Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spowiedź wyrzuconych

Spowiedź wyrzuconych
Po wysoko przegranym meczu z Pelikanem Łowicz, zarząd Stali podjął zaskakującą decyzję. Zrezygnował z usług trzech najbardziej doświadczonych zawodników: MIECZYSŁAWA OŻOGA, ANDRZEJA KASIAKA i MARKA KUSIAKA, obarczając ich winą za kiepskie wyniki i złą atmosferę w drużynie.

Kilka dni później cała trójka znalazła zatrudnienie w Galicji Cisna. Ma pomóc czwartoligowej drużynie w wywalczeniu awansu do III ligi. Przez blisko miesiąc żaden z tej trójki nie chciał wracać do pamiętnego czwartku, do 9 sierpnia, kiedy to oznajmiono im, że nie są już Stali potrzebni. Żaden z nich nie chciał wtedy komentować decyzji kierownictwa klubu. Do dziś.

– Dlaczego przez tyle czasu unikaliście dziennikarzy? Dlaczego nie chcieliście się odnieść do tego, co się stało, co was spotkało? No, chyba że faktycznie nic się nie stało...?

Marek Kusiak: Ustalmy coś na samym początku. Ani ja, ani Andrzej i Mietek nie mamy zamiaru użalać się nad swoim losem. Tego na pewno się od nas nikt nie doczeka. Zgodziłem się na rozmowę, bo cały czas się nas oczernia, mówi o nas nieprawdę. Nie mam żalu, że ktoś ze mnie zrezygnował, natomiast forma rozstania – delikatnie mówiąc – pozostawia wiele do życzenia. Tak się nie robi.

Mieczysław Ożóg: Potraktowano nas jak zwykłe śmieci, a my żeśmy do dzisiejszego dnia ani jednego słowa złego na klub ani na drużynę nie powiedzieli. Zgadza się? I nie powiedzielibyśmy nic, gdyby tak samo zachowywała się druga strona, z prezesem Lompe na czele. Niestety, ten gdzie tylko mógł, to wylewał i w dalszym ciągu wylewa na nas pomyje. A co to!? Dlaczego ktoś ma sobie nami gębę wycierać?!

– Ale dlaczego dopiero teraz mówicie o tym, co wam leży na wątrobie? Dlaczego aż tyle czasu potrzebowaliście, żeby się otworzyć i skomentować stanowisko zarządu? Co takiego musiało się wydarzyć, że zaczęliście rozmawiać?

Andrzej Kasiak: Nie chcieliśmy komentować tego, co się stało, bo doszliśmy do wniosku, że dla dobra drużyny lepiej będzie nie zaogniać sytuacji. Byliśmy też przekonani, że tak samo zachowa się prezes Lompe. Przecież kłótnie czy jakiekolwiek pretensje niczego już nie zmienią, nie poprawią.

Mieczysław Ożóg: No i mamy też dziś pewność, że zapłacą nam za sierpień. Gdybyśmy za dużo gadali tak na gorąco, to jak znam życie, moglibyśmy nie zobaczyć w ogóle, a już na pewno nie na czas, swoich pieniędzy.

– E tam, gadasz! W tym sezonie wzrosły wam pensje o 40 procent, więc mogliście sobie pozwolić na luksus czekania. Nic wielkiego by się chyba nie stało, gdybyście musieli poczekać te kilka czy kilkanaście dni na swoją wypłatę. W zamian kibice poznaliby wreszcie waszą opinię na temat decyzji klubu.

Andrzej Kasiak: Komu wzrosły pensje, to wzrosły, na pewno nie mnie. Ani złotówki nie dostałem więcej! Żaden problem to udowodnić. Przecież każdy z nas podpisuje umowę. Jak pan Lompe mówi, że podniósł zawodnikom pensje o 40 procent, to niech powie którym. No, powiedz, Mietek, ile ty dostałeś podwyżki?

Mieczysław Ożóg: Niecały jeden procent. To są bzdury, co opowiada pan Lompe do prasy. Chce być słowny, proszę bardzo: niech ujawni, kto ile zarabia w drużynie, a nie wrzuca wszystkich do jednego wora i plecie trzy po trzy. Ja się prawdy nie boję. Powiem tyle: ja, zawodnik z 20-letnim stażem pracy, byłem w tej grupie najmniej zarabiających.

– No, dobrze, wróćmy do sedna sprawy. Dlaczego zagraliście przeciwko trenerowi w Łowiczu...? Co takiego złego zrobił wam trener Mikulski, że podłożyliście się Pelikanowi? Gdybyście podeszli do meczu jak zawodowcy, to dziś nie rozmawialibyśmy o drugiej kolejce, tylko o najbliższym meczu z Arką Gdynia.

Andrzej Kasiak: Ten, kto wymyślił, że zagraliśmy w Łowiczu przeciwko trenerowi, jest w wielkim błędzie. Mieliśmy grać sami przeciwko sobie, przeciwko drużynie, trenerowi i kibicom? Mecz był w telewizji, więc cała Polska na nas patrzyła. Każdy z nas ma w Stalowej swoje rodziny: matkę, żonę, dzieci i przyjaciół, i myślisz, że odwalałby takie numery? Niech się ktoś zastanowi i pomyśli logicznie..

Marek Kusiak: Chcieli znaleźć kozła ofiarnego, to znaleźli. Od razu trzech. Ktoś musiał przecież beknąć za tak wysoką porażkę, nie?

– Dostaliście w tyłek 0:5. Uważacie, że to przypadek? Nie macie naprawdę nic sobie do zarzucenia. Nie wierzę. Prawda jest przecież taka, że trener Mikulski miał jak najbardziej prawo wymagać najwięcej od swoich najbardziej doświadczonych graczy. Zawiedliście go, nie tak?

Mieczysław Ożóg: Dostaliśmy tam baty, bo wszyscy graliśmy suche buły. Ale nie tylko my trzej, cała drużyna zagrała fatalnie. Mecz był pokazywany w telewizji. Jak nie oglądałeś, to oglądnij i zobaczysz, kto popełniał w meczu błędy i jakie? Wtedy sam sobie odpowiesz na pytanie: kto tak naprawdę ponosi odpowiedzialność za wynik tamtego spotkania.

Andrzej Kasiak: W przerwie meczu, gdy schodziliśmy do szatni, podszedł do mnie Ryszard Jaśkowski (były prezes Stali i PSS Społem w Stalowej Woli – przyp. aut.) i powiedział: „Andrzej, uważaj, my widzimy, co wy robicie!” Ręce mi opadły.

– Co chcesz przez to powiedzieć: że szukali na was haka? Że czekali na taki właśnie mecz, po którym się was pozbędą z drużyny? To moim zdaniem spiskowa teoria dziejów.


Andrzej Kasiak:
Tydzień wcześniej przegraliśmy u siebie z Podbeskidziem 0:3. Sztycha żeśmy nie zrobili. Ja i Mietek weszliśmy przy stanie 0:2, a Marek zagrał na własną prośbę, z niewyleczoną kontuzją. Zresztą ja też wchodziłem na boisko w ogóle nie rozgrzany. Kto tak robi? To też nasza wina, że przegraliśmy z Podbeskidziem?!

Mieczysław Ożóg: Czy trener Mikulski nie wiedział, że Marek nie jest w pełni sprawny? Wiedział doskonale, ale jojczał mu cały czas, płakał do ucha, żeby grał: dasz radę, co Mareczku, dasz radę, dopytywał się. No to zagrał Marek i dwa dni później dostał szpica. W tym klubie to normalka, że się swoich kopie. Przed meczem rewanżowym z Kolejarzem też słyszałem: Mieciu, Mieciu, pomóż drużynie, bo wiesz, musimy, musimy – nie możemy spaść. Wtedy byłem potrzebny.

Marek Kusiak:
Wiesz co, ja to się normalnie wstydzę za nich. Za to, co zrobili Mietkowi. Naprawdę. Tylko Stal mogła w taki sposób potraktować człowieka, który tyle dobrego zrobił dla klubu, dla tego miasta. Ile Mietek meczów w pojedynkę wygrał dla Stali, ile radości dawał kibicom, ale tym prawdziwym, a nie tym, którzy jak nas zobaczyli na stadionie, to nie patrzyli na mecz, tylko odwrócili się w naszą stronę i wyzywali nas od k... Cała Polska z szacunkiem odnosi się do niego, tylko nie kibice Stali, nie Stalowa.

Mieczysław Ożóg: Przez tyle lat grania już się przyzwyczaiłem, że jak wygrywasz, to jesteś noszony na rękach, jak przegrywasz to jesteś k... To nie pierwszy raz, że mnie wykopano ze Stali. Przecież już raz wylądowaliśmy na zielonej trawce: ja, Andrzej i „Szary” (Tomek Szarowski). Pamiętasz, jak cztery lata temu po turnieju halowym w Rzeszowie zrobiono z nas pijaków? Jak jest człowiek, to i paragraf się na niego znajdzie.

– Co usłyszeliście 9 sierpnia od prezesa Lompego, gdy ogłaszał wam, że nie jesteście już potrzebni drużynie? Na pewno czymś motywował decyzję zarządu, bo chyba nie tym, że graliście przeciwko trenerowi?

Andrzej Kasiak: Planowo mieliśmy mieć trening w czwartek o 17, ale w drodze powrotnej trener odebrał telefon i oznajmił, że spotykamy się o 10. Wyczułem, że coś się święci. Całą drużynę z trenerem Mikulskim poproszono do sali konferencyjnej, a tam czekali już panowie: Lompe, Kwieciński i Kotulski. Prezes Lompe oznajmił nam, że decyzją zarządu nie jesteśmy już zawodnikami Stali. A uzasadniał to Janusz Kotulski...

