Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wreszcie zwycięstwo!

Wreszcie zwycięstwo!

Spotkanie Stali Stalowa Wola z GKS-em Jastrzębie zakończyło się sensacyjnym wynikiem. Gospodarze pewnie pokonali beniaminka z Jastrzębia 3:0. Była to już trzecia z kolei porażka GKS-u, i dopiero drugie zwycięstwo Stali.

Stalówka w dobry stylu odprawiła z kwitkiem beniaminka z Jastrzębia. Udanie przed publicznością w Stalowej Woli zadebiutował nowy trener Stalowców Władysław Łach. Wreszcie bramki dla Stali zaczęli strzelać napastnicy, a nie jak to było w poprzednich spotkaniach defensorzy. - Mamy dobrych napastników. Nakoulma jest bardzo dobrym graczem. Gęśla także. On był wcześniej tutaj taką ważną postacią - powiedział na konferencji pomeczowej trener Łach.

Wreszcie przetrwali pierwszy kwadrans
Od pierwszych minut zaatakowali gospodarze. W pierwszej minucie aktywny w tym meczu Abel Salami rozpoczął testowanie obrońców z Jastrzębie. Po chwilowym naporze Stali do ataku przystąpili goście. Bardzo aktywni w pierwszym kwadransie byli Maciej Małkowski i Marcin Narwojsz, ale nie byli na tyle skuteczni by pokonać Tomasza Wietechę. Jednak jak mówi stare porzekadło niewykorzystane sytuacje się mszczą. W 17. minucie padła pierwsza bramka dla Stalowców. Małą pomoc przy tej bramce miał arbiter Jacek Małyszek. - Pierwsza bramka to asysta sędziego, który piętą podał do Gęśli - śmiał się na konferencji szkoleniowiec gospodarzy. Napastnik Stali popędził lewą stroną, dograł w pole karne do Longinusa Uwakwe, który pokonał Jakuba Kafkę. Stalowowolanie nie spoczęli na laurach i dalej groźnie atakowali. Ładnie, ale niecelnie uderzali Krzysztof Trela czy Tadeusz Krawiec. W 25. minucie gospodarze dopięli swego. Tym razem role się odwróciły. Uwakwe zagrał do Kamila Gęśli, który wykorzystał sytuację sam na sam z Kafką i zdobył drugiego gola dla Stali. Widać to podłamało gości, ponieważ tylko Robert Żbikowski próbował nękać graczy ze Stalowej Woli. Ten zawodnik najpierw w 31. minucie uderzył nad poprzeczką, a w 42. po podaniu Małkowskiego nie trafił w piłkę będąc metr przed bramką. Stal miała jeszcze okazje do zdobycia gola, ale wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Zabójcze kontry
Od początku drugiej odsłony meczu przycisnęli gracze GKS-u. Ponownie w roli głównej był Żbikowski. W 51. i 52. minucie po strzałach tego gracza piłkę na róg wybijał golkiper Stali. Ten sam gracz w 64. minucie uderzył w poprzeczkę. Gospodarze bardzo groźnie kontrowali. Świetnie w tej części meczu rozumiała się trójka Gęśla-Salami-Iwanicki. Ten ostatni kilkakrotnie dobrze dośrodkowywał. Zdarzały się też i niezbyt udane strzały czy dośrodkowania. W 70. minucie piękną akcję przeprowadzili piłkarze ze Stalowej Woli. Prawą stroną popędził Krawiec, który pięknie przerzucił na drugą stronę do Krystiana Lebiody. Obrońca Stali wpadł w pole karne zagrał wzdłuż linii bramkowej, a Salami tylko dostawił nogę i kibice zgromadzeni przy ulicy Hutniczej mogli się cieszyć z trzeciej bramki swojego zespołu. Chwile potem Salami mógł zdobyć swojego drugiego gola w tym mecze, lecz z 5. metrów uderzył wprost w bramkarza z Jastrzębia. Goście próbowali zdobyć chociaż honorowe trafienie, ale tego dnia nie mieli szczęścia. Albo na ich drodze stawała poprzeczka, albo świetnie dysponowany Wietecha. W 83. minucie po strzale głową Narwojsza kapitalnie na korner wypił piłkę bramkarz Stali. W 85. minucie GKS mógł dobić Prejluce Nakoulma, ale po podaniu Iwanickiego uderzył prosto w bramkarza.


Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 3:0 (2:0)
1:0 - Uwakwe 17'
2:0 - Gęśla 25'
3:0 - Salami 70'


Składy:

Stal:Wietecha - Wieprzęć, Gheczy, Maciorowski, Lebioda, Iwanicki, Uwakwe, Krawiec, Trela (81' Stręciwilk), Gęśla (65' Nakoulma), Salami(89' Pałkus).

