Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecze z GKS Jastrzębie i Motor Lublin. Zmiana terminów !!!

Mecze z GKS Jastrzębie i Motor Lublin. Zmiana terminów !!!
Mecz z GKS Jastrzębie został przełożony z soboty na niedzielę - godzina meczu 16.00.
Serdecznie wszystkich zapraszamy do gorącego dopingu dla naszej "Stalówki ".

Jeśli zaś chodzi o mecz Motor Lublin - Stal Stalowa Wola to ten mecz został tez przełożony z 20 października na 3 października.
Na ten mecz chyba nie trzeba nikogo zapraszać - jeśli czujesz się prawdziwym kibicem "Stalówki" musisz ją koniecznie dopingowac w Lublinie !!!
Zapraszamy na ten bardzo ciekawy wyjazd.

Komentarze (28)

~muwmiwuju | 2007-09-24 20:16

Swiat nie zawali się,nawet po degradacji Stalówki,czego nikomu nie życzę.Natomiast wyjazd aby zebrać podwójny oklep to przyjemność dla maso...Ale jak ktoś lubi i ma babcię chętną wnuczkowi to mnie nic do tego,ja tylko mówię-piszę...

~gocin | 2007-09-24 20:43

nadzieja umiera ostatnia...

~hmh | 2007-09-24 21:48

Widziałem trening...bywalem natreningach prowadzonych przez Mikulskiego....i moge napsiac, ze jest diametralna zmiana...zaangazowanie pilkarzy..walka o miesjce w skladzie....wg mnei nie ma porownania, wiecej treningu fizycznego, wieksze zmeczenie na treningu.

Mam nadzieje, ze wszystko idzie w dobrym kierunku

~lubelak | 2007-09-24 22:16

Na razie w Lublinie nikt nic nie wie. jesli będzie info to podam na stronie. Czy wchodzą wszyscy, za ile...
Na razie motorowcy mają protest:

W związku z decyzją zarządu naszego klubu o wprowadzeniu obowiązkowo kart kibica dla każdej osoby chcącej wejść na mecz Motoru informujemy że w momencie ich wprowadzenia nie pojawimy się na stadionie na żadnym meczu Motoru rozgrywanym w Lublinie. Doping prowadzić będziemy spod bram stadionu, a sektor C będzie świecił pustakami. Decyzja ta dotyczy wszytskich kibiców, a tych co się wyłamią czekają odpowiednie konsekwencje.

~kronos | 2007-09-24 22:27

Łach to naprawde doswiadczony trener i mam nadzieje ze postawi ta zapasc stalowską na nogi. Powodzenia Władek!!!

~o jaa | 2007-09-24 22:51

Protest przeciwko kartom kibica ?? Takie karty powinni wprowadzic w calej Polsce !!!!!!!!!!!! zeby na taka karte mozna bylo kupic bilet na kazdym stadionie !!

Zajebisty pomysl i protest przeciwko temu ??

~1938 | 2007-09-24 22:53

ale przecież motor ma kilka spotkań rozegrać bez udziału poblicznosci za zadymę z lechią i tak sobie myślę ze mecz motor - stalowka to mecz podwyższonego ryzyka i pewnie policji i działaczom motoru zależy aby kibice stalowki nie pojawili sie w lublinie i postanowili przesunac mecz w terminie jego rozegrania.a ze mecz bez publiczności no to i bez udziału kibiców stalowki . obym sie mylił.

~lubelak | 2007-09-25 00:10

mecze bez publicznosci były 2 i kara się już skończyła.

~xxx | 2007-09-25 08:44

Stalowka jest potezna, a bramki sa dwie !

~guci | 2007-09-25 09:05

Motor ma zakaz 4 mecze bez publiczności - dlatego mecz ze Stalówką będzie bez publiczności - a wszyscy wiemy dlaczego taka decyzja - już dwa sezony temu w 3 lidze policja nie zezwoliła na przyjazd kibiców Stalówki - a teraz sprawa została załatwiona w inny sposób..........

