Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Śnieg nasz chleb powszedni

Śnieg nasz chleb powszedni

Przed wyjazdem na ostatni w tym roku mecz ligowy do Bielska-Białej mało który kibic stalowowolski wierzył w zwycięstwo swojej drużyny. Po pierwsze: Podbeskidzie to zespół znacznie wyżej notowany od Stali, po drugie wygrał w Stalowej Woli w pierwszym meczu aż 3-0, a po trzecie nie mogło zagrać w tym spotkaniu aż pięciu piłkarzy z podstawowej jedenastki Stali.


Gdy okazało się, że nie zagrają kontuzjowani: Gheczy, Wieprzęć, Salami, Nakoulma, a Krawiec będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek, nie tylko nie spodziewano się zwycięstwa nad Podbeskidziem, ale obawiano się, czy nie dojdzie do prawdziwego pogromu. Każdy miał w pamięci obrazy z pierwszego, sierpniowego spotkania obu drużyn. Wówczas na boisku istniał jeden zespół. Podbeskidzie. Stal była wtedy przysłowiowym chłopcem do bicia, który prosi jedynie o łagodny wymiar kary.

Różnica między wtedy a dziś była taka, że wtedy trenerem Stali był Albin Mikulski. I jak nam życie później pokazało, nie był to jedyny mecz Stali za kadencji tego pana, w którym to nasza drużyna zebrała przysłowiowe baty. Dziś na szczęście trenerem Stali jest Władysław Łach.

Pod wodzą Łacha Stal prezentuje zupełnie inny poziom, rozgrywa zupełnie inne mecze i niestraszny jej żaden rywal. W Bielsku-Białej chyba o tym nie wiedzieli. Może zapomnieli? Pamięć wróciła graczom Podbeskidzia bardzo szybko, bo już w 4. minucie, gdy Przemysław Pałkus uderzył z lewej nogi pod poprzeczkę i Stal objęła prowadzenie, którego nie oddała do końca.


I z biedy też może być korzyść

Po meczu odezwały się głosy, że mecz w Bielsku-Białej powinien zostać odwołany. Że takie granie na murawie pokrytej grubą warstwą śniegu w żaden sposób nie przypomina gry w piłkę nożną. Że to zamach na zdrowie piłkarzy, narażonych w takich warunkach na kontuzję. Że to, że tamto. Czy jednak to pierwszy raz, gdy rozgrywano spotkanie ligowe w takich warunkach atmosferycznych? Nie, bo takich meczów na śniegu mieliśmy pod dostatkiem i jakoś specjalnie więcej kontuzji z tego powodu nie odnotowano.

– Warunki były jednakowe dla obu drużyn, więc nikt nie może szukać usprawiedliwienia w tym, że na boisku był śnieg – mówił po meczu do telewizyjnych kamer obrońca Podbeskidzia, Maciej Szmatiuk.

Natomiast na konferencji prasowej zaskoczony dobrą postawą swoich piłkarzy na śniegu był trener Łach, mówiąc, że ze zdumieniem patrzył, jak drużyna z nizin szybciej niż górale przystosowuje się do grania w zimowej scenerii.

My zaskoczeni już tak bardzo tym faktem nie jesteśmy. Od wielu lat nieopływająca w luksusy „Stalówka” przygotowuje się do wiosny na własnych obiektach. A jak wiadomo, na Podkarpaciu zima zazwyczaj bywa długa, a przy okazji śnieżna. Granie na „białej płycie” dla większości piłkarzy Stali żadną nowością nie było. Może jedynie Longinus Uwakwe mógł się czuć nieswojo, ale „Panuci” to już przecież chłopak ze Stali…!

Komentarze (81)

~Piotrek | 2007-11-15 17:16

witam kibiców Stalówkim
mam pytanie czy mozna gdzies kupic smycz Stalówki ??
jakby co to pisac na gg 10520008

PZDR
FORZA STAL!!

