Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyniki juniorów z Karpatami Krosno

Wyniki juniorów z Karpatami Krosno

Juniorz starsi (grano 2x45)
Stal Stalowa Wola 0-1 Karpaty Krosno
0-1 (?)'20

Stal: Maziarz (Furtak) - Paweł Kuliński, Piotr Kuliński, Jakubowicz, Sałek - Paterek (Skoczylas), Salek, Torba (?), Mączka - Swiąder (Jarmoluk), Samko
Karpaty: (?)

W dzisiejszym meczu zabrakło podstawowych zawodników juniorów starszych ze względu na mecz Pucharu Polski drugoligowych piłkarz Stali Stalowa Wola z Włókniarzem Konstantynów Łódzki. Trener był zmuszony grać
zawodnikami rezerwowymi oraz młodszymi i to odbiło się widocznie na grze młodych zawodników "Stalówki". W pierwszej połowiemecz bardzo wyrównany. Piłka najczęściej rozgrywana w środkowej części boiska. Karpaty bardzo często próbują szukać sznsy wrzutkami w nasze pole karne na rosłych napastników. Po takiej akcji zawodnik z Krosna zostaje sfaulowany na 20 metrze przed polem karnym Stali. Do piłki podszedł jeden z obrońców gości i ładnym strzałem w krótki róg zaskoczył naszego bramkarza, który źle ustawił mur. 1-0 dla gości w 20 minucie meczu. Gra do końca pierwszej połowy bardzo haotyczna z obu stron. W drugiej połowie Stalowcy trochę przycisnęli ale dobrze dysponowana w tym dniu obrona nie dała się zaskoczyć. Końcowy wynik meczu 1-0 dla młodych piłkarzy z Krosna.
Trener: Leszek Brzeziński

W pozostałych meczach: Resovia Rzeszów - KKS Kolbuszowianka 0-1,
Stal Nowa Dęba - JKS Jarosław 1-2, Stal Sanok - Stal Mielec 0-4,
Stal Rzeszów - Technik Ropczyce 8-0, Czarni Jasło - Siarka Tarnobrzeg
2-1, Igloopol Dębica - Wisłoka Dębica 1-0.

Tabela po 2 kolejce:
 Lp.        Drużyna           Mecze      Pkt       Bramki
 1.     Stal Rzeszów              2         6         9-0
 2.     Karpaty Krosno           2         6         6-1
 3.     Igloopol Dębica           2         6         4-0
 4.     JKS Jarosław                2         6         4-1
 5.     Czarni Jasło                 2         4         4-3
 6.     Stal Mielec                   2         3         4-1
 7.     Siarka Tarnobrzeg       2         3         3-3
 8.     KKS Kolbuszowianka    2         3         1-3
 9.     Stal Stalowa Wola        2         1         3-4
 10.    Wisłoka Dębica           2         1         3-4
 11.    Błękitni Ropczyce        2         1         2-10
 12.    Resovia Rzeszów        2         0         1-3
 13.    Stal Nowa Dęba          2         0         2-7
 14.    Stal Sanok                 2         0         0-6

Następny mecz: sobota godz. 11;00 z Igloopolem Debica (dom)


Juniorzy młodsi (grano 2x40)
Stal Stalowa Wola 1-0 Karpaty Krosno
1-0 bramka samobójcza'80

Stal: Sitarski - Tkacz, Lichy, Idec, Ulawski - Horajecki, Mróz, Czubat (Torba), Uliasz - Paprocki, Lekan (Tofil)
Karpaty: (?)
W drużynie Stali żółtymi kartkami zostali ukarani: Sitarski.

W pierwszej połowie oba zespoły niczym szczególnym nie zaskoczyły. Bardzo dużo walki w środku boiska przeplatana haotycznymi wybijaniami obrońców po których z jednej jak i drugiej strony mogła paśc bramka.
0-0 do przerwy. Po przerwie sytuacja na boisku diametralnie się zmieniła. Drużyna gości wymieniła 5 podstawowych zawodników i weszli nowi, pełni sił zawodnicy, stad kilka bardzo dobrych akcji po których
jeden z napastników Karpat trafia najpierw w poprzeczkę a później w słupek bramki Stali. Po tych szczęśliwych sytuacjach zawodnicy "Stalówki" zmotywowali się i na ostatnie 15 minut bardzo mocno przycisnęli już zmęczonych krośnian. Po jednej z sytuacji po prawej stronie boiska w końcowych minutach meczu sfaulowany został prawy pomocnik Stali - Uliasz Dawid. Do piłki podszedł Paprocki Damian i miękką wrzutką w bramkę zaskoczył linię obrony. Do piłki dopadł Torba i napierając na obrońcę zmusił go do wbicia piłki do siatki. 1-0 dla
Stali w 80 minucie meczu. Goście z Krosna wznowili grę a arbiter zakończył spotkanie.
Trener: Karol Bulak

W pozostałych meczach: Resovia rzeszów - KKS Kolbuszowianka 4-1,
Stal Nowa Dęba - JKS Jarosław  1-2, Stal Sanok - Stal Mielec 0-3,
Stal Rzeszów - Technik Ropczyce 8-0, Czarni Jasło - Siarka Tarnobrzeg
1-7, Igloopol Dębica - Wisłoka Debica 3-0.

