Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Czarni Jasło (Juniorzy)

Stal Stalowa Wola - Czarni Jasło (Juniorzy)

Juniorz starsi (grano 2x45)
Stal Stalowa Wola - Czarni Jasło
0-1 Dubiel'10
0-2 Dubiel'40
1-2 Tabaka (k)'47

Stal: Furtak - Paterek, Sałek, Kuliński Piotr, Kuliński Paweł (46Jakubowicz) - Mączka, Krasoń, Tabaka, Samko - Gilar, Świąder (46Niedbała).
Czarni: Cyran - Muzyka, Kosiba, Setlak, Halz (80Bartuś) - Kukowski, Dziedzic, Dubiel, Kmiecik - Myśliwiec (82 Belczyk), Żuraw (70 Strój).

W pierwszej połowie na dosyć podmokniętym, trudnym terenie gra toczyła się w środku boiska. Przewagę nad piłką objęli gospodarze, którzy od samego począdku mogli już prowadzić po ładnej akcji sam na sam z bramkarzem Czarnych. Świąder nie wykorzystał tej dogodnej sytuacji. Takie sytuacje lubią się mścić i w 10 minucie meczu po przypadkowej i szczęśliwej sytuacji na 0-1 strzela napastnik Czarnych. Do przerwy goście cofnęli się na własną połowę szukając gry z kontry. Drużyna z Jasła bardzo skutecznie odpierała ataki zawodników Stali i w 40 minucie po 50 metrowym rajdzie zawodnik Czarnych podwyższa wynik na 0-2. Po przerwie zdeterminowani zawodnicy Stali ruszyli na bramkę rywala i w 47 minucie po zagraniu piłki ręką w polu karnym gości sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podszedł Tabaka i ładnym uderzeniem pokonał dobrze w tym meczu dysponowanego bramkarza Czarnych. Do końca meczu stalowowolanie mięli kilka okazji do wyrównania (strzały na bramkę Gilara, Mączki, Samka), lecz brakowało tego ostatniego podania, czy celnego strzału. Wynik końcowy Stal 1-2 Czarni
Trener: Leszek Brzeziński

W pozostałych meczach: Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów (przełożony), KKS Kolbuszowianka - Stal Sanok (przełożony), Siarka Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba 2-1, Błękitni Ropczyce - JKS Jarosław 1-4, Karpaty Krosno - Stal Mielec 1-2, Igloopol Dębica - Resovia Rzeszów 5-1

Tabela po 5 kolejce:
 Lp.        Drużyna           Mecze      Pkt       Bramki
 1.     Stal Mielec                  5         12        19-2
 2.     Igloopol Dębica           4         12        12-1
 3.     JKS Jarosław               5         12        11-6
 4.     Czarni Jasło                5         11        10-6
 5.     Stal Rzeszów               3         7         9-0
 6.     Siarka Tarnogrzeg       4         7         5-4
 7.     Karpaty Krosno           4         6         9-6
 8.     Wisłoka Dębica            4         5         7-7
 9.     Stal Sanok                  3         3         3-6
 10.    KKS Kolbuszowianka   3         3         3-7
 11.    Stal Stalowa Wola       4         1         4-9
 12.    Błękitni Ropczyce        4         1         3-17
 13.    Resovia Rzeszów        4         0         5-12
 14.    Stal Nowa Dęba          4         0         3-20

Następny mecz: Stal Rzeszów (wyjazd)

Środowy mecz z Resovią Rzeszów został przełożony na inny termin z
powodu złych warunków atmosferycznych.Przełożone zostały także: Stal
Nowa Dęba - Błękitni Ropczyce, Stal Rzeszów - KKS Kolbuszowianka, Stal
Sanok - Siarka Tarnobrzeg, Igloopol Dębica - Karpaty Krosno

W 4 kolejce zostały rozegrane tylko 2 mecze: JKS Jarosław - Stal Mielec
0-2, Czarni Jasło - Wisłoka Dębica 0-0


Juniorzy młodsi (grano 2x40)
Stal Stalowa Wola 1-0 Czarni Jasło
1-0 Horajecki'50

Stal: Skrzypek - Bieszczad, Lichy, Idec, Ulawski (41 Tkacz) - Torba, Horajecki, Mróz, Uliasz (60 Tofil) - Paprocki, Lekan (41 Butkowski).
Czarni: Kukowski - Wichowski, Jarosz, Gustek, Bartuś - Martowicz, Zegarowski (41 Skicki), Wiewiórski, Ochwat - Henzel (75 Machowski), Sufnarowski.

