Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ludzie Mikulskiego

Ludzie Mikulskiego

Podobno każdy z trenerów ma swoich ulubionych zawodników. Co jednak zrobić, jeśli ta przyjaźń staje się zbyt bliska. Albin Mikulski przychodząc do Stali Stalowa Wola obiecywał złote góry. Do Stali mieli przyjść piłkarze z górnej polki o dużych umiejętnościach. Pana Mikulskiego w Stalowej Woli już nie ma, a w ślad za nim podążają kolejne pseudogwiazdy.

ciąg dalszy: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=228411

Komentarze (74)

~STALOWKAA | 2007-10-31 23:48

Tak racja z Kolejarzem i Lechią był piękny dopin taki powinienen byc zawsze na Groclinie tez był niezły ale jak by kazdy wstał a nie

w Sobote Czeka Nas Bardzio Wazny Mecz Z Warta



Niech Bedzie Nas Jeszcze Wiecej I Jeszcze WIekszy Doping


Krzesełka Niech Wstają I Włanczają Sie W doping

Tylko Niech Ktos Przyjdze z Młynu Inamawiac tych z krzesełek wtedy beda wstawc b osamo z siebie to sie niewezmie tylko po zdobytej bramce;/ a tak to ktos zorganizuje ponamawia i bedzie duzo ludzi sie darło i ebdize zajebisty efekt namawiac WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Niech nas Cała Stalowa Usłyszy

Do SOBOTY



WSZYSCYYYYYYYYYYYY ! ! ! ! !
WSTAJA ! ! !
I ! ! !
ŚPIEWAJA!!!!!!!!

Bez Wyjatkow Pozdro

~lol | 2007-10-31 23:56

idz juz qrwa spac ! ;]

~Okulickiego | 2007-11-1 00:14

Jeśli chodzi o art. to zgoda 100000% racji co do Mikulskiego !!!!!!
Ale teraz Mikulskiego już nie ma i po kiego grzyba (czyt. h..a) jakieś odgrzewane kotlety ? Ważne jest to co teraz i co będzie a nie w kółko jakieś powroty do śmiesznych tematów. Najwyraźniej autorom zależy na rozpamiętywaniu przykrych spraw...
Panie Górniak i Długosz .....My już dawno zapomnieliśmy o Mikulskim i całą sprawę traktujemy jak nie byłą !!! Pomyłka !!! a wam najwyraźniej brakuje tematów do tego aby zaistnieć ... Następnym razem napiszcie o nowych cyckach Dody ...będzie wesoło i może więcej atrakcji was czeka !!! A od Stalówki Won !!!!!

~Kamil | 2007-11-1 00:25

niestety wzgledy czysto techniczne sprawily, ze ten artykul pojawil sie wlasnie teraz. mial byc zaraz po odejsciu janickiego. niestety nie udalo sie dlatego pojawil sie teraz.

~[*] | 2007-11-1 00:39

Ot i cala prawda o Mikusiu, sporo w tym prawdy, sytuacja miala miejsce wiec sprawy nie mozna traktowac jako niebylej, szkoda tylko czasu i kasy Tadka.

~SStalówka | 2007-11-1 01:01

porównanie Stalówki do Pogoni Szczecin sprawiło że aż mi się przykro zrobiło...
pismak się rozpisał....
ale niestety...
wiele prawdy.

Taka refleksja mi się narzuciła...

Polska dla Polaków
Stal dla wychowanków..?

tylko jakie to ma szanse w praktyce?

~Dudu | 2007-11-1 08:17

Przykre...

~Ktoś | 2007-11-1 08:23

Na stronie kibiców Warty napisali ze przyjada w 200 osob
samo to ze oni u siebie maja mniejszy mlyn!

Ale przyjada!

