Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Tur Turek - STAL Stalowa Wola 1 : 0 (1:0)

Tur Turek - STAL Stalowa Wola  1 : 0 (1:0)
Faworytem tego spotkania była ekipa Adama Topolskiego, ale pierwsze minuty pokazały, że Stal przyjechała do Turku po to, by zainkasować trzy punkty. Miała ku temu okazje, ale to Tur okazał się skuteczniejszy.

Stal przystąpiła do meczu bardzo skoncentrowana. Już od pierwszych minut zyskała przewagę w środku pola i umiejętnie konstruowała ataki. Niestety brakowało wykończenia i konsekwencji w grze ataku Stali. Najczęściej piłka minimalnie mijała bramkę strzeżoną przez Sławka Janickiego, albo sam golkiper Tur zażegnywał niebezpieczeństwo utraty bramki. A ta moga już wpaść w piątej minucie kiedy to strzałem z dystansu popisał się najlepszy tego dnia na boisku Janusz Iwanicki. Na całe szczęście dla gospodarzy bramkarz Tur był na posterunku. Swoje okazje marnowali również Abel Salami oraz Prejuce Nakoulma.

Tur natomiast sporadycznie szukał okazji w kontrach. Zresztą ta drużyna znana jest właśnie z tego, iż głównie prowadzi grę obronną wychodząc z bardzo groźnymi kontrami. Tym Tur od początku sezonu karci swoich przeciwników. Takie kontry miały miejsce w 10 minucie gdzie przed szansą na zdobycie bramki stanął napastnik Tura Turek Krzysztof Sikora. Jego strzał minął minimalnie bramkę strzeżoną przez debiutanta w tej rundzie na pozycji bramkarza Stanisława Wierzgacza. Kolejna groźna kontra zakończona strzałem miała miejsce w 22 minucie. Wówczas to strzałem na bramkę popisał się Marcin Wojciechowski. Kolejny raz strzał tego samego gracza przyniósł wspaniały efekt i radość piłkarzy i kibiców Tura. W 40 minucie Wojciechowski był egzekutorem rzutu wolnego. Piłka uderzona z ponad 20 metrów wpadła w przysłowiowe okienko. I tak Tur zodbył pierwszą i jak się okazało później jedyną bramkę w tym spotkaniu.

Nadmienić należy, że chwilę wcześniej najlepszą okazje w meczu na zdobycie bramki dla Stali miał napastnik Salami. Po jednym z dośrodkowań otrzymał piłkę na jedenasty metr i strzałem przewrotką był bliski zdobycia bramki. Strzał jednak o centymetry minął bramkę gospodarzy.

Po zmianie stron do głosu doszli piłkarze Stali chcący odrobić poniesione straty. Jednak po kilku minutach gry jej przebieg się wyrównał. Piłkarze obu drużyn stwarzali groźne sytuacje. Jednak ponownie zawodziła celność i dokładność. Swoje okazje marnowali Łukasz Cichos i Piotr Skokowski z Tura Turek jak i wszechstronny Iwanicki oraz Longinus Uwakwe czy Przemysław Pałkus ze Stali.

Kolejne okazje nie przyniosły zmiany rezultatu a przebieg spotkań był nader zmienny. Najbardziej rozżaleni po ostatnim gwizdku sędziego głównego byli gracze Stali, którzy zgodnie stwierdzili, że zagrali jedno z najlepszych spotkań w tej rundzie, ale po raz kolejny zabrakło szczęścia i bramek. Co do szczęścia to chyba będzie je potrzebował trener Stali Albin Mikulski by pozostać na stanowisku trenera stalowców. Jednak wszystko wskazuje, że w najbliższych dniach wszystko w drużynie ze Stalowej Woli się zmieni. Wydaje się zresztą, że chyba jest to czas na szybkie posunięcia ze strony włodarzy klubu gdyż piłkarski dołek wśród graczy Stali jest ogromny a strefa spadkowa tuż tuż.

Tur Turek - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
1:0 - Wojciechowski 40'

Składy:

Tur Turek: Janicki - Grabowski, Różycki, Derbich, Matusiak, Olszewski, Bieniek (66' Stawiński), Cichos, Wojciechowski (91' Pieprzyk), Łagiewka (57' Skokowski), Sikora.

Stal Stalowa Wola: Wierzgacz - Lebioda, Gheczy, Maciorowski, Wieprzęć, Iwanicki, Krawiec, Uwakwe (75' Pałkus), Nakoulma, Salami (58’ Hadzic), Janicki (46’ Gęśla).

Żółte kartki: Iwanicki, Gheczy, Krawiec (Stal).

Sędzia: Mariusz Żak (Sosnowiec).

Widzów: 1500.

Trenerski dwugłos: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=219569

Komentarze (98)

~XYZ | 2007-09-15 18:25

oj oj, co sie stalo, porazka? niefortunna interwencja bramkarza, zle sie odbila pilka, sedzia nas skrzywdzil - ale nastepnym razem bedzie lepiej. ludzie obudzcie sie, lepiej nie bedzie bo niby skad? jak nie zmienie sie zarzad i ten niby trener to nic nie bedzie.
ps. lysielce z bzc skopcie sie po lbach

~xxx | 2007-09-15 18:30

TO BYLY MOJE OSTATNIE PIENIADZE WYDANE NA TYCH PEDALOW.
NASTEPNYM RAZEM PRZYJDE NA KRYTA JAK BEDZIE DESZCZ PADAL I NIE BEDZIE GDZIE PIWA WYPIC.
WYJEBAC WSZYSTKICH PILKARZY ZDEGRADOWAC DO 4 LIGI I ZACZAC OD 0 Z NOWYM SKLADEM.

