Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyniki juniorów z Igloopolem

Wyniki juniorów z Igloopolem

Juniorz starsi (grano 2x45)
Stal Stalowa Wola 0-3 Igloopol Dębica
0-1 (?)'40
0-2 (?)'55
0-3 (?)'70

Stal: Furtak - Kuliński Paweł, Hołody, Sałek, Niedbała - Paterek, Samko, Tabaka, Krasoń - Świąder, Mączka
Igloopol: (?)

W pierwszej połowie dominacja gospodarzy, którzy po ładnychakcjach mogli prowadzić conajmniej 2 bramkami, Mączka oraz Świądek niewykorzystali dogodnych sytuacji. Zemściło się to i w 40 minucie meczu po dokładnym dorzucie piłki z rzutu wolnego, zupełnie nie kryty zawodnik z Dębicy strzela głowa pierwszą bramkę meczu. W drugiej połowie na boisko wszedł wyróżniajacy się grą zawodnik z numerem 11 na koszulce gości, który po indywidualnej akcji i błędzie środkowych obrońców podwyższa na 0-2 w 55 minucie. Igloopol do końca meczu kontrolował przebieg wydarzeń na boisku licząc jedynie na kontry. W 70 minucie meczu udało im się przeprowadzić skuteczną akcję z kontry zmieniając wynik meczu na 0:3. Zdruzgotani młodzi zawodnicy Stali próbowali wszystkimi siłami zmienić bieg wydarzeń, stąd w 75 minucie za 2 żółtą kartkę opuścił boisko Mączka - wyrózniający sie zawodnik w pierwszej połowie meczu. Mecz zakończył się wynikiem 0:3.
Trener: Leszek Brzeziński

W pozostałych meczach: KKS Kolbuszowianka - Czarni Jasło 2-4, Stal Mielec - Stal Nowa Dęba 11-0, Karpaty Krosno - JKS Jarosław 2-3, Błękitni Ropczyce - Stal Sanok 0-3, Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów 0-0, Wisłoka Dębica - Resovia Rzeszów 4-3.

Tabela po 3 kolejce:

 Lp.        Drużyna                       M      Pkt       Bramki

   1.     Igloopol Dębica               3         9           7-0

   2.     JKS Jarosław                    3         9           7-3

   3.     Stal Rzeszów                     3         7           9-0

   4.     Czarni Jasło                       3         7           8-5

   5.     Stal Mielec                        3         6         15-1

   6.     Karpaty Krosno               3         6           8-4

   7.     Wisłoka Dębica                3         4           7-7

   8.     Siarka Tarnobrzeg            3         4           3-3

   9.     Stal Sanok                          3         3           3-6

 10.    KKS Kolbuszowianka       3         3         3-7

 11.    Stal Stalowa Wola             3         1           3-7

 12.    Błękitni Ropczyce              3         1         2-13

 13.    Resovia Rzeszów               3         0           4-7

                 14.    Stal Nowa Dęba                 3         0         2-18

Następny mecz: Resovia Rzeszów w środę 5.09.2007r. (wyjazd)


Juniorz młodsi (grano 2x40)
Stal Stalowa Wola 1-2 Igloopol Dębica
0-1 (?)'35
0-2 (?)'60
1-2 Butkowski'62

Stal: Sitarski - Tkacz, Bieszczad, Idec, Ulawski - Horajecki, Mróz, Torba, Uliasz - Paprocki, Lekan (Butkowski).
Igloopol: (?)

W drużynie Stali żółtymi kartkami zostali ukarani: Idec, Butkowski.W drużynie Stali czerwonymi kartkami zostali ukarani: Sitarski (za dyskusje po meczu z sędziami), Butkowski (za drugą żołtą).

