Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze

Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze
GKS Katowice pokonał na własnym stadionie Stal ze Stalowej Woli 2:0. Obie bramki padły już w pierwszej części spotkania. Było to pierwsze zwycięstwo katowiczan u siebie w obecnym sezonie. Stal poniosła trzecią porażkę w obecnych rozgrywkach. Już w 5. minucie wynik otworzył Sebastian Gielza, a tuż przed przerwą wynik ustalił Krzysztof Markowski.

Pogoda jak i atmosfera na meczy była bardzo dobra. Od początku gospodarzom pomagał gorący i żywiołowy doping kibiców. Ta pomocy kibiców źle podziałała na gości, którzy już w 5. minucie spotkania stracili bramkę. Świetnie z prawej strony w pole karne dośrodkował Damian Sadowski, gdzie piłkę z rąk wypuścił Tomasz Wietecha i tam gdzie być powinien znalazł się Gielza i wpakował futbolówkę do siatki. Po bramce inicjatywę przejęła Stal, w której prym wiedli Przemysław Pałkus i Janusz Iwanicki. Ten pierwszy kilkakrotnie straszył z rzutów wolnych bramkarza Gieksy Jacka Gorczyce, który tego dnia nie był w najlepszej dyspozycji. W 7. minucie bardzo dobrego uderzenie Pałkusa z 40. metrów i Gorczyca wybija na rzut rożny. Chwile później ten sam zawodnik minimalnie uderza nad poprzeczką. W 11. minucie prawą stroną popędził Iwankicki, jednak nie było nikogo kto by zamknął akcje Stalówki. W 14. minucie wyróżniający się na boisku Sadowski podał do Tomasz Prasnala, ale szybszy był golkiper gości.

W 17. minucie ponownie postraszył z wolnego Pałkus i ponownie Stal wykonywała korner. Jednak i tym razem nic nie wyszło. Dwie minuty później ten sam zawodnik podaje do wychodzącego Sebastiana Kęski, lecz tym razem szybszy był bramkarz Katowic. W 20. minucie zapachniało drugą bramką dla gospodarzy. Ponownie ładny rajd przeprowadził Sadowski. Podał w pole karne do Roberta Laska, który przedłużył podanie do Gielzy, lecz ten uderzył zbyt lekko. W odpowiedz znów uderza Pałkus, ale Gorczyca z problemami broni. W 24. minucie Gielza znalazł się przed szansą bramkową, ale Wietecha był szybszy. Dwie minuty później bardzo niecelnie uderzył Sadowski. 28. minuta i ponownie Pałkus z wolnego i kolejny korner, który nie przynosi bramki dla Stali.

W pierwszej połowie obie drużyny atakowały raz za razem, na zmianę. W 30. minucie Jacek Maciorowski przerwał groźną akcję GKS, by chwile potem ciekawie było pod bramką Gorczycy, który popełnił błąd przy próbie złapania piłki, jednak obyło się bez gola. W 38. minucie najpierw Prejuce Nakoulme, a potem Kamil Gęśla próbowali zaskoczyć bramkarz gospodarzy, jednak bezskutecznie. W 43. minucie ponownie Pałkus z wolnego i kolejny rzut rożny. Po chwili Kęska był wolniejszy od bramkarza GKS. I tutaj sprawdziło się stare powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Dobrą akcja Laska, który podał do Markowskiego, a ten ładnym strzałem pokonał Wietechę. Już w doliczonym czasie gry Gielza trafił w słupek po podaniu Sadowskiego.

Druga połowa rozpoczęła się od niemrawych ataków z obu stron. Na boisku było sporo niedokładnych podań. W grę obu zespołów wdarł się chaos. W ciągu 15. minut były zaledwie 2-3 sytuacje. W 50. minucie dośrodkowuje Lasek, ale piłkę wybijają obrońcy Stali. Osiem minut potem ten sam zawodnik strzela niecelnie. W 59. minucie Iwanicki dośrodkował w pole karne, ale nikt z piłkarzy Stali nie zamknął akcji. Stal dalej przeważała, lecz brakowało im szczęścia. Szczególnie tego brakowało Pałkusowi, który nie mógł tego dnia pokonać Gorczycy, chociaż próbował kilkakrotnie.

Obu drużynom brakowało też dokładności i precyzji. Piłka albo lądowała w rękawicach bramkarzy, albo daleko za boiskiem. Tak było przy strzałach Iwanickiego w 71. minucie, wprowadzonego w drugiej połowie Damiana Mielnika w 73. minucie, czy Prasnala w 81. minucie. Pod koniec mecze Stalowcy próbowali jeszcze strzelić chociaż honorową bramkę, jednak uderzenia Nakoulmy i Krzysztofa Treli nie znalazły drogi do bramki zespołu z Katowic.


GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 2:0 (0:0)
1:0 - Gielza 5'
2:0 - Markowski 44'

GKS Katowice: Gorczyca - Krysiński, Polczak, Kapias, Gajowski, Sadowski (60' Sroka), Markowski, Prasnal, Lasek (68' Mielnik), Gielza, Pasko (73' Jaromin).

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wieprzęć, Maciorowski, Lebioda, Trela, Iwanicki, Krawiec (63' Uwakwe), Nakoulme, Kęska (68' Stręciwilk), Gęśla, Pałkus (75' Gilar).

Żółte kartki: Gajowski (GKS) oraz Wieprzęć, Uwakwe, Iwanicki (Stal).

Sędzia: Łukasz Śmietanka (Radom).

Widzów: 5500 (gości 173).

Komentarze (168)

~Kamil | 2007-08-19 19:45

kilka zdjec z meczu. niestety na razie takie, robione telefonem. pozniej beda lepsze, robione aparatem.

» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK

~hgn | 2007-08-19 19:54

mysle ze w srode janicki zagra i strzeli cos

~chefe | 2007-08-19 19:55

Wiec tak...wydaje mi sie, ze przed sroda nie ma sensu robic manifestacji. Dobrze by bylo zrobić to podczas meczu ze Zniczem. Zeby tak jak na meczu z Kolejarzem spiewal caly stadion hasla, ktore wczesniej zostaly by gdzies podane, zeby kazdy wiedzial jak ma sie wydzierac . Wydaje mi sie, ze ludzie, ktorzy chodza na krzeselka, kryta, tez czytaja ta strone i sa zaniepokojeni, zdegustowani obecna sytuacją i mam nadzieje, ze popieraja pomysl z protestem.

Oprocz tego, mozna zrobic transparent na srodku, tak jak to bylo na meczu ze Strozami.

Proponuje rowniez, aby ta manifestacja miala pokojowy przebieg, bez wyzwisk przeklenstw cos na wzor (ale oczywiscie inne) hasel podczas protestu Motoru.

Mozna tez wyznaczyc kilka osob, ktore prtzed meczem poinformuja wszystkich o calej akcji i poprosza o przylaczenie sie. Jakos trzeba zachecic wszystkich ludzi (bez przemocy i wyzwisk bo to nic nie da)

dobry komentarz

~Szymek | 2007-08-19 19:56

Tak jak pisalem w poprzednim komecie do poprzedniego newsa zajebiscie by bylo jak kyos by sie zajal zrobieniem takiego transparentu na znicz jaki byl na stróze z textem ktory spasowal by pod 70-cio lecie ktore bedize za pare miesiecy jak i do obecnej sytuacji naszego zarzadu ..

\"Niepozwolimy zniszczyc 70-cio letniej tradycji!\"

~s.w | 2007-08-19 20:01

Janicki nie zagra,bo te huje z zarządu pewnie ich nie zarejestrują,zresztą tak samo jak innych zawodników.Precz z zarządem!!!

