Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 2:2 (0:2)

Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 2:2 (0:2)

Pierwsze minuty pojedynku Stali z Lechią wskazywały, że kibice zgromadzeni przy ulicy Hutniczej w Stalowej Woli nie będą mogli narzekać na brak emocji. Zaraz po rozpoczęciu gry dobrą akcję prawą stroną przeprowadził Janusz Iwanicki, ale jego dośrodkowanie wybili obrońcy. Ofensywnie usposobiony pomocnik Stali w tym meczu był niezwykle widoczny. Jego akcje prawą stroną stwarzały sporo zagrożenia pod bramką Pawła Kapsy. Chwile potem zbyt mocną piłkę, do której nie doszedł dostał Kamil Gęśla. W 4. minucie Przemysław Pałkus dobrze dośrodkował z rzutu wolnego wprost do bramki, lecz dobra interwencja Kapsy zapobiegła utracie przez gości bramki. Pięć minut później w dobrej sytuacji przestrzelił Krzysztof Trela. W dalszym ciągu Stal kontrolowała przebieg gry. Lechia starała się stworzyć jakieś klarowne sytuacje jednak na przeszkodzie stawała defensywa Stali. W 15. minucie świetna akcja Iwanickiego, który minął dwóch gracz z Gdańska, zagrał do Pałkusa, lecz ten źle uderzył.

W 21. minucie gdańszczanie wyszli na prowadzenie. Prawą stroną popędził Piotr Wiśniewski, zagrał do Macieja Rogalskiego, który przy biernej postawie obrońców Stali pokonał Tomasza Wietechę. - Ewidentny błąd Krzyśka Treli, który niefrasobliwie zagrał piłkę w poprzek boiska - powiedział na konferencji prasowej trener Stali Władysław Łach. Stalówka podłamana stratą bramki zwolniła tempo gry. Jedynym, który szarpał był Iwanicki. Inicjatywę przejęli goście, którzy nawet w 28. minucie zdobyli gola, jednak Andrzej Rybski znajdował się na pozycji spalonej. Ten sam zawodnik ładnie zakręcił defensorami Stali trzy minuty później, lecz dośrodkowanie nie było już tak dobre jak drybling.

Stal nadal nie potrafiła zagrozić bramce strzeżonej przez Kapsę. Osamotniony w ataku Gęśla i szarżujący na prawej stronie Iwanicki nie byli w stanie skonstruować dogodnej sytuacji. Lechia za to poczynała sobie coraz lepiej i w 36. minucie po błędzie zawodników gospodarzy zdobyła drugiego gola. Wiśniewski podał do niepilnowanego na 20. metrze Piotra Cetnarowicza, który z pół obrotu zdobył bramkę. - Trenowałem kiedyś Piotra i wiem, że jakby był bardziej naciskany to w tej sytuacji mógłby się nie odwrócić i nie strzelić bramki - stwierdził Łach. Chwile potem mogła paść trzecia bramka dla Lechii. Longinus Uwakwe fatalnie odegrał do tyłu i tylko przytomna interwencja Wietechy zapobiegła utracie bramki przez Stalowców. Do końca pierwszej części meczu nic się nie wydarzyło i do przerwy goście prowadzili różnicą dwóch bramek.

Na drugą połowę drużyny wyszły w takich samych składach. W 50. minucie świetną interwencja popisał się Wietecha, który nogami wybronił strzał Wiśniewskiego. Siedem minut później powinna paść kontaktowa bramka dla Stali. Sytuacji sam na sam z Kapsą nie wykorzystał Pałkus. Mając bramkarza goście przed sobą zawodnik Stali podał mu piłkę prosto w ręce. - Przemek nie może narzekać na murawę. Jaka ona jest wszyscy wiemy, ale to powinien wykorzystać - powiedział szkoleniowiec Stali. W dalszej części meczu na boisku niewiele się działo. Dopiero ostatni kwadrans spotkania wzbudził wiele emocji.