~Gucio | 2007-09-15 18:34

Gra była dobra, można powiedzieć, że My atakowaliśmy, a Turek strzelał.. trochę szkoda straconych sytuacji, bo były naprawdę niezłe. Mam nadzieję, że sie utrzymamt

~piotrek1938 | 2007-09-15 18:43

A JA WIERZE ZE SIE UTRZYMAMY!!! STALOWKA!!!!!!!!

~warka | 2007-09-15 18:46

a mikulski mial zrobic na turze 4 pkt. RATUNKU!

~basket | 2007-09-15 18:54

Najlepsze wyjście to rozwiązać sekcje piłki i stworzyć dobrą drużynę kosza, na meczach kosza (oczywiście tych w najwyższej klasie rozgrywek) zawsze była super atmosfera i emocje dużo większe niż na meczach piłki. No i prawie nie było zadym, bo na szczęście na kosza nie dało się wejść przez siatkę!!!!!

~ehh | 2007-09-15 19:00

Naprawde mam juz dosc....Wkurwia mnie Mikulski....dobrze gramy...sedziowie nas okradaja z punktow, nasza druzyna to szpital ..... nie mam wszystkich zawodnikow.....zabraklo szczescia.......przeciwnik zagral rewelacyjnie......zagralismy na miare swoich mozliwosci.....wynik gorszy niz gra......

Kurwa dosc !!!!!!!!!!!!!!! Wyjebac zarzad, trenera, zawodnkow, dograc ta 2 lige juniorami, zaczac wszystko od poczatku w nowej 2 lidze, sciagnac zawodnikow ambitnych z regionu, mlodego trenera z ambicjami

~warka | 2007-09-15 19:04

i znowu przegralismy przez KASIAKA!

~nowy_team | 2007-09-15 19:07

lepiej zaczac od 4 albo ligo wszystko od nowa i budowac od nowa druzyne z nowym trenerem !!!

~wielki | 2007-09-15 19:11

jest super! vbrawo miokus! czekamy na zwyciestwa!

~www | 2007-09-15 19:12

RAKÓW WYGRAŁ 1-0

~suawek | 2007-09-15 19:23

Mimo ze nie bylem na meczu, to z relacji wynika ze jednak sa jakies postepy w grze Stali. Niestety dalej szwankuje skutecznosc strzalow, ale mam nadzieje ze za niedlugo i ona ulegnie poprawie.
Nie bylo kolejnego pogromu i to sie liczy, choc troche szkoda kolejnych straconych punktow.

~lolex | 2007-09-15 19:27

Czemu nie było kibiców stali w Turku??
Bo Turek to wioska??

~huj | 2007-09-15 19:31

i huj nastepna porazka ale huje kurwa dlaczego nie wyjebali mikulskiego daJcie nam kurwa adam,usa

~lis | 2007-09-15 19:33

Mikulski ty nie masz ambicji za grosz siedisz tutaj bo masz układ pierdolony układ z kwiecińskim i jaskowskim. RADZĘ ci spierdalaj bo może byc za późno!!!

~dziadzia | 2007-09-15 19:49

w każdym innym klubie trener z takimi wynikami juz dawno straciłby stanowisko, ale uklady rządzą sie własnymi prawami dla dobra klubu i kibiców Mikulski powinien podac się sam do dymisji...

~RobkoStWolak | 2007-09-15 19:53

No wiec tak:

Na poczatku przegrywalismy, bo pilkarze byli nieprzygotowani do sezonu przez Adamusa.

Pozniej przegrywalismy przez trzech pilkarzy, ktorzy niszczyli zespol od srodka i buntowali druzyne przecieko trenerowi, wiec nalezalo ich usunac.

Nastepnie przegrywalismy, bo nie grali zawodnicy sciagnieci przez trenera, ze wzgledu na brak dostarczonej dokumentacji.

A TERAZ?!!!
Teraz trener Mikulski mial czas doprowadzic zespol do formy, wyrzucil Kusiaka, Ozoga i Kasiaka, ma mozliwosc korzystania z zawodnikow, ktopych sam sprowadzil i..... i co?

A no nic, nadal dramat. Bo Mikulski jest lamaga, a nie trenerem. Szkoda, ze zamiast na to spojrzec realnie, wiekszosc z kibicow bronila go jak swojego ojca... Nawolywalem od wielu tygodni do zmiany trenera, czy naprawde zarzad musi zrownac Stalowke z ziemia i wtedy wziac kogos innego? Przeciez wszystkie zespoly w tabeli nam odjezdzaja, juz teraz mamy 5 punktow straty by wyjsc ze strefy spadkowej! Dajmy szanse mlodemu trenerowi z nizszej ligii, ktory nie ma \"nazwiska\" jak Mikus, czy Palik, ale kto bedzie ambitnie realizowal nowoczesna mysl szkoleniowa poparta realiami nowoczesnej pilkinoznej! A Mikulski niech wraca do Afryki, bo tam go (wedlug jego opowiadan) chcieli na trenera... Albo Paragwaj do lat 21. Hahaha! Zarty.

~15-latka | 2007-09-15 20:00

Mikuś nie przejmuj się tym co oni tutaj piszą.
PS. Czekam z utęsknieniem pod hotelem.

~RobkoStWolak | 2007-09-15 20:03

Aha, czyli jak nie pojedziesz na mecz, to nie masz prawa do swojej opinii, tak?
hmm... dziwne

~... | 2007-09-15 20:14

Dolcan Ząbki 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie


Adamus 1 miejsce w tabeli :)

~Dziadek | 2007-09-15 20:14

A ja mam 86 lat, wracam właśnie z meczu z Turku i pisze z laptopa, to mogę komentować???

