Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal dalej bez trenera

Stal dalej bez trenera
Nie potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, że trenerem Stali zostanie Janusz Białek. Jak udało się nam dowiedzieć negocjacje nie zostały przerwane, jednak poszukiwania innego trenera trwają.

O 16:00 cała Polska została poinformowana, że trenerem Stali został Janusz Białek. Jak udało nam się ustalić, Białek miał zostać opiekunem Stalowców, jednak w ostatniej chwili zrezygnował.

- Liczyłem, że nowy trener poprowadzi już dzisiaj trening. Tak się jednak nie stało. Musimy szukać szkoleniowca. W najbliższym spotkaniu drużynę powinien poprowadzić Daniel Kijak - powiedział prezes Stali Marek Jarecki.

Komentarze (83)

~M.B | 2007-09-17 19:48

co sie dzieje ze Stalowowolska pilka nozna kurde!!
kodak bedzie prowadzil mecz ZAL.PL

~kodzak RZ | 2007-09-17 19:54

LoL daniel rzymaj trzymaj sie :D

~mlody | 2007-09-17 20:24

Kijak ma licencje !!! Skonczyl slynna \"kuleszowke\" podobnie jak Slawek Adamus, wiec na pewno to on poprowadzi zespol, najgorzej bedzie jak uda mu sie wygrac i wtedy zarzad postanowi zeby zostal... to bedzie koniec stalowowolskiej pilki.... mysle ze teraz moze nasz juz uratowac stary wyga- Czesiu Palik. On na biede jest dobry i potrafi sprawic zeby zawodnicy zapierdzielali przez pelne 90 minut. Czasy sie zmienily wiec mysle ze Palik pokaze teraz lepsza klase niz Mikulski i Bialek razem wzieci.

~daia | 2007-09-17 20:27

trenowal mnie kijak w a klasie fajnie mu to wychodzilo wiec moze i w stalowce sie uda ma chlop pomysl wiec moze mu sie udac:D:D:D

~stall | 2007-09-17 20:30

Hahah śmiech na sali wlasnie sie dowiedizalem ze pytala stalowka o sławka czy by niechcial wroci a sławek absolutnie!!! smiec an sali

~38 | 2007-09-17 20:31

Kijak skończył kuleszówkę w tym roku ale nie może jeszcze prowadzić II ligowego zespołu (musi odbyć odpowiedni staż). Jest trenerem II klasy...to tak tytułem wyjaśnienia

~mlody | 2007-09-17 20:34

Tak, wlasnie tak, ma tytul 2 klasy, ktory uprawnia go to prowadzenia drzyny drugoligowej, a staz jest potrzebny aby poprowadzic druzyne w ekstraklasie. Ot tak, a by wszyscy pojeli....

~fan | 2007-09-17 20:34

nie zapominajmy, że Sławek Adamus, jak zaczynał trenować Stalówkę, też nie miał doświadczenia, a wcześniej był tylko asystentem trenera (Palika zdaje się). teraz jest z niego trener jak się patrzy - takiego trenera właśnie potrzebuje Stalówka - który potrafi zrobić coś z niczego. oczywiście mam nadzieję, że przyjdzie jakiś dobry trener i weźmie to wszystko za morde, i jakoś zaczną w końcu grać. ale nie taki przereklamowany z certyfikatami i innymi zasranymi papierami, bo dosyć mam już czytania, jak koleś (trener pokroju mikulskiego) po przegranym meczu jeszcze sobie słodzi, że gra wyglądała dobrze itp. heh, może wygrają z Piastem i Kijak dostanie szansę w kolejnych meczach? :) nigdy nic nie wiadomo. ale inna sprawa, to taka, że trójka zawodników, wiadomo których - w wywiadzie powiedziała parę przykrych słów o Kijaku, a to o czymś świadczy...

~dziadzia | 2007-09-17 20:41

Ja to po co takie newsy nie na 100%... czyli Staloweczka dalej w bagnie ;/

Wierzymy w srode!!

