Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Łach nie chce odchodzić ze Stali

Łach nie chce odchodzić ze Stali

Ze strony trenera naszych drugoligowych piłkarzy Władysława Łacha nie padły żadne słowa o tym, że chciałby odchodzić - informuje Marek Jarecki, prezes Stali Stalowa Wola, po wczorajszych rozmowach ze szkoleniowcem.

Rozmawiałem z trenerem Łachem na temat jego dalszej pracy w Stali - mówi Marek Jarecki. - Decyzje zapadną w przyszłym tygodniu, bo szkoleniowiec chce ułożyć sobie sprawy w Cracovii Kraków, klubie, z którego do nas przyszedł i nadal jest jego pracownikiem. Na pewno nie powiedział "nie”, jeżeli chodzi o pracę w naszym klubie, można więc być dobrej myśli. A jeżeli chodzi o kadrę zespołu, to żaden piłkarz także nie poinformował mnie, że chciałby grać w innym klubie.

Niektórzy jednak mają umowy tylko do końca grudnia, inni mogą mieć renegocjowane kontrakty. Klub może też rozstać się z zawodnikami, którzy mają umowy do czerwca, ale grali mało i nie spełnili oczekiwań.

Komentarze (60)

~Dziadzia | 2007-11-14 18:01

ŁACH MUSI ZOSTAC!! SZACUNEK DLA NIEGO

~Fan | 2007-11-14 18:02

STALÓWKA

~sisieq | 2007-11-14 18:02

Władek musisz zostać, nie możesz odejść zrobiłeś za dobrą robotę, żeby to teraz zostawić. Dobrze wiesz, że nie odejdziesz. Ten super news o tym, że niby ma Tomek Wietecha odejść to są bujdy pisane przez Pyrkosza z SN. Mam swoje źródła, i wiem, że nikt nie odejdzie, a Łach zostanie. Bo to poważny człowiek, i jak coś zaczął to skończy.
Pozdrawiam, i liczę na dobre wyniki

~WładkaFan | 2007-11-14 18:11

Jeżeli mamy mieć na koniec sezonu II ligę to Pan W. Łach musi zostać! Dopiero on potrafił ustawić chłopaków na boisku. Po co by się pchał do jakiejś Stalowej na 3 miesiące? Wiadomo, że znów złapał bakcyla trenerskiego i zostanie.

~siseq | 2007-11-14 18:54

Czy to nie Pyrkosz z Super Nowości prawie rok temu pierwszy pisał, ze Mikulski przychodzi za Adamusa? Wtedy też miałeś swoje źródła?

~rok | 2007-11-14 19:41

pyrkorz to ma zawsze dobe żródło inf!!!!!!!!!!!!!!!!! nie tak jak ten spiący kielar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~sisieq | 2007-11-14 20:07

Tak wtedy ja tez wiedziałem, że Mikulski przychodzi za Adamusa, tylko, że prosto z klubu. Ten Pyrkosz też popełnia błędy. Przed meczem, z Odrą, napisał, takie jedno zdanie: Podopieczni Waldemara Łacha, podejmują w sobotę na własnym stadionie Odrę Opole.

Zwróćcie uwagę na słowo Waldemara, chyba powinno być Władysława.

~RST 1938 | 2007-11-14 20:08

No

\"Pyrkosz Pyrkosz i nie jedziesz\"

Jak w 4 pancernych

~jw27 | 2007-11-14 21:58

ŁACH jest dla nas jak Leo dla reprezentacji. ZOSTAN!!! Pogon tych dziadkow aby wybudowali boiska treningowe.

~bodi_zks | 2007-11-14 22:04

Wietecha nigdzie nie odchodzi.To sa plotki.Odejsc ma Prezes,Hadzic i Keska.I dobrze.Zadnych pozytkow moze poza Prezesem nie bylo z nich.Ciekawe czy pozyskaja tego Udo Udo czy jak mu tam.A to nie 1-sza wpadka Pyrkosza.Choc jest o niebo lepszym pismakiem od specjalisty od plotek Kielara.I nawet niezle komentuje mecze na dianie.