~ja | 2007-09-15 20:19

pisalem pare tygodni temu ze jeszcze zaplaczecie za slwkiem

~wielki | 2007-09-15 20:42

i jeszcze jedno Adamus gral bez 4 podstawowych graczy i co wy na to? KURWY KWIATKA ,LOMPEGO I MIKULSKIEGO? JESTESCIE ZALOSNI!!!!!!!!!!!! TO WY ODPOWIADACIE ZA POGROM W STALI!!!!!!!!!!!!!!!! ZYGAC MI SIE CHCE! NORMALNOSCI WROC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~aaaaaaa | 2007-09-15 20:43

Młodego trenera nam trzeba!!!!

~Turek | 2007-09-15 20:48

Jakby ktoś nie wiedział to bramkę dla Tura strzelił Marcin Wojciechowski! Pozdro i powodzenia


ps. zmięcie bramkarza i bedzie ok

~nie ze Stali | 2007-09-15 20:49

Sorry, że pytam, ale jak grał Nakoulma oraz co o nim sądzicie?

~mlody | 2007-09-15 20:59

Nakulma, to najwiekszy boiskowy egoista, co z tego ze ma technike, jak wdaje sie tylko w kiwke i srednio mu to wychodzi... ma dobre kondycje, ale ogolnie nie pomaga zespolowi, duzo biega, ale zaden z niego pozytek... Jak sie nie nauczy podawac, to nic z niego nie bedzie.

~nie ze Stali | 2007-09-15 21:05

Moim zdaniem trener popełnia co do niego błąd, bo jest raczej lepszy na napastnika a nie na pomoc... widziałem go w Hetmanie i on tam po prostu co miał to wpadało... ale to już od trenera zależy...

~waldkraiburg | 2007-09-15 21:09

spadać do 3-ej ligi badziewie zaśmiecające 2-gą lige wszyscy jesteście guwno warci kibice ,kopacze i Mikulski razem wzięci do huty do roboty nieroby a nie na mecz pozdro ROWERY

~Zatorze 8 | 2007-09-15 21:10

Do RobkoStWolak
Jednego nie rozumiem z twoich tekstów które na dobre goszczą na tej str. Dlaczego Ty nie pójdziesz do klubu i tam im nie powiesz tego co wypisujesz tu w tych komentarzach. Piszesz tak \"Dajmy szanse młodemu głodnemu itd.\" Przecież my nie jesteśmy zarządem klubu więc nie mamy nic do powiedzenia i te swoje propozycje skierowane powinny być do ludzi z zarządu.
Jak jesteś taki mądry to po co marnujesz czas na uświadamianie gówniarstwa na tej stronie ? Te twoje wywody na nic się zdają bo i tak lipa. Dlatego skoro ty wiesz co zrobić a raczej kto to może zrobić to idz do Kantoru i powiedz Kwiecińskiemu o co ci chodzi może cię wysłucha i będziesz trenerem lub ktoś kogo zaproponujesz. Na tej str. nie potrzebujemy doradców ani fachowców od krytykowania wszystkiego i wszystkich.

~dol;/ | 2007-09-15 21:11

panie Mikulski odejdz pan bo tu juz nic niezdzialasz a i pewnie Stalowka niestety i z nowym trenerem ieda rady;/

~RobkoStWolak | 2007-09-15 21:14

do Zatorze 8
Jesli moje teksty nie zgadzaja sie z twoja opinia to ich nie czytaj. Nie pojde do zarzadu, bo nie mieszkam od dawna w Stalowej, wiec nie mam takiej mozliwosci. A opinie miec mam prawo i ja wyrazam, bo czuje sie sympatykiem druzyny. Nie musisz sie ze mna zgadzac, mozesz popierac obecny zarzad i trenera - twoja wola.
Pozdrawiam

~Zatorze 8 | 2007-09-15 21:26

Do RobkoStWolak.....Siedz sobie tam gdzie jesteś a nie wpierdalasz się tu i krytykujesz . Co nam jeszcze tu oznajmisz dumnie ? Że pierdolisz taką sytuację bo nie mieszkasz w Stalowej ? Jeszcze raz powtórze wypierdalaj i nikt tu nie będzie czytał twoich wspaniałych pomysłów ale jakże nie realnych skoro nie możesz ich zrealizować osobiście . a teraz po twojemu : \"Daj szansą sobie i już tu nie wypisuj spraw na które nie masz wpływu \" Bo najlepiej jest siedzieć gdzieś tam sobie i fachowca zgrywać , a co kurwa myślisz że mnie (nas) to wszystko nie wkurwia !!!! Ale nie mamy wpływu na to co się dzieje i nie krytykujemy gdy nie mamy swoich pomysłów na lepiej !!!!!!!!!