~ja | 2007-09-17 20:58

no kurwa wszedzie pisze ze bialek trenerem stalowki juz jest no to ja kurwa juz nie wiem o co halo jest wszedzie pisze ze juz jest a tu ze nie nie trybie

~misiek | 2007-09-17 21:01

do ja Rozmyślił się w ostatniej chwili i wrócił do Mielca. Tu masz napisane też.: » LINK

~hhh | 2007-09-17 21:18

II klasy trener moze prowadzic tylko 3 lige i w dół, adamusowi dali ultimatum ze moze prowadzic ale musi w 1 rok zrobic I klase trenera. Kijak bedzie w zastepstwie do momentu znalezienia trenera z licencja. Jest na to kilka dni.

~mario | 2007-09-17 21:26

Dziwne,bo na stronach Jagi nie ma żadnej wzmianki o tym,by trenerem ich zespołu został Białek.Coś tu śmierdzi,chyba jest jakaś inna przyczyna ,że nie zdecydował się na pracę w Stali.Podejrzewam,że jak zwykle dali dupy te leśne dziadki w zarządzie.Aprzede wszystkim to dlaczego zwlekali z decyzją o zwolnieniu Albina az do dzisiaj?Przecież można to było zrobić w tamtym tygodniu i zapewne kiedy Białek nie miał zapewne konkretnych propozycji.Zarząd ,nieudaczniki do dymisji!

~bzyk | 2007-09-17 21:38

nerwy,nerwy,nerwy....

~mnb | 2007-09-17 21:42

białek się po prostu wystraszył że nie podoła - [a tak wogóle to on też jest stary spuszczacz....]

~123 | 2007-09-17 21:43

niech zarzad znajdzie jakiegos trenera w miare solidnego a co do Adamusa jesli tak powiedzial ze absolutnie to ma u mnie grande birra!mowie to z perspektywy czasu,niestety...

~pytajuś | 2007-09-17 21:54

Moim zdaniem to najpierw sie załatwia na 100% trenera, a potem sie dziękuje obecnemu. ale nasz Zarząd chce chyba trafić do Księgi Guinesa w kategori \\\"MISTRZOWIE NIEUDOLNOŚCI\\\". Takich tępaków jak Ci tam koło basenu, to jeszcze w klubie nie było, i to w każdej dziedzinie rozkładają ten klub ( piłkę) na łopaty.

~Sovia | 2007-09-17 21:55

~mlody | 2007-09-17 22:04

Wg mnie Adamus powiedzial bardzo dobrze... Osiagnal sukces z druzyna (awans) i po 3 meczach na wiosne mimo iz zdobyl 2 pkt, nie to co teraz Mikulski, zostal zwolniony, a teraz wiemy ze z Kszo, Miedzia i Lechia II to i Slawek wygralby nawet ze swoja mala lyzeczka, a juz na pewno utrzymal by zespoll w 2 lidze, bo na dobra sprawe oprocz slabitkiej Miedzi nikt nie spadl. A podejrzewam ze Slawek ugralby cos jeszcze z Opolem u siebie, i nie przegralby w Kmicie i Lomzy i mysle ze utrzymalibysmy sie bez barazy. Ale nie, jakie bluzgi na niego lecialy, wyzywali go wszyscy ( wlacznie ze mna, zeby nie bylo ze jestem najlepszym znawca) od najgorszych.Zarzad postapil z nim jak z dzika swinia...
A Slawek spokojnie, pokornie i cicho przetrwal ten okres, znalazl sobie nowy, duzo bogatszy klub, i juz jest na szczycie 3 ligi, mocniejszej grupy niz nasza 3 liga! Zarabia tam zapewne wiecej, szanuja go tam i doceniaja, wiec dlaczego mialby wracac? Zeby znow klneli? Zreszta druzyna jest tak rozbita, ze tu trzeba nie byle kogo aby to poskladac, bo jak sie nie uda to znow bluzgi. Po co komu takie zycie? Wypieli na Adamusa dupe, on to przyjal z pokora, a teraz mialby byc znow kozlem ofiarnym? Otoz nie, teraz to on ma ten zarzad i tych niby kibicow w dupie, i robi kariere i zobaczycie, osiagnie duzo wiecej niz nasza Stalowka w calej historii, bo on ma pojecie, niech nabierze troche znajomosci, kontaktow, odwagi (skonczy z lyzeczka) a bedzie to bardzo dobry trener jak na Polskie warunki. To tyle, teraz tylko wlasnie ten pijak Czesiek moze nam pomoc....bo tylko on moze chciec....

