Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Włókniarz Konstantynów Łódzki - Stal Stalowa Wola

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Stal Stalowa Wola
W środę Stalówka rozegra wyjazdowy mecz Pucharu Polski.

Początek meczu o godz. 17:00.

Komentarze (225)

~no i | 2007-08-28 09:02

Pierwszy

~drugi-gregor | 2007-08-28 09:07

kto wiedzial ze mecz pucharowy jest jutro?wlokniarz konstantynow w tym sezonie przegral 3 z 4 meczow.damy sobie rade.

~gregor | 2007-08-28 09:09

LINK nie ma sie czego bac.druzyna moze mocna,ale w tamtym sezonie

~tez gregor | 2007-08-28 09:11

I runda - 28-29 sierpnia

Uczestniczy 14 zwycięzców rundy wstępnej i 18 zespołów II ligi z sezonu 2006/07.


Ruch Wysokie Mazowieckie - Jagiellonia Białystok 28 sierpnia, 17:00
Jeziorak Iława - ŁKS Łomża 29 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków - Piast Gliwice 29 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze - Odra Opole 4 września, 17:00
Przyszłość Rogów - Unia Janikowo 29 sierpnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Oleśnica - Górnik Polkowice 29 sierpnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Stal Stalowa Wola 29 sierpnia, 17:00
Start Otwock - Polonia Bytom 29 sierpnia, 17:00
Victoria Koronowo - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin - Lechia Gdańsk 29 sierpnia, 17:00
GKS Tychy \\\\\\\'71 - Kmita Zabierzów 29 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko - Zagłębie Sosnowiec 28 sierpnia, 16:30
Bytovia II Bytów - Polonia Warszawa 29 sierpnia, 17:00
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 29 sierpnia, 17:00
Zawisza Bydgoszcz (2) 0-3 Ruch Chorzów
(wo)
Zawisza (2) nie przystąpił do rozgrywek

~znowu gregor | 2007-08-28 09:16

~gregor!!! | 2007-08-28 09:18

typujemy wynik.ja daje 0-4

~tylko gregor | 2007-08-28 09:20

typujemy strzelcow.gesla-1,janicki-1,palkus-2

~ziom | 2007-08-28 09:27

3:0 nakoulma hattrick

~jose | 2007-08-28 10:07

czy wie ktoś może czy jest teraz trening na stadionie??

~Włókniarz | 2007-08-28 11:23

Boicie się przyjechać bo RTS zrobi porządek z wami!
Włokniarz 3 bramy szczeli i do widzenia wam powie!

~Daro | 2007-08-28 11:33

Jutro będzie okazja do odblokowania sie jezeli chodzi o skutecznosc :)

~czarny | 2007-08-28 12:06

Janicki bedzie grał w pucharowym meczu w środe?Ktoś wie>>>>>????

~z krytej | 2007-08-28 12:39

ten mecz pucharowy powinni potraktować jako sparing a mikulski powinien dać szanse młodym niech sobie chlopaki pograja.

~szymek | 2007-08-28 12:56

Jaki sparing pojebalo cie jak pukniemy wlokniarza to mamy fajny meczyk u siebie z kims z ekstraklasy wiec niepierdol ze powinien traktowac jak sparing bo na takim meczu klub moze zaroic nawet na glupich biletach jak na cracovia, legia czy cos przyjedzie gosciu mysl!!

~z krytej | 2007-08-28 12:59

z pewnością zarobią niech sie lepiej martwią o to żeby jeszcze ktoś przyszedł na 2 lige po tej calej kaszanie

~jw27 | 2007-08-28 14:12

A ja bede w okolicy i moze podjade pokibicowac STALI. Bedzie ktos jeszcze?

~Kamil | 2007-08-28 14:52

moze tez bede w Konstantynowie

~lol | 2007-08-28 16:12

4-0 w dupe ;D

~... | 2007-08-28 16:28

Najpierw niech to wygraja.
Nie badzcie pewni wygranej :)

Oczywiscie chciałbym aby wygrali :) a póki piłka w grze ;]

~staloviak | 2007-08-28 16:59

I co ilu tych plantatorow bananów jest w druzynie 3 czy 4 ? Uwakwe ze Slaskiem dał istne banana show, nawet wiersz ułozylem z tej okazji:
Uwakwe prezes i salami show
kazdy kto nie wiedział ten ciol
nie martwcie sie bo na boisku
banany wam damy ze stu
a gdy tance wasze z dupa banana samba
to sie zmieni stalowka w bambuczo zambia

~Stalówka | 2007-08-28 17:16

Jutro moja banda w sile czterech też będzie w Konstantynowie.

~dol;/ | 2007-08-28 17:26

pilkarz Fc Sevilla Antonio Puerta zmarl;/ masakra;/ pilka nozna dyscyplina sportu ktora cieszy sie ogromna popularnoscia zbiera swoje zniwo ale to wszystko przez te wszystkie wspomagacze aplikowane zawodnikom..przykre to[*][*]

~hugo | 2007-08-28 17:40

2:0 w czape dostaniemy

~LIVESCORE | 2007-08-28 18:14

Do przerwy wygrywamy 2-1 !!!

1-0 Marcin Knol 9
1-1 Abel Salami 15
1-2 Prejuce Nakoulma 27

Znów straciliśmy gola na początku ale nasi walczą!
Ciekawe jak w drugiej połowie

~do LIVESCORE | 2007-08-28 18:26

Koles przeicez mecz jest jutro :D:D

~Stal | 2007-08-28 19:22

Kurwa debilu on mial na mysli to ze bendziemy wygrywac do przerwy 2-1 co za debil

~kibic | 2007-08-28 19:24

CZY KTOS COS WIE NA TEMAT JANICKIEGO I TYCH DWOCH POZOSTALYCH PILKARZY STALOWKI BEDA GRAC CZY NIE JAK TAK TO OD KIEDY.???????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????

