Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Odra Opole 1 : 0 (1:0)

STAL - Odra Opole 1 : 0 (1:0)
Stal Stalowa Wola pokonała 1:0 Odrę Opole. Jedyną bramkę w spotkaniu już w drugiej minucie zdobył Abel Salami. Ten sam piłkarz w 43. minucie za niesportowe zachowanie otrzymał czerwoną kartkę. Było to bardzo ważne zwycięstwo dla piłkarzy ze Stalowej Woli.

Od początku sobotniego spotkania zaatakowali gospodarze i już druga akcja zawodników Stali przyniosła im bramkę. W 2. minucie w pole karne wpadł Abel Salami, minął obrońcę Odry, uderzył futbolówkę, która odbiła się od słupka i wpadł do bramki. Dopiero w 8. minucie piłkarze z Opola oddali pierwszy strzał na bramkę Tomasza Wietechy. Przez pierwszych piętnaście minut nie działo się nic ciekawego. Dopiero w 15. minucie aktywny Salami zagrał do Tadeusza Krawca, lecz pomocnik Stali nie trafił w piłkę. 10 minut później zaatakowała Odra, lecz za każdym razem na posterunku był golkiper gospodarzy. W 29. minucie mogło być 2:0 dla Stalówki. Bardzo ładnym rajdem popisał się Janusz Iwanicki, który dobrze wyłożył piłkę do Krzysztofa Treli, jednak gracz ze Stalowej Woli strzelił nad poprzeczką. Pięć minut później Trela zagrał do Abela Salami, ale napastnik gospodarzy minął się z piłką. W 40. minucie faulowany był Salami. Dobre dośrodkowanie Iwanickiego w ostatniej chwili złapał Marcin Feć. W 43. minucie doszło do kontrowersyjnej sytuacji. W polu karnym Odry ostro walczył Salami i Łukasz Ganowicz. Obaj zawodnicy przewrócili się w polu karny. Obrońca Odry nadepnął napastnika Stali, a ten uderzył opolanina w twarz. Sędzia pokazał piłkarzowi ze Stalowej Woli czerwoną kartkę. - Nie mogłem postąpić inaczej - powiedział w przerwie arbiter spotkania Dariusz Giejsztorewicz. Decyzja sędziego wywołała żywiołową reakcję piłkarzy Stali oraz kibiców.

Drugą połowa różniła się zdecydowanie od pierwszej, w której przeważali gospodarze. Opolanie grający z przewagą jednego zawodnika zaatakowali zdecydowanie od pierwszych minut tej części meczu. W 50. minucie po dobry strzale piłkarza Odry na raty broni Wietecha. Chwile później niecelne uderzenie opolan. W odpowiedzi strzał Przemysława Pałkusa przechodzi nad poprzeczką bramki Fecia. W dalszych minutach gra się trochę bardziej wyrównała. Żaden zespół nie zdołał przeprowadzić dobrej akcji. W 68. minucie znowu dał znać o sobie sędzia, który nie pozwolił wejść na boiska Prejcluce Nakoulma, ponieważ ten miał założone getry. Końcowe 10 minut to już przygniatająca przewaga gości. Stalowcy nie potrafili wyjść z własnej połowy. Akcje Odry zazwyczaj kończyły się na dobrze dysponowanym tego dnia bramkarzu Stali. Ostatecznie nie padła już ani jedna bramka i piłkarze Stali Stalowa Wola mogli się cieszyć z 3. zwycięstwa w 4. ostatnich spotkaniach pod wodzą Władysława Łacha. - Wygraliśmy zasłużenie - cieszył się po meczu Janusz Iwanicki.


Stal Stalowa Wola - Odra Opole 1:0 (1:0)
1:0 - Salami 2'

Składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wieprzęć, Gheczy, Maciorowski, Lebioda, Iwanicki (89' Kęska), Uwakwe (83' Ławecki), Krawiec, Trela, Salami, Pałkus (68' Nakoulma).

Odra Opole: Feć - Zalewski, Janicki (35' Marcinkiewicz), Ganowicz, Surowiak, Błażejewski (80' Paciorek), Tracz, Copik, Piegzik, Feliksiak, Kubik (46' Bajera).

Żółte kartki: Feć, Ganowicz (Odra).

Czerwona kartka: Salami (Stal).

Sędzia: Dariusz Giejsztorewicz (Suwałki).

Widzów: 1500.

Komentarze (71)

~boss | 2007-10-14 17:17

brawo Stal.. oby tak dalej!!!!!!!!

~STAL ZKS | 2007-10-14 17:20

a co to za szalik był co sie palil na koncu meczu?;D

~oooo | 2007-10-14 17:47

odry szalik to byl.