~aaaaaa | 2007-09-17 22:11

do mlodego.1oo%racji adamus wyprowadzil stal na prosta po tym jak byla rozjebana w III lidze po naszym moznym sponsorze ktory spierdolil jak szczur z tonacego okretu. wczesniej byl kolektyw a teraz zgraja jakis grajkow ktorzy przyszli tylko na runde skasowac swoje i isc dalej

~555 | 2007-09-17 22:20

ja pierdoleeeeeeeeeeeee
czytam i wlasnym oczom nie wierze. Kiedys było: wylaz adamus z tej budy, czego nie drzesz ryja na nich, spierdalaj z ta mala lyzeczka, co to za wynik 1-0, albo 0-0 a dzis slawcio ma taki poklask u was??!! Hmmm

~FKS Stal | 2007-09-17 22:27

panowie,pan Bialek dostal lepsza oferte od Jagiellonii i jedzie tam zaniedlugo na rozmowy(info 100%pewne),pozdro z Mielca

~p1 | 2007-09-17 22:47

weżcie już zakończcie temat Adamusa jao trenera Stalówki, tak niedawno nadawał się do trzepania worków czy podobnych rzeczy...trochę konsekwencji \"kibice\"

~Kamil | 2007-09-17 23:12

co do Białka i Jagi. nic pewnego. obecny trener Jagi w srode zdaje licencje i jesli zda to Bialka tam nie bedzie.

z innego zrodla wiec co innego na temat Bialka i Stali, ale tego nie napisze.

tragedia i tyle. bedzie coraz gorzej :(

~Stachu | 2007-09-17 23:43

Co ta banda skurwy***ów robi z tym klubem! To się w głowie nie mieści jak można tak zniszczyć klub. Popatrzcie na Szczecin, przez wiele lat I liga, była Pogoń, Pogoni nie ma już !!! To samo było w Bydgoszczy z Zawiszą. Nic tylko dbają o własne intersy. Odnosze coraz większe wrażenie, że te barany z zarządu przykleiły się do stołków i to dosłownie.!!Trzeba im pokazać, że Stal to nie zabawka, którą można zepsuć i kupić sobie nową. TO JEST KLUB PIŁKARSKI DO JASNEJ CHOLERY. Jak upadnie to będzie śmierć sportowa Stalowej Woli. PIłka nożna to jest jedna z nielicznych rozrywek w tym mieście jakie nam tutaj pozostały. Do nie dawna, Stal była naszą dumą, za którą nikt nie mógł się wstydzić. Teraz przez ten cały chlerny cyrk zwany zwany \"zarządem\" stała się, mówię to z ciężkim sercem, obiektem kpin kibiców innych drużyn. PSEUDODZIAŁACZOM MÓWIĘ( i Wy zapewne też) STANOWCZE NIE!!!

~Mydlak | 2007-09-18 02:03

hehe, ale koles strzelil! prowadzone sa rozmowy z Arturem Chyla. I jezeli Bialek sie nie zdecyduje to wskoczy Chyla. Kwiatek go bierze.

~xxx | 2007-09-18 07:16

Zrozumcie w końcu: ani Kijak ani Chyła nie mogą samodzielnie jeszcze prowadzić drużyn II ligowych. Jeżeli nie wierzycie to odsyłam na stronę PZPN do działu system licencyjny.