GKS:Kafka - Woźniak, Jędrzejczyk, Grabczyński, Pielorz, Wilczek(61' Rusinek), Foszmańczyk, Adaszek (61' Adaszek), Małkowski (46' Ciemięga), Narwojsz, Żbikowski.

Żółte kartki: Salami, Wieprzęć (Stal) oraz Jędrzejczyk (GKS).

Sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

Widzów: 2000 ( W tym ok. 45 gości)

Trenerski dwugłos: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=222605

Wypowiedzi pomeczowe: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=222649

Statystyki: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=222618

Wywiad pomeczowy: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=222666

Komentarze (100)

~M.B | 2007-09-30 19:17

1,wreszcie stalowka wygrywa Łach brawo oby tak dalej teraz motor oby wygrana jada wszyscy musi nas byc jak najwiecej minimum 300

~nieobecny | 2007-09-30 19:33

niewie ktoś czy będzie powtórka tego meczu w tv?

~molek | 2007-09-30 19:41

Dzisiaj o 21 na TVK Diana

~Dziewczynka | 2007-09-30 19:47

no , no chlopcy sie w koncu postarali
moim zdaniem to zasluzone zwycieztwo !

OBY TAK DALEJ

lofciam i buziam ;)*

~piotrek1938 | 2007-09-30 19:48

nooo mecz znakomity!!! BRAWO STALÓWKA!!!

~adamos | 2007-09-30 19:52

byłęm na meczu i zauwazyłem ogromna poprawe gry Stalówki po tym jak nowy trener łach poznał wszystkich zawodników i dobrze zmobilizował -oby tak dalej .
Widziłem na trybunach 3 wyrzuconych zawodników (Ozóga,Kasiaka,Kusiaka),nie wiem po co oni tam byli ,czyzby preyjechali nauczyc sie gry od starszych kolegów

~Droone | 2007-09-30 19:55

Brawo wkońcu jakieś zwycięstwo ! :D

~wlasnie | 2007-09-30 19:57

nie ma albina i lompego nie ma darmowych wejsciowek to i kibicow Stali zabraklo, zenada pod nazwa BZC!!!

~warka | 2007-09-30 20:06

adamos! jestes niewidomy i jednoczesnie bezdennie gupi!!!!!!!!!!

~OMI | 2007-09-30 20:09

Wreszcie mozna pochwalic sedziego :D ;] pozdro... Ciekawe czego was tak malo na mlynie ;/...

~1938 | 2007-09-30 20:11

taki sklad na motor i zeby tak grali do konca to mi sie podoba 2 bramka dzieki sedziemu hehe dzieki sedzia

~Racuch | 2007-09-30 20:12

Nareszcie sie przelamali,mysle ze moze teraz byc tylko lepiej.Wielkie uznanie dla Trenera P.Lacha.Pozdrawiam

~Kruku | 2007-09-30 20:16

Pięknie !!
Uwakfe i Prezes wymiatali jeden w pierwszej polowie drugi w drugiej Salami tez dobrze hociaz troche ociezaly sie wydawal ... Iwanicki i Trela dobrze. wreszcie gramy skrzydłami i kombinacyjnie. aha i brawo dla Balona bo gdyby nie on to 3-2 by bylo a nie taki piekny wynik 3-0 :D

~Damian22 | 2007-09-30 20:24

MÓWIŁEM PANOWIE OBSTAWIAĆ W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH ZWYCIĘSTWO STALÓWKI. 3,25 KURSIK. I 600 ZŁOTY NA CZYSTO.
DZIEKUJE ZA KASKE
POZDRO

~fan Mikusia | 2007-09-30 20:34

to zwyciestwo to zasluga Albina Mikuslkiego ps \"Mikuś\", a Łach przyszedł tylko na gotowe i teraz korzysta z pracy którą wykonał nasz kochany trener z certyfikatem

~BZC | 2007-09-30 20:55

Do fan Mikusia : koles chyba cie popiedolilo Mikulski huja zrobil w STALóWCE i dobrze ze go wypierolili na zbity pysk

~STALÓWKA | 2007-09-30 21:00

Bardzo dobry mecz. Stalowcy zagrali w końcu na swoim II-go ligowym poziomie. Konsekwentna gra w obronie. Pomoc znakomita. Dobre skrzydła i najlepszych w tym meczu Uwakwe, Tadek trochę odstawał, ale było OK. No i w końcu napastnicy zaczęli strzelać. A i jeszcze Balon. Dobra gra, choć te jego wyjścia są trochę niepewne. A w końcówce meczu pokazał, że nie przypadkowo jest kapitanem. Ogólnie w tym meczu trzeba pochwalić wszystkich. Mecz na dużą 5 a nawet 6 :). Oby tak dalej. HEJ STAL !!

