Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal wygrała z Podbeskidziem 1:0

Stal wygrała z Podbeskidziem 1:0

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali w Bielsku Białej z miejscowym Podbeskidziem 1:0. Zwycięskiego gola strzelił Przemysław Pałkus.

Gola dla gości zdobył już w 6 minucie Przemysław Pałus. Chwilę potem mogło być już 2:0, ale Krzysztof Trela nie wykorzystał rzuty karnego. Za to Podbeskidzie musiało grać osłabione po czerwonej kartce dla Sławomira Cięciały. Ostatecznie Stal zasłużenie wygrała, mądrze broniąc się przed atakami osłabionego Podbeskidzia.

 

Komentarze (138)

~ĘĄ | 2007-11-11 11:44

Pierwszy

~misiek | 2007-11-11 11:46

brawo oby tak dalej

~kzyhu.. | 2007-11-11 12:07

Teraz paleczka jest po stronie zarzadu,zrobcie wszysctko by zostal trener LACH,to ON po czesci jest ojcem sukcesow w ostatnich meczach STALOWKI,wiec warto sie zastanowic czy zmiana trenera nie da nam tego co bylo na poczatku rundy\'\'

~ab | 2007-11-11 12:15

» LINK przyłącz się

~ZKS_CWKS | 2007-11-11 12:31

Resovia w Dębicy
» LINK
» LINK

~Ho Chi Min | 2007-11-11 12:31

Brawo STALÓWCZKA tak trzymać GKS-Łomża 2:0

~zima | 2007-11-11 12:34

GKS Katowice 2: 0 ŁKS Łomża!!!!
Brawo wydostajemy się na koniec rundy z strefy spadkowej!!!!wydaje mi się że Łomża już nie ma szans!!
WIOSNA NASZA! TYLKO STAL!!!

~stal | 2007-11-11 12:39

2:1 dla katowic niestety xd

~BIELSKO | 2007-11-11 12:41

No nie powiedział bym ze zasłuzenie wygrlo .....JEBAC SEDZIEGO I CAŁA STALÓWKE JEGO

~BZC | 2007-11-11 12:41

Derby Rzeszowa 2007
» LINK

~zks | 2007-11-11 12:43

do bielsko chyba pomyliles strony wjec WYPIERDALAJ
TYLKO RESOVIA&STAL&RAKOW
JEBAC BIELSK

~MARIUSZ | 2007-11-11 12:58

Fotki z Bielska w dziale Galeria Zdjęć - bramk oraz karny pózniej

~sf | 2007-11-11 13:09

A co do Treli to on nam zapewnil zwycięstwo, bardzo ważne w Lublinie.

~123 | 2007-11-11 13:15

tak sobie ogladnąłem mecz na stronce Podbeskidzia i ido przerwy powinnismy prowadzic przynajmniej 4-1.bo takie sytuacje jakie zmarnowali Trela(karny) czy Iwanicki to Bielsko w całym meczu nie miało.wiem ze to boli przegrac z druzyna z która sie wygrało na wyjeżdzie 3-0 i to spacerkiem bo dobrze pamietam ten mecz i macie druzyne która lepiej sie u Nas zaprezentowała piłkarsko niz np.Lechia czy Arka.jestem kibicem Stalówki ale przyjemnie było patrzec jak wtedy graliscie u Nas.my mielismy dograc runde pod wodzą trenera Łacha z 20 pkt.mało kto wierzył w ten plan.a jednak udało sie i to z nadwyżką.chłopaki chcieli dotrzymać wynik do końca i spokojhnie przetrenować zimę.w ostatnich 8 meczach zdobylismy 16 pkt. i chyba w bramkach 11-4.to o czyms świadczy i świadczyc też powinno dla Was że nie przegraliscie z byle jakim zespołem.PADŁEŚ,POWSTAŃ,STALÓWKA!!!

~Rumburak | 2007-11-11 13:24

To jak z tym zegarem?

Bedzie czy nie?

~aaaa | 2007-11-11 13:29

Jak byś był taki zajebisty koleś to może sam byś kupił. To nie jest duży wydatek :D sprzedasz chate i zegar bedzie.

A jesli chodzi gdzie mogłbys mieszkać to ja mam piwnice wolną i ze szczurami sobie pogadasz.

~Rumburak | 2007-11-11 13:31

Jakbym mial swoja...
Nie Cwaniakuj...

~zetkaesiak | 2007-11-11 13:39

GKS 3 -- ŁOMŻA 1
W 74 MINUCIE

~Dr | 2007-11-11 13:49

4:1 brawo gieksa :)

~matej | 2007-11-11 13:49

Po wczorajszej wygranej Nasza Stalówka wychodzi ze sterfy spadkowej- więc dziś Świętujmy!!! A nad zegarem, stadionem, trenerem, sponsorem będziemy dyskutować w długie jesienno-zimowe wieczory! Pozdrawiam

Łomża przegrywa z GKS-ą, Pelikan przegrał ze Śląskiem, czekamy jeszcze na mecz Warty z Arką (narazie 0:0)!

