Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ultimatum dla Mikulskiego

Ultimatum dla Mikulskiego

Trener Stali Stalowa Wola Albin Mikulski co najmniej przez dwa najbliższe mecze nie straci swojego stanowiska. Po ostatnich fatalnych występach zarząd klubu postawił przed Mikulskim cel zdobycia czterech punktów w dwóch następnych meczach. Jeżeli tak się nie stanie selekcjoner zostanie zwolniony.

- Nie nazwał bym tego ultimatum, bo to brzydkie słowo. Powiedziałbym, że postawiliśmy przed trenerem konkretne zadanie. Mam tu na myśli cztery punkty w ciągu dwóch najbliższych kolejek - powiedział prezes Stali Marek Jarecki.

Już w sobotę Stal rozegra spotkanie z faworyzowaną Arką Gdynia. Później Stalowców czeka wyjazd do Turku na mecz z miejscowym Turem. Zdobycie czterech oczek w tych dwóch spotkaniach, przy formie którą obecnie prezentują piłkarze Stali wydaję się więc być bardzo trudne.

Prezes zaznaczył, że zawodnicy za swoje fatalne występy nie otrzymali żadnej kary finansowej, choć taka im się należała. Jarecki odmówił także komentarza na temat ewentualnego następcy trenera.

Jak udało nam się dowiedzieć kolejnym nowym graczem został stoper z Węgier - Gergely Ghecza . Dziś przyszedł certyfikat węgierskiego piłkarza i nic nie stoi na przeszkodzie by zagrał on w najbliższym spotkaniu w zielono – czarnych barwach.

Komentarze (110)

~eder | 2007-09-4 16:11

~zks | 2007-09-4 16:12

Wreszcie zagra ten Węgier a co z Janickim,czy On też zagra już z Arką?

~Kamil | 2007-09-4 16:15

a czy widzisz zeby cos bylo o Janickim napisane?

~piter1938 | 2007-09-4 16:15

chyba jednak pozegnamy pana Albina... ale trzeba wierzyc!!! STALOWKA!!! (A Mikulski bedzie trenerem co najmniej 1 mecz. Jak przegra z Arka to wylatuje, bo z Turem nie zdobedzie 4 pkt)

~stal73 | 2007-09-4 16:18

Jarecki i tak okazał się dla nich za dobry i wyrozumiały,przecież mógl im przypieprzyć po pare tysiaków kary za te numery co wycinaja nasi grajkowie,a jednak tego nie zrobił.Po prostu nie chciał juz do końca chyba psuć i tak już napiętej atmosfery.Może psudigrajkowie odwdzięczą się za to dobrą grą z Arką i wreszcie zwycięstwem,bo na nie ich stać ,tylko trzeba zagrać na 110% swoich możliwości.

~fan | 2007-09-4 16:18

hehehehhehe stalowka ma wlkowera w pucharze polski w nastepnej rundzie :D:D:D

» LINK

~do fan | 2007-09-4 16:31

naprawde moge Cię dotknąć?

~K.O.W.A.L | 2007-09-4 16:33

a kto przyjdzie nastepny? Nie ma co wierzyc w cuda ze przyjdzie ktos kto ten caly balagan naprawi... Przyjdzie ktos popracowac do konca sezonu i tyle.. zeby tylko zgarnac kase.. Widze nas w 3ciej lidze... Niech sie Stal uczy od Pruszkowa jak sie powinno kierowac klubem... To co zrobic Pruszkow to nie czarna magia tylko troche logiki potrzeba... Mlodych, zdolnych, i chcacych walki chlopakow znalezli i widzicie.. A u nas chuja graja...

~fan | 2007-09-4 16:37

koles cos ćpał ? oooooooooo huuj ci chodzi ?

~fiat 125 | 2007-09-4 16:57

Hello

~dol;/ | 2007-09-4 16:57

no to sie teraz okaze czy nasi pilkarze lubia trenera Mikulskiego i sie postaraja o 3 pkt czy jak zwykle odstawia kaszane i osiagna cel w postaci zwolnienia go.....to sie okaze jak jest naprawde bo ultimatum postawione:) pamietamy w 3 lidze jak to pilkarze stawili sie za Adamusem jak mu grozilo zwolnienie z funkcji trenera czy tym razem pilkarze zagraja ambitnie i Mikulksi zachowa funkcje trenera Stalowki?? pozyjemy zobaczymy:) do boju Stalowka!! Pozdro dla kibicow:)

~skarpa | 2007-09-4 16:59

Ja myślę,że Mikus zostanie u Nas jednak do końca rundy,a z tym ultimatum ,to taki pic na wodę,żeby ich trochę postraszyć.Przecież wiadomo,że w trakcie sezonu,nikogo lepszego nie znajdą,tylko jakieś ochłapy.Zanim ten ktoś rozpozna drużynę,to się zakończy runda,a przy tym niekoniecznie muszą być lepsze wyniki.Bulić kasiorę takiemu też trzeba,a w końcu na koniec rundy sam zrezygnuja,bo powie,że nie odpowiednich piłkarzy ,żeby osiągac dobre wyniki.Dlatego w zaistniałej sytuacji,chyba dobrze,że dano Mikusiowi jeszcze szansę.

~Fiat 125 | 2007-09-4 17:02

No i co teraz powicie znawyc futbolu? To wy chcieliscie trenera Mikulskiego, malo zescie mu nie powiem co... Zle zrobił zarzad dzisiaj. Powinien go zostawic do konca rundy, tobyscie calkiem wylysieli jakby Stal dostawala non stop baty po 5:0.