Początek meczu zawodnicy "Stalówki" podeszli badawczo do przeciwnika. Bardzo dobra gra w obronie lecz atak pozostawiał dużo do życzenia. Przez pierwsze 20 minut bardzo dużo walki w środku i na bokach pomocy. Dopiero w 25 minucie po dobrym dośrodkowaniu z lewej strony Lekan wyszedł sam na sam z bramkarzem Czarnych lecz źle przyjął sobie piłkę i nie zdołał oddać celnego strzału. Słupek po strzale z 30 metrów Damiana Paprockiego w 30 minucie meczu zapoczątkował dobre akcje ze storny młodych graczy Stali. Lecz do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie gra z obu stron stała się bardziej żywsza. W 45 minucie meczu po 6-7 podaniach prawą stroną Damian Paprocki wyłożył dokładnie Bartkowi Horajeckiemu piłkę, a ten z 7 metrów nie dał szans bramkarzowi z Jasła. Od tego monentu zawodnicy Stali czynili starania o kolejna bramkę, lecz brakowało szczęścia. Trzy akcje sam na sam zmarnował Damian Paprocki, gdzie w jednej z nich faulowany był w polu karnym lecz sędzia nie podyktował rzutu karnego. Piotr Torba mając wyłożoną piłkę jak na tacy przestrzela na pustą bramkę. Za kilka chwil ten sam zawodnik po bardzo ładnym dograniu ze środka pola znalazł się sam na sam z pustą bramką i trafia w słupek. Dogodne sytuacje marnowali również goście. Gdyby podliczyć wszystkie 100% akcje z obu stron wynik byłby zapewne 7:2 dla "Stalowców", lecz słupki czy akcje sam na sam w piłce nożnej się nie liczą. Zawodnicy z Jasła mając w tym dniu dużo szczęścia rzucili wszystko na jedną kartę, lecz obrońcy oraz zasługujący na wyróżnienie, debiutujący w bramce Stali w tym sezonie Damian Skrzypek nie dał się zaskoczyć. Końcowy wynik 1-0 i zasłużone zwycięstwo Stali.
Trener: Karol Bulak

W pozostałych meczach: Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów (przełożony), KKS Kolbuszowianka - Stal Sanok (przełożony), Siarka Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba 5-0, Błękitni Ropczyce - JKS Jarosław 3-1, Karpaty Krosno - Stal Mielec 0-6, Igloopol Dębica - Resovia Rzeszów 0-0

Tabela po 5 kolejce:
 Lp.        Drużyna           Mecze      Pkt       Bramki
 1.     Stal Mielec                  5         15        28-2
 2.     Igloopol Dębica           4         10        14-1
 3.     Siarka Tarnobrzeg       4         9         16-3
 4.     Stal Stalowa Wola        4         9         5-2
 5.     Błękitni Ropczyce         4         9         7-11
 6.     Resovia Rzeszów         4         7         6-5
 7.     Stal Rzeszów               3         6         12-3
 8.     Karpaty Krosno            4         6         12-12
 9.     Czarni Jasło                 5         6         12-14
 10.    Stal Sanok                  3         3         1-4
 11.    JKS Jarosław               5         3         8-20
 12.    Wisłoka Dębica            4         0         1-10
 13.    KKS Kolbuszowianka    3         0         3-17
 14.    Stal Nowa Dęba           4         0         1-20

Następny mecz: Stal Rzeszów (wyjazd)

Środowy mecz z Resovią Rzeszów został przełożony na inny termin z powodu złych warunków atmosferycznych. Przełożone zostały także: Stal Nowa Dęba - Błękitni Ropczyce, Stal Rzeszów - KKS Kolbuszowianka, Stal Sanok - Siarka Tarnobrzeg, Igloopol Dębica - Karpaty Krosno

W 4 kolejce zostały rozegrane tylko 2 mecze: JKS Jarosław - Stal Mielec 0-8, Czarni Jasło - Wisłoka Dębica 3-1

Komentarze (33)

~ZNAWCA | 2007-09-10 22:35

powiem jedno, jaka gra juniorow taka przyszlosc Stali... czyli chuja WARTA GRA..takimi trenerami to mozna sobie dupe podcierac...