~jw27 | 2007-08-19 20:06

Napiszcie kogo chcecie w zarządzie klubu i czego od nich oczekujecie! Moim zdaniem do normalności musimy powołac sportową społkę Akcyjną ZKS STAL SSA. Wtedy pojawia sie prawdziwi sponsorzy i obsadza swoimi ludzmi ktorzy beda zarzadzac swoimi pieniedzmi a nie jakies lesne dziadki! Oni nawet nie moga zapewnic godnych warunkow piłkarzom do trenowania(boiska), a kibicom stadionu-chociazby nowej trybuny krytej!

~lko | 2007-08-19 20:12

tylko janicki to jest ostatnia deska ratunku zeby bramki ktos strzelal w stalowce kurwa trzeba ten zarzad przycisnac i ma chlopak grac w srode bo naszi napastnik huja graja wszyscy a ma takie uderzenie ze bramkarza zmiecie ogladalem trening ostatnio to chcial bramkarzy zabic takie ma uderzwnie musi grac w srode

~mały kaziu | 2007-08-19 20:20

Na prezesa klubu typyjemy Heńka Motykę 99% głosów,w zarządzie zasiądą Bogdan Łeptuch 76%,Janek Papaj 16%,Józek łod Pieturów5%,Kazek łod Dziadurow3%.Oczekujemy od nich postawienie skrzynki wódki przed meczem i po wykonanej robocie po meczu 3 beczki piwa + 2 świniaki z rożna.Dodatkowo oczekujemy od nich ,że na mecze wyjazdowe będą wynajmowac nam po 3-4 samoloty,a na lotnisko w Turbi będą nas wozić taksowki.Na początek mogło by być ,a póżniej się zobaczy co jeszcze pożytecznego mogliby dla NAS zrobić.

~eder | 2007-08-19 20:23

czemu Pan Papaj ma tylko 16%?

~kijel | 2007-08-19 20:24

maly huju wypierdalaj std jak maz takie bzdety gadc jebany idioto

~s.w | 2007-08-19 20:24

W środę podczas meczu i po meczu robimy wielki szum ,odnosnie zarządu.Niech media nagłośnią tę sprawę.Tu jest nasza szansa.

~mario | 2007-08-19 20:27

Nie wyzywać małego kazia,bo On będzie nowym rzecznikiem prasowym w tym nowym zarządzie.

~heniek | 2007-08-19 20:51

Bardzo cieszę się drodzy kibice,że wybraliście mnie na nowego prezesa klubu.Postaram się wszystkie te żądania pozytywnie załatwić,a dodatkowo ściągnę do Stalowki 3 bardzo dobrych piłkarzy z Brazyli tzw. słynny tercet \\\\\\\\\\\\\\\"R\\\\\\\\ \\\\\\\".Na poczatek chciałbym ,żebyście nauczyli sie nowego hymnu mojej mojej kompozycji,słowa Bogdan Łeptuch,a więc to będzie tak:atiki apikiruana deperille,siala la,la ,la, atiki apikiruana deperille,siala,la,la,la, cziska muczi para pa ra,cziska muczi para pa ra,szelunga di,szelunga di cziska muczi hej.Zks,ooo zks,najlepszy w Polsce jest stalowski zks.Pamiętaci starsi kibole ta moja pieśn podbila w 1987 roku wszystkie stadiony na 1 lidze,GDY GRAŁA MOJA STAL,a kibice na stadionach skandowali moje nazwisko.Także dziękuję Wam drodzy kibice za wybranie mnie nowym prezesem naszego klubu i nieskromnie dodam ,że za całokształt w kibicowaniu,należało mi się tak wysokie stanowisko.Z poważaniem H. Motyka.

~do henie | 2007-08-19 20:53

W domu wszyscy zdrowi??

~maly kazio | 2007-08-19 21:03

To jeszcze ja raz,maly kazio chcialbym powiedziec ,że jak nam nasz prezes jest cos winien ,to i tak nigdy nie jest nic winien,a więc łubu dubu,łubu dubu,niech nam żyje prezes naszego klubu,niech żyje nam,a kto Heniu Motyka.

~czarus | 2007-08-19 21:16

Nie lepiej wywiesic na meczu z pruszkowem transparent:

\"Heniek Motyka na prezesa klubu!!\"

Osmieszy to zarzad jak sie patrzy ;)

~MARIUSZ | 2007-08-19 21:26

Bramki oraz kibice \"Stalówki\" z meczu GKS Katowice-\"Stalówka\" 2: 0 » LINK Życzę miłego oglądnia .
PS Na meczu był reporter z \"TO MY KIBICE \" i fotki z tego meczu będą w najblizszym numerze z tego co mnie poinformował.

~heniek | 2007-08-19 21:33

Właśnie dzwonili do mnie z centrali z W-wy z lotniska,więc potwierdzam informację,że na 2 najbliższe mecz wyjazdowe do Łomży i Wrocławia,będą podstawione conajmniej po 3 samoloty.Start z lotniska z Turbi odbędzie się na 2 godz. przed meczem.Tylko żeby chętnych nie brakowalo.Przelot oczywiście za free.Podczas lotu serwowane będą wykwintne drinki,a także obiad z 4 dań.Wdrodze powrotnej na kolację oczywiście podany będzie świniak z rożna.Także zapraszam.Jak się bawić,to się bawić,a co. Zpoważaniem H. motyka.

~u7y | 2007-08-19 21:51

heniek idz kurwa do lekarza jeblo ci na glowe

~dj bartezz | 2007-08-19 21:52

na prezesa klbu proponuję ferdynanda kiepskiego
waldemara kiepieskie ds. marketingu
mariana paździocha skarbnika i zastępcy prezesa
arnolda boczka ds. ochrony

~hg | 2007-08-19 21:55

gesla na lawke nic nie gra w zadnym meczu
jest najslabszy

~sd | 2007-08-19 22:16

Coś szczyka mnie w kościach,chyba dobry znak,z mafiozami pewnie wygramy.Ba,jestem tego pewien.

~Argail | 2007-08-19 22:16

#####################################
"SSA w Stalówce to fikcja" - wiecej na forum. » LINK
####################################

~Argail | 2007-08-19 22:19

Forum ....temat :\" SSA w Stalówce to fikcja\"

~Szymek | 2007-08-19 22:43

wezcie wypierdalajcie lamusy jebane jak se macie jaja robic .
synek jaj to se rob z mamusi kurwa gnusie jebany

~kibic stali | 2007-08-19 23:00

kurwa, orange ekstraklasy chce ja

~king | 2007-08-19 23:08

co za dureń wystawia Nakoulme z tyłu. przeciez to typowy napastnik wykorzystujacy kazdą okazje. zmiencie trenera , nie piłkarza
Pozdr. Hetman zamosc

~anatol | 2007-08-20 00:00

ogolone oszołomy skandujcie kotulski, kotulski niech wam załatwi wszystko no jeszcze kleche w złotych orenatach trzeba przywlec ale pewnie na niego to was niestać

~mm | 2007-08-20 00:08

zobaczcie jak sie robi manifestacje w katowicach --- jest kilka filmikow po kliknieciu w link \"PROTEST KIBICÓW\"

» LINK

~ptak | 2007-08-20 01:17

Zostawcie Janka juz w spokoju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Złotinio | 2007-08-20 08:09

APELUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na meczu ze Zniczem musimy pokazac że nam kibicom wiernym kibicom!!!!!!!! zależy na klubie i pokazmy działaczom tym debilom ze z nami nie ma zartow niech wypier... ze Stalówki niech sie zmieni zarząd i koniec a po meczu (nastepne dni) pod UM pokazac radnym i panu prezydentowi zeby sie zainteresowali Kluberm na powaznie tak jak to zrobili kibice GKS-u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moze to sie uda ale na pewno c`os sie stanie
pzdr dla wiernych zawsze kibiców STALÓWKI

~krasnik | 2007-08-20 08:50

propozycja na transparent:\"ZKS to nie jest prywatny folwark Żaka, Kantora i Lumpowca\".

~krasnik | 2007-08-20 08:50

propozycja na transparent:\"ZKS to nie jest prywatny folwark Żaka, Kantora i Lumpowca\".