~fan A.M 2 | 2007-09-30 21:04

zgadzam się z opinią, że to zasługa Mikulskiego. już w ostatnich meczach za jego kadencji widać było poprawę gry, a teraz w końcu się przełamali. dziękujemy Albinku za te wszystkie zasługi dla Stalówki!!! szkoda, że już nie ma darmowych wejściówek, ale co tam - najważniejsze, że może w końcu będą wyniki.

~Damian22 | 2007-09-30 21:09

do fanow Mikusia: ale z was chorzy ludzie są. to zasluga Mikulskiego? buahah smiac chce z tegoi co wy piszecie. idzice lepiej na łąkę.
a z tymi darmowymi biletami to sie nie gascie. co wy 6 zeta nie macie??? ludzie

~huciak | 2007-09-30 21:15

Czym wy sie jaracie to jastrzebie gralo tak slabo a nie stalwoka zajbiscie. Piersze 10 minut moglismy przegrywac juz ale mielsicmy szczescie potem udalo mam sie bo padla bramka a potem nastpna ale to dzieki sedziemu bo jastrzebie myslalo ze oddamy im pilke i staneli chwile :]. Przy stanie 2:0 jastrzebie gralo w pilke i to oni chceli grac i sie nie zalamali wcale. Stalowka zaczela wrescie dobrze krac kontratakiem ale obrona dalej jest smieszna i nie poukladana. A taka szanse jak mamy zeby sie utrzymac 2 lidze to wiekszej nie bedzie !!!!!! trzeba to wykorzystac

~hmm | 2007-09-30 21:24

Szczerze...nie rozumiem kibicow Motoru...karty kibica to zajebisty pomysl, ktory zwiekszy bezpieczenstwo i sprawi, ze an mecze bedzie chodzic wiecej ludzi.

i bardzo dobrze bo eni bedzie ludzi z zakazem stadionowym

~marcin27 | 2007-09-30 21:28

mecz piękny ale brakowało mi Marka Drozda na boisko,teraz banana team sie roztrzelali i niektorzy będa mieli znów argumenty ze lepsi są od drozda który szansy nie dostaje? Zwycięstwo cieszy ale skład mi sie dalej nie podoba??? czy niewiem co oni robią? do dziś mi sie w oczach mieni i szok zostaje u mnie bo jak Uwakwa bramke strzelił, przecież on nie umie nawet dobrze podać piłki ani jej rozegrać, Mam nadzieje że z Motorem zagra już MArek Drozd.I nie będzie na drużynie Uwakwa?

~ehh | 2007-09-30 21:30

Co ty pierdolisz
Uwakwe byl dzisiaj najlepszym zawodnikiem Stalówki, a Drozda powinni odeslac do Tartaku

~Damian22 | 2007-09-30 21:33

do marcin27: naprawdę jesteś niezle stuknięty.
dziś Uwakwe był najlepszy na boisku, chociaż naprawdę cały zespół zagrał znakomicie. najlepszy mecz w tym sezonie.
a Drozd to się nawet na 4 lige nie nadaje. cienias jakich mało.

~nieobecny | 2007-09-30 21:39

Łe mial byc mecz na tvk Diana o 21 i meczu jak nie bylo tak niema :/

~marcin27 | 2007-09-30 21:52

Damian22 a ty nie lepszy?? pozdro dla Mijagiego i całej grupy! dobry był doping nareszcie ?

~Stalówka | 2007-09-30 22:02

TV Rzeszów relacja o 22:00 w sporcie

~ttt | 2007-09-30 22:39

ten ktoremu brakowalo Drozda na boisku chyba pomylil dyscypliny...nazelowany pseudograjek ...

~MARIUSZ | 2007-09-30 22:43

Bramki z meczu Stalówka -GKS Jastrzębie » LINK oraz trochę fotek w dziale Galeria Zdjęć .

ps Jeśli ktos ma fotki to proszę wysyłac chętnie umieszczę.

