Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Płocka

Wyjazd do Płocka
22.09.2007 o godzinie 15.00 odbędzie się mecz Wisła Płock - Stal Stalowa Wola.
Koszt wyjazdu na mecz do Płocka wynosi 35 zl + 10 zl bilet na mecz...

Zbiórka wyznaczona jest na 7.00.
Miejsce zbiórki tam gdzie zawsze.

Komentarze (44)

~kawalarz | 2007-09-21 09:49

Jakie jest najpiekniejsze miejsce na ziemi ??
Kładka w Ulanowie
Najpiękniejszy stadion na świecie ?
Boisko za stodołą w Pilchowie
Gdzie piłkarze Stali będa robić zgrupowania w najblizszym czasie ?
Pod sklepem u Zdzisia Paliwody w Jamnicy będa kopać szmacianką w płot a Tadziu Krawiec powie: A gdzie jest panowie karabin maszynowy?

~Stefan | 2007-09-21 11:16

Moim zdaniem, jeśli chodzi o trenera, to powinni sięgnąć po Leszka Pisza!!! Zdaje się, że on pracuje obecnie w Igloopolu. Młody i sprytny trener z kontaktami w tym całym światku piłkarskim. W dodatku byłby idealnym człowiekiem, który mógłby naprawić pracę z młodzieżą w tym klubie.
Ale to tylko moje zdanie.

~hhh | 2007-09-21 11:21

Co do juniorow to bylem ostatnio przez przypadek na ich meczu ze \"Stalą\" Sanok. W przerwie wszedłem sobie na \"murawe\" na ktorej grali - zdziwiłem sie zajebiscie ze w ogule mozna grac w korkach na czyms takim. Twarde podloze jak beton, znalazlem ze 3 kabzle po wodzie minaterlej, po 15mn gry sypie sie piach i unosi sie w powietrzu tworzac zadyme, pylicy mozna sie nabawic. A z relacji ludzi ktorzy chodza na mecze młodych graczy mowia ze wszystkie dzieci trenuja na tym jednym boisku. Tragedia. Nie dziwmy sie ze niedługo beda nas przeganiac takie wsie jak gorzyce czy nisko. Bo z tego co widze mielec, rzeszów czy dębica jest juz niedodoścignięcia. A kiedys jezdzilismy na Mistrzostwa Polski.

~LOL | 2007-09-21 11:37

:
:
:
:
:
:
POGUDZCIE SIE LUDZIE W KONCU Z TYM ZE STAL WRACA DO III LIGI !! TO NIE UNIKNIONE ! HAHAHA NADZIEJA MATKA GLUPICH ! TRZEBA JUZ MYSLEC O III LIDZE ;]]]]]]!!!!

~Czesio | 2007-09-21 11:44

Do LOL ..... Jak jesteś taki dobry w prorokowaniu to może byś podał cyfry jakie będą w Dużego Lotka w sobotę . Bo jeśli te twoje dewagacje o III lidze są tylko efektem wizyty u Cudotwórcy z Filipin (Hujanghosa) to daj sobie spokój i wracaj do szkoły bo przerwa się skończyła

~kibic | 2007-09-21 12:12

jutro wszyscy na Płock !!! i nie ma ze nie chce mi sie czy nie moge bo coś tam coś tam.... wiadomo kto nie moze to nie moze a kto moze ma jechac. pozdr :)

~problemy | 2007-09-21 13:03

~stal | 2007-09-21 13:28

czesc mam 13 lat moge jechac??

~stal | 2007-09-21 13:52

Stak sie utrzymaa ja w to wierze każdy kibic stali powinien w to wierzyc

~z krytej | 2007-09-21 14:11

a ławecki ładnego wała tu kręci, dostał podwyżke i pie*doli choruje!!!