Marek Kusiak: A powiedz mi, kto to jest pan Kotulski? Jaką ten pan funkcję sprawuje w klubie? Dla mnie to przyszedł nieznany mi człowiek i powiedział, że już nie jestem zawodnikiem Stali. Paranoja jakaś. Prezes Lompe obiecał nam uzasadnienie zwolnienia nas na piśmie, ale do dziś nic nie dostałem. Na dobrą sprawę nie wiem tak naprawdę, dlaczego zrezygnowano ze mnie po dwóch meczach.

Andrzej Kasiak: To prawda. Prezes Lompe siedział i nic wtedy nie mówił. Przemawiał Janusz Kotulski. Jako kto? Nie wiem. Mówił, że miara się przebrała, że tak dłużej nie mogło być i że on tyle lat siedzi w sporcie, że wie, jak on funkcjonuje, i że nikt go nie będzie więcej oszukiwał. I że my robimy złą robotę w tej drużynie, jesteśmy najgorszym jej ogniwem, że on się musi tłumaczyć za nas sponsorom, których sprowadza do klubu.

Mieczysław Ożóg: A jakich on sponsorów sprowadził do Stali? Żarty! Trener Mikulski też sprowadził. Pamiętacie, co opowiadał nam po Kolejarzu. Że jak zostaniemy w II lidze, to takich sponsorów ściągnie do Stalowej Woli, że nam szczęki poopadają. Że drzwiami i oknami się będą do nas pchali. Widzisz tych sponsorów? Bo ja ani jednego. Namotał, namotał, owinął kogo trzeba wokół swojego palca, przedłużył umowę na następny sezon, a po pieniądze, jak do tej pory, do „wodeksiku” i do kantoru.

– Dla mnie jest jednak w tym wszystkim jedna rzecz mocno zastanawiająca: że żaden z waszych kolegów z drużyny nie stanął w waszej obronie. Wam się nie wydaje to dziwne?

Marek Kusiak: Tomek Wietecha odezwał się w naszej obronie.

Andrzej Kasiak: To właśnie Tomek przypomniał, że Marek grał na własne życzenie i że nie można go krytykować i karać za słabszą postawę. Wiesz, co wtedy powiedział prezes Lompe? Że zawodnik nie ma prawa grać na własne życzenie. Że to niedopuszczalne. Ja się patrzę na trenera Mikulskiego, a ten oczy wbił w podłogę i milczy. Przykre, nie? Chodził przed ligą za Kusiakiem, błagał go wręcz, żeby został, potem żeby wszedł w tym meczu na inaugurację, choć doskonale zdawał sobie sprawę, że jest kontuzjowany, a jak trzeba było stanąć w jego obronie, to schował głowę w piasek. I to jest trener?!

Mieczysław Ożóg:
Podobno już po wszystkim wstawił się też w naszym imieniu Jarek Wieprzęć, ale to było jak musztarda po obiedzie. Reszta siedziała jak trusie, bo sami się bali, że wylecą z drużyny. Z naszą trójką lepiej było nie trzymać (śmiech). Gdybyś zobaczył obrazek z naszych obiadów, to uśmiałbyś się po pachy. Przy jednym stoliku, przy trenerze Mikulskim dziesięciu chłopa, a my sami we trzech przy oddzielnym.

– Bo wy to ferajna Adamusa... Wiecie, że tak o was mówiono?


Andrzej Kasiak: Nigdy nie wyprę się swojej znajomości ze Sławkiem. Byliśmy i będziemy kolegami. Zawdzięczam mu bardzo dużo. I jako piłkarz, i jako człowiek, i na pewno nie sprzedam swojej przyjaźni. Tylko dlatego, żeby komuś wejść w tyłek. Nie ma takiej możliwości! I nigdy nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że grałem tylko dlatego, że trenerem był Adamus. Był okres, że wskoczył w moje miejsce Kuba Ławecki i grał, bo był w formie, a Kasiak – kolega Adamusa – grzał ławę.

Mieczysław Ożóg: Coś ci powiem. Trener Mikulski, jako trener to do pięt Adamusowi nie dorasta. Może sobie mieć pan Mikulski te wszystkie swoje papiery i certyfikaty, a i tak nie poprowadził ani razu treningu tak, jak Adamus. I nigdy nie zrobi w szatni tak dobrej atmosfery. Wiesz, jak się nazywa Stal za kadencji trenera Mikulskiego? Zbieranina.

– Ostro, Mieciu, pogrywasz. Rozumiem, że możecie mieć żal do trenera Mikulskiego, że nie wziął was w obronę, ale odbieram te niektóre wasze ataki na jego osobę, jak zwykłe wylewanie żółci. Chcecie się na nim zemścić? Byłeś Mietek drugim trenerem, mogłeś o pewnych bolączkach zespołu rozmawiać z Albinem Mikulskim? Konsultować, dyskutować, wymieniać poglądy – dla dobra drużyny. Dlaczego tego nie robiłeś? Po drugie, panowie: Albin Mikulski – przyznać musicie sami – ma jak do tej pory zdecydowanie więcej sukcesów jako trener niż Adamus.

Mieczysław Ożóg:
Weź nas nie rozśmieszaj! O których wynikach mówisz? W ośmiu meczach pięć punktów ugrał! O tym mówisz?! Innego trenera, gdyby takie miał „osiągnięcia”, już dawno nie byłoby w Stali. Przecież wiesz o tym dobrze. Bo albo przepędziłby go stąd zarząd klubu, albo kibice, albo ty i twoi koledzy, czyli dziennikarze. Nie mam racji?

– A Wawel, Pogoń, Odra, Polonia Warszawa, Cracovia? Co, same się te kluby trenowały, bez trenera odnosiły sukcesy czy z Albinem Mikulskim?

Mieczysław Ożóg:
Bo tam miał cały sztab ludzi do pracy. Miał kto poprowadzić trening, a tu dobrego rozruchu nie uświadczysz. Bo kto ma go zrobić? W nosie mam, co kto myśli o mnie i o tym, co teraz powiem, ale słuchaj: pracowałem z różnymi trenerami i mówię to z całą odpowiedzialnością: takich zajęć beznadziejnych jak teraz nie miałem wcześniej nigdy. No, jaki to jest trening, jak schodzisz po nim i masz suchą koszulkę?!

– Nie wierzę w to, co mówisz. To przecież trenerowi Adamusowi zarzucali kibice, że był łagodnym dla was trenerem, że nie cisnął was na zajęciach, że dawał wam luzy.

Andrzej Kasiak – …no i że pił z nami na okrągło. Nie? Teraz dobry trener to taki, który spotyka się z kibicami w knajpie. Nie wiedziałeś o tym? To, co się teraz dzieje na treningu, to są jaja kwadratowe. Mietek się raz postawił, bo chciał z nas trener płotkarzy zrobić. Nie to, że się kłócił, tylko zapytał: w jakim celu mamy sobie obijać kolana na tak wysoko ustawionych płotkach. Zresztą… to nie piłkarze zatrudniają trenera, w zasadzie trenerów. Nie mam nic osobiście do Daniela Kijaka, ale zdaje się, że nie tego, co powinien nauczył się w tej „kuleszówce”. Całe szczęście, że sami potrafiliśmy sobie zrobić rozruch z piłką… Wiem, psioczę, ale uwierz, że mówimy prawdę. Bo żal tego wszystkiego, co z takim mozołem powstawało. Było biednie, ale normalnie.

Mieczysław Ożóg: No, z tym rozruchem zrobionym przez Kijaka to faktycznie były jaja. Nikt nie wiedział, o co chodzi. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem, jak gram w piłkę dwadzieścia kilka lat.

Andrzej Kasiak: Bo to takie nowoczesne metody treningowe, ha, ha, ha.

Marek Kusiak: Podpisuję się pod tym. Ja sobie teraz przypominam Tłoki i Marka Motykę. Pan Mikulski otoczył się sponsorem, prezesem i kibicami, a tamten trzymał w garści cały zarząd. No, może same treningi były cięższe, ale tak, to wypisz wymaluj to samo. Król mediów przed mikrofonami i kamerami, a na boisku same porażki.

Źródło: "Sztafeta"
Ciąg dalszy na str. 29 w „Sztafecie”

Komentarze (127)

~K.O.W.A.L | 2007-09-6 19:13

Wierzyc czy nie wierzyc...

~... | 2007-09-6 19:16

\"
Golym okiem widac, ze w druzynie nie ma dobrej atmosfery.
Golym okiem widac, ze zawodnicy sa bez formy.
Golym okiem widac, ze nie sa na meczach dobrze ustawieni taktycznie, brak jest mysli szkoleniowej.
Golym okiem widac, ze nowi zawodnicy nie sa wzmocnieniami dla zespolu, a jedynie dodatkowym obciazeniem dla budzetu klubu.

Biorac to wszystko pod uwage stwierdzam, ze artykul w Sztafecie jest prawdziwy, trzej wyrzuceni z druzyny zawodnicy mowia prawde. Adamus stworzyl kolektyw, zawodnikom chcialo sie walczyc o wynik, o dobre imie Stalowki, a teraz niestety tego nie ma. Podziekujmy wszyscy p.Mikulskiemu.

Z szacunkiem.\"

Popieram wpis tego goscia -dobrze pisze w komentarzu do wczesniejszego newsa.