W 74. minucie Stal zdobyła kontaktową bramkę. Dobre podanie wykorzystał Gęśla i na tablicy widniał wynik 1:2. Odżyły nadzieje kibiców Stali, że ten mecz można jeszcze zremisować. Po stracie bramki Lechia rzuciła się do ataku. Jednak nic nie wychodziło z akcji. W 80. minucie Stalówka wywalczyła rzut rożny. Na trybunach pojawiły się słowa, że teraz nastąpi wyrównanie. Do piłki ustawionej w narożniku podszedł Uwakwe, dośrodkował idealnie na głowę Tadeusza Krawca i gracze ze Stalowej Woli mogli się cieszyć z wyrównującego trafienia. W tym momencie jeszcze bardziej wzmógł się doping dla gospodarzy. Około 2000 kibiców Stali przez ostatnie 10. minut meczu dopingowało gospodarzy na stojąco. W 88. minucie po dośrodkowaniu Iwanickiego, Gęśla uderzył głową minimalnie nad poprzeczką. Chwile później mogła i powinna paść trzecia bramka dla Stali. Iwanicki będąc w polu karnym nie atakowany przez nikogo strzelił jednak metr obok słupka. Trzy minuty później arbiter zagwizdał po raz ostatni i po pasjonującym finiszu Stal wyrwała zwycięstwo Lechii i oba zespoły podzieliły się punktami.

Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 2:2 (0:2)
0:1 - Rogalski 21'
0:2 - Cetnarowicz 36'
1:2 - Gęśla 74'
2:2 - Krawiec 81'

Składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wieprzęć, Gheczy, Maciorowski, Lebioda, Iwanicki, Uwakwe, Krawiec, Trela (70' Ławecki), Pałkus (64' Stręciwilk), Gęśla (88' Drozd).

Lechia Gdańsk:Kapsa - Pęczak, Wołąkiewicz, Manuszewski, Fechner, Wiśniewski (75' Piątek), Kasperkiewicz (65' Piotrowski), Miklosik, Rogalski, Rybski, Cetnarowicz (83' Buzała).

Żółte kartki: Gęśla, Stręciwilk (Stal) oraz Piątek, Manuszewski (Lechia).

Sędzia: Marcin Szrek (Kielce).

Widzów: 2000 (w tym około 120 gości).

Trenerski dwugłos: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=227651

Wypowiedzi pomeczowe: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=227648

Statystyki: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=227670

Komentarze (128)

~moskit pl | 2007-10-27 21:16

PIERWSZY

~czaknoris | 2007-10-27 21:19

Było bardzo żle,póżniej było całkiem,całkiem...A mogło być super.Pozdrówko dla Palkusa.Na innych portalach o takich piszą:Do Kadry Go..

~wow | 2007-10-27 21:47

to miłą podroz ma Dariusz K do domciu :):)

~SStalówka | 2007-10-27 21:48

hmm
po meczu było słychać komentarze że na Hutniczej rozegrano dzisiaj dwa mecze...
Pierwszej połowy nie ma co komentować,
ale druga, to całkiem inna drużyna,
całkiem inna STAL

pozdro dla wszystkich którzy to widzieli
\"KTO NIE SKACZE TEN JEST Z LECHII\"

~Henryk M. | 2007-10-27 21:50

Dobra ..........Nasz mecz to już historia . Teraz jedziemy wszyscy do Rzeszowa na derby !!! O Przepraszam !!! Zapomniałem dodać że jedziemy na : OLBRZYMIE, POTężNE , OGROMNE, WIELKIE , może bardziej przyziemnie : OGóLNO-WOJEWóDZKIE, PODKARPACKIE, POWIATOWE , RZESZOWSKIE, .........dlatego nie może nas tam zabraknąć przecież to największy mecz w naszym województwie po prostu : GRAND DERBY EUROPEJSACI NA PASIASTYCH !!!!!!!
Jutro kurwa wszyscy do Rzeszowa !!!!! Pełna mobilizacja .... Obecność obowiązkowa . Już sobie wyobrażam co będzie się działo !???! ...
Ja jadę jeszcze dziś . heheheheh mamy imprezę w Rzeszowie w akademiku i pijemy z braćmi z Resovii.
Reszta kmiotów niech się pakuje na autobusy i jazda do Rzeszowa !!!!Pokażmy jacy jesteśmy jebnięci !!!

~Janek M. | 2007-10-27 21:53

Ole .... Ole ....Ole......najebałem sie ....najebałem sie...
Kurwa Wszyscy : Jedziemyyyyyy : Hej...hej...Stalówka
itd.itd.itd

~STALOWKA | 2007-10-27 21:56

Wszyscy jutro na mecz wszalikach !!!
Pomagamy anszym bracim z Rzeszowa!