Tabela po 2 kolejce:
 Lp.        Drużyna           Mecze      Pkt       Bramki
 1.     Igloopol Dębica           2         6         12-0
 2.     Siarka Tarnobrzeg       2         6         11-1
 3.     Stal Mielec                  2         6         6-2
 4.     Stal Stalowa Wola       2         6         3-0
 5.     Stal Rzeszów              2         3         10-3
 6.     Karpaty Krosno           2         3         5-1
 7.     JKS Jarosław               2         3         2-2
 8.     Resovia Rzeszów         2         3         4-5
 9.     Stal Sanok                 2         3         1-3
 10.    Błękitni Ropczyce       2         3         3-10
 11.    Wisłoka Dębica           2         0         0-5
 12.    Stal Nowa Dęba          2         0         1-7
 13.    Czarni Jasło               2         0         3-10
 14.    KKS Kolbuszowianka   2         0         1-13

Następny mecz: sobota godz. 13;00 z Igloopolem Debica (dom)

Komentarze (34)

~z krytej | 2007-08-31 13:25

brawo admin!!!!!
oby tak dalej!!!!!

~D. | 2007-08-31 14:49

Cos dla poprawienia humoru przed Łomżą:

» LINK

~...m... | 2007-08-31 14:59

Fajne zrobiles ta stronke :D:D:

~D. | 2007-08-31 15:05

Tu lepszy: » LINK ;)

~qqq | 2007-08-31 15:07

ta strona tez jest zajebista!!!!!!!!!!!!!!

~K.O.W.A.L | 2007-08-31 15:28

\"grozi mu do roku pozbawienia wolnosci\'??? tylko roczek? to tylko takie biznesiki otwierac, warto bo napewno koles juz zarobil 10x tyle co zarobil by w rok pracujac u kogos... czyli jese i tak 9 lat do przodu jak wyjdzie z wiezienia.. :)

~Stalowiak | 2007-08-31 15:47

a jak ma na imie pan własciciel wodexu?? tez ie jaki Żak??;>
nie czasami?? tak cos mi sie wydaje;]:P
Bronisław Żak

~Stalowiak | 2007-08-31 15:50

No jasne ze BRONISŁAW ZAK co ja sie tak pytam:P hahahaha

teraz jeo firma nazywac powinna sie Wódex:P... ale zbieznosc naswisk... chyba ze to..;>?? sami sie wypowiedzcie

~lala | 2007-08-31 16:07

Jeśli chodzi o juniorów to fajnie że to dodajesz :) Bo na serio tam na pewno jeszcze kilku jest godnych uwagi.

A Bronisław Zak to ciekawe czy zbieżność czy prawda ? Oby prawda :) WÓDEX

~gregor | 2007-08-31 16:14

glupki!!!!! ta strona to ocet.pl a nie onet.pl to byl zart

~K.O.W.A.L | 2007-08-31 16:14

no to juz wszystko wiadomo. Firma pod przykrywka.. VODEX to WODEKS. Nasi pilkarze podpijali tyle wodki ze w koncu mysial tych najstarszych Zuli wywalic czyli Ozoga i reszte...

~Kamil | 2007-08-31 17:31

Longinus Uwakwe, nigeryjski pomocnik drugoligowej Stali Stalowa Wola, został ukarany przez Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej absencją w dwóch spotkaniach.

Kara dla piłkarza to wynik czerwonej kartki w ostatnim drugoligowym spotkaniu ze Śląskiem we Wrocławiu i nie sportowego zachowania Nigeryjczyka.

~K.O.W.A.L | 2007-08-31 18:13

Widac ze Cala polska to Rasizm, nawet PZPN. Wyslalem list do PZPN z prosba o ukaranie SlaskaWroclaw na rasistowskie wykrzyki i banany a oni jeszcze naszego Nigeryjczyka karza... A Slask bez karny... Zreszta, w gazetach w ktorych ukazaly sie artykuly na ten temat nic nie bylo napisane o rasistowskim zagraniu kibicow Slaska tylko jak to Nasz pilkarz schodzil za wolno z boiska i dlatego go wygwizdali (nie wspominajac nic o rasizmie) i wtedy to UWAKWE wystawil im dupe... Co za obiektywizm..Ukrywanie rasizmu na Polskich stadionach jest dlamnie czyms nie do pojecia.. Gospodarze EURO 2012 maja pelno rasizmu na stadionach i PZPN nic z tym nie robi.. Ciekaw jestem czy FIFA wie jakie chamstwo panuje na Polskich Stadionach...