~bonjorno | 2007-08-20 09:37

jebac kotulskiego, tepaka bez szkoly, i to przez takich ludzi jak wy w kraju bedzie zle! chcieliscie go na prezydenta, ile wam naobiecywal? to co on mowil to od razu bylo wiadome ze obiecanki, nawet koles wyslowic poprawnie sie nie potrafi.gdzie on teraz ejst?wspomaga was? sport stalowowolski? nie sadze.
najpierw dobrze wybierzmy(chocociaz nie barrdzo jest na kogo).

~s.w | 2007-08-20 10:35

Manifestacja GKS-u przed urzędem miasta bardzo mi sie podobał.Bez obelg,wyzwisk,a konkretnie.Wiadomo było o co chodzi i po co tam przyszli.Proponawał bym u nas zrobic coś podobnego,tyle tylko,że musimy już zacząć w środę na stadionie podczas meczu,w jego przerwie i po meczu.Musimu wykorzystac ten fakt ,że na meczu zbierze sie sporo ludzi i cały stadion powinien zamanifestować niechęć do naszego zarządu ,a także prezydenta.Wkońcu On też obiecał Nam nowy stadion.

~ziel-czar | 2007-08-20 10:44

żak to rasista ,wyrażnie to powiedział dzisiaj w echu dnia ,Twierdzi ,że w hotelu Stal mieszka już pół Afryki.Tu go h.ja boli.

~Daro | 2007-08-20 10:46

Tylko, jeżeli protest ma wyjść to Kryta i krzesełka muszą się dołączyć.

Może by wykonać jakiś plakat informujący o meczu i proteście ????

~Maniek | 2007-08-20 10:49

Do Daro :
Zgadzam się z Tobą kolego. ;)

~ska | 2007-08-20 10:55

To by był doskonały pomysł ,jakby ktos stał przy wejściach na stadion i rozdawał choc małe karteczki informujące o tym proteście.Może ktoś by to mógł pokserować,żeby tego trochę buło.

~stary | 2007-08-20 11:00

Żak ty cioto,Janicki i ten Węgier obrońca muszą byc zatwierdzeni na mecz ze Zniczem,także rób wszystko by tak się stało.Wprzeciwnym wypadku będzie kolejny pogrom.Wkońcu musimy strzelac bramki ,a od tego jest Janicki,a na obronie musi byc wzmocnienie tym Węgrem ,bo jest strasznie dziurawa i ostanio tracimy za dużo bramek.Tak więc do koniec animozji ,tylko do dzieła p. Żak.

~robi | 2007-08-20 11:02

Musimy zroboć jakiś protest na tym meczu,nie możemy się biernie przyglądać ,jak nieodpowiedzialni ludzie na niewłaściwych stanowiskach niszczą i doprowadzaja do upadku nasz kochany klub.

~protestfan | 2007-08-20 11:02

Jężeli protest będzie niecenzuralny, to obróci sie to przeciw nam, Klubowi, piłkarzom. Zróbmy to z klasą, anie jak dzieciuchy, którzy tylko chcą pobluzgać

~Bronek | 2007-08-20 11:03

jestem prezesem Vodexu -Zakładu Pracy CHRONIONEJ i gówno mi możecie zrobić!

~solo | 2007-08-20 11:04

jeżeli nie będą potwierdzeni Janicki i Hadić, to można poskandować ich nazwiska - niech to da do myślenia...

~Daro | 2007-08-20 11:09

Bardzo dobry pomysł z tymi karteczkami, a oprocz tego mozna je wczesniej porozwieszać na mieście.
Mam pomysł na hasło

\"Dość leŻAKowania w zarządzie - CZAS NA ZMIANY !!!\"

~chefe | 2007-08-20 11:20

bardz dobre haslo !!

Dość leŻAKowania w klubie - czas na zmiany !!!!

~Maniek | 2007-08-20 11:20

Jeżeli coś z tym nie zrobimy to nasza Stalówka pojedzie na dno przez tych. sk*******

~S777 | 2007-08-20 11:23

Myślałem ,że Żak jest jedyną osobą w tym klubie,któremu zależy na tym ,by nasz klub szedł do przodu.Przecież swego czasu toczył nawet wojnę z duszyńskim i ślęzakiem i przeciwstawiał się ich idiotycznym pomysłom,Ale widzę ,że jak tylko został radnym,to wypiął się dupą na klub i chyba już mu nie zależy na tym ,aby działo się w nim dobrze.Mało tego,sam teraz próbuje różnymi sposobami doprowadzić drużynę do degradacji,a klub do upadku.Nie pamiętał wół ,jak cielęciem był.

~Rudy_Irl | 2007-08-20 12:07

Czy to prawda że Janek P. że przymierzany jest do zarządu Stali? bo już w Irlandii o tym mówią!
Pozdro dla starej ekipy!

~stal | 2007-08-20 12:15

Tak to prawda,Janek P.ma duże szanse aby się znależć w nowym zarządzie,ale raczej na prezesa nie ma szans,bo murowanym faworytemjest najpopularniejszy człowiek w St.Woli ,Henio Motyka.

~asdasd | 2007-08-20 12:36

troche nie w temat mozesz ktos mi dac linka do MP3 BZC? ale chodzi mi o tą stara piosenke

AVE STALÓWKA, NA ZAWSZE

~Szymek | 2007-08-20 12:38

niema szans pujsc po meczu odrazu pod urzad miasta bo tam nikogo niebedzie o tej godzinie wiec niema sensu

~chuj | 2007-08-20 12:42

do wzięcia jest zdzichu kondonkiewicz

~stalówka | 2007-08-20 12:47

Nie idziemy po meczu pod urząd ,tylko pod budynek klubowy,ten który jest za trybuną krytą.Żak i część zarządu jest na każdym meczu.Także zawsze możemy wyrazić swoje zdanie na ten temat.

~ja | 2007-08-20 12:53

uważam ze jakis protest musi byc, przydałby sie napewno jakis transparent z dobrym hasłem wywieszony na płocie, cos podobnego jak na barazach, oczywiscie cały protest nie moze sie odbyc z duzymi bluzgami bo wetdy wszystko straci sens, kazdy pomysli ze chołota nie wiadomo czego chce, wiec panowie trzeba sie postarac! jesli chodzi o jakis hasła w przerwie meczu, wydaje mi sie ze bardzo dobry pomysl, w przerwie bedzie pewnie kolejny malo ciekawy konkurs dla dzieci, dlatego cała uwaga stadiony zwrocilaby sie na hasła które zawołalibysmy!!, po skonczonym meczu wszyscy pod budynek klubu i tak wykrzyczymy jeszcze swoje zdanie na temat tego co sie dzieje ostatnio!!, natomiast jesli chodzi o protest pod urzedem miasta to oczywiscie nie moze to nastapic odrazu po meczu bo bedzie to juz godzina wieczorna wiec jest tam pusto;> najwazneijsze zeby GTW naszych kibiców przemyslal to dokladnie co i jak zrobic, bo naprawde moze wyjsc cos dobrego z tego tylko nie mozna tego zaprzepascic, pozdrawiam!! JA NAPENWO BEDE NA MŁYNIE W SRODE!!! I WLACZAM SIE DO PROTESTU!!

~kibolek | 2007-08-20 13:14

zeby zalozyc spolke ktos musi do niej wejsc a kto wejdzie??:>:>:> to pytanie dla tyvh ktorzy chca spolke. bo ja poprostu nie wiem kto moze wejsc. Aha i jak mowicie o zarzadzie to podajcie kto w nim jest oki?? i ile zarabiaja za to ze sa w zarzadzie:)? pozdrawiam czekam na odpowiedz aha i powiedzcie czy to dobrze ze np. janicki mieszka na free w hotelu od pol roku?? jest jeszcze kilka pytan na ktore moze odpowiedziec np. byly prezes. w klubie gdzie liczy sie kazda zlotowka nie mozna pozwalac na takie rzeczy. jak mozna dac podwyzki i to takie grajkooommm ktorzy spadli z ligi!!! bo gdyby nie afery to by spadli. wiec nie mowcie ze klub szedl w dobra strone!!!!!!! albin zalatwil im kase i myslal ze beda za to grac a oni czy sie stoi czy sie lezy kasa sie nalezy i maja wszystko w dupie.!!!!!