~Piasek | 2007-11-14 22:09

Tak Łach zostać musi, gdyż jest on nadaje esencji w grze stalówki, toteż stalówka wydostała się z tej zawistnej strefy spadkowej. Jestem jak najbardziej członkiem, który jest za Władkiem mym. Jeśli Łach zgodzi się dalej z całą jego godnością prowadzić Stalówkę, to wiosna jak najbardziej będzie należala do nas. Tymczasem żegnam was.

~??? | 2007-11-14 22:20

nieżle komentuje mecze?...KTÓRE?

~bodi_zks | 2007-11-14 22:30

Te puszczane w TV diana.Smiem twierdzic ze twoje zdziwienie w powyzszej wypowiedzi bylo spowodowane brakiem tego kanalu tv w kablowce.Dlatego wyjasniam.Jak na pismaka i kompletnego amatora komentatorskiego idzie mu to calkiem niezle.Moze zabardzo sie drze az uszy wiedna gdy padnie bramka jakas ale wpadek nie popelnia duzo.

~jordache | 2007-11-14 23:07

srac na Pyrkosza--- Krotoszynski todopiero jest przehuj

~zetkaesiak | 2007-11-15 00:35

Panowie!Można było na ostatnim meczu w STW krzyknąć że lubimy pana WŁADKA i że chcemy by został z nami!!Teraz mi głupio że tego nie zrobiliśmy!!!:((

~xYx | 2007-11-15 00:37

.. wescie sie otrzasnijcie teraz sie podniecacie ŁACHEM chociaz jak narazie jest dobrym trenerem ale ciul z tym wychwalacie go jak by niewiem kim byl przypomnijcie sobie jak Przychodzil Mikulski to ci sami pisali te same slowa co na Łacha tez byl dlawas bogiem i co potem wyzwaliscie go od niewiem kogo POPROSTU SA EFEKTY TO WY WSZYSTKO ŁADNIE PIEKNIE kiedy nadejdzie chwila slabej gry ciaglych porazek ZMIENIACIE ZDANIE I znow zaczynaja sie wyzwiska........

~zetkaesiak | 2007-11-15 00:44

DO xyx kurwa ośle ludzie może i cieszyli bo niewiedzieli co to za kutas ten Mikulski,czaisz gamoniu!!!!???

~Angol | 2007-11-15 05:38

odejscie Lacha bylo przesadzone jakis czas temu i raczej nic tego mie zmieni. po pierwsze Cracovia nie wyraza zgody na jego dalsza wspolprace ze Stalowa, a po drugie jezeli zdecyduje sie na trenerke to ma propozycje z ekstaklasy (wieksza kaska sie z tym zapewne wiaze). Jest juz jego nastepca - ostatnio trenowal 4-ligowy zespol z podkarpacia... mam nadzieje ze jednak Lach zostanie.

~djemba | 2007-11-15 08:44

Biel to też niezły lizus, chwalił Adamusa potem wychwalał Mikulskiego za badania, fizjologa potem po nim jechał, a teraz Władek nie odchodź !

~gggggggg | 2007-11-15 08:45

teraz jak już idzie doping na całym stadionie to moze jakies PAO w wykonaniu stali? Co o tym myślicie ?

~rrrrrrr | 2007-11-15 09:49

» LINK a mial byc w stalowej za adamusa ale??jak zwykle dzialali na gorze panowie!!

~zksiak | 2007-11-15 10:18

Coraz wiecej ekip w 2-giej lidze bedzie montowac sztuczne oswietlenie.I po Lechii i Zniczu nawet Łomza ma to w planach.A u nas nawet zegara nie ma.I nie zanosi sie zeby bylo.Za kilka lat w lidze wszyscy prawdopodobnie beda miec sztuczne oswietlenie, nawet Tarnobrzeg a nasz klub jak ostatnia fujara zostanie bez oswietlenia bez zegara i moze dojsc nawet dot ego ze nie dostaniemy licencji.No ale jak ma sie takiego prezydenta...