~adamos | 2007-09-30 23:15

do Warki: ej ty cieciu o co ci chodzi napisalem co widzialem Ozóg i Kasiak siedzieli i to za bramką naprzeciw mlynu

~Do Mariusza | 2007-09-30 23:18

Poraz kolejny prosze , zeby moze dodac te bramki do dzialu downlad a pusty dzial \" STADION\" albo usuna albo dodac foty chociaz niema sie czym chwalic :) ale bedzie remonc ( za 100 lat )

~chefe | 2007-10-1 00:37

~chefe | 2007-10-1 00:39

~lubelak | 2007-10-1 01:33

dzieki za brameczki, może w środę w końcu zobaczę meczyk na zywo:)

~adas | 2007-10-1 05:47

najlepszy adas kibic ktory na kazdym filmiku sie udziela\"prawa,lewa stroa\":))))))))))))

~aaaa | 2007-10-1 07:49

wreszcie zagrali tak jak trzeba, brawo dla całej druzyny :)

~hmm | 2007-10-1 08:21

o co chodzilo z ta flaga FC New York ??? My jestesmy fanclubem New York czy oni naszym fanklubem :P tak sie zastanawialem nad ta flaga :D Pierwszy raz ja widzialem....

~Kruku | 2007-10-1 08:31

Adaś = kibic meczu i trener też pięknie poukładał drużyne a do tego dzieciom piątki przybijał i kobietom :D

~byfuch1 | 2007-10-1 10:26

Stal grała super as kibice Stalówki to sie nadaja ale nie na stal.Dopiero jak stal strzelila druga bramke to zaczeli cos tam spiewac.Porównac z jastrzebia bylo ich 40 ale dopingowali caly czas a nasi tylko jak stali idzie dobrze.

~SStalówka | 2007-10-1 10:33

do bryfuch1
chyba mało bywasz na meczach i nie wiesz ogolnie co się dzieje, dlaczego, po co, na co...
POzdro

~SStalówka | 2007-10-1 12:11

Dumni po zwycięztwie
Wierni po porażce...

~Derby | 2007-10-1 13:00

Rzeszowska policja chce, by derby Stali z Resovią odbyły się w środku tygodnia

Szefowie klubów: tylko w weekend

Rzeszowska policja chce, by derby Stali z Resovią odbyły się w środku tygodnia

Rzeszowska policja wystąpiła do piłkarskiego związku o przesunięcie terminu III-ligowych derbów Stali z Resovią z soboty, 27 października na środę, 24 października. - To nie wchodzi w rachubę - mówią

~bzc | 2007-10-1 14:09

» LINK


WYWAID Z KAMILEM GEŚLĄ ze str. sportowefakty.pl

~...m... | 2007-10-1 14:40

Wczorj goscie z pysznicy wpadli na stadion do rudnika i straszyli dzieci z gminazjum BZC mowili ze jeden telefon i juz po rudniku ::D

~sterydek666 | 2007-10-1 14:57

CHUJ Z TYM W SRODE MOTOR !!!!!!!!!!! godzina 11 pod PKS .Pa

~lubelak | 2007-10-1 15:37

Cos bojkot Motorowi nie wyjdzie.
w ciągu kilku godzin dzisiaj złozono ponad 300 wniosków o kartę.

A TERAZ UWAGA DLA JADĄCYCH WŁASNYM TRANSPORTEM !
Na ten mecz trzeba wypełnić specjalny wniosek z danymi osobowymi, wniosek do pobrania ze strony Motoru lub pobrania z kasy wraz z biletem, trzeba mieć tylko coś do pisania. wniosek zostawiamy na bramie kupujemy bilet i bez problemu mozna wejść. bilety są już do kupienia.
do zobaczenia na Zygmuntowskich :)

Wszyscy, którzy mieszkają w Lublinie lub tam studiują robią to samo. Chyba że ktoś chce wejść na sektor gości. Jesli jest jakiś problem do wyjasnienia to piszcie odpowiem tak szybko jak się da.

Ci co jadą z grupą zorganizowaną nie przejmują się tymi warunkami bo mają własną listę wyjazdową.

~ZIom | 2007-10-1 15:37

Studiuje w Lublinie i mam na roku paru napinaczy z Motoru i słyszałem jak opowiadali ze będzie mała zasadzka na autokary gdzieś niedaleko Janowa. Mysle ze ta informacja moze byc przydatna dla chlopakow wybierających sie na mecz. I mam nadzieje ze stalówka urwie jakies punkty w Lublinie!!!!!

~stalowka | 2007-10-1 15:44

ZADYMA NA PERONIE!!

» LINK

jak coś usunąć %20!!!!!