~Czesio | 2007-09-15 21:45

Ja też jestem wkurwiony i idę się wysrać ! A jeśli już mowa o sraniu to bardzo ważną rzeczą jest to gdzie sramy. Tu musimy wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych aspektów srania. Np. sranie na stojąco, sranie na kucąco , sranie w krzakach , no i oczywiście sranie w banie. jeśli chodzi o technikę srania to można robić to bardzo róznie . Siadając na pospolitym kiblu mamy do wyboru tyłem do spłóczki lub przodem , Istnieje też forma srania stając obunóż na kiblu wtedy sramy bezpośrednio albo na spłóczkę albo zaraz przed kiblem. Oczywiście stojąc kucamy trzymając się ściany. W tym drugim przypadku należało by otworzyć szeroko drzwi aby spadająca kupa nie poleciała na blisko umiejscowione drzwi. (mowa o mieszkaniach w bloku z czasów prl-u.). Srając w tradycyjny sposób stękamy i dłubiemy w nosie no cóż tak to już jest właśnie .....Ale ja wkurwiony jestem na Stalówkę , okropnie się wkurwiłem i tak siedzę na kiblu i klikam o sraniu, jebał to wszystko pies co bedzie to bedzie. Oglądałem na TV Diana wywyad z Jareckim i zgadzam się z nim w jednej kwesti trzeba liczyć siły na zamiary , i o budrzecie mówił fajnie.
Dobra wysrałem się a teraz idę ponapierdalać na tego no ? no ? na tego ? no pomóżcie no ?no no no,,,,,,,,,,,,,,a Miklulskiego bo to on jest wszystkiemu winien , on po prostu od dawna nie srał i tak to już jest !
Dziękuję za uwagę. Dobranoc Państwu.

~edek | 2007-09-15 22:04

jakby był adamus z tym zespołem co jest byśmy byli w górze tabeli ;]

~... | 2007-09-15 22:07

Jak by baba miała wąsy to by była dziadkiem

~Rakow | 2007-09-15 22:25

Rakow dzisiaj na swoim boisku 1-0 z Wiceliderem polonia slubice!!

Rakow Rks Stalowka Zks Nasza zgoda najlepsza w polsce jest !!

~Ebi Smolarek | 2007-09-15 22:26

edynym ratunkiem dla Stalowki jest albo zatrudnic za ciezkie pieniadze naprawde porzadnego trenera, typu Leo Beenhakker albo zatrudnic za ciezkie pieniadze jakiegos porzadnego pilkarza, nie mowie o sobie bo na mnie was jeszcze nie stac. Ale tak naprawde to przydalby sie stalowce po prostu dobry trener z charyzma bo jeszcze nie jest za pozno.Warto zaryzykowac i wydac na niego troche pieniedzy. Ktos taki jak Smuda, albo! , no wlasnie Darek Wdowczyk, ktory jest w tej chwili bez pracy. Dac mu satysfakcjonujacy kontrakt, polowe niech placi klub, polowe wyzebrac od sponsorow, i mysle ze zgodzilby sie na pewno. W koncu prowadzil kiedsy korone w trzeciej lidze nawet bo potrafili zaplacic.Stalowka nie ma az tak beznadziejnego skladu zeby dostawac baty od kazdego, stac ja na utrzymanie tylko trzeba poustawiac te klocki.

~Rakow | 2007-09-15 22:26

Rakow dzisiaj na swoim boisku wygral 1-0 z Wiceliderem polonia slubice!!

Rakow Rks Stalowka Zks Nasza zgoda najlepsza w polsce jest !!
przepraszam za blad!!

~sXe88 | 2007-09-15 22:27

stosunek bramkowy to mamy wyjebany,nie ma co.Zwolnic trenera, dac kogos innego(byle nie Palika), i trezba sie wziasc w garsc,bo to co sie dzieje to masakra,WSTYD!!!!

~OMI | 2007-09-15 22:36

Nie pierdolcie zeby Slawek wrocil bo nie wroci po tym co ten zarzad zrobil!! Te pierdolone chuje! Widzicie, Slawek kurwa ma lidera! A Stalowka jest na spadku! Odwroc tabele Stalowka na czele!! Jak by byl Slawek, Stalowka byla by pewnie w srodku albo na czele...! Zarzad- wypierdalac!!!

~suawek | 2007-09-15 22:43

Jest jedna zasadnicza roznica miedzy obecna druzyna p.Adamusa (Ruch WM) a Stala - Stal jest o jedna lige wyzej. Wiec po co gadanie ze druzyna Adamusa ma lidera skoro gra w III lidze? Czy uwazacie, ze gdyby byl on nadal trenerem Stali to bylibysmy liderem II ligi? Bez jaj...

~agaton | 2007-09-15 22:44

Bezsensowny ten atak Zatorze na Robko, który jest tu jednym z nielicznych prezentujących rozsądne racje i przemyślane uwagi. Pewnie zwykła zawiść specjalisty od pospolitego bluzgania (od którego specjalistą może być każdy). Zgodnie z logiką Zatorza, nikt nie powinien tu nic pisać, bo nikt nie jest w stanie nic w klubie zrobić. I co za równica, czy ktoś stąd nie może nic zrobić czy też z zagranicy...

~fan | 2007-09-15 22:50

przede wszystkim wywalić mikulskiego, a jakoś się ułoży. jeśli w tym tygodniu nie nastąpi zmiana trenera, to przestaję chodzić na mecze aż do odwołania. na mecze chodziłem do tej pory regularnie, bo nie byłem jakimś sezonowym kibicem - nigdy wcześniej jednak nie było takiego bałaganu i tak kompromitujących decyzji zarządu, jak teraz. zarząd sobie najwyraźniej kpi z klubu i z kibiców. trzymają na siłę mikulskiego, pomimo samych porażek - chyba tylko dlatego, że gość ma jakiś opłakany certyfikat. jeśli nie teraz, to nie wiem kiedy mają zamiar się obudzić i wywalić tego pozera. w innych zespołach, które za cel stawiają sobie utrzymanie też nie ma Bóg wie jakich gwiazd, ale tam zawodnicy stanowią zgraną ekipe. gdyby mikulski był dobrym trenerem, to mielibyśmy na koncie zdecydowanie więcej punktów i gra by jakoś wyglądała. jeśli tak ma to wszystko dalej się toczyć, to niech już spadną, bo przynajmniej w niższej klasie nie będą ośmieszali barw naszego klubu, dostając od jakiejś Łomży czy jakiegoś Pelikana takie baty.