~baba | 2007-11-15 10:30

Szlęzak,w ramach Jagodowej Stolicy Polski,prędzej oświetli jagodzińce w lesie,niż stadion.

~zetkaesiak | 2007-11-15 11:32

Potrzebna jest dyskusja ,wrzawa medialna i presja społeczeństwa czyli nas !!!Gruby czyli parówa z ratusza:))nie ruszy palcem puki tego nie będzie.
Jest taakk że mamy byle jaki stadion,nawet płyta jest do bani,nie ma nic bocznych boisk,zaplecza!Jak by się ktoś pytał to jebać parówe!!!!
FORZA STALÓWKA!!!

~xyz | 2007-11-15 11:38

DO ZETKAESIK SAM JESTES GAMON I GOWNO WIESZ pisze poprostu jak jest i jak bylo a ze kiedys pisales ze Mikulski spoko koles ze zajebisty trener inne miales zdanie jak utrzymal Stalowke w II Lidze i koniec .. niepisze juz z toba Debilu bo inaczej ciebie sie nazwac nieda ... z tego co wiem to łach ma zostawc w
St W pozdro

~do xyz | 2007-11-15 11:49

synek co ty za zioła palisz ?Lepiej odrób lekcje i poczytaj sobie historie--wpisów na tej stronie capie!

~wschód | 2007-11-15 12:00

jak tylko się zcacznie unda wiosenna trzeba zacząć zbierac podpisy w raz z peselami od mieszkańców naszego maista i kibiców z innych miast jeżdzących do nas na mecze ( mam na myśli z okolic, co siedą na krzesełkach itp) trzeba uzbierać jakieś 10tysiecy podpisów i isc z tym do grubego, i do naszych posłów, czyli do ich biur poselskich. Trzeba to zrobc profesjonalanie, a nie jak gówniarze krzycząc. Trzeba im pokazać ze sport w tym miescie ma duże zapotrzebowanie, a ZKS Stal to klub nie tylko stalowowolski ale to klub regionu, duma piłki na podkarpaciu. Trzeba im to to prostu uświadomić. Że mają perełkę o jakiej inni mogą marzyć. Do tego jeszce dolozyc liste miast tore modernizują stadiony itp.



W TYM MIEŚCIE JEDNO OSIEDLE SPRAWUJE WŁADZE, GDY JE ODWIEDZASZ MIEJ TO NA UWADZE !!!

~Prezydent | 2007-11-15 12:01

Stadion pytam się po co?? Dla jakiejś w IV lidze grajacej drużyny Stalówki, lepiej dać na obiady dla dzieci i wspomóc Tarnobrzeg bo im brakuje wysypiska śmieci, tam kierować pieniądze. Stadion wybudujcie sobie sami i kupcie zegar!! My z Urzędu miasta możemy przybyć na otwarcie i liczymy na wasze głosy w przyszłorocznych wyborach!
Pozdrawiam i życze sukcesów w poszukiwania kasy!

~kibic | 2007-11-15 12:31

Mala informacja ! na poczatku roku prezydent stalowej zlozyl do marszalka wojewodztwa podkarpackiego projekt modernizacji stadionu
oraz prosbe o doinwestowanie inwestycji z pieniedzy unijnych,ale marszalek odrzucil projekt i prosbe o dofinansowanie.A chcialbym przypomniec zainteresowanym ze marszalkiem wojewodztwa jest gosc z Pysznicy,ktory nazywa sie Cholewinski,ten ktory przychodzi na mecze Stalowki.ostatnio na meczu z Lechia otrzymal oklaski od kibicow po tym jak spiker oglosil ze na stadionie znajduje sie jasnie pan marszalek wojewodztwa.