~stalowiec | 2007-10-1 16:44

Chlopaki zagrali swietny mecz...kapitalnie w srodku gral Uwakwe i Krawiec, na skrzydlach rownie dobrze grali Iwanicki i Trela (to chyba jego najlepszy mecz w Stalowce), Gęsla i Salami bardzo dobrze sie rozumieli i bylo widac ze chlopaki potrafia grac swietnie. Moim zdaniem trener Łach zrobil swietna robote i dobrze ustawil druzyne...Slowa pochwaly naleza sie \"Balonowi\" mial kilka kapitalnych interwencji, wydaje mi sie ze najslabsza formacja byla obrona ale chwala im za to ze walczyli z poswieceniem...Caly czas wierzylem w ten zespol, napewno stac nas na utrzymanie z takim skladem...
STALOWKA jedziemy do Lublina po 3 pkt!!!!Hej STAL!!!
Doping naszych \"kibiców\" pozostawiam bez komentarza (szkoda slow)...

~kijek | 2007-10-1 17:42

Czytam te komenty i czytam ale takiego idioty jak marcin27 to dawno niewidzalem .. czlowiek kurwa wez sie zastanow co psizesz bo Uwakwe zagral ka[pitalnyu mecz czlowieku zwroc uwage jaka chlopak ma ambicje i jak walczy kurwa caly stadion mu brawa za poswicenie bije a ten debli pisze o Drozdzie mam nadzieje ze ten kolek drozd juz nezagra w tej rudzie w pierwswzej 11 Pordro dla stalowki a w szczegolnosci dla Uwakwe

tak przy okazji gamoniu to oni graja na innych pozycjach ;]

maj gat ale pajac :D
siema

~do lubelak | 2007-10-1 17:51

lubelak ten formularz co trzeba wypelnic przed wejsciem na stadion jest na oficjalnej stronie motoru \"wniosek(KATRA KIBICA)\" czy jest to cos innego??

~do Kamil | 2007-10-1 17:54

po weekendzie miales cos wiedizec na temat stadionu....wiesz moze jzu jak to jest ?

~:)) | 2007-10-1 17:55

ale doping bl zajebisty:P:P

~kijek | 2007-10-1 17:57

Co z tym janickim wkoncu ;d

~do kijek | 2007-10-1 18:07

wyjechal w pizdu za Mikulskim

~Kamil | 2007-10-1 18:24

jutro po poludniu powinienem cos wiedziec

~lubelak | 2007-10-1 18:51

Oto link do wniosku do wejścia na stadion Motoru:

» LINK

~lubelak | 2007-10-1 18:53

oczywiście trzeba usunąć %20

~irlandia | 2007-10-1 19:16

czemu na stronce nie ma jeszcze komunikatu o wyjezdzie do lublina ?

nie kazdy ma takich znajomych od ktorych sie moze dowiedziec dokladniejsze info a wiec prosilbym na przyszlosc o wczesniejsze informowanie

~fgwergf | 2007-10-1 19:21

w dziale z fotkami niepotrzebnie wrzucane sa fotki pilkarzy od tego jest oficjalna strona

~hjehe | 2007-10-1 19:23

tak samo z relacjami itp. wczesniej byla lepsza stronka mimo tego ze nie byla na biezaco aktualizowana ale miala charakter kibicowski opisy foto wycinki z gazet

kto ma te wszystkie materialy ze starej stronki bo mysle ze nikt tego nie usunal

~muwmiwuju | 2007-10-1 20:37

Akurat było mi dane oglądać mecz Ruchu Chorzów z Wisłą Kraków.Smutne to ale zachowanie kibiców stało się wszędzie podobne.Piłka stała się plebejskim antidotum na wszelkie kompleksy i patrząc z boku na pozornie normalnie na osiedlu wyglądających ludzi budzi obrzydzenie słuchanie i czytanie wulgaryzmów związanych ze sportem.Wiem,że tego nie zmienię,ale nigdy nie zaakceptuję bezgranicznego zdziczenia stadionowej tłuszczy.Gdzie są nauczyciele gdzie księża i wreszcie gdzie Rodzice...

~Kamil | 2007-10-1 20:50

do irlandia.

a zerknij na glownej stronie. jest ionformacja o wyjezdzie. szukanie nie boli

~hehe | 2007-10-1 20:54

Motor ma protest :D:D

Bedzie mozna spiewac \"Gramy u siebie, Stalówka gramy u siebie !!!!\"

~do fgwergf | 2007-10-1 22:32

Fotki pilkarzy sa w dziale kadra, a w galerii sa fotki z meczow zarowno kibicow jak i z akcji dziejacych sie na boisku !

~do hjehe | 2007-10-1 22:34

Ty to widze ze jestes jakims lamerem albo z policji ?!??
Bo chyba cie popierdolilo ze na stronie ktos bedzie pisal o wydarzeniach pozastadionowych !