~elo! | 2007-09-6 19:16

Członek zarządu klubu piłkarskiego Arka Gdynia Krzysztof S. został zatrzymany w czwartek przez dolnośląskich policjantów. Zatrzymanie ma związek z toczącym się śledztwem dotyczącym korupcji sportowej. Do tej pory zarzuty postawiono około 100 osobom.
Jak powiedziała PAP w czwartek kom. Beata Tobiasz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, policjanci zajmujący się sprawą korupcji w polskiej piłce nożnej zatrzymali rano, w miejscu pracy, w Gdyni członka zarządu klubu piłkarskiego Arka Gdynia, 45- letniego Krzysztofa S. Mężczyzna w czwartek po południu przewieziony będzie do Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Śledztwo w sprawie korupcji w polskiej piłce nożnej trwa od maja 2005 r. Prowadzi je obecnie wrocławska prokuratura apelacyjna. Dotychczas zarzuty postawiono blisko 100 osobom: sędziom, zawodnikom oraz działaczom piłkarskim, w tym członkom zarządu PZPN Witowi Ż. i Kazimierzowi F.

Najwięcej zarzutów, ponad 60, postawiono Ryszardowi F. ps.Fryzjer, w tym m.in. kierowania grupą przestępczą, ustawiania meczów piłkarskich. Ryszard F. został zatrzymany w czerwcu 2006 r. i wciąż przebywa w areszcie.

~akapulko | 2007-09-6 19:35

Tak się zastanawiam... wlaściwie to często widziałem treningi stali... Trochę sie sie zgadzam z panami KOK... Treningi były dziwne...

~dawid | 2007-09-6 19:39

dobre :D:D

~akapulko | 2007-09-6 19:40

KURWA! LUDZIE! ZAJMIJMY SIĘ MECZEM Z ARKĄ A NIE JAKIMIŚ STARYMI WĄTKAMI!

TO JAK KUPUJEMY TE KOSZULKI W TESCO?

~STALÓWKA | 2007-09-6 19:40

Ja w to wierzę. Adamus potrafił stworzyć dobrą atmosferę w drużynie. Mikulski ma papier - to fakt, ale nie potrafi swojej wiedzy przełożyć na boisko. A właśnie... Co ten Kotulski skurwiel sobie myśli?! Przed wyborami pierdolił co on nie zrobi dla Stali, że nasprowadza sponsorów, zresztą tak jak Mikulski. No i gdzie są ci sponsorzy co mieli pchać sie drzwiami i oknami?! Jest Kwieciński i szacunek mu za to, że wykłada kasę na Stalówkę, ale wpierdala się w ustalanie składu. Od tego jest trener. A swoją drogą Drozd to jest kompletna porażka! STALÓWKO, MY WIERZYMY!!

~STAL ZKS | 2007-09-6 19:44

to jest straszne.
ale obawiam sie że prawdziwe:(

~akapulko | 2007-09-6 19:45

Wywieśmy transparent!

\"Wyjebcie Iwana wyjebcie Furtaka, A Na Atak dajcie nam Grześka Rasiaka\"

~BRC | 2007-09-6 19:46

Taka szczera prawda..

~akapulko | 2007-09-6 19:49

albo lepsze

\"Stalo my wierzymy i wiary odebrać nie damy, ale jeśli dzisiaj z Arką mecz, przegramy to Albina żegnamy!\"

~RobkoStWolak | 2007-09-6 19:49

Czy ma ktos dostep do calego artykulu?
Z checia chcialbym przeczytac reszte,
a niestety nie mam mozliwosci kupienia
Sztafety u mnie na wiosce...

~robert | 2007-09-6 20:00

wlasnie dajcie jakis link z calym wywiadem lub wklejcie go na komentarze ciekawa ta spowiedz...

~johnny_uk | 2007-09-6 20:00

jej,za Adamusa byla atmosfera,fajne treningi-to dlaczego nie bylo wynikow? ledwie uratowalismy sie przed spadkiem.Adamus moze nadaje sie na trenera ale ponizej 2 ligi,cos jak z pilkarzami jeden nadaje sie do 1 a drugi tylko do 3 ligi.Mikulski mial szanse sie wykazac,niestety ale takze moze sprawdzilby sie jedynie na poziomie 3 ligowym.a M.Ozog moze wybralby sie na kurs trenera,jakies pojecie o pilce ma,po tylu latach -jego wiek juz predysponuje go do zawieszenia butow ,moze lepiej poszloby mu niz na boisku.Cisna po tych wzmocnieniach DRUGOLIGOWYMI pilkarzami,w polowie tabeli 4 ligi.nie uwazam ze odejscie tych pilkarzy to tak wielka strata.ile lat mamy sie opierac na grajkach -ktorymi nawet ZADEN 2 LIGOWY klub w Polsce (prawie w ciagu calej ich kariery) nie wyrazil zainteresowania.moze dzieki temu co sie stalo -wreszcie jakis molodzian utalentowany wskoczy do skladu,bedzie jakas rotacja,swieza krew.

~endrju | 2007-09-6 20:05

~K.O.W.A.L | 2007-09-6 20:08

Zal dupe sciska ze ta niszcza nasz klub... Czlowiek wierny kibic a takie chuje przejmuja kluby co im tylko zarobienie $$$ w glowie... Chuja zarobienie $$$ jest wazne ale nie w taki sposob.. Najpierw niech zaczna od stworzenia dobrej druzyny a kasa sama przyjdzie od sponsorow jak beda wyniki.. Ci to tylko sie kurwa nachapac kasy i spierdolic gdzies indziej do innego klubu i tam tez chuja namieszac... Ja pierdole ale mnie to wkurwia.... sprowadzic Wlodka Gesiora spowrotem

~STAL ZKS | 2007-09-6 20:18

» LINK
pyskaty ;D

~M.B | 2007-09-6 20:21

\"Mieczysław Ożóg: Coś ci powiem. Trener Mikulski, jako trener to do pięt Adamusowi nie dorasta. Może sobie mieć pan Mikulski te wszystkie swoje papiery i certyfikaty, a i tak nie poprowadził ani razu treningu tak, jak Adamus. I nigdy nie zrobi w szatni tak dobrej atmosfery. Wiesz, jak się nazywa Stal za kadencji trenera Mikulskiego? Zbieranina.\" dobre huj ci w dupe Mikulski

~ruski | 2007-09-6 20:25

do jakiegos buraka wyzej!!!!!! to adamus uratowal stal przed spadkiem do IV ligi jak kwiecinski z szopa spierdolili jak szczury jebane. to on awansowal i nigdy ale to nigdy nie narzekal na warunki a mikulski najpierw wine zwalal na adamusa ( zatrudnil fizjologa za 7 tys zeby stwierdzil ze druzyna jest bardzo dobrze przygotowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!)a teraz jak nie ma adamusa to musi byc wina u innych a nie u mikulskiego!!!!!!!!!!!otworzcie oczy ci co lykacie jak pelikany bajeczki mikulskiego i kwiecinskiego

~olek | 2007-09-6 20:32

Wierze kazdemu z nich to co mowia o Stali i tej z dzis i o Mikulskim. Dzis w Przegladzie Sportowym to samo mowia dwaj inni zawodnicy Stali z obecnej kadry, jest art. „Bliski koniec Mikulskiego”.
– „Prosze nie myslec, ze gramy przeciwko szkileniowcowi. Nic z tych rzeczy - dorzuca kolejny zawodnik. – My po prostu nie mamy siły. O taktyce lepiej nie mowic, bo wlasciwie jej nie ma. Ot, mamy grac do przodu”
Takie cos gadaj chlopkai, i nie Ozugi i kasiaki tylko ci, ktorzy zostali. Dobrze, ze Sztafeta w koncu napisala prawde.

~xxxxxx | 2007-09-6 20:34

ja powiem tyle ze kusiak i ozog to byla sila napedowa stali kasiaka przemilcze ale oni maja racje

~rock | 2007-09-6 20:39

Mikulski wypierdalaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!11

~deszcz | 2007-09-6 20:40

jak tak dalej bedzie padac to wydaje mi sie ze mecz odwolaja

~stal | 2007-09-6 20:42

Dobra,niech przegrają z tą Arką i niech się skończy ten cyrk.Mikulskiego wypierdolą,zarząd z lompe do dymisji za chybione decyzję.Żal tylko dupę ściska,że nie mamy żadnego choć małego sponsora z prawdziwego zdarzenia i musimy na siłe trzymać kwiatka,żeby tylko marne ochłapy rzucił.A może pojdzie w pizdu razem z Mikulskim,zarząd poda się do dymisji i wejdzie jakiś sponsor,marzenie.

~kibic | 2007-09-6 20:44

Ożóg co prawda ma wiele zasług dla naszego klubu i w tej kwestii należy się mu szacunek. Ale jako człowiek,kolega z drużyny jest zwyklym \"pniakiem\". Przez niego nie grają w Stalowej m.in. Wtorek,Fabianowski i wiele innych. Mietek ich ciągle jebał na treningach.Dla mnie to zwykly burak z Jeżowego.

~D. | 2007-09-6 20:45

Teraz kazdy przeczytal newsa o tym jak sie Mietek rozczulil i napierdalaja na Mikulskiego dla odmiany:) komentarze na forum Siarki wydaja sie ciekawsze( nie obrazajac kibicow Siarki;) ), moze niech sie zalogowani tylko wpisuja? Bylo cos podobnego kiedys na ksiedze...