~suawek | 2007-11-15 12:38

Niektore komentarze to o pomste do nieba wolaja :)
A tak ode mnie to licze, ze trener Lach przedluzy kontrakt bo widac chlopaki dobrze sie z nim dogaduja i jakies tam zalozenia taktycznie staraja sie spelniac, co zreszta widac na boisku - graja z glowa i efekty widac. Po co zmieniac to co jest dobre w takim razie?
Keska malo gral, choc z tego co widzialem jest szybki cholernie. Szkoda tylko ze z dokladnoscia nie za dobrze.
Hadzic dokladny jest, szczegolnie przy dosrodkowaniach, ale nie wiem jak z szybkoscia i wydolnoscia, bo calego meczu to chyba nie gral nigdy.
Jezeli oni odejda to licze ze sprowadzonych zostanie kilku pilkarzy na linie obrony (2), pomocy (1) oraz atak (1). Oczywiscie wszystko zalezy od tego jacy to beda gracze, choc mam nadzieje ze znajdzie sie tych kilku, ktorzy za racjonalna sume, nie beda grac badziewia.
Pozdrawiam

~suawek | 2007-11-15 12:39

do kibic: posiadasz moze jakies dokladniejsze informacje na temat tego wniosku? Czy zostal odrzucony ze wzgledu na mala istotnosc czy tez przez jakies braki formalne (czym nie bylbym zdziwiony)?
Dzieki

~gul | 2007-11-15 12:54

SŁUSZNIE PRAWISZ

~dupa-lampa | 2007-11-15 13:21

Co wy tu pierdolicie o jakimś tam marszałku z Pysznicy. Stadionu wam się chce ? Zegara ? Tu trzeba sponsora dla sportowców z klubu a nie siedzą dupska w zarządzie i jak nic nie robili tak dalej nic nie robią, od czasu do czasu puchary sobie wręczają przy owacji grupy debili .Stadion i tak kiedyś będzie i zegar też ....ale czy klub będzie to chuj wie ????

~fan | 2007-11-15 13:31

co do tego dofinansowania do stadionu.wszystkie wnioski ze stalowej na jakiekolwiek dofinansowania iwestycji zostaly odrzucone .mowi sie o jakis zgrzytach na lini Slezak-Cholawinski.czyzby zemsta ze strony CHolewinskiego?NO BO DLACZEGO ODRZUCIL WSZYSTKIE WNIOSKI.?

~stadion | 2007-11-15 13:40

z tego co dzisiaj slyszalem to prace nad stadionem maja byc.
Zacznie sie od trybuny przy hutniczej a na koncu zostanie zmodyfikowana trybuna kryta.
Miejmy nadzieje ze tak bedzie.
wszystko powoli ale jakos to bedzie .
Takie sprawy jak stadion to powinny byc rozpatrywane na forum , a nie w komentarzach na calkiem inny temat

~... | 2007-11-15 13:48

Cholowski dziwko pilnuj sie bo jak cie spotkam to zabije!

~D. | 2007-11-15 14:11

~aSDDSa | 2007-11-15 14:27

O to mecze które czekaja nas na wiosne u siebie pod wzgledem kibicowskim:

Kolejka 22
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice
Kolejka 24
Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław
Kolejka 31
Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa
Kolejka 33
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin

~Pan Kracy | 2007-11-15 14:32

aSDDSa a co z wyjazdami ? Nie interesuja Cie zbytnio?:)))))))

~70latStali | 2007-11-15 14:33

Zobacz kandydatury na najpopularniejszego sportowca, trenera i talent nad Wisłą, Sanem i Wisłoką i zagłosuj.
Głosowanie w plebiscycie, nad którym patronat objął prezydent Stalowej Woli Andrzej Szlęzak, tradycyjnie odbywa się za pomocą drukowanych w \"Echu Dnia\" kuponów. Przedstawiamy jedynie propozycje kandydatur, które mogą być pomocne dla naszych czytelników. Głosować można oczywiście na sportowców i trenerów, których brak na liście, także na piłkarzy grających w drużynach na przykład z klasy B.
Czytelnicy będą mogli też wybrać sportowca 70-lecia Stali Stalowa Wola, klubu założonego w 1938 roku. Pozostawiamy naszym czytelnikom także pełną dowolność, jako że nawet lista z propozycjami kandydatur byłaby wyjątkowo obszerna.
Sprawdź jakich trenerów i sportowców uznaliśmy za popularnych w tym roku, kup gazetę, wytnij kupon i zagłosuj.

