Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Motor Lublin - STAL 0 : 1 (0:1)

Motor Lublin - STAL  0 : 1 (0:1)

Motor kontynuuje passę porażek, zaś Stal zwycięstw. Duży wpływ na przebieg spotkania miała czerwona kartka dla Pawła Tomczyka już w 37. minucie.

Mecz toczył się przy niemal pustych trybunach a doping prowadziła wyłącznie grupa fanów Stali. Był to efekt sprzeciwu lublinian wobec wprowadzenia kart kibica.

Od początku częściej w okolicach pola karnego rywali przebywali goście, jednak brakowało im precyzji w wykończeniu akcji, które kończyły się albo na defensorach Motoru, albo niecelnymi strzałami.

Gospodarze odpowiedzieli dopiero po 20. minutach, kiedy lewą stroną przedarł się Piotr Prędota i uderzył obok słupka. Chwilę później ten sam piłkarz nie sięgnął piłki, gdy Tomasz Wietecha niepewnie interweniował po dośrodkowaniu Daniela Koczona.

Po dwóch kwadransach gry było gorąco pod bramką lublinian. Z rzutu wolnego pod poprzeczkę przymierzył Janusz Iwanicki i Przemysław Mierzwa musiał ratować się piąstkowaniem piłki przed pole karne.

Chwilę później miał miejsce bardzo ważny moment meczu. W przepychance bez piłki Paweł Tomczyk sfaulował Jaromira Wieprzęcia, a ten padł jak ścięty na murawę. Obaj trenerzy zgodnie przyznali po meczu, że nie widzieli tego zdarzenia. Podobnie zresztą, jak sędzia główny, który oparł się na relacji swego asystenta. Przez dłuższy czas podbiegał do piłkarzy Motoru i sprawdzał ich numery. W końcu znalazł winowajcę - Tomczyka i ukarał go czerwoną kartką.

Gospodarze nie mogli się pogodzić z tą decyzją. Sędzia techniczny uspokajał Ryszarda Kuźmę i pilnował, by nie wbiegł on na boisko a w tym czasie główny pokazał jeszcze 2 żółte kartki dla lublinian.

Motor starał się pokazać, że nawet w osłabieniu jest w stanie zagrozić Stali, jednak nie uniknął straty gola. W ostatniej minucie I połowy Tadeusz Krawiec zagrał z prawej strony przed pole karne, gdzie niefortunny wślizg wykonał Damian Falisiewicz, przez co minął się z piłką. Opanował ją natomiast Krzysztof Trela i nie zmarnował doskonałej sytuacji. - Akcję na prawej stronie zainicjował Janusz Iwanicki, Tadzio Krawiec obsłużył mnie idealnie między dwóch obrońców. Miałem przed sobą tylko bramkarza i wykorzystałem tę sytuację - opisuje szczęśliwy strzelec.

Po zmianie stron lubelska drużyna nie zwalniała tempa. W 50. minucie Łukasz Misztal z rzutu wolnego uderzył tuż nad poprzeczką. Rozregulowany celownik miał też Prędota. Nieco lepiej, po dośrodkowaniu Marcina Syroki z rzutu rożnego, strzelał Bernard Ocholeche, lecz Wietecha nie dał się zaskoczyć.

Motor nie miał już nic do stracenia, więc postawił na atak, co stwarzało sposobność do kontr Stali. W 78. minucie Iwanicki zagrał na czystą pozycję do Abela Salami, który trafił w słupek. Niedługo później w równie kapitalnej sytuacji Trela przeniósł piłkę nad poprzeczką. Lubelski zespół wciąż atakował, ale bezskutecznie i musiał po raz drugi z kolei przełknąć gorycz porażki. - Robiliśmy wszystko, by odrobić straty, ale zabrakło kropki nad i - podsumowuje Mierzwa.

Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:1)
0:1 - Trela 45'

Składy:

Motor Lublin: Mierzwa - Tomczyk, Karwan, Falisiewicz (46' Syroka), Żmuda (86' Ptaszyński), Ocholeche, Misztal, Maziarz (67' Rodolfo), Koczon, Kołodziejski, Prędota.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wieprzęć (46' Ławecki), Gheczy, Maciorowski, Lebioda, Uwakwe (83' Pałkus), Krawiec, Trela, Salami, Iwanicki, Gęśla (56' Nakoulma).

Żółte kartki: Mierzwa, Misztal, Koczon, Żmuda (Motor) oraz Uwakwe (Stal).

Czerwona kartka: Tomczyk (Motor) za faul /37'/.

Sędzia: Włodzimierz Bartos (Łódź).

Widzów: 600 (gości: 300).

Trenerski dwugłos: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=223183

Komentarze (145)

~K.O.W.A.L | 2007-10-3 17:28

no i to mi sie podoba.. Nareszcie idziemy do przodu! Widac ze jednak Lach to wie co robi... Mam nadzieje ze Stal podpisze z nim kontrakt do konca sezonu minimum a nie tylko do Grudnia...

~stal | 2007-10-3 17:28

tak trzymać jedziemy wszystkich do końca sezonu

~ttttttttt | 2007-10-3 17:28

sprzedam chuste Stalowki i koszulke Stalowki Football Fans, info: 8118734

~Pedro | 2007-10-3 17:28

BRAWO !!! Oby tak dalej. STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE !!!

~zks | 2007-10-3 17:29

z kim teraz gramy u siebie i kiedy

~boss | 2007-10-3 17:29

i gdzie ci znawcy i fani albina co twierdzili ze zmiana trenera nic nie da, a moze byscie tak przeprosili ty trzech wyrzuconych przez ta mende mikulskiego przy waszym aplauzie, czy brak wam honoru

~ttttttttt | 2007-10-3 17:30

sprzedam chuste Stalowki i koszulke Stalowki Football Fans,


info:

GG: 8118374

~M.B | 2007-10-3 17:30

do ZKS teraz gramy znowu an wyjezdzie z Polonia W-wa a pozniej (sobote nastepna) z Odra Opole tak mi sie przynajmniej wydaje

~NYC | 2007-10-3 17:32

gratki za zwyciestwo ---------------------------a teraz do MSG na GOLote


Os. MLodynie

~sts | 2007-10-3 17:32

przez pojebana kmite juz dwa razy przejebalem w sts raz jak grali z motorem stawialem ze przegraja,a bylo 1-1,a teraz postawilem ze wygraja i znow 1-1.warta weszla ,stalowka weszla ,podbeskidzie weszlo,jebana kmita nie weszla.89 minuta 1-1 i 132 zlote przeszlo kolo nosa.nigdy wiecej nie obstawiam meczow kmity z.

~stalowiec | 2007-10-3 17:35

Brawo Stalowcy!!!!!Gratulacje!!!