~Zer0 | 2007-08-28 19:50

Rząd się znów wyżywi
Wybory tuż, tuż... Jeśli rzeczywiście do nich dojdzie, trudno przypuszczać, żeby w ich wyniku Prawo i Sprawiedliwość pozostało u władzy. Co więc robią urzędnicy państwowi, którzy karierę zawdzięczają władzy PiS? Załatwiają sobie jak najbardziej miękkie lądowanie. Wiceministrowie w resorcie zdrowia, Jarosław Pinkas i Andrzej Wojtyła - nie rezygnując z etatów wiceministrów - czym prędzej zostali dyrektorami Państwowego Zakładu Higieny i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Nowej władzy będzie ich trudno wyrzucić, a na pewno wylecą z posad później niż z foteli resortowych. O przebiegłych wiceministrach zdrowia pisze w najnowszym numerze tygodnika „NIE” Anna Skibniewska.Z tych samych powodów menedżerowie zawdzięczający PiS karierę, którą od niedawna robią w Koncernie Energetycznym Energa, jednym z największych dostawców energii elektrycznej w Polsce, przeforsowali korzystne głównie dla siebie gwarancje zatrudnienia i wynagrodzenia na 10 lat! Następna władza nie wyrzuci ich z pracy, a jeśli wyrzuci, będzie zmuszona wypłacić gigantyczne odszkodowania. Artykuł „Pismeni zasilani prądem” napisał Waldemar Kuchanny. O tym, jak statek PiS tonie, a szczury uciekają z pokładu i moszczą sobie wygodne gniazdka, czytaj w nowym numerze „NIE”. W poniedziałek już w kioskach.

~Loko | 2007-08-28 20:12

Stalowa Wola
Wielki Piknik Rodzinny w Nisku - Racławice

Zapraszamy na Wielki Piknik Rodzinny 1 września na błoniach racławickich ( za rondem w stronę Lublina po prawej stronie)
Atrakcji sporo,

WIELKI PIKNIK RODZINNY


9.00 – 16.00

II AMATORSKI TURNIEJ PIŁKARSKI


14.00 – 21.30

WIOSKA RYCERSKA

- pokaz tańca renesansowego, walk rycerskich, szermierki na szpady i szable
- wystrzały z armat
- turniej łuczniczy


WIOSKA INDIAŃSKA

- pokaz tańca indiańskiego, zabawy


KONCERT ZPIT „RACŁAWICE”

WYSTĘP ZESPOŁÓW TANECZNYCH NCK „Sokół”

POKAZ SIŁACZY (UKS Wiking)

POKAZ STRAŻACKI (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nisku)

POKAZ UDZIELANIA I POMOCY (SPZZ OZ w Nisku)

AKCJA PLASTYCZNA (NCK „Sokół”)

FESTYN RODZINNY - zabawa taneczna z wodzirejami

prowadzący: Paulina Malinowska

Dodatkowe atrakcje:

o wesołe miasteczko
o loteria fantowa
o stosika gastronomiczne
o wystawa i pokaz motoryzacyjny KTN Nisko
o promocja LGD


Organizatorzy: PUKS Samson, NCK Nisko

Współorganizatorzy:

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Towarzystwo Przyjaciół
Zespołu Pieśni i Tańca „Racławice”, Stowarzyszenie Klub Sportowy Racławice, KS
Zarzecze, KDK „Arka”, Parafia pw Św. Józefa w Nisku

~murphy | 2007-08-28 20:20

LINK - kichaaa» LINK

~murphy | 2007-08-28 20:21

LINK - kichaaa» LINK

~murphy | 2007-08-28 20:21

LINK - kichaaa» LINK

~byfuch1 | 2007-08-28 20:26

Antonio niech ta droga bedzie szeroka.Wyrazy współczuci dla rodziny i klubu.ZAL I SMUTEK W SERCACH NASZYCH

~1938 | 2007-08-28 21:33

mam pytanko czy bedzie relacja tego meczu

~K.O.W.A.L. | 2007-08-28 21:45

sypie nam sie druzyna ale moze cos sie da zalatwic w sobote z wynikiem ;) dam znac jak cos bede wiedzial...

~1938FIRM | 2007-08-28 21:48

fajnie jakbysmy z jeziorakiem grali (dawna zgoda )

~kruku | 2007-08-28 21:58

Jeziorak Iława to nasza dawna zgoda ?
Fajnie znam dwóch ziomków z Iławy

~1938 | 2007-08-28 22:03

ponawiam pytanie czy tego meczu bedzie relacja

~... | 2007-08-28 22:12

Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Jagiellonia Białystok
Grzegorz Jóźwiak 16 - Jacek Falkowski 45, Bartłomiej Niedziela 50


Mało brakło do sensacji :)
Sławek robi tam robote ;] mysle ze bedzie walczył o awans do 2 ligi :)

~1938 | 2007-08-28 22:18

moje 2 pytanie kiedy bedzie taka sama oprawa jak z Kolejarzem

~Kiedy ? | 2007-08-28 23:07

» LINK

A Stalówka kiedy bedzie miała Sponsora z prawdziwego zdarzenia !?!?!?!?

~skarpa | 2007-08-29 08:20

» LINK no piszą że niby dziś już wszyscy mają grać z nowych. Super szansa by ich wyczaić jak grają:) Prośba do tych ludków co jadą dziś na meczyk aby dawali jakoś znać jaka sytuacja na boisku:) taka mini relacja by się przydała chociaż.

~talib | 2007-08-29 08:37

babki sprzedajace jajka na rynku mają zostać strategicznym sponsorem zespołu stali. nazwa oficjalna stal-jojko st. wola

~fair play | 2007-08-29 09:08

fair play drugiej ligi » LINK

~gregor | 2007-08-29 09:11

czy bedzie relacja tego meczu w internecie?

