED URZĘDEM MIEJSKIM - NIECH NAS BĘDZIE DUŻO. A CO DO RADNYCH - ZRÓBCIE WSZYSTKO PONAD PODZIAŁAMI DLA NASZEJ STALÓWKI NIECH KAŻDEMU ZALEŻY NA STALOWEJ WOLI a nie tylko co dla siebie i jak tu kogoś udupić i co przekręcić!!!!!

~RobkoStWolak | 2007-08-18 23:51

Czekam z niecierpliwoscia.
Jakiez to sensacje zafunduje nam Argail, ktory wprawdzie wie, ale nie powie teraz, bo jest zmeczony...
Pytanko: tona meczu podawali te wiadomosci o tym co sie dzieje w klubie, ze nasz szanowny Argail dowiedzial sie tych informacji w Katowicach?
Kurcze, ja spac nie moge... Czekam... :)

Konczac. Za wyniki sportowe zespolu odpowiadaja zawodnicy i trener. Zawodnicy (ci najbardziesz \"szkodzacy\" ponoc zespolowi) juz wylecieli... Na kogo kolej? Czekam...

~Argail | 2007-08-18 23:55

Do wyżej ....
Jak chcesz to podejdz teraz pod NNN to wytłumaczę ci ręcznie ....tak dla respektu bo kurwa gnoju nie wiesz kim jestem ....!!! A resztę jutro !

~z usa | 2007-08-19 00:16

szkoda tylko patrzec na to co sie dzieje taka kadre jak ma Mikulski to szkoda muwic.

~RobkoStWolak | 2007-08-19 00:21

\"Tak dla respektu\" to widac golym okiem kim jestes... Twoje wypowiedzi cie zdradzaja. Wlasnie przez takich jak ty wiele osob nie chce inwestowac w sport. Bo sport to rozrywka dla ludzi ogladajacych, a nie okazja na chuliganskie bijatyki i wyzywanie innych. Wiec pogratutuj sobie. Czytajac twoje komentarze potencjalni sponsorzy machna tylko reka i dadza sobie spokoj...

~haha | 2007-08-19 00:25

Argail, ładna napinka... szacunek!!!!!

~rewers | 2007-08-19 00:26

pikole pikoleeeeeeeeeee
3 liga 3 liga stalówka
raus !

~Argail | 2007-08-19 00:29

Więc powiedz wszystkim ile ty dałeś na klub ....No powiedz co zrobiłeś kiedykolwiek dla klubu poza twoim zbytecznym komentarzem !!! I proszę nie równać mnie z jakimkolwiek chuligaństwem .... Podejdz pod NNN a nie siedzisz kurwa przy kompie i pierdzisz w stołek ...Rusz tą cykorską dupę i podejdz ty jak ci tam Kurwa było ? bo zapomniałem... Zapraszam i weż ze sobą tyle co dałeś klubowi

~Rewers | 2007-08-19 00:30

Argail wulcu jednego liscia Ci sprzedam i o drugiego poprosisz jestes kurwa napinaczem i stalowce lipe robisz parchu raus na pole !

~Argail | 2007-08-19 00:34

Jeb się na ryj rowers .... Czekam pod NNN przyjdz i przypierdol mi liścia .....natychmiast hehheheheh

~6biegowy | 2007-08-19 00:35

to ty nie wiesz śmieciu z kim rozmawiasz! nabierzesz respektu psi odchodzie jak naślę na ciebie ruską mafie! i wiesz kim jesteś? żałosnym leszczem, który po odsiedzeniu takiego wyroku jak damian d. leżałby i kwiczał
rewersik vel 6 biegowy
na kolana i ziewaj napinaczu !

~1957 | 2007-08-19 00:42

u nas jest bieda niema takiego poziomu jak u was prawie zawsze byliscie lepsi ale teraz to u was sa takie jaja ze az milo to wszystko czytac::::-))))jak wasi kibice pisza ze ich klub sie stacza ze sie chce zygac itd itp to az dziekuje bogu ze mam siareczke i ze bog nademna czuwal bym nie byl kibicem stali jesli mialo by to wygladac jak teraz no coz mozecie mnie wyzywac besztac wolno wam ale ja kocham pilke i czuje ze stal jest na rowni pochylej ach gdzie te czasy derby w extraklasie no coz to moje zdanie wiec czekam na obelgi z waszej strony

~asdasd | 2007-08-19 00:49

jakie obelgi to ze sie ZLE dzieje nie oznacz to ze ze Stalówka nie bede !