~Prorok!!!!!! | 2007-09-21 15:10

Ławecki to jeszcze nic bo on złapał kontuzję a Janicki ładnie się bawi z naszym klubem już wcześniej pisałem że tylko jak zwolnią mikulskiego to wyszuka sobie kontuzję i nie myliłem się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gosciu niedośc że jest nie przygotowany nie gra w 1 składzie i miałby problemy z graniem 3 a nawet w 4 lidze(przykład wywalonych naszych zawodników) pewnie ma dobry kontrakt!!! tak powinno być że jeżeli nie gra to nie zarabia !!!a on teraz sie smieje z nas że złapał takich jeleni!!!! ciekawy jestem ile zarabia Janicki. mikulski pewnie mu wywalczył dobrą kasę !!!!!! teraz nie ma taty i bedzie miał problemy z graniem to sobie wymyślił kontuzję . Zabrać mu kasę to zobaczycie jak szybko wyzdrowieje!!!!!!!!!!! janicki LENIU wyjazd!!!!!!!!!!

~Al Bundy | 2007-09-21 15:16

Ty Prorok widziałeś w ogóle jak gra Janicki???
Napastnika o takich umiejętnościach już długo nie mieliśmy i teraz długo nie będziemy mieć.

~stal | 2007-09-21 15:33

to moge jechac do płocka?? mam 13 lat i sie was pytam bo przyjde na zbiorke a tu kicha nie moge jechac

~K.O.W.A.L | 2007-09-21 15:34

Dupa zbita...

~bbbbbbbb | 2007-09-21 15:42

podobno mikulski dostal propozycje od chelsea bo ma odpowiednie certyfikaty. dlatego jest szansa ze zabierze ze soba kotulskiego, sponsora , prezesa i bande nieudacznikow ktorych sciagna. i w tym upatruje szansy na odrodzenie sie naszej stalowki

~Prorok | 2007-09-21 15:45

Do Al Bundy. O jakich umiejętnościach janickiego mówisz????? podaj mecz w którm je pokazał???? bo jestem strasznie ciekawy :) a chodzę na każdy mecz. podaj czekam z niecierpliwością :))))))))))

~Al Bundy | 2007-09-21 15:47

Wolfsburb-HSV...pasuje?

~EJ EJ EJ | 2007-09-21 15:49

NIE STALWOKA NIE WRACA DO 3 ligi!!!!! Dalej bedzie 2 gdyz nowy system wchodzi (1 to \"OE\" 2 to 1 3 to 2 ) wiec 2 liga bedzie ale ja mam nadzieje dalsze na utrzymanie po meczu z piastem a mecz z arka dla porownania i ze zniczem jeszcze wczesniej mozna wyswnioskowac ze z meczu na mecz lepiej (ale niestety JAK NARAZIE mala roznica poziomu gry ale mam nadzieje na przynajmniej 12 pozycje)

~STAL 4ever!! | 2007-09-21 15:52

» LINK

jak cos uje**c %20 no mysle ze nafciarza zagrac beda chcieli jak najlepiej

~ulawski | 2007-09-21 16:54

idziemy obcedzić sklep?

~siwy | 2007-09-21 16:54

ok chodż do małego tesco

~STALOWY | 2007-09-21 17:02

Wszyscy na WISŁE!! Zbierze sie nas srednia grupa i zaspiewamy jestesmy u siebie!!! Wszyscy wiedza co tam jest za klimat :)))) wiek nei gra roli, jedzie kazdy i kropka.. licze na 3 punkty oczywiscie przy naszym wsparciu!!

~Prorok | 2007-09-21 17:19

Do Al Bundy Rozsmieszasz mnie.!!!!!!!!!!!!! mi chdzi o to co on prezentuje w stalówce . liczy się obecna chwila a nie co było 3- 4 lata temu równie dobrze można zatrudnić u nas Grzesia Lato też kiedyś miał wspaniałe mecze . :)))))))):)))))))))))))))))) nie gaś się!!!!!!!!!

~hmm | 2007-09-21 18:43

Jutro jedziemy i drzemy sie ile sil !!!!!! Trzeba zagluszyc Płock i pomoc druzynie !!!