~stal 67 | 2007-10-1 22:46

Chciałbym przypomniećwszystkim,że nawet obecne 15 miejsce gwarantuje Nam utrzymanie w lidze,a dlaczego?Dlatego,że Sosnowiec został karnie zdegradowany o klasę niżej,a kara ta będzie obowiązywała po zakończeniu tego sezonu.Tak więc w tej chwili Sosnowieć zajmuje ostatnie miejsce w OE i gdyby tak zostało ,a nie myślę żeby było inaczej ,bo są strasznie słabi,to wtedy automatycznie leci do obecnej 2 ligi,a po dodatkowej karze do 3 ligi.Wtedy My z 15 miejsca uzupełnimy skład w 2 lidze,jako najwyżej ze spadkowiczów sklasyfikowany zespół.Oczywiście są 2 wyjścia ,żeby tak się nie stało,mianowiciealbo Sosnowiec się odwoła i Im cofną karę,albo leśne dziadki z pzpn-u nie spuszczą jednej drużyny z OE.Ale szansa jest i warto nawet grać o te 15 miejsce ,a może uda się Nam tak jak ostatnio fuksło się Kmicie.Oczywiście wierzę, w to ,że Stalówka zacznie wygrywać i zajmie miejsce w środkutabeli i nie będziemy musieli liczyć na werdykty z miodowej od pana Kalkulatora!

~suawek | 2007-10-1 23:11

Pan Białek (b. trener Stali Mielec), ktory mial byc trenerem Stalowki, dzisiaj zostal trenerem Odry Wodzislaw.

~Bukowiec | 2007-10-2 04:15

w dalszym ciagu usuwane sa \"niewygodne\" wpisy... idzcie do lasu sie ponapierdalac lyse bezmozgi

~dddd | 2007-10-2 08:12

a nie mowilem ze mikulski zacznie w koncu wygrywac. to bardzo dobry trener

~Kamil | 2007-10-2 09:06

co do stadionu.
to w wieloletnim planie inwestycyjnym jest punkt o rozbudowie stadionu. jesli ta wladza jaka obecnie jest zostanie to ten obiekt powinien powstac. bo to oni chca tego i oni decyduja o funduszach.

ma byc nowa kryta z budynkiem klubowym polaczona, stary budynek zniknie. ma zniknac bieznia. postana trybuny za bramkami. bedzie stadion prostokatny nie owalny jak jest teraz. w planach tez jest oswietlenie. ma to byc jedna z najwiekszych inwestycji sportowych MOSiRu (ich obiektow).

z tego co sie dowiedzialem, to lepiej dla tej inwestycji bylo by zeby Stal spadla. bo stadion bedzie remontowany ale musi funkcjonowac a wiadomo w 2 lidze sa pewne wymogi.

~marcin27 | 2007-10-2 09:12

Nieiwem czemu stawia sie na Uwakwa czy innego banana knypa a nie stawia sie na naszych utalentowanych wychowanków, w końcu Gilar czy Myszka albo Drozd to przyszłosd stalowowlskiej piłki?? nie trzeba tam prezesów i innych kukmba-kumba wystarczy ustawić w pomocy MArka Drozda i jedziemy?? Wiadomo ze Drozd lepiej sie czyje w defensywie czyli jakod efensywnego pomocnika, a on głową gra pięknie.A i potrafi wykrozystywać sytuacje podbramkowe?? No i kolejnych nasyzch młodych juniorów, ktorzy obecnie odnosza sukcesy w lidze juniorskiej i zaliczają sie do ścisłej czołówki, zarówno starszych juniorów jak i młodszych, stalowa wola zawsze stanowiała siłą i teraz też jest obecnie, cczy warto ta kopanie talentów przełożyc na drugą lige,mam nadzieje ze tak?? Bo oni będa gryżć trawe i warto to wykoryzstać.Nie mocie mi tutaj że faworuzje Drozda bo sami przyznacie że to dobry gracz i warunki ma świetne?? A odnośnie juniorów ju z powiedizałęm, stawiać na juniorów gdyż w rozgrywkach ligi juniorskiej spiisują sie jak zawsze świetnie i są w czołowce juniorskiej w Polsce.
Pytanie do Mijagi26
Mijagi jedziesz do Lublina? Jak coś to sie zgadajmy i jak coś to pojedziemy moim?