~RobkoStWolak | 2007-09-6 20:49

Nie masz racji. Wiele osob ( w tym ja tez) krytykuje Mikulskiego jako trenera od wielu tygodni. Sprawdz to sobie w poprzednich artykulach. Teraz jedynie dzieki \"spowiedzi\" wyrzuconej trojki potwierdza sie to w rzeczywistosci. Wiecej obiektywizmu.
Pozdrawiam

~K.O.W.A.L | 2007-09-6 20:50

Juz dawno pisalem ze ta gra naszych to do niczego nie podoba i ze brak taktyki, kilka meczy w tyl.. Widac to bylo na meczach.. Zgrania nie ma w druzynie, kopanie pilki do przody jest nie dokladne do graczy i nie przemyslane... A dokladnie to bylo widac w grze z Pruszkowem.. Jak byl zgrany Pruszkow a jak nasi... Widocznie Mikus chuja robi na tych treningach tak jak to opisuja pilkarze... Czy ktos z was kto chodzi na treningi moze potrwierdzic to co pisze OZOG ze nawet koszulki nie sa mokre??

~sagem | 2007-09-6 20:58

MIETEK...CO?.....TY KURWO...!!!
KUSIAK...CO?.....TY KURWO...!!!
KASIAK..CO?....TY KURWO...!!!
kto ma widziec ten wie!!!
sprzedawczyki...!!!
dziwicie sie czego tak pisze?
to słuchajcie...!
Ci trzej panowie wysyłali kolegów by stawiali w stsie na przegrane Stalówki...!!!
Jeszce jak grali...to teraz odpowiedzcie sobei sami...!!!

~detektyw | 2007-09-6 21:00

sagem = wasag ty chuju

~K.O.W.A.L | 2007-09-6 21:01

jak masz dowody to pokaz... bo narazie z tego co widac okiem to Mikus nie jest zdolny do prowadzenia naszej Stalowki, a przegrane mecze 5:0 to juz po odejsciu swietej trojcy... wiec chyba ze to Mikus sprzedaje te mecze..

~Czarny Kruk | 2007-09-6 21:05

.......ciesze sie ze pojechali po Mikulskim i zarzadzie......ja i tak mam do nich szacunek za całokształt- Forza Mieciu:)

~tralala | 2007-09-6 21:07

Wyjasnijmy sobie 1 rzecz. Mikulski wcale nie utrzymał sie ze stala w II lidze. Na koniec sezonu byl na miejscu spadkowym. To KSZOki sie uratowaly, tylko ich wywalil PZPN. Gdyby nie to gralibysmy z Biala Mewa i Sovią. A on opowioadaze zespol utrzymal, bajokpisarz

~on | 2007-09-6 21:09

zks\\\'38 | 2007-09-6 18:56|

Posłuchajcie gdyby nie Kwiecinski Adamus by wrócił ;) Ale nie wróci bo popatrzcie na jego druzyne .. Ruch Wysokie Mazowieckie .. nikgo nie sprowadził dostał taką drużyne i taką druzyną gra i ma jeden remis i jedną porazke i reszta zwyciestwa i jest vice liderem 3 ligi!!! Sławek ma pojecie ... Kwiecinski niema pojecia o niczym!! A u Mikulskiego od 3 tygodni chłopaki tylko mają gierke śmieszne to jest .......

ADAMUS COME BACK! Mikulski wypierdalaj!!

ZKS 38 dobrze mowi we wczesniejszych komentarzach

~RobkoStWolak | 2007-09-6 21:10

Trafna uwaga tralala!
Kreuje sei Mikulskiego na zbawiciela II ligi, a faktycznie to zupelnym przypadkiem w niej pozostalismy!
Pora na zmiany, zeby taka sytuacja sie nie powtorzyla...

~K.O.W.A.L. | 2007-09-6 21:16

no niestety jak tak czlowiek pomysli to jest tak.. Mikus ledwo co utrzymal nas w 2giej lidze w tamtym sezonie( nic takiego wspanialego nie zrewolucjonowal). Teraz w tym sezonie juz pol meczy za plecamy a my jestesmy na liscie spadkowej, niech tylko Pelikan wygra mecz bo ma zalegly i jestesmy na 15stym.. Wiec jak widac to jego praca tutaj jest chuja warta.. po 8smiu meczach z 24 mozliwych punktow mamy 5. Mamy najwiecej straconych bramek w lidze, prawie najmniej strzelonych, mamy najgorsze wyniki 5:0, 5:1

~stal 67 | 2007-09-6 21:19

Proponuję,by na meczu skandować \" zarząd do dymisji\" .Wyjebmy sami ten jebany zarząd ,tych nieudaczników,tam są nieodpowiednie osoby i dlatego jest teraz taki cyrk.A przez taki bałagan żadnych wyników nie będzie.Mikulski swoją drogą też dla dobra zespołu musi odejść.

~K.O.W.A.L | 2007-09-6 21:19

a w sobote ja myslalem ze wygramy a tu pewnie bedzie 3:0 dla ARKI

~dol;/ | 2007-09-6 21:21

masakra dajcie spokoj z tym Adamusem...normalnie zalamka mam nadzieje ze ten pan nie wroci do Stalowki juz bym wolal Piotra Brzezinskiego na trenera wtedy kiedy awansowal do 2 ligize Stalowka nie wiem dlaczego sprowadzono bodajze Wesolowskiego na jego miejsce...wtedy w 3 lidze zesmy niemieli rownych za jego kadencji bezapelacyjny awans a prawda jest taka ze za Adamusa stalowka nic wielkiego w tej 3 lidze niepokazala mozna powiedziec ze mielismy bardzo duzo szczescia ze awansowalismy a nie zaslugi trenera Pozdro:)

~s.w | 2007-09-6 21:27

Co tak K.O.W.A.L. szybko zmieniasz typy.Dopiero typowałeś pewne zwycięstwo Stali,a już typujesz 3-0 dla Arki,chłopie określ się w końcu.Mówiłeś ,że z Arką jest ustawiony tak jak ze Śląskiem i z Łomżą zwycięstwo,a taki klops.Kiepski z Ciebie typer,a ja obstawiłem na Stalówkę za 3 stówy,a Ty mi tu pierdolisz farmazony.

~stalowka | 2007-09-6 21:29

haha nie ma dowodów, ale Miecia widziałem osobiście w Stsie...jak typował...co do reszty to nie wiem
bez odbioru...!

~xxx | 2007-09-6 21:34

Zgadzam się w 100% z zawodnikami. Moje zdanie jest jak najbardziej obiektywne, gdyż jestem człowiekiem z zewnątrz. Mam swoje doświadczenie jako były zawodnikl. Ostatnią dobrą wiadomością z klubu była dla mnie rezygnacja Prezesa-figuranta Lompe. Co do pana Kotulskiego to nawet nie chcę się wypowiadać. Szkoda słów. Szkoda, że tacy ludzie kręcą się wokół klubu...

~Kokos | 2007-09-6 21:35

co ta kotulska robi w zarzadzie do huja;>

~K.O.W.A.L | 2007-09-6 21:41

S.W. nic nie mowilem ze jest mecz ustawiony, ze Slaskiem mowilem ze jest ustawiony, z Lomza mowilem ze mecz do wygrania ale nic nie mowilem ze wygramy, a co do ARKI to mowie ze wygramy nic nie mowilem ze Ustawiony, ale tak jak przemyslalem to pilkarze nie zagraja dla Mikusia wiec raczej nie wygramy. Chociaz wydaje mi sie ze jakby chcieli to by wygrali bo jak pisalem graja u siebie i Arka jest oslabiona.. problem jest taki ze cos chyba jednak chca sie pozbyc Mikusia i dlatego nie wydaje mi sie ze zagraja tak jak powinni...

~K.O.W.A.L | 2007-09-6 21:43

w podsumowaniu myslalem ze wygraja, ale bo przeczytaniu sztafety wychodzi na to (jesli to prawda) ze pilkarze sobie oleja mecz z ARKA bo beda chcieli zeby Mikus zostal zwolniony...

~K.O.W.A.L | 2007-09-6 21:46

Stalowka czy naprawde mam uwierzyc ze MIETEK byl w stsie? jesli nie byl w masce to ci nie uwierze, przeciez taki glupi nie jest zeby kazdy widzial ze stawia na przegrana swojej druzyny... przeciez zaraz by ktos na niego siadl za sprzedawanie meczy..

~stal73 | 2007-09-6 21:58

Ja się cieszę,że wreszcie ktoś odważny wygarnął i powiedział na łamach prasy co tu jest grane.Mam nadzieję ,że zarząd się ze wstydu spali i po Arce poda się do dymisji.A jak nie to My po meczu im w tym pomożemy.Zbierzemy się pod budynkiem klubowym i wywieziemy ich na taczkach tego LUMPA,kWIATKA,ŻAKA,KOTULSKIEGO i jeszcze tych innych darmozjadów.

~kryta | 2007-09-6 22:04

no to ładnie ci byli piłkarze mikusiowi pojechali,na jego miejscu to na meczu siedział bym w tej budzie i nawet nie wychodził.Po co prowokować lożę szyderców?