~...... | 2007-09-4 17:06

Nistety los trenera,w rękach pseudopiłkarzy.Ciekawe czy Go zwolnią w sobotę,czy jeszcze Go oszczędzą.A może teraz pseudopiłkarze postawią jakies warunki Mikulskiemu,że ma zrobić to czy tamto,czyli szantaż,a Oni dopiero wtedy zaczną łaskawie trochę pograć.Istny cyrk.

~asdasd | 2007-09-4 17:21

ja propnuje od pierwszego gwizdak zachecac kopaczy do gry!

KUR** MAC STALO GRAC !

~s.w | 2007-09-4 17:21

Z Arka wygramy,a w Turku przegramy.I mimi,że pokonamy Arkę ,wielkiego faworyta,ultimatum zostanie niewykonane,a Albin odejdzie,bez sensu.

~do s.w | 2007-09-4 17:25

nie no wiadomo że to zależy od sytuacji. bo jeśli z arką wygralibyśmy 5:0 po kosmicznej grze a z turem przegrali po karnym widmo w 95 minucie to chyba nikt by się nie czepiał że 3 a nie 4... ale taki scenariusz jest nierealny...

~zks stal | 2007-09-4 17:29

Kto ma ten transparent co był na Stróżach\"Jeśli wiara czyni cuda,my wierzymy ,że się uda\"Trzeba go koniecznie przynieśc na Arkę,myślę ,że przyniesie Nam szczęście i kopacze wygrają.Arka naprawdę jest do ogrania,tylko trzba walczyć cały mecz,nie odpuszczać i mieć trochę farta.My,przede wszystkim musimy Im pomóc swoim głośnym dopingiem,a jeżeli wtedy przywalą w huja i będzie pogrom,to wtedy możemy pokazać im miejsce w szeregu.Dopóki jest szansa,trzeba gorąco wierzyć i głośno dopingować.

~stary | 2007-09-4 17:33

Ja bardziej wierzę w zwycięstwo nad Arką Świnia,niż w remis w Turku.Po prostu na wyjazdach goście kompletnie nic nie grają.

~bzyku | 2007-09-4 17:41

jestesmy w 1/8 finalu pucharu polski:P
w 1/16 mamy walkowera z pogonia szczecin

~sterydek666 | 2007-09-4 17:42

serio? jupi.

~dziadzia | 2007-09-4 17:44

Panowie !!! Czy Wy naprawdę wierzycie w to,ze w 2 meczach Stalówka zdobędzie 4 punkty? Zeby chociaz zdobyli 3 punkty to pędzie cud przeciezArka i Turek jeszcze nie przegrały faktem jest iz Arka na razie,,kaleczy\\\"(przeciez mają walczyć o ekstraklase)ale to nie zmienia postaci rzeczy ze będą chcieli wygrać a w Turku będzie im jeszcze gorzej czy w koncu zobaczymy matamorfozę naszych kopaczy przy Hutniczej?oby tak było

~hej zksie ! | 2007-09-4 17:44

Oj stary mylisz sie to co pokazali w Łomży to być może przypdaek przy pracy albo i ten mecz w PP w środe, za to na wyjazdach Katowice, Wrocław, Poznań pokazywali że przy odrobinie szczęscia potrafia zgarnąć cala pulę, jednak temu szczesciu trzeba pomoc bo co gdy pilkarze sobie zlewaja tak jak to bylo z mietkami.Teraz zaistniala sytuacja jest ciezka do ogarniecia zarowno jak i przez kibicow jak i zarzadu - mysle ze nastana lepsze czasy a trenerowi Mikulskiemu jak najlepsze wynikiz tą drużyną.Jest żle ale trzeba pokazać teraz pazur na Arce a w TUrku może i zagraja jak trzeba. Bądżmy z tą drużyna na dobre i na złe bo poznaje sie takich kibiców pozerów ze gdy wygrywają to jest swietnie jest spiew na ustach a gdy przegrywaja jest \" o jak hujowo ta stalowka gra niech spiedala...\" dopoki bedzie widac ze pilkarze graja a nie maja szczescia badzmy z nimi chyba ze zarzad chce spuszczenie w co sam nie wierze ..
...\" JEŚLI WIARA CZYNI CUDA MY WIERZYMY ŻE SIE UDA \"

~stal | 2007-09-4 17:45

W ostatnich trzech meczach w każdym z nich zawodnicy Stalówki dostawali czerwone kartki.Najpierw Keska ze Zniczem,Uwakwe ze Śląskiem,a ostatnio Iwan z Łomżą.A coż będzie jak przytrafi Nam się czerwień z Arką w kolejnym meczu,w osłabieniu z Arką to już będzie dwucyfrówka.Nasi kopacze są na ostatnim miejscu w tabeli fair play pod względem fauli,otrzymanych żółtych i czerwonych kartek.Mało ,że kadra wąska,to jeszce te absencje za czerwone kartki,np.Iwan z Arką nie zagra za 4 żółte kartki.

~poczekajmy | 2007-09-4 17:48

no i jednak stanęło na moim, trener dostał szansę i tak powinno być

~skarpa | 2007-09-4 17:56

No i kopacze dopięli swego,to teraz od nich zależy czy Albina zwolnią czy nie.Przecież za porażkę z Arką nikt nie będzie miał do nich pretensji,bo to przecież Wielka Arka,a problem będą mieli z głowy.Ateraz pytanie do nich.Czy wy wiecie co robicie?Przecież Adamus już i tak tu nie przyjdzie.