~BZC | 2007-08-20 13:32

Jak kto wejdzie:
H. Motyka - Prezes Zarządu
J. Papaj - v-ce Prezes Zarządu d/s Marketingu
B. Łeptuch - Członek Zarządu d/s Organizacyjnych
M. Józek - Głowny Księgowy
STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE KIEDY BĘDĄ SPRAWOWAĆ SWOJE OBOWIĄZKI W/W OSOBY!!

~hutnik | 2007-08-20 13:42

skład zarządu:Lompe,Jarecki,ś.p.Roman Nieznalski,Adam Szewczyk i Zbigniew Paluch.
skład rady nadzorczo-rewizyjnej:Stanisław Łagowski,Helena Bis,Józef Bober,Tadeusz Serafin i Roman Kaczor.
co wiecie o tych ludziach? bo ja niektórych nie znam.

~-_- | 2007-08-20 14:05

Mój Ojciec znał śp. Romana Nieznalskiego. To naprawdę porządny człowiek, zajmował się w klubie marketingiem. Grał kiedyś w siatkówkę w Stali w latach 70. Jak Stal była w kosza w ekstraklasie, to On był w zarządzie.

~zks | 2007-08-20 14:21

I już wszystko załatwione 5 nowych graczy zostanie zarejestrowanych. Pierwsi to Janicki, Salami i Wierzgacz, pózniej wegier i hadzic.
Wszystko jest dobrze, nie siać paniki>

info:
Klub

~bodi_zks | 2007-08-20 14:26

Uff, mozna odetchnac z ulga.Jezdzenie z na mecze z 15 osobowa kadra nie nalezy do rzeczy przyjemnych.

~seht | 2007-08-20 14:33

jeszcze nikogo nie zatwierdzili..na » LINK pisze ze najblizsi podpisania kontraktow sa janicki i wierzgacz ale jeszcze nie podpisali...czyli do srody pewnie nie zdaza

~Szymek | 2007-08-20 14:50

i jest zajebiscie seth prosze cie nie siej zamentu to jest dobry znak

~wyżej | 2007-08-20 14:54

no nie no do cholery to jest chore. mieli być do końca lipca. później 3 sierpnia potem 15. teraz mieli być już w katowicach! a już teraz przeginają- ,,na dniach\'\'!!!!!! skończy się okienko to zarząd stwierdzi że ich zarejestrują w zimie albo co tam za rok latem!!!! gość tu siedzi już pół roku i dopiero teraz sie starają o jakieś papierki i pozwolenia???

~szymek | 2007-08-20 14:58

gosciu niepanikuj popierwsze nikt niemowil ze beda w tych datach bo nic niebylo wiadomo \"później 3 sierpnia potem 15. teraz mieli być już w katowicach!\" wiec co pierdzielisz wez sie uspokuj powinnes sie cieszyc ze sie cos w ogole dzieje!

~bzyku | 2007-08-20 15:02

potrzebuje trzech pewniakow w buka po kursach 1.3 na ten tydzien
jak ktos sie zna niech napisze cos

~do szymek | 2007-08-20 15:04

Wlasnie o to choodzi, ze byly oficjalne informacje w mediach na poczatku, ze Hadzic dolaczy do skladu razem z Uwakwe przed przygotowaniami do sezonu (czyli po meczu ze Strozami), potem termin w mediach 3 sierpni...a potem 15 ....a teraz do 31 :/ ehhh wydaje mi sie, ze to tylko takie mydlenie oczu ale chcialbym sie mylic

~Kamil | 2007-08-20 15:05

na 99% hadzic, janicki, ten wegier, salami i wierzgacz beda zgloszeni juz na mecz ze zniczem

~do szymek | 2007-08-20 15:05

nie panikuje. po prostu patrze na to realistycznie. a te daty biorę z wywiadów i wypowiedzi trenera Mikulskiego, bądź byłego prezesa. nie chcę mi sie szukać ale jakbyś czytał wszystkie to byś też się denerwował. też się ciesze że coś zarząd wreszie zaczyna działać ale patrząc na ich ostatnie poczynania... mimo wszystko trzeba mieć nadzieję. pozdro

~szymek | 2007-08-20 15:32

ja ci moge dac pewniaka znicz-stal stalowa wola stawiaj 2 kurs hmm jeszcze niema na bah ale mysle ze od 5-10 zl gdzies;]

~kibolek | 2007-08-20 15:38

zeby zalozyc spolke ktos musi do niej wejsc a kto wejdzie??:>:>:> to pytanie dla tyvh ktorzy chca spolke. bo ja poprostu nie wiem kto moze wejsc. Aha i jak mowicie o zarzadzie to podajcie kto w nim jest oki?? i ile zarabiaja za to ze sa w zarzadzie:)? pozdrawiam czekam na odpowiedz aha i powiedzcie czy to dobrze ze np. janicki mieszka na free w hotelu od pol roku?? jest jeszcze kilka pytan na ktore moze odpowiedziec np. byly prezes. w klubie gdzie liczy sie kazda zlotowka nie mozna pozwalac na takie rzeczy. jak mozna dac podwyzki i to takie grajkooommm ktorzy spadli z ligi!!! bo gdyby nie afery to by spadli. wiec nie mowcie ze klub szedl w dobra strone!!!!!!! albin zalatwil im kase i myslal ze beda za to grac a oni czy sie stoi czy sie lezy kasa sie nalezy i maja wszystko w dupie.!!!!! a jesli chodzi o blokowanie rejestracji to byly prezes np. nie zalatwil wymaganych certyfikatow . prosze o odpowiedz tych co go tak kochaja:)

~kibolek | 2007-08-20 15:38

zeby zalozyc spolke ktos musi do niej wejsc a kto wejdzie??:>:>:> to pytanie dla tyvh ktorzy chca spolke. bo ja poprostu nie wiem kto moze wejsc. Aha i jak mowicie o zarzadzie to podajcie kto w nim jest oki?? i ile zarabiaja za to ze sa w zarzadzie:)? pozdrawiam czekam na odpowiedz aha i powiedzcie czy to dobrze ze np. janicki mieszka na free w hotelu od pol roku?? jest jeszcze kilka pytan na ktore moze odpowiedziec np. byly prezes. w klubie gdzie liczy sie kazda zlotowka nie mozna pozwalac na takie rzeczy. jak mozna dac podwyzki i to takie grajkooommm ktorzy spadli z ligi!!! bo gdyby nie afery to by spadli. wiec nie mowcie ze klub szedl w dobra strone!!!!!!! albin zalatwil im kase i myslal ze beda za to grac a oni czy sie stoi czy sie lezy kasa sie nalezy i maja wszystko w dupie.!!!!! a jesli chodzi o blokowanie rejestracji to byly prezes np. nie zalatwil wymaganych certyfikatow . prosze o odpowiedz tych co go tak kochaja:)

~szymek | 2007-08-20 15:44

wez kibolek zmien plyte bo juz kurwa kazdy przestal o tym gadac a ty dalej jeczysz

~do kamil | 2007-08-20 15:47

naprawde myslisz ze beda zarejestrowani. to sie grubo mylisz ,przeczytales wypowiedz lompego dlaczego niby odszedl przeczytaj uwaznie !

~johnny_uk | 2007-08-20 16:04

czytaliscie co Argail napisal o SSA.? mozna bardzo latwo przejac wladze w tym klubie i raz na zawsze wypierdolic tych lesnych ludkow.postanowmy cos! ja chetnie wplace oplate aby stac sie jednym z czlonkow,i miec prawo w glosowaniu.jest tu pewnie wielu takich.Argail moze poprowadzilbys te sprawe?