Mewa biala znak pedala!!!!!!!!!!!!!!!

~1938&1905 | 2007-10-27 21:58

Jutro jedziemy na derby wspomoc naszych bialo-czerwonych braci w walce z zydowskim scierwem!!!
MEWA BIALA ZNAK PEDAŁA!!!

~Jebus | 2007-10-27 22:09

Jutro wszyscy do Rzeszowa . Cała Stalowa jedzie do Rzeszowa . Dziś cały Rzeszów był w Stalowej więc jutro zmiana. Zabierać szaliki flagi i papier toaletowy do rzucania , może się przydać jakby się srać zachciało ! Dlatego tak jak mówię jest przygotowane kilka autobusów więc jutro wszyscy do Rzeszowa
Hej, Hej ....Stalowa .....jutro jedzie do RZE. SZo. WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..........

~mijagi | 2007-10-27 22:17

Jutro wszyscy do Rzeszowa !!!!
PRZYPOMINAM żE DZIś JEST ZMIANA CZASU !!!!!!!!
Niech nikt się nie spóźni bo zajebiemy !!!
Wszyscy kurwa do Rzeszowaaaaaa.... a dziś pijemy za Stalówkę !!!! ale jutro z rana do Rzeszowa bo tam Resovia już czeka z flaszkami i przepitą i kiełbasą z gryyyyyla heheheh
Jutro do Rzeszowa !!!! OBECNOść śCIśLE OBOWIąZKOWA BEZWZGLęDNIE JEDZIEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

~FuckCommie | 2007-10-27 22:39

Ciekawe ile eŁKSy wspomoże Sovie...Noi jeszcze sa inne zgody ale TO MY!! STALÓWKA musimypokazac ze ...

...Braci Sie Nie Traci!! SOVIA, STALÓWKA 2 bratanki....

~onomatopeja | 2007-10-27 22:42

a co Cie interesuje ile ŁKS-u bedzie?
pozdrawiam i do jutra

~do Jebus itp | 2007-10-28 00:14

Czlowieku nawet przenosnia ci nie wyszla bo mowiac caly rzeszow to mozna powiedziec jakby ich 100 przyjechalo a nie 30 to po pierwsze do tego Henryka. Sam jestes kurwa kmiot.

Mewa biała znak pedała !!!!!!!!!!!!s

~Do henryka.m | 2007-10-28 00:42

Gnoju ty jestes chyba kmiotem i nie obrażaj kibiców inteligencie niedojebany z miodem w uszach i z koza w nosie, waz słowa debilu, popierdolenciu jebany. Dla mnie krzyżówko kurwy z taboretem jesteś najzwyklejszym pedałem co się nie zna na niczym. i nie czaisz ocb

~do Jebus | 2007-10-28 02:58

wez chlopie ze 2 plecaki papieru toaletowego bo zapewne juz w drodze do Rzeszowa osrasz sie ze 3 razy, nie wspominajac juz co sie bedzie dzialo na miejscu.
ogolnie prezentujecie sie jak banda pozerow, ile bedzie LKSu, jedziemy na derby sie pokazac. Czy przeyjedzie Lechia bo jak tak to trzeba skrecic ludzi na mecz... a jakby nie przyjechala Lechia to jeden z drugim niedopingowalby Stali?

~slavo | 2007-10-28 03:32

tylko stalowa tylko sovia
tylko bracia jutro jedziemy z zydami

~slavo | 2007-10-28 03:35

racovia stalowka sovia braci sie nigdy nie traci jutro to udowodnimy

~zielak69 | 2007-10-28 08:07

~???? | 2007-10-28 08:34

Ile pojechało autokarów ?

~krisk | 2007-10-28 08:43

Podziękowania dla Stalówki za ambitną postawę
i urwanie punktów Lechii.Pozdrowienia z Gliwic.
Dzięki min. Stali Piast Gliwice mistrzem jesieni.

~!!!! | 2007-10-28 08:57

LECHIA GDANSK kurwa szajs !!!

~Henryk M. | 2007-10-28 09:19

No co jest KMIOTY ?
To oczywiście do tych co wyżej się wpisywali lecz się nie podpisali !
My z Resovią pijemy a wy KMIOTY na stadion drzyć mordy !

