Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Włókniarz Konstantynów Łódzki - Stal Stalowa Wola 1:3 w karnych

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Stal Stalowa Wola 1:3 w karnych
W meczu Pucharu Polski Stalówka odnosi zwycięstwo z drużyna Włókniarza w rzutach karnych 3:1.


Komentarze (52)

~benc | 2007-08-29 21:08

o kufna ale osiagniecie sory jak z takimi cieniasami nie daja rady to z kim oni maja amiar wygrywac

~... | 2007-08-29 21:12

Dokladnie szkoda gadac.
W tym sezonie mamy juz zapewniona 3 lige i to z ostatniego miejsca !

Przeciez te zlamasy nie potrafia strzelic bramki takiej cienkiej druzynie jak Włokniarz wiec naprawde nie maja czego szukac w tej 2 lidze - chociaz ta nei jest znowu tez silna.

~BZC | 2007-08-29 21:13

Z lomżą w sobote!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękujemy Panie Mikulski teraz same zwycięstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i marsz w góre tabeli!!!!!!!!!!!!!!
VIVA VIVA VIVA ZKS
Brawo Balon!!!!!!!!!!!!!!!!
Brawo Mikulski!!!!!!!!!!!!

~Droone | 2007-08-29 21:25

z takim zespołem jak oni nic nie potrafią pograć to nie wiem co oni w 2 giej lidze robią ;/ no ale chociaż wygrali w karnych bo byłby wstyd na całą polskę jakby stal to rpzegrała

~dsd | 2007-08-29 21:28

STASIU WIeRZGACZ ;))

~Ktos | 2007-08-29 21:34

Potencjalni rywale Stalówki:

Arka Gdynia, Cracovia, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, GKS Bełchatów, Górnik Łęczna, Górnik Zabrze, Korona Kielce, Lech Poznań, Legia Warszawa, Łódzki KS, Odra Wodzisław Śląski, Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin.

Jest kilka klubow do przejsca ale kazdy chyba liczy na to zeby przyjechal jak najlepszy klub:

Lech, Wisła, Legia - te kluby moga przyciagnac widownie powyzej 6/7 tys :D

~zks stal | 2007-08-29 21:34

Wpewnej chwili w dogrywce to naprawdę myślałem ,że ten mecz przerwany ze względu na ciemności i dokończony jutro.Wina organizatora,że nie liczył się z tym ,że w pucharach można grać ponad 2 godziny,ale nasi są też sami sobie winni,bo taki mecz powinni zakończyć w regulaminowym czasie.Dobrze,że chociaż szczęśliwie się skończyło,chociaż nasze grajki napewno ten mecz będą mieli w kościach i w oby ten mecz dzisiejszy ,nie odbijal im się w sobotę czkawką w Łomży.Liczę przynajmniej na remis i to 0-0.Bramek jak na razie nie ma jeszcze u Nas kto strzelać.Może zagra już Janicki,a także Salami,więc może być ewent.1-1.

~filmiki | 2007-08-29 21:43

~stalowka | 2007-08-29 21:47

wie ktos kiedy bedzie losowanie par czy cos takiego :P? i skad mozna bedzie sie dowiedziec o wynikach losowania :)

z gory dzieki ;]

~:| | 2007-08-29 21:56

Prawda jest taka ze powinnismy rozgromic Włókniarza jak oni nie daja sobie rady z 4 ligowcem który jest prawie na ostatnim miejscu to sam nie wiem co o tym myslec :|

~Stalowiak | 2007-08-29 22:10

wszystko byłoby fajne oprócz Pogoni, Płocka Arki i łecznej a wszystko inne moze byc:)

~... | 2007-08-29 22:17

1/16 finału - 25-26 września

jeszcze 4 wrzesnia ma mecz do rozegrania odra opole. i dopiero po tym chyba losowanie

~:| | 2007-08-29 22:23

zmieniam zdanie jak zobaczyłem te wyniki :
Jeziorak Iława 3-1 ŁKS Łomża
Sandecja II Nowy Sącz 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
pd. k. 3-2
Pogoń Oleśnica 3-0 Górnik Polkowice
Start Otwock 2-1 Polonia Bytom
Victoria Koronowo 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
GKS Tychy \'71 3-0 Kmita Zabierzów
:P:P

~bodi_Zks | 2007-08-29 22:25

Wlasnie z Łęczną czy z Płockiem Stal ma najwieksze szanse zeby awansowac dalej ale dla widowiska i atrakcyjnosci niech wylosuja kogos z OE, nawet Odre czy
Zaglebie Sosnowiec..