~haa | 2007-11-11 13:54

5;1 katowice

~:) | 2007-11-11 13:59

aka 0;0


Wie ktos moze co z tym HYMNEM w stalowej ? :)

pozdro


Tylko STALOWKA !!!

~zetkaesiak | 2007-11-11 13:59

Dobry Boże aż sie boje pomyśleć gdzie by teraz w tabeli była stalówka gdyby nie ten skurwiel Mikuś!!!
Widać jaka jest przepaść w klasie trenerskiej między panem Władkiem a tamtym śmieciem!!!

~miki | 2007-11-11 14:03

kurwaco chcecie od mikulsiego jak utrzymal stalowke w 2 lidze to kazdy mowil brzwo mikulski kazdy go uwielbial a ja zaczely sie porazki (nie z jego winy tylko pilkarzy ktuzi chcieli go usunog ze skutkiem) takz go niekrytykujcie

~bzc | 2007-11-11 14:09

Wrzuccie zdjęcia odpalonych rac i strobo, zwłaszcza tej rzuconej pierwszej racy na trasę.

~matej | 2007-11-11 14:12

Popieram! Dajmy spokój Panu Mikulskiemu- Stalówka pod jego sterami utrzymała sie w 2 lidze, a dzięki słabym wynikom na poczatku nowego sezonu, ster został oddany Panu Łachowi. Reasumując, Panie Mikulski dziękujemy i Zapraszamy do Stalowej Woli, ale prosze nie siadać na ławkę trenerską! Natomiast Pan Łach na tej ławce jest mile widziany i miejmy nadzieję, iż na wiosnę zasiadzie w \"boksie\" Stalówki!

Władcy Podkarpacia

~hmm | 2007-11-11 14:30

MARIUSZ miales dzisiaj zamiescic zdjecia i filmik

~xxx | 2007-11-11 14:31

wlasnie gdzie sa zdjecia stalowki w bielsku?

~Zdjecia | 2007-11-11 14:40

Poszukajcie a znajdziecie

~asior | 2007-11-11 14:44

w Galerii zdjec macie zdjecia z meczu czy to takie trudne chłopy:)

~gocin | 2007-11-11 15:31

do matej:
mikulski utrzymal nas w 2 lidze, bo dobze rzygotowal zespol adamus
a teraz mikulski hu.. zrobil.

~dsdsd | 2007-11-11 16:08

W lidze nie utrzymał nas Mikulski tylko Kolejarz Stróże !!!

~Stal | 2007-11-11 16:32

Witam, czy w tym roku beda zamiane czapki Stalowki takie jak w tamtym roku ?
zima idzie :P

~do wyzej | 2007-11-11 16:40

Skad wiesz ze zima idzie?? jestes moze pogodynka??

~stalowiaczek | 2007-11-11 16:43

Kupie szalik Podkarpackiej Osmiornicy lub laczony Rakow&Stal
pilne !!
+30 vlepek stalowki

Kontakt 8405032
pozdrawiam

~KSZOk | 2007-11-11 17:04

Ilu was było na podbeskidziu?

~stalowiaczek | 2007-11-11 17:15

150 os.

~boniek | 2007-11-11 17:39

80 stalówki 30 rakowa i nie pierdol jak nie byłeś!!!

~żyleta | 2007-11-11 17:55

STAL ZKS POŁUDNIA PANEM JEST!!! aaa tarnobrzeg jebał pies!!! kurwa teraz śmiecie z tbg mogą nam tylko pozazdrościć, kiedy STALÓWKA wygrywa mecze w II lidze a siareczka - pizdeczka dostaje baty w ......o rany IV lidze!!! buahahahahaha tarnobrzeg to zapajdana wiocha!!!

~tylko STAL | 2007-11-11 17:58

do wpisu wczesniejszego teraz dorze gra walczy o awans siara. TYLKO STAL!!!

~Biff | 2007-11-11 18:02

Choc jestem ze Stalowej smiesza mnie takie wpisy jak dwa wyżej, chłopie szanuj swego przeciwnika obojetnie czy jest on z Tbg czy Mielca czy Gdyni. A co do Siarki zakończyla runde na 2 miejscu i tylko punkt straty do lidera i zycze im awansu. Ponieważ czekam na derby Stali i Siarki np. w II lidze! to było dopiero święto piłki noznej!