~do wyzej | 2007-10-28 09:58

Kmiot to twoj stary! , a z resovia to moze sie dzisiaj dzieciaku zobaczysz chociaz watpie

~zetkaesiak | 2007-10-28 10:00

Pan licencyjny trener w stw nazywany mikuś i jego owoce byle jakiej pracy,,buhahaha nieudacznik pieprzony!!!!
» LINK

~RST 1938 | 2007-10-28 10:27

Ma ktoś jakies filmy z wczorajsszego meczu?
To co cały stadion śpiewał?

~ZKS | 2007-10-28 10:35

JAK KTOS MA JAKIES FILMIKI Z WCZORAJSZEKO MECZU I KIBICOWANIE WYSYŁAJCIE
stalowka ! ! ! !

~mx | 2007-10-28 10:41

DAJCIE LINKA Z WIDEO BRAMEK Z MECZU Z LECHIA

~Kijek | 2007-10-28 11:12

Dajcie bramy z meczu

~asdf | 2007-10-28 11:19

wie moze ktos ilu kibiców stali wyjechało na mecz do Rzeszowa???

~Wieprz | 2007-10-28 11:29

Około 160 kibiców stali. 1-0 Dla Stali...

~saloweczka | 2007-10-28 11:38

brawo i jeszcze raz brawo za doping dla staloweczki:Dtak ma byc na kazdym meczu:Dtylko niekturzy co niewstali i niespiewali to zdrentwiale buraki:D

~kaml | 2007-10-28 12:18

Jak tam resovia ??

~Reich | 2007-10-28 12:20

Sovia narazie 1:0 w plecy

~pal | 2007-10-28 12:21

» LINK

Poszukajcie tam jest relacja

~kijek | 2007-10-28 12:45

jaki wynik bo jzu po meczu chyba

~Wynik | 2007-10-28 12:56

1-0 dla ptactwa niestety

~Tomasz | 2007-10-28 14:30

W ostatnich dniach kibice dosłownie zasypali zamówieniami Śląski Związek Piłki Nożnej. Podobno jest prawie 200 tysięcy chętnych do zobaczenia meczu z Belgią! - czytamy w \"Sporcie\".
W ostatnich dniach fani biało-czerwonych dosłownie zasypali zamówieniami Śląski Związek Piłki Nożne. Plotka głosi o prawie 200 tysięcy chętnych.

- Te cyfry są mocno przesadzone, prawdą jednak jest, że gdyby Stadion Śląski miał pojemność jednej z największych aren świata, stutysięcznej brazylijskiej \"Maracany\", nie mielibyśmy kłopotów z jego napełnieniem - mówi prezes Śl. ZPN Rudolf Bugdoł.
Czytaj dalej
REKLAMA
- Nie ukrywam jednak, że spirala zainteresowania meczem z Belgią wciąż się nakręca.

Wciąż też napływają potężne zamówienie od zorganizowanych grup kibiców i co symptomatyczne - budzą się też po czasie podmioty współpracujące z piłkarską centralą. W najgorszym położeniu są oczywiście indywidualni nabywcy, którzy przespali sprzedaż internetową. Dla tych kibiców jest tylko jedna rada - porzućcie wszelkie nadzieje.


kto jedzie ze stalowej na meczyk ???

~muwmiwuju | 2007-10-28 14:33

Hej stratedzy,co zrobić by Stalówka na wiosnę w każdym meczu grała przynajmniej tak jak wczoraj w drugiej połowie.Nie licząc oczywiście nieszczęsnego lobu Pałkusa.Pozdrówko i do zo na Groclinie...

~lukasz | 2007-10-28 14:40

do poprzednika
nic nie trzeba zrobic. skoro tak zagrali to znaczy ze potrafia tak zagrac a wiec najprawdopodobniej wlasnie tak beda grac

~Z K S | 2007-10-28 14:54

Będą moze kibice z Groclinu ;> ??

~mike | 2007-10-28 15:00

Słaby mecz stali i szczesliwa koncowka, jedyne ostatnie 20-30 minut bylo ok, chlopaki walczyli i doping był świetny, zmiany przeprowadzone w drugiej polowie(Streciwilki, Ławecki) rozkreciły gre, teraz czekamy na groclin

~mike | 2007-10-28 15:04

wie ktos czy przyjada jacys kibice groclinu i czy dziewczyny wchodza tez na ten mecz za free?