~chefe | 2007-09-18 07:54

dokladnie Ci panowie nie maja licencji na prowadzenie druzyny w II lidze.. a do nich dolaczaczamy Piotrka Brzezinskiego i jest ich trzech bez papierow na prowadzenie drugoligowej druzyny

~zks | 2007-09-18 08:38

No i co sie stało?? wielkie gówno. Ani trenera ani druzyny. Wielkimi krokami idziemy do IV ligi bo w III za długo też nie pogramy!!!
Mikulski mógł zostac jeszcze na 4 do 5 meczy a na końcówkę rundy i nową załatwic nowego trenera. Przeciez i tak teraz nie mogą przyjśc nowi zawodnicy, okienko transferowe zamknięte. A w Polsce jest tak, że za trenerem idą zawodnicy. Jesli przyjdzie nowy to wymieni z 80% drużyny a wynik czy będzie?? to jest zagadka??

~walas | 2007-09-18 10:48

może Baniak by nas uratował?

~007 | 2007-09-18 10:54

~hahah | 2007-09-18 10:59

hahaha Kijak albo Palik!!! śmiech na sali!!!!!!!
ale wstyd!!!

~z krytej | 2007-09-18 11:10

dajcie sobie spokój z tym zasrańcem palikiem!!!

~STALÓWKA | 2007-09-18 11:29

Juniorzy starsi (\'89, \'90): Stal Stalowa Wola - Stal Sanok 14:00, juniorzy młodsi (\'91): Stal Stalowa Wola - Stal Sanok 16:00

~zks | 2007-09-18 11:34

Dobra srał to pies o której juniorzy teraz najważniejsze jaki trener i jutrzejszy mecz !!

Po za tym i tak pewnie nie zagracie na głównym bo jutro Stalówka gra.

~stalowiec | 2007-09-18 12:03

Ja nie rozumie dlaczego pozbyto sie tylu mlodych zawodnikow np. Telka, Sałek, Drabik, Jabłoński (5 goli w III lidze tyle co Gęśla!!!) - przeciez to oni międzu innymi walczyli o awans do II ligi z Adamusem i go osiagneli. Nie wiem jak mozna tak latwo pozbywac sie swoich praktycznie zawodnikow a sprowadzac jakies drogie dziadostwo,moim zdaniem moze nie byli zadnymi wirtuozami ale walczyli na boisku,a tak naprawde kazdy z nich ma niezle papiery na granie, i to wlasnie w swoim klubie graloby sie im najlepiej bo walczyli by dla Stalowki.Tak samo nie wiem dlaczego nie daje sie szansy Stręciwilkowi, chlopak sie tylko marnuje a tez ma papiery na granie...

~szyderca | 2007-09-18 12:13

Ja mam papiery, mam mgr, a nie gram nie wiem o co chodzi. Nikt mnie nie chce, a mam wszystkie papiery, kurs spawacza, wózkowego i suwnicowego do 20 Mg udżwigu. Dlaczego ja nie gram??

~do szyderca | 2007-09-18 12:21

Bo jestes glupim idiota, dla ktorego nie ma miejsca na tej stronie...!

~szyderca | 2007-09-18 12:22

Ty jesteś idiota, ja mam mgr a ty co masz, ledwo zawodówke skończyłeś i nie masz papierów a ja mam!

~... | 2007-09-18 12:44

» LINK
Ja pierdole najlepsze jest ostatnie zdanie \" Zarząd ZAMIERZA wysłać do władz miasta i firm pisma w których wyraża gotowość do powstania SSA. \"
Dopiero zamierza hehehehehehehehe - NORMALNIE BRAK SłóW na tą prowizorke... Nie rozumiem na co MY czekamy .... ??? Jutro na Piaście wpierdalamy się na trybunę Vipów a cały pseudo zarząd niech wypierdala na zardzewiały dach krytej ...........
Trzeba z tym skończyć kurwa raz na zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~do szyderca | 2007-09-18 12:54