AVE STALÓWKA, NA ZAWSZE

~RobkoStWolak | 2007-08-19 00:53

Po co mam przychodzic pod NNN? Zebys powiedzial: \"Przepraszam, nie wiedzialem, ze to Pan... To byly tylko takie zarty na internecie, bardzo mi przykro\"? To co zrobilem/robie dla klubu, to moja sprawa. Nie chwale sie tym ani nie wywyzszam. Za to to co ty robisz spiku to sie nazywa sabotaz. Odpychasz wszelkich potencjalnych sponsorow i ludzi, ktorzy mogliby takich sponsorow zalatwic. Chcesz dobra stalowowolakiej piki? To zamilcz i wszyscy bedziemy udawac, ze nic sie nie stalo. Bez pozdrowien.

~Zatorze | 2007-08-19 00:56

Wyjazd zaliczony,Nas około 180 osób w tym Resovia i Raków...Bez żadnych mocnych wrażeń- jedno utkwiło w pamieci dobra zupa-kto był ten wie hehehe

~... | 2007-08-19 00:57

Nikt nie będzie cię wyzywał ... Między nami różnica 2 klas ... Więc tu komentarz zbyteczny . Te agresywne komentarze pod adresem klubu świadczą tylko o tym jak nam zależy i mobilizują do dalszego działania , bo wiesz 1957 .... Jacy kibice taki klub .... więc popatrzcie na siebie gdzie jesteście !!! a Stalówka to nie wasz problem.
Dopuściliście do tego aby ta wasza siarka ...heheheheh w 4 lidze grała ??? Kompletnie nie macie wpływu na to co się w tym waszym klubiku dzieje i to co powiedziałeś \" że jesteśmy lepsi\" to fakt zawsze chcemy decydować o Stalówce .... I zrobimy wszystko aby tak było zawsze!!!

~Argail | 2007-08-19 01:04

Do RobkoStWolak......... Jesteś cykorem i już wiem że nie przyjdziesz .... Nic temu klubowi nie oferujesz poza udziałem w wysłuchaniu relacji live przez internet.....Nie masz pojęcia o tym klubie i tak osobiście ode mnie koło dupy mi lata czy cokolwiek zrobiłeś czy zrobisz ........Dla mnie jesteś tylko RobkoStwolak......

~kibic | 2007-08-19 01:04

NIE ma co płakać jeszcze może być lepiej tylko trzeba działać jak najszybciej.Tak jak wyżej powiedziałem Spółka Akcyjna - miasto i sponsorzy jak najszybciej, NIE MA KIM GRAĆ TRZEBA SZUKAĆ wzmocnień, i trener musi brać odpowiedzialność za drużynę, Panie Mikulski muszą być wyniki i gra, a przedewszystkim gra ambitna i mądra, już Pan powinien mocno wymagać od zarządu wzmocnienia swojej kadry bo wpuszczając 16 latka meczu nie wygramy, KIBICE ruszmy tyłki pod Urząd Miejski - JA I WIĘKSZOŚĆ CHCEMY STALÓWKĘ W II LIDZE !!!!!!

~1957 | 2007-08-19 01:08

to fakt napisalem ze jestescie lepsi ale prawie;-)i wybacz siarka to nie klubik.klubik to jest sarzyna z ktora gramy turbia itd to jest moj klub i nie zycze wam b spotkalo to was z tym co my teraz sie borykamy ale odganiajac wszelkie animozje wlasnie zmarl dlugoletni lekarz druzyny siarki janusz michaleczko i wiem ze takze on odbieral nie jednego kibica stali ale wbrew stereotypom zycze wam jak najlepiej ale co z tego wyjdzie to juz pozostaje w waszych rekach

~... | 2007-08-19 01:11

Do 1957 ... Nie znam cię gościu ....ale masz browar ... Ja stawiam !!! Jebać animozje

~1957 | 2007-08-19 01:27

wiec korzystajac z goscinnosci waszej strony(jeszcze bez bana)pozdrawiam niejakiego huberta z. (zwanego rowerem) ulica pck a pozdrawia batman;-)sluzylismy kiedys dawno w 10bkpanc a on byl zagozalym kibicem stali a ja wicie kogo i jakos dogadywalismy sie to jest moj przyjaciel a jakie miasto czy to najwazniejsze

~......... | 2007-08-19 02:29

» LINK co jak co ale pierwszy raz przyznam racje temu czarnemu:)