~kkikkk | 2007-11-15 17:20

stal stal stal stal liczy sie tylko stal

~Sovia | 2007-11-15 19:59

~STALÓWKA | 2007-11-15 21:41

Dziś w Zespole Szkół Nr 2 (\"Budowlanka\") w Stalowej Woli odbył się mecz pomiędzy uczniami ZS NR 2, a Stalą Stalowa Wola. Stal reprezentowali: Tomasz Wietecha, Stanisław Wierzgacz, Krystian Lebioda, Jakub Ławecki, Tadeusz Krawiec, Sebastian Kęska, Krzysztof Trela, Janusz Iwanicki oraz Przemysław Pałkus. Mecz czysto rozrywkowy, w którym padł remis 10-10, a w karnych lepsi okazali się uczniowie \"budowlanki\" pokonując Stal 4-2. Organizatorem był nauczyciel wychowania fizycznego tamtejszej szkoły, wychowanek Stali, a obecnie piłkarz Unii Nowa Sarzyna - Paweł Wtorek. Więcej w jutrzejszej prasie oraz TVK \"Stella\".

~bbb USA | 2007-11-16 07:16

» LINK

i o to cala prawda Naszej Kochanej Policji!!
i to zawsze podobno kibice prowokuja!!!!

~Bombel | 2007-11-16 09:22

POLSKA BIAŁO CZERWONI!!!

Kto i czym jedzie??

My BUS - 20 osób!

~tomek | 2007-11-16 09:51

auto 5 osob

~polska | 2007-11-16 10:00

my autokar 35 osob

~rysiek | 2007-11-16 10:00

saniami.

~Frodo | 2007-11-16 10:25

Ja jadę z Wrocka PKP...ekipa 13 osób ( Przemyśl, Skarżysko, Mielec, Ostrów, Jastrzębie, Świdnica, Zamość, Pysznica, Wrocław :-) ) po meczyku imprezka gdzieś na Śląsku i o 5 rano pociąg ...o godz 20.30 wszyscy szale w górę i śpieeewamy!! POOOOOSKAAA BIAAŁOO CZEEEERWONIIIII !!!
POZDRO! VIVA ZKS !

~bolek | 2007-11-16 10:45

Ja wam powiem jak powinno byc organizacja w Stali.Powinno sie inwestowac w młodych takich jak Gesla,Streciwilk,Gilar,Uwakwe,Nakoulme,Drozd a wywalic starych prykow nie przydatnych.Bo ile bedizemy znosic znow nie dokladne podania Tadzia Krawca czy znow kiksy Jaromira Wieprzecia, ile bedziemy znosic znow puszczane szmaty przez Tomasza Wieteche a w tym seoznie to mu sie wyjatkowo duzo razy zdarzało? Moze czas zastapic go mlodym Wierzgaczem? Wietecha to juz nie jest bramkarz 1-szej mlodosci i moze dac szanse mlodym,to samo w obronie Jaromir Wierzpec polenia kiksy coraz czescie a mlodzi zdolni obroncy min Drozd siedza na lawie,ja sie pytam Dlaczego?moze tez cofnac Uwakwe do obrony?Albo w pomocy za starego slabego Krawca mozna by dac mlodemu prespewiktycznemu pomocnikowi i napastnikowi czyli Streciwilkowi.Mysle ze pomoge tem artykulem trenerowi LAchowi ze trzeba stawiac na ansza zdolna mlodziez.I tez z druzyny juniorow stawia c,Jest Gilar mamy zdolna mlodziez

~lolek | 2007-11-16 10:52

do bolka chyba cie cycki bola!

~ziomm | 2007-11-16 11:03

do bombel i polska-->o ktorej wyjezdzacie do chorzowa?my 32 osoby (2busy) miedzy 12 a 13

~POLSKA | 2007-11-16 11:33

10:00

~SSW | 2007-11-16 12:05

Muzeum COP » LINK

~Bombel | 2007-11-16 12:16

O 12 z pod Katarzynki!!