~kij | 2007-09-15 23:20

chłopcy do bicia , stalowa chłopcy do bicia.....itd...i tu nie jest winien żaden sierota mikulski tylko nasz jebany zarząd-albo chuj wie kto tym wszystkim rządzi...skurwysynów wszystkich skręcić i wyjebać raz na zawsze....i nie tylko srać się chce a żygać na to wszystko...

~warka | 2007-09-15 23:23

zostawcie Mikusia! on taki fajny jest! czekam na jego wypowiedz ? dzisiaj byl naprtawde slaby KIEROWCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

~Nr.8 | 2007-09-15 23:26

Na tej str. jest adres i mail do klubu » LINK
Piszcie ,dzwońcie , może ktoś was wysłucha , bo tu to tylko pośmiewisko z siebie robicie i żadnego pożytku z tych waszych komentarzy nie ma. A już Panowie z Emigracji nie przesadzajcie bo nie ma was tu i siedząc sobie gdzieś daleko i w dodatku pouczając kogoś i mówiąc wszystkim że jest źle jak naprawdę jest źle tylko prowokujecie i tak wkurwionych jak by nie było też kibiców. Dlatego nie zgrywajcie znawców i jak macie coś do powiedzenia to nie tutaj , tylko pod właściwy adres czyli do zarządu klubu. To da lepszy skutek i może doczekacie się waszych podpowiedzi w rzeczywistości .

~...! | 2007-09-15 23:30

Przepraszam bardzo : Czy ktoś tu mówił coś o sraniu ?

~tyci | 2007-09-15 23:34

no kurwa gdzie mamy kibicow....no gdzie te dauny z młyna , wyzywać swoich starych graczy to potrafią a dzidostwu mikulskiemu ,kwiecinskiemu ,kotulskiemu się przyglądają i milcza ...chuje zajebane... to są kibice..kurwa mać jebana....przecież sięgnęliśmy już dna..a wy co robicie,jak reagujecie na to wszystko.....z piastem może będzie garstka ludzi to podziękujcie glośnym dopingiem mikulskiemu i największemu zbawcy stalowej-kotulskiemu...

~... | 2007-09-15 23:40

Tyci .............normalnie jesteś tyci i sam kurwa idz i podziękuj .......debilu

~aaa | 2007-09-15 23:41

ty NR8 idż się chłopie lepiej powieś ...bo cię obrzygam jak albina...i koniec...spierdalaj ...milcz.... i nie odzywaj się więcej ....won ... ty kurwo....

~kij | 2007-09-15 23:56

no wlaśnie...co ten skurwialy zrząd na to wszystko teraz...miało byc 4 punkty a ile jest...

~... | 2007-09-15 23:57

» LINK tak jak w tytule.......
Ps. do aaa...............Jeb się huju pierdolony na ryj .......wypierdalaj kurwo jebana.

~kij | 2007-09-15 23:59

to już jest koniec.....nie bedzie nic...DOBRANOC...

~bucu | 2007-09-16 00:01

Do aaa ------- sklej wary i wypierdalaj ------WON ty i reszta pseudo trenerów z albinem którego obrzygałeś.

~kij | 2007-09-16 00:08

no kurwa wg.albina żle nie grają ...ale wszystko wpierdalają...

~heh | 2007-09-16 00:10

i Mikulski znowu sie zajebiscie wykreca....gddyby nie piekna bramka o bylby remis :D:D

Heheh gdybysmy w Łomży nie stracili to wygralibysmy 1:0 :D

Ja pierdole co za tlumaczenie !!!!!!

~do kij | 2007-09-16 00:11

co się martwisz . bedziemy rycerzami wiosny ..ha ha ha ....ha ..ha ..ha ... ha ... ha .ha .i chuj...

~Małopolska | 2007-09-16 00:12

Jedziemy do Stalowej Woli!
Dnia 19 września (środa) odbędzie się spotkanie Stal Stalowa Wola vs. Piast Gliwice. Wszystkich już serdecznie zapraszamy do wspierania piłkarzy w grze. Uwaga! Wszyscy chętni, proszeni są, aby przed meczem ze Śląskiem Wrocław, stawili się w kawiarence klubowej i wpłacili zaliczke 10 zł, po czym miejsce zostanie zarezerowane, gdyż sa ograniczone. Więcej informacji o wyjeździe, będzie udzielane dla osób zainteresowanych. Musisz tam być!

~wer | 2007-09-16 00:19

albin to ma chody w naszym kochanym zarządzie....gatkę ma super..nawet jak by wpierdolil z lzs moskale to też by się z tego wykręcil...................ta drużyna gra dobrze ,w dziesieciu meczach zdobyla aż 5 punktow ----cie pierdole.

~suawek | 2007-09-16 00:22

Teraz gra znacznie lepiej niz wczesniej, co zreszta widac bylo i na Arce i z relacji z wyjazdu do Turka. Skutecznosc pozostala na starym poziomie, ale juz idzie to wszystko w dobra strone. Obrona dalej popelnia glupie bledy, ale jest ich znaczaco mniej.

~suawek | 2007-09-16 00:24

Zreszta czy faktycznie jakosc gry zespolu sie poprawila czy nie mozna sie bedzie przekonac w srode.

~kij | 2007-09-16 00:25

gdzie są ci optymiści po meczu z arka ...co chcieli albinowi dawać dalej szansę...czego dzisiaj sie nie wypowiadają...żaden ciul sie nie odezwie.....................weżcie mnie za trenera a daje słowoże zdobędę więcej punktow [i to dwa razy] jak albin..