~:)) | 2007-08-20 16:28

Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 25 sierpnia, 19:00 czyli sobota

~Jacek | 2007-08-20 16:40

o ktorej sa treningi staloweczki:)

~rikitiki | 2007-08-20 16:56

juz dalem info chlopakom - bardzo sie ciesza , ze wchodza do zarzadu. U Motyków szał radości , że ich syn bedzie prezesem klubu. Jarecka aż sie zesikała do rosołu. Heniek do tej pory ze szczescia sie tasuje - hura - nadchodza lepsze czasy !!!!

~MiroMagic | 2007-08-20 17:07

Prawie Kibic Stali Mielec!!!!!!!!!!!!
» LINK
Prawie robi duza roznice!!!!!!!!

~do MiroMagic | 2007-08-20 17:09

juz to było

~do do kamil | 2007-08-20 17:25

akurat z lompe wywiad robilem ja :) byles dzis w klubie wiec wiem jak sie ma sprawa. i raczej Ci zawodnicy wystapia w meczu ze Zniczem.

~wyjazd | 2007-08-20 17:37

FOTKI Z MECZU W KATOWICACH
» LINK

~do boonjoro | 2007-08-20 17:37

co ty wypierdku życie znasz a tym bardziej Kotulskego zapytaj ojca bądż matki kto to jest ty się naucz ta bliczki mnożenia bądż jeżeli je steś starszy to logarytmów albo całek

~Pele | 2007-08-20 18:48

Gdy Polski Football Tonie Ktos Znowu Kase Trwoni Druzyna Spada Na Dno Dzialacze Nadal Kradna ;/

~OMI | 2007-08-20 19:18

Proponuje zrobic tak. Niech pare osob zrobi te karteczki z informacja o protescie, porozwiesza kilka na miescie i potem przed meczem niech przy kazdym wejsciu ktos stoi i rozdaje. Zrobic trensparenty z jakimis dobrymi haslami, i je rozwiesic w trekcie meczu. W przerwie meczu tez protestowac, zeby wszyscy uslyszeli, bo skupia sie na tym, a nie jakis konkursach. Po meczu pod klub i tez sie drzemy! A na nastepny dzien umowic sie np na 12.00 i zaczac manifestacje! Zrobmy tak jak bylo w Katowicach! Mam nadzieje ze to sie uda, to wielka szansa dla nas, aby sie pokazac. Do roboty! Mozna tez napisac o manifestacji na stalowka.pl dokladny scenariusz ;] Pozdro dla prawdziwych KIBICÓW Stalówki ktorzy pojda na manifestacje o ile ona powstanie!!!

~loli | 2007-08-20 20:25

kiedy wreszcie zagra janicki czy moze ktos wie

~sterydek666 | 2007-08-20 20:40

~endriu | 2007-08-20 20:45

Skoro jesteśmy tacy hojni i tak rozdajemy punkty rywalom,grając na wyjeżdzie,to trzeba u siebie grać na maxa i gryżć trawę,żeby wymęczyć choć po te 1-0,ale zawsze to 3 pkt.Wprzeciwnym razie spadniemu z hukiem,a to będzie wstyd,bo przecież ten sezon miał być taki dla nas wyjątkowy,dobre transfery,lepsza kasa,jakiś sponsor.Na razie to wszystko idzie o dupe rozbić,nic z tego wszystkiego nie wychodzi,a jest jeszcze gorzej jak myślałem,bo nie mamy kim grać ,a niewiadomo czy tych nowych zarejestrują.Musimy coś działać,protest o którym tu mowa jest bardzo dobrym pomysłem,tylko musimy sie razem zjednoczyć ,by nas było dużo,kibice,pikniki,kryta i po meczu pójść pod budynek klubowy.

~ssss | 2007-08-20 21:22

kurwa ludzie nie widzicie ze mikulski to jest huj nie trener!!! wyjebal polowe ze stalowej ludzi huj czy byli starzy ci mlodzi ale teraz jest reszta swiata(3murzynow.kangor,niemiec janicki,i wegier)ludzie tego nie widzicie??spierdoli mikus za 3 4 5 meczy i powie ze niemial takiej druzyny jakiej chchial!!! a mial wolna reke w poszukiwaniu!! niech nie pierdoli o sam lazi po bajerach i ostanio w arkadii!!! wiec to jest trener!!!otrzasnijcie sie ludzie niektorzy wiec zobaczycie co bedzie za niedlugo!!!chociaz tego nie zycze tym wszystkim!!oby nie bylo za pozno!! wiec popatrzcie na mikulskiego co i jak!!pierdoli do gazet ze byl zawsze remis jaki remis jak nas zawsze jada!!!! kibice 3majcie sie i tyle!!!popatrzcie realnie na wszystko co sie dzieje i stny jarmark europa i afryka!!! nigdy nie bylo 3murzynow ludzie!!!i kangor i wegier!!!

~do ssss | 2007-08-20 21:33

Wiesz co to jest tolerancja dla innych narodów??

~do ssss | 2007-08-20 21:41

Jesteś takim samym rasistą ,tak jak ten cały twój prezesik żak,a może to Ty Bronek tu swojego glosu udzielasz?Wypad stąd!!!

~OMI | 2007-08-20 21:58

Moze nie jest rasista tylko nie chce zrobic ze Stalowki 2-giej pogoni szczecin ;] ;] Mam nadzieje ze dadza rade i nie spadniemy ;]

~do ssss | 2007-08-20 21:58

Po pierwsze Janicki, to Polak z krwi i kości.
Po drugie twoje poglady rasistowskie sprawiają, że jesteś sto lat za murzynami (jezeli chodzi o swiatopoglad)

~czop | 2007-08-20 22:01

spoko, 5 nowych i co? zgraja sie w pare dni i zaczniemy wygrywac? niestety najlizsze mecze pokaza czy p. albin wytrzyma presje itd
bedzie ciezko ale warto walczyc poki poczatek sezonu, moze jakos sie wszystko zgra.

~jery | 2007-08-20 22:09

{panowie zauważcie jedno? zaczeło się tu pisać o demonstracjach po durzędem pod wodeksem a tu nagle na stronie oficjalnej Stalówki bęc będzie 5 nowych zawodników, a przeciez ta stronka od meczu z Pelikanem nie była odświeżana. Jaki wniosek KTOŚ CZYTA TE KOMENTARZE I CHYBA BIERZE JE DO SERCA. Oby mam taką nadzieje, że w Stalowej piłka na II ligowym poziomie nie zginie. i obym sie nie mylił

~gregor | 2007-08-20 22:10

» LINK dlaczego nie mozna tak zrobic u nas.klub by zarobil

~gregor | 2007-08-20 22:14

ARKA SMS
Strzelaj karne - wygrywaj nagrody
Masz szansę stanąć twarzą w twarz z drugim bramkarzem Arki Gdynia i uczestniczyć w konkursie rzutów karnych. Wszystko to w przerwie każdego meczu, na oczach tysięcy kibiców. Dla najlepszych czekają nagrody. Sposród wszystkich osób, które wyślą smsa 5 otrzyma wiadomość zwrotną o treści \"Gratulujemy\". SMSY można wysyłać przez cały tydzień, w dniu meczu do 40 minuty pierwszej polowy. Wyślij smsa o treści:


ARKA GOL
na numer:


7238
(2,44zł brutto)

~bzyku | 2007-08-20 22:17

do ssss
mikulski wypierdolil polowe druzyny bo ta polowa wogole sie nie nadawala do 2 ligi. zobacz teraz gdzie oni graja
nawet trzecioligowcy ich nie chcieli i graja na jakiejs wichurze

~gregor | 2007-08-20 22:19

» LINK tak mozna zrobic.co tych pomyslach myslicie

~kibolek | 2007-08-20 22:30

a kogo sciagnal?? trela jak narazie gorszy od kasiaka:P:P keska cos gra ale strzelic nie moze, prezes dobrze dobrze ale sam meczu nie wygra, lebioda oki bardzo dobrze ze przyszedl ale on zawsze byl oki no i swoj chlopak:P:P:P a jesli chodzi o innych to ne mogli byc zarejstrowani bo nie bylo certyfikatu itd. jakicki jest od lutego a lompe do tej pory certifikatu nie mial:P:P PS. zreszta nie ma c tu dyskutowac trener ma trenowac zawodnicy maja grac kibice kibicowac a zarzad placic i tyle w tym temacie:P:P

~OMI | 2007-08-20 22:54

I zamknal sie temat demonstracja, strajk... Rozmwiajmy o tym bo jak nie to nic z tego nie bedzie ;]

~Szymek | 2007-08-20 22:56

ej ktos wie co dalej z tym zegarem pod \"telebim\" :D
co obiecali ze bedzie zamontowany do pazdziernika??