~lucas | 2007-11-16 12:28

Sprzedam pilnie bilet na Polska-Belgia w Chorzowie. Sektor 28d. Cena nominalna 110 zł. Odbiór dziś do 15 w St.W. lub jutro w Krakowie lub pod stadionem.
» LINK
509893752

~Mijagi26 | 2007-11-16 12:47

a co z wyjazdem na Siarke kurwa?? To jest najwazniejsze teraz a nie jakis tam mecz i kopacze! my hoolsi powinnismy jechac bo siarka gra z nami i trzeba wspierac w dopingu i rozjebac siarkowskich hoolsow.Napewno bedzie wyjazd wiec wszyscy na Siarke jutro!! Podkarpacka Osmiornica zgniecie hoolsow Siary!! Tylko Stal zks!!

~do Mijagi | 2007-11-16 12:55

To jedz i ich rozpierdol. My jedziemy na najważniejszy mecz reprezentacji Polski, będziemy świetować historyczny awans do mistrzostw europy!
TO MECZ KTÓRY PRZEJDZIE DO HISTORII!!!!!
a tą siare pierdole i wisi mi koło huja!! tyle w temacie!!

~dupa-lampa | 2007-11-16 12:58

Do mijagi .... Wiesz kolego ....hmm ... sprawa jest taka że że że nikt nie jedzie i jakby co to to no niestety musisz jechać Ty .!!!! Padło tym razem na Ciebie i jesteśmy zdecydowanie przekonani że doskonale sobie poradzisz ....no i zrobisz to co powiedziałeś .... i godnie zaprezentujesz się przed tarnobrzeską ekipą HAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHA HAHAHAHH

~piorko | 2007-11-16 12:58

~omfg | 2007-11-16 14:30

mijagi ty i ten marcin 27 to mnie rozpierdalacie ..
jedz kurwa jak chcesz na siare pierdoli mnie to wielki hoolsie

~hahah | 2007-11-16 15:38

Wlasnie zobaczylem tabele 4 ligi a tam... Siarke wyprzedza... Izolator Boguchwala...aaaa aa ahahahaaha nie moge tej nazwy:)

Izolator gol Izolator gol Izolator gol gol gol gol gol.... przeciez przy tym mozna zlapac wade wymowy...

P.S. Mam nadzieje ze Izolatorek nie wejdzie:)

~stal | 2007-11-16 16:40

tak wyladował klub bez historii i tradycji » LINK

~mistrz | 2007-11-16 16:59

śmiejesz sie z HEKO a porównaj na czym trenują nasi juniorzy a na czym tam...
3 płyty+płyta główna fajna trawka
a u nas pustynia....

~do mistrz.. | 2007-11-16 17:42

Żeby tylko pustynia wiem bo gram ... Kamieniołomy! na tym boisku znajdziesz wszystko.aa I nie mów bo zaorali hahaha

~do bolek | 2007-11-16 17:48

bolek powiedz mi jakim cudem drozd jest mlody a wietecha juz nie,to ten sam rocznik baranie! a poza tym chcesz zmieniac na mlodych zdolnych?na kogo co osiagneli juniorzy w stalowej w przeciagu 3,4 lat ? juniorki ze stalowej nie wpisujecie sie juz bo 80 % wpisow jest wasza !!!

~zksss | 2007-11-16 18:13

Gdzie mozna ogladanac mecz w stalowej woli w barze i sa jeszcze wolne miejsca ??

~suawek | 2007-11-16 18:24

A w juniorach nie gra jakis Drozd? Nie wiem czy dobrze pamietam, ale gdzies widzialem Drozda (nie Marka) w skladzie juniorow Stali. Chyba... :)
Moze marcin27 i bolek wiedza, ze dzwoni tylko nie maja pojecia, w ktorym kosciele :)

~domellllllll | 2007-11-16 19:19

kocham stalowke lalalalala kocham stalowke lalalalala....................... stal stal stal do boju do boju do boju ZKS

~Prison Break | 2007-11-17 08:23

Burger Bar
Cinema
W jubilacie otworzyli też coś...