~Stefan | 2007-09-4 17:57

Kiedy do co niektórych dotrze, że jeżeli drużyna nie jest odpowiednio fizycznie przygotowana do sezonu, to po prostu nie da rady!!!???? Choćby chuj na chuju stawał, to jak ktoś nie ma sił na 90 minut walki na boisku, jest o pół sekundy wolniejszy od rywala, wyskoczy o 10cm niżej niż przeciwnik czy przebiegnie w ciągu meczu 1km mniej, to kurwa tylko fart go może uratować.
Był krótki okres przygotowawczy (ale inni też taki mieli), to zamiast zapierdalać na treningach trener wymyślał chuj wie co? I gdyby niektórzy piłkarze sami o siebie nie zadbali, to w ogóle była by kompromitacja!!! Kiedy Wy, kurwa obrońcy tego nieudacznika, przejrzycie na oczy??? Jak Wam wiedzy brakuje, to zasięgnijcie języka u np swoich nauczycieli wf, czy innych źródeł.
Albo zadajcie sobie takie pytanie. Czy świetny maratończyk, choćby najlepszy, jest w stanie wygrać maraton bez przygotowania???
Jak nie ma formy fizycznej, to tylko pierdnąć można bez większych problemów.
Kolejny Wasz idol niewypał ( Kotulski, Żak, Lompe, Mikulski hehehehehehehehehehe)

~Stefan | 2007-09-4 18:03

Dodam jeszcze tyle, że jak np Ronaldo Zidane czy inni Wasi idole, nie byli w formie, to ich byle wypierdki ogrywali, a oni byli bezradni jak małe dzieci.
Tu jest, to samo tylko, że z całą drużyną i wina piłkarzy jest żadna! Za przygotowanie drużyny odpowiada tylko i wyłącznie trener. No ale trener, to zbyt wielkie słowo na tego człowieczka z układami.

~pesymista | 2007-09-4 18:12

Nie jest jeszcze tak zle.. Popatrzcie sie na OPOLE zero punktow, przynajmniej tak nisko to Stal nie zeszla na psy... a na 14 stym miejscu jak skaczymy sezon to nie tak zle.. sie jakos utrzymamy, zeby tylko... nie ma co sie przemeczac.. klub w 2giej lidze moze zostac na wieki, zreszta po co sie wysilac i do pierwszej ligi isc jak nasz stadion sie nie nadaje na pierwsza lige.. a po drugie to po co sie pchac tam gdzie nas nie chca.. wystarczy nam to co mamy.. dobrze jest.. jakos bedzie..

~RobkoStWolak | 2007-09-4 18:13

Zgadzam sie ze Stefanem. Pisalem juz o tym od kilku tygodni, ale niektorzy niepotrafia zrozumiec, ze brak kondycji i koncepcji gry nie jest wina zawodnikow, a TYLKO I WYLACZNIE TRENERA!
Dzieki Bogu, ze choc niektorzy potrafia podejsc do tematu racjonalnie.
Pozdrawiam.

~do stefana | 2007-09-4 18:13

Chyba Stefan to masz na drugie,no proszę podaj pierwsze imię,jak? aha Sławomir,a nazwisko? Adamus! I wszystko jasne,dlaczeg tak napierdzielasz na trenera Mikusia.

~K.O.W.A.L | 2007-09-4 18:15

te czerwone kartki w kazdym meczu to mi sie cos tu niepodoba.. Mikus chyba sprzedaje mecze Stalowki, bo to co narazie sie wyprawia to cos nie normalne.. Mikus pakuje w kieszen kase i spierdoli a my zostaniemy z tym calym balaganem

~mlody | 2007-09-4 18:22

» LINK
Wystarczy chcieć i mieć motywacje.

~mlody | 2007-09-4 18:25

MŁODZI MAJA AMBICJE
Wisła Kraków i Groclin Grodzisk Wlkp. są zainteresowane najlepszymi zawodnikami lidera II ligi Znicza Pruszków. - Jeśli zostaną spełnione nasze żądania finansowe, to w przerwie zimowej możemy tych zawodników sprzedać - przyznaje wiceprezes Znicza Witold Makowski. Najlepsi są warci ok. 800-900 tys. zł
MŁODZI MAJA AMBICJE

~Stefan | 2007-09-4 18:27

Pozdro dla kolegi też myślącego. Pewnie też Adamus. Hm... jak ktoś myśli samodzielnie i nie działa na niego mydlenie oczu, to nie może nazywać się Kowalski, Nowak, czy Wiśniewski, tylko musi Adamus???

~777 | 2007-09-4 18:35

Z Arką zwycięstwo jest pewne,dzisiaj Tadek pojechał do Gdyni nawdychać się jodu po ostatnichmeczach.Jodem chce ukoić ostatnio zszarpane nerwy.Na obiekty Arki tez powinien dotrzec bez problemu,przecież jest tam co robić.

~johnny_uk | 2007-09-4 18:49

niestety nie potrafi nic tu Albin zrobic,moze jeszcze powinien pouczyc sie trenerki,choc troche zmienil w tym klubie.ale sukces osiagnal-awansowal ze Stalowka do 1/8 PUCHARU POLSKI! hehe,czyzby los Stalowki sie odwracal na lepsze od dzis?