~... | 2007-10-28 15:15

wchodza za darmo bylo w sztafecie

~wierny kibic | 2007-10-28 15:17

wie ktos moze jaka cena biletrow na mecz z groklinem

~M.B | 2007-10-28 15:18

10 zł ;/

~STALÓWKA | 2007-10-28 15:23

Juniorzy starsi: Stal Stalowa Wola - KKS Kolbuszowianka 2-2, juniorzy młodsi: Stal Stalowa Wola - KKS Kolbuszowianka 2-0, Debry Rzeszowa: Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 1-0

~zks | 2007-10-28 15:27

A można wejść na karnet ? I szkoda że o tej godzinie bo więcej niż 1000 widzów nie sądze aby przyszło.

~Viper | 2007-10-28 15:40

No tak ptactwo wygrało, zamieszce kilka zdjęć:

» LINK
» LINK
» LINK
» LINK

~jh | 2007-10-28 16:22

stalowka najgorsza hujnia w polsce

~Viper | 2007-10-28 16:22

Ciąg dalszy zdjęć:
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK (4 rząd od dołu) haha! hooligans!
» LINK
» LINK
» LINK

Ptactwo tym 1 linku jest pokazane.

~rt | 2007-10-28 16:23

gesla ty debilu jebany

~ZKS | 2007-10-28 17:03

Dodajcie jakies filmiki z wczorajszego dopingu !
Kto ma niech dodaje

~ziom | 2007-10-28 17:08

~Cho Hi Min | 2007-10-28 17:28

dzieki ziom druga bramkę wydaj się, ze ,,Balon\" powinien obronic, ale coż co sie stało juz sie nie odstanie brawo za walkę do konca za Warta trzy punkty muszą byc pozdro

~abcd | 2007-10-28 17:31

bylo z 1700 jak na moje oko ;]

~Autor | 2007-10-28 17:35

Nas okolo 200 osob,derby bardzo spokojne.

~MARIUSZ | 2007-10-28 17:54

Bramki plus kibice z meczu Stalówka-Lechia Gdańsk 2:2 » LINK

ps . ktoś ma foty z meczy proszę wysłac @

~ziomm | 2007-10-28 18:09

Cho Hi Min - tez tak mysle ze 2 brame to troche zawalil... no ale i tak jets ok :)

~łks | 2007-10-28 18:23

POZDRAWIAMY STALOWKE łKS HOLLS

~stal | 2007-10-28 20:48

POZDRO DLA FANÓW ŁKS-U

~ | 2007-10-28 22:59

o kurde...wykasowane ostatnie wpisy///pewnie przez tego pajaca - dziecka neostrady..jebac go..powinno na tej stronie byc zapisywane IP.


PODKARPACKA OŚMIORNICA!! eŁKSa rówznież p0zdr0 wielkie

~SSW | 2007-10-29 01:57

Nowa flaga
» LINK

~wierny | 2007-10-29 08:04

cena biletu na mlyn 10 zl??

~RST 1938 | 2007-10-29 08:53

Kurwa z Groclinem jest jutro czy wreszcie w środe?!

Na stronce i na telegazecie pisze ze jutro
ale
Na plakatach ze w Środe!!!
Po Co To Zamieszanie?!
i jeszcze bilet 10 zl!
Tragedia!
Czy Groclin jest tego wart?
Z 4 lekcji sie musze zwolnic lol...

~Oldfan | 2007-10-29 09:03

No NO wczesniej kapitalna flaga FC Janów teraz Nisko zgrabna fana czekamy na kolejne z innych miejscowosci gdzie serca bija dla Stalówki.pzdr

~zks | 2007-10-29 10:04

Byłem na meczu i przerazili mnie goście co siedzieli na krzesełkach mieli tyle wódki (8 butelek) i wszystko wypili. Oni przyszli na mecz czy na impreze. Na stadionach nie wolno pić a oni pili, miałem już iść zgłosić to na Policje następnym razem to zrobie!

~BZC | 2007-10-29 10:07

Popieram Cie zks Kurwa no ludzie powinni przychodzic na mecz kibicowac STALÓWCE a nie kurwa pic piwo czy wodke!!!!!

~kibic2 | 2007-10-29 10:17

MECZ JEST WE WTOREK o 13.00 !!!