~... | 2007-09-6 22:04

Pierdolic zarząd i wszystkich włodarzy:P na MECZ WSZYSCY!! DOPINGUJEMY.... a jak przegramy to jedziemy z zarządem!! albo z arką;)

~...... | 2007-09-6 22:08

Słuchajcie,w sobotę dopingujemy naszych i jedziemy na zarząd.Trzeba ciulom wygarnąć parę spraw.ZARZĄD DO DYMISJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~mnich | 2007-09-6 22:10

najbardziej to mi się chce śmiać z kiboli z tzw. młyna...nie wstyd wam ,bo ja się wstydzę za was....żenujące były te wasze skandowania na kotulskiego , póżniej na mikulskiego że już nie wspomnę wyzywania byłych piłkarzy....no to teraz macie gwiazdę tv-mikulskiego ,błazna kotulskiego,trunkowego lompego i innych.......całą prawdę powiedziałkusiak o nieudaczniku motyce jak byłtrenerem w gorzycach - takim samym jest albin -niestety.....a nasz sponsorto tez smrodzi że ażdym leci i takajest prawda......pytam się jeszcze skąd się wziął kotulski w zarządzie - zbawca stalowej jebany.

~Mark | 2007-09-6 22:10

Jak wiadomo Kwiatek nie cierpiał Adamusa i odwrotnie. Gdy tu powrocił wiadome było , ze predzej czy pozniej go wyrzuci. Porazka 3-0 i stało się. Sam sie ucieszyłem bo styl gry jaki preferował mi rowniez nie przypadł do gustu. Jedyny plus to ,że w III lidze postawił na doswiadczenie starszych graczy oraz wielka chec wygrania rywalizacji z Kwiatkiem tzn. z białą mewa. Ale to juz przeszłosć , wyjebał go - zgoda ,ale o pomste do nieba woła fakt ze zatrudnił ciamajde. Zmieniajac cos chcemy aby było lepiej a nie gorzej. Mikulski rozpieprzył wszystko. Trzeba go natychmiast wyrzucic a nie dawac ultimatum !!!
To co powiedzieli na łamach sztafety wyrzuceni jak wszyscy wiedza i widza po stylu gry jest prawdą. Oni poprostu powiedzieli to głośno i za to wielkie brawa !!! Wreszcie. Wiem ,ze zaraz bedzie ze sprzedawali, ze grali w stsach ale mowie tylko o tym wywiadzie i o terazniejszej sytuacji.
c.d.

~Mark | 2007-09-6 22:11

Mysle ze do dymisji powinien podac sie cały zarzad. Oni doprowadzili klub sportowy do upadku bo na dzien dzisiejszy tak widze nasza Stalówke. Moze powinien nimi zająć sie jakis organ scigający ?! Nie zrobili nic w przeciagu 5 lat dla klubu. Nie potrafia wywalczyc zysku , notuja same straty. Nie przypominam sobie aby zarobili ostatnio na sprzedazy jakiegos zawodnika, zlikwidowali druzyny młodziezowe, doprowadzili do ruiny boczne boiska treningowe , nawet boisko zuzlowe zarosło chwastami, zegar II ligowego klubu jest pośmiewiskiem na cała Polske. Krzesełka mamy tylko dzieki wymogą licencyjnym i chwała im bo teraz rywalizowalibysmy z siarką czyje ławki sa bardziej spruchniałe.
Zak - nie obchodza cie losy Stalowki wiec poprostu sprzedaj swoje i udziały i zniknij nam z oczu. Nie ośmieszaj sie i nie bierz ludzi do kierowania Stalą nie znających sie na piłce . Tu ma być trener a nie chłopek , ktory gdzie tylko sie pojawił zaraz zostawał wyrzucany, sponsor (tak go nazwijmy) ma wykładac kaske i na meczach wpie... tzn. jesc paluszki a nie decydowac ,ktorego pseudograjka brac do druzyny, na tym trzeba sie znac a pamietajac ten pan nie radzil sobie w duzo nizszych ligach. I jeszcze ten krzykacz Kotulski. Z druzyna sie jest zawsze a nie tylko przed wyborami.

~STAL ZKS | 2007-09-6 22:13

Ja też i napewno pare innych osob twierdzi ze do dymisji powinien podac sie caly zarzad ale patrzac ze strony praktycznej jest to niemożliwe
niestety...:(

Czy wygrywasz czy nie...

~pawel | 2007-09-6 22:13

Nie udało się kotulskiemu w polityce na prezydenta,to miesz się do sportu.Rozpierdoli piłkę,tak jak rozjebał temat obwodnicy.

~K.O.W.A.L | 2007-09-6 22:23

popieram wpis MARKa... Stalowka jest zaniedbanym klubem... Jeszcze za czasow HUTY to wszystko bylo ok a pozniej po prywatyzacjach to wszystko upadlo na psy...Ciezka sprawa, bo zeby naprawic to gowno , ci od korytka musza odejsc a nowy myslacy i chcacy musi przyjsc, tylko szukaj takiego... Gdzie znajdziesz? Teraz kazdy tylko mysli by przyjsc zgarnac latwy pieniadz, nie napracowac sie, idzie na latwizne... Narobilo sie Szambo...

~ml | 2007-09-6 22:26

Musimy coś z tm zrobić,Ci byli wyrażnie dają Nam do zrozumienia,że dziwią się ,że do tej pory kibice jeszcze nie pogonili tego trenerka i tego całego zarządu.

~faza | 2007-09-6 22:29

czy kurwa nie zauwazyliście że albin jak jeszcze nie przegrywają albo wygrywają [co się rzadko zdarza]to wychodzi co chwila z budy żeby go podziwiać , przyjmować wiwaty na swoją cześc...ciekawe co będzie robił w sobotę ,czy będzie miał okazję często wychodzić czy też się zakopie.....będą jaja jak wygrają i znów będzie ręką pozdrawiał szalikowców ....pojebane to wszystko.....te barany z młyna jak cos krzycza to niech się zastanowią co , bo ani starzy piłkarze nie zasługują na bluzgi ani mikulski na pochwały..........a o kotulskich to kurwa już nie wspomnę bo szkoda słów....co ten pajac tam robi...

~dol;/ | 2007-09-6 22:32

a trzeba cos z tym zrobic non stop jest to gadane a nic nierobione wiec dajcie sobie spokoj najlepiej niech kazdy madry zainwestuje kase i poprowadzi stalowke do europejskich pucharow dajcie spokoj niech do was dojdzie to ze niewiadomo jakich sukcesow stalowka niebedzie miala bo niema ludzi chetnych do tego zeby cos w tej stalowce zmienic zarzad trzyma sie stolkow bo chodzi tu o kase pilkarze graja jak graja bo maja w dupie kibicow reszta widzi tylko wine w trenerze a u siebie zadnej winy wogole to jest parodia wszyscy oporcz kibicow co reprezentuja klub ZKS Stal STalowa Wola poporstu maja wszystko w dupie...tyle zarabiaja kasy a czlowiek w hucie za 1000zl zapierdziela parodia;/

~robi | 2007-09-6 22:33

Mało kto był dobrze zorientowany,ale czytając ten artykuł,odnoszę wrażenie,że mimo wszystko to szkoda chłopaków.Zawsze to swoi,wychowankowie,za klub by serce oddali.Ateraz naściągali armię zaciężną i jest jeszcze gorzej.Ale każdy to wie,że głownym złem,mającym b. duży wpływ na trenera i na decyzje zarządu jest kwieciński.Po co on tu przyszedł z tego Rzeszowa,chyba tam też na nim się poznali.

~sf | 2007-09-6 22:34

Ożóg stawiał kase w STSie na białych, wszystkie pracownice go znały z imienia! Nie raz byłem tego świadkiem. Nie wiem jakie spotkania typował, więc nie będę mówił, że stawiał że Stal przegra a potem na boisku nic nie grał. Zresztą na białych stawiał też Drabik.

~mario | 2007-09-6 22:41

Niech stawia ,a może stawiał na zwycięstwo Stali.Jak mecz wtopili,to wtedy mógł stracić podwójnie,dlatego tak się wkurwiał.Dla mnie do każdego meczu Mietek podchodził profesjonalnie i nie widziałem ,bynajmniej w Stalowej,żeby odpuszczał.

~avedon | 2007-09-6 22:49

Dla mnie to, że piłkarz obstawia wyniki to żaden dowód przeciwko niemu - tym bardziej, ze nikt nie wie jak obstawiał. Czy piłkarzom nie wolno tego robić jak każdemu innemu, bo zaraz będą podejrzani?

~K.O.W.A.L | 2007-09-6 22:53

moze i dlatego go wyjebali, bo sie dowiedzieli ze obstawia mecze i odrazu zwalili wszystka wine przegranych meczy na niego ze pewnie obstawiaja na przegranie Stali.. i tak prawdy to my sie nie dowiemy... chuja z tym.. Najlepjej jak sie wyjebie MIKUSIA bo jest koloniego za duzo smrodu.. Niestety gdy cos smierdzi to musi smrod z kas uchodzic, zapewne cos w tej \"prawdzie\" Ozoga musi odrobina prawdy byc.

~K.O.W.A.L | 2007-09-6 23:00

Avedon obstawianie meczy dla pilkarzy i ludzi pracujacych w ligach nie powinno byc tolerowane.. Ci ludzie maja wiecej informacji niz szary czlowiek. Wyobraz sobie GOLOTE gdyby stawial sobie caly majatek na siebie ze przegra walke i pozniej wyszedl by na ring i udawal knockout zeby przegrac czy to ma byc nie karalne? To jest robienie pieniedzy nie legalnie.. Wiec typowanie wynikow przez gracza tej wlasnie druzyny powinno byc karane przez PRAWO (i nie jestem pewny tego ale zapewne jest takie prawo polskiego ze tak nie wolno robic)...