~asdan | 2007-08-19 09:20

niech wam jełopy kotulski pomoze, taki super i kosciolowy a gówno robi dla stalowej tylko maci wszedzie i przeszkadza. wyscie jeble go promowali

~prof | 2007-08-19 09:37

pisanie że stal jest na równi pochyłej to bzdet, że dno itp to kolejny... w tej chwili jest kryzys a zniego prędzej czy później się wychodzi i to przeważnie górą,
łatwo jest w tej chwili narzekać, niektórzy pieprzą jakby moher nosili,
a na marginesie: kibice mają tyle do gadania w kwestii klubu co gajowy na okręcie

~niekumaty | 2007-08-19 10:39

co to jest NNN?

~rogacz | 2007-08-19 11:07

i jak chlopaki z tym Albinem? chcecie go jeszcze czy nie. zdajcie sprzet oddajcie \"Prezesa\" a my nie powiemy nikomu. Z Albinem wygracie przy zielonym stoliku ale nie na murawie. MAJEWSKI, KOWALIK, NAWALKA, MIKULSKI cala polska was sie wstydzi.

~johnny_uk | 2007-08-19 11:39

czy wytlumaczy mi ktos piszacy ze Kwiecinski dziala na szkode klubu-jaki ma w tym cel? jaki zysk?sprzedaje mecze? wydaje mi sie ze mozna \'\'nielegalnie \'\' duzo wiecej zarobic w 2 lidze niz 3.czy bardziej oplaca sie grac w 3? nie rozumiem .prosze o racjonalne wytlumaczenie.wielu rzeczy nie rozumiem w tym klubie..

~Stachu | 2007-08-19 12:03

DOKĄD ZMIERZASZ ZKS-ie?
Po ostatnim gwizdu w meczu rewanżowym Stal-Kolejarz zapanowała na stadionie w Stalowej Woli wielka radość. 5 tyś. fanów piłki nożnej fetowało na cześć piłkarzy, którzy utrzymali się z dość dużym trudem w II lidze. Po utrzymaniu każdy sobie obiecywał, że następny sezon będzie znacznie lepszy od ostatniego i Stal utrzyma się bez problemu. Szumne zapowiedzi znacznego wzmocnienia składu na to miały wskazywać. Zaczyna się okres przygotowawczy. Do Stali przymierzani są nowi piłkarze. Ostatecznie trafiają do nas Nakoulma, Uwakwe, Kęska, Trela, lada moment mieli do składu dołączyć także Janicki i Hadzić. Z 4 zaplanowanych sparingów zagraliśmy tylko dwa. Pozostałe dwa nie odbyły się z przyczyn od nas niezależnych. Nadzieje na dobry wynik w lidze wśród kibiców Stali w lidze są bardzo duże. Kończy się okres przygotowawczy i zaczyna się nowy sezon 2007/2008. Pierwszy mecz. Remis z Wartą 1:1, zostaję przyjęty nawet z zadowoleniem, chociaż z pewnym niedosytem. Ale uznano to jako „pierwsze koty za płoty”. Drugi mecz. Porażka z Podbeskidziem 0:3 na własnym boisku. Została jeszcze jakoś przyjęta i trener zapowiadał wyciągnięcie wniosków i walkę o wygraną w następnym meczu. Kibice czekają na pierwsze 3 pkt. Trzeci mecz. O nim jednak nie będzie tak łatwo zapomnieć. Klęskę 0:5 widziała prawie cała piłkarska Polska. Po tym meczu posypały się głowy. 3 graczy wyleciało z drużyny, podobno za granie przeciwko trenerowi. Nie wiadomo jednak, o co tak naprawdę poszło.