~Stachu | 2007-10-3 17:50

Zaczeło mi się to podobać drugi mecz i druga wygrana! Oby tak dalej:)

~autor | 2007-10-3 18:05

z druzyna jest sie na dobre i zle ZAWSZE a nie jak zaczyna wygrywac..
:/

~cris | 2007-10-3 18:11

MOZE WRESZCIE OCKNIE SIE KTOS Z TYCH DURNI W ZARZĄDZIE - PRZEPROSI I POPROSI O POWRÓT TYCH TRZECH WSPANIAŁYCH ZAWODNIKOW, KTORZY POSWIECILI SWOJE NAJLEPSZE LATA STALOWCE- WSTYD MI OKROPNY , CHOCIAZ NIE JESTEM FANATYCZNYM KIBICEM - domagam sie , zreszta nie tylko ja.

~iks | 2007-10-3 18:15

za Lacha w 3 meczach zdobyli wiecej punktów niz za ciamajdy Mikulskiego w 11stu.

~nono | 2007-10-3 18:20

aaa teskni sie za Mieciem ;D;D;D

~skarpa | 2007-10-3 18:22

przestancie pieprzyc o \"tych\" trzech wawalonych. Dobrze ze ich wyjebali. Gdzie oni teraz graja?! 4 Liga!! W jakijs Cisnej!! I nawet tam nie daja rady! ocknij sie jeden z drugim - ci zawodnicy juz sie skonczyli, przy calym szacunku dla nich i tego co zrobili dla klubu. Dobrze ze ich wyjebali, tylko styl chujowy, tak sie nie traktuje takich ikon stalowowolskiego futbolu - to fakt. Sytuacja zaczyna sie klarowac, sprzyja nam szczescie, jest rywalizacja w zespole, moze byc tylko lepiej :)

~boss | 2007-10-3 18:25

nie chce zeby oni wrocili, ale uwazam ze powinno sie ich przeprosic za styl i forme w jakiej im \"podziekowano\"

~boss | 2007-10-3 18:27

a ty skarpa byles jednym z najgorliwszych obroncow Mikulskiego to nie dziwie ci sie ze tak bardzo bronisz decyzji o usunieciu tej trojki zawodnikow

~znawca | 2007-10-3 18:30

Widac dobre przygotowanie drzuyny do sezonu. Lach nawet niezle zdobyl 6 pkt w 3 meczach, ale sadze ze Mikulski zdobyl by komplet, chodzi tylko o to ze wlasnie teraz przyszla forma chlopakom. Dlatego decyzja o odsunieciu Albina ze stanowiska, byla przedwczesna. Bez odbioru.
PO

~skarpa | 2007-10-3 18:32

chlopie, co ty bredzisz, a co ma Mikulski do tych trzech. Ich wyjebal zarzad za caloksztalt (troche szukanie kozla ofiarnego, fakt) - dobrze ze ich wyjebali to pewne, zly byl moment (waska kadra) i to jak to uczyniono. A co do mikulskiego, to inna sprawa, nie bede sie wypieral ze go bronilem - ale chlopie zobacz, teraz trener ma w koncu cala kadre, w koooooncu szczescie nam sprzyja, przeciez z GKS to byl fuks, po 5 min moglo byc 2:0 i po ptakach, w lublinie sie udalo bo w 10 grali tamci. Nasi jeszcze nie graja super, ale w koncu zaczynaja wierzyc w siebie i zaczynaja walczyc. Wczesniej byla strata w 15 min bramki i zalamanie ot co.

~boss | 2007-10-3 18:33

ja mysle ze mikus zdobylby w tych meczach conajmniej 10pkt, a moze ktos uwaza ze jeszcze wiecej

~piotrek1938 | 2007-10-3 18:35

mowilem ze Stal da rade!!! brawo chlopaki!!! II liga II liga ZKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~do skarpa | 2007-10-3 18:37

porozmawiaj (ale nieoficjalnie)z zawodnikami i pozostalymi trenerami pilkarskimi ze stalowej woli co oni sadza o na szczescie bylym juz trenerze mikulskim i jego metodach prowadzenia druzyny, to moze w koncu zmienisz o nim zdanie, pociesz sie ze tylko krowa nie zmienia pogladow

~lueblak | 2007-10-3 18:37

grali dobrze reszta potem, Stalówki okoo 300

~o ja | 2007-10-3 18:38

1 Liga ZKS !!!!! a nie 2 !! Kurwa w nastepnym sezonie mamy grac w pierwszej (obecna 2 )

~ee zks | 2007-10-3 18:41

działo sie cos na meczu lub w trasie do lublina ??? wie ktos ?

~sito | 2007-10-3 18:45

Powiem jedno co do 3 wywalonych piszecie ze powinini wrócic bo duzo zrobili dla stali ale tak jak dudek za zasługi sie nie gra



ZKS ZKS ZKS
STALÓWKA MOJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

~ze wsi | 2007-10-3 18:46

Oooo! Jak dobrze, ze ich u nas nie ma!
Miecio i spolka sa w trakcie spuszczania Galicji do 5 ligi. Faktycznie goscie maja wyszkolenie technicze i charakteryzuja sie pelnym zaangazowaniem w gre (hihihi).
Ooo! Jak dobrze, ze ich u nas nie ma!

~.ssw. | 2007-10-3 18:50

Stal wygrywa w Lublinie

Motor Lublin przegrał na własnym stadionie ze Stalą Stalowa Wola 0:1. Zwycięską bramkę zdobył Trela w 45. minucie meczu. Gospodarze od 37. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce, którą otrzymał Tomczyk.

Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:1)
0:1 - Trela 45\'

Składy:

Motor Lublin: Mierzwa - Tomczyk, Karwan, Falisiewicz (46\' Syroka), Żmuda (86\' Ptaszyński), Ocholeche, Misztal, Maziarz (67\' Rodolfo), Koczon, Kołodziejski, Prędota.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wieprzęć (46\' Ławecki), Gheczy, Maciorowski, Lebioda, Uwakwe (83\' Pałkus), Krawiec, Trela, Salami, Iwanicki, Gęśla (56\' Nakoulma).

Żółte kartki: Mierzwa, Misztal, Koczon, Żmuda (Motor) oraz Uwakwe (Stal).

Czerwona kartka: Tomczyk (Motor) za faul /37\'/.

Sędzia: Włodzimierz Bartos (Łódź).

Widzów: 600 (gości: 250).

Najlepszy piłkarz Motoru: Łukasz Misztal.

Najlepszy piłkarz Stali: Krzysztof Trela.

Piłkarz meczu: Krzysztof Trela.

Wkrótce szersza relacja

zrodlo ; sportowefakty.pl

Dobraliczba Stalowki w Lublinie :)

~PTAK | 2007-10-3 18:59

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeee to jest to czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie !!!!!


pozdro z Irl

~K.O.W.A.L | 2007-10-3 19:03

ale pierdolicie ze Mikulski tez by wygral te mecze... Chuja wiecie.. Mikus mial czas sie pokazac przez tyle meczy co przejebalismy i co? pokazal sie? ni chuja... Lach zaczal treneowac i odrazu gra 180 stopni sie odwrucila... Chlopaki graja na prawidlowych pozycjach.. napastnicy wreszcie strzelaja.. Calkiem inna gra, Ci co pierdola ze Mikus ze mogl wygrac te mecze sa jakimis pojebusami.. ja jestem za ZATRUDNIENIEM LACHA na stale..

~lubelak | 2007-10-3 19:21

po kolei...
meczyk zdecydowanie dla Stalówki. pierwsze 10 minut to Stalówka gniotła strasznie, potem chwila przewagi Motoru i siły się wyrównały. po 25 minucie znowu przewaga Stalówki i czerwona kartka dla Motoru. Gostek nie protestował przeciwko czerownej a nawet uciekł w tłum:) więc jasne jest że wiedział że coś przeskrobał:) Stalówka przyspieszyła a Motor zamiast bronić wyniku to nie wiedział co robić. i to zakończyło się bramką.
w drugiej połowie Motor się otworzył, co stworzyłó kilkanaście setek !!! dla Stalówki nie wykorzystanych niestety (raz słupek, raz z linii bramkowej), Motor swoje szanse miał po 2 błedach T Wietechy szybko naprawionych przez niego. do końca meczu trwały bezsilne ataki Motoru i szybkie kontry Stalówki. Gra wyglądała dosyć dobrze, w 2 poł. chyba Stalówka była zbyt pewna siebie.
Widzów koło 800, przed kasami kolo 200 protestujących, więc protest kompletnie nie wypalił. Stalówki koło 300 z 2 flagami. Fajny motyw jak weszli na sektor i ryknęli to stadion który coś pokrzykiwał momentalnie się uciszył. A śpiew był naprawdę głosny, co dzięki akustyce dawało świetny efekt. Ci co nie byli niech żałują. nie było żadnych innych atrakcji do końca meczu:)

~czaknoris | 2007-10-3 19:48

Małe pytanko.Dlaczego nie grał Drozdinho?

~M.B | 2007-10-3 19:49

chcialbys grac tak jak on...

~irl | 2007-10-3 19:55

mozna zobaczyc gdzies fotki z meczu ?

~z krytej | 2007-10-3 20:06

brawo chłopaki teraz dobrze by było urwać punkt w warszawie, opole powinnismy ograć u siebie i już powinno być OK!
STAL ZKS POŁUDNIA PANEM JEST!!!!!!!!!!!!!!!

~Ho Chi Min | 2007-10-3 20:08

widac od razu ze zmiana coacha zmieniła i to bardzo wiele w zespole czy trener Mikulski już duzo wcześniej nie powinien pozegnac sie ze stanowiskiem?Wowczas to Stalówka miałaby 15 punktów a nie motorynka. Oby tak dalej panowie zycze sukcesów

~zzzzz | 2007-10-3 20:17

albin wroc prosze!!!!!!! co sie dzieje z nasza stalowka?????? albin wroc i dokoncz dziela rozpierdalania druzyny!!!!!!!

~RobkoStWolak | 2007-10-3 20:19

Brawo Stalowka.
Sama radoscwidziec takie informacje na temat naszej druzyny. Jesli gra nie wyglada jeszcze super, to nic nie szkodzi - nie od razu Krakow zbudowano! Wazne jest, ze w drugim meczu z rzedu nie stracilismy bramki i oba wygralismy.

A dla Mikulskiego mala podpowiedz: napastnicy powinni jednak grac na pozycjach napastnikow, obroncy w formacjach obronnych, a pomocnicy ... no oczywiscie w pomocy! Tak poukladana druzyna ma przynajmniej szanse powalczyc z przeciwnikiem! Zwolennikow Mikulskiego (i Janickiego z tego co widze...) odsylam do pilkarskich gier komputerowych. Tam przynajmniej jak przegracie jakis mecz, to mozecie zrestartowac sobie kompa i nadal bawic sie w najlepsze...

Brawo dla nowego trenera za wprowadzenie nowej jakosci do Stali!

~PPP | 2007-10-3 20:24

STALÓWKI W LUBLINIE ok 320 osob 4 nabite autokary + ok 10 samochodow + studenci.

~aSDDSa | 2007-10-3 20:32

Dziś (03.10.2007) o godzinie 23.00 kanał Discovery nada film dokumentalny \"Wojny Stadionowe\". Jego podtytuł brzmi: \"Polska\".

A oto zapowiedź programu:


Grający głownego bohatera filmu o pseudokibicach \"Football Factory\" Danny Dyer przez kilka miesięcy jeździł po całym swiecie i obserwował piłkarskich chuliganów. W ten sposób powstał dokument \"The Real Football Factories International\" ( \"Wojny stadionowe\" ) . Oglądając go przeżyjemy to samo co filmowy Tommy Johnson, tyle że tym razem scenariusz napisało samo życie. Danny odwiedza w Polsce 3 miasta: Gdańsk, Kraków i Warszawę. Zastanawia się, jaka jest przyczyna nienawiści, która rządzi na polskich stadionach. Anglik doskonale wie, że musi minąć mnóstwo czasu, by coś zmienić. Bo jak mówi jeden z kibiców Wisły Kraków: To jest wrodzona nienawiść! A fan Cracovii dodaje: Jak widzisz tego przeciwnika, to jakbyś miał klapki na oczach. Wszystko się wyłącza.

~nr.3 | 2007-10-3 20:39

Kto byl na meczu z Lublinie to dobrze wie ile bylo okazji do zdobycia kolejnych bramek, niestety nie udalo sie.Najwazniejsze ze sa 3 pkt.;D

~STAL ZKS | 2007-10-3 20:45

mam pytanie a co z Janickim
wiadomo cos?

~:)))) | 2007-10-3 20:47

kto nie był niech żałuje

Stalówka !!!!!!!!!

~1938 | 2007-10-3 20:55

Wyjazd Bomba 320 osób tylko szkoda że policji tak Dużo Moim Zdaniem ta liczba juz w tym sezonie nie pęknie !! Kto Nie Był Niech Żałuje

~FOTY | 2007-10-3 21:01

A KIEDY BEDA FOTY Z MECZU ????

~ON TOURIST | 2007-10-3 21:08

A WIEC SRODA MOTOR-STALOWKA NA WYJAZD WYJEZDZAMY KU ZASKOCZENIU CHYBA WSZYSTKICH W ZAJEBISTEJ LICZBIE PONAD 300 OSOB 4 AUTOKARY I CHYBA PONAD 10 WOZKOW W TYM BRACIA Z RAKOWA 15 I SOVII 14 DZIEKI ZA WSPARCIE DLA ZIOMALI..PODROZ W OBIE STRONY Z DUZA OBSTAWA POLICJI NA MECZ WCHODZIMY CHYBA W 15 MIN MECZU I OD POCZATKU JEDZIEMY Z KONKRETNYM DOPINGIEM LUDZI GARSTKA JAK NA TAKI MECZ MOTOR NIE PROWADZI DOPINGU STOJA PRZED KASAMI I SPIEWAJA SPOD STADIONOWYCH BRAM LICZBA CIEZKA DO OKRESLENIA ALE COS PONAD 200..STALOWKA WYGRYWA MECZ A MY W DOBRYCH NASTROJACH WRACAMY DO HUTNICZEGO GRODU..PODSUMOWUJAC WYJAZD ZAJEBISTY CIESZY WYGRANA PILKARZY I LICZBA JAK NA SRODE ZAJEBISTA OBY TAK DALEJ JESCZE RAZ POZDRO DLA ZIMALI Z CZESTOCHOWY I RZESZOWA KTO NIE BYL NIECH ZALUJE..STALOWKA THE FIRM

~sony | 2007-10-3 21:21

A wy biszkopty internetowe to wybierzcie sie kiedyś na wyjazd zamist sie tu podniecać w czasie meczu gokony . Zobaczycie jak to fajnie jest przeżyć coś samemu .

~... | 2007-10-3 21:27

Sony nie kazdy mogł jechac :) ja bym chetnie pojechał gdyby nie to ze nie dostałem wolnego w robocie ;] :) nie kazdy dostaje wolne ;) i nie ma kazdy moze jechac, mysle ze w sobote liczba byłaby duzo wieksza ;)

~niezagra | 2007-10-3 21:41

no to Uwakwe nie zagra z polonia bo pauzuje za karki. a szkoda bo widac ze chllopak sie rozkreca.

~marcin27 | 2007-10-3 21:45

Zwyciestwo zasluzone ale ja bym chcial zeby trener stwial na mlodych zdolnych zawodników?.O to i kandydaci:

Jan Furtak- mlody zdolny bramkarz który może być przyszłośc Stali przed tym zawodnikiem? jeden z bardziej utalentowanych bramkarzy w regionie.

Piotr Gilar - jeden z wielkich brylantów w lidze juniorskiej spisuje sie bardzo dobrze i z pewnością przyswzłóść Stali bedzie wzmocnieniem Stali w przyszłosci, on w ataku zamiast emeryta Salamiego

Lukasz Stręciwilk - kolejny pomjany niewiem czemu w kadrze, jest lepszy od Gąśli w tej chwili mimo ze tamten nteż młody??? i ciągle grzeje ławe.PRzyszłośc przed nim

Mariusz Myszka - mlody zdolny napstnik który powinien grać w ataku, ale niewiem czemu nie gra? Miał kontuzje ale chyba już wrócił do sprwności, no ale lepiej stawiać na starszych bez formy Janickiego czy Trele

Mrek Drozd - kolejny młody i zdolny wychowanek Stali, który po powrocie ze Stali Rzeszów jest ciągle pomijany, ale zamist niego grają dziadkowie Wieprzęć i Maciorowski zamist niego? On w moich oczach moze byc w przyszłości liderem i wodzem Stalówki, przyszłośc przed nim

Mam nadzieje ze trener weźmie pod uwage wymienionych wyżej młodych i utalentowanych graczy bo warto stawiać na nich i inwestować pieniądze? To przyszłość Stali

Ahoj ZKS !!

Mijagi26 podziel sie swoimi wrażeniami po meczu w Lublinie? Było zajebiście co nie? Jak coś to pojedziemy do Warszawy w niedizele ale swoim chyba, jak będziesz chciał

~Marco | 2007-10-3 21:54

Do ... Ja żeby mieć wolne w pracy robiłem dzień wcześniej 16-tkę a dokładniej 3-cią i 1-wszą zmianę , nie powiem było ciężko i nie powiem miałem chwile zwątpienia ale myśl o tym że na następny dzień pojadę na mecz Stalówki dodawało mi wiary i energii w to co robię i mimo iż po powrocie do domu spałem od 16-tej do 9-tej rano to wiem że warto było.... Kto nie był niech żałuje....

~SStalówka | 2007-10-3 22:23

Ja Żałuje...
i to bardzo...
dziwnie wygładała moja radość w pracy jak strzelili gola....
z radości krzyczeć głośniej się nie dało...
bo już bnie wspomnę ze do 22śpiewająco mi się pracowało
HEJ STAL!

~zenanda | 2007-10-3 22:39

marcin27 ty wez sie kurwa juz zamknij bo to twoej gadanie ejst juz nudne kurwa idioto drozd to jest emeryt a nie junior ty oszolomie jebany kurwa
wypeirdalaj stad bezmozgu jebany

Co to meczu i wjazdu bylo zajebiscie chociaz powinnis my wygrac mnimum 3:0 no coz skutecznosc slama ale jest dobrze 3 pkt dopisane i jedziemy dalej ;d

~---------- | 2007-10-3 22:43

nie wyganiajcie marcia27
przynajmniej weselej z przychlastem
jak czytam te jego pierdoły śmiać mi się okrótnie chce.
pustak...

~ja | 2007-10-3 22:44

albin mikulski zostal trenerem hutnika krakow podaje 90minut.pl

~SStalówka | 2007-10-3 22:46

tylko im pogratulować samobójstwa....
poprzez wybranie nowego fajnego trenera :D

~Mlodynie | 2007-10-3 22:56

Hutnik Kraków [*]

[\'][\'][\'][\'][\'][\']

Zapalmy świeczkę nad tym zasłużonym dla polskiego futbolu klubem.


A tak na poważnie to znając życie Mikulski przejdzie do Hutnika i będą zajebiście grać . Kuriozum dosłownie ;)

~HTK_1938 | 2007-10-3 22:56

Na wyjazd do Lublina wyruszamy 4 nabitymi autokarami i 12 autami... Lacznie 320-340 osob w tym 15 osob z Czestochowy i 14 z Rzeszowa ( wielkie dzieki) Na mecz wchodizmy w okolo 15 minucie meczu. Sektory Gospodarzy puste wisi tylko transparent \\\" Albo Karty albo My \\\" na trybunie krytej okolo 300 osob raczej piknikowy sklad ktory wylamuje sie od prostestu przeciwko kart imiennym... W czasie meczu \\\" pozdrawiamy\\\" pare razy pzpn i spiewamy \\\" Pilka Nozna Dla Kibicow\\\" Na meczu bardzo duza ilosc psow... podroz w obie strony spokojna...

~RafBar | 2007-10-3 22:57

Brawo Stal. Oby tak dalej.

~MARIUSZ | 2007-10-3 23:07

Bramka z meczu Motor-Stalówka » LINK oraz filmik z \"kto nie skacze ten z lublina\" wrzucę jutro.

Do działu Download nie wrzucam gdyż są problemy techniczne.

\"Mariusz pozdrawia Stalówkę\"
Dzięki za brawa .

~chłodne oko | 2007-10-3 23:13

Motor - beniaminek, Jastrzebie - beniaminek, Kmita - z łapanki III liga, Warta - beniaminek, tylko Śląsk coś konkretnego i ten jeden ugrany z nim punkt jest coś warty, Stal jest tylko lepsza od III-ligowców i pozycja w tabeli nie jest przypadkowa, ale... jest lepiej niż było za mikulskiego, taka korekta w trendzie spadkowym

~xxx | 2007-10-3 23:20

Mariusz link nie dziala :(

~xxx | 2007-10-3 23:24

moj blad :PP juz wszystko jest ok sorka :)

~Okulickiego | 2007-10-4 00:45

Tak całą drogę z Lublina siedziałem i piwko popijałem, i tak sobie jechałem dzięki koledze co mnie zabrał autem. Jedno mnie dręczyło pytanie .... cały czas jadąc z Lublina ... A mianowicie \"Ile będzie komentarzy za nim jakiś gówniarz lub prostak pospolity wypierdoli tekst o Mikulskim , albo jak już jest świetnie , albo przypomni o sprzedawczykach co dziś nawet w 4 lidze pokazują gierkę globalną \"..... I już nawet byłem przekonany że wszyscy zapomnieli o tym co było .... A jednak kurwa NIE !!!! Jacy teraz dumni chodzą kurwa prostactwo i głupota unosi się nad zapierdolonymi głowami. Jacy to teraz mądrzy ...........
To co było to sobie pierdolone gówniarze (nie będę wymieniał autorów ) domyślą się !!!
zachowajcie dla siebie a nie pierdolicie w kółko to samo . Stalówka wygrywa i to się liczy a nie jakieś tam historie i wspomnień nadszedł czas !!!!!!!!!!!!

~vinci | 2007-10-4 01:20

Do wyżej !!!!!!!!!!!!!
Nie znam cię gościu !!!!!!!!!!
ale 100000000% poparcia!!!!!!!!!
Ps. heheheheh Mikulski w Hutniku ? to chyba jakieś żarty. Gdyby pojawiła się informacja że w Hujniku Hujnia. to bym się zgodził i w to uwierzył , ale ???
EEE...tam to zarty !!!

~niby | 2007-10-4 04:13

Okulickiego, ale Leninem zasmierdzialo nagle...
Moze to zamroczenie piwem w drodze powrotnej...
Ubostwo twojej wypowiedzi powala z nog...

~skarpa | 2007-10-4 07:33

do chłodne oko: skład mamy dobry, każdy jedzie po mikulskim za ustawianie zawodników na innych pozycjach...a co miał zrobić jak miał 3 obrońców? Trela musiał grać z przymusu na obronie,pomoc nie istniała więc Prezes musiał być w pomocy, nikt nie zauważa że na ławce był Stręciwilk i garstka juniorów! Mikulski nie mógł ustawiać drużyny, zastosować taktyki itp - on mógł jedynie sklecić coś od biedy i czekać na nowych zawodników. W tej chwili mamy w końcu szczęście i nie tracimy bramek w pierwszych minutach, bo to nas niszczyło ostatnio. Dzięki tym zwycięstwom nasi uwierzą w siebie i może być tylko lepiej no. A i przestańcie pieprzyć że Łach cudotwórca - w tydzień się nie da zrobić drużyny ludzie - jego pracę zobaczymy w następnej rundzie, ale szacun dla jego wypowiedzi, chłodno ocenia sytuacje i ukazuje nasze braki, i myślę że dzięki zwycięstwom uda mu się odbudować nasz zespół i jeszcze coś powalczyć w tej rundzie, a w następnej droga w górę tabeli:D!!.

~STAL_1938 | 2007-10-4 08:01

NOWA FLAGA FC JANÓW LUBELSKI - » LINK

~zks | 2007-10-4 08:04

Dziękujemy wszyscy Trenerowi Mikulskiemu, to on ułożył zespół a nie żaden łach. Niech spada ten łach od Stalówki, a niech wróci Mikulski trener który wie o co chodzi w tym zawodzie. Jak by był Mikulski to mielibyśmy w dwóch meczach 6 pkt.
Pozdro

~Ho Chi Min | 2007-10-4 09:04

DO zks a ile mamy punktów po 2 ostatnich meczach?Chłopie chłopie mundurowy pomyśl chociaż trochę nim coś napiszesz

~Mijagi26 | 2007-10-4 09:14

A czym tu sie kurwa dzielić, same pikniki, ale mecz wygrany i byłom zajebiście i nawet opierdalalismy słonia na przystanku, mocna jazda!!! a ty K.O.W.A.L skocz po frugo ,samo nie przyjdzie.

~Kibic | 2007-10-4 09:27

Wypaśna flaga:)

» LINK

~martini | 2007-10-4 09:28

Zjadłem trochę zębów na futbolu (jestem dziennikarzem) - i powiem Wam o co - moim zdaniem - w tym wszystkim biega. Mikulski to typ \"lalusia\", czlowiek, który chwali się sobą, nie przyjmuje krytyki, mydli oczy za przegrane. Facet - dla mnie - o małym honorze, który leci tam, gdzie kasa. Przykład - w Cracovii tak współpracował ze Stawowym, że ten ostatni musiał odejść. W Stali nasprowadzał ludzi - w takich sytuacjach różne rzeczy są możliwe do załatwienia - z których nie wszyscy wiedzieli co jest grane.
Nieprawdą jest, że \"miał zbyt wiele kontuzji, by ustawić drużynę\". On tej drużyny ustawić nie umiał i nie potrafił! Prawdą jest, że ma bardzo słaby warsztat trenerski. Wiem to, po rozmowach z chłopakami. I jeszcze jedna kwestia - nikt nie lubi ludzi, którzy wynoszą pewne informacje z szatni...

~Czesio | 2007-10-4 09:32

Do niby !
nawet gnoju nie wiesz kto to był gen. Okulicki więc tu lenina nie przywołuj !
Dobrze że już mecz się odbył bo teraz całe gówniarstwo wraca do swoich szkolnych zajęć i tam będzie się wozić jacy to są goście ....hehehehehh Tam również możecie się wykazać zdolnościami poprawnej polszczyzny , które to poznaliście na stadionach i ulicy.

~(M) | 2007-10-4 09:34

Ktoś napisał, że protest się nie udał. Przecież razem z Wami na stadionie było 500osób (z Lublina same słoneczniki) a wiadomo, że na taki mecz przyszłoby kilka tysięcy ludzi więc zarząd odczuje brak hajsu za bilety.

P.S. gratuluję zwyciestwa i do zobaczenia w Stalowej

~Obecny | 2007-10-4 09:55

Motor Lublin – Stal Stalowa Wola

W Lublinie meldujemy się w 320 osób( 4 autokary,12 samochodów) do tej liczby należy wliczyć 15 Rakowa Częstochowa, 14 Resovii Rzeszów, oraz grupkę stalowowolskich studentów z Lublina. Na stadion docieramy spóźnieni o 20 minut, wynikiem tego była skrupulatna kontrola w Kraśniku, następnie bezsensowny postój tuż przed Lublinem zafundowany przez lubelskich piesków. Dojeżdżając pod stadion przejeżdżamy obok protestujących Motorowcow, jeden typ z Lublina zostaje potracony przez samochód na naszych oczach. Na stadion wchodzimy w miarę szybko, z początku zapanowała mała konsternacja z biletami, ale szybko poradziliśmy sobie z tym. Doping tego dnia stał na bardzo dobrym poziomie. Prowadzony był od samego początku naszej obecności do samego końca. Cieszy drugie zwycięstwo z rzędu naszych grajków, co napawa optymizmem na przyszłość. Podróż w obydwie strony mija spokojna, z licznym wachadłem mundurowych. Serdeczne podziękowania dla naszych przyjaciół za obecność na tym spotkaniu. Do zobaczenia na kibicowskim szlaku.

To jest nieoficialny opis naszego wyjazdu!!!

~STAL | 2007-10-4 10:26

Jest Wyjazd na Polonie ? moze jakies info

~jude88 | 2007-10-4 10:36

ludzie czy wy widzice co wypisujecie. popatrzcie wstecz tych pare postów jak napierdalaliscie na tą drużyne ze sa chujowi i wogóle. a teraz jedna czy dwie wygrane i są dla was najlepszą drużyna na swiecie. jeszcze niech ktos napisze ze do ligi mistrzow trzeba ich dać.
jak sie jest kibicem to zawsze a nie tylko jak przychodzą dobre momenty. jak drużyna ma byc dobra to powinna grac dobrze caly sezon a nie tylko z teoretycznie slabszymi druzynami. nie mmowie ze jastrzebie jest slabsze czy gorsze taki tylko przyklad przytoczylem. WY NIE JESTESCIE KIBICAMI TYLKO TA NAPINKA.

pewnie zaraz poleje sie fala krytyki na mnie ale mam to gleboko w dupie. napisalem tylko co mialem na mysli

bez odbioru

~SStalówka | 2007-10-4 10:49

cóż...
powiem krótko,
bo kolega ma rację,
jest tylko kilka osób,
na dobre i na złe...
chyba musimy popracować nad lojalnością.

DUMNI PO ZWYCIĘZTWIE
WIERNI PO PORAŻCE...

~YYY | 2007-10-4 10:51

GDZIE MOZNA OGLADNAC FOTKI Z MECZU ???

~ciul | 2007-10-4 10:59

fotki:
» LINK

~do marcin27 | 2007-10-4 11:00

Jesli chodzi o Furtaka jest bardzo niepewny patrze na niego w juniorach , Gilar jest naprawde dobry ale tutaj jesli stalowa nie bedize miec 2 druzyny to sie zamarnuje, Jesli o chodzi o Drozda jest slaby wolalbym juz Telke zamiast drozda mial dobra lewa noge nastepnie myszka ten chlopak juz nie zagra widzialem chyba znow odnowila mu sie kontuzja i nie bedzie raczej gral. Gdyby w stalowej byla 2 druzyna to nasi mlodzi chlopcy nie musieli byc grac i marnowac sie na wiosce tylko grac przeciwko wiosom na poczatek ale by sie ogrywali i byla by wieksza rywalizacja o 1 sklad taka jest prawde co niektorzy moga sobie olewac i nie martwic sie o miejsce w 11

~Motor | 2007-10-4 11:06

A już o ataku na was nie napisaliście.
To ja dodam, że w 15 osób zaatakowaliśmy grupe ok 50 waszych, 5 zalicza od was KO i tracą flage na rzecz Chełmianki!

~ameba | 2007-10-4 11:23

To ja się zapytam czy to forum jest aktualne » LINK ??? czy macie teraz jakieś inne bo na tamtym nie widac jakoś specjalnego zainteresowania, pzdr

~DO l iN | 2007-10-4 11:32

Było zajebiście, mogliśmy wygrac nawet 3 - 0 ale Salami na pustą bramke trafił w słupek a Trela to miał ze trzy okazje, Nakoulma ze dwie, Pałkus jedną,ale i tak dobrze. A co do trasy to szybko wrócilismy koło 20 00

~filmiki | 2007-10-4 11:38

U nas strona służy do wypowiadania się, a na forum zamieszczamy zdjęcia, filmy itp.

Tur Turek - Stalówka
» LINK

» LINK

~do Motor | 2007-10-4 12:32

chyba ci sie cos pije...o :)

» LINK

~Motor | 2007-10-4 13:10

To my zaatakowaliśmy was i utraciliście flage waszego zgodowicza Montex Lublin.
Przyznajcie się do porażki!

~Nr.8 | 2007-10-4 13:28

hehehehehehehhheheheehhheheheheheheheheeh......do wyżej ; Co jest gościu ???? hehehehehehehehehehehehheehehehehehehehheheheheheh eeheheheheheheheheh
No ja pierdole heheheheheh Montex pierwsze słyszę ....hehehehehehehe

~aSDDSa | 2007-10-4 13:37

Stal Stalowa Wola – GKS Jastrzębie: 60 osób w sektorze dla gości, oraz 100 które na mecz nie dojechało czekając w “okolicach” stadionu. Po meczu 30 fanów Rakowa (którzy wspomagali tego dnia Stal), atakuje Siarka Tarnobrzeg – efekt spotkania to rozbite auta Rakowa oraz różne wersje wydarzeń obu ekip.


BY chuligani.com

~Kruku | 2007-10-4 14:23

Z tego co wiem to Polonia ma zamknięty sektor gości . Do Stal

~Do motor | 2007-10-4 14:30

wez sie ogarnij motorynko to nie jest nasza zgoda idz pospiewac pod brama .

~zks | 2007-10-4 14:38

Mikulski przygotował drużyne a jakiś łach spija śmietanke po nim. Tyle mam w temacie!
Mikulski wracaj!! taka jest większości kibiców wola!!