Początek meczu to nieustające ataki z obu stron. Bardzo dużo walki i gry w środku pola. Co raz, któraś ze stron próbowała zagrozić bramce lecz brakowało ostatniego podania. Najgroźniejszą akcję w tej części stworzyli goście.  W 35 minuce po ładnej dwójkowej akcji gości na polu karnym zostaje sfaulowany napastnik i sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podszedł pomocnik Igloopolu i nie dał szans Sitarskiemu. 0:1 do przerwy. Po przerwie młodsi juniorzy "Stalówki" za wszelką cenę próbowali wyrównać lecz strzały Paprockiego Damiana zza pola karnego nie mogły znaleść światła bramki. W 60 minucie meczu po kontrze drużyna gości podwyższa wynik na 0:2. Nie załamuje to młodych piłkarzy Stali i za kilka chwil po ładnej akcji i wymianie kilku piłek między zawodnikami strzelamy bramke kontaktową. Szczęśliwcem jest Wojciech Butkowski, który znalazł się tam gdzie trzeba i głową
skierował piłkę do bramki w 62 minucie meczu. Od tego momentu drużyna gości cofnęła się na swoja połowę broniac korzystnego wyniku. Przez ok. 20 minut podopieczni Karola Bulaka wszystkimi sposobami próbowali wyrównać lecz  raz brakowało troche szczęścia m.in. strzał Tkacza z ok. 20 metrów, gdzie piłka poszybowała metr nad bramką gości, a dwa panowie sędziowie nie pozwolili na zmiane wyniku. Po meczu zrobiło się naprawdę gorąco. Sędziowie nie mogli poradzić sobie w sytuacji
składania pretensji przez zawodników Stali i posypały sie pomeczowe kartki. Po ładnym meczu końcowy wynik 1-2 dla Igloopolu, na wyróżnienie zasługuje w tym meczu Horajecki Bartosz oraz Mróz Bartosz, którzy harowali na środku pomocy.
Trener: Karol Bulak

W pozostałych meczach: Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów 0-2, Stal Mielec - Stal Nowa Dęba 8-0, Karpaty Krosno - JKS Jarosław 7-5, Błękitni Ropczyce - Stal Sanok 1-0, Wisłoka Dębica - Resovia Rzeszów 0-2, KKS Kolbuszowianka - Czarni Jasło 2-4.

Tabela po 3 kolejce:

                Lp.              Drużyna                                 M      Pkt       Bramki

                 1.                Igloopol Dębica                    3         9         14-1

                 2.                Stal Mielec                             3         9         14-2

                 3.                Stal Rzeszów                          3         6         12-3

                 4.                Siarka Tarnobrzeg                 3         6         11-3

                 5.                Karpaty Krosno                    3         6         12-6

                 6.                Stal Stalowa Wola                3         6           4-2

                 7.                Resovia Rzeszów                  3         6           6-5

                 8.                Błękitni Ropczyce                 3         6         4-10

                 9.                JKS Jarosław                         3         3           7-9

10.               Stal Sanok                              3         3           1-4

11.               Czarni Jasło                            3         3         7-12

12.               Wisłoka Dębica                     3         0           0-7

13.               KKS Kolbuszowianka          3         0         3-17
               
14.              Stal Nowa Dęba                     3         0         1-15

Następny mecz: Resovia Rzeszów w środę 5.09.2007r. (wyjazd)

Komentarze (95)

~miki | 2007-09-2 12:51

o la boga ,leją nas na wszystkich frontach ...LITOŚCI

~jarecki | 2007-09-2 12:54

trzeba sie głęboko zastanowić czy sekcjipiłkarskiej nie rozpieprzyć-bo wstyd.

~;] | 2007-09-2 12:59

Kibicow tez leja

~tyka | 2007-09-2 13:10

kibice już się będą między sobą lać bo już niedługo to kto tu przyjedzie,chyba tylko siara.

~ehh | 2007-09-2 13:15

Leją nas wszyscy jak chca....szczerze az sie boje pomyslec jaki wynik bedzie z Arka.... :/ oby nie dwucyfrowy

~do kantor | 2007-09-2 13:16

tadek,- weż se chyłę z niska a albina puść do sokoła a zobaczysz co się stanie.

~gul | 2007-09-2 13:18

mam pytanie ---------KIEDY BĘDZIE HISTORYCZNA DWUCYFRÓWKA.

~boss | 2007-09-2 13:25

a gdzie jest piłkarz o nazwisku TOFIL taka gwiazda z niego prawie jak GĘŚLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~zks | 2007-09-2 13:35

Teraz juniorzy nie są najważniejsi.

Co zrobić aby Stalówka lepiej grała ?

~wedrowniczek | 2007-09-2 14:23

proponuje zaorac boiska, posadzic srobokrety i czekac na zbiory!!!

~Kibic | 2007-09-2 15:16

ja to wam mowie 2 raz najlepiej zaspiewac jakas piosenke o mikulskim albo napisac na fladzie albin podaj sie do dymisji co wy na to

~ktos | 2007-09-2 15:53

Piotr Brzeziński na trenera !