~bbbb | 2007-11-1 08:37

szczera prawda. zapomnieli napisac ze sympatia kibicow brala sie od darmowych wejsciowek!!! no bo tylko niemyslacy ludzie mogli wierzyc w to co mowi mikulski

~jacek | 2007-11-1 08:53

wie ktos co sie dzieje z prezesem czego nie gra

~Dudu | 2007-11-1 08:55

Udowodnijmy w sobote ze

Miłość do Stalówki to nie puste słowa!

Czy naprawde wstep musi byc za darmo?

Nie!

Pokazały to ostatnie dwa mecze!

Moze frekwencja nie byla za duza,

ale atmosfera WYPAS!

I takie mecze zachęcają ludzi do przychodzenia na Hutniczą!

Stalo my wierzymy!

Wygramy!

~... | 2007-11-1 09:06

jak oglądm te filmiki z co sa na księdze gosci to mi sie płakac chce:/
dopin kurwa młynu jest załosny. Ludzie w Kosciele głosniej spiewają:/ po co kurwa orzychodzicie na ten młyn jak wam sie nie chce Ryja zadrzec??;/ posłuchajcie sobie jak ten doping wygląda i zastanówice sie czy warto oszczedzac gardło ?? Czy lepiej krzyczec z całej siły?? a jak wam sie nie chce t nie przycjodzcie na młyn... tyle ten kto przychodzi na młyn to ma DRZEC SIE Z CALEJK SIŁY!! a nie cobie stanie i cos pod nosem zaszepta : załosc dla takich osób:/.... NA MECZU Z WARTĄ MA BYC ZAJEBISTY DOPING GŁOSC|NY I CAŁY STADION MA KIBICOWAC!!

STALOWKA!!

~RST_GST | 2007-11-1 09:29

do wczesniejszego wpisu.

zwroc im uwage na sektorze a nie zalisz sie przed monitorem :) myslisz ze to cos da ?! watpie. jak starsi nie dadza rygoru na mlynie zeby glosniej spiewac i w ogole zeby spiewac ! to tak bedzie w nastepnych meczach. do soboty.

~ĘĄ | 2007-11-1 09:40

heh juz nie będzie miał kto młynem pokręcic bo Starsi jadą chyba z Rakowem do Legnicy. Muski ktos to ogarnąc w sobote i porowadzic doping!!

~heheh | 2007-11-1 09:49

200 osob ?? hehe jak przyjedzie pelny autobus to bedzie dobrze :D.

TRZEBA ZROBIC DOPING NA ESTADIO HUTNICZA I POPROWADZIC STALOWKE DO ZWYCIESTWA !!!!!

Stawiam na 4:1 dla Stalowki !!!!!!!

~Ho Chi Min | 2007-11-1 10:27

W meczu ze Stalówką nie zagra 2 zawodników z podstawowego składu Warty a mianowicie:Paweł Kaczorowski-obrońca oraz Paweł Posmyk-napastnik.Obaj dostali w ostatnim meczu ze Slaskiem ,,czerwień\". Stalówka nie moze tego meczu nie wygrać. Zwycięstwo 2:0

~PanKracy | 2007-11-1 11:45

Za kilka(naście) dni beda do sprzedania szaliki tkane STALÓWKA THE FIRM oraz czapki zimowe wiecej informacji po weekendzie.

~LEGIA | 2007-11-1 11:46

Jesteśmy z Wami Stalowa jesteśmy z Wami!!! cała żyleta z Łazienkowskiej Was pozdrawia!!! Jebać wisłę kraków - żydowski klubik:)

~stalowiec | 2007-11-1 11:56

Pmietam jak Stalówka grała w I lidze, to byla niezapomniana atmosfera jak 8 tys ludzi wydzieralo swoje gardla dla Stalówki, wszyscy kibicowali caly stadion wrzeszczal (zreszta w II tez tak bylo jeszcze za swiętej pamieci Janusza Gałka) i teraz tez tak powinno byc...kibicujmy naszej Stalówce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STALÓWKA GOL sia lalalalalalala!!!!!!!!!!!!!!pozdr

