Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecze z GKS Jastrzębie i Motor Lublin. Zmiana terminów !!!

Mecze z GKS Jastrzębie i Motor Lublin. Zmiana terminów !!!
Mecz z GKS Jastrzębie został przełożony z soboty na niedzielę - godzina meczu 16.00.
Serdecznie wszystkich zapraszamy do gorącego dopingu dla naszej "Stalówki ".

Jeśli zaś chodzi o mecz Motor Lublin - Stal Stalowa Wola to ten mecz został tez przełożony z 20 października na 3 października.
Na ten mecz chyba nie trzeba nikogo zapraszać - jeśli czujesz się prawdziwym kibicem "Stalówki" musisz ją koniecznie dopingowac w Lublinie !!!
Zapraszamy na ten bardzo ciekawy wyjazd.

Komentarze (28)

~muwmiwuju | 2007-09-24 20:16

Swiat nie zawali się,nawet po degradacji Stalówki,czego nikomu nie życzę.Natomiast wyjazd aby zebrać podwójny oklep to przyjemność dla maso...Ale jak ktoś lubi i ma babcię chętną wnuczkowi to mnie nic do tego,ja tylko mówię-piszę...

~gocin | 2007-09-24 20:43

nadzieja umiera ostatnia...

~hmh | 2007-09-24 21:48

Widziałem trening...bywalem natreningach prowadzonych przez Mikulskiego....i moge napsiac, ze jest diametralna zmiana...zaangazowanie pilkarzy..walka o miesjce w skladzie....wg mnei nie ma porownania, wiecej treningu fizycznego, wieksze zmeczenie na treningu.

Mam nadzieje, ze wszystko idzie w dobrym kierunku

~lubelak | 2007-09-24 22:16

Na razie w Lublinie nikt nic nie wie. jesli będzie info to podam na stronie. Czy wchodzą wszyscy, za ile...
Na razie motorowcy mają protest:

W związku z decyzją zarządu naszego klubu o wprowadzeniu obowiązkowo kart kibica dla każdej osoby chcącej wejść na mecz Motoru informujemy że w momencie ich wprowadzenia nie pojawimy się na stadionie na żadnym meczu Motoru rozgrywanym w Lublinie. Doping prowadzić będziemy spod bram stadionu, a sektor C będzie świecił pustakami. Decyzja ta dotyczy wszytskich kibiców, a tych co się wyłamią czekają odpowiednie konsekwencje.

~kronos | 2007-09-24 22:27

Łach to naprawde doswiadczony trener i mam nadzieje ze postawi ta zapasc stalowską na nogi. Powodzenia Władek!!!

~o jaa | 2007-09-24 22:51

Protest przeciwko kartom kibica ?? Takie karty powinni wprowadzic w calej Polsce !!!!!!!!!!!! zeby na taka karte mozna bylo kupic bilet na kazdym stadionie !!

Zajebisty pomysl i protest przeciwko temu ??

~1938 | 2007-09-24 22:53

ale przecież motor ma kilka spotkań rozegrać bez udziału poblicznosci za zadymę z lechią i tak sobie myślę ze mecz motor - stalowka to mecz podwyższonego ryzyka i pewnie policji i działaczom motoru zależy aby kibice stalowki nie pojawili sie w lublinie i postanowili przesunac mecz w terminie jego rozegrania.a ze mecz bez publiczności no to i bez udziału kibiców stalowki . obym sie mylił.

~lubelak | 2007-09-25 00:10

mecze bez publicznosci były 2 i kara się już skończyła.

~xxx | 2007-09-25 08:44

Stalowka jest potezna, a bramki sa dwie !

~guci | 2007-09-25 09:05

Motor ma zakaz 4 mecze bez publiczności - dlatego mecz ze Stalówką będzie bez publiczności - a wszyscy wiemy dlaczego taka decyzja - już dwa sezony temu w 3 lidze policja nie zezwoliła na przyjazd kibiców Stalówki - a teraz sprawa została załatwiona w inny sposób..........