~chefe | 2007-09-2 16:21

ja bym proponowal zeby przez caly mecz spiewac jedna piesn.. STALO GRAĆ KURWA MAĆ.. oczywiscie z przerwami. a jesli juz pilkarze beda normalnie grac prowadzic normalny doping. i transparent jakis potrzebny jest napewno np.
ALBIN DZIĘKUJEMY ZA CHŁOPCÓW DO BICIA, GDZIE JEST TA WALCZĄCA STAL ?!

~Damian22 | 2007-09-2 16:41

do ktos: Piotr Brzeziński na trenera???? wez kurwa gosciu ludzi nie rozsmieszaj. nara

~lol | 2007-09-2 17:38

Proponuje Kijaka ?Ma chłop pojęcie o piłce. Co wy na to ?

~z krytej | 2007-09-2 17:45

jeżeli chodzi o zmiany to powinni zmienic cały zarząd bo birą pieniądze a nic nie robią.
z tak wąską kadrą (że śmiech na sali) nawet najlepszy trener nic nie zdziała. pytanie : gdzie jest drużyna rezerw, która miała być reaktywowana od tego sezonu????

~hmm | 2007-09-2 18:03

druzyna rezerw ma byc reaktywowana na 70 lecie klubu, czyli na nastepny sezon

~robi | 2007-09-2 18:10

Gdzie jest ta Stalówka,gdzie jest ta ambicja!

~ziel-czar | 2007-09-2 18:12

jeszcze jeden mecz olany,wpierdol murowany! to jest dobre hasło na transparent.

~...... | 2007-09-2 18:13

Jak tam kibole z Zatorza,piłkarze mieli wczoraj niezłe przywitanie,czy nie?

~stalowiec | 2007-09-2 18:15

Proponuję trenera Szope.Trener Szopa zna sie na rzeczy.Wróca Ślusarczyk,Bieńko i Dzuba i oni zbawią Stalówke.

~zks stal | 2007-09-2 18:16

Tak dalej być nie może!Nie mogą te pajace hańbić Nas i naszego klubu na całą Polskę!Musimy coś zacząć robić ,działać.Może zaczniemy od jakiegoś protestu na meczu z Arką Świnia.

~blebleble | 2007-09-2 18:17

do poprzednika.
tak bylo bardzo dobre przywitanie... 3 kraty browarow dla calej kadry i dla kazdego pilkarzyka dziewczyna... zabawa skonczyla sie w forum tuz przed godzina 5

~do bleble | 2007-09-2 18:22

Nate 3 kraty browara musielibyście kasę ze 2 lata zbierać.Nie lepiej żeby to oni postawili?W końcu zarobili niezłe sianko,za tak rewelacyjne wyniki.

~hmm | 2007-09-2 18:24

Z tym protestem to dobry pomysl...ale my kibice musimy sie pokazac jak najlepszej strony !!!!!

GDZIE SIĘ PODZIAŁA WALCZĄCA STALÓWKA ?

STALO GRAC KURWA MAC !!

pomysly na hasla

~zaskoczony | 2007-09-2 18:26

ale się zajebiście cieszę ,że w końcu przełamaliśmy zła passę i pokonaliśmy łomżę na wyjeżdzie 5-1.Powiem szczerze,że nie sądziłem,że tak się rozstrzelamy i tak wysoko wygramy,chociaż w duchu wierzyłem w tę drużynę.A tak apropo.kto tam nastrzelał tyle tych bramek dla Stali,może wreszcie jacyś napastnicy,a może ten Janicki?

~pomysl | 2007-09-2 18:28

Mi sie wydaje, ze trzeba pokazac sie z jak najlepszej strony i na poczatku meczu przez kilka minut spiewac:

HUJ Z WYNIKAMI STALOWA JESTESMY Z WAMI !!!

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE, W MOIM SERCU JEST STAL I NA DOBRE I NA ZLE !

Przynajmniej My pokazmy sie z jak najlepszej strony !!!!
Jestesmy najlepszymi kibicami na podkarpaciu, a to do czegos zobowiazuje....

Ja caly czas wierze !!!!!!!!!!

~wkurzony | 2007-09-2 18:37

Tak,tak gościu zaśpiewaj im kurwa jeszcze huj z wynikami i żeby jeszcze mogli sobie parę meczy jeszcze przegrać ,bo nic się nie stanie.Właśnie oni muszą wiedzieć ,że się już stało,muszą poczuc presję kibiców i zacząć grać.Także krytyka na początek,a nie głaskanie tych nierobów,bo oni utwierdzą się w przekonaniu,że to co robią to jest dobrze,skoro tak kibice ich w tym popierają.