~zetkaesiak | 2007-08-31 18:39

Psie kmioty i wymioty,zamknijcie ryje!!!
Stalówka była,jest i będzie......wy pozdychacie a ona dalej będzie!!!tyle tylko że MOŻE bedzie miała lepszych kiboli?a dzieci neostrady wkońcu pozdychają i chuj.Kiedyś nadejdą lepsze czasy i nasza kochana STALÓWKA będzie jeszcze niezle wymiatać a wy psie wytryski bedziecie trzepać kapucyna przed kompem!!!buhahahahhaaa!!
tyle w tej dyskusji......
mordy w dupe pozamykać i ciach bajera.....
TYLKO NASZ JEDYNA JEST.;....ZETKAES!!!!!

~Do wyżej | 2007-08-31 18:46

Tylko nasza taka jest .....Nasza kochana STAL ZKS!!!!!D))))

~zetkaesiak | 2007-08-31 18:48

Właśnieeeeeee........niezły temat na przyśpiewke wam zapodałem!!!!!.......ech.....

~zetkaesiak | 2007-08-31 18:55

Albo taka piosnka !!!!!----prosto od DODY elektrody..
Tylko jedna taka jest.....
KTO?
Tylko jedna taka jest.....
KTO?
STALÓWKA ZETKAES!!!
STALÓWKA ZETKAES!!!
.....
dobre co????

~Barman | 2007-08-31 19:54

Zks moze jeszcze jednego drinka?

~zetkaesiak | 2007-08-31 19:59

Do wyżej!!!
Stawiasz drina!!!!????
Jak NIE to sklej DUPE!!!!

~asdasd | 2007-08-31 20:16

do zetkaesiak

ta piosenka jest jak lokata

~mnich | 2007-08-31 20:40

Czemu nie Gra Myszka nawet w juniorach ? myslalem ze nie lapie sie do 1 drurzyny i gra w juniorach a tu go tez nie ma ! powie mi ktos czemu ?

~do mnich | 2007-08-31 20:44

Jest po kontuzji, niedawno sciagnal gips, teraz rehabilitacja itp

~mnich | 2007-08-31 20:46

a bedzie on sie lapal w pierwszym zespole nadal ? bo z tych mlodych to on ma najwiekszy talent szkoda ze kontuzji sie nabawil.

~szok!! | 2007-08-31 21:00

O szok kto oglada tv24 kurwa mac przeciesz to bedzie koszmar wojsko bendzie zodzic krajem i bedzie 2 godziny spedzania na dworze a jak ktos sie spuzni to zostanie poszelony oster amonicji

info tvn24

~do szok | 2007-08-31 22:06

co ty piszesz? nic nie zrozumialem z tego co napisales...

~dddd | 2007-08-31 22:48

~wschód | 2007-08-31 23:02

~hehe | 2007-08-31 23:11

myszka największy talent ? kpisz sam z siebie koles ;]

~koles | 2007-08-31 23:13

jutro 11 stal gra z Iglopolem Dębica ;] czyżby znów
10 : 1 ??

~bladek | 2007-08-31 23:37

do koles

to juz nie Ci sami juniorzy kolego co rok temu :)

~Junior | 2007-09-1 00:16

co to kurwa za juniory w Stalowej?? pytam sie, CO? dawniej mlodsi i starsi jechali na mistrzostwa Polski, byly nawet medale. a teraz? gowniarzom tylko piwko i imprezki w glowie. dawniej taki Gilar czy inny mogl pomarzyc o noszeniu worka z pilkami, a teraz wszedl na dwa ogony i wielki fifaracha. marnie to widze z takimi wychowankami. cieszcie sie ze jeszcze jakis czarny chce tu pograc...

~Prawda | 2007-09-1 02:42

Proponuje na najbizszym meczu w Stalowej wywiescic transparent dotyczacy dzialalnosci naszego zarzadu!To co dzieje sie w klubie to sie w pale niemiesci.Niemoga znalezc sponosra?? Kurwa w Stalowowolska pilke inwestowalo by duzo sponsorow z konkretna kasa ale kilka osob w klubie boi sie o stolki!!!Tak samo Kotulki co to on by niezrobil dla pilki PAJAC jeden.Dzieki Boze ze on nie ejst prezesem klubu!!!

Panie zak Wystarczy Niszczenia Sportu W Stalowej Woli!

Niedamy zniszczyc 70-leniej tradycji!

Miala Byc Spolka , Mialbyc Stadion Z waszych Obietnic Chuja Powstalo!

Chcecie Dobrze Dla Stalowowolskiej Pilki? Panie zak i Reszta Podajcie Sie Do Dymiscji

~bladek | 2007-09-1 07:01

do Junior

czlowieku zobacz gdzie taki junior trenuje i gdzie on moze podnosic swoje umiejetnosci. w tej chwili jest jedno boisko treningowe dla 6 czy 7 grup mlodziezowych w Stalowej :| to jest wielki dramat.. nie miej zadnych pretensji do nich tylko do calego zarzadu co siedza na fotelach bujaja sie i w CHUJA wala i nas maja !!!!!!

~Kibic | 2007-09-1 09:14

Jak zwykle inni muszą kupować tych co się u nas sprawdzili.

» LINK

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 14 988 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 642 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 402 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 222 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.04647