~avedon | 2007-09-6 23:04

Ale przecież nie ma żadnej pewności czy dowodów, że to obstawianie wiąże się z kombinacjami, sprzedawaniem meczów. Może tu zwykły mały hazardzik. Jak jakiś piłkarz regularnie co tydzień obstawia wyniki, to znaczy, że sprzedaje mecz za meczem?

~dol;/ | 2007-09-6 23:07

ja tu w tym sporze jestem w tej chwili bezstronny ale jak widze ze kazdy wylewa zale to sie smiac chce za taka kase to powinni trawe gryz bo granie w pilke to przyjemnosc a poznije traktowac to mozna jako prace a jeszcze te wypowiedzi 3 pilkarzy tez sa smieszne bo widac ze oni od poczatku mieli Mikulskiego za jakiego beznadziejnego trenera to w takim razie po co sie przykladac do treningow po co tworzyc dobra atmosfer przypomne pan Ozog mowi o rasistowskich zachowaniach kibicow Slaska ze KOLES znaczy Uwakwe pokazal dupe albo ze Hadziuc co najwyzje nadaje sie do 4 ligi wiec prosze mi wytlumaczyc jakim cudem ma byc kolezenska atmosfera w zespole skoro pilkarze gadaja o swoich bylych kolegach z druzyny z pogarda szkoda wogole gadac zamaka na calej lini:(

~kij | 2007-09-6 23:14

ty kowal znowu jesteś cał czas nadajesz z tej hameryki ,lepiej byś się za robote wziąl a nie na starych tylko liczy

~K.O.W.A.L | 2007-09-6 23:16

Ja juz sam kurde nie wiem w co wierzyc... To co mowi Ozog i reszta to wyglada na prawde no i tak jak mowi DOL skad wiadomo jaka byla atmosfera w klubie, moze naprawde OZOG i 2 kolesi zrobili chujowa atmosfere i trener sie wkurwil.. nic juz nie wiem z tego calego pogmatwalstwa...

~zysmond | 2007-09-6 23:18

Takiej pełnej prawdy to nie mówi zapewne nikt. Ani ci piłkarze, którzy do niczego złego się nie przyznają, ani władze klubu w swoim uzasadnieniu stanu rzeczy, ocenie klubu, a tym bardziej trener, który wymyśla ciagle usprawiedliwienia i znajduje winnych (a sam też żadnego błędu nie popełnił). A jaką prawdę mówią ci kibice, którzy oskarżają Ożoga, że przez 20 lat tylko sprzedawał mecze i nic nie grał. Łatwo się przekreśla człowieka, innego równie łatwo wychwala, ma jednego po 20 latach dobrej gry i przy tylu zasługach bluzga się przez cały mecz, drugiego, który dla klubu niczym się specjalnie nie zasłużył ze wszystkiego usprawiedliwia...

~K.O.W.A.L. | 2007-09-6 23:18

Kij daj juz sobie luz stary nie jestem tutaj po to by sie z toba albo z kims innym klucic... nie podoba ci sie ze tu jestem to nie czytaj moich komentarzy czy ja przypieprzam sie do ciebie? Zacznij moze rozmawiac na temat Stalowki a nie na moj temat...

~D. | 2007-09-6 23:30

Mariusz da rade powrzucac filmiki i zdjecia z forum
np:
» LINK ?

~decter | 2007-09-6 23:31

Z drugiej strony patrzac nikt nie powie do gazety, kusiak:\" sprzedałem mecz za tyle a potem jeszcze jeden bo duzo płacili...\"
kasiak:\" .. tak tak ja tez cos tam dostałem ale dalem zonie...\"
Orzóg:\" ja to w swojej karierze sprzedałem wiecej meczy niz wy zjedliscie kotletów...\"

pierolenie głupot, adamus był była fajna ekipa, nie trzeba było zmieniac, psuc. A teraz mamy kłutnie, stres, spory i dramatyczne przygotowanie do sezonu, gdzie było na to tylko 3 tygodnie. A juz ci obcokrajowcy za gigantyczna kase to dramat...
Kibicujesz stalowej a tu połowa z nikad, 3 swiat

~123 | 2007-09-6 23:34

jesli jest tak slabym trenerem albin niech sie poda do dymisjii ale ta nasza byla wielka trojca niech nie udaje niewiniatek bo dobrze wiedza za co ich wyjebali...czasami sei tak zastanawiam\'\'jak mozna siebie sprzedac?\'\'...a jednak mozna tylko w tym momencie\'\'ludzie w pogoni za pozycja,pieniędzmi i dupami rozmijaja sie z WARTOŚCIAMI\'\'.STALÓWKA 2die4...

~do123 | 2007-09-6 23:40

co ty kurwa do nich masz bzdziuchu zajebany...widziałeś jak coś sprzedawali czy co,weż se wypierdku koło i pierdolnij się w czoło.

~gregor | 2007-09-7 00:00

ja ta trojke bede bronil rekami i nogami.bo sa to zawodnicy ktorzy w kazdym meczu daja z siebie wszystko,i serce i dusze.a za tymi przekretami w tym sezonie stoja panowie:WIETECHA i MACIOROWSKI.tak tak ten WIETECHA ktory udaje swietego na kazdym kroku.....

~do avedon | 2007-09-7 00:02

pilkarz nie moze obstawiac meczy w zakładach bukmacherskich, nie moze jego zona ani nikt z rodziny, jeszcze nie moze wiele rzeczy alkohol, hobby kontuzjogenne itd. ale na to jest w normalnym klubie umowa, podpisuja, jest złamana - wylatujesz. Jesli ktos grał dla stalowej 20lat jest szacunek ale jesli złapali go na obstawieniu chocby 1 meczu i kombinowaniu na szkode klubu, to nalezy mu sie w łeb.

~Baciar | 2007-09-7 00:10

a bylo to tak: Stalowka przegrala z Pelikanem, w dodatku az 5-0, wiec Mikus poczul ze moze wyleciec. Sprzedal wiec bajeczke, ze to panowie KOK odpuscili bo chca sie go pozbyc. Tylko dlaczego wczesniej wtopil 3-0 z Podbeskidziem? Te glaby z zarzadu nic nie kumaja, Mikus obwinal ich sobie wokol palca. Prawda jest taka, ze zawodnicy nie sa przygotowani do gry! nie maja sily, zero taktyki! nawet w klasie okregowej zespoly maja taktyke, jakies zagrania opracowane, a u nas nic nie ma! pojechali na puchar do czwartoligowca, ktory jeszcze nie wygral w lidze i meczyli sie 120 minut. Mikus po meczu w Lomzy plakal, ze porazka spowodowana byla zmeczeniem - przeciez na pucharze powinno byc 2-0 do przerwy i juniorzy powinni wejsc na boisko. ale oni nie moga wygrac nawet z cieniasami. A najlepsze jest to ze Albinek chwalil zespol po meczu w Lomzy... on sie poprostu nie nadaje, im szybciej poleci tym lepiej. oby jakos dograc runde, nie stracic kontaktu z zespolami znad kreski i grac na wiosne juz z nowym trenerem. oby tylko nie Adamus, moze Bialek?

~Baciar | 2007-09-7 00:12

dodam jeszcze tylko jedno: mam nadzieje ze z Mikusiem poleci ten drewniak Drozd. gra tylko i wylacznie dlatego, bo lize dupe Kwiatkowi.

~artykul | 2007-09-7 00:14

Jezeli nie wiecie to wam powiem, ze trenerzy, sedziowie, pilkarze itp. nie moga obstawiac zadnych meczy nie tylko swoich wiec sam fakt, ze byli widziani w STS-ie. Po co snuc domysly czy obstawiali mecze Stalowki, czy nie. Mozliwe ze tego sie nigdy nie dowiemy. Wybral taki zawod, chcieli latwe pieniadze, to mogli zagrac w totka

~gut | 2007-09-7 00:20

Przeczytalem tego wywaiad w SZtafecie 2x i POWIEM, ZE TROCHE glupio z nimi wyszlo... Moze my miejmy honor i pokazmy klase i wywiesmy jakiegos transparenta: Mietek, Gaza i Marek przepraszamy. Mysle, zy bylby to fajny gest z naszej strony. Niczego to nie zmieni, oni tez tu juz nie wroca, adamus tez nie wroci bo tam ma podobno raj. Jakie jest wasze zdanie?
Ja tak sobie pomyslalem, jak przeczytalem na drugiej stronie tego wywiada, gdzie kusiak mowi:
–Bez wzgledu na to, cosie stało stali nigdy źle zyczyc nie bede. Bo Stal to co wiecej niz prezes Lompe czy trener Mikulski. Szacunek Maro!

~Damian | 2007-09-7 01:22

Powiem krotko- Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniadze!!!