~M.B | 2007-10-14 18:07

hahaha Lechia wygrala ze Zniczem 1:2 ;) weś słabnie

~3:1 | 2007-10-14 18:13

Ilu ze Stalówki obecnych na Kazachstanie? Część siedziała na żylecie.

~Antoni | 2007-10-14 19:00

To duza zasluga pana Jaromira Wieprzecia ktory mimo uplywu lat wciaz gra na tym swoim porzadnym poziomie i w meczu z Odra byl zapora nie do przejscia.Pan Jaromir jest jak wino im starszy tym lepszy.

~Kamil | 2007-10-14 19:16

17 osob 2 busami z flaga Stalowa Wola. wisiala na zylecie

~acs | 2007-10-14 19:16

» LINK

http: //pl.youtube.com/watch?v=j3ZODJIT1xA

http://pl. youtube.com/watch?v=u73FPhG7YKY

» LINK be.com/watch?v=vSRjsUCj1vc

~bobi | 2007-10-14 19:36

antoni ty chyba byles na innym meczu, przeciez wieprzec byl jest i bedzie totalnym drewniakiem,a potwierdzil to w meczu z odra. wolny malo zwrotny, a do tego widziales jakas jego akcje w ofensywie? wiec antoni przetrzyj okulary!!! szacunek dla krawca i wietechy

~info | 2007-10-14 20:30

SLASK - MOTOR 9-1 :)

~info | 2007-10-14 20:33

juz 10-1

~HtK | 2007-10-14 20:33

juz 10-1

~stalówka | 2007-10-14 20:37

mecz przyjażni. hehe wyszła im
cała Polska zieje z Motoru :)

~M.B | 2007-10-14 20:38

zal.pl mecz przyjazni 10:1 buahahha motor kurwa i tyle

~ZkS | 2007-10-14 20:45

Siemano t ostalowka dopiero gra 28?;/ za 2 tygodnie ;/ czy za tydzien?

~muwmiwuju | 2007-10-14 20:50

Gra Stalówki rokuje pewne nadzieje,poziom niektórych komentarzy beznadziejny.Tak jak w życiu jest elita jest średniactwo i jest też dużo zwyczajnego motłochu.Czy już w Stalowej nie ma prawdziwych kibiców potrafiących napisać sensowny komentarz na temat klubu,który ma dużą renomę jeszcze z dawnych czasów porządnego boksu i wielu innych sekcji sportowych.Pozdrówko.

~stalowiec | 2007-10-14 21:04

Takiego pogromu jak ten wynik 10:1 dla slaska w meczu z motorem to jeszcze nigdy nie widzialem w tej klasie rozgrywkowej...ale porażka...Pamiętam jak Stalówka wygrała na wyjeździe 0:9 z Włocłavia Włocławek:)))
Tylko STAL!!!

~stalowiec | 2007-10-14 21:29

Najwyższe zwycięstwa w II lidze w historii:

Lechia Gdańsk 14-0 Pomorzanin Toruń (1951)
Wawel Kraków 11-0 Tarnovia (1955)
Śląsk Wrocław 10-1 Motor Lublin (2007)
Polonia Bydgoszcz 9-0 Bzura Chodaków (1957)
Unia Racibórz 9-0 Stilon Gorzów Wielkopolski (1960)
Wisła Kraków 9-0 Arka Gdynia (1994)
Odra Wodzisław Śląski 9-0 Chemik Police (1995)
WKP Włocławek 0-9 Stal Stalowa Wola (1997) !!!!!!!
Gwardia Warszawa 10-2 Warmia Olsztyn (1952)
Górnik Radlin 9-1 Polonia Przemyśl (1949)
Baildon Katowice 9-1 Polonia Przemyśl (1950)
Widzew Łódź 9-1 Gwardia Białystok (1951)
Cracovia 9-1 Warmia Olsztyn (1997)
(...)
Arkonia Szczecin 10-3 Pomorzanin Toruń (1957)

Nasza Stalówka zapisała sie w historii najwyzszych zwyciestw II ligi wygrana z Włocławkiem:))))

Tylko STAL!!!!!!!!!!!!!Wiosna bedzie nasza....

~hmm ? | 2007-10-14 21:43

To ja kz tym meczem stalowka-lechia dopiero za 2 tyg. jest ?? tam ktos wczesnije tez napsiał ?

~krzychu | 2007-10-14 21:45

właśnie sie dowiedziałem ze STAL Stalowa Wola odniosła najwyższe zwycięstwo w historii drugiej ligi na wyjezdzie ;) 0-9 z włocławkiem w 1997r. Bravo !