~.... | 2007-09-10 23:37

Nie przesadzaj z tymi trenerami. Wiekszosc \"zawodników\" to maloletni alkoholicy lub gorzej. Nawet najlepszy trener nie pomoze, jesli wiekszosc \"talentow\" teskni za tym, zeby wyskoczyc do planety albo pokusy, nałożyć tubkę żelu na włosy i zalać pałę.

~Sitek | 2007-09-11 06:41

alkocholicy czyt. Kijana

~xax | 2007-09-11 07:51

Decyzje w sprawie trenera.
» LINK

~ZKS-U Junior | 2007-09-11 09:34

Ja nie pije już 3 tygodnie bo zaczął się już rok szkolny i wiecie rodzice i nauczyciele wyczują. A na wakacjach nieżle dawałem. Gram w Stalówce a kiedyś będe grał w pierwszym zespole zobaczycie. Wódka mi nie przeszkadza ani palenie w grze. Starsi to robią i jakoś grają a ja biore przykład od nich.

~mlody | 2007-09-11 09:54

Dramatu ciag dalszy... » LINK

~Stachu | 2007-09-11 12:19

No to wpadliśmy z deszczu pod rynnę...

~ss | 2007-09-11 12:36

Kto został tym trenerem bo nie dizialaja te linki mi

~Sosnowiec | 2007-09-11 13:00

Tochel, to przecież stary wyjadacz od buków. Kupi , sprzeda wyjdzie na swoje :_)
Zagłebie Sosnowiec nam współczuje!

~ja | 2007-09-11 13:45

a wracajac do juniorow to \"w dupie byliscie i gowno widzieliscie\".a jak macie jakies jeszcze ale to przyjdzcie na trening i sie wykarzcie...trener z pewnoscia bedzie chcial zobaczyc jak sie prezentujecie - to po pierwsze, a po drugie czy ktos z was widzial wogole jakis mecz ostatni juniorow?zapewne nie bo siedzicie tylko na stronie i patrzycie na nowe newsy a pozniej komentujecie.

~maciek | 2007-09-11 13:51

a huj mnie obchodza wasze mecze

~MINIK | 2007-09-11 14:01

MACIEK JAK CIE NIE OBCHODZĄ MECZE I PILKA TO NIE KOMĘTUJ BO TYLKO ZASMICZAS TA STRONE
POZDRO DLA WIERNYCH KIBICÓW \'STALÓWKI\'
TYLKO STAL NA DOBRE I NA ZŁE

~bzyku | 2007-09-11 14:05

sosnowiec, kszo, podbeskidzie - wszystko skorumpowane. wiec po jakiego chuja nam tochel koruptor??
40 mln ludzi w polsce a oni nie potrafia pozadnego trenera sciagnac:/ zalosne

~MINIK | 2007-09-11 14:11

balon ma kontuzje i z tego co pisza nie zagra przez okolo 5-tygodni

~ZKS | 2007-09-11 14:19

I BARDZO DOBRZE ŻE NIE ZAGRA WSZYSTKIE PRZEGRANE MECZE TO PRZEZ NIEGO!

~obiektyw | 2007-09-11 14:19

no cóż prawda jest beznadziejna.... od podstaw widac,ze jest zle,bo jak nas Jaslo leje... to juz parodia, talentow niewidac,a ostatnim to chyba byl stręciwilk,ale juz sie rozmienil na drobne,a z obecnych to jakies nieporozumienie... NIESTETY 3 LIGA bankowo na dłuuuuuugie lata

~!! | 2007-09-11 14:31

~stalowiec | 2007-09-11 15:17

Ja bym chcial zeby dac Streciwilkowi szanse na zagranie kilku meczy w pierwszym skladzie...tak naprawde to gral bardzo malo...a przeciez to duzy talent, w juniorach gral pierwsze skrzypce...twierdze ze jest lepszy od Gesli...sprowadzaja zawodnikow z poza granic naszego kraju (chociaz Nakoulma to swietny zawodnik, ale wydaje mi sie ze tylko on jest dobry ztych wszystkich obcokrajowcow)a nie dadza rozwinac sie i pograc troche chlopakom ktorzy sie w Stali wychowali.Mysle ze zagrali by pare meczy i naprawde mogliby troche namieszac...