~KSZOk | 2007-11-11 18:07

Mam jescze jedno pytanko... gra u was ten nigeryjczyk co kiedys grał w KSZO Abel Salami chyba sie zwie bo nie widzo go nigdy w podstawowym składzie... z góry dzieki i pozdro z hutniczego mista

~KSZOk | 2007-11-11 18:16

Ja czekam na hutnicze derby KSZO vs Stal bo poprzednie derby były bardzo udane w Stalowej jak i w Ostrowcu . w Stalowej było mniej fajne bo pokonał nas były grajek KSZO Jaromir Wieprzęć

~do KSZOk | 2007-11-11 18:19

jak tak dalej bedziecie grac to sie w 3 nie utrzymacie a co dopiero derby w 2 z nami

~KSZOk | 2007-11-11 18:22

Niech Cie głowa nie boli... wasi grajkowie wyszli dopiero co z dołka po zmianie trenera ... za rok wracamy...

~stalowiaczek | 2007-11-11 18:24

Kupie szalik Podkarpackiej Osmiornicy lub laczony Rakow&Stal +30 vlepek stalowki
b. pilne !!

Kontakt 8405032
pozdrawiam i czekam !!

~pikolo | 2007-11-11 18:25

pozdro dla fana KSZO. Życzę powrotu do II ligi, bo w niej powinny grać kluby, gdzie jest zapotrzebowanie na piłkę, a nie jakieś wichury, gdzie chodzi 300 osób

~stwa | 2007-11-11 19:19

Zdjęcie z Podbeskidzia » LINK

~123 | 2007-11-11 19:32

tak jest derby z Kszokami zawsze były ciekawe chcoiaz nieraz ostre.ale było duzo emocji na boisku jak i poza nim.starajcie sie bo macie kibiców i piekny stadion jakiego nie maja niektóre zespoły z OE.dla mnie wstydem jest organizowanie meczy miedzypanstwowych np. na Lwgii.toż to relikt przeszłości.ale Motor wrócił do 2 ligi,mam nadzieje że Łęczna też ,Wy również,jest Korona w OE w czołówce i ta sciana bardziej wschodnia cos by znaczyła na mapie Polski a napewno kibicowskiej na 100%.

~KSZOk | 2007-11-11 19:58

Jestem w 50% Niżaninem a w 50% Ostrowczanem ale 100% hutnikiem ... miło mi ze dobrze trzymacie z Sokołem ... kiedyś mieszkalem na Rzeszowskiej w Nisku ... teraz grają na poziomie okręgu na 1 mniejscu sie trzymają od początku... na wiosne jak już zdam to cholrne prawko wybiore sie na Stal i na Nisko ... a co do tego ze w 2 lidze są pajace a nie kluby to jest fakt kmita motor łomża tur warta pelikan pozdro...dla kibiców Stali i Sokoła

~do 123 | 2007-11-11 20:03

a co to jest leczna?? stadion to nie wszystko, a poza tym ten stadion to zadna rewelacja. tak samo sie nadaja do 2 ligi jak i kolejarz czy jakies lomze lowicze i zabierzowy

~ja | 2007-11-11 20:03

\"kmita motor łomża tur warta pelikan pozdro...dla kibiców Stali i Sokoła \"
zgoda ale rozpedziles sie i napisalem motor a to wielki blad bo sa na 1 miejscu w liczbach wyjazdowych i u siebie tez na nie jednym meczu bylo i nich po 4 tys ostatnio mieli proest i bylo malo ale juz to zakonczyli
co nie zmiena faktu ze to Lubelska kurwa

~xxx | 2007-11-11 20:17

gdzie można znalezc statystyki wyjazdów w drugiej lidze?

~123 | 2007-11-11 20:17

co to jest Łęczna?a co to jest Groclin,Odra Wodzislaw czy Polonia Bytom na których mecze w OE chodzi nieraz aż po 1000 osób!w Łęcznej zawsze te pare tysięcy było a kibice sie wyrobią.znam stamtąd paru gości i sa konkretni...

~ehhh | 2007-11-11 20:21

MARIUSZ, wiem ze dzien sie jeszcze nie skonczyl ale miales dac filmiki z meczu :) Czekam i czekam :) i nic

a jestem strasnzie ciekawy jakiego gola Strzelil Pałkus :)

~.... | 2007-11-11 20:25

» LINK

skopiowali od nas ?

~Nlksadksjad | 2007-11-11 20:26

tO KURWA TRZABYLO JECHAC NA MECZ.

~KSZOk | 2007-11-11 20:39

No ale postaraj sie zrozumieć ze na mecz nie może jechać 1000 chłopabo nie ma takich sektorów dla przyjezdnych w podbeskidziu ... ale nie zawsze można jechac na mecz jak cos wypadnie... cos o tym wiem

~elo | 2007-11-11 20:41

no akuratnie nasi pojawili sie po 30 minutach meczu;bramka palkus i karny treli byly puszczane wczoraj w sportowym wieczorze na tvp info

~KSZOk | 2007-11-11 20:46

to chyba ładnie was musieły przetrzepać ze tak w trakcie dojechaliście...