~rider | 2007-09-4 18:58

DO STEFANA- 100 % racji całe przygotowanie do sezonu zalezy od trenera,ale jak się niema pojęcia o tym to są efekty... pozdro dla Normalnych

~jw27 | 2007-09-4 19:18

jak Albin ustawi zespół tak defensywnie jak zawsze to bedzie znow 2:0 w plecy. Tu trzeba zagrac odwazniej, zaatakowac wieksza iloscia zawodnikow-oni nie sa tacy słabi-fakt ze brakuje im sił. Wiecej odwagi MIKUS, a nie małą łyżeczką!

~s.w | 2007-09-4 19:23

Jest szansa na zwycięstwo,Arka jest teraz wyjątkowo cienka i trzeba to koniecznie wykorzystać.Wielu zawodników z tamtej drużyny nie jest akyualnie w szczytowej formie.Po prostu to My musimy zagrać mecz życia,a sukces napewno będzie.

~hłystekZer0 | 2007-09-4 19:43

~om | 2007-09-4 20:01

do s,w tobie cos sie porabalo nie odzrozniasz defensywy od ofensywy poczytaj slownik a pozniej pisz swoje wypociny. mikulski ciagle chce grac ofensywnie

~lks lomza | 2007-09-4 20:13

witam czytam wesze wpisy ze jak mozna przegrac z taką
Łomżą a wejdzcie se panowie na sportowefakty.pl i zobaczcie,ze tam jest 3 piłkarzy w 11 kolejki.A u nas jest sporo takich graczy co powinni grać w 1 lidze,tylko oni jeszcze sie ogrywają a po tym sezonie juz wykupią od nas kilku....pozdro

~kijek | 2007-09-4 20:15

stefan ty jestes debil jesli pilkarze sa posprzeczani z trenerem to moga mu robic na zlosc zeby go wyjebali pomysl troche czlowieku i popatrz co sie dzieje napewno jest to wina tez w pewnym stopniu albina ale nie tylko i wylocznie mys czlowieku!! ;/

~kijek | 2007-09-4 20:16

mzoe forma zawodnikow to tez sprawa albina co?? czlowieku mysl a potem pisz tutaj a nie kompromitujesz sie

~RobkoStWolak | 2007-09-4 20:39

Oczywiscie ze forma zawodnikow to wina Mikulskiego. Co ty kijek sie z drzewa urwales? Kto jak nie trener jest odpowiedzialny za forme?

I nudza juz mnie te \"sensacje\", ze zawodnicy graja przeciw trenerowi. Ilez mozna sluchac tych bajek puszczanych najpewniej przez kibicow zakochanych w nazwisku trenera. Tak, \"oni sa be a ja jestem cacy... \"
Czy Mikulski powiedzial kiedys, ze zawodnicy nie realizuja jego zalozen taktycznych? Nie. Wiec graja to co on im \"naswietla\", a ze wyniki sa takie a nie inne to niestety zasluga jego geniuszu trenerskiego.

I jeszcze jedno. Mikulski mowi, ze przegralismy ostatni mecz, bo zawodnicy musieli grac przez 120 minut w pucharze... A kto im kazal sie meczyc przez 120 minut? Grajac pierwszym skladem powinni ROZNIESC 4ligowa druzyne w pierwszej polowie i grac z nimi w dziada w drugiej, to by sie nie zmeczyli!!! Czy naprawde nie widac, ze Mikulski to pomylka???

~kijek | 2007-09-4 21:05

niby w jaki sposob ma wplyw na forme skoro nawet nie prowadzi treningu czlowieku zastanow sie .. dal czego jego wina powiesz mi???

~Stefan | 2007-09-4 21:06

Ty kijek, hehehehehe, lat masz pewnie z 10??? Bo nie potrafisz odróżnić formy od umiejętności, ale to Twój problem i to Ty się kompromitujesz.
Na szczęście widać coraz więcej normalnych kibiców.

~kijek | 2007-09-4 21:09

stefan forme buduje sie na treningach, sparingach
i niemow mi ze mam 10 lat bo nawet niepotrafisz przedstawic argumentow zeby mnie upokozyc tylkowysmiewasz wiec wez czlowieku zastanow sie i powiedz dlaczego niemam racji a nie wysmiewasz

~maly | 2007-09-4 21:17

DO STEFANA
Masz racje, to TRENER odpowiada za druzyne: za pryzgotowanie,za transfery, za pryzgotowanie, za taktykę i za WYNIKI. Czy trener Mikulski choc raz przyznał się do bledu - nie! On jest cacy, tylko baletnicy przeszkadza rabek spodnicy.

~Pruszkow | 2007-09-4 21:32

....... Pokazaliscie znów klase:) zmiencie nazwe ze Stalówka na Pieciócyfrówka ...Stalówka - piecio cyfrówka :) ......ale mysle ze Arka wam dojebie wiecej :) tylko Znicz!!!!! a i w dupe sobie schowajcie wasze tradycje - pieciocyfrówy :) ......w PP wam idzie zajebiscie !!!!!! hahahahahaha!!!!

~Kamil | 2007-09-4 21:33

bylem na meczu pucharowym i niestety gra naszych to porazka. a dlaczego? a dlatego ze gramy jako tako pilka, ale do tego marnujemy mase sytuacji. poczytajcie relacje z innych spotkan w tym sezonie i zobaczcie ile niewykorzystanych sytuacji bylo.
pilkarze nie sa przygotowani do sezonu. niestety fakt jest tez taki co usprawiedliwia mikulskiego ze mial raptem 3 tyg na przygotowanie druzyny. to stanowczo za malo. popatrzcie na tabele i zobaczcie kto jest na 4 ostatnich miejscach. nie liczcie odry bo miala ujemne punkty. kto jest? te druzyny ktore graly mecze barazowe.
prawda jest tez ze druzyne buduje sie w szatni a atmosfera w zespole jest tragiczna. niby zawodnicy mowia ze jest okej, ale zapytajcie ich prywatnie jak macie znajomosci. ciekaw jestem co wam powiedza.
tu powinni grac chlopacki stad. ze stalowej i okolic, a nie zbieraniana z innych czesci polski i do tego pelno zagranicznych zawodnikow. nie jedna druzyne juz tak chcieli budowac i co? jak to sie skonczylo.