Widac ze masz paiery ale chyba żółte...:P

~Okulickiego | 2007-09-18 12:56

eheheheheheheheeheh........ śmiać się chce bo sytuacja jest taka iż żaden szanujący się trener i to nawet taki bez nazwiska NIE chce trenować Stalówki.... I napewno nie jest to powód finansowy że Stalówki nie stać na trenera . Powód jest inny : Kto przyjdzie do takiego bałaganu , do takiego braku kompetencji , sam prezes w TV miejskiej mówi iż on się na sprawach piłki nożnej nie zna, Jak byście się zachowali w sytuacji gdzie przychodzicie do klubu a tam nie ma z kim gadać bo nikt za nic nie odpowiada żadnych obowiązków , wszystko prowizorycznie ustawione, Co może nawet umowę o pracę na papierze toaletowym prezes sporządzić może ??? A wszystko na to wskazuje że tak .
A może po prostu żaden trener nie chce pracować w Zakładzie Pracy Chronionej no bo co może zaoferować klub ? jak on nie ma nic !!!!!

~ZKS | 2007-09-18 12:57

HSW, Mathias, HALMAR, WtórStal, Elektrownia, TASTA, MISTA, Stalschmidt, AluTec, Uniwhels!!

Oni jak by założyli \"SSA\", to o przyszłość Stalówki bym się już nie martwił.
Miasto robi stadion, oni powyżej SSA Stal Stalowa Wola, i za 2 sezony Orange Ekstraklasa.
Piękna reklama Podkarpacia na Polskę a pózniej z regionu firmy same by się zgłaszały POMARZYĆ TO NIC NIE KOSZTUJE!!!!

~(S) | 2007-09-18 13:14

Jesteście już tylko prowincjonalną wioską - brak uczelni no i braki w uzębieniu...każdy stalowolanin ma jakieś luki w zębach, a to świadczy o niskim poziomie kultury, sportowo pod każdym względem Tarnobrzeg góruję nad stalową wolą.

~lukasz | 2007-09-18 13:16

tutaj trzeba usunac \"sponsora\". jakie on ma pojecie jak chce sciagnac spowrotem palika. mysli ze pieniedzmi osiagnie wszytsko
on rozpierdala kazdy klub w ktorym jest

~suawek | 2007-09-18 13:18

Nie przepadam za p. Palikiem, ale nie wiem jaki p. Kwiecinki mialby w tym cel by rozwalac zespol, w ktory inwestuje. Przeciez to jest bez sensu! Bardziej na rozwaleniu sekcji pilkarskiej zalezy p. Zakowi, bo czesc zyskow z dzialalnosci spolki zamiast na Vodex musi przeznaczac na klub.

~Czesio | 2007-09-18 13:20

Do (s)
A ty kurwa wcześnie pisałeś że pracujesz tu a mieszkasz w Tarnobrzegu i kibicujesz klubowi o najśmieszniejszej nazwie na świecie: siarka-fujarka...
Więc jesteś tzw. dojeżdzający czyli żemyk .... Największe buraki dojeżdzają do pracy śmierdzącymi pseudo-autobusami. Ale tobie to nie przeszkadza , w końcu smród masz na co dzień.
Zajmujesz miejsce komuś kto jest naszym ziomem czyli Stalowiakiem .... Jedno można powiedzieć :
WYPIERDALAJ BO śMIERDZI !!!!

~stalowiec | 2007-09-18 13:23

Wiadc jak dominuje tarnowioska nad Stalowa....Siara 4 liga - Stalówka 2 liga...reszta no comment...nie warto siarczanym smrodem dupy sobie zawracac:P

~suawek | 2007-09-18 13:24

I jeszcze jedno. Jesli p. Palik zostanie wybrany na trenera zespolu to nie zaszkodzi dac mu szansy, bo i tak przeciez sytuacja jest, delikatnie mowiac, tragiczna. Moze chociaz uda sie doprowadzic zespol do takiego stanu ze bylby w stanie chociaz na wlasnym stadionie wygrywac, a to by raczej wystarczylo do utrzymania.