~bb | 2007-11-11 20:48

nie u nas tak na wszystkich wyjazdach ze sie dojezdza w trakcie albo nie dojezdza wcale (gdansk)

~KSZOk | 2007-11-11 20:50

Do gdańska nie dojechaliście? dlaczego ?
W Ostrowcu byliscie niemal punktualni...

~gosc | 2007-11-11 21:46

tu macie bramke » LINK
i reszte sytuacji karnego, nie uznana bramke i reszte ;p

~mx | 2007-11-11 22:03

dzieki gosc za linka super jakosc bramki i akcji , bylo ich mnustwo dla obydwu druzyn

~xyz | 2007-11-11 22:35

ja pierdole przewaga Stalówki w 1 polowie MIAŻDŻĄCA!!!mozna mówic że Podbeskidzie cisnęło w 2 połówce ale te sytuacje które Stal zmarnowała i to szczęście co mieli Bielszczanie to ja nie pamietam kiedy ostatni raz widziałem!normalnie 4-0 do przerwy z samych 100%-procentowych,czystych klarownych sytuacji.a faktycznie co do sędziowania tak jak ktos juz wspomnial to kto ma -6 pkt. kary za kupowanie meczy itd.itp???????????????Nam kurwa teraz wychodzi ,zapierdalają chlopaki,Kibice Ich wspomagają na wyjazdach a tu kurwa ci z Bielska a to kurwa pogoda a to sędzia .niech ich chuj no!!!

~Damian22 | 2007-11-11 22:57

do 123: Łęczna i konkretni goście stamtąd buahaha wieśniactwo i tyle. dla takich druzyn to III góra.
a jeśli chodzi o Polonię Bytom to niewiesz co to za klub wiec nie pisz bzdur ok? bo kiboli takich 100% mają 10 razy więcej niż w Stalówce. więc jak nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj ok

~... | 2007-11-11 22:58

co do wyjazdów:) zróbmy wyjazdową flage \"Spóźnialscy\" bo to nasz firmowy znak;] nie powinnismy płacic za cąły mecz tylko za 1/2... Chłopaki ilez tak mozna!!?? to juz jest wkurwiające jedziemy tyle polski to chociz oglądnijmy sobie cały mecz. Czy sie tak nie da??

~echo dnia | 2007-11-11 23:16

Witam. Poprostu powiem tak:
Nakulma bardzo dobry zawodnik .. no ale cóż ,niegrał pare spotkań poniewaz stal przestała już mu płacić .. dostał propozycje z Żydzewa,Znicza Pruszkow,Liga Szwecka,oraz Hetman chce go spowrotem .. żadnej kontuzji niema .. tylko poprostu jest pewny odejscia i niegra.! A stalowa pewnie mu nie płaci.
Salami- dobry zawodnik szkoda ze whuja leci .. robi tak jak w poprzednich klubach .. niema kaski niema gry .. ale u nas raczje mu płacą :) tylko ciekawe ile jeszcze bedzie trwała jego kontuzja!!!
Gesla nie odchodz;p
Gcheczy czy jakoś tak: Pająk by lepiej spisywał sie na stoperze niz on .. duzo błędów popełnia!!!
Trela- to jest dla mnie nieporozumienie .. koles nieangazuje sie w gre tak jak w Kolejarzu zobaczcie sobie filmiki jak grał w Kolejarzu wszedzie był .. a u nas biega tak od niechcenia!!!
Macior rowniez ma porpozycje ze Znicza,Poloni Warszawa,ŁKS Łódź!!!
Uwakwe też mówił ze chce odejsc.
Hadzić-podoba mu sie w Stalowej Woli.
Lebioda-+
Iwan też ma porpozycje już.

Poprostu musimy sciagnac jednego obrońce,dwóch pomocnikow,i dwoch napastników! !!!!!

A pożegnać sie z :Drozd(tadziu ma jego karte),Gcheczy,Hadzić,Nakulma(odejdzie bankowo),Uawke tez odejdzie(gra fenomenalnie w srodku)

Już niech sprowadzają ludzi do Stalowej Woli,bo zapowiada sie zajebista Wiosna!!!! ;)

Pozdro Chłopaki!!!!!!!!!!