~GST | 2007-10-2 09:33

Szlęzak jak obieacał tak robi-wszystko co jest możliwe-niestety p kotulski i jegop spółka blokują jego pomysły na iwestycje a przypomijcie sobie jak kotul obiecywał itp dlaczego teraz nie chce współpracowac ze szlęzakiem i dlaczego nie da zgody w raz z radą miasta na inwestycje stadionu-kotulski i jego puste słowa.żenada.Co do drozda-on jest za słaby,pamietacie warczachowskiego jak napierdalał bramki prawie z połowy boiska?pamietacie małego zegarka i innych dobrych napastników i pomocników??Tu w klubie musi sie cos zmienic bo inaczej...Pozdro Dla Rakowa HSB 88

~:) | 2007-10-2 10:04

No i kolejnych nasyzch młodych juniorów, ktorzy obecnie odnosza sukcesy w lidze juniorskiej i zaliczają sie do ścisłej czołówki, zarówno starszych juniorów jak i młodszych, stalowa wola zawsze stanowiała siłą i teraz też jest obecnie, cczy warto ta kopanie talentów przełożyc na drugą lige,mam nadzieje ze tak??


Stary co ty za przeproszeniem pierdolisz ?! Nasi juniorzy są w ścisłej czołówce hahahaha zobacz jakie baty od każdego dostają. Ostatnio nawet z Nową Dęba przegrali co świadczy o KATASTROFIE wychowywania młodych zawodników w tym klubie.

~Zygmuntowski | 2007-10-2 10:32

Dobra Panowie juz wystarczy,zachowajcie energie na jutrzejszy wyjazd.Stukanie w klawiature jest meczace,oraz dla co poniektorych myslenie:).Do zobaczenia w Lublinie.

~kijek | 2007-10-2 10:59

marcin27 brak mi slow do ciebie jestes tak bezdennie glupi ze to jest szok ze potrafiles wpisac adress strony w przegladarce czlowiek wez kurwa bo mnie zalamuja twoje komentarze czaisz? drozd to kolek i niech wypierdala ze stalowej alkoholik jebay i radze ci zwrocic uwake jak zapierdala Uwakwe bo zjebie jedziesz po nim a on zapierdala w ta i we te walczy o kazda pilke ..
a to ze drozd ma 10m nieznaczy ze gra dobrze glowa tylko ze jest drewniak i lepiej zeby gral w kosza

ps niewystarycz grac glowa trzeba jeszcze grac z glowo ;]

JEDZIEMY NA MOTOR!

~hahahha | 2007-10-2 11:06

Drozd utalentowany wychowanek ?
Drozd przysłosc stalowki ?


bbhbhubhhubuhebhhuebhuebhebhuhuhahahauahaha hahhahuahabahahahahahabnhbahahahaahhahahahbhbhhaha hahhahahauhhahahhbabahahhaauhahabahahhahahauhhahab ahhabahahahauhahabahahahhahaahhauahuhahahahuhauhaa uauhuahahuaahuahauauhauhauhahuauhauhahuahuauhauhah uahuahuua

~Bukowiec | 2007-10-2 13:03

Marcin 27, ty masz chyba 12 lat. skoncz sie udzielac, idz sie pierdolnij o slupa.

~do marcin 27 | 2007-10-2 13:11

» LINK jacy dobrzy sa ci nasi juniorzy.ich przyszlosc wiaze sie raczej z praca w HSW i graniu w b- klasie

~DO ADMINA | 2007-10-2 13:26

ZRóB WYSKAKUJACE OKIENKO ZE WYJAZD NA MOTOR JEST żEBY BYłO BARDZIEJ WIDOCZNE :) POZDRO


WSZYSCY NA MOTOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ross | 2007-10-2 13:31

i tak was nie wpuszczą.

~.ssw. | 2007-10-2 14:47

Jedna jaskolka wiosny nie czyni.
Zostalo 6 spotkan w tym roku, trzeba zdobyc ok. 12 pkt w tych spotkaniach i bedzie dobre zakonczenie roku.

a tymczasem.
do jutra!

~Kraków | 2007-10-2 15:34

Jedzie ktoś z Krakowa na mecz??

~STALOWKA | 2007-10-2 15:40

EJ JUTRO WSZYSCY NA MECZ DO LUBLINA h** ZE SRODA MUSIMY SIE POKAZAC!!!!!!!!!!!!!!WZIAC WOLNE ZWOLNIC SIE Z LEKCJI I NA ZBIORKE tylko 1 raz w zyciu taki mecz!!!!!

STALOWKA 1938!!!