~krzeselka | 2007-11-1 12:13

Lubie spiewac , ale lepiej zeby takie osoby jak ja siedzialy na krzeselkach
Kiedy w krzyczycie caly stadion spiewa z nami to nikt sie 1 z krzeselek nie wyrewie. Trzeba tez tam zawsze wszystkich mobilizowac i dla tego ja tam siedze i staram sie to robic :) pozdrawiam

~kibic | 2007-11-1 12:29

100 % poparcia dla poprzednika! pozdro

~kibic | 2007-11-1 12:34

racja 100%poprarcia


tak trzeba robic


i bedzie zajebisty efekt


niech ktos rozkreca krzeselka


stalowka!!!!!!!!!!!

~WoskowyZnicz | 2007-11-1 12:47

to jak bedzie dziś z tym młynem pod grobem nieznanego żołnierza

~[*] | 2007-11-1 13:13

Cmentarz To Nie Stadion !!

~;] | 2007-11-1 13:29

ma ktos vlepki do sprzedania ??
pozdro

~stalowiak | 2007-11-1 14:08

bedzie mozna wejsc na karnet na mecz z warta??

~wschód | 2007-11-1 14:26

Jak ktoś jedzie MKSem pod cmentarz to uwazać na kanarów, łapią we dwóch pod samym cmentarzem an przystankach

~chudy | 2007-11-1 14:35

moze by tak zrobic jakas zbiorke przed meczem.
np. jutro pod mdkiem i omowic wszystko.

~123 | 2007-11-1 14:42

zróbcie skarbonke przy wejściach albo sami stójcie i z napisem \'\'oprawy na mecze\'\'.i jak cos uizbieracie sami cos dodoacie ludzie to zobacza na meczu to beda dalej dawac...z tym dopingiem nie jest zle.niedawno jeszcze nie liczac meczu z Kolejarzem sam mlyn dopingowal .cos ruszylo i to jest super.bedzie lepiej,powoli siew szystko rozkreci.

~PIKNIK | 2007-11-1 15:09

Ja też bardzo chciałbym śpiewać cały mecz (i oglądać też - dlatego krzesełka), więc proponowałbym wysłać z 50 osób z młyna co by rozkręcali doping na krzesełkach! Na pewno bardzo dużo ludzi poderwałoby się tak jak ostatnio. Marzy mi się taka atmosfera jak np na Wiśle Kraków, gdzie byłem na meczu w tym roku. Tam przez cały mecz nikt nie siedzi (tylko sektor rodzinny, ale to zrozumiałe). Na innych stadionach jest podobnie. Tam nie wiadomo gdzie jest młyn, bo młyn tworzy cały stadion!!! (np Lech). Chciałbym aby, to nie pozostało w sferze marzeń, tylko stało się faktem!
Pozdrawiam i liczę, że z czasem stanie się to normalne.

~Firma | 2007-11-1 15:25

~KumilloS | 2007-11-1 15:52

ey ludzie czego Abel Salami nie gra ;/ ?
to jest bardzo dobry zawodnik wiec... pisze gdzies ze nie zagra do konca tego roku to znaczy ze ten mecz z warta.. a reszte bedize gral ?
OBY! Salami to jest super gracz!

~KumilloS | 2007-11-1 15:53

ey ludzie czego Abel Salami nie gra ;/ ?
to jest bardzo dobry zawodnik wiec... pisze gdzies ze nie zagra do konca tego roku to znaczy ze ten mecz z warta.. a reszte bedize gral ?
OBY! Salami to jest super gracz!

~KumilloS | 2007-11-1 15:53

ey ludzie czego Abel Salami nie gra ;/ ?
to jest bardzo dobry zawodnik wiec... pisze gdzies ze nie zagra do konca tego roku to znaczy ze ten mecz z warta.. a reszte bedize gral ?
OBY! Salami to jest super gracz!

~kijek | 2007-11-1 16:34

gdzie ci gamoniu pisze ze nie zagra do konca tego roku -.- ??