~do wyżej | 2007-09-2 18:47

a więc kolego bramki w łomży strzelili: Janusz Weselak,Bogdan Siurek,Andrzej Stajniak,Jasiu Mulawka i ostatnią Artek Kopeć.Bramkę dla Łomży strzelił,a raczej wrzucił sobie Jurek Rogoziński.W następnym meczu powinno być jeszcze lepiej,bo do 1 składu dojdzie trzech młodych 17-letnich juniorów ,wszechstronnie uzdolnionych,mianowicie:Wojtek Niemiec,Wiesiu Pędlowski i Artur Śmietana.Także wszyscy na Arkę ,powinno być wysokie zwycięstwo!

~film | 2007-09-2 18:54

~Czarny Kruk | 2007-09-2 19:16

.....oj oj ja pierdole!!!!! Ale kapa i wstyd!!!!! Ale nas teraz Arka zleje - 0:6 tak obstawiam!!!!!!

~gul | 2007-09-2 19:38

ponawiam pytanie -KIEDY WPADNIE DWUCYFRÓWKA ---[bo cos czuje ze albin dopiero wtedy spierdoli]

~mim | 2007-09-2 19:41

też mam pytanie;-z kim do kurwy nędzy my możemy wygrać

~buc | 2007-09-2 19:47

wietecha w sportowych faktach powiedział wreszcie prawdę ;bije nas każdy jak chce;

~stal73 | 2007-09-2 20:12

Jeżeli na Arke nie będzie nowego trenera ani nowych zawodników,to nie widzę tego w różowych kolorach.Nie będę mół patrzeć jak Arka Nas miażdży i strzela kolejne bramki.Wogóle nie mogę dalej tego przeboleć ,że każdy nas leje jak chce i kiedy chce,nawet takie wioski jak zabierzowy,stróże,pelikany,łomże i inne wynalazki.Gdzie jest ta Stalówka co wygrywała z Legią,Wisłą czy Ruchem.Historia się już nie powtórzy.Nie miałbym pretensji,gdyby takie wysokie porażki były z Arką,Polonią W-wa,ŚLąskiem czy nawetz Odrą Opole,ale powtarzam nie z takimi wynalazkami!To jest hańba!

~z krytej | 2007-09-2 20:27

a mnie tylko zastanawia czy jutro będzie w klubie jakaś rewolta czy dalej nic.
nie chodzi mi tu o zwalnianie kogokolwiek tylko o ewentualne kary, dość przynoszenia wstydu!!!!

~zks stal | 2007-09-2 20:29

No to pięknie,Arka u siebie tylko 1-1 ze Śląskiem,więc wkurwieni powetują sobie na Nas straty punktów,napewno ruszą na Nas od pierwszej minuty.Strach pomyśleć co to się będzie dzialo.Oby tylko nie było więcej jak 0-5!

~s.w | 2007-09-2 20:32

Mi to jest obojętne,w zaistniałej sytuacji,gdzi te patałachy nie chcą grać,to mogą nawet dostać dychę w plecy.Przynajmniej coś się będzie działo po takiej kompromitacji w klubie i moż zajdą jakieś zmiany,bo one są konieczne!

~stalowiec | 2007-09-2 20:46

No to niech Wietecha sie wezmie za gre a nie komentuje ze go leją,3 bramki w łomzy to jego zasługa

~lepper | 2007-09-2 20:52

Balcerowicz musi ODEJŚĆ!!
Balcerowicz musi ODEJŚĆ!!
Balcerowicz musi ODEJŚĆ!!
Mietek Ożóg musi WRÓCIĆ!!

~RobkoStWolak | 2007-09-2 20:55

akurat Wietesze nie mozna nic zarzucic.
Jak sie gra z tak niepewna linia defensywy jaka ma obecnie Stalowka, to bramkarz mus przewidywac kilka roznych wariantow kazdej pilki. Spojrz na bramke nr2 - Przeciez ta pilka nie miala prawa przejsc przez cale pole karne nie dotknieta przez naszych zawodnikow! Jak obrona gra niepewnie, to i bramkarz MUSI grac niepewnie, bo nie wie gdzie \"pojdzie\" pilka...
Szkoda, ze nie gral Wieprzec - jedyny, obok Lebiody obecnie nasz obronca.

~s.w | 2007-09-2 20:56

Niestety Wietecha dostroił się do poziomu gry swoich kolegów na boisku.Ostatnio dużo bramek jest jego zasługą,dlatego tak wysoko przegrywamy.Kiedyś przynajmniej drużyna hujowo grała,ale Tomek w bramce dwoił się i troł i jakiś tam remisik wyciągali,w najgorszym razie nikła porażka,teraz już tak nie jest,spadek formy u niego aż nadto widoczny.