~ktos | 2007-08-29 09:46

Jak ktos bedzie na meczu to niech poda numer komorki, to bedzie mozna zadzwonic, pytac sie o wynik i podawac na biezaco na stronie.

~?Karol? | 2007-08-29 09:46

Kiedys mielismy zgode z jeziorakiem??
w Każdym bądz razie teraz jeziorak trzyma z widzewem...ruchem....wiec nie był by to mecz porzyjaźni...

~sf | 2007-08-29 10:32

Kiedyś kiedy nie umiałeś czytać ani pisać.

~STALÓWKA | 2007-08-29 10:47

Nikogo nie zarejestrowali. Info od Kamila. Kamil będzie w Konstantynowie Łódzkim i będzie mi pisał co się dzieje w meczu a ja wrzucę to na stronę w formie komentarza.

~z krytej | 2007-08-29 11:21

ci nasi działacze to prze ch**e okienko transferowe kończy sie podobno ostatniego sierpnia a ci nie mogą zarejestrować kilku grajków i to jeszcze tych którzy są z klubem od pół roku nie licząc węgra!
jaja jak berety

~ehh | 2007-08-29 11:23

Wydzial Dyscypliny PZPN ma podjac dziisja decyzje w sprawie Uwakwe....Śląsk jest bezkarny ??? To Śląsk powinien zaplacic odszkodowanie naszym czarnoskorym zawodnikom, a nie Uwakwe. Wstyd i hanba !!!!

Nawet speaker nie zwracal uwagi na okrzyki, a byly bardzo glosne i z cala pewnoscia je slyszal.

LOVE FOOTBALL HATE RASIZM !!!

~sisieq | 2007-08-29 11:33

Jak byłem na derbach z Siarką, to klub zapłacił jakieś pieniądze m.in. za to, że mimo apelów pana Pyszniaka do naszego spikera, on nie uciszał kibiców. Wtedy klub dostał karę finansową. A tutaj widzę, że sobie robią we Wrocku co chcą.
Ja sam słyszałem podczas relacji live w Radiu Wrocław, kilka niewybrednych słów.
Pozdrawiam

~(S) | 2007-08-29 11:58

Cały Tarnobrzeg rzyczy stalowej spadku i odpadnięcia z pucharów europejskich!
Pozdrawiam!

~szczepoo | 2007-08-29 11:58

Uwakwe pokazal tylek..bylo minelo..Powinien miec moze kare...BO zawodnik nie moze tego robic...Ale jezeli pokazal to oznacza to tylko iz byl prowokowany przez publicznosc ze slaska .. i pytanie?? Czemu nasz zawodnik musi poniesc kare podczas gdy kibice slaska z tego nie beda mieli nic i kolejnych przeciwnikow beda oCZERNIAC.....:|

LOVE FOOTBALL HATE RASIZM TOO

~Maniek | 2007-08-29 12:25

Do (S) : Ty tępaku nawet nie umiesz pisać poprawnie. Pocztaj słownik. Dobrze na tym wyjdziesz/;)

~zks stal | 2007-08-29 12:42

» LINK

z tego wynika ze nowi zaodnicy zagraja juz w dzisiejszym meczu w P.P ale ile w tym jest prawdy to nie wiem jezeli link nie chce wejsc to znajdziecie to na stronie echodnia » LINK

~z krytej | 2007-08-29 13:09

» LINK - czyżby??

~Daro | 2007-08-29 13:09

Teraz juz tylko wszystko zalezy od tego kiedy certyfikaty dojda do PZPN-u. Do jutra dojda raczej napewno, a nawet mozliwe ze dzisiaj. Najwieksze szanse na gre z tej trojki ma Janicki, potem Węgier najgorzej jest z Hadziciem, ktory o dziwo juz jest najdluzej w klubie z nowych zawodnikow....bo nie wiadomo do konca czy jego certyfikat jest na Węgrzech czy w Australii.

~z krytej | 2007-08-29 13:14

daro skąd masz to info???

~sf | 2007-08-29 13:53

Z wiadomości sportowych tvk stella

~xman | 2007-08-29 13:54

Stalówka” gra dzisiaj w Pucharze Polski. Czwartoligowców czeka piąta runda spotkań

Piłkarze
Piłkarze drugoligowej \"Stalówki” (z piłką Abel Salami) grają dzisiaj w Pucharze Polski z Włókniarzem w Konstantynowie Łódzkim. (S. Czwal)

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola nie mają chwili wytchnienia. Dzisiaj o godzinie 17 zagrają w pierwszej rundzie Pucharu Polski, a ich rywalem w Konstantynowie Łódzkim będzie miejscowy Włókniarz. Nie zabraknie również emocji w podkarpackiej czwartej lidze.

Czwartoligowy Włókniarz Konstantynów Łódzki wygrał w rundzie wstępnej Pucharu Polski z Lechem Rypin 2:1 i trafił w losowaniu na \"Stalówkę”. Nasz zespół ma już wyjechać z nowymi zawodnikami w składzie - Michałem Janickim, Aldinem Hadziciem i Gergely Gheczą, trwa załatwianie ostatnich formalności. Byłaby to świetna okazja dla trenera Albina Mikulskiego, by zobaczyć ich w akcji i ocenić przed sobotnim meczem w drugiej lidze z ŁKS w Łomży. Do pełni sił wrócił już leczący ostatnio kontuzję Jakub Ławecki, nie w pełni zdrowy jest natomiast nadal Marek Drozd.