~Kamil | 2007-11-1 16:38

Salami, Nakoulma i Keska juz nie wystapia w tym roku w barwach Stali (chodzi o mecze z Warta i Podbeskidziem)

~kijek | 2007-11-1 16:45

to mowcie ze w tej rundzie
Salami pewnie za ta czerwien
Keska kontuzja niewiadomo skad
Nakulma ma kontuzje w postaci oferty z Ukrainy ;d
takze chlopaki Nakulmy juz w ogole nie zobaczymy w brawach ZkS-u

~lukasz | 2007-11-1 17:06

a jaki jest oficjalny powod tego ze nie zagraja i jaki prawdziwy??

~ktoś | 2007-11-1 17:16

Kamil ... Salami zagra z Podbeskidziem ;] dostał kare pauzy dwóch meczy :) a wiec Lechia i Warta ;]

~Kamil | 2007-11-1 18:02

oficjalnie wszyscy sa kontuzjowani i zaden raczej nie zagra w tych dwoch meczach.

~wow | 2007-11-1 18:19

do kazdego biletu powinni dodawac setke wodki , wtedy doping calego stadionu bylby zapewniony i fala szla by przez cale 90 minut :)

~bodi_zks | 2007-11-1 19:26

Zgadzam się z artykułem, ludzie Mikulskiego gdyby zasilili nawet Hutnik to i tak by on spadł z 3-ciej ligi.Oni są poprostu zasłabi na 2-gą lige.Kęska wyróznia sie nazwiskiem,Janicki wielkim brzuchem a Hadzić tym że krawat nogą wiąże.Z nabytków Mikulskiego jedynie Uwakwe coś gra, choć na początku też sie potykał o własne nogi ale sie rozegrał na koniec.Salami też pokazał ze w piłke grac potrafi ale znowu ta jego zadziornosc i temperament doprowadizly do tego ze oslabil zespol ta glupia czerwienią.O Gheczym nie ma co sie rozpisywac bo to pilkarz mimo ze grajacy bardzo ambitnie i do konca to jednak umiejetnosci zawodza i co mecz to wpadka.Kolejny nabytek Albina Nakoulme mimo ze papiery ma na granie i strzal i technike to znowu ciagle jest kontuzjowany i teraz juz sie nagral do konca jesieni i chyba w Stali niestety.Niezgadzam sie tylko odnosnie Sundeya, bo to moze byc dobry nabytek akurat.On juz jest doswiadcoznym ligowcem,mial za soba bardzod dobre wystepy w Wisle,fakt bylo to kilka lat temu ale jesli mialby sie rozegrac jak Uwakwe to lepiej zeby on przyszedl niz jakis grajek z umiejetnosciami 4-toligowymi.

~BartekStW | 2007-11-1 20:10

» LINK
w wyjazdach STalowka jesli chodzi o liczbe kibicow jest 8 nawet niezle:P

~123 | 2007-11-1 21:00

ludnościowo jestesmy najmniejszym miastem.tym bardziej wynik jest ok.ale Motor ładnie,trzeba przyznać.cieszy to że ściana wschodnia sie dobrze trzyma.z tym że jakby odjał wyjazd doi Slaska sprzymierzonego spadłby o kilka pozycji.jakbysmy mieli w 2 lidze Raków czy Sovię bylibysmy w piątce...

~SSW | 2007-11-1 21:03

~suawek | 2007-11-1 21:13

Pewne info:

Salami - kontuzja (dlatego nie gral z Groclinem)
Nakoulma - kontuzja
Keska - kontuzja

Wszyscy nowi, za wyjatkiem Nakoulmy, ktorego odejscie jest pewne, chca zostac w Stali. \"Paleczka\" jest wiec po stronie zarzadu.

~Tifo | 2007-11-1 21:14

Filmy z derbów są już na forum!