~do tych łosi | 2007-08-29 22:25

kurwa zobacznie jakie wyniki mieli inni drugo ligowcy i byli drugo ligowcy, nikt nie przykłada to tego meczu dużej wagi, ma byc rozegranie, trening a nie walka do upadłego z 4-to ligowcem, ja nie wiem czy sami małolaci tu są czy takie czuby ehh ;/;/;/

~bodi_zks | 2007-08-29 22:28

Ehh na Sosnowiec nie trafimy nie doczytalem dobrze ale taki slabiutki ŁKS czy Widzew, mozemy im napsuc sporo krwi.

~stalovy | 2007-08-29 22:32

1.Legia Warszawa
2.Lech Poznań
3.Wisła Kraków
4.Groclin
5.Bełchatów
6.Cracovia
7.Koro na


Jeśli trafimy na kogos z ww 7 to będziemy mieli niezłe widowisko na Hutniczej

~warka | 2007-08-29 22:38

wszyscy gratulujmy stalowj sukcesu!!!

~gul | 2007-08-30 00:30

ale kurwa bieda

~kijas | 2007-08-30 00:34

A NIECH TO WSZYSTKO SZLAK TRAFI DO KURWY NĘDZY BO ŻAL BIERZE..........WŁADCY PODKARPACIA ZASRANI.

~PTAK | 2007-08-30 01:27

czytajac wszystkie powyzsze komentarze co ja moge wiecej powedziec...

~dol;/ | 2007-08-30 02:53

to ze w skladzie Stali zagralo kilku juniorow i nie grali jeszcze Ci zatwierdzeni przez PZPN poczekajcie troche z ocena....jak to prezes Jarecki powiedzial cos w tym stylu ze poki co pan Mikulski jest bezpieczny poniewaz niedostal jeszcze wszystkich pilkarzy ktorzy zostali przez niego wybrani do druzyny dopiero jesli pan Mikulski bedzie mial druzyne ktora chcial wtedy mozna bedzie oceniac jego prace kiedy dalej niebedzie wynikow

~marzyciel | 2007-08-30 03:35

trzeba wygrac ten puchar a za rok UEFA przyatakować :P

~dsa | 2007-08-30 05:21

losowanie 4 wzesnia siedziba PZPN-INO Z ww.90minut.pl

~mg | 2007-08-30 07:35

kurwa ostatnie miejsce spadek do 3 ligi potem do czwartej i jak siarka huj.

~Włókniarz | 2007-08-30 08:28

Po meczu atakujemy w dwóch, pieciu kibiców stali (ojciec z dwoma synami i dwóch gości), tracą 2 szale i jedną koszulkę! Uciekli do aut i nie chcieliśmy ich już bić! Akcja nasza na plus, a wy wielcy władcy swojego podwórka!

~judge | 2007-08-30 08:34

daloby rade ujawnic tego napinacza powyzej?

~Kamil | 2007-08-30 08:42

raczej da :)
nic sie nie dzialo na stadionie. totalny festyn z disco polo w tle :D
niektorzy to kurwa maja fantazje.
zrobic wam relacje live to komus musi cos nie pasowac i pisze glupoty. ale adresy osob beda znane. dalo rade z biala mewa to i z tymi tez da.

~jw27 | 2007-08-30 08:46

Panowie we włokniarzu grają prawie juniorzy! Krecili naszych jak chcieli-grali z pierwszej piłki, akcje były płynne i piłki zagrywane w tempo. Grali naprawde dobrze. Nasi unikali z nimi kontaktu, przewracali sie teatralnie-jak np. Tadziu, gdy junior atakował go barkiem na wysokości jego miednicy. To my dostalismy 2 zołte, oni 0! Nawet nie musieli naszych powstrzymywac nieprzepisowo. Mamy dobrych w miare piłkarzy, brakuje im moim zdaniem dobrego ustawienia i odpowiedniej taktyki. Wszystkie piłki zagrywane na napastników, ktorzy stali tyłem do bramki. A momentami dalekie wykopy na oslep na prezesa i gesle. Zespól nie podchodził pod przeciwników. Czekali całym zespołem na swojej połowie. Atakowało 2-3 zawodników jedynie.Stalowka wygladała jak przestraszony bokser za podwojna gardą. W sobote w Łomży pewnie dostaniemy znowu 2-0. W nastepnym z Arka tez i zegnaj Panie Albin. Nie ma ani widowiskowej gry, ani punktów. Obym sie mylił i Stal chociaz bedzie zdobywała jakies bramki-punkty. Trzymajmy kciuki.