~Stachu | 2007-08-19 12:04

cd. Czwarty mecz. Wygrana z Kmitą uspokoiła trochę kibiców. Jednak nieoczekiwanie w piątek przed meczem w klubie wybuch bomba!. Do dymisji podaje się prezes Stali pan Lompe. Powody dymisji raczej są po za sportowe. Nieoficjalnie poszło o to, że w chwili, kiedy skład Stali dramatycznie się skurczył, część zarządu nie wyraża zgodę na rejestrację nowych piłkarzy, którzy mogliby wzmocnić Stal. Dlaczego nie chcą? Nie wiadomo! Prezesem Stali zostaje Marek Jarecki, ale jego prezesura poprzednio nie była złotym okresem dla Stali. Osobnym problemem jest tutaj zadziwiający brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony działaczy Stali sprowadzeniem certyfikatów piłkarzy Janickiego i Hadzićia, z krajów w których poprzednio grali. Przecież wiadomo, że bez tych dokumentów, nie będą mogli grać w Stali! Stanisław Wierzgacz, też nie został zgłoszony, bo klub żałuje kasy na zapłacenie Tłokom sumy odstępnego za niego. Zadziwiające, a raczej żałosne! Sytuacja w klubie jest bardzo zagmatwana, i trudno przewidzieć co się jeszcze może w nim wydarzyć. Można zadać sobie pytanie w tym miejscu DOKĄD ZMIERZASZ ZKS-ie?. Każdy może spróbować odpowiedzieć na to pytanie.

~bonjorno | 2007-08-19 12:04

w tym kraju nigdy dobrze nie bedzie , poki w kraju,w klubach nie beda rzadzic ludzie znani i zmieniajacy sie tlyko na stanowiskach,zeby jak najdluzej przy korycie. pilkarze ktorzy gowno sie znaja na taktyce i zarzadzaniu biora sie za trenerke albo za przewodzenie klubem, tak samo z politykami , wypieprzyc wszystkic tych ludzi ktorzy rzadza od kilkunastu lat, i tak naprawde tylko oni sa caly czas na stanowiskach, nikt nowy.
dlaczego nie mozna by bylo na prezesa stali mnie wybrac? skonczyc z kolesiostwem w koncu, dalej tak bedzie gdzie na stanowsika bedzie sie wybieralo kolesia ,tluka bez szkoly ktory potrafi rozzkrasc.

~bonjorno | 2007-08-19 12:08

jebnalem sie w komentarzu, oczywiscie \"poki beda rzadzic*\"

~felipe | 2007-08-19 12:12

w krakowie krazy o Mikulskim taka opinia ze upycha w prowadzonych przez siebie druzynach zawodnikow podsuwanych mu przez menadzerow i dostaje za to odpał mi sie jakos specjalnie nie chce wierzyc ze ci obecni kopacze wypruwali sobie zyly za stalowke bedzie ich interesowalo to zeby na czas kasa byla i zeby nie daj boze kontuzji nie zlapac.przypomina mi to troche sytuacje z czasow Hamleta i palika i tym podobnych nieudacznikow.sytuacja mozna powiedziec patowa bo na innych pilkarzy pieniedzy nie ma a ci ktorzy sa do gry przymierzani nie zapewnia nam utrzymania bo sa po prostu slabi.gorzej ze u nas zawodnicy sie jakby uwsteczniaja bo podobno prezes w zamosciu bramy walil a u nas slabiutko keska tez gesla rany boskie takze kiepsko to wszystko widze.jedyna nadzieja w tym ze znajda sie 4 slabsze od nas drzuyny moze kmita, lomza,motor oby...

~dhn f | 2007-08-19 12:18

wyjebac zarzad co taki albin moze zrbic z kadra 14zawodnikow nic i do tego juniorzy sa to jest zalosne co sie dzieje musza jak najszybciej zglosic nowych zawodnikow janickiego on cos zrobi zacznie bramki strzelac jako jedyny napastnik z calej staluwki

~jmhed | 2007-08-19 12:23

zak ty kurwo spierdalaj ze staluwki daj chlopaka skupic sie na graniu a nie kurwa tylko robicie zament tylko nic nie chcecie zeby stalowka byla lepsza

~mł1938 | 2007-08-19 12:26

zle nie grali jak najszybciej wzmocnic atak bo bedzie lipa dalej

~padaka | 2007-08-19 12:32

hola hola Żak nie jest przeciez juz prezesem Stali :)

~z blaszoka | 2007-08-19 12:38

Wczoraj kolejny fatalny mecz zagral Gesla,spojrzmy na pewne fakty trzezwym okiem.Tomkowi rowniez mecz nie wyszedl,kilka sytuacji bylo ,szczegolnie po stalych fragmentach gry,ale niestety nie udalo sie.Gieksa nie zagrala jakiegos rewelacyjnego spotkania,ale zagrala na tyle skutecznie aby pokonac naszych pilkarzy. Nas w Katowicach okolo 180 osob ( 33 Resovia,4 Rakow).Wielkie dzieki za wsparcie,i do zobaczenia we Wroclawiu...