~do s.w | 2007-09-2 20:58

gosciu zastanow sie co ty mowisz z taka obrana on niema zycia czaisz? i tak chlopak robi co moze to jest obok lebiody, czarnych i moze iwana czlowiek ktory sie stara a a pierdolą \"ci\" co zawsze

~stalówka | 2007-09-2 20:59

Robkostwolak nie fantazjuj,co Ty jakiś trener jesteś czy co.Jak masz pojęcie ,to wracaj z tych Stanów i bierz się za trenerkę w Stalówce,Tadek płaci też w zielonych.

~RobkoStWolak | 2007-09-2 21:00

no i mamy odmienne opinie...
Mimo wszystko uwazam, ze jego gra to odzwierciedlenie niepewnej linii obrony.
pozdrawiam :)

~lepper | 2007-09-2 21:03

zobaczycie skonczy sie tak ze albi sie zabierze bez slowa wroci Mietek a trenerem bedzie kijak =)

Welcome III League

~miecio | 2007-09-2 21:05

Chłopaki nie martwcie się ,jak wyjebią Albinka po Arce,to ja z Gazą i z Siusiakiem wracam do drużyny i znów zaczniemy wygrywać,bo zmieniłem system,będę już u bukow obstawiał na zwycięstwa Stali,a jak mamy coś zarobić ,to będziemy trawę gryżc ,żeby wygrywać.

~bodi_Zks | 2007-09-2 21:08

Drozd i wszystko jasne.Czułem ze przez tego 2 metrowego łamage będą kłopoty i jak widac sie nie myliłem.Choć brdzo bym chciał.Niech zatwierdzają tego Węgra w końcu bo jak Drozd zagra z Arką to sukcesu Stali nie wróże.I ktoś napisał z kim Stal ma wygrywać ? Ba.Z kim remisować ?.O gówniane 0:0 nawet ze slabiutką Łomżą na wyjezdzie nikt by nie robił afery.

~pusia | 2007-09-2 21:48

teraz dymie nas każdy ile wlezie jak dziwkę czy to pelikan itp czy lepsza druzyna przykre to jest kur..ka stalówka niestet. Teraz nawet nam Bozia nie pomoże.

~Krk | 2007-09-2 22:17

wasi piłkarze są zmęczeni samą podróżą stalówka powinna im kupic własne samoloty to by wygrywali hahaha pozdro z krakowa

~Stalówka | 2007-09-2 23:05

~gregor | 2007-09-2 23:05

33% druzyny do adamusa,33% do cisnej,33% niech spada razem z mikulskim.miejsce w drugiej lidze oddajmy kolejarzowi stroze.nie robmy sobie wstydu.WSTYD MI ZA STALOWKE

~(s) | 2007-09-3 07:18

Och co ja widze stalówka jest w III lidze,
Cały Tarnobrzeg się raduje i czule szepta:
Och co ja widze stalówka jest w III lidze.
Wroga nie wolno szanować jakim jest klub,
stalowa wola.
Och co ja widze stalowka jest w III lidze,
Nie pomoże armia czarna, 3:0 dobry wynik dla nich robią, w dupe wszyscy bez mydełka robią ją.
KLU KLUX KLAN!

~asdasd | 2007-09-3 08:07

do s

teraz na dwor wyjdz

bez odbioru

~SERU | 2007-09-3 08:08

ZOBACZYSZ, JESZCZE SIE ZDZIWISZ JAK STALOWKA BEDZIE NA KONIEC W SROSKU TABELI, WASZA SIARKA JAK TO SIARKA ZOSTANIE W CZWARTEJ LIDZE! AZ MI SIE SMIAC CHCE JAK SIARKA JUZ KTORYS SEZON Z KOLEI MA AWANSOWAC DO III LIGI ALE TO JEST TARNOBRZEG!

CALA POLSKA SIE Z NICH SMIEJE, SIARKE NAWET ISKRA LEJE!

NIGDY NIE SPADNIE! STALOWKA NIGDY NIE SPADNIE!

~WSTYD | 2007-09-3 08:19

Wstyd to wy robicie! Wy niby kibice! Czy wy nie widzicie ze sie z nas tarnobrzeg smieje! Ale nie z pilkarzy tylko z niby kibicow ktorzy pisza tu o wycofaniu sie! Otrzasnijcie sie! STAL jest i tak najlepsza na podkarpaciu! Pilkarze tez oczywiscie pierdola! ale trzeba ich zmotywowac jakos do gry!