~[*] | 2007-10-14 21:57

jedrzejow 2-0 hutnik krk
hutnik bez trenera :))

~Rafał B | 2007-10-14 22:08

Brawo. Daniel - gratulacje. Cieszę się, że jesteś trenerem Stali (nieważne którym) i nareszcie idzie wszystko ku dobremu. Ja co prawda mieszkam teraz w Gdyni i chodzę od lat na Arkę ale w \"moim sercu tylko STAL\". Dowalcie Lechii w następnej kolejce ze 3 - 0.
Kolega z podstawówki.

~Damian22 | 2007-10-14 22:33

BRAWO DLA ADMINA OBUDZIŁ SIĘ W KOŃCU.
DO bobi : koleś ty chyba byles na innym meczu, bo Jarek był najlepszym zawodnikiem Stalówki w tym meczu.

~... | 2007-10-14 22:37

Kibicom MOTORU gratulujemy PIŁKARZY!!:) Wynik stalówki 1-5 to nic wporownaniu z 10-1 hehehe

~Kamil | 2007-10-14 22:48

do Damian22
o co Ci dokladnie chodzi z adminem?

~zksik | 2007-10-15 10:33

Mecze sobotnie:
Olimpia Elbląg 0-1 Ruch Wysokie Mazowieckie

Widzicie do Adamus robi.... brawo Sławek!!!!

tabela:
» LINK

Hutnik 0:2 w dupe ... hahaha Brawo Albin;)

~bbbbbb | 2007-10-15 11:14

odnosnie trenerow to tylko mikulski nic nie robil. wychwalal sie w prasie jak to nie graja pilkarze a dopiero jak beda grac. ten pedal byl juz w kilku klubach i nie pokazal nic. w cracovi przejebal 7 meczy i jeden wygral i byl zadowolony. u nas nie wspomne

~krzych1921 | 2007-10-15 11:28

Ile Odry Na Stalówce??

~88\'zks | 2007-10-15 11:38

Zero!!! Ponieważ każdy kumaty wie dlaczego nie dojechali;)

Siemanka! 1938!!!

~StalowkaKRK | 2007-10-15 11:38

Czy naprawdę uważacie, że przegrać 5;0 z Pelikanem i 5;1 z Łomżą to mniejszy wstyd niż 10:1 ze Śląskiem. Dla mnie porównywalne. Wcześniej my sie skompromitowaliśmy, teraz Motor. Proste

~StalowkaKRK | 2007-10-15 11:42

Niektóre strony kibicowskie piszą, ze Odry 43 u nas. Skąd tą liczbę wzięli. Na stadionie raczej ich nie widziano :)

~ziomm | 2007-10-15 11:50

wszystkie pisza ze bylo 43 w tymn polonia bytom (12)

Polska-Kazachstan (opis nad 2 zdjeciem)

~repra | 2007-10-15 11:51

Stołeczni policjanci biorący udział w zabezpieczeniu meczu w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy pomiędzy reprezentacjami Polski i Kazachstanu zatrzymali ośmiu kibiców, którzy w czasie meczu zakłócali porządek. Zatrzymani odpowiedzą za wtargnięcie na stadion, odpalenie rac i nie wykonywanie poleceń ochrony obiektu. Wczoraj na stadionie klubu piłkarskiego Legia Warszawa przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie w godz. 20:00 – 23:00 odbył się mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy pomiędzy reprezentacjami Polski i Kazachstanu. W trakcie meczu stołeczni policjanci zabezpieczający imprezę zatrzymali 8 osób. Sześciu mężczyzn zatrzymano za wtargnięcie na stadion bez ważnego biletu, jeden został zatrzymany za odpalenie racy (fan Stali Stalowa Wola – przyp. Redakcja) i jeden za zakłócenie ładu i porządku publicznego. Zatrzymani za wtargnięcie na stadion odpowiedzą za popełnione przestępstwo, dwaj pozostali będą tłumaczyć swoje zachowanie przed obliczem sądu grodzkiego.

~ziomm | 2007-10-15 12:00

(opis nad 2 zdjeciem)

» LINK

~STW | 2007-10-15 12:02

Skoro ich nie było na stadionie to czego podana jest taka liczba. Oficjalnie powinno być ZERO

~POLSKA | 2007-10-15 12:35

Ma ktos moze do sprzedaina bilety na mecz POLSKA- BELGIA ?? xD

~Frodo | 2007-10-15 14:53

Byłem wczoraj na meczu Śląska z Motorem....oj daj Boziu żeby Stalóweczka tak kiedyś grała....
POZDRO!!