~Stefan | 2007-09-4 21:35

No to kijek sam sobie odpowiedziałeś. Kiedy i gdzie się buduję formę??? To już wiesz!!! A kto prowadzi te treningi, opracowuje, decyduje co na nich będzie z jakim natężeniem itp????? Stąd póżniej biorą się wyniki!!! To nie jest tak, że Ronaldo zawsze jest dobry i gwarantuje 3 bramy co mecz, bo jak jego forma fizyczna jest słaba, to go byle ogórek wyprzedzi.
Chodzi o to, że jak zawodnik jest w formie to na 100m biega np w 11 sek, a jak nie jest to w 14. i wtedy zawodnik z niższymi umiejętnościami go wyprzedza, wygrywa z nim walkę itp.
Myślę, że jakoś dałem rade w tym tłumaczeniu.
Pozdro

~bzc | 2007-09-4 21:41

Resovia - Avia » LINK

~RobkoStWolak | 2007-09-4 21:50

Ciesze sie Kamil, ze mi przyznajesz racje. Stalowka grala dotad ambitnie, dokad wiekszosc stanowili zawodnicy ze Stalowej i okolic. Legia cudzoziemska, ktora teraz mamy w skladzie kladzie lache na to co sie stanie z zespolem, oni tu sa jedynie najemnikami. Dowod? Dlaczego wszyscy zawodnicy podpisuja kontrakty JEDNOROCZNE? Zeby w razie czego stad spierdzielic. I dlatego nie ma atmosfery. I dlatego nie ma wynikow... Kto na stale mieszka w Stalowej? Wietecha, Lebioda i Wieprzec. A reszta jest tutaj jak na wakacjach. To samo sie tyczy trenera. Adamus cala niemal kariere pilkarska i trenerska spedzil w Stali i okolicach. I mial serce dla naszego klubu. Najemnik typu Palik, czy Mikulski przyjezdza tu TULKO zeby sie wypromowac i znalezc gdziec ciepla posadka w I lidze.

~;p | 2007-09-4 21:50

» LINK // kiedy w koncu Stalówka znajdzie pozadnego sponsora!?!?

~Bandyta | 2007-09-4 22:04

~gul | 2007-09-4 22:20

no to chociaż w pucharach jedziemy po innych

~grisza | 2007-09-4 22:43

mikulski do lamusa pozdro z irlandi

~gregor | 2007-09-4 22:51

» LINK 24 stracone bramki w 38 meczech.tabela sezon 1990/1991

~K.O.W.A.L | 2007-09-4 22:55

Robko.. nie kazdy nie stalowiak gra zle.. UKWAME nawet nie Polak a gra z wiekszym zaangazowaniem w Stali, I to widac na boisku. Moim zdaniem jest problem w nie umiejetnosciach trenerskich. Trener powinien ztworzyc druzyne. Czyli powinien odpowiednio dobrac obroncow, srodek i napastnikow do siebie. Oprocz tego przygotowac ich kondycyjnie i taktycznie do sezonu. Ani jedno nie bylo zrobione ani drugie. Ci co ogladaja mecze Stali zauwaza ze nie ma zgrania, Juz nie wspomne ile nie dokladnych i nie przemyslanych podan traci Stalowka. Na druga lige takie podania to wstyd. Juz Juniorzy graja bardziej glowa nic ci nasi profesjonalisci... Trener nasz nie potrafi stworzyc druzyny i to jest to. Zobaczcie Jak LEO potrafi swtorzyc druzyne w tydzien z graczy ktorzy ze soba nie graja na codzien ale wie jak i kogo ustawic i jaka taktyka zagrac... Nasz kochany trener gowno robi... Prawda jest taka ze gosciu nawet nie ma zadnych planow dla Stali , on chce tylko zarobic. Tu potrzebny jest trener co chce cos w zyciu zrobic. Proponuje mlodego trenera z AMBICJAMI i mlodych zawodnikow z Ambicjami.. Mlodych utalentowanych, i ambitnych Zawodnikow jest sporo co graja w nizszych ligach tylko potrzebny jest ktos pojechac ogladnac i podpisac kontrak, oni lepiej zagraja niz ci nasi za grosza nie warci pilkarze..

~gregor | 2007-09-4 22:55

» LINK poprawny

~K.O.W.A.L | 2007-09-4 23:02

Jeszcze chcialem dodac , ze te transfery starych juz i nie wypalonuch zawodnikow co nie nadawali sie do lepszych druzyn byly najglupszymi poczynaniami naszego TRENERKA... Zamiast jechac ogladac mlodych ambitnych pilkarzy z 3ciej ligi to placa takim lenia za pol sezonu za przesiedzenia na laweczce bo nawet nie dalo sie pozwolenia zalatwic na gre od pol roku z co niektorymi.. Wogole nie przemyslane dzialania... Co za obled... Co za idiotyzm , nazywajacych sie profesionalistami...

~Kamil | 2007-09-4 23:06

K.O.W.A.L
a niby kogo na trenera proponujesz?