POZDRO DLA KIBICÓW STALI NA DOBRE I ZŁE!

~amator | 2007-09-3 08:30

W tamtym sezonie u siebie przegralismy tylko 1 raz w gorzycach!!! A w tym w trzech meczch u siebie juz 2 razy!!! ZAŁAMKA!!!

~Ehh | 2007-09-3 08:58

» LINK

Wstyd na cala Polske - artykkul Echo Dnia

~jaaaa | 2007-09-3 09:13

Podwyzszyli im pensje o 40% ??? Ja pierdole !!! Za co ??? Odebrac im teraz 60% pensji i niech pokaza ze zasluguja na podwyzke !!!

~zks | 2007-09-3 09:30

Bedzie dobrze, od poczatku mówiłem że wpływ na taką grę ma brak odpoczynku po tamtym sezonie. Błędem jest na siłe gra : Balona, Iwanickiego, Gęśli i Wieprzęcia. Należało dać im odpocząć nawet kosztem przegranych meczy na początku co i tak się stało faktem. Teraz dojdą nowi i 3 pkt z Arką mamy :).
I jeszcze dodam, że nalezało zakontraktować z 6 młodych z V z IV ligi a nawet okręgówki co się wybijają ale jeśli nie ma II drużyny to nic by nie dało bo nie mieli by się gdzie ogrywać.
Mikulski uratuje II lige!
Stalówka Nigdy Nie Spadnie!

~... | 2007-09-3 09:37

Bardzo dobry artykuł a Echu.... od dawien dawna. .. piłkae jak to przeczytają powinni spalic sie ze wstydy u schowac w skarptki... oni chyba nie czują wstydu z tego ze cała polska ma ich za dostarczcieli punktów i chłopców do bicia.... :/..załosc!!

Dzis o 16 trening na stadionie... fajnieby bylo gdybysmy tam zawitali duzą liczba.....przyjdzcie chociaz na 15minut to wam nie zepsuje dnia...

~złotinio | 2007-09-3 09:46

POPIERAM! Albin powinien nie brac ich do składu na 3-4 mecze bo oni już dawno wypalili, wziasc zamiast wieteche wierzgacza, za iwanickiego hadzica, za gesle janickiego a za wieprzecia gergely. I wygrana jest w zasięgu Stali w najblizszym meczu. A i jeszcze ich postraszyc ze pensji nie dadza im albo beda placic za bilety dla nas, no i ich zmotywowac jakos, jakies dlugie kazanie przed meczem. A kibice niech jakos zaprotestują chodzi o wszystkich. pzdr for all
Ps. ja moge im tez cos powiedziec:)

~stw | 2007-09-3 10:02

co kurwa wyłamac wam jeszcze więcej ławek na tym waszym stadionie?? kurwa w srode jade do szkoły do tbg to kurwa pół sektora nie bedzie

~z krytej | 2007-09-3 10:09

Działacze \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\ \\\\\\'Stalówki\\\\\\\\\\\\\\ \'\\\\\\\\\\\\\\\' stracili cierpliwość. Kto zostanie nowym trenerem Stali: Gielarek, Palik czy Piotrowski?
Sądne dni Mikulskiego
Super Nowości z dnia 03_09_2007

» LINK

~... | 2007-09-3 10:23

Juz wole Mikulskiego niz tego pijaka palika:/

~Kamil | 2007-09-3 10:28

przestancie z Palikiem.
prawda jest taka ze mamy z dupy wysranych zawodnikow. gdybysmy wykorzystali 2 okazje z tych ktore mamy to bylibysmy teraz wysoko. fakt. zawodnicy nie sa przygotowani do sezonu pod wzgledem kondycyjnym, ale to nie usprawiedliwia ich ze nie potrafia z metra trafic do bramki.

~iks | 2007-09-3 10:36

wstaje rano, ide po gazety i co ? ten niby trener nie dosc ze nie potrafi wygrać meczu to nawet nie ma honoru !!!! Kazdy szanujacy sie człowiek po takich blamażach dawno złozyłby rezygnacje ale nie takie cos jak Mikulski. Zero szacunku

~zks | 2007-09-3 10:50

Mikulski ma zostać, teraz zagraja wszyscy nowi. Jeśli z tymi nowymi w trzech meczach nie zdobędzie 6 lub 7 pkt to odejdzie sam.
A teraz wara od Mikulskiego najlepszego trenera jakiego miała Stalówka!