~starawiara | 2007-11-11 23:55

Mariusz dodaj fotki z ksiegi gosci co koles ci linka podal. im wiecej tym lepiej:)

~elo | 2007-11-12 00:51

echo dnia znawco pierdolnij sie w leb z takimi ocenami i wrozeniem przyszlosci;skad Ty takie informacje wziales?chyba z wlasnej dupy...pierdolony spekulant

~STAAALOWKA | 2007-11-12 03:15

echo nie no wszystko wiesz widze no zgodze sie z tym ze jeden z murzynow cos oferty ma (nokulma albo uwawkwe nie wiem) noi ze trela nie gra tak jak w swoim wczesniejszym klubie ale niewazne WISONA JEST NASZA

~(L) | 2007-11-12 09:14

TERAZ CHORZÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POL SKA BIAŁO CZERWONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EURO JEST NASZE NA WIEDEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bus skompletowany!! spotkanie pod Swierkami wszystkich z Stalowej o 16 udajacych się do Chorzowa na flaczki i wódeczke :)

~TSP | 2007-11-12 09:27

ten kto to pisal chyba nie ogladal meczu gdyby nie ja zwykle sedziowie to bysmy wygrali

~mateuszZKS | 2007-11-12 15:35

siema mam pytanie czy wiadomo cos o jakis wzmocnieniach w przerwie zimowej ?? z góry dzieki :) pozdro dla was

~;] | 2007-11-12 16:06

TABELA NA KONIEC SEZONU :

1.SLASK 82
2.PIAST 77
------------------------
3.LECHIA 74
------------------------
4.ARKA 74
5.POLONIA 61
6.WISLA 56
7.JASTRZEBIE 52
8.STALOWKA 52
9.KATOWICE 51
10.ZNICZ 47
11.ODRA 45
12.PODBESKIDZIE 42
13.TUR 35
14.MOTOR 32
15.LOMZA 28
--------------------------
16.WARTA 22
17.KMITA 12
18.PELIKAN 9

POZDRAWIAM

~Amigo | 2007-11-12 18:37

Co z Hymnem?

~PILNE! | 2007-11-12 18:51

KUPIE KOSZULKE REGIO NOWA ROZMIAR XXL
KONTAKT 1671011

~ja | 2007-11-12 20:05

Teraz zima wezmy sie za transfery przede wszystkim atak propoduje

15 goli - Wilk (Bucovia Bukowa),
14 goli - Strzałka (Pogoń 1945 Staszów),

tyle bramek strzelili podczas 1 rundy jest jeszcze Judaok 12 goli z 4 ligi i Hajduk z Sovi tez okolo 7-8 bramek

~Helmut | 2007-11-12 21:11

MIETKO OŻÓG COME BACK, MIETKO COME BACK!!!

~BOLEK | 2007-11-12 21:18

Z tego co wiem ( uwaga będzie śmiesznie ) do stalówki proponowany (przez menago Uwakwe i Salamiego) jest Emmanuel Udo Udo ( tak się koleś nazywa) Jest napastnikiem (23 lata?) i gra w pierwszoligowym nigeryjskim zespole z Lagos. Miał już latem przyjść ale manager się nie dogadał z prezesem.
Więc on na pewno będzie sprawdzany a odejść może Gheczy i Hadzić a także Nakoulma. Przynajmniej tych trzech graczy trener Łach nie widzi w składzie.

~hehehehe | 2007-11-12 21:18

Wietecha

Ławecki Maciorowski Baster Lebioda

Dettlaff Uwakwe Drej Iwanicki

Griszczenko Pałkus

Wydaje mi sie ze to bylby dobry sklad i co najwazniejsze wydaje mi sie ze finansowo tez dalibysmy rade :)

~swojczłowiek | 2007-11-13 08:37

Prezydent Stalowej Woli Andrzej Szlęzak złoży do prokuratury doniesienia na wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Janusza Kotulskiego. Za to, że Kotulski zlecił Sanepidowi przebadanie czy maszt telefonii komórkowej na stadionie szkodzi ludziom.Janusz Kotulski na poprzednich sesjach nie krył, że wysoki na czterdzieści metrów maszt telefonii komórkowej na stadionie piłkarskim budzi jego podejrzenie. Jak tłumaczył na dzisiejszej sesji, to na życzenie mieszkańców i swoich wyborców zlecił Sanepidowi zbadanie czy ten przekaźnik oraz anteny na wieżowcu Mostostalu emitują szkodliwe fale. Prezydent nazwał to przekroczeniem uprawnień.

EchoDnia

~ZKS | 2007-11-13 08:45

W imieniu kibiców Stali Stalowa Wola chciałbym przeprosić Pana Mieczysława Ożoga za chamskie zachowanie i prosiłbym Pana o powrót na runde rewanżowa do Stalówki aby godnie pożegnał się Pan z klubem.
Podpisano
wszyscy kibice Stalówki

~... | 2007-11-13 09:14

MARIUSZ gdzie te filmiki z podbeskidzia?? i kiedy będą??