~do suawek | 2007-09-16 00:31

a co mnie kurwa jakośc gry obchodzi,,jak wpierdalaja z każdym co im się napatopczy...nich grają z kp zarzecze to może chociaż zremisują

~gerwe | 2007-09-16 00:43

dobra chłopy, jest już po północy ,albin,kotulski,kwieciński już spią i na to wszystko srają -towy tez jak i ja idżcie juz spać i spierdalać ..dobrej nocy .

~zerO | 2007-09-16 00:46

Wśród setek obietnic wyborczych złożonych w kampanii przez Prawo i Sprawiedliwość czołowe miejsce zajmował program \\\"Taniego Państwa\\\" polegający na drastycznym ograniczeniu wydatków na administrację państwową. Oszczędności miały sięgnąć 5 mld zł. Andrzej Sikorski dokonał bilansu tych oszczędności i wyszło mu, że zamiast zmniejszyć, rządy Marcinkiewicza i Kaczyńskiego zwiększyły, i to znacznie, wydatki państwa na ten cel. Żadnych oszczędności nie ma i prędko nie będzie! Jest za to idąca w miliardy rozrzutność, mnożenie urzędów, tworzenie posad, podwyższanie płac. Może zamiast 3 mln nowych mieszkań będą 3 mln nowych urzędów?

~sw | 2007-09-16 00:52

Usłużna wobec PiS prokuratura umorzyła postępowanie wobec ojca chrzestnego Radia Maryja Tadeusza Rydzyka. Okazuje się, że nazwanie prezydenta RP „oszustem”, a jego małżonki „czarownicą” i proponowanie jej eutanazji to żadna obraza, tylko formowanie ich duchowości.

~zks | 2007-09-16 00:54

Zdemaskowano kolejnego ukrytego PZPR-owca. To towarzysz Maciej Łopiński, obecny szef Kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego. W PZPR był 10 lat. Jarosław Kaczyński ma swojego Wojciecha Jasińskiego, Zbigniew Ziobro miał swojego Janusza Kaczmarka, każdy prominentny pisuar ma swojego byłego komucha. Tak jak każdy antysemita miał swojego „dobrego” Żyda.

~Stachu | 2007-09-16 01:07

Panowie! Tutaj nie o polityce. Chcecie o polityce pogadać to wejdźcie na Onet na forum. Odnośnie sportu. Dla mnie Mikulski, to żaden trener, o czym przekonuję się okrutnie w każdym niemalże meczu Stali w tym sezonie. Cóż... Mikulski sam nie poda się do dymisji, a zarząd nie wiem jaką podejmie decyzje,ale wydaje się, że to definitywny koniec dla Mikulskiego. W każdym normalnym klubie już dawno by go wywalono. Co z tego skoro podobno zagrali niezły mecz(wg. Mikulskiego) skoro nie mamy punktów. To jest po prostu najgorszy sezon jak narazie od wielu lat. Ja przynajmniej takiego nie pamiętam. Teraz decyzja co dalej z tą drużyną leży w rękach zarządu. Na koniec pozostawiłem sobie i Wam dodrydzy kibice Stali, takie optymistyczne stwierdzenie: ZŁA KARTA MUSI SIĘ KIEDY W KOŃCU ODRÓCIĆ i miejmy nadzieję, że to będzie w środę, choć będzie to bardzo ciężko. Pozdrawiam

~taj | 2007-09-16 01:13

~Vlado Grbic | 2007-09-16 01:27

Ej ty kolego od polityki, co te teksty sadzisz, to dla ciebie:
Znany bloger Rysio Czarnecki, teraz wyrzucony z Samoobrony, oskarzyl bylego ministraJanusza Kaczmarka o zrobienie przecieku dla lidera SLD Wojciecha Olejniczaka. Rys wszystko opowie bylyby tylko przyjeli go do PIS-uaru na jak najwyzsza polke.

I jeszcze jeden masz, bo cie lubie:

Ujawnili sie slynni szatani premiera Kaczynskiego. 666 lekarzy z Mazowsza oglosilo chec porzucenia pracy

~Gonzo | 2007-09-16 01:39

Dobre są te teksty. Można się z nich pośmiać.

~cr | 2007-09-16 07:31

do czesio- to splyn od razu/ty wypierdku mamuta/ z falami gnojówy ktora wysrasz- bo tam jest twoje miejsce- na zawsze !!!!!!

~kibic | 2007-09-16 08:39

do tyciego tyci jak cię dupa swędzi to jedż do rozwadowa i wystaw dupę pod burderem, bo JAK nie znasz się na piłce to nie pisz

~saddamos | 2007-09-16 08:47

nic się nie stało, stalowka nic się nie stało. mikulski, kotulski,mikulski, kotulski,mikulski, kotulski,mikulski, kotulski,mikulski, kotulski, ejaooo oo. niech mikul poprowadzi jeszcze ze 2 mecze już nie przegrywają po 5 do 0 ale 1do 0 czyli sa o niebo lepsi. pozdro dla ogoleńców od bosaka heheh