~aSDDSa | 2007-10-15 17:11

Stal Stalowa Wola – Oda Opole: 43 kibiców Odry (w tym 12 Polonia Bytom)

tylko ciekawe czemu nie dojechali :)

bez odbioru

~ZWM | 2007-10-15 18:10

BO NAS KURWY WPUSCIC NA STADION NIE CHCIALY

~kiero | 2007-10-15 18:21

Kazdy wie dlaczego nie weszlismy na stadion to przez tych co zawsze sa problemy , Nie powinniscie pisac ze to wasza zasluga bo chyba zostalo wswzytko ustalone ? chyba ze macie zamiar pisac bzdury to juz wasza sprawa

~BZC Banda | 2007-10-15 18:45

Odra jechała do nas i nie dojechała przez tych co zawsze. Powód był taki przez jaki nas nie wpuścili do Gdańska. Tyle w tym temacie.

~anty pzpn | 2007-10-15 19:10

PZPN PZPN jebac jebac PZPN ................

~student | 2007-10-15 19:43

właśnie rozpoczął się mecz arka - polonia całkiem niezła atmosfera jak na 2 ligę 7 tys. ludzi całkiem nieźle, a składy obu zespołów też niczego sobie. no cóż kasa robi swoje, transmisja w tvpsport

~kijek | 2007-10-15 21:02

Zastanawiam sie tylko czego admin usuwa moj wpis dotyczący Prezesa taka prawda info prawdziwe gosciu juz ma robote na ukrainie czy gdzies smutne ale prawdziwe!!

~Krakow | 2007-10-15 21:27

» LINK , ten pan najlepiej wyraził wszystko o Legii

~SStalówka | 2007-10-15 22:22

wie ktoiś coś na temat gdzie można zdobyć bilety na chorzów?
cena nie gra roli

~kam | 2007-10-15 22:37

» LINK p%3A%2F%2Fwww%2Efotka%2Epl%2Fkonto%5Ffilmy%2Ephp

~wierny kibic | 2007-10-16 07:50

kiedy jest mecz i groklinem i o której

~marcin27 | 2007-10-16 09:26

Kesli chodzi o Prezesa to jednego z banana team mniej będzie?? jak odejdzie?? To może wtedy będzie ewentualna szansa dla Drozda i innych nasyzch utalentowanych wychowanków?? Niewiem czy to plotka że odejdzie ale chyba by byli wszyscy uradowali bo przez to blokuje sie kariere młodym wychowankom.Z reszta co ten PRezes pokazał, strzelił bramke chyba nie?? i może odbijemy sie od strefy spadkowej bo jesteśmy dalej tam???? Myśle że będzie dobrze to naprawde dobre wiadomości,nie ma tej wiadomości co by źle wyszla.Realnie oceniając prawde ja mam nadzieje że wkroce tacy piłkarze i moje marzenia jak Stręciwilk Gilar Drozd czy Telka będa niebawem w przyszłosci w kadrze Leo Benkatera?? Bo dobrze sobie radzą ostatnio juniorzy starsi i młodsi??

K.O.W.A.L. co ty wiesz jak gówno wiesz??

~SStalówka | 2007-10-16 09:57

do marcin27
jak zwykle
chłopie.. ale Ty pierdolisz...

~suawek | 2007-10-16 10:27

do marcin27:
To ziolo, ktore jarasz to coraz mocniejsze. Spasuj chlopie zanim bedzie za pozno :)

~marcin27 | 2007-10-16 11:08

suawek o moje zioło sie nie martw?? o swoje sie martw??? wciąganie niezłe i jazda, z Mijagim pięknie wciągamy,znam to.suawek a znasz tamto zioło. Bo ty jesteś przeciwny stawiania wychowanków w zespole?? I niechcesz oczywiscie żeby grali wiem o tym nie musisz mówić??

~krak | 2007-10-16 11:35

Nasz czlowiek w kadrze !!! Dla niego najlepiej jakby najszybciej odszedl ze Stali bo tu sie zmarnuje, jak Kurasiewicz i Streciwilk. Dosc juz marnowania talentow w Stali. Odejscia zycze takze Gilarowi, bo to dla niego ostatni moment... » LINK

~1905 | 2007-10-16 12:17

pozdro. dla STALÓWKI
czekamy na Was na Derbach Rzeszowa !
1905&1938 !!

~suawek | 2007-10-16 13:43

do marcin27:
Od dzis jestes moim ulubionym forumowiczem!