~Oldfan | 2007-11-13 09:15

a kto Cie upoważnił zwracac sie w imieniu kibiców jak cos to chyba w swoim imieniu prosisz Mietka , bo ja i nie tylko juz go nie chcemy !!! bye bye

~młody | 2007-11-13 09:31

dajcie spokój emerytom typu Mietek.niech kosi trawę albo grabi liście.

~bodi_zks | 2007-11-13 10:41

Niewiem po co rozgrzebywac jeszcze rany po starym pryku Ozogu.Owszem szacunek za to co zrobil przez lata w Stali ale po co nam 42 letni zawodnik w kadrze? Moze jeszcze sprowadzmy Szafrana Rybaka i Kasiaka i bedzie kompletny zestaw emerytow w druzynie.Jak za dawnych dobrych lat.

~PPP | 2007-11-13 11:14

jest wyjazd na mecz Siarka -STal ?
* mecz w sobote 17 listopada ;)

~ZKS | 2007-11-13 11:32

Wyjazd jest ale do Chorzowa a nie do zapchlonej, śmierdzącej zgniłym jajem wioski zwanej tarnobrzeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POLSKA BIAŁO CZERWONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~... | 2007-11-13 11:43

Odmówił Anglikom, bo woli grać dla Polski
Fakt/MS /07:58
\"Nazywam się Kevin. Kevin Okanga-Ajwang i jestem Polakiem\" - przedstawia się nienaganną polszczyzną młody piłkarz angielskiej drużyny Burnley. Czarnoskóry zawodnik właśnie odmówił Anglikom, którzy chcieli go powołać do jednej z młodzieżowych drużyn narodowych. Powód? \"Moim największym marzeniem jest gra w reprezentacji, ale Polski\" - wyjaśnia \"Faktowi\" Kevin.
\"Mój syn odrzucił zaproszenie od angielskiej federacji, bo nie wyobraża sobie gry w innych barwach niż polskich. Urodził się przecież i wychował w Bydgoszczy. Do Anglii przyjechaliśmy dopiero dwa lata temu\" - opowiada William Okanga-Ajwang, ojciec Kevina, który z pochodzenia jest Kenijczykiem.

Kevin zdaje sobie sprawę, że gdyby przyjął propozycję Anglików, miałby przed sobą olbrzymie perspektywy na zrobienie wielkiej kariery. \"Wiem, że z tego punktu widzenia to byłby dla mnie idealny wybór. Ale ja praktycznie całe życie spędziłem w Polsce i serce podpowiada mi, że liczy się tylko gra z białym orzełkiem na piersi. Po prostu wolę być Polakiem niż Anglikiem\" - mówi stanowczo utalentowany piłkarz.

~awtok | 2007-11-13 12:09

Szukam transportu na mecz do Chorzowa ze STALÓWKI 668 269 259 !!!

~bat | 2007-11-13 12:20

najlepij jechać kuniem z furmanką

~elo | 2007-11-13 14:20

~POLSKA | 2007-11-13 14:37

Ja nie oddam krwi bo będę na fazie konkretnej. Przed wyjazdem pijemy w Irish Pub jedną butelkę, do Baru pod Świerkami zrobimy z 6 flaszek i idziemy śpać :). Przed meczem po 2 piwka, mecz, powrót z 12 flaszek pęknie nie ma bata bo będziemy opijać awans! Zaznaczam że startujemu z Stalowej o 12,30.
POLSKA BIAŁO CZERWONI!

~elo | 2007-11-13 14:44

do wpisu powyzej:to moze kierowca chociaz odda ???;):) pozdroooo STALOWKA STALOWKA STALOWKA !

~kUta | 2007-11-13 15:03

Kto by ci pojechal na siarke? POLSKA!!!!!
jedziemy kruwa

~POLSKA | 2007-11-13 16:04

nasz autobus startuje o 9,00 rano !!!!

~STS | 2007-11-13 16:08

1 1401 Bulgaria - Rumunia 2 2.50
2 1402 Lotwa - Liechtenstein 1 1.25
3 1403 Andorra - Estonia 2 1.40
4 1404 Moldawia - Wegry x2 1.32
5 1406 Izrael - Rosja 2 1.50
6 1407 Litwa - Ukraina 2 1.80
7 1408 Norwegia - Turcja 1 2.10
8 1410 Macedonia - Chorwacja 2 1.60
9 1412 Czechy - Slowacja 1 1.50
10 1415 Polska - Belgia 1 1.50

Nie wiem jaki kurs ogólny ale za 2 zł mam do wygrania 212 zł
Wejdzie?

~1938 | 2007-11-13 16:43

Norwegia moze nie wejsc a w reszcie spotkan pewnie padnie jakis remis ... podrawiam

~Prison Break | 2007-11-13 16:51

Mołdawia wygra taka mosja sugestia

~stal | 2007-11-13 17:13

~stal | 2007-11-13 17:25

~ktos | 2007-11-13 17:37

sa jeszcze jakies miejsca w autobusach albo busach na mecz polakow ???