~karol | 2007-09-7 06:51

wywiad przeczytałem i niestety potwierdza się prostactwo i prymitywizm Dzikiego spowodowany jego pazernośćią za kasą{chodzi o tą sierpniową wypłatę za kilka dni \\\"pracy\\\"}

~skarpa | 2007-09-7 07:13

Adumus nie przepierdalal meczy po 0:5 bo raz, że drużyna jeszcze od czasu do czasu biegała po boisku, a dwa że grał tylko i wyłącznie defensywę!! 1 napastnik to max jak był! A Albin próbuje grać nowocześniej - 2-3 napastnikami, aby gra jakoś wyglądała ofensywnie - ale że napadziorów nie mieliśmy, a obrona popełniała błędy jak w okręgówce i traciliśmy bramy w pierwszych 10 minutach to były tego rezultaty!! Kto wie jak potoczyły by się te mecze gdybyśmy to my pierwsi uwalili bramę. Mikulski miał do dyspozycji 2 napastników! Gęsle bez formy i streciwilka ktory niestety nic nie gra - i czym tu grać? Obrona przetrzebiona, pomoc bez formy - żaden trener z tego nic nie zrobi!! Nigdy nie było tak, że na ławce siedział 1 zawodnik + juniorzy. TAK SIE NIE DA WYGRYWAĆ!! I skończcie z tym adamusem, bo on też taki trener że hoho - taktyki niesamowite opracowywał poprostu - 99% to gra defensywna z czego było pełno remisów. Druzyna była słaba za Sławka i jest słaba teraz - taka prawda. Fakt jeszcze taki - mamy najsłabszą obrone od lat - Balon niestety wiele błedów (grał z kontuzją, teraz jest rezerwowy BR w składzie więc może kiedyś odpocznie) - macior bez formy, lawecki kontuzja, drozd bez umiejetnosci - pozostaje 2 obroncow (w tym jeden dopiero od kilku meczy).
I tak ja to widzę.

~akapulko | 2007-09-7 07:28

Niech zawsze przed meczem każdy piłkarz stali idzie do bukmachera i obowiązkowo postawi na zwyciestwo stalowki! Wtedy by wygrywali! Podwojna motywacja!

~zielak69 | 2007-09-7 08:10

Po przeczytaniu wywiadu z KOK macie cały prawdziwy obraz sytuacji jaka panowała( panuje) w Stali za czasów Lompego, Kwiecińskiego i Mikulskiego. Bez żadnej ściemy. Nie jestem adwokatem całej trójki. Ze względu na moje pochodzenie mogłoby mnie to wcale nie interesować. Ale interesuje, gdyż zależy mi na losie Stalówki. Szacunek dla całej trójki - Zielak69

~krasnik | 2007-09-7 08:21

popieram Zielaka69 ale zachowanie niejakiego Kotulskiego to skandal.

~Tomasz | 2007-09-7 08:47

wie ktos o ktorej godzinie trening przeprowadzi Arka ?????

~007 | 2007-09-7 09:00

~xyz | 2007-09-7 09:05

jak narazie uslyszelismy konkretna spowiedz jednej strony.ze strony zarzadu byl jeden komentarz: bardzo slaba gra i przez to duzy wplyw na gra i wyniki calego zespolu.mogli ich zawiesic itp.ale jak slysze opinie tych wyrzuconych na temat niektorych wzmocnien to widac ze w zespole nie bylo dobrze.a w tej sytuacji wynikow nie bedzie.nie sprawiedliwe jest podejscie co do Adamusa ktorego wyjebali po Polonii 0-3 a albin juz mial kilka ze tak powiem tragicznych wtop.tutaj albo pilkarze graja przeciwko niemu albo tak ustawia zespol(Keska w slasku zagral na prawej stronie i Stal potrafila stwarzac sytuacje).a co do komentarzy ze ci lub inni zawodnicy nie mieli wczesniej nic wspolnego ze sprzedawaniem meczy...znam paru co trenowalo i pozniej gralo z mietkami,rybakami,sajdakami,trawinskimi.mozna sie od Nich sporo dowiedziec.slowem \'\'pilkarski poker2\'\'...

~oprawa | 2007-09-7 09:35

Jak Mlyn będzie na krytej i będzie zachmurzenie jak teraz to mozna zrobić oprawe w tym stylu-
» LINK

~napinacz | 2007-09-7 09:49

Napinke czas zacząć;
ARKA, ARKA, ARKA, TO SZMACIARKA!

~... | 2007-09-7 10:07

~oko | 2007-09-7 10:14

Niech ktoś przejmie Stalówkę!

~akapulko | 2007-09-7 10:19

ZROBMY WRESZCIE OPRAWE NA POZIOMIE II LIGI!

~byfuch1 | 2007-09-7 10:20

NO i jak sie czujecie wy szmaciarze co wyzywaliscie cała trójke na meczu??!!

~akapulko | 2007-09-7 10:21

ja nie wyzywalem!

~akapulko | 2007-09-7 10:26

Skad wiecie ze oni mowia prawde?! Ja im wierze na 88%!

Kotulski KURWA! Mikulski KURWA! Lompe KURWA!

albo

Kasiak KURWA! Kusiak KURWA! Ożóg KURWA!

ALE TO JUŻ BYŁO!

~iks | 2007-09-7 10:30

Znow fachowiec od blamaży znalazł wymówke aby siebie wybielic - mało czasu na przygotowanie do sezonu. On niedługo bedzie nam wmawiał ze przegrywa bo mecze sa w sobote a nie np. w czwartek . Chyba w sobote powinnismy mu pomachać białymi chusteczkami i zaśpiewać coś miłego

~OMI | 2007-09-7 10:36

Bedzie GOOOOOOOOWNO a nie oprawa! Jak zawsze!! I co powiedza te kurwy co tak bluzgaly na nich!? Beda gadac kurwa ze nie maja racji, ze mikulski jest super i ze to oni dalej sa wszystkimu winni!? Napewno ich nie namawaili zeby typowac w sts\'ie, jak nie wiesz jaka prawda to sie nie odzywaj!

Kasiak, SZACUNEK!
Kusiak, SZACUNEK!
Ozog, SZACUNEK!

~Kibic | 2007-09-7 10:59

» LINK Arka będzie osłabiona.

~bzyku | 2007-09-7 11:37

jezeli to prawda co pisze sztafeta to wynika z tego ze mietek mowi jakby nigdy wodki w gardle nie mial:/
kazdy wie ze pil, pije i zapewne bedzie pil.
a jezeli chodzi o sponsora to zawsze tak bylo ze gdzie on jest tam nie ma druzyny i gry. pisalem o tym nie raz i nic sie w tym nie zmienia niestety:/

~riki3 | 2007-09-7 11:41

Pokazcie mi inny klub , który tak sie żegna ze swoimi piłkarzami , co by nie było wychowankami klubu , którzy przez kilka i kilkanascie lat bronili barw Stalówki.Dla mnie jest to jeden wielki wstyd i skandal.Wielkie dzięki i szacunek dla Was , panowie KOK

~do OMI | 2007-09-7 12:29

TY tez sie nieodzywaj jak niepasz pojecia pajacu przeczytales jakis wywiad w ktorym mogli napoisac co chcieli i i tak niebedzie wiadomo czy to prawda wiec morda i tez sie nieodzywac gamoniu

~riki3 | 2007-09-7 12:40

do wyżej. Weź sie gnoju zasrany nie odzywaj jak nie masz zielonego pojęciao sprawie!!!!!!!!!!!!

~Fan | 2007-09-7 13:00

Popieram,że jedyne co mozna zrobic to przeprosic KOK, a MIKULSKIEGO bajkopisarza kopnąć w dupe

~dno | 2007-09-7 13:06

Dopiero wywiad w gazecie otworzył wam oczy?
Juz nie sa sprzedawczykami i Adamus nie jest be?
Adamus wróć????? a co poniektore balwany pisaly jeszcze niedawno. Ale to nic lepiej pozno niz wcale.
Wyjebac Mikulskiego, dograc runde, wyjebac jego zaciag, przetrenowac pozadnie przerwe zimowa sciagnac mlodych zdolnych, przeprosic sie z wychowankami i jest szansa na utrzymanie.
Tylko ludzie na Boga nie pozwolmy kwiecinskiemu wpierdolic tu Palika bo sie kurwa pochlasam chyba!!!!

~kam | 2007-09-7 13:07

tak czytam i czytam i zastanawiam sie gdzie pojawili sie cii ktorzy napierdalali na KOK no gdzie teraz nagle chlopcy sa wporzadku po co to bylo wyzywanie na meczu???? nie zasluzyli na takie pozegnanie chociarz nie sa do konca swieci bo nikt nie jest.........postawilem na stalowke w stsie :P:P:P

~bob | 2007-09-7 13:13

postawiłem w internecie w BWIN na stalowke jest kurs 7,00. Dałem za 100zł. Stalowka grac wierze w was!!!!!!!!!!!

~akapulko | 2007-09-7 13:13

TRZEBA WSZYSTKICH WYJEBAć Z ZARZąDU I ZROBIć WSZYSTKO OD POCZąTKU TYLKO TAK MOżNA OCZYśCIć KLUB Z TYCH KUREW CO GO NISZCZą! TRZEBA PROTESTOWAć, TRZEBA DZIAłAć!!! JAK NIE BęDZIEMY DZIALAć TO ZNISZCZą NASZą STALóWKę!

WYWIEśMY TRANSPARENT;

MAMY TRADYCJE, KTOREJ ZNISZCZYć NIE DAMY! A TYCH KTORZY NISZCZą NASZ KLUB NIEDłUGO POKONAMY!

~Profesional | 2007-09-7 13:19

.........Jeszcze raz powtarzam \" TO BYLI OSZUśCI I SPRZEDAWCZYKI \" I nie ma co wracać do tej sprawy ...Proszę nie wrzucać do jednego worka spraw z wyrzuceniem tych osób .....z obecną grą ...!!!!!
Trzeba się zmobilizować na mecz z Arką , a nie wracać i tworzyć jakieś zmyślone historie tylko po to aby skłócić Nas między sobą ..... Jak ktoś wpadł w nałogi z obstawianiem STS lub innego buka to powinien wiedzieć o co chodzi.......