~RST 1938 | 2007-11-17 08:40

Zajebiscie jest tez w DVD Clubie na poniatowskiegop

~ZKS | 2007-11-17 09:21

1 autokar wyjechał! 2 już startuje , my o 12!!
POLSKA BIAŁO CZERWONI!

~RST 1938 | 2007-11-17 09:27

Polska Biało- Czerwoni!

~oficjalne | 2007-11-17 11:41

Właśnie ogladałem wiadomości na Dianie. Nasz prezydent \\\"parówa\\\" oznajmił iż stadion bedzie modernizowany co rok a dokładnie to jedna trybuna na rok pierwszą ma bys krzesełka gdzie jest napis \\\"MOSIR\\\" potem pod zegarem...następnie kryta
smiech na sali wiec stadion będziemy miec gotowy 2012 ? Dodam, że w pierwszej kolejności ma być modernizowany hol przy basenie :/

~Michał | 2007-11-17 12:18

\"Nieważne, że wczoraj zwolnili mnie z pracy
a żona z dzieckiem ode mnie odchodzi
polska drużyna gra ważny mecz
i tylko to mnie dzisiaj obchodzi!\"
POLSKA BIAŁO CZERWONI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~DVD | 2007-11-17 12:35

w DVD niema zadnych miejsc juz wolnych wszsytko zarezerwowane ... A%J to samo ... W Cinemie nie ma

~aSDDSa | 2007-11-17 12:53

w AJ chyba nie ma tak zeby rezerowoac stoli ;>

przyj 5h wczesniej bedziesz miał ;d stolik ;d

~zwirki | 2007-11-17 12:54

przyjdźcie do mnie na meczyk wiazd na chate kosztuje dwa piwka no i kazdy ma przynieść płyny i kanapki dla siebie

~Kamil | 2007-11-17 13:04

co do stadionu. to chca go modernizowac etapami. dlaczego tak? bo chca zeby funkcjonowal. moim zdaniem lepiej zeby zrobili go od razu calego a Stalówka gralaby w gorzycach niz tak sie bawic.

~linkarz | 2007-11-17 13:29

Ma ktos link do jakigos projektu albo rysunku?
Jak ten stadion ma wygladac?
Czy moze oni beda robic go bez projektow? ;P
I co w tym roku zrobia?
To znaczy na nastepny bo w tym juz zima;P

~OZP | 2007-11-17 14:50

w domu weselnym sa wolne stoliki
ps. na skarpie

~cycu | 2007-11-17 15:26

wszedzie stadiony modernizuje sie w sposob etapowy. pzyklady? Stadion Wisły, stadion Lecha, niebawem stadion Legii. Takze nie wybrzdzajcie, bardzo dobrze ze wszystko bedzie robione etapowo, i nie bedziemy musieli tułac sie po wsiach typu Gorzyce. Tylko mam nadzieje, że nie bedzie realizowany ten konkretny projekt, ktory swego czasu prezentowal prezydent, bo jest to nieporozumienie. Po pierwsze stadion wg teo projektu bedzie mniejszy niz 10 tysiecy(planowany jest na 8 000), w zwiazku z czym nie bedzie spełniał norm uefa i fifa (w przylosci takze norm pzpn) Po drugie po co likwidowac bieznie przy jednoczesnym pozostawieniu łuków? Istna głupota, skoro rezygnujemy z biezni ( i słuszenie! ) to nalezy także wyburzyc łuki i postawic trybuny za bramaki na wzór takich jakie postawiono w Ostrowcu (wariant oszczednosciowy) lub na Wisle czy Lechu (wariant dosc drogi)
Ogolnie projekt \"prezydencki\" jesli nie wprowadzi sie do niego odpowiednich poprawek jest zdecydowana pomyłka.