~Okulickiego | 2007-09-18 13:31

Jak Palik zostanie trenerem ....Od pierwszego dnia My Kibice Stalówki idziemy do niego bezpośrednio z ULTIMATUM że gdyby nawet przez myśl mu przeszła próba takiego zachowania jakie zrobił wcześniej to niech wypierdala z Polski bo znajdziemy go i tak !!!!! Predzej czy później ale zawsze !!!! Dajemy szansę ale my nie jesteśmy zarządem i nas w huja nie zrobi !!!! Tak trzeba z nim rozmawiać !!!! Musi wiedzieć że z Nami nie ma żartów !!!! i niech sobie weźmie do serca i obejży to :» LINK

~jacek | 2007-09-18 14:16

a ja wam powiem ze chyla jest OK, jak trza to opierdoli, jak trza to wypije, W PORZO KOLES

~(S) | 2007-09-18 14:26

Braki w uzębieniu oraz zaawansowana próchnice każdy stalowolanin ma to nie podlega dyskusji, a to świadczy o niskim poziomie kultury i obycia na arenie międzynarodowej. Stwierdzenie to każdy w Polsce zna, więc polemika dalsza nie ma sensu. Jestescie wioską i nikt tego nie zmieni takie są realia i rzeczywisty stan rzeczy. Jedynie przyłączenie was do nas może coś pomóc. Tarnobrzeg jako była duza metropolia wojewódzka w Polsce i znaczące miasto może przyczynic sie do rozwoju i ukształtowania was na jakiś, na początek podstawowy poziom inteletualny a co za tym idzie sportowy poziom. Czyli reasumując jedynie w Tarnobrzegu nadzieja, że mozemy, ale nie musimy, jedynie jak nas poprosicie, pomóc w utrzymaniu tego zaściankowego klubu w II lidze.

~wow | 2007-09-18 14:29

a ja uwazam ze wezma jakiegos z papierami aby firmował nazwiskiem a asystentem bedzie Chyła i to on bedzie prowadził Stal .

~(S) | 2007-09-18 14:43

Dlaczego usuwać??, przeciez nikogo nie obraziłem, napisałem prawde, że tylko w Tarnobrzegu macie nadzieje w utrzymaniu!
Pozdrawiam

~D. | 2007-09-18 15:09

Kazdy by kazdego tylko wypierdalal.... a ja mam pytanie skoro nie bylo Kwiatka (byl wtedy chyba w Stali Rz.) to jak radzilismy sobie z kasa? Bez niego nie bylo tak najgorzej moze wroca te czasy, a nie hajs daje i sam nie wie na co? Jak sie myle prosze o poprawienie. Kasa z placu bedzie a i nerwow mniej..no i golych opalonych zadow nie bedziemy musieli mam nadzieje wiecej ogladac.

~stalowiec | 2007-09-18 15:19

Pomoc to wam sie nalezy zeby zwalczyc smrod w waszym miasteczku...zasciankowa to jest wasza wioska...zadnych firm,wszyscy uciekaja z tej wiochy i budynki puste stoja,a o poziomie sportowym sie nie bede wypowiadal bo to Stalówka jest wyżej w tabeli wszechczasów II ligi i wiecej niz siara grala w I lidze (obecnie znajduje sie rowniez w II a nie w IV i nie gra z jakimis wiochami tylko np arka gdynia), żal wam dupe ściska, ale nie dla psa kiełbasa:P

~riki3 | 2007-09-18 15:37

Co wy sie tak podniecacie tym Chyłą? Jakie koles ma wynik , to że wprowadzil Sokół kiedyś do 4 ligi ? Z takim składem co mieli to nawet Heniek Motyka by ich wprowadził do 4 ligi > To zwykły prostak i cham .Chyba nie takich gości w naszym klubie potrzebujemy!!!!!