~Argail | 2007-09-7 13:22

Do \"Acapulco\" i innych co trzeba zrobić jest opisane na FORUM » LINK

~akapulko | 2007-09-7 13:29

Wystarczy że zarząd poda się do dymisji przychodzi ktoś z prawdziwego zdarzenia tworzy SSA i po kłopocie

MAY TRADYCJE KTOREJ ZNISZCZYC NIE DAMY, A TYCH KTORZY KLUB NAM CHCA ZNISZCZYC NIEDLUGO POKONAMY!

~akapulko | 2007-09-7 13:36

Gdzie są stare zdjęcie Stalówki gdzieś z sezonów 1998 i starsze?! POTRZEBNE MI SĄ BARDZO!

~barnaba | 2007-09-7 15:01

Ktos tam pisze ze pil mietek czy ze pili. I co z tego? Dzis Mietek cie dwa razy przegoni po boisku, a te wypierdki od albinka w polowie nie nadaza. To jedno. A drugie to... nikt naprawde nie zegna wlasnych wychowankow w takic sposob, jak zrobioli w Stali. Murzynki sa cacy, inni tez, tylko nie swoi. Zenada do kwdaratu. Jutro sie zrehabillitujmy - ja tez bo jak wiekszosc nadawalem na nich i przeprosmy ich na meczu jakims transparentem lub okrzykiem i zamknijmy temat. Niech sie dzieje przyszlosc a nie histotria. Stalowka do boju, grac k***mac!!!

~giaur | 2007-09-7 15:13

dzisiaj na treningu balon skakal o tyczce a reszta jezdziła konno po biezni, taki jest ponoć najnowszy trend w europejskim szkoleniu. nastepny morderczy etap to gra w warcaby(mozna sie spocic) i szermierka na butelki

~RobkoStWolak | 2007-09-7 15:38

Do skarpy.

Zal mi takich ludzi jak ty. Leja na ciebie, a ty mowisz ze deszcz pada. Rola trenera polega na tym, zeby dostosowac taktyke do mozliwosci zawodnikow, oraz do potencjalu sportowego jaki maja. Jesli nie masz napastnikow, to grasz ofensywnie 2-3 napastnikami??? Chyba jestes chory. Wlasnie tutaj jest pies pogrzebany, ze Mikulski stara sie grac cos, na co nie ma zawodnikow. Jak ty sie chcesz wyscigowac samochodem, a masz malucha, to startujesz w Formule 1 ??? Nie - jedziesz na wyscig maluchow.
Dlatego Adamus jest o wiele lepszym trenerem - jak widzial, ze nie mamy potencjalu z przodu, to wolal nastawic sie na kontry i jakos to wychodzilo. Dzies jego remisy wszyscy przyjeli by z pocalowaniem reki, chyba lepiej zremisowac, niz dostawac baty 0:5 na oczach calej Polski w TV...
Jak masz zawodnikow ofensywnych, to grasz ofensywnie, jak nie - grasz na kontre. To tak jakbys chcial grac skrzydlami, ale nie mial szybkich, dobrych technicznie skrzydlowych... Glupota nie?
Radze ci zajac sie troch teoria trenowania druzyny pilkarskiej. Samo ogladanie meczow to zbyt malo, zeby oceniac prace trenera. No chyba, ze wedlug ciebie lepiej jest dostawac baty od wszystkich, ale z uporem godnym lepszej sprawy realizowac jakis wymysl trenera, ktory nie widzi nic poza swoim portfelem...

bez pozdrowien tym razem, raza mnie takie nieprzemyslane wypowiedzi...

~tyrolski | 2007-09-7 15:44

mikul to nieudacznik, wylac dziada a bedzie napewno lepiej. no i jeszcze wasze bozyszcze kotulski powinien sie do stadionu nie zblizać

~bob | 2007-09-7 15:56

stalowka grac jak nie to wpierdol po przegranym meczu, a mikulski huj nie bedzie juz wiecej przekupywal kibicow piwem stawianym w bajerze złamas jebany

~xxxx | 2007-09-7 16:03

Ludzie, przestancie sie tak napinac. Wiecie ze dziennikarze to frajerzyny i zadawali tendentycjne pytania Mietkowi i jego kumplom. Moze poczekajcie na odpowiedz z drugiej strony. Jeden news i Mikulski kurwa? Pierdolnijcie sie w leb kurwa jego mac. Jeszcze przed tym newsem Kasiak, Mietek i Kusiak byli kurwami, teraz chcecie ich blagac zeby wrocili. Ja pierdole, nie wierze we wszystko co jest w tym artykule, chociaz na pewno w druzynie rozowo nie bylo. Obawiam sie jednak ze Mietek lubi rysowac i wiele spraw przekolorowal. A wlasnie - Mietek schodzil z sucha koszulka po treningu? Kurwa, moze sie juz nie poci - chuj go wie. Odnosnie panow KOK to zostawilbym Kusiaka w skladzie. Kasiak szczegolnie lata swietnosci ma juz za soba a jego gra dyskwalifikowala go juz dawno. Mietek... gral twardo ale pilkarzom w II lidzie juz rady nie dawal, wiec powinien odejsc najpozniej po meczu ze Strozami. Takie bylo moje zdanie od poczatku tej sprawy.
Mowie wiec jeszcze raz: wylejcie sobie kurwa wiaderko zimnej wody na leb to zaczniecie trzezwo myslec i bedziecie pisac komenty konkretne a nie strzelane z dupy po przeczytaniu kurwa wypocin journalistow

~hmm | 2007-09-7 16:28

dlaczego nowy news zniknal ???

~martini | 2007-09-7 16:29

do XXX - nie zgadzam się z teorią, że \"dziennikarze to...\". Poczytaj w Przeglądzie Sportowym materiał z czwartku. Tam jest wszystko, czarne na białym. Dlaczego dzieje się jak się dzieje, mówi Mikulski, mówią zawodnicy. Nie ma żadnej wrogości, tylko meritum sprawy. Zgadzam się, spowiedź Mietka, Marka i Andrzeja to merytorycznie materiał słabiutki, robiony dla poklasku i pod publiczkę. Ale są dziennikarze i \"dziennikarze\". Dla mnie, osobiście, to co było w PS jest znakomite

~Banda | 2007-09-7 16:55

Stare zdjęcia są na forum

~kibic Stali | 2007-09-8 10:00

ciekaw tylko jestem ilu z Was, wpisujących się tutaj i zostawiających teksty typu \"mikulski wypierdalaj\" darło wtedy ryja na tych trzech piłkarzy, skandując później nazwisko mikulskiego. mnie od samego początku ten trener nie przekonywał. wyniki osiągane przez niego w poprzednim sezonie to w dużej mierze zasługa poprzedniego trenera, który stworzył drużynę, która była ze sobą zgrana i miała charakter. widocznie piłkarze grali w zeszłym sezonie jeszcze taką siłą rozpędu, która została im po Adamusie i tylko dzięki temu się utrzymali. jak narazie to mikulski nie dość, że nic nie osiągnął z tym zespołem to jeszcze zniszczył to, co było tworzone od ładnych kilku lat - teraz zespół wygląda tak, jak powiedział Mietek - zbieranina. o obliczu drużyny, która najpierw awansowała do 2 ligi, a później się w niej utrzymała w dużej mierze dzięki wychowankom klubu, decydują teraz obcokrajowcy, dla których Stalowa Wola jest tylko przystankiem na pół, albo góra jeden rok. jeśli mecz z arką będzie w plecy, to zawsze będzie z tego jeden plus: mikulski odejdzie ze Stalowej.

~naoczny | 2007-09-8 10:17

mietka w bialym sts-ie tez widzialem, a to ze pije? jak ma za co to pije. tez czlowiek. nie sadze, zeby tylko to bylo przyczyna porazek druzyny. jakbyscie widzieli jakie imprezy byly u wislakow z czasow frankowskiego i zurawskiego. tyle, ze oni nie bujali sie po barach.

~007 | 2007-09-8 11:32

i huj wam do tego ze pije jak i tak najwiecej zapierdalal na meczach, a co wy mu kurwa placicie czy jest waszym niewolnikiem, pewnie jak by pil z wami tak jak Mikulski to byl by super gosciem tylko ze on na was sra i ma zreszta calkowita racje sadzac po tym jak traktujecie zawodnikow

~mati | 2007-09-10 00:05

musi to rozstrzygnac specjalna komisja sledcza!

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz

Stal Stalowa Wola             Wisła Sandomierz
2023-06-10, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski

5 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Stal Stalowa Wola 32 21-5-6 68
2 Wieczysta Kraków 32 19-7-6 64
3 Avia Świdnik 32 17-11-4 62
4 KSZO Ostrowiec Św 32 16-7-9 55
5 Podlasie Biała Podlaska 32 13-12-7 51
6 Cracovia II 32 15-5-12 50
7 Wisłoka Dębica 32 14-7-11 49
8 Sokół Sieniawa 32 14-4-14 46
9 Czarni Połaniec 32 14-2-16 44
10 Orlęta Radzyń Podlaski 32 13-4-15 43
11 Korona II Kielce 32 10-9-13 39
12 Podhale Nowy Targ 32 11-6-15 39
13 KS Wiązownica 32 11-6-15 39
14 ŁKS Łagów 32 11-4-17 37
15 Unia Tarnów 32 9-9-14 36
16 Chełmianka Chełm 32 8-10-14 34
17 Wisła Sandomierz 32 8-6-18 30
18 Lublinianka Lublin 32 6-2-24 20

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
Avia Świdnik 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 95 509 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 106 056 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 20 274 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 76 221 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.00925
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |