Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spowiedź Mikulskiego

Spowiedź Mikulskiego
Po spotkaniu z Turem Turek, które odbyło się 15. września 2007 zarząd klubu "ZKS" Stal Stalowa Wola podjął decyzję o rozwiązaniu umowy z trenerem Albinem Mikulskim. Były szkoleniowiec Stali nie krył niezadowolenia z podjętej decyzji. Zapowiedział, że wróci kiedyś do Stalowej Woli i będzie chciał odbudować piłkę w tym mieście. O drużynie, klubie, zarządzie, piłkarzach rozmawialiśmy z byłym trenerem Stalówki, a obecnie szkoleniowcem Hutnika Kraków.

Jak Albin Mikulski oceni decyzję zarządu o zakończeniu współpracy z panem?
- To był dopiero drugi mecz w całym składzie. Oczywiście bez Kuby Ławeckiego. Drugi dobry mecz. Bardzo mi szkoda, że zarząd tego nie dostrzegł. Dostrzegła to prasa centralna, np. Przegląd Sportowy, gdzie noty są nie mniejsze jak szóstka i siódemka. To jest dobrze i bardzo dobrze. My zagraliśmy ten mecz jeszcze lepiej jak z Arką. To było jeszcze lepsze spotkanie. Było wiele płynnych akcji, Tur momentami nie istniał. Gospodarze miał szczęście, że strzelił raz w światło bramki, rzutu wolnego i padł gol. To było jedyne zagrożenie w ciągu 45 minut. Rozmawiałem z Adamem Topolskim, który jest moim kolegą (trener Tura Turek dop. red) i on powiedział, że takiego zespołu jak Stal jeszcze tutaj nie było. Topolski mówił, że my najlepiej graliśmy w piłkę. Nie będę tego mówił na forum zarządu, bo decyzję podjęto bez mojej wiedzy. Z godnością ją przyjąłem.


ciąg dalszy: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=224357

Komentarze (89)

~BartekStW | 2007-10-9 14:27

to teraz sie dwie strony wypowiedzialy wyrzuceni pilkarze i trener Mikulski i moim zdaniem zadecydowala atmosfera w zespole z jednej strony niezbyt duze zaangazowanie niektorych pilkarzy pod wodza Mikulskiego a z drugiej bledy trenera i co do paru spraw wydaje sie ze Mikulski ma racje.....oby powstala w koncu ta spolka akcyjna;/ Pozdro:)

~piotrek1938 | 2007-10-9 15:24

Lach jest lepszy od Mikula! STALOWKA zasluguje na lepszego trenera niz mikulski :) STAL!!!

~bystrzak | 2007-10-9 15:50

nie wiem czy wszyscy pamiętają jak włodarze klubu obiecywali {nawet w prasa o tym pisała} że w pazdzierniku na naszym stadionie zostanie zainstalowany nowoczesny zegar, zostaną zamontowane kolejne plastikowe krzesełka, zostanie odremontowana i pomalowana trybuna kryta. pażdziernik sobie płynie i płynie a zegara jak nie było tak nie ma a i innych zrealizownych obietnic jakoś nie widzę. przypominam to tak tylko aby jakimś dziwnym trafem włodarze klubu nie zapomnieli o swoich obietnicach.
ja osobiście proponuje taką tablicę swietlną jak ma motor lublin-spoko.

~bystrzak | 2007-10-9 15:50

nie wiem czy wszyscy pamiętają jak włodarze klubu obiecywali {nawet w prasa o tym pisała} że w pazdzierniku na naszym stadionie zostanie zainstalowany nowoczesny zegar, zostaną zamontowane kolejne plastikowe krzesełka, zostanie odremontowana i pomalowana trybuna kryta. pażdziernik sobie płynie i płynie a zegara jak nie było tak nie ma a i innych zrealizownych obietnic jakoś nie widzę. przypominam to tak tylko aby jakimś dziwnym trafem włodarze klubu nie zapomnieli o swoich obietnicach.
ja osobiście proponuje taką tablicę swietlną jak ma motor lublin-spoko.

~eh | 2007-10-9 16:02

Klub rozwiązał kontrakt z Michałem Janickim za porozumieniem stron.

~Kamil | 2007-10-9 16:10

co do zegara.
to trzeba czekac. polska biurokracja. raczej bedzie dopiero na runde wiosenna. teraz chyba nie zdarza.

~stalowiak | 2007-10-9 16:20

zegar z pewnoscia pojawi sie przed kolejnymi wyborami samorzadowymi aby ktos mugl sobie kupic glosy kibicow do tego dozuci kilka obietnic i na tym sie skonczy na kolejne kilka lat

~Kibic | 2007-10-9 17:41

kurwa pierdoli ten mikulski jak niewiem ok fakt moze i ma racje z niektorymi sprawami ale on tu wypowiada sie ile kto zarabia jakich zawodnikow tu chcial za jakie pieniadze i bral z łapanki a po huj wyrzucal Drabika czy Pajaka ktorzy zarabiali moze po 1000 i byli o wile tansi ale lepsi napewno od niejenego przydupasa mikusia nawet jest pytanie do niego o to po co mu to bylo wedlug mnie to nie byly uklady tylko na ich miejsce sciagna jeszcze gorszych Hadzicia Keske czy Janickiego przeciesz musial zrobic miejsce dla swoich przydupasow takie jets moje zdanie !!!! pozdro

~abc | 2007-10-9 18:45

Gorycz, gorycz i jeszcze raz gorycz przemawia przez p. Mikulskiego, a gadanie, że jego powinno rozliczać się tylko z dwóch ost meczy jest dla mnie smieszne. Pytanie co on robił do czasu tych dwóch spotkań? Śmiech na sali.

~piorko | 2007-10-9 18:45

Ciekawe jak by sie wypowiadal po meczach z Motorem. Bo widac ze artykul byl dawno pisamy
Zawsze STAL

~ja To ja | 2007-10-9 18:45

czytajac ten wywiad zastanawiałem sie kiedy trener pochwali się sukcesem z Nasza Stalą i...Jest :) Mikus chwali się że za jego kadencji Stal awansowała do 1/8 Pucharu Polski :) W jaki sposób to osiągnelismy wszyscy wiemy :)
Nikt nie jest nieomylny ale prawdziwą sztuką jest się przyzanć do błedów, które na pewno leżą po dwóch stronach- zarówno zarządu, jak i trenera Mikulskiego- szkoda że żadna ze stron nie potrafi przyznać sie do swoich błedów!
Wierze w utrzymanie i w trenera Łacha, bo czytając z nim wywiad wnisoskuje, że to gość, który nie zawachałby się odejśc gdyby widział, że nic korzystnego piłkarzą nie zaoferuje!

~fan | 2007-10-9 19:22

Mikulskiemu chyba o to chodzi ze to on wszytko przygotowywał i ze Łach przeszedł na gotowe , pierdoli ze utrzymał druga ligę , co Adamus to samo by zrobił , to zwycięstwo w drugim meczu baraży zależało od piłkarzy a nie od Mikulskiego...

~max | 2007-10-9 19:38

Tego mikuilskiego pojebało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gość nie ma za grosz honoru!!!!!!!!!!!! smiać mi sie chce jak czytam jego wypowiedz. żenada !!!!!!!!!!!!!!!! wymiena sukcesy utrzmanie i awans do 1/8 PP :)))) jakie utrzymanie było jego sukcesem . tten mecz był kurwa załatwiony a o PP nie bede sie wypowiadał bo szkoda :))))))

~iks | 2007-10-9 19:47

ten pojeb Mikulski powinien dostac zakaz wjazdu do Stalowej Woli . Bez honoru !!!!!!!! Skurwiel nawet oststnie dwa zwyciestwa przypisuje sobie i chwali sie ze awansował do 1/8 PP. Niesamowite !!!!
Najlepej tego owsiplacka przemilczec, jego super umiejetnsci trenerskie wyjda jak doprowadzi do upadku Hutnika Krakow. Szkoda slow .....

~RobkoStWolak | 2007-10-9 19:48

Jestem zniesmaczony poziomem kultury Mikulskiego. Koles wszystkie winy zrzucil na innych, a wszystkie (nieliczne) zaslugi przypisal sobie... Jest dla mnie malym czlowiekiem...

Potrafil nawet powiedziec od kiedy MOZNA go rozliczac (za dwa ostatniemecze), a do kiedy jeszcze nie! Przeciez to jest paranoja!

I opowiada banialuki jakich to swietnych pilkarzy mial sciagnac. Teraz to moze nawet powiedziec, ze Zurawski z Borucem mieli przyjsc! Licza sie efekty, a nie plany czy marzenia panie Mikulski!

Bogu dzieki, ze juz go nie ma w Stalowej. Moze i jest u nas w klubie biednie, ale zawsze bylo honorowo. Za jego kadencji dostawalismy jednak takie baty, jakich najstarsi kibice nie pamietaja...

A Mikulski niech idzie sie wyplakac na kolanka do swojego kochasia Janickiego!

~jw27 | 2007-10-9 20:12

Stal to jest w tej chwili klub dla wychowanków. Mikulski by sobie nasciagał grajków z I ligi- wydal kase, a to nie o to chodzi. On tak może zrobic w Wisle Płock lub Arce. Sukces trenera byłby wtedy jakby wlasnie juniorami awansował do ekstraklasy.Zobaczcie jak Znicz sobie radzi:\'Znicz jest dobrym klubem dla młodych chłopaków do promocji, o to większość z nich się stara. Nie ma wysokiego budżetu, pieniędzy na ściąganie gwiazd, ale jest stabilizacja i pieniądze zawsze na czas. Dużo chłopaków studiuje, uczy się, więc ich życie nie kończy się na piłce. Tak to właśnie wygląda w Zniczu. Cieszymy się, że są sukcesy, ale nie zachłystujemy się tym.

~sisieq | 2007-10-9 21:18

Janicki w tym tygodniu ma zacząć trenować w Hutniku Kraków. Poszedł synek do tatusia :d

~SStalówka | 2007-10-9 21:35

jak już kiedyś było wspomniane...
powinniśmy przesłać najszczersze kondolencje do Krakowa... tym razem podwójne.
przyjmując wspaniałego mikusia popełnili jakby samobójstwo no i teraz ten... przemilczę.
no chyba że tam rzeczywiście im lepiej pójdzie
ale jakos tej opcji nie mogę przełknąć.

~energetyk | 2007-10-9 22:06

żENADA!!!!!!!!!!!! KTO ZARABIAł W STALI 4 TYś PRZED PRZYJśCIEM TEGO WIELKIEGO \'TRENERA\'? ALE Cóż DAJCIE MU LEGIE, DAJCIE MU WISłE!!! ON JEST WIELKI TYLKO DLA SIEBIE I DLA SZFAGRA JASKOWSKIEGO!!! NIGDY TU NIE WRACAJ LALUSIU PORYPANY!!!!!

~Okulickiego | 2007-10-9 22:16

Trener był do kitu !!!!! Bezapelacyjnie nic grajków nie nauczył !!!!!!
Jedyne co to potwierdził fakty o których pisał tu czy na forum gość co się podpisał : Argail.
Zgadzam się z nim ... Nasz klub to familia Żaka i jego przydupasów którzy za nic w świecie nie chcą oddać piłki nikomu już o SSA nie wspomnę. Dlatego tak jak pisze Argail może by tak przejąć władzę i to wszystko zmienić.
Tylko czy znajdą się chętni ??? czy tylko tu w komentarzach będą się popisywać !!!!!

~energetyk | 2007-10-9 22:22

i on tu chce wracać RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~hej Stal! | 2007-10-9 22:24

Drabika i Pająka nie wyrzucał, tylko musiał KTOŚ odejść. I tym kimś miał być słabszy, ot zwykła selekcja. Janicki czy Kęska to \\\"przydupasy Mikulskiego\\\", hmm... Gratuluję zaściankowo-prowincjonalno-(napiszmy jeszcze)-wiejskiej mentalności. Mikulski chciał profesjonalizmu w Stali, zero amatorki, w tym momencie go doskonale rozumiem.
Gorycz to przez WAS przemawia! Macie pretensje do kogoś, kto CHCiAŁ DOBRZE! Pomyślcie nad fragmentem wywiadu dotyczącym polityki zarządu! W Stali nie ma polityki długofalowej!!! To smutne, ale prawdziwe...
Było biednie i honorowo... Jasne! I w ten sposób najłatwiej spaść do niższej ligi :) Gratuluję podejścia ewidentnie przekreślającego politykę długofalową!
Trenerzy pokroju Mikulskiego chcą osiągnąć sukces przez duże \\\"S\\\", tacy nie niezdrabniają się na \\\"biedę i honor\\\", ani na \\\"samych wychowanków\\\"...
SSA Stal Stalowa Wola - data, od której będziemy się oficjalnie tak nazywać, zanotujcie sobie ją i skrzętnie obserwujcie czy z roku na rok, nie będziecie coraz bardziej kochać tego klubu...
Stal 4ever!

~zniesmaczony | 2007-10-9 22:30

on juz w kilku klubach zrobil sukces przez S . to jest prymitywny facet bez honoru nawet w tej sytuacji nie potrafi sie przyznac do bledu. 10 meczy minelo i 5 pkt a forma przyszla by pewnie w grudniu. prymitywna swinia pluc mu w twarz to powie ze deszcz pada

~Biff | 2007-10-9 23:16

Od not w sportowych gazetach sie meczu nie wygrywa!
» LINK

~RobkoStWolak | 2007-10-10 00:19

do hej Stal!

Tylko ze za same checi sie nie rozlicza trenera, ale za wyniki. A te byly tragiczne. Powtarzam do znudzenia: trzeba dostosowac checi do mozliwosci pilkarskich i finansowych. To tak jakby Skorza w Wisle CHCIAL sciagnoac zawodnikow zbyt drogich dla Wisly, a pozniej jak to sie nie udalo mowiono by \"na, ale CHCIAL dobrze...\". Obudz sie. Kazdy moglby byc trenerem, gdyby klub mial nielimitowany budzet... Tylko Stal nigdy takim klubem nie byla i Mikulski wiedzial gdzie sie pakuje...

Jeszcze raz powtarzam: wszelkie niepowodzenia przypisuje innym, a sukcesy przypisuje sobie. Zle swiadczy to o nim jako o czlowieku....

Pozdrawiam.

~cycu | 2007-10-10 00:36

niezły wywiad. Troche dużo niedopowiedzen ze strony Albina, niemniej jednak można to zrozumiec. Mysle ze Mikulski odsłonił trochę prawdy, chociarz tym którzy maja klapki na oczach i nie widza iż cały Nasz klub to jedna wielka prowizorka i cyrkiem na kołkach pewnie do rozumu nie przemowi.
Fakty sa takie iż ostatnie dwa zwyciestwa druzyny to w duzym stopniu efekt pracy byłego trenera a nie obecnego, nie oszukujmy sie, nie da sie diametralnie zmienic sposobu gry zespołu w ciagu kilkunastu dni, to trwa tygodniami. Każdy kto chocby po czesci zna sie na piłce przyzna mi racje. A szczekacze zamknac pysk !

~serce janek | 2007-10-10 00:37

Dokladnie jak pisze poprzednik. Pan Mikulski nie wie co to honor i godnosc. Gdyby wiedzial, to po Arce powiedzialby do widzenia. A on w zaparte. Wszyscy winni, tylko nie on. Jaja! Wiedzial do jakiego klubu przychodzi, a tearz marudzi, ze mu nie kupili tego, tamtego i owego. Szku***mać! Tak, to i ja moge byc trenerem. Kupcie mi tylko: Boruca, Stamma, Thierrego, Ronaldinhi i jak starczy kasy Klose, Toniego i moze Drogbe na dokladke. I Stalł za rok jest w OE.

~serce janek | 2007-10-10 00:43

Zreszta, chcecie wiedziec, jaki to fachowiec z pana Mikulskiego, dlaczego nie popytacie sie piłkarzy, takze tych, co tu sprowadzal, popytajcie ich, to sie wam galy zaswieca. Niech z Hutnikiem awansuje do ekstraklasy i wygra Champions League, ale do Stalowki niech juz nie wraca. A wywiad, na wszytsko Mikulski odp. tak samo, na kazde pytanie, zauwazcie, placze, skomli i narzeka. A co do ch*** nendzy konia obchodzi ze sie woz zepsul?? Bral trzy raz tyle co Adamus, mial do dyspozycji z 7-8 nowych pilkarzy, sam ich sciagal do nas, to i wyniki powinien miec epsze niz tamten. A co mial, lepiej nie przypominac. PZDR dla jego fanow. Pomnik mu kolo stadionu postawcie, kilku jego milosnikow bedzie mialo blisko w odwiedziny z gozdzikami hey

~lolo | 2007-10-10 08:09

co do wywiadu to facet nie ma za grosz samokrytycyzmu i wcale sie nie dziwie ze mimo tego iz ma takie mocne papiery trenerskie zaden szanujacy sie klub go od kilku lat nie chce zatrudnic ale chociaz nigdy nie bylem i nie bede jego zwolennikiem poruszyl w tym wywiadzie jeden bardzo ciekawy aspekt a mianowicie uklad towarzysko biznesowy pseudodzialaczy w naszym klubie tu ma gosc stuprocentowa racje tacy ludzie jak zak jarecki lompe chmura i kwiecinski nigdy nie powinni zarzadzac klubem bowiem kompromituja go na kazdym kroku nie maja pomyslu na to jak nim zarzadzac pilnuja tylko swoich stolkow i co najbardziej wkurzajace caly czas twierdza ze wszystko jest ok jarecki twierdzi zejest zadowolony ze szkolenia mlodzierz w klubie a ja ssie pytam na jakiej podstawie skoro dostaja baty np od nowej deby czy innych wiosek a poziom naszej mlodzierzy pilkarskiej jest zenujacy naprawde ci chlopcy sa tak komicznie slabo wyszkoleni ze to wola o pomste do nieba ale nosza sie te nasze narybki jakby grali w realu madryt ostatnio widzialem taka grupke jak wracali chyba z treningu na hutniczej ludzie toc to jedna swoloc goscie po 14 15 lat ale chamowa totalna slownicto to pod budka z piwem mniej razi i do tego papieroski a sport podobno wychowuje pamietam pana patkole ten gosc to mial autorytet

~staloviak | 2007-10-10 09:03

Dlaczego nie stawia sie na naszych wychowanków tylko skupuje banany i odpadki zagraniczne, moge sie założyć ze gdybysmy grali wychowankami bylibysmy wyżej w tabeli,po co sie pozbywano Pająka i Drabika?? Czemu nie korzystano nie krozysta sie z usług takich zawodników jak Juda,Stręciwilk,Gilar,Myszka,Telka,Olko,Tabaka,Kap ica czy Drozd? Ci młodzi i uzdolnieni gracze albo gdzieś pogrywają w pobliskich wiejskich LZS-ach albo grzeją ławe w Stali: Stręciwilk, Gilar czy Drozd zagrali w Stali chyba z kilka spotkań i już nie są wystawiani.Przez to marnuje się ich kariere a to przecież przyszłość Stali.Ja bym proponował postawić na swoich,czyli zatrudnić w Stali trenera Szope i żeby wychowanki wrócili do Stali z LZS-ów.Zobaczycie że wtedy Stal będzie zdecydowanie wyżej w tabeli.I naprawde nie będizemy potrzebować gości z banana team czy innych plantacji.

~Lelek | 2007-10-10 10:10

Moze i Mikulski Gada Głupoty i chce zucic z siebie wine ale jestem tez tego pewien ze co nie co ma prawdy w tym wywiadzie popatrzcie wszyscy na nasz zazad i ludzi ktorzy sie tym zajmuja sponsorem i pomyslcie czy faktycznie moze komus nie zalezy na 2 lidze ??

~realnie | 2007-10-10 10:17

Gdy czytam to co wypisujecie to wniosek jest jeden macie naście lat zero kultury i zero pojęcia o piłce .
Prawda jest taka że w tematach organizacyjnych ma Mikulski 100% racji ( tylko czekam na przedstawienie projektu stadionu za 20mln zł pewnie na 5tyś miejsc )
Jeszcze tylko jedno dlaczego nie rozliczamy Balona za jego bramki a kilka już ma? narka

~osiedle | 2007-10-10 11:14

dobra skończ jeden z drugim bo to wasze gadanie nic nie da...niestety...!
trzeba się zajac kibicowaniem...!!!
Przecież juz w sobote Odra Opole!
bez odbioru..!

~osiedle | 2007-10-10 11:14

dobra skończ jeden z drugim bo to wasze gadanie nic nie da...niestety...!
trzeba się zajac kibicowaniem...!!!
Przecież juz w sobote Odra Opole!
bez odbioru..!

~mecz | 2007-10-10 11:27

Odra organizuje wyjazd..to dla tych co przychodża tylko gdy są kibice drużyny przeciwnej...!!!


Jak nas poinformowano, organizowany jest wyjazd na mecz ze Stalą Stalowa Wola. Koszt wyjazdu to 45zł + 10zł za bilet wstępu. Ilość miejsc ograniczona, a zapisy i szczegółowe informacje w Strefie Kibica, przy ulicy Sienkiewicza 17.

~WWW | 2007-10-10 13:37

Angielski program o Polskich kibicach zaczyna sie na Hutniczej » LINK

~stalowiec | 2007-10-10 13:42

do staloviak:
tak i ci mlodzi zawodnicy nam zagwarantuja pozostanie w drugiej lidze...no comment, najpierw pomysl a potem pisz, Myszka jest kontujowany juz tak dlugo ze nie wiadomo czy wogole bedzie gral, Streciwilk jest ok ale w tej chwili nie ma formy,Telka i inni graja na wsi i nic nie prezentuja,jedynie Juda i Drabik przydaliby sie w Stalowce...przypominam ze Drozd to zawodnik ktory ma 30 na karku i jak to jest mlody pilkarz to Gilar to niemowle:) a po drugie Drozd nie umie grac w pilke, do bierek wodnych by sie nadal:)

~aaaa | 2007-10-10 14:06

~Wieprzu | 2007-10-10 15:16

stalowiec
Daj spokój gilarowi co ty chcesz od 16 latka żeby co? grał w 1 składzie? i tak jak na taką Stalową Wolę rozwija się i to nie jako ktoś przeciętny. Dajmy mu czas, jeśli nie odejdzie ze stalowej to za 2 czy 3 lata będzie grał w 1 stali w 1 składzie.

~marcin27 | 2007-10-10 15:25

Nieiwem czemu narzekacie na szkolenie młodieży przecież w Stlowej Woli zawsze była kopalnią diamentów?? I teraz naprawde jest dobrze, i jest wielka sytuacja.A co by było gdyby nie była wielka sytuacja?? To by powyjeżdzali wszyscy, a Gilar jest przecież diamentem w Stali, gdyby nie było szkolenia to nie było by teraz Gilara czy Gąśli?? Nie było by Judy?? Nie byłoby Telki czy Drabika?? Nie było by Drozda czy Myszki?? Więc nie jest żle, jest sytuacja!!!! I tego sie trzeba trzymać??

~do Marcin27 | 2007-10-10 15:51

Wez sobie daj spojok z Drozdem.On wedlug ciebie jest mlody?dajesz rade

~ehh stal | 2007-10-10 17:13

» LINK
(usunąć 20%)

Poszedł syn za tatusiem . ;)

~BartekStW | 2007-10-10 17:46

no dzisiaj Mikulski wygral ze swoim Hutnikem na wyjezdzie z Wisloka:) Pozdro:)

~STADION | 2007-10-10 17:52

~lol | 2007-10-10 18:53

wypierdalaj lamusie z takimi zydowskimi linkami

~D. | 2007-10-10 19:04

PRZESTANCIE PIERDOLIC WKONCU O TYM MIKULSKIM DO CHUJA WAFLA !!!!

~kibic | 2007-10-10 19:59

a e którym klubie pracuje teraz trener Szopa?? Wie ktos?? Bo moze tego trenera moznaby zatrudnic, bo po co taki dobry trener ma sie marnowac gdzies w nizszych ligach, wie ktos cos o Boguslawie Szopie??

~leon | 2007-10-10 20:26

Weż przestań pieprzyć o tym dupcyngielu szopie.Jemu nie w głowie piłka,tylko wyrywanie naiwnych szesnastek z dyskotek w wiadomym sobie celu.Wstyd ,żeby tak młode dziewuchy leciały na takich dziadków za postawienie głupiego browara!

~stalowiec | 2007-10-10 20:30

Wieprzu
zle mnie zrozumiales, bo Gilar napewno jest utalentowany i bedzie kiedys swietnym zawodnikiem (mam nadzieje), porownalem tylko wiek Drozda ktory nie jest juz mlodym zawodnikiem tylko staruchem w dodatku beznadziejnie grajacym w pilke...Zgadzam sie z Toba ze za pare lat to moze byc podstawowy zawodnik Stalowki...
pozdrawiam

~Wieprzu | 2007-10-10 21:20

Stalowiec
Zwracam honor;)
A co do Drozda to może bez komentarza?

~Stal | 2007-10-10 21:31

Mam prośbe,poda mi ktoś numer albo jakiś namiar na osobe która szyje flagi w Stalowej.

~mario_stw | 2007-10-10 21:43

Zajebisty wywiad Mikusia!!
Jego to całkiem pogieło.NARCYZ pierdolony ,ludzie....chłopaki z Crakovi jóż dawno pisali na tej stronie że Mikuś to wlizi..dupa!!
Obiecuje kibicom kokosy a potem sra na klub i piłkarzy (w przypadku wpadki) zawsze sie wywija od odpowiedzialności!!!
Czas i jego pobyt w Hutniku wszystko zweryfikuje.....a wtedy jebaniec bedzie musiał nas kibiców STALÓWKI przeprosić za WSZYSTKO!!!
tyle w tej sprawie
Tylko jeden taki jest.......
KTO......?
NASZ KOCHANY ZETKAES!!!