~Band | 2007-11-13 19:42

Zapowiada się grubo ponad 60 osób ze Stalówki w Chorzowie. Kto może nie zastanawiać się tylko kołować transport.

Ciekawy artykuł
» LINK

ielsku-Białej, mecz ze Stalą Stalowa
Wola. 5. min: \"Sędzia chuj\" po słusznym karnym dla gości. 13. min - w stronę
piłkarzy Stali lecą z trybuny kiboli śnieżki. 50. min: \"Sędzia chuj\" po
nieuznanej bramce dla Podbeskidzia. 65. min: \"Wypierdalaj\" do schodzącego z
boiska piłkarza Stali. 68. min: \"Wypierdalaj\" do zwracającego uwagę
spikera. 70. min: \"Jebać PZPN\". 85. min: \"Jebać PZPN\".

Delegat PZPN Jan Bzowy zagroził w przerwie przerwaniem meczu, jeśli na
murawę spadnie choćby jedna jeszcze śnieżka ze strony trybun. - Odnotowałem
wszystkie wyzwiska, przyśpiewki, wulgaryzmy, włącznie ze znanym pod
adresem PZPN - opowiada Bzowy. Po meczu kibole obrzucili sędziego kulami
śnieżnymi, a potem kilku pomaszerowało pod sędziowską szatnię. Jegomośc w
średnim wieku (pewnie ktoś związany z klubem, bo miał przepustkę aż do
pomieszczeń zawodników i sędziów) oświadczył arbitrowił, że i tak ma
szczęście, że... cały opuszcza Bielsko.\"

~PL_RST | 2007-11-13 19:51

Jakie 60 osób?? Pewne dwa autokary i trzy busy, aut prywatnych z 10 spokojnie. Bedziemy lekko w 200 osób!!
POLSKA BIAŁO CZERWONI!

~echo | 2007-11-13 19:51

~Polska! | 2007-11-13 19:58

Racja, będzie nas grubo, zgrabna ekipa. Euro 2008 - awans jest nasz!

~... | 2007-11-13 20:12

Korona Rzeszów
» LINK

~POLSKAA | 2007-11-13 20:50

MA KTOS MOZE JESZCZE BILECIKDO SPRZEDANIA NA MECZ


POLSKA - BELGIA

ODPISZCIE JAK COS

pozdro

~Pol | 2007-11-13 20:53

Na pewno będzie moża je w jakiś sposób kupić pod stadionem.

~pol | 2007-11-13 20:53

ale wiesz pod stadionem w ciemno jechac i niewiadomo za jaka cene kupic ;/

~!! | 2007-11-13 21:03

Zwykle są tacy którzy chcą sprzedać nawet taniej swój bilet gdy nie będą na meczu a też nie chcą wyrzucić piebiędzy w błoto.

~bentley | 2007-11-13 21:06

1 bus do chorzowa pewny (maraton z ekipa)

~polska | 2007-11-13 21:06

ale teraz jest takie zainteresowanie ze watpie

~polska | 2007-11-13 21:08

Ale jak byscie mieli jakis znajomych czy cos takie i bileci kdo sprzedazy dajcie znac

pozdro

~elo | 2007-11-13 21:12

zmiany w lomzy i w odrze opole i reszta aktualnych wiadomosci:

---> 2liga.pl

~POLSKA | 2007-11-13 23:42

pytanie do tych ktorzy nie jada do chorzowa, gdzie wybieracie sie na mecz?
Pytam bo zastanawiam sie gdzie sie udac jako ze akurat bede w Stalowej podczas tego weekendu, oczywiscie chodzi mi o atmosfere meczowa, taka jak swego czasu panowala w Ajocie ;)

~awtok | 2007-11-14 07:00

Idź do DVD na Poniatowskiego powinno być spoko

~hutnik | 2007-11-14 09:03

no to pięknie zaczyna się zima.Tomek Wietecha odchodzi do Płocka.

~tomek | 2007-11-14 09:25

my wyjezdzamy o 12 ze stalowki autem moze spotkamy sie gdzies na drodze pozdro dla tych co jada

~zima | 2007-11-14 09:48

Łach zostaje, Wietecha odchodzi??


Jak wynika z naszych informacji, trener Władysław Łach poważnie myśli o pozostaniu w Stalowej Woli i już złożył propozycję gry w Stali nowym piłkarzom.