~x38 | 2007-09-18 16:03

a ja Franciszka Smudę albo Macieja Skorżę. Jakby Kwieciński sypnął kasą to najlepiej zatrudnić Jana Urbana. Panie Tadku prosimy o drobny geścik...

~johnny_uk | 2007-09-18 16:44

ktos wspomnial ADAMA MUSIALA. przydalby sie ,troche pojecia mial,teraz trenuje gdzies tam w Wisle,troche zapomniany czlowiek.moznaby sprobowac sprowadzic takich ludzi ,ale zarzad ma to w dupie chyba,skoro wymienia sie nazwiska trenerow,ktorzy wlasciwie nic nie osiagneli.

~Cyndek | 2007-09-18 16:45

popieram pomysł z powierzeniem stanowiska Piotrowi Brzezińskiemu on jest jedynym kołem ratunku

~kibic | 2007-09-18 17:01

hehehe kto czytal dzisiejsze Echo Dnia napisane w nim jest ze to nie koniec zmian w druzynie Stali a do druzyny moze wrocic Pajaczek z ktorego zrezygnowala Cisna bo doznal kontuzji heh jaki byl Pajak to byl ale w takiej sytulacji w jakiej znajduje sie Stalowka przydal by sie nawet i on na tej obronie az chyba przejde sie na trening naszych pilkarzy i zobacze czy to prawda pozdro

~hmm | 2007-09-18 17:36

Znowu na trenerską \"giełdę” w Stali wróciły nazwiska Marka Piotrowicza, Czesława Palika, Stanisława Gielarka, Sławomira Majaka, a \"czarnym koniem” został krakowianin Władysław Łach

~Znawca | 2007-09-18 17:41

Z tych wszystkich wymienonych tylko.....Sławomir Majak !!!!!!!! Ma obycie, gral w Hansie Rostock kilka sezonow i wystepowal regularnie !!!!!!! Mlody, 38 lat, glodny sukcesow !!!! Do 2005 gral w Pilke. Z jego losow trenerskich znam tylko to, ze prowadzil Concordie Piotrkow Trybunalski w jesieni sezonu 2006 i po rundzie zajal 1 miejsce w tabeli jako trener !!!!

Wlasnie takiego czlowieka nam potrzeba !!!!!!!!

~Bifff | 2007-09-18 17:43

Zobaczymy jutro w meczu czy terener był powodem złych wyników czy może piłkarze!
» LINK

~Marcineczek | 2007-09-18 17:46

szkoda tylko, że Majaka zatrzymała przed kilkoma dniami policja za jazdę na mocnym rauszu... chcecie następnego pijaka w Stalowej !?

~stalowka | 2007-09-18 18:56

siema nielepiej zrobic młyn na krytej i na 1 stronie rozwiessic flage i na 2 stronie flage i prowadzic doping na krytej od strony gosci??

~s.w | 2007-09-18 19:50

Jutro sięwreszcie przełamiemy i mam nadzieję wygramy ten ważny mecz.Piast to żadna potęga,trzeba zagrać ambitnie na maxa i pokusić się wreszcie o 3 punkty!Mimo tylu problemów,jestem pełen optymizmu.

~hmm | 2007-09-18 20:15

Legitymacja szkolna i pesel wystarcza ??

~HYMN | 2007-09-18 20:21

Stalówka znany polski klub!
Potężniejszy niż Chiny
Zielono- Czarne barwy ma
A w herbie są dwa kominy!
I chodź klub ten w 2 lidze jest
Każdy Mu wierny jest!
Każdy Mu wierny jest!
Poprzez Burze poprzez Deszcz
Stalo kochana idziesz!
Stalo kochana idziesz!


Na rytm hymnu Sovii Chyba się nie obrażą:)
I jak może być? Chyba nie...