~RobkoStWolak | 2007-09-4 23:17

Do KOWALa

Ten UKWAME bedzie w Stali do grudnia, wiec nie dziw sie ze gosc gra - po prostu stara sie wypromowac.

~iks | 2007-09-4 23:40

Ciekawy jestem ,gdyby wygrali z Arką co byłoby sukcesem a wtopili z Turem jak zachowałby sie zarzad - czy postawił na swoim i go wyrzucił czy zachłysnął by sie zwyciestwem. No i jak postąpi w razie wtopy Kijak , który przyszedł z namaszczeniem Albina. A po drugie to o zycie Albinka bedą przede wszystkim walczyć jego piłkarze , których sciągał wiele miesiecy - zobaczymy jak za darmową przechowalnie mu podziękują.
Kolejna sprawa - w grudniu na 99 % odejdą Uwakwe, Salami,Nakoulma,Kęska, Trela , Janicki i pozostali których wynalazł - czyli jego armia, być może także Gęśla, Iwanicki czy Drozd. Zostaje nam 14 zawodników ( 3 bramkarzy , 5 juniorów oraz taka sobie goła obrona (Macior, Ławecki, Lebioda , Wieprzek oraz Pałkus i Krawiec) .
Czarno to widze. To tak ma wyglądać kochany zarzadzie ?

~sunny | 2007-09-4 23:48

» LINK
wywiad z trenerem z czasow Cracovii, to chyba zarabiacz pieniedzy tak mi sie zdaje i tyle

~hej stal! | 2007-09-5 01:31

No, ten Taiwo, zajebisty obrońca!
Imho Albin ma nosa do transferów, taki Nakoulma ma zadatki na solidnego kopacza.
Pomimo błędów w okresie przygotowawczym do sezonu, wierzę mu, że jest w stanie zrobić coś dobrego dla naszej Stali...
Poza tym chciałbym coś napisać odnośnie gry \"swoich\" zawodników... Generalnie słuszna uwaga. Wielka szkoda i hańba, że nie mamy rezerw. Taka polityka jest ślepa i krótkodystansowa. Dochodzi do takich sytuacji, że piłkarze \"nie mają sił\", że jeden z drugim czuje się niezagrożony na swojej pozycji i w rzeczywistości nie gra na maksimum swoich możliwości. To jest niedobre. A zarząd to pierdolone zbydlone gówno. Potrafią myśleć i kombinować, ale w głównej mierze subiektywnie i wg swojego własnego prywatnego poglądu, zamiast kierować się szacunkiem ludzi, którzy się masowo identyfikują z tym klubem, miastem, pewnymi dwoma kolorami... Kurwa!

~K.O.W.A.L | 2007-09-5 02:04

Nie wiem dlaczego nasz trener zamiast scigac mlodych polskich pilkarzy ktorzy dobrze prezentuja sie w 3ciej lidze sciaga dziadkow co graja zeby sobie zarobic na emeryturke... dla mnie to trener jest chuj wart jak nie potrafi dobrac sobie pilkarzy do druzyny. Zamiast sciagac ambitnych dobrze grajacych mlodych z nizszych polskich lig to sciaga chuja wie kogo co pograja 5 meczy a zarobia wiecej niz taki mlody 3 czy 4 to ligowiec co bedzie zapierdalal na boisku zeby sie pokazac bo chce cos w zyciu osiagnac... Co do trenera to nie wiem jakiego powinnismy sobie sciagnac... Nie siedze w tym tak gleboko by obserwowac wszystkich naszych trenerow polskich i ich osiagniecia.. ale jesli zarzad stali chcialby naprawde zbudowac wspanialy zespol to posiedzieli by z tydzien rozgladajac sie po wszystkich trenerach 3cio czy 4to ligowych ktorzy maja juz jakies osiagniecia z druzynami... Jest sporo druzyn ktore o maly wlos nie dostaly sie do 2giej ligi a tak naprawde maja dobrych trenerow i nie weszli po przez brak pieniedzy w klubie czy moze przypadek.. Wole takich trenerow z dolnej polki niz takich co zawiedli w pierwszej lidze a teraz szukaja roboty w 2giej... Moze sie ktos orientuje o jakis dobrych trenerach z 3ciej ligi?

~K.O.W.A.L | 2007-09-5 02:07

ciekaw jestem co teraz robi Mikus.. czy siedzi w domy i probuje stworzyc jakis plan, taktyke na mecz z Arka czy zawiesil juz chuja i go to nie obchodzi...

~K.O.W.A.L | 2007-09-5 02:15

mamy stracone 20 bramek po 8smiu spotkaniach.. no tak chujowo to juz nie pamietam jak dawno to bylo.. Napastnicy nie strzelaja , obrona dziurawa jak ser szwajcarski..

~Racuch | 2007-09-5 04:39

K.O.W.A.L.Przestan juz bo p*******sz jak maly Kazio po duzym piwie.

~sk | 2007-09-5 07:34

Śmieszne to ultimatum - praktycznie równa się ze zwolnieniem trenera jeśli będą patrzyć tylko na wynik (a nie na poprawę gry) - a dlaczego tak myślę? Bo 4 pkt z tych meczy co teraz mamy to stalowka w super formie by nie dała rada wyciągnąć! Wygrać z Arką i remis z Turkiem jedną z rewelacji, ta już to widzę. Z dnia na dzień nasi nie zaczną nagle pięknie grać!! Są nowi może coś to zmieni, Drozd na ławkę może mniej błedów będzie teraz obrona robiła - Hadzic może coś pomocą pociągnie bo \"starzy\" są bez sił i formy. W tej rundzie to ja nie widzę szansa na dużo lepsze wyniki - ale jest szansa że da się drużynę odbudować w zimie, ale wtedy też konczą się kontrakty części zawodników i znowu będzie lipa. Na młodych utalentowanych nas nie stać ot co, skazani jesteśmy na te odpadki nie jednokrotnie :(. No cóż, trzeba wierzyć.