~do zks | 2007-10-4 14:55

wypierdalaj idioto jak masz takie bzdety gadac patałachu jebany mikulski huja zrobil tylko kase wziol ciemniaku wiec spierdalaj za nim do huntnika łajzo jebana

~fan Mikusia | 2007-10-4 15:09

mikus wracaj, kto da nam puchar i wejsciowki, zlituj sie nad nami tak cie blaga caly mlyn

~marekd | 2007-10-4 15:43

do aSDDSa
Czy chodzi ci o ta ustawke przed tarnobrzegiem zaraz za torami. Przez przypadek przejezdzalem i bylem swiadkiem.

~aSDDSA | 2007-10-4 15:49

kibic motoru

» LINK

~kolo | 2007-10-4 16:51

Co się działo w Tarnobrzegu gdzie Raków był tam gdzie spotkali Siarke???Możecie coś więcej powiedzieć o tym??

~egsa | 2007-10-4 17:10

Siarka wyskoczyla w okolo 40 osob na 6 wozkow Rakowa.Podbiegli do samochodow niedajac wysiasc pasazerom wozkow i zaczeli wszystko rozpierdalac.Po chwili sie zrywaja i Rakow lapie 6 gosci od nich i konkretnie ich leje.Po tym calym zdarzeniu Rakow dzwoni do Siarki w celu jakiejs konfrontacji lecz Siarka mowi ze ich celem bylo tylko rozjebanie im aut.

~K.O.W.A.L. | 2007-10-4 17:14

ZKS czy ty jestes jakis pojebany? Jak ty jeszcze mozesz mowic ze to MIKUS przygotowal naszych na te ostatnie wygrane? Kurwa spierdolil chuja zrobil przez 10 meczy a ty jeszcze go bronisz.. za co ? za te upokorzenia? 5:0 ? Idz kurwa pierdolnij sie w potylice... Mikus chuja zrobil, nawet nie wiedzial o co chodzi w taktyce zespolu... Te papiery trenerskie to pewnie w MOSKWIE sobie kupil. Nie zdziwie sie jak wyjdzie najaw ze to on jest jednym z tych trenerow co kupily papiery.. Juz niedlugo sie dowiemy ktorzy to trenerzy... Lach jest spoko, narazie widac szybkie postepy wiec miejmy nadzieje ze to nie koniec... Dobrze by bylo by w Grudniu ci co sa dobrzy a maja odejsc pozostali z nami chociaz do czerwca..

~zxc | 2007-10-4 17:22

A czy ci jastrzębiacy z okolic stadionu doczekali się swojego meczyku?

~ehwq | 2007-10-4 17:37

Niestety nie. Psy wyczaily o co chodzi i niestety do \"meczu\" niedoszlo.Szkoda bo zapowiadal sie ciekawy pojedynek.

~Jerry | 2007-10-4 17:49

Co wy kurwa patalachy jebane piszecie tutaj na temat jakichs meczykow poza stadionem??a Chuj Was to obchodzi,to nie wasza dzialka.Ci ktorzy tutaj o tym pisza to FRAJERZY

~AND | 2007-10-4 18:10

JAK ZA DAWNYCH LAT MOJEGO KIBICOWANIA STAREJ GWARDII

SIARA SIARA KURWA STARA

~SER | 2007-10-4 18:54

PANIE PREZYDENCIE (SLęZAK) całe Miasto STALOWA WOLA PYTA SIę KIEDY PAN STANIE NA STANOWISKU KTóRE PAN OBIECAł W SPRAWIE STADIONU
CZEKAMY NA RADYKALNE ZMIANY ZRóB COś PAN A NIE WSZYSTKO ZAWDZIęCZAMY LUDZIOM SPOZA NASZEGO REGIONU KTóRYM SZCZERZE GRATULUJę

~:) | 2007-10-4 19:13

Wrzuć ktoś na jakis serwer np youtube jakis filmik kibiców stalówki w Lublinie

~jude88 | 2007-10-4 19:39

PANIE \\\"SER\\\" TAKIE PYTANIE TO RACZEJ NIE NA STRONIE KIBICOW ZESPOLY TYLKO PROPONUJE MOZE STRONA URZEDU MIASTA LUB COS PODOBNEGO

~aaa | 2007-10-4 20:20

a sa moze jakies inne fotki oprocz tych co na stronie echodnia ?

~iks | 2007-10-4 20:28

a ja chciałem zwrocic uwage na znakomita forme Tadka Krawca no i to ze wytrzymuje kondycyjnie całe mecze

~zioom | 2007-10-4 20:32

słyszałem od ziomka który uczy się w lublinie że nasz przyjazd w liczbie około 300 osób był dla motoru na maxa zaskoczeniem i że nieżle się zgasili jak zobaczyli pod bramą ilu nas jedzie! ciekawe czy trzy stówki pękną jeszcze w tym sezonie???oby tak...

DRUGA LIGA!!! DRUGA LIGA!!! ZKS!!!

~...m... | 2007-10-4 21:11

» LINK

Mikulski trenerem hutnika :d

~K.O.W.A.L | 2007-10-4 21:45

no to przesylam KONDELENCJE dla HUTNIKA...

~staloweczka | 2007-10-4 22:01

Info. Michał Janicki rozwiązał natychmiastowo kontrakt ze Stalową Stalowa Wola .. Przydupas Mikulskiego idzie do Hutnika ;)

~MARIUSZ | 2007-10-4 22:10

KTO NIE SKACZE TEN LUBLINA » LINK , jeśli ktoś osiada fotki z meczu Motor-Stalówka proszę o przesłąnie na @ chętnie je wrzucę.



Mariusz pozdrawia Stalówkę.

~xxx | 2007-10-4 22:31

no to czas na lechie .... » LINK

~kibic | 2007-10-4 22:33

do iks
Fajnie, że zwyciężyła Stalówka i za to szczere gratulacje, ale nie przesadzaj z tą dobrą grą Tadka Krawca bo w pierwszej połowie jako tako a w drugiej bardzo słabo same straty i brak choćby jednego podania prostopadłego do napastników wtórował mu w tym Trela.