~Grębów | 2007-11-15 14:35

Mam pytanie. Jak można zgłosić fan club?? Pozdro z Grębowa :)

~BZC | 2007-11-15 14:53

Przyjedzcie na najbliższy mecz do Stalówki i zgłoscie się na młyn!

~aSDDSa | 2007-11-15 15:35

do Pan Kracy
miałem napisac ale nie miałem czasu juz

~aSDDSa | 2007-11-15 15:54

o to mecze na ktore trzeba pojechac:

Arka Gdynia - Stal Stalowa Wola
Piast Gliwice - Stal Stalowa Wola -hmmm
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stal Stalowa Wola
Lechia Gdańsk - Stal Stalowa Wola

z moje punktu widzenia tylko te beda najbardziej atrakcyjne

~Grębów | 2007-11-15 16:09

A gdzie możemy zamówić flagę coś typu Niska albo Janowa Lubelskiego???

~rrrr | 2007-11-15 16:26

» LINK

oczywiscie usunac %20

~do Grębowa | 2007-11-15 16:28

podbijcie na 7542756

~fan | 2007-11-15 16:37

W najnowszej sztafecie jest wywiad z Markiem Drozdem moze by redakcja ten wywiad na stronie wkleila

~domellllllll | 2007-11-15 19:52

stallllll stallll stalllll
z pelikanem bedzie 4:2 dla stali

stallllllll stalllllll stalllll :D

~Megafon | 2007-11-15 19:58

Stadion MOSiR w Stalowej Woli będzie modernizowany. Pierwszy etap rozpocznie się w 2008 roku i polegał będzie na zadaszeniu trybuny (wzdłuż ulicy hutniczej) Dokonane zostały już odwierty i próby przez firmę która specjalizuje się w tego typu konstrukcjach. Dlaczego zaczyna się właśnie od tego typu prac? Ponieważ aby rozebrać starą trybunę krytą, trzeba zadaszyć najpierw inną. Bez tego stadion nie będzie dopuszczony do rozgrywek. Od marca pojawi się rownież zegar. Opóźnienie w jego zakupie spowodowane były przesunięciem kwoty przeznaczonej na ten cel w budżecie. W przyszłorocznym budżecie będą zagwarantowane środki na modernizacje stadionu więc nic nie zagraża tej inwestycji, natomiast rzeczywiście, St.Wola nie otrzymała środków zewnętrznych na ten cel. Murawa jest rzeczywiście tragiczna - w tej chwili MOSiR otrzymał próbki sztucznej nawierzchni. Firma która zajmuję się instalacją sztucznej murawy w październiku złożyła ofertę. Natomiast boczne boiska w 2008 roku powinny zostać w nową naturalną murawę ( wykonawca: firma z Kolbuszowej)

~gosciu | 2007-11-15 20:51

skad masz takie info megafon?

~hehe | 2007-11-15 20:54

Sa juz odwierty ??? Nie uwierze dopoki sam nie zobacze :D.

Sztuczna nawierzchnia na plycie glownej ??

~mały | 2007-11-16 00:18

Do Kolegów z Grębowa ...
Każdy kto z szacunkiem odnosi się do barw Stalówki i z całego serca dobrze życzy temu klubowi jak i jego kibicom , jest z nimi i z klubem na dobre i na złe to nawet gdyby był z Pierdziszewa to szacunek dla niego !!!! Dlatego nie zastanawiajcie się tylko zbierać ekipę i na młyn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Pozdrowienia dla kibiców Stalówki z Grębowa...
Resztę szczegółów dowiecie się na młynie...