SPECJALIŚCI OD BENIAMINKÓW

Dzisiaj piątą kolejkę spotkań rozegrają także nasi czwartoligowcy. Najciekawiej zapowiada się pojedynek w Dzikowcu, gdzie beniaminek Zryw zmierzy się z tarnobrzeską Siarką (początek meczu godzina 17). Nasz zespół w minionej kolejce zawiódł, tarnobrzeżanie przegrali na własnym boisku z Rzemieślnikiem Pilzno 0:1. Wcześniej wygrali jednak dwa mecze na boiskach beniaminków.

- Musimy odrobić straty, które ponieśliśmy w meczu z Rzemieślnikiem. Już pokazaliśmy, że potrafimy grać z beniaminkami - stwierdził napastnik Siarki Marcin Pacuła.
Siarka w Dzikowcu powinna sobie poradzić, ale trener Stanisław Gielarek musi dokonać kilku korekt w składzie. Na szczęście wszyscy piłkarze będą do jego dyspozycji.

~:) | 2007-08-29 13:56

nikt z nowych nie zagra bo zostali w stalowej i byli na meczu juniorów więc nie ma się co jarać...

~cyndek | 2007-08-29 14:27

dokladnie wszyscy lacznie z Panucim czyli Janicki, Hadzic byli na meczu juniorow. A nasi juniorzy przegrali z krosnem 0-1. na puchar z tego co wiem to pojechali tabaka, krason, gilar

~sf | 2007-08-29 14:51

Gilar ok, Krasoń ujdzie, ale Tabaka to jakaś padaka, on prosto chodzić nie umie...może nie będzie musiał grać :)

~Enter | 2007-08-29 15:11

sam jestes jakas padaka
szkoda gadać , szkoda ze ciebienie wziol albi do skladu ?!

~do sf | 2007-08-29 15:19

Hmm widze, ze masz nadprzyrodzona moc, ze po stylu chodzenia mozesz poznac czy ktos dobrze gra czy nie.

Troche Ci jednak nie wyszlo, bo akurat Tabaka jest z tej trojki najlepszy i to zdecydowanie. Bedzie miala Stalówka z niego pozytek...

Krason ??? hmmm zapowiadal sie na wielki talent ale jakos od gimnazjum przestal sie rozwijac pilkarsko.

~Szymek | 2007-08-29 15:37

bedzie jakas relacja live???

~black | 2007-08-29 16:08

relacja live mms://195.94.205.211/Trwam

~hary | 2007-08-29 16:10

i tak z Mlodych najlepszy jest Myszka wiec nie klocic sie skzoda ze chlopak zlamal noge bo rozwijal sie zajebiscie szybko , tabak tez dobry chlopaka ale postepow zero robiw ostanim czasie , gilar nie nadaje sie jeszcze do 1 druzyny skorow juniorach go przepychaja ! ale niech sie ogrywa w koncowkach , pozdro , trzymam kciuki za wygrana

~Droone | 2007-08-29 17:03

jest jakaś relacja na żywo z tego meczu??

~STALÓWKA | 2007-08-29 17:05

Składy. Włókniarz: Zalewski - Potakowski, Sieczkowski, Sołtys, Lorek - Steborowski, Stanisławski, Marciniak, Sujecki - Gajek, Bartosik. Stal: Wietecha - Ławecki, Wieprzęć, Maciorowski, Lebioda - Kęska, Krawiec, Nakoulme, Trela - Iwanicki, Pałkus. Mecz się rozpoczął. Info od Kamila, który jest na meczu. Jak będzie się coś działo ciekawego ma mi dać znać i będę relacjonował główne wydarzenia meczu.

~boluś | 2007-08-29 17:11

jest relacja co???

~jest | 2007-08-29 17:13

jest bolus, na eurosport 4

~STALÓWKA | 2007-08-29 17:14

8 minuta. Dośrodkowanie Ławeckiego ale strzał Iwanickiego blokują obrońcy Włókniarza. Stal przeważa.

~lol | 2007-08-29 17:15

1-0 w dupe ;/ rzut karny ;] ... wieprzec czerwona kartka to po meczu ;///////

~STALÓWKA | 2007-08-29 17:17

11 minuta. Strzał Pałkusa z 20 metrów, jednak niecelnie.

~dol;/ | 2007-08-29 17:18

do pewne ze czerwona kartka czy jak zwykle sobie ktos jaja robi??

~STALÓWKA | 2007-08-29 17:21

14 minuta. Dobra wrzutka Kęski lecz Iwanicki uderza zbyt lekko by pokonać bramkarza gospodarzy. Nie piszcie głupot. Jest 0:0. Info od Kamila.

~Mariusz | 2007-08-29 17:22

jest 22 minuta i jest 0 - 0

~STALÓWKA | 2007-08-29 17:24

17 minuta. Bartosik uderza z 17 metrów. Wietecha wybija na poprzeczkę po czym piłka wylatuje poza boisko. Rzut rożny dla Włokniarza.

~sisieq | 2007-08-29 17:26

Jest gdzieś relacja ?
Bo słucham radia Łódź i jeszcze nic nie mówią.

~kibic | 2007-08-29 17:28

własnie wrucilem z roboty jest jakas relacja jak ktos mozeniech da znać

~dario | 2007-08-29 17:29

jest gdzies relacja z tego meczu

~STALOWKA | 2007-08-29 17:31

1-0 przegrywamy strzala z 20 metrow od poprzeczki wietecha bez szans ... info pewne od kamila ;((

~Szymek | 2007-08-29 17:32

jest realacja jakas????

~Frodo | 2007-08-29 17:33

Zapytaj się tego KAMILA, czy na ławce siedzi już Janicki, i ten węgier......DZIĘKI!!!!

~... | 2007-08-29 17:33

Nie ma ;] goscie maja info od chłopaków co pojechali na mecz ;]

~STALÓWKA | 2007-08-29 17:33

Nie pierdol głupot pajacu. Jest 0:0.

~STALÓWKA | 2007-08-29 17:35

TO ILE W KONCU??