~ridzik | 2007-10-4 22:49

No więc ... byłem w lublinie i ukradłem im ze sklepu 0,7 bolsa i sie nachlalismy i fajnie ... no i zajebałem jakiejs starej babce w łeb w tej posranej wiosce my mamy rowery a oni motory ... niech żyje ojciec ridzik on w radiu swoim spierdolonym sie modli czasem żeby stalówka wygrała i tylko dlatego wygralismy te 2 mecze ostatnio

~Sokoły:D | 2007-10-4 22:55

W poprzednim sezonie najlepszy wyjazd w sezonie Ostrowiec,wiadomo mobilizacja derby było czuc atmosferke;]:D.Lublin wypadł znakomicie wiele osob zwieło ze soba barwy co dało fajny efekt np.machanie szalikami:PGłośny doping przez prawie caly mecz,w Ostrowcu jak sie nie myle caly czas spiewalismy.Na kazdym meczu powinismy miec barwy a nie tylko od\"piłkarskiego świeta;)\" to samo jeżeli chodzi o doping.Wiele osob z \"sportowego składu\" na meczu w lublinie miala szale ,ale na meczach bez mobilizacji ciezko je juz zobaczyc ,uwazam ze jezli oni zaczna prezentowac na kazdym meczu styl ultrasowki(pasiak,szalik) to reszta wezmie z nich przykład i moze kiedys sektor c bedzie wygladał jak młyn Jagi hehe:p

~impreza | 2007-10-4 23:02

~moher | 2007-10-4 23:03

niech żyje nasz wódz na pale posepnego moherowego bereta riiiiiidziq ... gdyby tede usz z nami pojechał na ten wyjazd to motory by sie zesrały ze strachu

~Kibic | 2007-10-5 09:20

Wbijac na bloga i komentowac » LINK

~antymoher | 2007-10-5 10:11

ridzik i moher - najwięksi hooligani wschodniej europy, żałosne debile, ten ridzik szczególnie sieje strach i panikę
kto jak kto ale akurat Motor zna waszą siłę (w praktyce jej brak)

~jsw | 2007-10-5 11:51

teraz Polonia Wawa oni tym razem przegrali na wyjezdzie i nie jest zbyt dobra atmosfera w klubie info:» LINK wiec zawsze do dla nas plus:D wiec chociaz niech chlopaki wrzypiaza 1 pkt i to bedzie ok:D a pozniej z Odra 3 pkt:D fajnie by o:D

~kwasniewsky | 2007-10-5 11:56

Sport > Wieprzęć wraca do gry
Jaromir Wieprzęć, piłkarz drugoligowej Stali Stalowa Wola, który został w ostatnim meczu z Motorem w Lublinie uderzony przez rywala w splot słoneczny, powinien wydobrzeć na najbliższy pojedynek w sobotę z Polonią w Warszawie.

Nie wiadomo za to co z napastnikiem Michałem Janickim, który leczył się w Krakowie. Ponoć do Stali już nie wróci, bo chce „zakotwiczyć” w Hutniku Kraków, gdzie trenerem został były szkoleniowiec Stali, Albin Mikulski.


To jest info ze strony Echa nia. Zastanawiam sie, kiedy nasz klub wystąpi o dyskwalifikacje tego pseudo-grajka i przydupasa Mikulskiego?

~marcin27 | 2007-10-5 12:02

Ej nie mówcie do mnie źle ?? PRzecież ja to pisze z dobra klubu a nie dlatego żeby źle, uważam ich za wspaniałe talenty i przyszłosc nie tylko Stali ale też kraju, warto inwestować w młodych bo stare dziadki kości gruchoczą i emerytura a młodzi grzeją ławe, z Polonią możemy wygrać jak zagramy dewfensywnie z młodymi Stręciwilkiem Gąślą i Drozdem, a może i Gilar dostanie szanse gry?? Myśle że trzeba dobrze myśleć bo klub jest teraz bardzo ładny i coraz lepiej idzie ku lepszego??

~marcin27 | 2007-10-5 12:04

Janicki to emeryt od dawna i opierdelacz, i dobrze że go nie ma bo by zajmował młodsyzm i zdolniejszym wymienionym wyżej przeze mnie zawodników??

~do marcin27 | 2007-10-5 12:21

Nie napisales jeszcze poprawnie i zrozumiale nawet jednego zdania na tej stronie. Zastanow sie chociaz sekunde zanim cos napiszesz...

~BartekStW | 2007-10-5 12:25

nie no przeciez ta sa jakies jaja klub powinien zlozyc wniosek do PZPN o dyskwalifikacje tego pseudo grajka Janickiego.....ale to jest polska pilka nozna takie rzeczy tylko u nas moga sie zdarzyc....powinien dostac zakaz biegania po polskich boiskach i niech spieprza grac po okregowkach w Niemczech bo chyba tylko do tego sie nadaje amator Pozdro:)

~Wbijac | 2007-10-5 12:31

» LINK wbijac i komentowac » LINK » LINK » LINK

~Biała Mewa | 2007-10-5 12:50

I po co to grać jak będziecie niedługo w piatej lidze grać!
Awanse to należą się najlepszym klubom i kibicom!

Stal Rzeszów&Radomiak Braci się nie traci!

~PAULOS | 2007-10-5 13:00

Co ty pierdolisz popaprańcu .... Stalóweczka zostaje w lidze a Raków dołącza już niedługo :)

STALÓWKA&RACOVIA

\\\"PRZYJAŹŃ NA ZAWSZE\\\"

pozdro dla Braci ze Stalowej od Rakowa...

~marcin27 | 2007-10-5 13:09

do do marcin27
Ale nie napisałem o co chodzi?? ja tego źle nie zrobiłem??

~ZKS SW | 2007-10-5 14:08

WIERNI MIMO PORAŻKI DUMNI ZE ZWYCIĘSTWA

~lol | 2007-10-5 15:52

» LINK haha noooo nie

~staloweic | 2007-10-5 17:03

do:marcin27
ale kurwa z ciebie tempa pala.kazdy ci pisze ze kurwa drozd to emert a ty swoje,wez juz skoncz z tymi zalosnymi komentarzami. Zreszta drozdinio to sie do okregowki nawet nie nadaje...zgadzam sie ze trzeba ogrywac mlodych ale nikt ci nie wystawi wszystkich juniorow do I skladu...zreszta juniorzy slabiutko sie spisuja obecnie, a ty bys ich wszystkich wjebal do I skladu...szkoda slow....

~do LOL | 2007-10-5 17:52

ale z ciebie frajer pierdolony, huj ci w dupe

~zksss | 2007-10-5 18:52

chuj w dupe policji

~:) | 2007-10-5 19:01

co myslicie o tym projekcie co pojawil sie na forum ?? » LINK
szkoda ze gosc ja robil w paincie
ja mysle ze jakby go zrobic w photoshopie to bylaby fajna fana ;] haslo bardzo trafne ;]
pozdrawiam

~RACOVIA | 2007-10-5 19:26

» LINK

zapraszam do ogladania .....

Pozdro dla Braci ...

~:) | 2007-10-5 19:51

» LINK link moze teraz zadziala

~:) | 2007-10-5 19:52

link cos nie lapie to zobaczcie na forum w projektach flag
pozdrawiam

~xxxx | 2007-10-5 21:05

~dadas | 2007-11-6 13:59

dasdas

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 620 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 125 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 65 045 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 9 317 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04286