~prawie poeta | 2007-09-18 20:37

ODA DO KOGO WAM PASI!

choc wicher wieje
a luuuumpe sie chwieje,
choc kwiatek sie nieraz gnie,
a albin(os) do Krakowa mknie
to sztandar Stali zawsze radosnie będzie powiewał
tylko, że jak sie patrzy na to wszystko,
to sie kur**** zyc czasem odechciewa...
ole-wa,ole-wa, ole-wa, oleeeeeeeeeeeewa.

Ladny wierszyk??????????

Jutro wygramy 1-0. Bramkę strzeli Kamil Gęśla!

~Brzezinski | 2007-09-18 20:48

Do wyzej tam panowie mowicie ze tzw/Sum/ niema papierow na 2 lige a kto prowadzil stalowke kilka lat temu jak nie brzezio !. Tylko on dokladnie wie co sie tutaj dzieje i nie chce tu wracac taka jest prawda !!!

~wiedzacy | 2007-09-18 20:50

Do wyzej: Piotr Brzezinski prowadzil nas w 3 lidze i nei ma papierow na 2 lige......a szkoda :/

~do fan | 2007-09-18 20:52

dowod/paszport/legitymacja...w dowodzie i paszporcie jest pesel dlatego nie trzeba pameitac, a jak ktos bierze legitymycje to trzeba pesel zapamietac, badz napisac na kartce :D

~zxc | 2007-09-18 22:05

właśnie tak trzeba im pośpiewać ,albo jeszcze bardziej hamsko-bo ich cholernie ciężko oderwać od stołków.....a sprawę znam wierzcie mi bardzo dobrze od samego janusza białka..

~misiek | 2007-09-18 22:06

Ja wiem nieoficjalnie, że Białek wcześniej gadał z Brzezińskim przez telefon o sytuacji w Stali. Podobno Białek pytał sie jak jest w Stali itd. Brzeziński na to, że to wszystko to jest jedno wielkie bagno i prowizorka. I na tym kończy się rozmowa pierwsza. II roZMOWA PRZEZ TELEFON: Białek dzowni do Brzezińskiego o mówi mu, że jest z powrotem w Mielcu. To mi powiedział mój znajomy, jednak nie ręcze czy to jest prawda.

~s.w | 2007-09-18 22:14

CAŁY ZARZĄD DO DYMISJI,CAŁY ZARZĄD DO DYMISJI.Tak jutro drzemy japy.Musimy pomóc naszemu klubowi,a pierwszą rzeczą to jest obalenie tego całego chorego zarządu.

~pewne | 2007-09-18 23:17

Tak to jest prawda. Dzisiaj rozmawialem z Brzezińskim, i powiedział, że do Niego Biały zadzwonił (czyt. Białek), i dokładnie to powiedział, co przedmówca mówi. Ciekawe skąd On to wie chyba z lekcji wf, dzisiaj :D:)

~misiek | 2007-09-18 23:19

Mój znajoy pracuje w tej samej szkole co Brzeziński

~misiek | 2007-09-18 23:20

I juz dawno skończyłem szkołe:P Jakieś ładne pare latek temu:D

~coach | 2007-09-19 11:53

apropo Chyły...co to za trener co nalewa benzyne do baków na stacji...smiech na sali...

~klusek | 2007-09-19 13:15

Chyła benzyniarzem, tak nisko upadł. Zawsze mu bylo mało. Może za kilkanaście lat zostanie królem nafty i wykupi stal

~Tomek | 2007-09-19 14:19

Jak wczoraj juniorzy Stalówki ??

~kiki | 2007-09-19 15:26

oj ludzie ludzie wy tylko piszecie kto chce rozwalic pilke ze zak ze kwiecinski ze tamten ze ten a sami kurwa co chwile zmieniacie zdanie podrzucaliscie mikulskiego teraz go wyklinacie to samo bylo z adamusem lompemu dajecie kwaitki za co ze wyzucil 3 zawodnikow czy za to ze mogliscie robic co chcecie w klubie zastanowcie sie nad soba wy NIEUDACZNIKI@!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 15 520 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 25 737 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 25 346 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 686 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04401