~kkibbicc | 2007-08-30 09:49

tak kurwa grali we Włókniarzu Ronaldinho, Adriano, Terry, Dida, Del Piero i kilku innych bo byli na testach we Włókniarzu, skończcie pisac głupoty typu 3 liga a za rok 4. Mecz pucharowy to sobie każdy olewa a drużyny z niższych lig grają bo chcą sie pokazać, zaistniec i to wszystko.

~z krytej | 2007-08-30 10:06

ja tam sie ciesze z wygranej tylko szkoda tych wybieganych minut, bo mogliby ich sobie pyknąć w regulaminowym czasie.
nie dziwcie się, że unikali kontaktu z tamtymi bo i po co zalapać jakąś kontuzje z takimi chłopkami? zagrali jak zagrali wynik sie liczy!

~dfgdf | 2007-08-30 10:11

Dokladnie..takie glupoty gadacie..ze taki poziom itd....A jak bedzie janicki gral..to bedzie gadanie oooooo jaki on zarobisty i jak gra...żal..

~kom | 2007-08-30 10:31

czy ktos wie czy janicki juz ma załatwione wszystkie papiery i kiedy bedzie grał

~mamiko | 2007-08-30 10:32

a mi sie zdaje ze z transferu janickiego hadzicia i tego wegra to nic nie bedzie juz jutro o polnocy zostaje zamkniete okno transferowe a tu dalej nic niewiadomo
Obym sie mylil pozdro all

~ja | 2007-08-30 11:00

okno zostaje zamkniete ale jak mi sie dobrze zdaje klub juz podpisal kontakty z tymi zawodnikami, wiec teraz tylko czekac na ich odpowiednie dokumenty...Ale tak nawiasem mowiac to po ch trzymac tego Hadzicia jak koles podobno sam nie wie co robic na boisku, marny jest i tyle, klub od wielu miesiecy oplaca mu mieszkanie i zycie(normalnej wyplaty podobno ma nie dostawac), a jego papiery zgubily sie gdzies w swiecie(okolice Australii;|)

~zks | 2007-08-30 11:35

Szlag człowieka trafia, motor co chwile młodych zawodników kontraktuje a tam wiadomo nie ma kasy a u nas już 3 miesiace jakiś obcokrajowców nie mogą, kurwa żałosne to jest.
Za tą kase to ściągneli by z 10 młodych z niższych lig promować i sprzedawać.
Podpowiedż do Pana Tadeusza K.:
1. pieniądze Pan ma, ale doradców słabych
2. poszukać z 20 grajków młodych po V, IV ligach albo niżej, promować w Stalowej i dalej w świat puszczać
3. koszt żaden bo ci co grają za tą kase to młodzi za pół tej kasy zapierdalać będą że hej
4. cały świat piłkarski tak robi, a i już w Polsce zaczyna iść w tym kierunku
Jeszcze mam zasadnicze pytanie:
- co nam dadzą ci zawodnicy co podpisują na pół roku kontraty??? przecież kurwa NIC (uniosłem się)
odejdą my na pozycji spadkowej i na nową runde znowu łapanka dziadków lub odpadów z innych klubów!!!!!!!!!!
Powtarzam
GDZIE WYCHOWANKOWIE I MŁODZI W TEJ DRUŻYNIE!!!!!!!!!????????????
Pozdrawiam wszystkich co lezy dobro naszego klubu!!!

~czarny | 2007-08-30 11:41

a ja wciąż nie rozumiem czemu czepiacie się zawodników,którzy jeszcze nie mieli okazji się wykazać przez jebany zarząd, któremu wcale nie pali się ,żeby ich zarejestrować a kolejka leci!!! zaczną grać- wtedy można bedzie ich komentować!

~zks | 2007-08-30 11:48

ja się nie czepiam nowych zawodników, tylko pokazuje profesjonalizm naszego klubu!
patrz na motor lublin co robi!!