~do sauwek | 2007-11-1 21:24

Salami pauzuje za kartki gamoniu
gdzie sie mial nabawic kontuzji ;/ jak nie gra od opola n/c

~suawek | 2007-11-1 21:40

Napisalem, ze informacje sa pewne!
Pauza dotyczyla meczy ligowych, nie PP.

~suawek | 2007-11-1 21:42

Swoja droga, to tez mnie to zdziwilo gdy dowiedzialem sie o kontuzji Salamiego. Moze to po tej bitce w meczu z Odra?

~info!!! | 2007-11-2 00:25

Nakulme chcą do Widzewa,lub Cracovi Kraków!!
Salami już coś kabinuje z tą chorobą jak to wczesniej robił jak kasy nie dostawał!!
Kęska może zostać , nieprzydatny do drużyny!!
Sunday-ma trenowac gdy runda sie skonczy!!
i jeszcze z tego co wiem na oku jest stoper , środkowy pomocnik ten Sunday(napastnik) i 3 wychowanków ma wrócić !!!

~info!!2 | 2007-11-2 00:27

Gheczy nieprzydatny!!!
Pająk ma wrócić,oraz Telka!!
Uwakwe też odchodzi w zimie!!
niewiadomo co z Iwanem,Gęślą,Stręcikiem!!
Maciorem jest zainteresowana jakaś pierwszo ligowa druzyna!!!

~zzz | 2007-11-2 07:47

ludzi jeszcze niewiadomo kto odchodzi a wy juz mowicie ze pewne informacje utp......kazdy ma sznase zostac w druzynie i to nawet najklpesi typu iwanicki uwakwe .......i tak na koniec mobilizujmy sie bo warta przyjezdza do nas 1 autokarem i paroma wózkami

~Maniek | 2007-11-2 07:52

~Dudu | 2007-11-2 08:02

Na huj nam nastepny bambus?!
Nie lepiej grac swoimi!
Jest Gilu czy Streciwilk...

~zzz | 2007-11-2 08:06

=palanciki-wstydziłbym sie na miejscu piłkarzy mieć takich kiboli-żenada wielcy znawcy piłki nożnej.Widać że przez sterydy już wam odpierdala!!!krytykujecie zdonlych chłopaków.Jak jest dobrze to byście im pałki wylizali!!!

~d3 | 2007-11-2 08:31

no gilu moze

~do dudu | 2007-11-2 08:42

prawda jest taka że czarnuchy w Stalowej są najlepszymi piłkarzami gdyby nie było Salamiego ciekawe kto by szczelał bramki no chyba nie Gęśla Uwakwe znakomity piłkarz więc dlatego zastanuw się co muwisz

~Eduardo | 2007-11-2 08:55

do wyżej : a ty zastanów się jak piszesz. bo widać że z ortografią u ciebie cienko.

~Daro | 2007-11-2 09:02

Mecz juz jutro !!

DOPING NA CALY STADION !!!!!!!!!!!!!!!!! MUSI BYC !!!!!!






NAMAWIAJCIE ZNAJOMYCH TO OSTATNI MECZ W TYM ROKU W STALOWEJ WOLI DAJMY Z SIEBIE WSZYSTKO !!!

WYSOKA FREKWENCJA I DOPING !!!!!!!

Kto wygra mecz ??

SSTTTTTTAAAAAAAAALLLLLLLL !!!!!!

~good | 2007-11-2 09:04

zgadzam sie......podpisuje sie pod slowami poprzednika rekami i nogami....ale nie tylko trzeba rozruszac krzeselka bo o to sie nie martwie....kryta tez cala ma dopingowac !!!!!!!!!!!

~Doping | 2007-11-2 09:17

Ja tez popieram ten pomysl z dopingiem, ale może by tak zrobic doping na krzeselkach ??? wtedy by wszyscy z krzeselek by z nami spiewali razem tylko ze bilet by kosztowal 8 zl a nie 5 zl :(:(, i by sie spiewalo wtedy cala kryta odpowiada a nie caly stadion :)

~d23d3 | 2007-11-2 10:05

jest dobrze jak jest :) młyn tam gdzie ma byc

namawiac kolegów/kolezanki

I PROWADZIMY DOPING NA CAŁY STADION !