~Bukowiec | 2007-10-10 23:10

marcin 27 (tradycyjnie) i kibic wezcie sie pierdolnijcie po baniach! Drozd to pijaczyna i kariery jak nie zrobil tak nie zrobi. a co do juniorow to kiedys owszem byli, ale nie teraz - przeciez oni w swojej lidze z wiejskimi zespolami nie daja rady a co dopiero w 2 lidze. a jesli chodzi o Mikusia to troche przesadzil... wyniku sportowego zadnego nie zrobil, tu nie bylo zadnych sukcesow pod jego wodza, bo utrzymanie wiadomo co nam zapewnilo - kasa. ale w jednym koles ma racje, tu jest zajebista amatorka. w zarzadzie ciagle te same mordy, ktorym nie zalezy na wyniku sportowym, liczy sie kasa. nikt tutaj nie wylozy zlamanego grosza na tych darmozjadow, zaden sponsor sie nie pojawi. nie chodzi mi o sciaganie super gwiazd z pierwszej ligi, ale zapewnienie normalnego funkcjonowania klubowi. ci zawodnicy potrzebuja masazysty, fizjologa, itp. Mikus sie tutaj nie nadawal niestety, bo on do sukcesu potrzebuje ludzi - chocby trenera bramkarzy! zazpewniam was ze kilka zespolow z 4 ligi ma lepsze warunki i sa to \"wioski. poki co \"wies\" jest w Stalowej i jezeli kontynuowana bedzie polityka zarzadu to daleko ten zespol nie zajdzie. nic nie zmieni nawet trener Lach, bo nawet Benhaker by sobie nie poradzil.
pozdro i oby wygrali z Odra

~SStalówka | 2007-10-11 08:49

Do marcin27
twoje zamiłowanie do młodzieżówki Stali jest niezdrowe
podpierdala mi pedofilstwem
a już nie wspomne o tej ogromnej miłości do Drozda...
weś się człowieku chlaśnij w ten łeb

~bzc | 2007-10-11 09:37

mecz sovii z żydami przesuniety został na niedziele na 11 a wiec wszyscy ktorzy czuja sie kibicami stalówki jadą wspierać naszych braci w tym najważniejszym dla nich meczu

~lukasz | 2007-10-11 11:04

islandia - lotwa 1
cypr - walia 2
rumunia - holandia 1
dania - hiszpania 1
belgia - finlandia 1
irlandia - niemcy 2
kmita - podbeskidzie 2
Stalowka - odra 1

stawka 2zl

wygrana 1292zl


co sadzicie na takie typy??

~Real_Madryt | 2007-10-11 11:39

islandia - lotwa 1
cypr - walia x2
rumunia - holandia x2
dania - hiszpania x
belgia - finlandia x
irlandia - niemcy 2
kmita - podbeskidzie 2
Stalowka - odra 1

~viki2222 | 2007-10-11 12:20

islandia - lotwa 1
cypr - walia x
rumunia - holandia 2
dania - hiszpania x
belgia - finlandia x
irlandia - niemcy 2
kmita - podbeskidzie 1
Stalowka - odra 1

~(S) | 2007-10-11 12:47

Po wczorajszym meczu koszykówki u nas z resovia, atakujemy 4 auta stalowki. Po 15 sek. walki stalowka ucieka!

Siarka&Arka&Stal Mielec Braci się nie traci!

~lol | 2007-10-11 14:06

ha ;O

~ABW | 2007-10-11 14:18

(S)kurwielu znowu się tu pojawiłeś? spierdzielaj ale już!!!

~Stalówka | 2007-10-11 14:30

(S) --> Wy******laj z tego stronku pier****y siarkowcu!!! na jak c**j sie wogole tu wpisujesz kretynie ??:/ STOP DZIECIOM NEOSTRADY

~aSDDSa | 2007-10-11 14:31

bo CBA Cie juz namieza ! jestes trafiony !

~D. | 2007-10-11 14:48

Po to sie wpisuje zebyscie odpisywali na takie glupoty i on ma z tego radoche wiec dajcie na luz bo lacznie z moim wpisem jest tutaj o 5 niepotrzebnych komentarzy za duzo. A ten z bluzgami to juz wogole przegiol :)

~Stalówka | 2007-10-11 14:53

Do D. z całym szacunkiem, ale jak do tej pory to mnie jebalo co onpisze, no ale ku**a wkurza mnie takie cos jak c**j !! !