~STALÓWKA | 2007-08-29 17:36

29 minuta. Po okresie przewagi Włókniarza znowu Stal w natarciu. 31 minuta. Ładna akcja gospodarzy i minimalnie Gajek nad bramką Wietechy.

~dartagnan | 2007-08-29 17:38

Wietecha broni? przecież mógł by dać szansę rezerwowemu. ciekawy jestem w jakim składzie grają... jak optymalnym grają tak mało ważny mecz w dodatku z 4 ligowcem, to jajca normalne są. przynajmniej rezerwowego bramkarza mógł dać.

~MARIUSZ | 2007-08-29 17:38

jest 34min 0-0

~serwat | 2007-08-29 17:38

jest relacja na leliwie / co jakiś czas się łączą z Konstantynowem POZDRO

~skład stali | 2007-08-29 17:39

Wietecha - Ławecki, Wieprzęć, Maciorowski, Lebioda - Kęska, Krawiec, Nakoulme, Trela - Iwanicki, Pałkus.

~STALÓWKA | 2007-08-29 17:40

Do Frodo: Janicki, Hadzić, Uwakwe i ten Węgier byli dzisiaj na meczu juniorów. Więc nie pojechali na mecz PP. A tak poza tym jeśli chodzi o juniorów to: juniorzy starsi Stal SW 0-1 Karpaty Krosno, a juniorzy młodsi Stal SW 1-0 Karpaty Krosno.

~SOKÓŁ | 2007-08-29 17:41

a jak solół nisko???

~STALÓWKA | 2007-08-29 17:42

36 minuta. Wrzutka Nakoulmy i w idealnej pozycji Iwanicki uderza nad bramką.

~eloraper | 2007-08-29 17:43

Do boju Stalówka!

~kibic | 2007-08-29 17:43

Po pierwsze ten skład co byl podany jest nieprawdziwy, Mikulski mowił ze da pograc juniorom i nowym jak tylko beda dostepni , w bramce na 99,9 % nie broni wietecha , wiec nie wieze w zaden wynik jesli nie zobacze oficjalnego wyniku:)

~ty | 2007-08-29 17:44

To idz do kosciola lamusie ;] to moze uwierzysz Rydzykowi ;]

~Tomek | 2007-08-29 17:45

a ja wieRZę...

~STALÓWKA | 2007-08-29 17:45

40 minuta. Trela uderza z 25 metrów jednak prosto w bramkarza.

~MARIUSZ | 2007-08-29 17:48

koniec I POŁOWY JEST 0-0 konstantyów miał poprzeczke i tyle

~STALÓWKA | 2007-08-29 17:50

43 minuta. Idealna sytuacja dla Stali. Trela do Iwanickiego a ten zamiast uderzyć traci piłkę. 45 minuta. Koniec pierwszej połowy. Włókniarz 0-0 Stal

~jw27 | 2007-08-29 18:01

0:0 do przerwy! Stal gra jakby cofnieta-praktycznie jednym napastnikiem-pałkusem. Mecz wyrównany. Lepsze okazje miał Włókniarz-poprzeczka-jakis junior wkrecił Wieprzecia-ale Wietecha cudownie wyciagnal piłke na poprzeczke! Tadek w srodku gra na stojaco, tak jak Pałkus. Zespoł nie gra pressingiem, nie podchodzi na połowe, czekaja na kontry/? Jedynie do wolnych podchodza nasi obroncy. Szarpie lewa strona czyli Iwanicki i Lebioda, Prezes nie błyszczy. Mecz nudny i nie wiem czy czekaja na drug a polowe jak sie zmeczy przeciwnik czy czekaja na karne? Moze nie rowne boisko i graja dziwne piłki na wysokosci pasa. Koncze bo zaczynaja druga polowe. Wystarczy przycisnac i oni sie gubia, ale trzeba chciec, trzeba biegac. Albin tylko krzyczy co WY GRACIE????!?!!!Napisze po sk\\\\potkaniu jaki wynik

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:08

46. Zmiana w Stali. Gęśla za Pałkusa. Zmiana w drużynie Włókniarza. Dębicki za Sujeckiego. Początek drugiej połowy.

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:12

51 minuta. Trela fatalnie dośrodkowuje.

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:18

56 minuta. Rzut wolny dla Stali. Trela uderza i słupek ratuje bramkarza gospodarzy.

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:23

57 minuta. Groźnie Włókniarz i w ostatniej chwili Wieprzęć wybija na rzut rożny. 57 minuta. Zmiana w drużynie Włokniarza. Bujalski za Stanisławskiego. 57 minuta. Zmiana w Stali. Tabaka za Ławeckiego

~sisieq | 2007-08-29 18:23

Siara dostaje w meczu ze Zrywem Dzikowiec 1-0
hehhehehhehehehehehheheh

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:26

62 minuta. Bartosik w świetnej sytuacji ale uderza nad bramką.

~ej | 2007-08-29 18:27

skad macie relacje?

~xx | 2007-08-29 18:28

siara po 1

~aaa | 2007-08-29 18:28

siara juz 1-1 ze Zrywem

~111 | 2007-08-29 18:28

ZRYW-SIARKA 1-1 76 minuta

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:30

66 minuta. Trela dośrodkowuje i Wieprzęć głową niestepy nad bramką. 67 minuta. Steborowski sam na sam z Wietechą. Górą bramkarz Stali.

~choooj | 2007-08-29 18:30

do STALÓWKA: skąd masz relacje ? Pozdrawiam

~tej | 2007-08-29 18:33

ma info od kumpla co jest na meczu

~do-choooj | 2007-08-29 18:33

poczytaj dokladnie wczesniejsze komentarze a sie dowiesz

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:33

70 minuta. Trela z wolnego jednak prosto w bramkarza gospodarzy. 71 minuta. tabaka w dobrej sytuacji po dośrodkowaniu Kęski ale strzela minimalnie obok słupka.