~stalowiaczek | 2007-11-17 16:08

» LINK -- bez kometarza ogladac

~123 | 2007-11-17 16:08

sms o tresci WALDEK na nr 7101.pomóż Waldemarowi Piątkowi,byłemu bramkarzowi Lecha Poznań i KSZO Ostrowiec choremu na zapalenie wątroby typu C...

~StAlÓwKa | 2007-11-17 16:21

Dzisiaj o 20;30 kibice z calej Polski sie lacza bo awansujemy do ME!!Wielkie swieto w Chorzowie
na wiosne rakow wielkie swieto awans tez musi byc i derby przyjazni!!!

POLACY - najlepsi kibice swiata!!

~Kamil | 2007-11-17 17:01

Cycu
tylko popatrz tez na koszty. nas nie stac na wydanie tyle kasy co w krakowie czy poznaniu.

a robiac remont etapami koszt bedzie duzo wiekszy to raz
2. bedzie remont to czesc stadionu bedzie wylaczona co oznacza, ze bedzie mniej widzow
3. wisla czy lech sobie moga na to pozwolic bo mieli warunki do tego
4. remont etapami bedzie trwal 4 lata, a calkowity dwa

~STAL | 2007-11-17 17:29

KOSZYKARZE DOSTAJA BATY W TARNOBRZEGU JAK NARAZIE

~werty | 2007-11-17 17:33

co do stadionu:
projektu nie ma - to co pokazał prezydent przed wyborami to nie był żaden projekt tylko pseudo wizualizacja - takie coś można wykonać w średnim programie graficznym w kilka godzin
Według tego co powiedział ostatnio to tak jak ktoś powiedział będą robić etapami - najpierw w przyszłym roku trybuna od Hutniczej podał jej wielkość na 2 do 3 tys. , później pod zegarem, później od os.Metalowców, na końcu w miejscu obecnej krytej. Co roku jedna. Znając nasze realia czyli że żadna inwestycja nie zaczęła i nie zakończyła w mieście w zapowiedzianym terminem, realizacja nawet jednej trybuny w przyszłym roku to niestety fikcja - obym się mylił.

~myniu | 2007-11-17 18:27

jak tam Stalówka?? w kosza

~Wynik | 2007-11-17 18:45

87-82 :(

~ziom | 2007-11-17 22:54

Polska 2 - 0 Belgia

~Biff | 2007-11-17 23:17

A w Tbg nawet w przyszłym roku rusza budowa stadionu jest juz nawet projekt i powiem wam ze dosc fajny z trubunami równiez na łukach też zaczynaja od jednej trubuny tylko ze u nich juz jest na to kasa a u nas jeszcze nie :-/ Pozazdroscic tylko!

~polc | 2007-11-18 00:21

POLSKA BIAŁO-CZERWONI, POLSKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!!!!!!!!!!!!!

~WystawaCOP | 2007-11-18 12:41

~elo | 2007-11-18 13:36

siema!
nagrywal ktos moze ,oczywiscie na wlasny uzytek, \"wojny stadionowe\" na discovery channel?odcinki tego cyklu ukazywaly sie co srode o 23...prosze o kontakt: gg 4041088

~Pol | 2007-11-18 14:00

Bramki » LINK

~hehe | 2007-11-18 15:39

» LINK zapraszam do dyskusji. Najbardziej osobę o nicku Megafon.

Tradycyjnie trzeba usunąc %20 z linka

~Tomasz | 2007-11-18 21:00

jesli chodzi o Wojny stadionowe to wejdz sobie na strone plikus.pl zarejestruj sie i tam sobie wyszukaj ... jeden koles ma wszystkie odcinki ja od niego sciagalem ... pozdrawiam

~elo | 2007-11-18 21:07

dzieki Tomasz !