~racja | 2007-09-11 15:25

Ostatnio z uporem stawiano na Gęśle zamiast np na Streciwilka. W normalnym klubie nie powinno byc tak, ze na sile trzyma sie zawodnika, ktory nic nie gra

~starymysliwy | 2007-09-11 15:30

jak traktuja i wogole patrza na juniorow w tym klubie to wielka katastrofa ....

~kibic | 2007-09-11 15:41

» LINK
znowu wróciła kandydatura pseudo trenera Palika. TRAGEDIA

~jaa... | 2007-09-11 15:56

Jezeli ma ktos zostac trenerem z tej trojki (Federkiewicz, Palik, Tochel) to nasuwa mi sie jedno zdanie na mysl:

MIKULSKI ZOSTAŃ !!!!!!

Tak apropo Palik nie mialby normalnego zycia w Stalowej, nikt go tutaj nie chce (hmm moze tylko Tadek Kwiecinski).

Palik, jak to czytasz ......NIE CHCEMY CIE TUTAJ !!!!!!!!

~Daro | 2007-09-11 15:58

Jak bym mial wybierac kogos z tej trojki, to zdecydowanie postawilbym na Federkiewicza....prosze tylko nie Palik ani Tochel..........

~zks | 2007-09-11 16:48

federkiewicz odpada,bo juz w Cisnej pokazał,że jest pseudotrenerem.
Palik wydaje się najlepszym kandydatem z tej trójki kandydatów.

~gregor | 2007-09-11 17:27

piotrowicz,tochel,palik,federkiewicz,probierz,sajd ak,wojdyga,taki powinien byc sztab szkoleniowy.wojdyga-trener bramkarzy,palik-finanse czyli kup sprzedaj,tochel-do siedzenia w knajpie z pilkarzami po meczu,piotrowicz-trener obrony,federkiewicz-od narzekania na pilkarzy sedziow murawe itp.,sajdak-spec od podawania zelu napastnikom.

~K.O.W.A.L | 2007-09-11 17:34

Mecz z Turkiem juz niebawem, a narazie nie ma wiadomosci co do Mikusia i jego pozostania w Stali? Chyba jednak zostanie do meczu... Jesli wygra to zapewne dadza mu szanse do konca sezonu... Wydaje mi sie ze jednak nie bedzie nowego trenera bo tak naprawda to nie ma lepszych ktorzy by chcieli przejac Stal w takiej sytuacji.. Jestesmy na spadkowej pozycji, mamy do dupy pilkarzy, i oprocz tego w grudniu zostanie nam jeszcze gorszy sklad.. no chyba ze jakies dobre transfery zrobi nowy trener.. ale z naszym budzetem to mozna sobie sprowadzac emerytow..

~STAL ZKS | 2007-09-11 17:40

najlepiej by było jakby trenerami zostali Wojdyga i Sajdak albo co niestety mało realne Adamus
a Palika nie chcemy!!!

~Damian22 | 2007-09-11 18:48

FEDERKIEWICZ?? COŚCIE LUDZIE POSZALELI. ON TO SIE NA 4 LIGĘ NIE NADAJE A CO DOPIERO 2.
PALIK? JUŻ BYŁ I HUJA ZROBIŁ WIEC NAPEWNO NIECH TU NIE PRZYCHODZI.

~wow | 2007-09-11 19:30

jak wezma palika to bedzie przypał , lepiej jakby sie wtedy wycofali niz z tym burakiem mieli firmowac nasza Stalowke

~Damian22 | 2007-09-11 19:51

na sportowych faktach czytałem przed chwilą że dziś palik był już w naszym klubie na rozmowach wstępnych. jutro ma już zapaść decyzja. czyli wiadomo jaka..............
JEBAĆ ZARZĄD JEBAĆ.
EMERYCI JEDNI

~misiek | 2007-09-11 20:43

» LINK No to będzie lipa jak nie wiem co

~lok | 2007-09-11 20:53

najlepiej niech zostanie mikulski trenerem do konca sezonu

~Stolec | 2007-09-11 20:59

no to bedzie ubaw.. Z jednego chujowego trenera zrezygnuja zeby zatrudnic nastepnego chuja.. co za pojebancy..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 3 048 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 380 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 14 480 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 400 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03737