~Megafon | 2007-11-16 19:58

Informacje mam z pierwszej ręki - czyli z MOSiRu. Rzeczywiście odwierty były ale tylko po to aby sprawdzić czy wał na którym jest trybuna, będzie nadawał się jako podłoże zadaszenia. Sztuczna murawa - tak ale najwczesniej za rok. Plany są jeszcze odleglejsze ale stan obecnej murawy zaczyna być tak tragiczne że być może trzeba bedzie przyśpieszyć wymianę. Jesli chodzi o trybuny to prace zaplanowane są nastepująco:
1.Trybuna wzdłuż ul.hutniczej - realizacja:2008 (zadaszenie, sanitariaty i oświetlenie trybuny na łaczną ilość 2500-3000 miejsc) środki z budżetu miasta: 7 mln zł.
2.Trybuna \"pod zegarem\" - 2009 (zadaszenie, oświetlenie, sanitariaty)
3.Trybuna od strony wejścia na stadion -2010
4.Trybuna (w miejscu dzisiejszej krytej) wraz z zapleczem (kawiarnia,sanitariaty,szatnie, sala konferencyjna etc) 2011-2012
Modernizacja stadionu zakończy się w roku 2012

~Grębów | 2007-11-16 20:29

W takim razie do zobaczenia na najbliższym meczu!!
Była, będzie, jest STALÓWKA ZKS!!!!

~do Megafon | 2007-11-16 20:31

Czyli do konca 2008 bedzie juz zadaszona trybuna wzdluz Hutniczej ??
2500-300 miejsc ?? Ulegnie powiekszeniu ?? Bo obecnie jest 1800 krzeselek i cala trybuna jest zapelniona.

~ktos | 2007-11-16 23:53

wedlug mnie punkt ostatni 4 powinien byc jako 2 albo nawet 1 ... bo trybuna kryta nadaje sie tylko do rozbiurki... tak samo nasze pseudo szatnie i wogole cały budynek .. ruina.. wedlug mnie 1. oswietlenie,murawa 2. kryta jednoczesnie z zadaszeniem krzeselek zeby z licencją kłopotu nie było.. to moje zdanie;p
PZdr

~suawek | 2007-11-17 02:09

do wyzej:
Masz racje, obecna kryta powinni zmodernizowac, o ile calkowita przebudowe mozna nazwac modernizacja, jak najwczesniej. Nie moga moim zdaniem jednak oddac do zadaszenia krzeselek przy jednoczesnym remoncie krytej, gdyz prace budowlane przy zadaszaniu pewnie uniemozliwilyby, choc czesciowo, korzystanie z trybuny przy ul. Hutniczej, a gdzie by wowczas, jesli nie na krytej, zasiedli kibice tam zwykle siedzacy? Nie jestem budowlancem, wiec moge sie mylic oczywiscie, ale pewnie budowa zadaszenia jakies utrudnienia (pewnie dosc znaczne) by wprowadzila.
Co do murawy to powinna byc faktycznie polozona w pierwszej kolejnosci, a z oswietleniem mozna jeszcze poczekac, chocby do ostatnich etapow modernizacji stadionu.

~ktos tam | 2007-11-20 14:50

miejmy nadzieje ze ktos z was widzial projekt stadionu bo dziwnie cicho o tym..co to reszty panowie to naciskajcie raczej na pana Kotulskiego bo o ile wiem glosowaliscie na niego, to on to obiecywal stadion przed wyborami a wy to lykneliscie-wymagajcie wiec przede wszystkim od niego. Gruby tez nie jest bez winy, za to PiS tak. Marszalek wojewodztwa jest z pis. Partia ta wiec rzadzi z zarowno w wojewodztwie jak i w stalowej woli do spolki z panem Kotulskim..No to kurwa lapac za mordy tych bambrow !!!

~John | 2007-12-5 06:08

kGWhXb gfb7n0ghn60s9d7f34n30bnit5

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 15 302 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 687 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 820 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 12 198 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.04769