~dassad | 2007-09-21 18:53

~xx | 2007-09-21 20:24

do stalowy pie.rdolnij sie włep głąbie

~kibic | 2007-09-21 20:43

do z krytej
ty pojebie Ławecki wracał trzy razy do gry i trzy razy odnawiała mu sie kontuzja bo nie dali chłopakowi wyleczyć sie do końca to teraz jest taki efekt ,że tyle czasu nie gra , a poza tym chyba nie chodzisz na mecze bo do kiedy wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie to Stalówka nie straciła bramki z akcji po prawej stronie

~?Karol? | 2007-09-21 20:49

Stal napisz na gg 1356411

~januisz | 2007-09-21 21:59

trener - koordynator: juz wyjasniam: kijak nie moze prowadzic stali dluzej niz 1 mecz, dlatego zatrudnia sie trenera - koordynatora, placi sie mu po 500 za mecz, tylko i wylacznie po to zeby mozna go wpisac do protokolu meczowego. juz kilkia klubow to przerabialo.... A WIEC - KIJAK DO BOKU hehe i 3 liga murowana:) (sory 2-ga)

~basket | 2007-09-21 22:04

Koszykarze przegrali a wy pieprzycie tylko o tej piłce.
a poza tym żebractwo jest nieprzyzwoite.jak chcecie chuligani jeżdzic na mecze to najpierw idżcie do pracy.
ale czy bzc 38 wie co to jest uczciwa praca?

~byly BZC | 2007-09-21 23:00

do roboty lyse paly! na piwko brakuje?

~sze | 2007-09-21 23:04

sam jestes lysa pała ja mam włosy pajacu

~Droone | 2007-09-21 23:29

nie klocic sie tutaj bo to nie jest miejsce na tego typu zabawym mam nadzieje ze chociaz ten mecz stal wygra szanse sa znikome w obecnej formie ale ja zawsze wierze!

~stalowiec | 2007-09-22 01:05

Szkoda ze Judy nie wzieli przed sezonem do Stalowki,chlopak ma talent i jest jeszcze mlody...teraz w barwach uni nowa sarzyna na 9 meczy 9 goli...
hej STAL!!!!

~z krytej | 2007-09-22 01:07

szanowny kolego \"kibic\" pojeb to cie może zrobił, a tak po za tym takie odnosze wrażenie. jest troche winy mikulskiego w tym ze wystawił chłopaka w meczu pucharowym (bodajże) i odnowiła mu sie kontuzja ale przecież mógł odmówić skoro wiedził że jest ona nie wyleczona. mam tylko nadzieje że szybko wróci do gry bo żeczywiście dawał chłopak rade. a na mecze pewnie \"chodzisz\" ty i to zaraz po pierwszym gwizdku pytasz na stronce jaki wynik
pozdro!!

~płock | 2007-09-22 03:56

jutro w pizde 7-0 jebac stalowke

~Kij | 2007-09-22 05:35

Kijakowi jak nikomu innemu zależy żeby Stalówka spadła bo wtedy nie będzie przeszkód aby to właśnie on zostal trenerem - papiery na 3 lige to on ma ale jak narazie nadaje się do trenowania lekko atletów - kaska większa,trener znanego klubu itp.Obym się mylił.

~deser | 2007-09-22 06:34

no to chlopcy budzimy sie i na mecz.7.00 zbiorka tam gdzie zawsze

~NAFCIARZ | 2007-09-22 09:32

hehe zapraszamy do PŁOCKA! My juz wam pokazemy jaki jest klimat! tylko obyscie cali dojechali:D

~##Artur## | 2007-09-22 09:39

Do Kij. Kijak za rok będzie już mógł samodzielnie trenować kluby drugoligowe więc jakiś interes w utrzymaniu Stalówki w II lidze ma. Może zdarzy się że zostanie pierwszym trenerem co przy naszym zarządzie jest możliwe.

~Wieprzu | 2007-09-22 10:54

Ja nie moglem jechac i nasuwa mi sie pytanie ile osob pojechalo?

~Kamil | 2007-09-22 11:08

dowiecie sie pozniej ile osob pojechalo

~muks | 2007-09-22 11:35

~mocny123 | 2007-09-23 12:32

Dlaczego kibice wyśli ze stadionu po pierwszej połowie meczu w Płocku...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 86 738 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 25 468 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 666 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 15 262 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.0393