~ktos | 2007-08-20 23:40

Mogli by Radawca sciagnac spowrotem na rozgrywajacego on byl zajebisty nawet w ekstra klasie mial swoje 5 minut a teraz sie w sarzynie tuła mogli by go kupic

~anzelm | 2007-08-20 23:41

bedzie zegar i bedzie dobra gra jak powstanie pomnik jp2 i kaplica z 7 zatrudnionymi na etacie klechami. no i oczywiscie ogolone oszolomy musza drzeć ryja polska dla polaków

~xxx | 2007-08-20 23:53

Do końca sierpnia, a więc do zamknięcia tak zwanego okienka transferowego w II lidze, powinno zostać zatwierdzonych do gry w Stali Stalowa Wola pięciu nowych piłkarzy: nigeryjski napastnik Abel Salami napastnik Michał Janicki, obrońca węgierski Gergely Gheczy, Australijczyk Aldin Hadzić oraz bramkarz Stanisław Wierzgacz.
– Najprostsza i najszybsza sprawa jest z Wierzgaczem. Nie powinno być także kłopotów z rejestracją Janickiego - mówi kierownik sekcji piłki nożnej, Jerzy Hnatkiewicz. – Ta dwójka będzie naszymi zawodnikami już na dniach. Pozostali na grę w Stali będą musieli poczekać dlużej, bowiem muszą wpierw zyskać pozwolenie na pobyt i na pracę w naszym kraju, a dopiero potem zgodę na grę. Czas na to jest do końca sierpnia.

wiadomosc z oficjalnej strony klubu

~kibic | 2007-08-21 00:00

do ssssss wedlug mnie to ten gosc ma racje co do Mikulskiego no ale oby nas czarny scenariusz ominol pozdrawiam

~PTAK | 2007-08-21 00:44

CZARNO TO WIDZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~RobkoStWolak | 2007-08-21 03:16

Ciekawy artykul o Stalowce, Mikulskim i Adamusie w Nowinach:
» LINK

~RobkoStWolak | 2007-08-21 03:18

Wyrzuc %20 z linka

~Kamil | 2007-08-21 07:24

dobry artykul. chyba tak tez jest niestety

~spinka | 2007-08-21 08:16

Witam Was ! Poczytałem co piszecie i tak: z całym szacunkim do prawdziwych kibiców stalówki, tak trzeba walczyć o klub nie można dać tym \"niezastąpionym \" pretekstu by później mówili że to hamstwo i bydło. Musimy załatwiać przyszłość stalówki z kulturą. Dlatego uważam że protest pod budynkiem w przerwie meczu jest potrzebny trzeba to co nas wkurwia wykrzyczeć. Z prezydentem też trzeba zacząć rozmawiać najlepiej we wtorek bo dłużej sa w urzędzie i ma być koniecznie telewizja miejska. Do Loli Janicki na razie w tej rundzie wystąpi w sumo a na wiosnę to się zobaczy. Do sss masz dużo racji Mikulski jest słabym trenerem i nikogo nic nie nauczy , pokazał a stróżach jak się zana na taktyce , żałosne. Dopóki nie członkowie klubu nie rozpiepszą tego zarządu to nic się nie zmieni. Trzeba zrobic SSA z lokalnym biznesem / bez kantoru on gdzie nie poszedł to wszędzie było do dupy/ i z prezydentem. I nikt w tedy łaski nie będzie robił , dał kasę i deccyduje a promocję miastu swoimi udziałami gwarantował będzie prezydent. To jest ostatni dzwonek czas na zmiany nikt za nas tego nie zrobi tak więc zaczynamy w środę na meczu !!!

~xax | 2007-08-21 10:42

Salami zatwierdzony.Wierzgacz czasowo na miesiąc.
Pozostali oczekują na certyfikaty.

Echo Dnia.

~Szymen | 2007-08-21 10:45

@@@@@
Transmisja z meczu STALÓWKA - Znicz Pruszków na kanale TVP SPORT. Poczatek o 18.45

A czego nie na zywo? Mariusz miales racje z ta transmisja tylko jak zwykle nie ten kanal :P
@@@@@

~autor | 2007-08-21 10:51

Witam. Jestem typowym piknikiem, siedze na krzeselkach, ale jestem na meczu zawsze, kiedy tylko moge. Wydaje mi sie, ze rozdanie karteczek z protestem przed meczem moze nie wystarczyc. Moim zdaniem potrzeba kilku, moze kilkunastu osob z mlyna na krzeselkach, ktorzy zaczna krzyczec, a wtedy pikniki powinni podlapac temat. Lepiej zeby na mlynie bylo mniej osob, ale za to caly stadion sie przylaczy. Pikniki same sie nie dolacza, wierzcie mi. No i oczywiscie bez bluzgow, bo taki protet nie ma sensu, przyniesie tylko odwrotny skutek.

~D. | 2007-08-21 11:01

Transmisja na zywo jest na Hutniczej 15 !! Poczatek godzina 17:00.

~... | 2007-08-21 11:14

te pikniki jak na nich mowicie chodza na mecze od kilkunastu lat i maja pojecie o pilce pewnie wieksze od niektorych z was .a to ze nie krzycza? to tylko kwestia tego ze nie ma takich osob po tej stronie jak na mlynie jakby troche osob takich bylo too i tu ludzie by sie rozkrecili tak jak bylo np na barazach? a protest zajebista sprawa tylko zeby wypalil;] warto skoro mecz w telewizji wiecej osob zobaczy !!

~do D. | 2007-08-21 11:16

Na TVP3?

~TVP Sport | 2007-08-21 11:18

18:35
II liga piłki nożnej - Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków{PL}, transmisja 2007
/stereo/

18:45
II liga piłki nożnej - Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków ( I poł. ){PL}, transmisja 2007
/stereo/

19:45
II liga piłki nożnej - Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków ( II poł. ){PL}, transmisja 2007
/stereo/

~Szymen | 2007-08-21 11:30

Skoro mecz jest \"na zywo\" to zeby sie w jakis sposob zrehabilitowac za Łowicz zrobimy atak oprawe jak bylo na meczu z Kolejarzem to znaczy ze niektorzy pojda na krzeselka i beda nastawiac wszystkich na doping?:>

Pokazmy calej Polsce jakim jestesmy kibicami ! :)

~Daro | 2007-08-21 11:32

Nie ma na żywo, ponieważ o godzinie 17:00 na TVP Sport bedzie mecz Rosja - Polska

Co do protestu to dobry pomysl zeby kilkanascie (rozstawionych stopniowo) osob siedzialo na krzeselkach i krytej.

Na ostatnim meczu zauwazylem, ze kryta sama z siebie wreszcie zaczela krzyczec nazwisko zawodnika, ktory strzelil bramke, wiec wszystko idzie w dobrym kierunku.