~Tomasz | 2007-10-29 10:41

jedzie jakas zorganizowana grupa na mecz POLSKA -BELGIA ??? nas jest 3-4 i szukamy jakiegos transportu np bus

~SStalówka | 2007-10-29 10:42

zwalniać się z lekcji, z pracy, nie wiem skąd jeszcze...
cudować...
wszyscy na meczu muszą być...
nie ma co rozkminiac czy warto dla groklinu...
czy nie.
do kurwy
DLA STALI WARTO!

~adamos | 2007-10-29 11:13

Byc moze jutro Stalowka pokusi sie o niespodzianke ,jak bedzie tak grała jak w 2 połowie z Lechią ,groclin pewnie niedocenia Stalówki ,wiec warto to wykorzystac ,a Groclin bedzie byc mzoe wtedy wyeliminowany :]

~iks | 2007-10-29 11:29

a ja chcialem podziękować kibicom za wstawienie sie za chłopakiem na wożku inwalidzkim i przeciwstawinie sie idiotycznym zasadom klubu o niewpuszczaniu ich za darmo na mecz. Szacunek.

~zks | 2007-10-29 11:41

STOP PICIU WÓDKI I PIWA NA MECZACH STALÓWKI!

~bzc | 2007-10-29 11:44

kurwa a ja jestem chory i nie moge przyjsc jutro na mecz ale mam nadzieje ze bedzie jakas relacja w necie albo jakis czat kibicow

~STAL | 2007-10-29 11:48

MEcz Jest Jutro 13 !!! wszyscy na MECZ obowiązkowo
przyjedzie ktos z Groclinu ??

~chwdp | 2007-10-29 11:59

do zks..na policje chcaiels zglsoic ze pija?? LOL!! JEBAC POLICJE czlowieku o czym ty mowisz !!

ALL NA GROCLIN!! STALÓWKA RAKÓW RESOVIA!!!

~stalowka | 2007-10-29 12:11

czaicie idziemy na mecz z nauczycielami!!!!! LOL

~zks | 2007-10-29 12:11

A dlaczego nie zgłaszać jak piją trzeba zgłaszać, jak nie byłeś i nie widziałeś ile oni wypili to się w głowie nie mieści. Wstyd przed Lechią przecież siedzieli blisko Lechii i oni widzieli.
Na groclinie i warcie zero tolerancji dla piwa i wódki a jak ktoś będzie pił będę zgłaszał!

~do zks | 2007-10-29 12:22

to nie wiesz chłopie że wódka jest lepsza od chleba bo jej gryżć nie trzeba.....

~achmed | 2007-10-29 12:25

a jak z niewiastami? tez placa? czy taka jak zawsze, za friko?;>

~BZC | 2007-10-29 12:29

podobno maja za darmo wchodzic

~STAL | 2007-10-29 12:32

za darmo dziewczyny!! i WSZYSCY NA MECZ!!!!!!

~???????? | 2007-10-29 12:33

Przyjada kibice z groclina??

~lol | 2007-10-29 12:40

Mam nadzieje ze mlyn bedzie pelny tak jak tu » LINK

~D. | 2007-10-29 12:42

Przyjada w ilosci mniej wiecej 500 sztuk ( mozna to przypuszczac biorac pod uwage ich liczby wyjazdowe z tego sezonu - same zera wiec teraz zbiora sie wszyscy i pomnoza ).
Jeszcze jakies pytania?

~$R$ | 2007-10-29 12:43

Jak przyjada to beda. Ważne zeby nas było dużo.
Stalówka potrzebuje Nas.Jesteśmy 12 Zawodnikiem Stalówki , wiec nie pytajcie glupio czy ktos przyjedzie tylko zapierdalac jutro na Hutnicza.


Tylko Stalówka Najlepszą Drużyna Jest!!

~luj | 2007-10-29 13:12

a jak nie przyjadą to co...najczęsciej jak nie ma przyjezdnych to nie ma dopingu,wtedy ryjow nie drzemy bo się nie ma komu pokazać .....bez sensu.