~energetyk | 2007-09-25 09:33

Admin!!!!!!!!!!!! dlaczego skasowałeś mój wpis?! Lompe Ci kazał razaem z kwiecińskim???????

~Kamil | 2007-09-25 09:51

Motor mial zakaz 2 meczów bez publicznosci. wiec teraz juz wchodza wszyscy. ale zapewne tak zrobia ze na nasz mecz gosci nie beda wpuszczac bo cos tam

~HTK_1938 | 2007-09-25 09:52

Motor za niewlasciwe zachowanie podczas meczu z Lechia Gdans dostal kare przed meczem z Podbeskidziem 2 mecze bez udzialu publicznosci z wykonalnoscia natychmiastowa wiec byly to mecze Motor Lublin-Podbeskidzie a drugi mecz byl teraz Motor Lublin -Kmita Zabierzow wiec jakim prawem maja nas nie wpuscic ???? Kibice gosci beda wpuszczani normalnie !!!!!!!!!!!!!

~nostr adamus | 2007-09-25 10:04

wyjaśnienie dla niekumatych:
-mecz z Jastrzębiem przeniesiony na niedzielę bo w sobotę koszykarskie derby z Resovią;
-mecz z Motorem przeniesiony bo 21 pażdziernika są wybory.
mam nadzieję,że jakiś kamil czy tym podobny nie usunie tego wpisu.

~suawek | 2007-09-25 12:16

Ziolo dobra rzecz, mam racje marcin27?

~sterydek666 | 2007-09-25 13:03

» LINK

reklama:)

~krak | 2007-09-25 13:13

Do naszych hool\'s: Po co Wy jezdzicie na mecz? Dajcie sobie lepiej spokoj i przestancie przynosic wstyd. Albo biezrzecie sie w kupe i zaczynacie cos robic, albo lepiej siedzcie caly dzien na silowni. W plocku pokazaliscie klase...

~(s) | 2007-09-25 13:35

Ja już od dawna pisałem, że nie macie kibiców a wszyscy na mnie najezdzali. Taka jest prawda, tylko udajecie wielkich, bo wszystkich bijecie na podkarpaciu a co do kibicowania to dno prezentujecie.
Jeśli miarą jest wasza siła to jesteście najlepsi, ale jak to ma się do kibicowania ocenę pozostawiam wam.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Stalówki!

~lubelak | 2007-09-25 13:42

na mecz w Lublinie będa wpuszczeni goście.

Co do terminu na razie poszedł wniosek policji, decyzje zapadną jutro lub pojutrze.

~suawek | 2007-09-25 15:23

Wywiad z trenerem Łachem:
» LINK

~ktos | 2007-09-25 15:58

stalowa i tak spadnie i tak nie ma co sie czarowac sa zaslabi a czarnuchow powinni wyjebac co oni robia kurwa zbieranine z calego swiata paranoja

~ktos | 2007-09-25 16:02

a co do kibicow to szkoda gadac nadaja sie do tarcia chrzanu

~RobkoStWolak | 2007-09-25 20:26

do Admina:
Co spowodowalo skasowanie mojego posta?

Czy naprawde nie mozna sie juz na tej stronie
wypowiedziec obiektywnie?

Prosimy moze o jakies wytyczne w tej sprawie.
Kogo mamy popierac, a kogo krytykowac, zeby podobalo sie szanownym administratorom?

Uderza woda sodowa do glowy, co???

~Stachu | 2007-09-25 20:40

Cenzura jak PRL.

~do krk | 2007-09-26 09:56

Kales zamknij pizde jak niejezdzis na mecze wieczny studenciku, gowno wiesz co sie dzieje wokol ciebie a niewspominajac juz o Stalowowolskich Chuliganach .

~EJ | 2007-09-26 16:58

W SOBOTE STALÓWKA-RESOVIA W KOSZA. wbijać!! :)))

~1962 | 2007-09-27 09:34

zawsze polskie nigdy ślaskie JASTRZĘBIE !!!

~MOTORLUBLIN | 2007-09-27 11:22

wezcie duzo flag to je potracicie :)) pzd AVE BANDA MOTOR !!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 15 593 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 103 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 45 089 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 982 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04025