Albin Najlepszy w Polsce Jest!!!!!!!!!!!!

~skarpa | 2007-09-3 11:08

ludzie! żaden trener nic tu nie zmieni!! doszli nowi, da to szanse poprzestawiania druzyny, dzieki czemu Ci co nie wyrabiaja kondycyjnie odpoczną, bo nasi przegrywaja tylko dlatego ze nie maja sil! dlatego takie pogromy są to raz, a dwa to to że Albin probuje grac ofensywnie, tzn nie by zremisowac czy przegrac jak najmniej, tylko by cos wywalczyc! ale przez glupie bledy dostajemy szybkie bramki w plecy, a potem to juz leci. Zobaczymy co pokazą nowi, i jesli nic nie drgnie do konca rundy, wtedy bedzie sens zmieniac trenera - takie jest moje zdanie. I nie bronie tu Albina, chociaz to i tak prawdziwy trener (nie jest moze super ale jest trenerem) a nie jak poprzednio pseudo trenerzy uczący się zawodu. Nie ma skladu nie ma druzyny i wynikow.

~SWH | 2007-09-3 11:10

Zrobiliśmy zasadzke z Wisłoką i nic z tego nie wyszło od nas zawineli 8 osób z Wisłoki 12 osób. Od naszej strony akcja na +, przypał był tylko z flagą która się troche podarła. Fany zdobyte to 15 szali oraz 3 kije. W drodze powrotnej melduje się ekipa Wisłoki z którą zabawa trwa do rana. Oni niech opiszą się sami.

~zxc | 2007-09-3 11:13

SWH a o czym ty piszesz??? do czego to sie ma???

~mijagi26 | 2007-09-3 11:16

No i kurwa co bełkoczesz jeden z drugim zagraj lepiej kurwa, co kurwa popierdoliło kogoś? Odpierdol sie bo będzie chujowo ono kurwa odpierdol się !!!!Piłkarzyki nic nie grają i grają chujowo kurwa i trzeba ich opierdalać zeby zagrali kurwa lepiej !! kurwa ZKS Stal mytm klubem na wieki i na życie !!!

~stal73 | 2007-09-3 11:33

Ludzie,działacze zaakceptujemy każdego trenera ,jeżeli jest taka potrzeba,ale na litośc boską NIE BIERZCIE PALIKA,tylko nie jego .On już miał 2 razy swoje 5 minut w Stali,i nie pomógł wtedy drużynie ,tylko ją spuścił z ligiTo jest kmiot jeden ,a nie trener.Jeżeli on będzie naszym trenerem,to żadnego szacunku od kibiców mial nie będzie,nawet na to nie liczcie!A wy zarząd razem z nim wylecicie na zbity ryj,My wam już w tym pomożemy.

~SWH | 2007-09-3 11:42

chodzi o lechię!

~(S) | 2007-09-3 12:59

Gdyby nie Tarnobrzeg to stalowej by nie bylo, za komuny braliście pieniądze nasze. Teraz biorą z unii nasze pieniądze i rozbudowują stalową a Tarnobrzeg nie. Krzesełka które macie to z naszej kasy i dlatego my nie mamy stadionu. Wstyd aby drużyna II ligowa takie wyniki przynosiła Siarka to by wygrywała z ta kasą naszą kasą i grałaby w OE a póżniej w pucharach europejskich!
Siarka każdy w Polsce to powie najlepszy klub w Polsce!
Niedługo wrócą do nas Kukiełka, Kiełbowicz, Kucharski, Gielarek, Popiela i mistrza polski mamy!
A wy z ożógiem kasiakiem i wieprzęciem marsz do V ligi bo tam wasze miejsce pszenno-buraczane jełopy małorolne!

~do (S) | 2007-09-3 13:05

Ulżyło ci?

~(S) | 2007-09-3 13:12

Nie macie argumentów aby mi odpisać! Taka jest prawda a prawda w oczy kole!

Szacunek dla Stalówki!

~... | 2007-09-3 13:12

heheheheheeheheheheheheeheheheheheheheeheheheeeeee eeeheheheheeheheheheheheheheheheheheheheeheheheheh eheheheheheheheheh
Skoro tak twierdzi debil z pod znaku : (s) nie wypada nic innego jak wybrać z unijnej kasy jeszcze kilka euro i w miejsce jakiegoś tam tarnobrzega powiększyć zalew w Machowie przynajmniej będzie gdzie grila zrobić . ryby połowić i żaglówką popływać........
A zazdrosne śmierdzące kmioty .....WON do Mokrzyszowa tam wasze miejsce.