- Na co dzień jestem pracownikiem Cracovii. Nie wiem, czy klub zgodzi się na dalsze oddelegowanie do Stalowej Woli - mówił niedawno szkoleniowiec \'\'Stalówki\'\'. W poniedziałek wykonał jednak kilka telefonów do znanych sobie piłkarzy, którym złożył propozycję gry w Stalowej Woli. Jednym z nich był Piotr Powroźnik, obecnie gracz Górnika Wieliczka. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że 31-letni piłkarz propozycję odrzucił, wcześniej zawierając wstępne porozumienie z Kmitą Zabierzów. Bardzo prawdopodobne, że trener Stali będzie musiał poszukać nowego golkipera. Obecny bramkarz Tomasz Wietecha dostał intratną propozycję od drugoligowej Wisły Płock. Sam zainteresowany zaprzecza tym doniesieniom. - Ze Stalą obowiązuje mnie kontrakt do czerwca. Na razie nigdzie się stąd nie ruszam - deklaruje kapitan stalowowolskiej jedenastki. Ze Stali odejdą: Sebastian Kęska i Aldin Hadzić oraz prawdopodobnie Prejuce Nakoulma, wcześniej z klubem rozstał się Michał Janicki. Tym samym w zespole Stali znajdzie się miejsce dla czterech nowych piłkarzy.

- pp

Super Nowości z dnia 14_11_2007

WIETECHA ZOSTAŃ!!

~*ja* | 2007-11-14 10:08

balon nigdy nie odejdzie ze stalowki

~zks | 2007-11-14 10:46

Proponuje spotkanie pod Świerkami, na flaczki i flaszki :), GODZ 14-15!
POLSKA BIAŁO CZERWONI!

~Flagi | 2007-11-14 11:29

» LINK

W końcu nie będziecie wieszali flag i bedzie można spokojnie oglądać mecz!

Pozdro dla PZPN-u!

~2łoty | 2007-11-14 11:38

Wiecie co ja bym tym super nowościom nie wierzył w sprawie Wietechy... to przecież taka gazeta typu fakt. I wietecha na pewno nie odejdzie no chyba że by tam zarabiał ze 3 razy wiecej niz tutaj. I koniec tematu poki nie będzie oficjalnego infa w sprawie transferów

~do wyzej | 2007-11-14 12:00

ale choc by nawet to sam sie wypowiedzial ze nigdzie sie nie rusza.. wiec luz

~do Flagi | 2007-11-14 12:02

PZPN PZPN JEBC JEBAC PZPN !!!

~sf | 2007-11-14 12:30

Ha ha, ze Stali odejdzie Kęska, Hadzić, Nakoulma, odszedł Janicki więc zrobi się miejsce dla 4 graczy śmiech na sali. Co to za gazeta? W Stali jak oni odejdą to będzie miejsce dla 6,7 zawodników bo ławkę mamy za krótką, a w ciągu sezonu kontuzje i nie ma kto grać.

~zks | 2007-11-14 12:38

przykład który obala przepis
Trwa mecz Górnik - Ruch. w pewnym momencie kibice z Chorzowa przebrani za kibiców Górnka wywieszają symbol sfastyki tak by delegat widział wszystko ...

3:0 dla Ruchu :)

~n/c | 2007-11-14 13:08

zajebisty przyklad faktyczine tylko delegat PZPN moze sie nie polapac

~Bluszowy Mis | 2007-11-14 13:09

W ciagu 15 minut na pewno ktos sciagnalby go wiec zadnego walkowera nie byloby. PZPN podejmuje coraz bardziej absurdalne decyzje. Stado balwanow ktorym dobro polskiej pilki na pewno nie lezy na sercu. Prywata i tyle...az se zapale:)

~dupa-lampa | 2007-11-14 13:52

» LINK normalnie rozpierdala gość prowadzący doping !!!!!heheheheheheheheh
Ps. Normalnie prawie jak MILAN !!! heheheheheh

~(S) | 2007-11-14 14:46

sprzedam szalik siarki, jak cos to moje gg 5303221

~do9999 | 2007-11-14 14:59

ZAstanow sie co piszesz chociaz przez sekunde prrosze!!!!!!!!!!!!!!!!! gosciu to nie wietecha puszczal bramki tylko obrona nie tylko bram,karz broni !! sam wietecha niejestr nic w stanie zrobic on jest tylko ostateczną blokadą gosciu pomysl za nim cos napsizesz i niepisz ze mial slaby sezon matole bo jeszcze 2 runda!@
SPIJ DALEJ

~realny | 2007-11-14 16:28

My startujemy ze Stalówki na meczyk do Chorzowa o godz 11-tej , parkujemy na parkingu CARREFOUR obok stadionu , pzdr

~tt | 2007-11-14 17:28

~ed | 2007-11-14 18:50

Przypomnijcie sobie kto pierwszy prawie rok temu pisał o tym że Mikulski przychodzi za Adamusa. Czy to nie były Super Nowości?

~stal | 2007-11-15 11:28

Nienawidze Treli niech spier... do stróży wieśniak jebany

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 22 671 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 945 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 584 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 20 598 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.05452