~##Artur## | 2007-09-16 09:24

Albin Mikulski (Stal Stalowa Wola): - Przede wszystkim był to drugi dobry mecz Stalowej Woli. Szkoda tylko, że przegrany bo z całego przebiegu spotkania napewno na przegraną nie zasłużyliśmy. Uważam, że najbardziej sprawiedliwy wynik to remis. Tak by sie najprawdopodobniej stało gdyby nie ten jeden przepiękny strzał z wolnego który dał zwycięstwo Turowi. Uważam, że zawodnicy w każdej formacji grali poprawnie. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy tych sytuacji, które sobie stworzyliśmy. Chciałbym zaznaczyć, że gdyby ta drużyna źle grała to odszedłbym sam. Ale w sytuacji gdy gra drugi, po Arce, dobry mecz ja tego nie zrobię napewno.
Sportowe fakty.pl

~bezimienny | 2007-09-16 09:44

Co to za ambicje kurr..wa

~rocki | 2007-09-16 10:00

Wiecie dla czego mikulski nie chce sam się podać do dymisji ????? to wam wytłumaczę . Ma taką umowę klubem że w przypadku gdy go klub będzie chciał zwolnić to musi mu wypłacić odszkodowanie czyli odprawke (nie małą kasę ) A jak sam by sie podał do dymisji to klub już nie musi mu już nic płacić !!!!!!!! więc ten skurwiel tylko czeka żeby go zolnili i gra tylko na czas!!!!!!!! Bawi się z nami!!! Jebany kasiarz!!!!!!!!!!!!

~BZC banda | 2007-09-16 10:22

ja wole naszą dróżynę grającą piach ale zwycięską a nie grającą ładnie ale przegrywającą. to co nasza dróżyna gra w tym sezonie to wielkie nieporozumienie.masakra. patrząc na skład to spokojnie powinniśmy załapać sie w środku tabeli a tu taka lipa. a najlepsi są i tak nasi napastnicy. dziesiąta kolejka za nami a oni nastrzelali bramek aż miło.pozdrawiam

~Medalik | 2007-09-16 10:35

Raków wygrał 1:0 Pozdro!

~lol | 2007-09-16 10:38

albin,albin trzymaj sie ,albin,albin trzymaj sie ,albin,albin nie daj sie.

~piastunka | 2007-09-16 10:42

kak przyjedziemy to was w ziemię wdepczemy.ekstraklasa jest już nasza.

~johnny_uk | 2007-09-16 10:43

rocki co ty piszesz? niedawno ,kiedy bylo ultimamtum-Jarecki podajze oswiadczyl ze nie ma problemu z rozwiazaniem umowy z trenerem bo nie ma zadnych umow finansowych w razie zwolnienie Mikulskiego.szkoda kolejnych 3 pkt.graja niby o wiele lepiej. jestem daleko ale proponuje akcje oflagowania stadionu napisami typu -\'\'chcemy zmian\'\',\'\'mikulski-jesli nie dajesz rady-dziekujemy\'\',cos w tym rodzaju i oczywiscie potrzeba napomknac o zakazie uzywania srodkow pirotechnicznych, i proponuje kibicom -nie wchodzic wogole na stadion -tylko pozostac przed brama,dopoki nie strzela gola.moze przemysla swoje dzialanie nad poprawa sytuacji w sekcji pilkarskiej,a takze zobacza jak to jest grac przy pustych trybunach.

~rocki | 2007-09-16 11:17

Do johnny_uk . Koleś jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. mikulski ma podpisaną umowę że nie moga go o tak zwolnić bez płacenia odprawki. a tak apropo to nie tylko mu klub płacia ale i WODEX! i część Tadek - więc troche zarabia tak tak żeby go zwolnic to trzeba mu wypłacić odszkodowanie. tak ma ułożoną umowę. pewne info!!! bo umowę podpisał na rok. a jarecki to niech sie nie wypowiada co to za prezes jak nawet nie wie ile ma w klubie piłki noznej sekcji młodzeżowej. a jak się wypowiadał w Dianie to przypominało lanie wody koleś gadał jak polityk dyplomatycznie tylko nie było w tych wypowiedziach żadnej treści. JARECKI TO TAKIE CIEPŁE KLUCHY !!!! MIAŁBY KŁOPOT Z KIEROWANIEM STOISKA Z ZIEMNIAKAMI NA HALI A NIE WSPOMINAJĄC JUŻ O KLUBIE JAKIM JEST STALÓWKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

~johnny_uk | 2007-09-16 11:45

rocki -kolesiu -nie irytuj sie -napisalem co przeczytalem na tej stronie-vzyli ta strona klamie -lub ty? oto cytat: Umowę z trenerem możemy rozwiązać bez przeszkód, nie ma w niej żadnych dodatkowych gwarancji finansowych dla szkoleniowca - mówi Marek Jarecki, prezes Stali. - Nie chcemy jednak w klubie podejmować gwałtownych ruchów, po wysłuchaniu trenera decyzje będziemy podejmować kolegialnie. Żeby z kogoś zrezygnować, trzeba mieć na jego miejsce odpowiednią osobę

~johnny_uk | 2007-09-16 11:52

moze jednak nasi grajkowie sie rozkreca? teraz nie beda mieli zbyt duzo czasu wolnego-mecze co 3 dni,mniej spekulacji,beda bardziej wybiegani,niby porawe widac,mniej tracimy ,tylko napastnicy jeszcze nie zaskoczyli, nadzieja matka glupich...? moze jednak nie.

~heh | 2007-09-16 11:54

Ja wam mowie !!!!! Stalowka obudzi sie w meczu z Piastem...mamy sklad na srodek tabeli, a z druzynami ze Śląska gra nam sie dobrze :D w tym seonie ze Slaskiem na wyjezdzie 1:1, w tamtym sezonie z Zaglebiem i Polonia Bytom po 2:2 na wyjezdzie :D Pokazemy Piastowi jak sie gra w pilke !!!!!!!!!!