Ps. najlepiej by było jesli by cały stadion spiewał tez z nami inne przyspiewki nie tylko KTO WYGRA MECZ? (Stal wiadomo)

Wiec dawajcie tu swoje propozycje

~dd32 | 2007-11-2 10:11

młyn: POŁUDNIA PANEM JEST x2
stadion: STAL ZKS x2

~aSDDSa | 2007-11-2 10:11

Nadszed wkońcy piękny dzień
Nasza STAL gra znowu mecz
na Hutniczą bracie idź
za brameczki brawa bij
spiker wzmocni cichy głos
by na meczu głośny był
dopingujac naszą STAL
zieleń z czernią krzycz co sił X5 !!!!

~RST_GST | 2007-11-2 10:42

dd32 brawo za pomysl.

sektor krzyczy: POŁUDNIA PANEM JEST !!
a krzeselka: STAL ZKS !!
(tylko ktos musi na krzeselkach to ogarnac i powiedziec reszcie ze takie cos bedzie spiewane)

~aaa | 2007-11-2 10:57

Mecz Stali Stalowa Wola z Wartą Poznań to dla podopiecznych Władysława Łacha jedno z najważniejszych spotkań w sezonie.


Oba zespoły mają identyczną liczbę punktów i ten sam cel. Zwycięzca sobotniej konfrontacji znacznie zwiększy swoje szanse na utrzymanie w drugiej lidze. A słynny z nieczystych sztuczek trener poznaniaków Bogusław Baniak już dzwonił do Stalowej Woli, proponując niektórym piłkarzom grę w Warcie.

Warta po kiepskim początku rundy zmieniła trenera i styl gry. 20 września Ryszarda Łukasika zastąpił Bogusław Baniak, który odmienił drużynę jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Od tamtej pory poznaniacy przegrali tylko raz, 0-1 z GKS-em w Katowicach. Tajemnicą poliszynela są metody pracy Baniaka. W piłkarskim środowisku krążą legendy na temat jego barwnej postaci. Ostatnio dzwonił do piłkarzy Stali, proponując im od nowego roku pracę w Poznaniu. Na szczęście bez efektu.

~asDAS | 2007-11-2 11:05

co za pedał bedzie nam zawodników zabierał !
sprzedawczyk wypierdlaja

~fan | 2007-11-2 11:17

wygwizdać go na meczu

~zks | 2007-11-2 11:18

Tylko aby nikt nie pił wódki ani piwa, bo to obciach na całą Polske. Już wstydu się najadłem na Lechii przed jej kibicami. Założyłem z kolegami klub abstynenta na meczach Stali i będziemy zgłaszać na Policji przypadki picia wódki i piwa na krzesełkach. Miejcie sie na baczności MY CZUWAMY!

~DO zks | 2007-11-2 11:22

Pierdol sie frajerze

~do zks | 2007-11-2 20:26

my cie zgłosimy do szpitala lamusie pierdolony

~stal | 2007-11-3 09:53

spożywanie alkoholu w jakiejkolwiek postaci w czasie imprez sportowych jest zabronione pod karą grzywny więc odwalcie się od zks dresiarze:P

~gamoniu | 2007-11-3 11:06

KURWA GAMONIU MARTW SIE O SIEBIE A NIE BYS SIE TYLKO ROZGLADAL CZY KTOS PIJE CZY NIE JAK PIJE TO JEST JEZGO INTERES NIE TWOJ A GWARANTUIJE CI ZE JAK BYS TO ZGŁOSIL TO NIEMASZ SIE CO POKAZYWAC NA STADIONIE DZIWKO POLICYJNA!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 723 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 92 314 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 056 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 14 989 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04707