~kelo | 2007-08-29 18:34

Zryw- Siarka 1:2

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:36

73 minuta. Gęśla ukarany żółtą kartką. Relacje mam od kuzyna, który jest na meczu.

~kolo | 2007-08-29 18:39

To jaki w koncu wynik?

~kelo | 2007-08-29 18:40

Zryw- Siarka 1:3

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:40

79 minuta. Stal w natarciu.

~... | 2007-08-29 18:41

0:0 :)

~iks | 2007-08-29 18:42

z ktora my liga gramy ze odnosimy taki suksces?

~henry | 2007-08-29 18:43

przeciez te nasze dziady przegraja jak oni z 4 ligowcem nie moga sobie poradzic to dajcie ludzie spokoj co oni chca w drugiej ugrac? wogole ta druzyna jest smieszna,jedynie wietecha ,lebioda i ten murzynek w ataku cos graja a reszta to porazka

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:44

81 minuta. Wieprzęć uderza z metra... w bramkarza.

~patyk | 2007-08-29 18:45

henry ty tez jestes smieszny kuwra i tylko krytykowac potrafisz

mecz z konstantynowem jest jak by to powiedziec .. prawie jak sparing olany na maxa czaisz???

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:47

84 minuta. Iwanicki w świetnej okazji uderza w obrońcę Włókniarza.

~bbb usa | 2007-08-29 18:48

henry ale wiesz ze przez to ze ta druzyna gra w 4 lidze jest jeszcze bardziej zmotywowana zeby wygrac bo sie chce pokazac. Rok temu tak samo bylo w Sanoku gdzie Legia przegrala wiec to inna gra bo chlopaki tam gryza trawe

~ar | 2007-08-29 18:50

pierdolicie hipolicie

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:51

89 minuta. Nakoulme z 10 metrów w obrońców. Stal naciska.

~henry | 2007-08-29 18:52

patyk popatrz rozsadnie na to wszystko...po to pojechali na puchar zeby wygrac i pokazac ze sa drugoligowa druzyna ktora w olewajacy sposob powinna ich spokojnie ograc a nie sie mecza i nastawili sie na kontry... i popatrz co oni prezentuja w spotkaniach drugoligowych przeciez w ostatnim meczu na wlasnym boisku to karygodnie sie prezentowali z ta foma to piatoligowa turbia by ich ograla przeciez to jest jeden wielki wstyd...

~Damian22 | 2007-08-29 18:53

ty Stalówka nie pierdol głupot bo co innego dzieje się na boisku niż ty piszesz. wiec spadaj

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:54

Koniec drugiej połowy. Włókniarz 0-0 Stal. Dogrywka

~patyk | 2007-08-29 18:55

Henry powtarzam ci ze puchar plski to jest co innego niz liga!! pare lat temu byl;a taka sama syulacja jak pojechalismy do turbi i dostalismy 3:0 w tue wiec nieporownoj tego wiadowme jest ze juz od dobrych paru lat ten klub olewa PP i graja rezerwy albo juniorzy a jak pisze \"STALÓWKA\" sa w natarciu a tamci stosuja \"obrone czestochowy\"wiec sie niedziwie ze jest taki wynik

~patyk | 2007-08-29 18:57

a ty damian 22 skad wiesz;]???

~rider | 2007-08-29 18:57

Żenada.... tam goście 8 godzin w pracy potem na boisko i niemożemy im dac rady....

~patyk | 2007-08-29 18:58

taki mają plan, żeby grać jak najdłużej i oszczędząć siły na Łomżę.

~STALÓWKA | 2007-08-29 18:59

Do Damian22. Nie pierdole głupot. Kuzyn mi pisze co chwile sms\'y. Nie wiem czego miałby pisać mi głupoty...

~OzzY` | 2007-08-29 18:59

Prawda jest taka ze oni maja ambicje....w porownaniu do naszych kopaczy ktorzy maja to w dupie...i tak wezma pieniadze...;p BRAK AMBICJII !!!!!

~bbb usa | 2007-08-29 19:00

moze i taki plan teraz jak przegraja w lomzy to bedzie na co zwalic ze grali pp

~patyk | 2007-08-29 19:01

tłumoki, zrozumcie, to jest sztuka walki bez walki.

~Damian22 | 2007-08-29 19:01

kurwa mać Stalówka grać . jak wygramy może być dobry przeciwnik w następnej rundzie. wiec strzelcie tego 1 gola
STALOWA CZEKA , MY CZEKAMY NA ZDOBYCIE 1 BRAMY

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:01

91 minuta. Początek dogrywki.

~Ozzy | 2007-08-29 19:03

Łomza tez grala puchar Polski i przegrala 3:1

~patyk | 2007-08-29 19:04

chyba lepiej wygrać w karnych niż po dogrywce.

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:04

93 minuta. Gęśla uderza nad bramką.

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:06

z powodu ciemności mecz przerwany.

~zks | 2007-08-29 19:08

Dla STALÓWKI należy się piwo!

~lool | 2007-08-29 19:09

Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Jagiellonia Białystok 28 sierpnia, 17:00 (1.000)
Grzegorz Jóźwiak 16 - Jacek Falkowski 45, Bartłomiej Niedziela 50
Jeziorak Iława 3-1 ŁKS Łomża 29 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków 1-0 Piast Gliwice 29 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze - Odra Opole 4 września, 17:00
Przyszłość Rogów 1-2 Unia Janikowo 29 sierpnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Oleśnica 3-0 Górnik Polkowice 29 sierpnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Stal Stalowa Wola 29 sierpnia, 17:00
Start Otwock - Polonia Bytom 29 sierpnia, 17:00
Victoria Koronowo 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin 1-4 Lechia Gdańsk 29 sierpnia, 17:00
GKS Tychy \'71 3-0 Kmita Zabierzów 29 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko 0-2 Zagłębie Sosnowiec 28 sierpnia, 16:30 (1.200)
Jarosław Piątkowski 33, Sławomir Pach 63
Bytovia II Bytów 0-1 Polonia Warszawa 29 sierpnia, 17:00
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 29 sierpnia, 17:00
Zawisza Bydgoszcz (2) 0-3 Ruch Chorzów
(wo)

~patyk | 2007-08-29 19:09

i co teraz??