~Daro | 2007-09-16 11:57

Moze jakas sesja z psychologiem ?? Sytuacje stwarzamy i to nawet b.dobre ale goli nie ma...to tkwi w psychice, teraz przydalby sie wygrany mecz i wszystko by zaczelo sie rozkrecac.

Pilkarze sa zdolowani swoja niemoca, a w takiej sytuacji mozna sie spalic i marnowac 100% sytuacje. Musi wrocic pewnosc siebie !!!

PILKARZE UWIERZCIE W SIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!

~boss | 2007-09-16 11:59

Albin ma certyfikat trenerski ale z lyzwiarstwa figurowego, on zapomnial ze w pilce nie licza sie oceny za styl tylko strzelone i stracone bramki.

~pasy | 2007-09-16 12:06

Re: Dalsze losy naszych byłych sportowców, trenerów , smakowite historyjki itp.
Autor: tytus, romek. i a\'tomek (IP zapamiętane)
Data: 21 cze 2007 - 23:50:55

jeden z meczy barażowych o II ligę
może być smacznym kąskiem ze względu na osoby trenerów

Stal Stalowa Wola (A. Mikulski) - Kolejarz Stróże (M. Hajdo)

obaj panowie jeszcze do niedawna związani z Cracovią
ten pierwszy zremisował z Wisłą K, i jako jedyny w erze nowożytnej prowadził zespół Pasów, który strzelił im gola
potem dał się nagrać na komórę, po czym musiał odejść (ten co nagrywał wyleciał z jeszcze większym hukiem)
nagranie podobno ostatnio Nikola M chciał upublicznić, ale zrezygnował,
poza tym w okresie pracy w Cracovii wtajemniczeni widzieli głównie jak się kręcił po Wielickiej 101 bez specjalnego celu

ten drugi zdobył brąz z Juniorami Młodszymi (rocznik 88 i młodsi) w 2005 roku
potem był trenerem Alwerni, gdzie sprowadził Sebastianów, Kaczmarka, i Sepioła z Cracovii (obaj 88, którym teraz się nie pali z powrotem, ale szczegółów nie znam), zespół Alwernii był rewelacją ligi, a Kaczmarek jednym ze skuteczniejszych graczy IV ligi małopolskiej
nastepnie trener Hajdo przeniósł się do Stróż, gdzie w dość dramatycznych okolicznościach doprowadził do obecnych baraży

osobiście trzymam kciuki za tego drugiego,

Tekst z forum Cracoicii chyba, daje do zastanowienia...

~pasy | 2007-09-16 12:12

koeljny tekst sprzed laty o naszym cuchu...

//Daleko nie trzeba patrzeć, bo naszymi głównymi medialnymi postaciami są przede wszystkim trenerzy, których nikt nie zastąpi w tłumaczeniach się po kolejnej porażce i zwalaniu winy, a to na sędziego, murawę, warunki pogodowe, działaczy, straceniu przypadkowej bramki, kontuzje, braku ambicji piłkarzy etc. Pierwszoplanową postacią zapewne jest Albin

Mikulski, który fantastycznie gra swoją rolę na konferencjach, za każdym razem ktoś lub coś przeszkodziło w tym, że Cracovia straciła kolejne punkty i zamiast 15 punktów zdobył zaledwie jeden. Pan Albin z cała powagą wciąż twierdzi, że to nie jego wina i wierzy w swoje nietuzinkowe umiejętności prowadzenia drużyny - może tak go zatrudnić w najnowszym filmie kręconym przez Stevena Spilberga? Pewnie szybko zrobiłby karierę wiekszą niż w naszym futbolu.//

TU CZTYJA CALOSC: » LINK

~pasy | 2007-09-16 12:23

Z iinego forum, Hetmana Zamosc, polecam:

Nadawca: RzR Nadano: 2007-07-25 21:13:30

rozumie Łomża, Polonia, Warta nawet Kmita, ale Stalowa????????????Prezes zmień menadzera bo wali twoje środowisko dla niego kasa sie liczy. Upaść niżej nie można. I to w dodatku poznasz Albina - największego pajaca z pajacy. Mecze przegrywa przez sędziów jak Palik
Nadawca: zamosciek Nadano: 2007-07-25 21:15:37

Prezes what have you done!!!!! It is a shame to play in Stalowa. Change your manager. Choose Warta, Znicz, Pelikan even Kmita but NOT S***l S***a W**a. Do you know Mikulski? So The fuckest cow-ch.
Nadawca: zamosciek Nadano: 2007-07-25 21:20:32
CALOSC TU: » LINK

~toja | 2007-09-16 12:32

ale podkarpacie leci na pysk ...stalowka leci ,mojżeszow leci ...żeby chociaż siarka awansowała to by chociaz derbowe wojny byly.

~misiek | 2007-09-16 12:54

Dobrze, że Sovia wczoraj 2:1 wygrała:)

~hemi | 2007-09-16 18:27

jest źle, teraz każda zdobycz punktowa to będzie sukces,
ten klub nie \"zasłużył\" sobie na takiego malowanego trenera ani na tak amatorski zarząd, szkoda, bo stal kojarzyła mi się zawsze z solidnością, do teraz

~Siarka | 2007-09-17 13:25

Widzimy się za rok w lidze.

~ozog | 2007-09-17 13:32

kasiak gesla ozog I INNI PSEUDOPILKARZE WYPIEPRZAC Z KSIEGI !! BO W PYSK!

~om | 2007-09-17 18:26

do ozog jestes normalnym idiotą . to jest najbardziej delikatne ciebie określenie może dodam debilu

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 35 131 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 214 899 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 8 018 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 453 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04973