~Kamil | 2007-08-30 11:56

jw27
a skad Ty wiesz jak bylo na meczu? byles? widziales?

~emigrant | 2007-08-30 12:07

chcialbym zapytac czy macie z kims przyjazne stosunki z I ligi ? z gory dziekuje za odpowiedz.

~Szymen | 2007-08-30 12:10

Ej, bo ja juz nie czaje tych co sie napinaja w stosunku do Stalowki i mowia ze gra byla beznadziejna i ze przeciwnik beznadziejny bo czwartoligowy. Obczajcie sobie inne wyniki PP, chociazby Łomże, Podbeskidzie, Polkowice. Polonie Bytom i Kmite bo te zespoly przewalily swoje mecze. Prawie wszystkie zespoly jak nie patrzec sa lepsze do Stalowki i co ? i przewalily ze az sie plakac chce. Wiec przestancie, wazniejsze ze wygrali i pokazali nam ze potrafia wygrywac jakis mecz, mimo ze w klubie jest nieciekawa sytuacja

AVE STALOWKA !
JEBAC INTERNETOWYCH NAPINACZY !

~Stal | 2007-08-30 12:17

nie mamy z nikim ;]
Chociaż licze na zawiązanie zgody z kimś.

~judasz | 2007-08-30 12:17

do emigrant, tak mamy z legią, wisła i koroną hehehee

~Juniorzy | 2007-08-30 12:19

Juniorzy starsi:
Stal Stalowa Wola 0:1 Karpaty Krosno

Juniorzy młodsi:
Stal Stalowa Wola 1:0 Karpaty Krosno


co do tego tam wyzej jak to niema mlodych ostatnio wlasnie sa jest Gilar, Krason, Tabaka, Streciwilk małoo ? ja wiem ze to nie to samo co ma stal mielec ale moze cos ruszy

~trener | 2007-08-30 14:26

stręciwilk młody on już 3 sezon w seniorskiej juz gra i nic, reszta za młoda i widze nie perspektywiczna, wiesz z grupy 10 młodych 1 do 2 zawodników sprawdza się pózniej w seniorach.
Dlatego proponuje grupe ok. 30 młodych ale to już problem klubu niech wkońcu powstanie II drużyna!!!

~K.O.W.A.L | 2007-08-30 15:43

wynik slaby ale zobaczcie w jakim skladzie gralismy..

~Do stalovy | 2007-08-30 16:19

Widowisko na meczu z Groclinem czy Gks ? haha widowisko jest gdy sa i kibice druzyny gospodarzy i gosci wiec sie zastanow co piszesz

~M.B | 2007-08-30 16:47

Ciekawe jak zagramy z Lomza obysmy choc zremisowali leczpilakrze stali moge sie pokusic o zwyciestwo a co najwarzniejsze to zeby jakis napastnik lub pomocnik strzell bramke dla stali

~ktos | 2007-08-30 20:09

w Stalowej Nie bedzie wychowankow bo zarzad nie umie ich potraktowac i przedewszystkim nie daje mozliwosci rozwijania sie gdzie druga druzyna gdzie jak mozna sie rozwijac gdy sie tylko trenuje samych treningow sie nie da trzeba sie ogrywac wiec wychowankow nie bedzie lub bedzie jeden lub dwoch wiec nie czarujmy sie pozdrawiam

~Dodo stalovy | 2007-08-30 20:29

Cymbale jemu chodzilo o widowisko sportowe baranie a nie kibicowskie ..
ty sie zastanow co piszesz

~zetkaesiak | 2007-08-31 18:36

Psie kmioty i wymioty,zamknijcie ryje!!!
Stalówka była,jest i będzie......wy pozdychacie a ona dalej będzie!!!tyle tylko że MOŻE bedzie miała lepszych kiboli?a dzieci neostrady wkońcu pozdychają i chuj.Kiedyś nadejdą lepsze czasy i nasza kochana STALÓWKA będzie jeszcze niezle wymiatać a wy psie wytryski bedziecie trzepać kapucyna przed kompem!!!buhahahahhaaa!!
tyle w tej dyskusji......
mordy w dupe pozamykać i ciach bajera.....
TYLKO NASZ JEDYNA JEST.;....ZETKAES!!!!!

~lol | 2007-09-4 15:02

lo,ikngfh

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 30 753 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 862 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 54 815 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 109 976 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04728