~Grzyb | 2007-08-29 19:09

Albo w zeby jak klamie :P

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:11

jutro o 9 dogrywka od początku.

~dario | 2007-08-29 19:11

co z tym meczem kiedy sie roztrzygnie

~tadzio | 2007-08-29 19:14

jaki wynik ?

~sf | 2007-08-29 19:15

\"w zęby jak kłamie\" to zabłysnąłeś swoją inteligencją.

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:15

100 minuta. Zmiana w drużynie gospodarzy. Knol za Lorka. 103 minuta. Włókniarz w natarciu. Knol i Wietecha na róg. 104 minuta. Gajek uderza nad bramka Wietechy. A w zakończonych meczach PP: Victoria K. 1-0 KSZO, Tychy 3-0 Kmita, Znicz 1-0 Piast, Pogoń O. 3-0 Górnik P., Przyszłość 1-2 Unia J., Jeziorak 3-1 Łomża, Jarota 1-4 Lechia, Bytovia II 0-1 Polonia W.

~... | 2007-08-29 19:15

po 8 ;) :D

~jyugt | 2007-08-29 19:15

dogrywka jest teraz???

~patyk | 2007-08-29 19:16

KURWA STALÓWKA to graja czy niegraja!!??

~tadzio | 2007-08-29 19:16

ale organizacja mogli gracu nas :P , niech oni do nas przyjada na dogrywke

~... | 2007-08-29 19:17

Graja.Jakis palant sie pod Niego podszywa ;]

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:17

Koniec pierwszej części dogrywki.

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:17

grają przy latarkach policji i straży pożarnej.

~zenekSTW | 2007-08-29 19:18

dajcie link na RELACJE LIVE sa gdzies ?

~kh | 2007-08-29 19:18

Sklej dupe.

~elo | 2007-08-29 19:19

Zenek sproboj na » LINK

~HWDStali | 2007-08-29 19:23

haha link zajebioza haha

~HWDStali | 2007-08-29 19:24

haha link zajebioza haha

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:24

106 minuta. Gilar za Kęske. Początek drugiej połowy dogrywki. 107 minuta. Tabaka ukarany żółtą kartką.

~HWDStali | 2007-08-29 19:24

link jest zajebisty haha serio polecam lepsze od livescore

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:26

111 minuta. Trela strzela ale obrońcu gospodarzy blokują strzał

~gregor | 2007-08-29 19:27

pamietajmy ze balon jest specjalista od karnych

~ahA | 2007-08-29 19:28

112min. - 1:0 Gizacki stal przegrywa

~misiek | 2007-08-29 19:28

Ile jest ???????????????

~Liga M | 2007-08-29 19:28

Tabaka to moj kolega z pod bloku ;]

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:28

113 minuta. Zalewski ukarany żółtą kartka. 115 minuta. Gęśla uderza, piłka przelatuje obok słupka.

~ahA | 2007-08-29 19:29

pamietajmy ze nasi nie umia strzelac karnych :):(

~HWDStali | 2007-08-29 19:29

jeeestt 1;o w dupe haha nareszcieeee!!

~do Stalówka | 2007-08-29 19:30

Ile jest ?

~patyk | 2007-08-29 19:31

do aha

sklej dupe cwelu jebany w dupe

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:31

118 minuta. Gilar strzela z ostrego kąta. Bramkarz gospodarz broni. 118 minuta. W dobrej sytuacji Steborowski zamiast podać do lepiej ustawionego partnera strzela prosto w Wietechę.

~do ahA | 2007-08-29 19:32

chyba raczej nie umieja wisniaku.naucz sie pisac

~ahA | 2007-08-29 19:32

HWDStali nie sciemniaj , przeciez wiemy ze stalowka wygrywa

~do patyk | 2007-08-29 19:32

nie wyskakuj z takimi komentarzami ...

~dario | 2007-08-29 19:32

jaki jest wynik

~hahahaha | 2007-08-29 19:32

Victoria Koronowo 1:0 (0:0) KSZO Ostrowiec Św

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:33

Koniec dogrywki. Włókniarz 0-0 Stal. Karne.

~.ssw. | 2007-08-29 19:33

wyliczyłem 13 strzałów na bramkę i 1 goli.
Brawo, oby tak dalej z naszą skutecznością.
patrząc na to co grają baty z Łomżą murowane. Nie wspominająć później Arki..

~.ssw. | 2007-08-29 19:33

wyliczyłem 13 strzałów na bramkę i 0 goli.
Brawo, oby tak dalej z naszą skutecznością.
patrząc na to co grają baty z Łomżą murowane. Nie wspominająć później Arki..