~luk | 2007-08-19 12:46

» LINK
wypowidzi trenerow

~ProZKS | 2007-08-19 12:49

Czytam wszystkie wypowiedzi i w pierwszej chwili myślałem, że trafiłem na jakąś stronkę dla \"sprawnych inaczej\" !!! Na szczęście jest kilka myślących osób, które starają się COŚ zrobić dla klubu, dla Naszej Stalówki !!! Spytacie co takiego ?! Przynajmniej tyle, że nie bluźnią na wszystko i na wszystkich, tylko ... myślą !!!

\"Ludzie myślcie - to nie boli\" - hasło, które jak widać, obowiązuje nadal ...

Pozdrawiam Kibiców STALI

~prosto | 2007-08-19 12:50

ilu bylo z gksu? a ile bylo was ?

~michał | 2007-08-19 13:03

widzieliście na stronie gks-u ile firm ich wspiera? ale żeby miec tylu sponsorów to trzeba wyjść szujkać przyciągać a nie usiąśc na tyłku i czekać ąz ktos sam przyjdzie,a tutaj jakaś klika trzyma sie stołków i obawiam się że ciężko bedzie z nimi robić porządek. w klubie trzeba gospodarza, ale niestety miasto nie ma gospodarza tak więc w klubie też chyba będzie ciężko o takiego człowieka...

~kibic | 2007-08-19 13:18

chyba my kibice musimy sie wziac za szukanie jakis sponsorow ...nawt takich co by dawal 300 tys miesięcznie...trzeba sie zapytac w tesco

~il | 2007-08-19 13:20

gesla znowu najjjjjjslabszy na rezerwe z nim

~Stachu | 2007-08-19 13:29

Jewdynym sposobem, aby w tym klubie było dobrze, a przedewszystkim normalnie, to przekształcenie go w spółkę akcyjną!!!. Ale nasi \"działacze\" niestety nie zronią tego za nic w świecie..

~Stachu | 2007-08-19 13:30

Przepraszam za błędy, dosyć szybko to pisałem.

~Kamil | 2007-08-19 13:47

KOCHAM STALÓWKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZROBMY coś kurwa wreszcie, jebać cały zarząd

~lolq | 2007-08-19 13:53

Stachu ma racje, zeby przyciagnac jakichkolwiek sponsorów do klubu w dzisiejszych czasach klub musi byc przeksztalcony w spolke akcyjna!! To proste sponsor daje hajs i chce zeby jakie zdanie liczylo sie w klubie, a nie bedzie sypał kasą a jakies dziadki z zarzadu beda ją wydawac jak im sie zywnie podoba.!! STALOWO WOLO XXI wiek zaczal sie juz dawno najwyzszy czas aby zaczal sie tez w naszym miescie!!!

~Szymek | 2007-08-19 13:54

Ludzie sposarzy sami przychodza tylko trzeba ich przyjac a ten kurtafon żak wszystko blokuje bo na koszulkach musi pisac wodex! bo jest jebanym preesem tego gowna ja pierdole juz bylo z trzech sponsorow tylko zarzad jak zwykle w huja leci trzeba ich zapierdolic i tyle kurwaaaaaaaaaaaaa juz mnie nerwica bieze ;/

~szymek | 2007-08-19 13:57

zacznijmy dzialac a ne tylko pierdolic na forum!!!

Gonimy pod ten jebany użad miasta potem pod wodex, mosir i klub!!!!!!!

niema innego wyjscia bo wszyscy wlodarze graja w huja!!!

~dan | 2007-08-19 14:02

ma racje Stachu- polać mu spółka to ratunek dla Stalówki jeśli piłka w tym mieście ma istnieć to trzeba to zrobic za wszelką cene wyrzucić wszystkich pierdzistołków z tego klubu a jak będzie trzeba to i nawet z miasta slask wygrał ze zniczem w druzynie z Pruszkowa grają młodzi piłkarze szybko się ,,wypalą\\\'\\\' mam nadzieję ze w środe my tez wygramy

~bonjorno | 2007-08-19 14:07

niech wywala caly zarzad. a po co on w klubie? prezesa madrego wybrac a darmozjady do roboty , trawke kosic n stadion i wyrownywac boiska bo krzywe. nie rozumiem po co zarzad w klubie, jest prezes i on powinien za wszystko odpowiadac ,wtedy by bylo wszystko w porzadku. ajakby cos nie poszlo to na niego i dymisja proste.
a tak a propos koszykarze jzu dawno powinni byc w ekstralidz ekoszykowkim\\, ale jak zawsz ekasy braskuje:/ szkoda mi chlopakow,bo mimo potencjalu nie moga wejsc wyzej.

~cipka | 2007-08-19 14:22

Argail powiedz to co mowiles wczoraj ze powiessz dzisaj.

~ddd | 2007-08-19 15:54

wiecie co??? w tym klubie robią wszystko,żeby stalówka znalazła się w 3-ej lidze.Wcale się nie dziwię wkońcu mamy zajebisty zarząd i trenera...Pewnie znowu wywalą trzech najlepszych i możemy być pewni awansu ale nie w tą stronę co trzeba...

~ddd | 2007-08-19 16:02

ciekawe co teraz powiecie...Ożoga,Kasiaka i Kusiaka już nie ma,kto tym razem spierdolił.A może to wszystko jest tak jak ma być,wkońcu na tym wszystkim łapę trzyma Kwieciński,a skoro tak jest, to dobrze napewno nie dędzie...Pamiętacie kiedyś już tak było,no i co??? Aaaaa szkoda się rozpisywać bo można by było dużo o tym napisać. Pozdrawiem zdrowo myślących!!!

~fan | 2007-08-19 16:13

ludzie co wy chcecie od tego kwiecinskiego? nie mieszkam w stalowce juz troche czasu ale znam kwietnia,i wiem ze on jest za cwany zeby dawac kase i nie zarabiac on poprostu ma nadzieje ,jak wiekszosc a was ze te kluby ktorym pomaga wkoncu zaczna dawac mu zyski i satysfakcje ,i nie mowcie ze on robi zle dla tych klubow on tylko wybiera zle kluby ,pomyslcie tez o tym ,bo nikt przy zdrowych zmyslach nie daje kasy zeby ja stracic pozdr dla starej brygady

~ddd | 2007-08-19 16:13

przypomniało mi się jeszcze coś. Jak pisaliście o tamtej trojce,że sprzedali mecz,to ciekawe kto teraz go opchną i za ile.Musieli ładnie wząść skoro się nie bali,że znowu kogoś wypierdolą. Pewnie fajnie Wam.co?

~bzyk | 2007-08-19 16:29

fan i wlaśnie zawsze tam gdzie wlezie jes spadek o ligę.dzięki ale takiego sponsora to nam nie trzeba...

~stalowiec | 2007-08-19 16:39

I gdzie sa ci 4-rej Janicki,Salami,Hadzic i ten Wegier, ile jeszcze beda dzialacze zwlekac w zglaszaniu tych zawodnikow ? Kadra sie uszczuplila i niewiadomo na co czekaja,mialo byc ambitnie, miala byc walka o przynajmniej srodek a wyjdzie jak zwykle.To milczenie ze strony mediow mnie mocno nie pokoi.A Lompe ucieka z tonacego statku.Jedyny klub na Podkarpaciu, klub zasluzony zeby nie mial zadnego sponsora,nie miesci sie to w glowie.Dryblas Slezak niech dalej inwestruje w zasrana jagodowke i sport olewa,Mikulski az dziw ze wytrzymuje z tymi jagodowymi stworkami,

~112 | 2007-08-19 17:14

do ddd:jak gra Gieksa a jak Pelikan?człowieku!wszyscy zgodnie przyznaja że szybko stracona bramka w głównej mierze miała wpływa na mecz.szkoda ze to kolejny błąd Balona.w 2 połowie przeważalismy w środku pola jak przyznaja piłkarze Gieksy i mielismy sytuacje.a co do tych 3 co ich wyjebali to spytaj sie ich czy dalej graja w sts-ie.reszty sam sie domyśl.

~hmmm | 2007-08-19 17:18

moze czas najwyzszy pojsc pod klub, NASZ klub, i pokazac panom z zarzadu komu tak naprawde zalezy na druzynie.. nie gadac i gadac a wziac sprawy w swoje rece..pokazac im ze ten klub to dobro ludzi tego miasta a nie ich prywatny folwark..to ten klub nas jednoczyl, jednoczy i bedzie jednoczyl i nie pozwolmy by to zniszczono! nie pozwolmy by zniszczono jedyne miejsce na podkarpaciu ktore stoi pilka nazna, z tradycjami i wspanialymi kibicami..moze czas poprostu sie tam przejsc! pokazac im ze nie moga robic niczeko i nie ponosic za to odpowiedzialnosci! (szczegolnie tej spolecznej)mysle ze dosc juz tego! niech poprostu sie wytlumacza z zaistnialych dzialan zwiazanych z naszym klubem..jesli nie chca zle to znaczy ze sie nie znaja i niech nie bawia sie sport..jesli natomiast chca zniszczyc klub to sami juz wiecie na co zaluguja zdrajcy .. wynocha !

~lolq | 2007-08-19 17:51

wydaje mi sie ze gdyby zostało ogloszone tutaj na stronce ze wszycy kibice zbieraja sie na ktoryms z treningow stalowki i \"robimy\" to co nalezy zrobic to napewno sporo osob by przyszlo, tylko to musialoby byc jakies info porzadne!

~s.w | 2007-08-19 18:00

Nie mamy nic do stracenia,a więcej do zyskania,musimy zrobić z tym zarządem porządek.Piłkarze też za dużo nie mogą powiedzieć ,ani zrobić,ale napewno też na nas liczą ,że to my kibice wyrazimy swoje głośne zdanie na ten temat.Wiadomo,że oni są po to by wykonywać swoją pracę,więc co mogą do pracodawcy,czyli głównie do zarządu podskoczyc.

~stal73 | 2007-08-19 18:04

Myślę ,że dobrym pomysłem by było,jakbyśmy zebrali sie zaraz po meczu ze Zniczem + pikniki i poszli pod budynek klubu i głośno zamanifestowali swoją niechęc do poczynan tego jebanego zarządu.

~S777 | 2007-08-19 18:06

A jeżeli to nie pomoże ,to wtedy zebrać się dużą grupą na mieście i iść pod urząd.

~tomek | 2007-08-19 18:11

zgadzam sie z przed mowcami w 100% i napewno nie ja jeden ... lolq i stw73 macie chlopaki racje !! trzeba cos z tym zrobic bo nasz kochany klub zchodzi na psy z tym zydoskim zarzadem:/;/ zrobic jakas konkretna informacje i akcje , trzeba pomuc naszemu klubowi pokazmy ze sie nie zgadzamy z TYm !!chetnie sie przylacze do tej akcji jak cos wypali :) pozdro dla Prawdziwych Kibicow !! do zobaczenia w srode na hutniczej :)

~kijek | 2007-08-19 18:26

JUTRO WSZYSCY POD MDK ZBIERZEMY SIE I IDZEMY POD WSZYSTKIE INSTYTUCJE GDZIE TERZEAB WODEX, KLUB, URZĄD MIASTA, MOSIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TZREBA COS ROBIC A NIE TYLKO PIERDOLIC

~zks stal | 2007-08-19 18:30

Myślę ,że najwięcej ludzi zebrało by się jednak na meczu,a po meczu zrobić porządną akcję w kierunku zarządu.Oczywiście na meczu też można zaśpiewać kilka ładnych piosenek pod ich adresem!

~taktak | 2007-08-19 18:32

zrobić cos z zarzadem? a ja proponuje dać naszym piłkarzykom za wspaniała forme, zaangazowanie w kazdym meczu , ambicje, godne reprezentowanie barw Stalówki wiecej żelu , wyzsze kontrakty , darmowe obiadziki oraz wstepy do dyskotek , bezkolejkowa obsługe w punktach sts , wczesniejsze wyjazdy na mecze super klimatyzowanym autobusem , noclegi w 5cio gwiazdkowych hotelach . W zamian dostaniemy od nich wspaniałe wyniki , mnóstwo bramek , same zwyciestwa . Z gory dziekujemy . Nie wymagajmy wiele - przeciez oni sredni trenuja piłke nożna od 10-15 lat i tylko 5 dni w tygodniu.
Dziwne ze nikt tu nie chce zainwestowac swojej złotówki ....
Moze trener nie jest najlepszy ale nie wierze ze każe im zle podawac, nie walczyc, czy nie strzelac bramek. Niektorzy maja teraz szanse przy takiej liczbie kadry zaistniec , pokazac ze niesłusznie siedzieli na ławie i jakoś tego nie widac .
Skonczy się minimalizm - przyjda wyniki.

~robi | 2007-08-19 18:37

Ale mamy jebany zarząd.Hadzic trenuje od marca w Stalówce a Janicki już ponad miesiąc ,a oni teraz przypomnieli sobie ,że ich nie zarejestrują ,bo nie mają certyfikatów potrzebnych do zalegalizowania ich gry w Stali.To nie mogli wcześniej dupy ruszyć,widocznie od samego początku nie mieli zamiaru tego zrobić,a te porażki i wyjebanie św.trójcy ,to jest tylko taki ich pretekst do takiej decyzji.Wyjebac ten cały zarząd na zbity ryj.Jeżeli sami nie podadzą się do dymisji ,to MY im w tym pomożemy.

~Daro | 2007-08-19 18:47

Wiec tak...wydaje mi sie, ze przed sroda nie ma sensu robic manifestacji. Dobrze by bylo zrobić to podczas meczu ze Zniczem. Zeby tak jak na meczu z Kolejarzem spiewal caly stadion hasla, ktore wczesniej zostaly by gdzies podane, zeby kazdy wiedzial jak ma sie wydzierac . Wydaje mi sie, ze ludzie, ktorzy chodza na krzeselka, kryta, tez czytaja ta strone i sa zaniepokojeni, zdegustowani obecna sytuacją i mam nadzieje, ze popieraja pomysl z protestem.

Oprocz tego, mozna zrobic transparent na srodku, tak jak to bylo na meczu ze Strozami.

Proponuje rowniez, aby ta manifestacja miala pokojowy przebieg, bez wyzwisk przeklenstw cos na wzor (ale oczywiscie inne) hasel podczas protestu Motoru.

Mozna tez wyznaczyc kilka osob, ktore prtzed meczem poinformuja wszystkich o calej akcji i poprosza o przylaczenie sie. Jakos trzeba zachecic wszystkich ludzi (bez przemocy i wyzwisk bo to nic nie da)

~Daro | 2007-08-19 18:50

Mozna troche pokrzyczec \\\"na zarzad\\\" przed, w przerwie i jak to wczesniej ktos napisal...po meczu.

~Szymek | 2007-08-19 18:56

Daro popieram w 100%

i moge sie przylaczc jesli takie cos bedzie mialo miejsce

~QQQ | 2007-08-19 19:05

daro ja tez jestem za tym zawsze siedze z ekipa na krzeselkach wiec mozemy sie dolaczyc a transparent na srodku by sie przydal \\\'\\\'W NASZYCH SERCACH NA ZAWSZE STAL\\\'\\\'

~s.w | 2007-08-19 19:08

Popieram również,z tym ,że hasło na transparencie musi byćkierowane bezpośrednio do zarządu,tak żebywiedzieli o co Nam chodzi.

~szymek | 2007-08-19 19:26

w zwiasku z niedalekim 70 leciem proponuje

\"Niepozwolimy zniszczyc 70-sio letniej tradycji!\"

co wy na to?

~tomek | 2007-08-19 19:35

brawo szymek :) szacuneczek dla Ciebie ;p przydalo by sie tez kilka mocniejszych slowek na zazad pod czas meczu , i po meczu w srode pod budynek klubowy wszyscy !! pokazmy ze niedamy zniszczyc 70letniej praiwe tradycji !!!!

~thomas | 2007-08-19 19:40

jak tak dlej bedzie to stal bedzie pewniakiem do spadku Przestanmy narzekaci gadac wezmy sie do roboty i wywalmy caly zarzad

~jw27 | 2007-08-19 19:58

Wywalając zarząd musicie miec kogos na ich miejsce! kogos kto da STALI EKSTRAKLASE. Podawac nazwiska i srodki ktorymi to osiagną!
REWOLUCJA!?

~kibolek | 2007-08-19 21:17

zeby zalozyc spolke ktos musi do niej wejsc a kto wejdzie??:>:>:> to pytanie dla tyvh ktorzy chca spolke. bo ja poprostu nie wiem kto moze wejsc. Aha i jak mowicie o zarzadzie to podajcie kto w nim jest oki?? i ile zarabiaja za to ze sa w zarzadzie:)? pozdrawiam czekam na odpowiedz

~MARIUSZ | 2007-08-19 21:27

Bramki oraz kibice \"Stalówki\" z meczu GKS Katowice-\"Stalówka\" 2: 0 » LINK Życzę miłego oglądnia .
PS Na meczu był reporter z \"TO MY KIBICE \" i fotki z tego meczu będą w najblizszym numerze z tego co mnie poinformował.

~asdf | 2007-08-19 23:00

W klubie trzeba cos zmienic :) i to szybko

~mmm | 2007-08-20 00:07

zobaczcie jak sie robi manifestacje w katowicach --- jest kilka filmikow po kliknieciu w link \"PROTEST KIBICÓW\"

» LINK

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 069 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 440 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 3 672 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 511 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.05701