~Mijagi26 | 2007-10-2 15:52

marcin27 tylko nie opierdalaj słonia jak zawsze.Będzie niezłe jaranie jutro.I wycieraczka :)))

~stal 67 | 2007-10-2 16:28

Mam pytanko.może ktoś jest zorientowany.Jutro wyjeżdżamy do Lublina ok.13.30 samochodem w kilka osób,wcześniej nie da rady,bo jesteśmy w pracy.Czy przyjeżdżając na ok. godz.15,mamy szanse wejść na ten mecz.Jak to jest z tymi kartami kibica,na ciul nam wniosek ,jak przecież nie mieszkamy w Lublinie,a przecież na listę wyjazdową nie możemy się zapisać,bo przecież wyjazd jest o 11.00.Czy wogóle misiaki Nas nie zawrócą przed Lublinem,jako ,że nie jedziemy grupą niezorganizowaną bez listy.Może jest ktoś kumaty w tych sprawach i wytłumaczy mi coś bliżej na ten temat.Zgóry wielkie dzięki!

~Do stal 67 | 2007-10-2 18:00

Macie szanse wejsc na sektor gosci tylko ze musicie sie wczesniej skontaktowac z kims ze starszych i powiedziec mu ze jedzie was tyle i tyle i zeby zostawil wam bilety!!! A jak juz bedziecie w Lublinie to podejdzcie pod sektor gosci i sprzeda sie wam te bilety:)Nie martwcie sie nikt was nie bedzie pozniej zawracal bo wąsy bedą sie interesowaly nami:)Pozdro...!

~HTK_1938 | 2007-10-2 18:13

bilety beda do nabycia w kasach ale wymagany bedzie dowod osobisty... dopisza ta osobe do listy imiennej i zostanie wpuszczona na sektor gosci

~lubelak | 2007-10-2 19:13

Stal67:
zobacz na mapie inne drogi jak sie boisz zawrocenia. nie powinny byc obstawione.
I uwaga dla wszystkich:
Jesli ktoś chce wejsc na sektor gości to po prostu musi wziac dowod i sie wpisze na liste wyjazdowa.
Jesli ktoś chce wejsc na sektory gospodarzy MUSI wypelnic druk karty kibica. Nie wazne ze jest mu ona nie potrzebna. mozna to zrobic na miejscu przy kasie.
I uwaga nie parkowac przy stadionie to chyba logiczne:)

~as | 2007-10-2 19:14

a jakis dokument tozsamosci trzeba ?

~as | 2007-10-2 19:16

aha ok

~czaknoris | 2007-10-2 19:24

Najlepszy na obronie czy komuś się podoba czy nie, jest Drozdinho.Ja wójt Wam to mówię...

~ja | 2007-10-2 19:59

mam dwa wolne miejsca na jutro do Lublina na MOTOR! jak ktos jest chetny to niech sie ze mna skontaktuje: mkical@yahoo.com

~HTK_1938 | 2007-10-2 20:11

taka mala informacja ... wszystkie auta ktore wyjezdzaja z miasta maja byc zglaszane na nasze4j zbiorce i najlepiej jakby te auta jechaly razme z nami bo jak ktos nie zglosi i dostanie po glowahc to pozniej dostanie jeszcze raz od nas

~Doder | 2007-10-2 20:55

moj sasiad jedzie jutro do lublina bo wyklada na tamtejszym uniwersytecie czy tzn ze 2 razy po glowie dostanie?

~heh | 2007-10-2 20:56

Do Doder jak sie nie zglosi, to......lbo nie dostanie w ogoel albo dostanie 2 razy :D

~do HTK_1938 | 2007-10-3 09:11

Jestem podobnego zdania.
Potem będzie że Motor obił Stalówke.
Tylko ze wtedy nikt nie będzie wiedział (oprócz poszkodowanych) że w łeb dostała zgraja pikników/

~do gst | 2007-10-3 11:55

na ilu sesji rady miasta byles albo ile ich widziales w tv?? pozdro

~jkjhgf | 2007-10-3 13:55

mam pytanie..czy Janicki będzie jeszcze grał..i drugie takie bardziej prywatne..czy wiecie coś na temat jego rodziny...czy jest żona, dziecko??jakieś wnikliwsze info...pozdro

~007 | 2007-10-3 17:39

janicki napewno bedzie gral ale jeszcze niewiadomo gdzie go albin mikuslki pociagnie a coraz trudniej jest juz o takich frajerow jak stalowka, jesli chodzi o zone to prawdopodobnie jakas ma natomiast jesli idzie o dzieci to za kilka miesiecy bedzie ich wysyp na oddziale polozniczym w naszym szpitalu tak ze tam bedzie najlepiej zasiegnac 100% informacji

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 29 632 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 043 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 819 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 668 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04843