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:37

Wierzgacz wchodzi do bramki Stali za Wieteche na karne

~.ssw. | 2007-08-29 19:40

brawo nie ma co dobre posunięcie Albina..
co to ma być kurwa? gość nic nie gra a tu se na karne wchodzi ;|

~Szymek | 2007-08-29 19:42

ej kurwa bez jaj chyba niegraja czy tam niestrzelaja karnych jak jest ciemno bez jaj ;/

~lol | 2007-08-29 19:42

łAAAAAAHAHAHHAHAHAA ZEGNAJ PUCHARZE !!!!!!!!!!!!!!! ZEGNAJ II LIGAAA !!!!!!!!!! BUAAAHAHAHAHA

~do .ssw. | 2007-08-29 19:43

Bo on chce odpaść !!!!!!!!!!!11

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:45

1 seria: Włókniarz - Wietecha broni, Stal - Wieprzęć GOL! (0-1), 2 seria: Włókniarz - Wietecha broni, Stal - Gęśla GOL! (0-2), 3 seria: Włókniarz - (?) GOL! Stal - Krawiec GOL! (1-3), 4 seria: Włókniarz - strzał nad bramką Stal - już nie musiała strzelać. Mecz kończy się wynikiem 0-0. W karnych 3-1 wygrywa Stalówka. Dalej awansuje Stal Stalowa Wola

~dario | 2007-08-29 19:48

ten wynik jest pewny w 100%

~STALÓWKA | 2007-08-29 19:48

Nie siejcie zamętu. Stalówka wygrała po karnych 3-1 i bronił Wietecha.

~szymek | 2007-08-29 19:52

Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 Stal Stalowa Wola 29 sierpnia, 17:00
pd. k. 1-3



90minut.pl

~kibic | 2007-08-29 19:52

info pewne » LINK

~KAT | 2007-08-29 19:52

» LINK 90 minut.pl 3:1 dla Stali w karnych

~felipe | 2007-08-29 19:52

do STALOWKA szacunek za relacje pozdrawiam pelen profesjonalizm

~:( | 2007-08-29 19:54

No to jak sobie pobiegali \"zagrali\" 120 minut to z łomżą nie wyrzymają 1 połówki

~STAL ZKS | 2007-08-29 19:54

STALÓWKA
DZiekujemy!!
za rok puchar UEFA jest nasz;D

~lubelak | 2007-08-29 19:54

ja także dziekuje..

~gregor | 2007-08-29 19:55

» LINK brawo stalowka!!!

~dario | 2007-08-29 19:56

niezly mecz, wielkie pozdro dla wszystkich kibiców naszej stalówki
Czy ktoś wie z kim teraz gramy

~AVE stal | 2007-08-29 19:56

ciekawe z kim teraz bedziemy grac brawo wietacha brawo caly zespol tak trzymac

~STAL ZKS | 2007-08-29 19:57

no i Puchar Polski też nasz;D

~bozeeee | 2007-08-29 19:59

kurwa wam nigdy do huja niedogodzi do \":(\" pajacu ciesz sie ze wygrali ten awans a nie kurwa zament juz siejesz wez idz kurwa z tej strony bo mnie rozjebuja nerwowo takie komenty jak ty npiszesz

~kibic | 2007-08-29 20:00

STALÓWKA dzieki za relacje z meczu SZACUNEK

~jw27 | 2007-08-29 20:00

1-3 dla Stali! Balon wybronil 2 sztrzały-1 ponad bramką. Co do meczu to trzeba zmienic styl gry. Obrona do 80 minuty, pozniej az milo bylo patrzec. Grali cisneli, atakował cały zespół. Wszystkie strzały blokowali obroncy, 1 słupek. W dogrywce im dalej tym gorzej. Duzo do gry wniósł Gesla. Prezes tez chciał, Iwanicki i młodzi tez. Trela inaczej obstawił u buka...Tadziu lepiej zagrał, fajne piłki. Prezes za bardzo sie cofał-on powinien grac przed szesnastka-mija fajnie rywali ale na srodku boiska! Mało piłek dlka Iwanickiego na wolne pole-nie wykorzystalismy jego szybkosci. Brakuje nam kogos w srodku pola kto by powalczył. Trela fatalnie. Jakby grali tak jak w pod koniec to by spokojnie wygrali. Ale trener nawet chyba mala łyzeczka nie brał dzis, a jedynie co tam skapnie. Z taka gra to my mozemy byc silni na 4 lige. Miejscowi na Keske wolali Kleska! mecz kicha jakich mało. Ludzie byli rozczarowani poziomem Stali jej antyfutbolem. Zadne widowisko.

~wow | 2007-08-29 20:01

ale kurwa mamy skutecznych napadziorów !!!!

~szymek | 2007-08-29 20:01

1/16 finału - 25-26 września

Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów I ligi z sezonu 2006/07.

takze 25-16 wrzesnia przyjedzie do nas ktos z ekstraklasy

~Jaa | 2007-08-29 20:05

z I ligowcem z sezonu 06/07

~acio | 2007-08-29 20:06

chcemy przejsc 2 runde:P? Trafmy na Pogon:P

~heh | 2007-08-29 20:16

Legia, Wisla, Lech, Korona - ktorys z tych i by bylo zajebiscie :D:D:D

~hhaha | 2007-08-29 20:24

niech kurwy z korony przyjada !!

~do bozeeeK | 2007-08-29 20:24

Tak samo jak ty pajacu jestem kibicem Naszej druzynyale trzezwym kibicem jezeli niestety sprawdza sie moje slowa to idz frajeze walnij niemca w chelm i poloz sie spac

~STALÓWKA | 2007-08-29 20:33

1 seria: Włókniarz - Steborowski (Wietecha broni), Stal - Wieprzęć GOL! (0-1), 2 seria: Włókniarz - Konl (Wietecha broni), Stal - Gęśla GOL! (0-2), 3 seria: Włókniarz - (Dębicki) GOL! Stal - Krawiec GOL! (1-3), 4 seria: Włókniarz - Sołtys (strzał nad bramką) Stal - już nie musiała strzelać (1-3). Tak jest dokładnie.

~joł | 2007-08-30 09:14

kolejny mecz stalowka rozegra z karolexem wadowice, a tu wiadomo trzeba przegrac

~Maniek | 2007-08-30 10:07

Do \"joł\" : takie żaty to sobie w dupe wsadz śmieciu.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 5 987 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 276 razy
STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 16 099 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 11 164 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.07166