~do (s) | 2007-09-3 13:18

TO CO PISZESZ CO ROBILI W TARNOBRZEGU WYNIKA Z FRAJERSTWA JEGO MIESZKANCOW, KTORZY NIBY DALI SIE OKRASC NIE MA SIE CZYM CHWALIC!

JEBAC SIARKE!

~(S) frajery | 2007-09-3 13:23

Stalowa Wola widocznie umie walczyć o pieniądze a wy frajerzy z tarbibrzega:) Patrzycie sie tylko jak wam pieniadze uciekaja z przed nosa!!! FRAJERY I TYLE!

~Siarka Kurwa | 2007-09-3 13:29

S jak Skurwysyny
I jak Idioci
A jak Analfabeci
R jak Robole
K jak Kurwy
A jak Anemiki

~asdas | 2007-09-3 13:31

po huj temu kolesiowi z STW odposujecie?

admin miała byc poprawa tej strony a nic nie widac ;| zadncyh głupich wpisow nie usuwacie :|

~(S) | 2007-09-3 13:34

Szacunek dla Stalówki a mnie wyzywacie za co??
Ja wiem że jestem drugim gatunkiem, ale pracuje w Hucie a jestem kibicem Siarki!

~do (S) | 2007-09-3 13:55

Nie wyzywaj Stalowej, która daje ci poniekąd utrzymanie!. Gdyby nie Huta bylbyś pełnym etatowym bezrobotnym spod budki z piwem.

~Frodo | 2007-09-3 14:38

Fajne fotki ma nasza stara gwardia ;-))

» LINK

~38FIRM | 2007-09-3 16:13

Beda jakies foty ze Slaska Wroclaw??

A (s) to co napisales swiadczy o naiwnosci twojej i mieszkancow tarnobrzega (Siarka w OE i okradanie tamtejszych mieszkancow)

~bobek | 2007-09-3 16:21

CHcieliscie 2 ligi to ja macie :(( kurde przeciez nawet dziecko wie ze jak sie inema kasy ot sie nie pcha do gory moze lepiej bylo pograc w nizszej klasie rozgrywek ogrywac mlodych a potem wojowac w 2 lidze a moze w ekstraklasie ale wogole z kim tu gadac:((( sorki z kim grac:)))

~sisieq | 2007-09-3 16:27

Albin Mikulski po meczu z Arką najprawdopodobniej poda się do dymisji.
Pewne Info od jednego ze sponsorów klubu

~Luki | 2007-09-3 16:43

Michał Probierz został zwolniony z Widzewa ... mogłby zastąpić Mikulskiego, sądze ze podobna pensja jaka ma Mikulski, a dobry trener!!!

~gmmm | 2007-09-3 16:55

Ktos napisal, ze do Stali przymierzani sa trenerzy: Palik albo Piotrowicz.

Kurwa tylko nie Palik

Piotrowicz to ten co prowadzil Gornika Zabrze przed przyjsciem Wieczorka ???

~Jarekss | 2007-09-3 16:56

Potwierdzam, ze mecz z Arka jest meczem ostatniej szansy dla Mikulskiego. Jednak musze sprostowac informacje kolegi wyzej, otoz Albin poda sie do dmisji tylko w razie przegrania tego meczu. remis i zwyciestwo przedluzaja jego szanse. Informacja pewna, od osoby z bliskiego otoczenia klubu.

~fan | 2007-09-3 17:02

ale wy jestescie nie dojebani .... mysliscie ze Stalówka ma takie słabe wyniki spowodu trenera ? niech sie kurwa wezna do gry jebane piłkarzyki a nie odwalają kaszane ...

~znawca | 2007-09-3 17:03

Klip autora BZC`1938 » LINK

Naprawde zajebiste !!!

~iks | 2007-09-3 17:07

hura !! to jego ostatni mecz, zremisowac umie tylko z jakims IV ligowcem. A na trenera proponuje Piotrka Brzezińskiego . Swój i ma trzeźwe spojrzenie na naszą piłke a co najważniejsze nigdy nie słyszałem aby jacys grajkowie za jego kadencji sie buntowali. A licencje gdyby nie miał można kupić (m.in Szopa)

~korek | 2007-09-29 20:59

alalallaa

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 687 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 001 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 900 razy
Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 175 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.04427