Mozna tez podczas meczu zrobic to samo co z Kolejarzem....Caly stadion odpowiada...wiecie o co chodzi. Jak bedzie wiecej ludzi na krzeselkach bedzie mozna robic fale....

...Jedno moge powiedziec, zywiowoly doping calego stadionu naprawde dodaje skrzydel druzynie...
....wiec mam APEL DO KRYTEJ I KRZESELEK...

..... POWTÓRZMY MECZ Z KOLEJARZEM W DOPINGU STALÓWKI !!!!!!!!

Ktoś wczesniej napisal, ze razem z kumplami na krzeselkach wlacza sie do projektu i beda spiewac, jak by tak wiecej grupek sie zdecydowalo to by bylo zajebiscie !

~zks stal | 2007-08-21 11:35

~sdfgsd | 2007-08-21 11:35

Ja nie chodze na mlyn...Lecz ostatnio Na KOLEJARZU..z qmplami kilkoma siedzialem i wylem..to inni sie przylaczyli to wtedy byl doping..jutro tez ide na krzeselka i bede dopingowal jak moge:)Hej Stal:D DRUGA STRONA ODPOWIADA:D tylko ze tym raze cos powie a nie cisza;P

~Daro | 2007-08-21 11:40

Pokażmy sie calej Polsce z jak najlepszej strony !!!!!
1. Przydalo by sie zrobic zajebista oprawe na Młynie (ale mlyn w tym miejscu co zawsze, a nie jak ostatnio na krytej :/) ...pewie kazdy zcznie pisac, ze to kosztuje....ale mamy przeciez konfetti, sektorowki, flagi i to duzo, baloniki tez nie sa strasznie drogie, przydalby sie beben i megafon.

2. Kryta i Krzeselka niech sie wlacza do dopingu.(tak jak z Kolejarzem)

3. Fala jak w meczu z Kolejarzem

4. klaskanie, przy wolnych i roznych

To wszystko spowoduje zajebista atmosfere i doda skrzydel naszym zawodnikom !!!!!!!!!!

Mecz bedzie widziala cala Polska....wiec trzeba pokazac Stalową Wolę i naszą ukochana Stalówke z jak najlepszej strony !!!!

Wszyscy na mecz !!!!!!!

~dfgdfg | 2007-08-21 11:42

Krzeselka z motywujemy:D bo jak 2 osoby zaczna krzyczec to reszta tez:P wiec punkt 2 w polowie:P

~ktos | 2007-08-21 11:44

Jak najwiecej osob na mlyn i krzeselka, zeby w TV nie wygladalo ze mamy puste trybuny :D

~fdgdf | 2007-08-21 11:46

WŁASNIE!!na krzeselka i na mlyn!! zeby nie bylo ze kryte zapelnione ze nie ma gdzie siedziec ...a krzeselka znow puste,...!!HEJ STAL:P

~autor | 2007-08-21 11:46

Dokladnie, jezeli bedzie oprawa jak z Kolejarzem, to bedzie pieknie, warto tym bardziej, ze bedzie TV. Popieram tez mlyn za bramka, nie na krytej. Pod daszkiem moze jest i wiekszy halas, ale za bramka jest bardziej widowiskowo, a o halas postaramy sie tez my - pikniki :)

~Pajacyk | 2007-08-21 11:49

A wlasnie:P Jestesmy w TV..to moze niech wejscie zrobia za freeko:P zeby prekfencja bylwa wieksza:P

~jaa | 2007-08-21 12:23

Siema wszystkim trzeba zrobi super atmosfere w jutrzejszym meczu i myslę ze tak będzie krzesełka młyn i kryta cały stadion niech da z siebie wszystko a tak po zatym bedzie na zywo ten mecz w Tv ??

~Szymek | 2007-08-21 12:35

Zrobmy mlyn na krzeselkach tam bedzie sie czesto kamera zatrzymywac:D:D i dpiero edize i ludzie z boku sie przylacza;p mowie wam przesto ze ten mlyn jest tak wyodrembniony nieprzylaczaja sie prawdziwi kibice co chadza na mecze od 10-15 lat jak bys my zrobili na krzeselkach odrazu by wiecej nosob spiewalo;p

~bzyku | 2007-08-21 12:38

takiej atmosfery jak na strozach nie bedzie
a to dlatego ze nie przyjdzie tyle ludzi na mecz co wtedy
zarzad nie podejmie takiej decyzji zeby wejscie na stadion bylo za free albo przynajmniej obnizyc ceny biletow
wtedy byl sklonny do tego bo to byl dodatkowy mecz a teraz co by zrobili z tymi co wykupili karnety?? zwrocili by im pieniadze?? watpie. a przy takiej cenie biletow i przy takiej sytuacji jaka jest obecnie w klubie zbyt wiele ludzi nie przyjdzie na mecz. przyjda ci co zawsze sa czyli ok 1500 osob
a z taka frekfencja dobrej atmosfery nie mozna za bardzo zrobic

~mx | 2007-08-21 12:50

rowniez jestem piknikiem, jestem na kazdym meczu kiedy tylko moge ... jesli jutro trzeba bedzie cos krzyknac z krzeselek to sie pisze :)

~hgfh | 2007-08-21 12:51

Szczerz?? zgodze sie z toba..ale bedzie 3000 Osob..serio....zaloze sie.. wiecej nie bedize

~gfhgf | 2007-08-21 12:54

Tylko moze proponuje :D ze jak krzeselka..to moze tych BAnerow Stalowka..nie zawieszajcie Na krzeselkach..bo jak tam ma siasc wiecej osob to musi to jakos wygladac:P

~zkss | 2007-08-21 12:58

tak zgadzam sie duzo ludzi nieprzyjdzie góra 3000 a szkoda by było bardzio fajnie i trzeba bedzie pomyslec zeby zrobic dobrą oprawe i zeby spiew był na całym stadionie jak na kolejarzu aby krzesełka włączyły sie w duzy spiew kryta trybuna tak samo no i MŁYN i zobaczycie efekty bedą Super Wszyscy Właczac Się W Śpiew :) Pozdro

~stachu 73 | 2007-08-21 13:20

Słuchajcie co zrobili ( i ędą robić przez cały sezon) na Resovii: Dla pierwszych 100 osób, które przyjdą na mecz w barwach klubowych wejście na mecz za darmo ! Bomba! To sie nazywa myślący Zarząd, któremu zależy na dopingu i pomocy ze strony kibiców. Może by tak u nas wpadł ktoś na pomysł, że to wszystko niewiele kosztuje ( klub oczywiście) a wiele może pomóc drużynie ( doping - wiadomo).

~and | 2007-08-21 13:35

... w gore serca niech zwycieza STAL! niech zwycieza STAL! niech zwicieza STAL!!!

~mati | 2007-08-21 13:44

ej naprawde w programie pisze ze jest mecz stalowki tylko czemu jest o 18 45 jak u nas juz ciemno jest o tej godzinie??? chyba ze to jest retransmisja

~Kamil | 2007-08-21 13:46

bo to bedzie retransmisja

~Piknik | 2007-08-21 13:51

Jutro pikniki z młynem!!
Pikniki też robią dobry młyn!!
Pikniki razem są na dobre i na złe z klubem!!
Dobry piknik zawsze siedzi na krzesełkach!!
To my zawsze na krzesełkach wyzywamy piłkarzy gości i mamy ubaw z tego!! Jutro powtórzymy fale taką jaka była na kolejarzu!!
STALÓWAK NIGDY NIE SPADNIE!!

~pikniki | 2007-08-21 14:02

Wszystkie pikniki z krytej i krzeselek ŁĄCZCIE SIĘ !!!!! (tak na serio) Zajebisacie by bylo powtorzyc mecz z Kolejarzem i w dopingu i wyniku :D:D
Fale mozna robic nawet jak nie ma strasznie duzo ludzi, gorzej wychodzi ale jest fajan atmosfera...na takie mecze az chce sie chodzic :D

Lepiej by bylo jakby wiecej ludzi poszlo na krzeselka niz na kryta

Kur.....jak mi sie marzy, żeby cały stadion był jednym wielkim mlynem...