~xxx | 2007-09-5 07:45

Proponowałem nie tak dawno do Stali 5 młodych, ambitnych i przede wszystkich bardzo zdolnych zawodników (2 obrońców, 2 pomocników i 1 napastnika). Zero reakcji ze stony klubu. W tym sezonie wszyscy oni grają w Młodej Ekstraklasie w barwach dwóch klubów.
Pozdrawiam.

~skarpa | 2007-09-5 08:41

Gdzie ich proponowałeś? Na tej stronie? Czy do klubu? Druga sprawa to to że nie znaczy to że oni przejdą do nas! Jak są dobzi to do nas nie przyjdą tylko będą grać w innych lepszych klubach! NASZ KLUB JEST BIEDNY!! Talenty do nas nie przyjdą!! Jak nawet nasi wychowankowie grają np. w Rzeszowie w szkółkach sportowych. U nas nie ma nawet rezerw by ograć takich grajków!! Zacznijcie myśleć realnie na miarę naszego klubu! Ludzie!! Bez normalnego sponsora jesteśmy w 2 lidze!! To już samo z siebie jest osiągnięciem!! Na początku sezonu czytałem gdzieś w prasie że beniaminek z Pruszkowa jest bardzo biedny, narzeka że ma tylko 2 mln budżet!!!! LUUUUDZIE!! U nas było 700 tyś PLN w tamtym sezonie, w tym pewnie nie jest lepiej!!! A wy chcecie transferów i wyników!! Śmieszne!!

~,.,., | 2007-09-5 08:55

~Pawel | 2007-09-5 09:09

uwazam ze prawda jest calkiem inna.Wielu trenerow przewinelo sie przez Stal,wynikow jednak nie bylo widac (sa oczywiscie wyjatki) patrzac na to wszystko z boku nie mozemy sie oszukiwac.To zawodnicy graja a nie trener na boisku i tylko sami gracze wiedza,a raczej powinni wiedziec co w danej sytuacji na boisku sie stanie...swiadczy to o tym ze nasi zawodnicy odbiegaja pilkarsko od innych graczy stad te wyniki!co moge powiedziec,jesli sa gorsi,powinni to nadrabiac zaangazowaniem na boisku, wola walki a wyniki nie bylby napewno takie zle..Kazdy trener w szatni powtarza o tych rzeczach , ktore powinny cechowac kazdego pilkarza,tego mnie i wiecej uzdolnionego,zawodnicy wychodzac na boisko powinni walczyc na nim do ostatniej minuty,trener przeciez nie biega,tylko doradza zwodniom jak najlepiej,ale to od nich samych zalezy jak to wszystko bedzie wygladalo...Mozna tez oczywiscie poprawic atmosfere w druzynie poprzez pozbycie sie ( widomo o kogo chodzi)ale to jest tak jak w poilityce,bedzie sie trzymal stolka jak tylko moze i tylko naprawde \"potezny\" cios moze go z tego stolka zrzucic !

~xxx | 2007-09-5 09:14

Proponowałem nie na tej stronie tylko do klubu. Wiem, że ZKS jest biedny. Zawodnicy ci to juniorzy, występujący w niższych ligach. Jeżeli orientujecie się to przepisy PZPN nie pozwalają za nich płacić dużych pieniędzy. Zresztą możliwa była opcja ich wypożyczenia. To zresztą i tak już nieistotne. Tak się składa, że od 2 lat jeżdżę na finały Mistrzostw Polski Juniorów. Naprawdę jest na kogo popatrzeć. Szkoda tylko, że nie wszystkim chce się na nie ruszyć tyłek...

~stalóweczka | 2007-09-5 11:14

ten koles (s) to on mieszka w stalowej a podaje sie za tarnobrzeska szmate!!

~(S) | 2007-09-5 12:21

Wolny kraj i demokracja jest, komu kibicuje to moja prywatna sprawa!
Zawsze i wszedzie Tarnobrzeg je..ny, ups nie, najlepszy będzie!!

~vio | 2007-09-5 12:50

dobre,dobre

~vio | 2007-09-5 12:50

dobre,dobre

~vio | 2007-09-5 12:50

dobre,dobre

~vio | 2007-09-5 12:50

dobre,dobre

~vio | 2007-09-5 12:50

dobre,dobre

~vio | 2007-09-5 12:50

dobre,dobre

~asd | 2007-09-5 12:52

widać kurwa daunów że już wrócili ze szkoły.

~staloweczka | 2007-09-5 13:11

JEBAC SIARKE JEBAC

~kos | 2007-09-5 13:13

janicki na 100% bedzie grał w sobote

~staloweczka | 2007-09-5 13:15

nie bedzie grał na 100%

~staloweczka | 2007-09-5 13:18

SIARKA SIARKA SIARKA TO STARA FUJARKA STARA FUJARKA

~chopak | 2007-09-5 14:07

(s) pedale tak sie sklada ze juz mam twoje ip a adres to tylko kwestia czasu ;)

~kibic | 2007-09-5 14:09

KWIECIŃSKI!!! W Y J A Z D!!