~marcin27 | 2007-10-29 14:47

no to będzie sie sposób do wykazania się naszym utalentowanym chłopakom i wychowankom, którzy grzeli ławe? jest sposób na to!!! fundusze i podatki nie idą na odbudowe inflastruktury i to jest realna prawda?? a mecz będzie dobry bo będzie tam grał Piechniek. a więc wychowanek naszej druzyny.On juz jest raczej starszym zawodnikiem ale to wychowanek.Dlatego nasi młdosi wychowankowie grający w klubie Stręciwilk,Gilar,Gąśla,Drozd będą mieli respekt przed Piechniekiem,i może oni też gdzieś zrobią kariery jak ich starszy i sławniejszy kolega? nic że groclin to wioska to nic o ile mnie pamięc nie myli to podatki na partie socjalizacji kwartalnej idą tam na stadion?? i napiszcie o tym jak zbudować i czy ja mam pomysł na budowe nowego stadionu w stalowej woli.Jestem przekonany zę wygramy bo wygrac musimy????

~zegar | 2007-10-29 14:53

29 października a zegara wciąż nie ma ...

~irl | 2007-10-29 15:04

sa moze jakies filmik z derbow rzeszowa ?

~Stalowka | 2007-10-29 15:07

Chuj z zegarem, chuj ze wszystkim jutro mecz i to się liczy! wszyscy mają się zwalniać z lekcji, pracy itp, trzeba pokazać że jesteśmy mocnym 12 zadownikiem!

~tomek | 2007-10-29 15:14

Stal Stalowa Wola - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, godz. 13:00, sędzia: Jacek Walczyński (Lublin).

~Z K S | 2007-10-29 15:16

Tak Racja Zwalniac Sie !! I NA MECZZ
TEN MECZ MUSIMY WYGRAC !!!!!!!!!!!!!!!
I WYGRAMY POZDRO
wszyscy jutro na mecz!

~RST 1938 | 2007-10-29 15:23

Szykuje sie jakas fajniejsza oprawa czy tylko MEGA głośny doping?!

Sektorówke można by puscic i flagi na kijkach...

I moze sie znowu uda,

Caly stadion odpowiada...

Jutro Wszyscy na Mecz!!!

Wygramy z Groclinem a potem moze wisla albo legia!

Zwalniamy sie ze wszystkego
z lekcji czy pracy

STAL - GROCLIN

Przyjdźmy chociaz raz wszyscy z szalikami prosze!

SZALIKI OBOWIĄZKOWE!

ZA SZALIK 2 ZŁ ZNIŻKI!

~stal | 2007-10-29 15:47

RST 1938 MA RACJE WSZYSCY JUTRO W SZALIKACH

NIECH BEDZIE ANS JAK NAJWIECEJ


POZWALNIAC SIE Z TYCH 2 GODZIN


NIECH BĘDZIE MOCN YDIPING I WYGRANA




WSZYSCY JUTRO NA MECZZ !!!!!!

~aSDDSa | 2007-10-29 16:08

DERBY RZESZOWA

» LINK

~ktos | 2007-10-29 16:23

kurwa czemu mecz nie jest o 16... niech ich szlak trafi.. nie przyjde w takim układzie;/

~BartekStW | 2007-10-29 16:56

a ja sie oderwe od obowiazkow zycia codziennego poniewaz na Stalowke zawsze chodze i tym bardziej tym razem inaczej byc nie moze:) Do boju ZKS obysmy jutro przezyli szczesliwe chwile i cieszyli sie z awansu:) Do boju ZKS!!

~... | 2007-10-29 17:03

Mecz jest o 13 bo jesli zdazylo by sie ze bedzie remis to trzeba grac dogrywke jesli by sie nie rozstrzygnela to gramy karne a to trwa dlugo a my nie mamy jupiterow moglo by to potrwac okolo 3 godzin... Fajnie jakby mlyn byl na krzzeselkach ;)

~lukasz | 2007-10-29 17:23

do ktos
bo jakbys zauwazyl o 16 to juz sie sciemnia a o 17 juz jest ciemno.
takie polskie realia. jak nie masz jupiterow na stadionie to grasz jesienia w poludnie

~hmm | 2007-10-29 17:54

Bedzie mozna wejsc na karnet ???

~Tomson | 2007-10-29 17:59

dobrze mowisz fajnie jakby mlyn byl na krzeselkach tam jeszce nie bylo:) p[ozdro i do jutra na meczu:):):):)

~Jsdf | 2007-10-29 18:15

NIE MOZNA WEJSC NA KARNET !!! BILETY W CENIE 10 ZŁ !!!