~Tomasz | 2007-11-18 21:19

Polska - Belgia ( podróz)
» LINK
» LINK
» LINK

~MARIUSZ | 2007-11-18 21:22

Krótka relacja z meczu koszykówki Siarka-Stalówka » LINK

~ja | 2007-11-18 21:41

Do Tomasza odnosnie tych filmow kogo spotkaliscie na trasie bo nie wyraznie slychac dziekowa za odp

~... | 2007-11-18 23:06

widze ze siarka sie ponapinała na koszu ;[ ale cóz tyle im pozostaje:) niech chłopaki sie podbudują tylko tyle moga ... zobaczymy co bedzie w rewanzu:) i szkoda ze ten mecz wypadł w tak niedogodnym terminie...(reprezentacja)

~Śpiewak | 2007-11-19 07:20

A co z hymnem?
Temat stanął:(

~lol | 2007-11-19 09:43

najpierw naucz sie dobrze spiewac Polski Hymn a pozniej pogadamy;)

~Biff | 2007-11-19 10:53

A jak stalowa sie ponapinała w meczy z Wartą ...

~awtok | 2007-11-19 11:55

Siaaaadać !!! Siadaaaać !!!

~tbg | 2007-11-19 13:25

ale dupe śmy wam złoili , i do budy.

~tbg | 2007-11-19 13:26

nie szczekać mi tu więcej

~do tbg | 2007-11-19 14:05

zamknij pysk smieciu. A tarnobrzeg jebal pies... Zobacz sobie filmik jka to caly stadion spiewa! Dostali byscie po ryju i sie nie udzielaj chuju zlamany.

~STAL | 2007-11-19 14:20

DZIECI NEOO !

~do wyzej | 2007-11-19 14:26

tarnobrzeski pies:

» LINK

~Biff | 2007-11-19 14:42

stalowowolska suka ...

~aSDDSa | 2007-11-19 14:56

do wszytskich z tbg

to podkresla wysztko
» LINK

i nie tylko to...

bez odbioru bo CBA znow bedzie namierzac...

~Biff | 2007-11-19 15:22

Widze ze zakomleksiona stalowa wola zawsze będzie życ z uprzedzeniami do Tarnobrzega, ale taka juz natura wiesniaków!

~do Biff | 2007-11-19 15:28

takiego tarnobrzeskiego bydła,ktore w sobotę było na koszu w Stalowej nie uświadczysz.

~Ole | 2007-11-19 15:47

Mecz był w tbg a nie w Stalowej !

~kuba | 2007-11-19 15:54

~fan | 2007-11-19 16:20

~BGłowacki | 2007-11-19 19:22

Chciałbym powiedzieć tyle : Gównażeria z tarnobrzega przez co najmniej tydzień podniecała się derbami w kosza. Na ich str. odbywało się tzw. bicie piany i ogólna podnieta . Co to będzie ? wzniosłe wręcz chóralne pianie jak to zajebią Stalówkę już nie mówiąc co zrobią z jakimikolwiek kibicami ze Stalowej Woli.
Filmik opublikowany przez Mariusza (chyba dobrze napisałem) krótki ale dosadny pokazuje jak na dłoni że tam w tym śmierdzącym tarnobrzegu jedynie jakaś zebrana z łapanki grupa gówniarzy w akcie desperacji próbowała bronić i tak gównianego dopingu....
Wiem że zazdrość i beznadzieja ogarnia ich jak widzą co się u Nas odbywa ... Wiem że są regularnie u Nas na meczach tylko się nie ujawniają. Jakoś tak to jest że smród ciągnie się za nimi i stąd od razu są rozpoznawalni. Wiem że bardzo często zaglądają na Naszą str. JEBNIJCIE TEN ZASRANY TARNOBRZEG !!! Wiem że macie dość dziadostwa o nazwie siarka . (Nie mam tu na myśli klubu ) a jedynie waszych buachchchahahahahahahahahahahaahahahahahah śmierdzących gówniarzy !!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 11 333 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 24 818 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 5 539 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 820 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04664