~(s) | 2007-09-5 14:54

A ja mam twoje!!!!

~gierek | 2007-09-5 15:13

Janicki BĘDZIE grał. Przyszły papiery. Jest już zatwierdzony.

~czarny | 2007-09-5 15:16

to Albin ma pełny skład, tak jak chciał. Nowi zawodnicy beda grać w sobote...... Teraz bedzie mozna surowo ocenic drużynę ..... i trenera..... po skończonym meczu. DO BOJU STAL!!!!

~K.O.W.A.L | 2007-09-5 15:47

Pawel piszesz ze to wina pilkarzy a nie trenera? Jesli trener zrobi transfery takie ze wybierze sobie graczy ktorzy nie nadaja sie na ta lige i nie graja bo maja takie chujowe zaangazowanie do gry to czyja to wina pilkarza czy trenera? Trener rozmawia i obserwuje graczy ktorych pozniej sprowadza... Jesli widzi ze ci gracze sa chuja warci to poco zprowadza? Zeby pozniej siedzieli na lawacze pol sezonu i gowno z nich pozytku a zaplacic trzeba? No tak no to po chuj wogole sa trenerzy? Szkoda kasy na nich lepiej kupic kilku innych pilkarzy i bedzie dobrze.. fajne myslenie... Zapomniales ze to trener ma mobilizowac pilkarzy, i ma ich przygotowyac PSYCHICZNIE jak I TAKTYCZNIE I FIZYCZNIE do meczy, jesli pilkarze nie sa przygotowani to jest to tylko i wylacznie wina Trenera... Jesli widzi ze sie ktos opierdala na boisku na treningach i nic nie robi to wina trenera.. Jesli wogole chujowe treningi robi bo nie wie jak sie przygotowywuje pilkarzy do gry to tez wina trenera ktory jest chuja wart w typ przypadku...

~z krytej | 2007-09-5 18:22

czy może mi ktoś napisać o której jest jutro trening?
dzięki!

~stal | 2007-09-5 19:09

A Ty K.O.W.A.L ,to kim jesteś chłopie,że tak wszystko wiesz,siedzisz za granicą i ustawiasz mecze Stalówki.I co ustawiłeś może mecz na wygraną Stali.Sam wiesz ,że jest to niemożliwe,bo umiejętności nie te.Nawet gduby Nam obrońcy Arki wykładali patelnie z 5 czy 10 metrów,to i tak nie ma kto u Nas trafić do siatki,bo grają same nieudaczniki.Karnego też nawet by nie strzelili,bo by nogi im się trzęsły na samą myśl ,że mogli by prowadzić w meczu.Czuli by za dużą odpowiedzialność za wynik,bo psychicznie też są do niczego.

~D. | 2007-09-5 19:24

K.O.W.A.L juz obstawil ze cytuje \" mecz w Łomży jest do wygrania :) \" no i 5-1 dla gospodarzy, wiec na jego systemie bym sie bardzo nie opierał. A wy jeden z drugim naogladaliscie sie \'dedektywow\' czy tam \'w11\' i teraz rozkminiacie pod ktorym nickiem siedzi Adamus. Oszczedzajcie emocje na mecz z Arka a nie przed monitorem...

~s.w | 2007-09-5 19:29

Jakbym miał się słuchać fachowca,typera KOWALA,to bym w zimie w sandałach chodził.

~do stal | 2007-09-5 19:45

gosciu jak niestrzelil by karnego to czego na PP nikt nie spudłował wez czasami zastanow sie co piszesz bo masz skłonnosci do przesady niektórych rzeczy

~marcin | 2007-09-5 19:47

brawo KOWAL trzeba wierzyć w swój klub!

~mlody kibic | 2007-09-5 20:47

Jesli wiara czyni cuda to wiezymy ze sie uda

~sf | 2007-09-5 21:24

@mlody kibic: z twoją wiarą coś krucho.

~K.O.W.A.L | 2007-09-5 21:34

siedze sobie za granica bo mi mozna, ale jak widzisz dalej wracam na stalowke i im kibicuje... co do Lomzy to pisalem ze jest do wygrania, nic nie mowilem ze wygramy. Teraz za to mowie ze z Arka wygramy. Nasi gracze nie sa wspaniali bo to widac na boisku ale w tym momecie nie pozostalo im nic wiecej niz zapierdalanie po boisku. Ci co niechca wierzyc ze Stal wygra w ten weekend to ich problem... Ale gramy u siebie i bedzie to jeden z lepszych naszych meczy w sezonie.. :) Uwierzcie mi..

~K.O.W.A.L | 2007-09-5 21:36

s.w jakbys sie mnie sluchac to meczu ze slaskiem moglbys zarobic niezla kase...

~K.O.W.A.L | 2007-09-5 21:38

ale tak poza tym!! chlopaki, Kibicujcie ostro na meczu z ARKA bo naprawde bedzie warto... Odplacimy sie wam!

~wA | 2007-09-7 12:51

Powiem tak.Wygra Arka choć zagra bez 6 podstawowych pilkarzy,m.innymi brak Karwana.Ale damy radę.TAG.

~Arka | 2007-09-7 14:25

Kto wygra zobaczymy po meczu, mamy informację że wasz zarząd wysłał pismo do nas do klubu, że nie wpuścicie nas kiboli z Gdyni na mecz. Wie ktoś o co chodzi. Pozdro dla normalnych TAG!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 537 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 129 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 46 657 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 25 324 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.06259