~energetyk | 2007-09-25 09:33

Admin!!!!!!!!!!!! dlaczego skasowałeś mój wpis?! Lompe Ci kazał razaem z kwiecińskim???????

~Kamil | 2007-09-25 09:51

Motor mial zakaz 2 meczów bez publicznosci. wiec teraz juz wchodza wszyscy. ale zapewne tak zrobia ze na nasz mecz gosci nie beda wpuszczac bo cos tam

~HTK_1938 | 2007-09-25 09:52

Motor za niewlasciwe zachowanie podczas meczu z Lechia Gdans dostal kare przed meczem z Podbeskidziem 2 mecze bez udzialu publicznosci z wykonalnoscia natychmiastowa wiec byly to mecze Motor Lublin-Podbeskidzie a drugi mecz byl teraz Motor Lublin -Kmita Zabierzow wiec jakim prawem maja nas nie wpuscic ???? Kibice gosci beda wpuszczani normalnie !!!!!!!!!!!!!

~nostr adamus | 2007-09-25 10:04

wyjaśnienie dla niekumatych:
-mecz z Jastrzębiem przeniesiony na niedzielę bo w sobotę koszykarskie derby z Resovią;
-mecz z Motorem przeniesiony bo 21 pażdziernika są wybory.
mam nadzieję,że jakiś kamil czy tym podobny nie usunie tego wpisu.

~suawek | 2007-09-25 12:16

Ziolo dobra rzecz, mam racje marcin27?

~sterydek666 | 2007-09-25 13:03

» LINK

reklama:)

~krak | 2007-09-25 13:13

Do naszych hool\'s: Po co Wy jezdzicie na mecz? Dajcie sobie lepiej spokoj i przestancie przynosic wstyd. Albo biezrzecie sie w kupe i zaczynacie cos robic, albo lepiej siedzcie caly dzien na silowni. W plocku pokazaliscie klase...

~(s) | 2007-09-25 13:35

Ja już od dawna pisałem, że nie macie kibiców a wszyscy na mnie najezdzali. Taka jest prawda, tylko udajecie wielkich, bo wszystkich bijecie na podkarpaciu a co do kibicowania to dno prezentujecie.
Jeśli miarą jest wasza siła to jesteście najlepsi, ale jak to ma się do kibicowania ocenę pozostawiam wam.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Stalówki!

~lubelak | 2007-09-25 13:42

na mecz w Lublinie będa wpuszczeni goście.

Co do terminu na razie poszedł wniosek policji, decyzje zapadną jutro lub pojutrze.

~suawek | 2007-09-25 15:23

Wywiad z trenerem Łachem:
» LINK

~ktos | 2007-09-25 15:58

stalowa i tak spadnie i tak nie ma co sie czarowac sa zaslabi a czarnuchow powinni wyjebac co oni robia kurwa zbieranine z calego swiata paranoja

~ktos | 2007-09-25 16:02

a co do kibicow to szkoda gadac nadaja sie do tarcia chrzanu

~RobkoStWolak | 2007-09-25 20:26

do Admina:
Co spowodowalo skasowanie mojego posta?

Czy naprawde nie mozna sie juz na tej stronie
wypowiedziec obiektywnie?

Prosimy moze o jakies wytyczne w tej sprawie.
Kogo mamy popierac, a kogo krytykowac, zeby podobalo sie szanownym administratorom?

Uderza woda sodowa do glowy, co???

~Stachu | 2007-09-25 20:40

Cenzura jak PRL.

~do krk | 2007-09-26 09:56

Kales zamknij pizde jak niejezdzis na mecze wieczny studenciku, gowno wiesz co sie dzieje wokol ciebie a niewspominajac juz o Stalowowolskich Chuliganach .

~EJ | 2007-09-26 16:58

W SOBOTE STALÓWKA-RESOVIA W KOSZA. wbijać!! :)))

~1962 | 2007-09-27 09:34

zawsze polskie nigdy ślaskie JASTRZĘBIE !!!

~MOTORLUBLIN | 2007-09-27 11:22

wezcie duzo flag to je potracicie :)) pzd AVE BANDA MOTOR !!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 132 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 843 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 26 750 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 36 192 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.23515