~Stal | 2007-10-29 18:26

Stalówka pokazała Stalowski charakter.

~?????? | 2007-10-29 18:28

bez dojebywanych ale mam prośbe odpowiedzcie mi jak sie nazywa obecny trener stalówki i kogo trenował on wcześniej pozdro i dzieki

~wierny kibic | 2007-10-29 18:31

wszyscy na mecz jutro pokazemy na co nas stac to ostatni mecz w tym sezoniie u nas

~???????????? | 2007-10-29 18:34

odpowie mi ktoś na zadane wcześniej pytanie czy wszyscy wiedzą tak samo i tyle samo co ja ?

~do ???? ... | 2007-10-29 18:42

trenerem jest Władyslaw Łach i pracuje dla cracovi szuka nowych zawodnikow z tego co mi wiadomo;p A kogo trenowal wczesniej nie wiadomo mi jest;p

~Ox | 2007-10-29 18:50

Jak dla mnie to można by spróbować młyn na krzesełkach, na prostej wygląda lepiej niz na łuku, np sektorówka.

~jjj | 2007-10-29 18:57

masz tu gosciu stronke sobie poczytaj o nowym trenerze
» LINK

w googlach znajdziesz w szystko co chcesz;p

~do Ox | 2007-10-29 18:57

niezla mysl, ale kazdy jest przyzwyczajony do \"Czarodziejskiego betony\" sektora B ;]

~STALL | 2007-10-29 19:07

WSZYSCY NA MCZ










DO JUTRA STALOWKA ! ! ! ! ! !

~chetny | 2007-10-29 19:09

Mam pytanie. Gdzie można zakupić te szliki stali w pasy?? Sa w jakims sklepie czy ktos rozprowadza?? Jesli tak to kto i za ile??

~........ | 2007-10-29 19:11

wlasnie gdzie?

~hmm | 2007-10-29 19:36

a sa takei w ogole ? :D

~kybyc | 2007-10-29 19:40

JEDZIEMY Z DOPINGIEM JAK Z KOLEJARZEM I LECHIA !!!!!!!!!

CAŁY STADION DAJE ZAJEBISTY EFEKT !!!!!!

~........ | 2007-10-29 19:41

no widziałem takie jakies fajne na meczu:D

~film | 2007-10-29 19:45

Stal Rzeszów - Resovia
» LINK

~ZKS | 2007-10-29 20:10

JUTRO WSZYSCY NA MECZ DOPINOGOWAC STALOWKE !!!

~Ktos | 2007-10-29 20:11

Niech bedzie tak jak na meczu z Lechia (cały stadion śpiewa) i oczywiscie kazdy niech ze soba weznie szalik:)

~StAl | 2007-10-29 20:13

WSZYSCY ! ! ! ! !




13:00





!!!!!

~aaa | 2007-10-29 20:14

~aaa | 2007-10-29 20:18

Jak ktos ma jakies filmiki z meczu to wklejac

~aSDDSa | 2007-10-29 20:35

do film

po co wrzucasz ten filmik jak ja go wrzuciłem pare postów wyzej
DERBY RZESZOWA
» LINK

~Stal_Sovia | 2007-10-29 20:40

Przecież to jest zupełnie inny film.

~__ | 2007-10-29 20:54

Mam Pomysl moze by tak nasz kochany młyn przeniesc na krzesełka ;> Lepszy efekt , lepiej sie oglada mecze itp :) i zawsze to lepiej na srodeczku niz za bramka. A co do poprzedniego meczu to nie rozumiem dlaczego balismy sie cokolwiek odpowiedziec lechi.:/ Jestesmy u siebie a to co bedzie na wyjezdzie to bedzie ale u siebie mamy byc niezniszczalni

~123 | 2007-10-29 21:30

podobaja mi sie opinie niektórych,obiektywnych kibiców i pilkarzy Lechii na Ich stronkach.Kapsa,bramkarz mowi że po 1 połowie nie docenilismy klasy i determinacji rywala.pewien kibic obecny na meczu pisze że w 2 polowie \'\'jechali z nami...\'\'tzn.Stalówka z Lechią na boisku.nic dodać,nic ująć.

~gg | 2007-11-3 19:44

dfsfg

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 593 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 42 729 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 1 935 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 39 944 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.0438