Do Kamil: Daj newsa na stronie o tym, ze bedzie protest i zeby kazdy wlaczyl sie do dopingu, albo jako taka informacje, jak jest o wyjazdach (zdjecie i napis)

~xax | 2007-08-21 14:12

~loli | 2007-08-21 14:41

co z janickim czy wiecie cos

~zks | 2007-08-21 14:46

JAKI PROTEST O CO CHODZI??
MY PIKNIKI Z KRZESEŁEK NIE POPIERAMY ŻADNEGO PROTESTU!!
Nas jest więcej zawsze na meczu niż tego waszego młynu!!

~stam | 2007-08-21 15:23

Moim zdaniem głowna przyczyna braku doppingu na krytej i u piknikoow jest lekki wstyd u osob ktore nawet chcialiby cos krzyknac w dopingu. Niestety na stadionie znajduje sie wiele osob ktorym latwiej do obelg niz do dopingu, nie rozumiem takich osob które przychodzą na mecz i wyśmiewają się z piłkarzy. A wręcz przeciwnie, piłkarzy trzeba nagradzać brawami i wspierać ich, dla przykładu obrońca powalczy o piłke wywalczy ja ale wytni orła, nie jest istotne ze ja przechwyci i na trybunach jest żałosny śmiech. A w sytuacjach nawet braku niepowodzenia w akcji trzeba nagradzać brawami za waleczność a nie oblegami i głupim rechotem. To jest wręcz żałosne co nietkurzy robią na trybunach. I powiedzcie mi jak Ci zwani prawdziwymi normalni ludzie bede przekrzykiwac tych wariatów. Kto ma ten doping poprowadzić jak z góry wiadomo, że odezwie sie jedna dwie osoby a reszta będzie się patrzeć na Ciebie jak na debila. No niestety ....

~ssss | 2007-08-21 15:28

wez end kurwa nie mogles samemu cos wymyslec tylko musiales skopiowac z hymnu Lecha ?

~... | 2007-08-21 15:29

niestety zgadzam sie, to co robią co niekturzy to woła o pomste do nieba, wole chyba nawet, aby przyszlo mniej ludzi ale prawdziwych kibiców co beda zachowywać sie iście sportowo i rozumiejące ten sport

~fan stali | 2007-08-21 15:31

dlaczego np stalowej nie mogl by drzymala sponsorowac?chce odejsc z groclinu i chce do wiekszego miasta czego nasi dzialacvze nie zaczna dzialac \"Czekam na odpowiedź. Trwa to już dosyć długo, ale na szczęście mnie się nigdzie nie spieszy. Jeżeli nawet nieodwołalnie uznam, że czas wynosić się z klubem z Grodziska do innego miasta, to zapewniam, że wcale nie musi to być Szczecin. \"

~jw27 | 2007-08-21 15:31

relacja live jest tez na » LINK wystarczy miec łącze 1MB

~and | 2007-08-21 16:58

do sss ...co mam wziac? ciebie? i co ... moze wyjebac ci z bani? kim ty kurwa jestes zeby mi mowic co mam robic?!

~ZkSs | 2007-08-21 16:59

Niech kazdy sie postara jutro zeby wyglądało to w poządku będziemy w tvp sport niech sie włączą wszyscy nie tylko młyn KRZESEŁKA I TRYBUNA NIECH przyjdze bardzio duzo Ludzi !! ZAPRASZAMYY

~Skinner | 2007-08-21 17:13

witam jutro relacja live z meczu Stal Stalowa Wola-Znicz Pruszkow W TELEIZJI TVP3 Sport.Mysle ze oprawa na meczju powinnabyc super pozdrawiam

~zzzz | 2007-08-21 17:19

al;e jestescie porabani;.......meczu w tvp sport nie bedzie na zywo tylko bedzie o 18:45 czyli po zakonczeniu meczu bedzie powtorka ale nie wy mowicie ze bedzie na żywo...

~kkkk | 2007-08-21 17:22

do zzzz to niemusi byc na zywo ale bedzie retransmicja i beidze wszystko tak samo widac co było na meczu więc tzreba bedzie dobrze sie pokazac i z oprwą i z krzykim
POZDRO

~luk | 2007-08-21 17:33

» LINK
wkoncu tylko szkoda ze niemoga jeszcze grac ale juz teraz troche lepiej z tym skladem a jutro oczywiscie na meczyk

~czarny | 2007-08-21 17:43

do \"spinka\" : sumo to są zapasy , a Janicki gra w PIŁKĘ NOŻNĄ!!!! Zagra już w tym tygodniu pewnie i wtedy zobaczymy co będziesz pisać!!!!

~pytanie | 2007-08-21 17:54

czy jutro beda grali ci nowi zawodnicy?

~sdfsd | 2007-08-21 17:55

BEDE GRAC W SOBOTE A ..Niestety, żaden z nich w jutrzejszym meczu nie wystąpi. Wszyscy czekają na odpowiednie dokumenty z PZPN.

~sds | 2007-08-21 18:00

no nareszcie podpisali... wreszcie zrobi się konkurencja w ataku i wszyscy na tym zyskają. brawo!!!

~gregor | 2007-08-21 18:05

Stal ma czterech nowych piłkarzy. Dzisiaj umowę na grę w Stali do końca tego roku (z możliwością przedłużenia) podpisali: Michał Janicki (na zdjęciu, 25 l., napastnik - wychowanek Słomniczanki Słomniki, następnie gracz SMS-u Kraków, Wawelu, Ajaksu, Wolfsburga - amatorzy, Braunschweiger TSV Eintracht 1895, Zagłębia Sosnowiec i FC Gutersloh 2000), Abel Salami (28 l., napastnik nigeryjski, wcześniej Pomezania Malbork, Stomil, Szczakowianka, Radomiak, KSZO - w sezonie 05/06), obrońca Gergely Zsoltan Gheczy (27 l., Węgier, poprzednio niemiecka III liga regionalna 1.FC Pforzheim), pomocnik Aldin Hadzić (24 l., Serb z australijskim paszportem, w ubiegłym sezonie bronił barw drugoligowego klubu węgierskiego - Dunaújváros FC).
Niestety, żaden z nich w jutrzejszym meczu nie wystąpi. Wszyscy czekają na odpowiednie dokumenty z PZPN.

~sdfgsd | 2007-08-21 18:11

KTO WYGRA MECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????

~asdf | 2007-08-21 18:22

SIARKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

~ghjgh | 2007-08-21 18:46

A TAK NA SERIO? TO? KTO?????????

~Gwardia | 2007-08-21 18:52

Relacja z meczu
» LINK

~qqq | 2007-08-21 19:15

JESLI CHODZI KTO WYGRA \'STALOWKA\' BO NIE WIDZE INNEJ OBCJI DO ZOBACZENIA NA MECZU \'\'TYLKO STAL\'\'

~fan stali | 2007-08-21 20:32

Siema wszystkim :) mam nadzieje ze jutro będzie atmosfera lepsza niż na kolejarzu, nie bać sie każdy ma dopingować naszą ukochaną drużynę !!!!!!!!!


KTO DZIŚ WYGRA MECZ !!!!!!! ???????

STAL!!!!!!!!!!

~OMI | 2007-08-22 14:05

Lepiej by było jak by wiecej osob bylo na krzeselkach, bo to wkoncu krzeselka beda na kamerach a nie mlyn i kryta :) Przydala by sie fala i taka atmosfera jak na kolejarzu... :) Moze nie bedzie tyle ludzi, ale ok 3000 przyjdzie i jak czesc mlynu pojdzie na krzeselka to tez bedzie ladnie. Fala wypali i wszystko :) Mozna by zrobic racowisko :) :D

~sds | 2007-08-25 15:06

fdsfsdf

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 442 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 729 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 12 979 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 003 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04285