~stalowka | 2007-10-16 13:45

» LINK jki_spotkan.htm

~Kamil | 2007-10-16 14:07

markow: W środę usłyszeliśmy o rozwiązaniu kontraktu przez Michała Janickiego ze Stalą Stalowa Wola, kilka stron internetowych zasugerowało, że zawodnik ten trafi do Hutnika Kraków, jaka jest Pana odpowiedź na takie spekulację?

Albin Mikulski: Nie ukrywam, że były rozmowy z Michałem Janickim, zarząd SSA Hutnik Kraków został poinformowany o tym, jest to zawodnik który może nas zasilić od przyszłej rundy.

calosc wywiadu z Mikulskim: » LINK 1191&fpg=0&PHPSESSID=84400205214254475cf1e564c8c90 f53

~Kamil | 2007-10-16 14:09

» LINK

jakis blad z linkami jest. na stronie podanej wyzej jest wywiad. trzeba niestety poszukac

~stalowiec | 2007-10-16 14:41

do marcin27
Chlopie ale ty pierdolisz glupoty, Telka nie gra teraz w Stalowce a Drozd nie jest mlody i utalentowany...troche sie doinformuj...takiego debila to jeszcze nie widzialem...chuja wie o Stali a sie wypowiada...i jeszcze mowi ze juniorzy sa w formie...zobacz najpierw tabele juniorow!!!!!!!!

~marcin27 | 2007-10-16 14:46

stalowiec ale mi chodzi o to ze ogolnie gra?? nie w Stali ale ogolnie to wychowanek Stali i gra teraz nie w Stali ale gra ogolnie?? juniorzy wygrali przeciez ostatni mecz i grają ładniej teraz niż wczesniej, bo wcześniej to chyba wypadek przy pracy był,i teraz jest coraz lepiej.A o mozliwoscach Drozda jeszcze sie przekonasz nie raz jak Leo Benbaker go powoła za kilka lat?? A o co ci tam chodzi?

~ktos :) | 2007-10-16 15:15

to co z tego ze wygrali jak i tak spadna nie ma sie co oszukiwac

~K.O.W.A.L | 2007-10-16 15:44

Marcin27 nie wiem o co ci kurwa chodzi z tym tekstem....

~K.O.W.A.L | 2007-10-16 15:47

Z Janickiego to beda mieli tyle pozytku w Hutniku co i my mielismy z niego.. Koles posiedzial na laweczce , kase zbieral i chuja robil.. Zapewne to jakis kolezka Mikulskiego drugiego chuja wartego osobnika...

~stalowiec | 2007-10-16 17:26

do marcin27
Benhaker powola Drozda za kilka lat...hahahahahahhahahahha hiihihihihihihihi
a to dobre....za kilka lat Drozd bedzie na emeryturze bo teraz ma juz 30 na karku, a z jego umiejetnosciami to nie powolalbym go nawet do reprezentacji podkarpacia:P
Co do juniorow zaledwie paru prezentuje sie dobrze...wiem co mowie bo sam bylem na meczu juniorow...
Tylko STAL!!!

~cwks | 2007-10-16 17:28

legia pozdrawia stalowke

~krak | 2007-10-16 17:58

Ale Wy jestescie zalosni jak odpisujecie na posty typu Drozd- mlody i dobry, Leo go powola... albo zgody z Legia... Debile i idioci pisza, Wy odpisujecie, a ich to kreci i podobnie jak biala mewa zasmiecaja stronke... Zignoruje sie ich raz, drugi i bedzie spokoj. Ale Was to podnieca i kreci ze dzieci neostrady pisza takie glupoty.
NIE netowej napince !
PO

~SStalówka | 2007-10-17 09:27

do wyżej
ogólnie odnoszę wrażenie i chyba to jest wszem i wobec wiadome, że na strpnie najwięcej udziela się młodzierz, ta o wiele młodsza i gówno wiedząca.
to z moich przemyśleń
ale popieram...
bo wystarczy zobaczyć jak łatwo wam zrobić bałagan w głowach...
pozdro

~22 | 2007-10-18 17:47

do marcin27 glupie jestes powiesz skim jestes kurwa ty suka twojego mama lubie banana....

~bzyk | 2007-10-18 21:11

Możecie krytykować ja wiem swoje...Drozd potęgą jest i basta.Przyjdzie jego czas zobaczycie.Trener Kijak będzie promieniał ze szczęścia.A cała blokowa wielowieś będzie śniła za jego autografem...Pozdrówko dla gościa i już.

~stal | 2007-10-19 13:29

TYLKO STAL!!!!!

~tomek krause | 2007-10-22 13:29

jebać was kurwy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 147 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 109 975 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 541 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 105 575 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.07255