~Wieprz | 2007-10-11 15:52

\"\"Po wczorajszym meczu koszykówki u nas z resovia, atakujemy 4 auta stalowki. Po 15 sek. walki stalowka ucieka!\"\"
Hahahah! :D

~Stal | 2007-10-11 18:08

Poda mi ktos numer do osoby która szyje flagi w Stalowej

~do (S) | 2007-10-11 18:25

Gosciu w gdyni nikt niewie gdzie jest taka wioska jak tarnobrzeg a ty mowisz braci sie nierraci czlowieku zbastuj :D

~namiary | 2007-10-11 18:34

odezwij sie na gadu 8355530 moze da sie cos zalatwic

~xenon | 2007-10-11 20:45

trenera rozlicza sie tak jak piłkarzy z wyników wiec niech nie pierdzieli ze on jest dobrym trenerem pod jego wodza stal nie wygrała na wyjezdzie ani razu i prawie wogole u siebie wiec niech sie hu... nie napina trenerek i jeszcze sie na koniec podlizuje do kibicow zeby czasem nikt nie zapomniał jaki to on super jest ani razu sie nie przyznał po przegranym meczu ze to moze on jakis bład w taktyce czy ustawienu zrobil tylko ze pilkarze przeciwko niemu grają błeazen pozdro dla kumatych

~Do Stal | 2007-10-11 21:50

7542756 to gg do tego typa co szyje flagi

~marcin | 2007-10-11 22:15

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców Stalówki do wzięcia udziału w \"lidze kibiców\" na stronie 24gole.pl Szczegóły bezpośrednio na stronie!
W chwili obecnej jest znakomita okazja żeby spokojnie dołączyć do ligi typerów i zdobywać punkty dla swojego klubu ze względu na przerwę w rozgrywkach typowanych lig.

~wejdzie? | 2007-10-12 11:19

Typy z Toto-mixa
158 Stalówka-Odra 1 2,20
159 Śląsk-Motor 1 1,40
3405 Kolumbia-Brazylia 2 2,00
3807 Szkocja-Ukraina 1 2,12
2052 Longford-Waterford 1 1,90
1519 Elche-Malaga 2 2,35
3812 Irlandia-Niemcy 2 1,95

stawka:2 zł wygrana 204 zł
3 zł wygrana 307 zł
4 zł wygrana 409 zł
5 zł wygrana 511 zł

~lol | 2007-10-12 12:02

Siarka ma zgode z Arką?!

~D. | 2007-10-12 12:17

Slask-Motor remis:)

~zapowiedz | 2007-10-12 13:48

~STAL ZKS | 2007-10-12 13:56

jutro swva rusza ;D
jest gdzie info o druzynach albo cos takiego?

~STAL ZKS | 2007-10-12 14:06

w sumie to i tak pewnie to co roku
ale i tak na mecz wole isc

~wierny kibic | 2007-10-12 14:21

jutro wszyscy na mecz mimo zlej pogody

~jarek | 2007-10-12 14:25

~:) | 2007-10-12 14:52

STALOWKA 1 2.2
Rakow - krolewska wola 1 1.6
azerbejdzan - portugalia 2 1,1
lichtenstein(+1.5) - szwecja 2 1.25
Polska - Kazachstan (+1.5) 1 1.30

Kurs ogolny: 6.29 za 100 zl wyszlo mi 566.10 zl mysle ze wygram :)
najbardziej boje sie o rakow i stalowke ale mysle ze stalowka podtrzyma dobra passe i wygra aaa rakow mysle ze przerwie zla passe i pokaze ze zasluguja na 2 lige :) 3mam kciuki za braci z Czestochowy :))
i jezeli jutyro ktos bedzie znal wynik rakowa ale prawdziwy to prosze o napisanie na stronce :))

~fan | 2007-10-12 15:27

Stalówka na pewno gra jutro ?

~misisiiiiii | 2007-10-12 16:02

~wowo | 2007-10-12 16:26

jaki wynik z odrą

~wierny kibic | 2007-10-12 16:33

jutro jest 13 to znaczy ze stalowa gra jutro

~lalalal | 2007-10-12 17:36

jutro na pewno wygramy Stalowka lubi 13 ostatnio sie przelamali 13 to i jutro wygraja

~zapowiedz | 2007-10-12 20:23

~RST 1938 | 2007-10-13 08:20

Przyjeżdżają z Opola?

~Real_Madryt | 2007-10-13 09:15

pójdziesz to zobaczysz.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 35 475 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 021 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 379 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 18 951 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.04988