Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowe zjawisko: "Internetowi chuligani"

Nowe zjawisko:
Dużą popularnością w kibicowskim świecie cieszy się grupa tzw. “Internetowych chuliganów”. Ich cechą charakterystyczną jest bardzo duża aktywność. Na swoim koncie mają niejednokrotnie kilka stoczonych walk dziennie.

Są tak dobrzy, że nie spotykają ich żadne kontuzje czy urazy cielesne. Jedynym skutkiem ubocznym, odbijającym się na ich zdrowiu jest postępująca wada wzroku. Najbardziej na ich działalności cierpi klawiatura komputera. Kasa, która w normalnej rzeczywistości przeznaczana jest na udoskonalanie kondycji fizycznej, technik oraz sportów walki w przypadku “Net hools” płynie na konta providerów Internetowych.

Inną bardzo charakterystyczną cechą tej specyficznej grupy jest fakt, że działają oni po cichu, ale ich ataki są bardzo “bolesne”. Atakują z ukrycia, przekonani, że są anonimowi, no bo w Internecie każdy jest “anonimowy”. Średnia ich wieku i ilości zaliczonych spotkań piłkarskich, hokejowych, nie wspominając już o ustawkach (wyłączając z tego te stoczone na ustawki.net) jest trudna do określenia. Niektórzy znawcy tematu obstają odpowiednio: średnia wieku 15 lat, średnia spotkań 10, w tym wyjazdowych 0 (słownie dla ułatwienia zero), stoczonych ustawek na świeżym powietrzu, nie myląc z tym świeżym wpadającym przez okno, także zero. Dane te ciężko zweryfikować, bo grupy te działają z ukrycia i ich motto by pozostać anonimowym nie pozwalają na przeprowadzenie wiarygodnego badania.

My tu gadu gadu, tak na marginesie za pomocą tego popularnego komunikatora to także staczanych jest trochę walk, a oni działają. Walki na forum dyskusyjnym są powszechne i chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć na czym to polega i jaka jest wartość tego typu for.Są inne ciekawsze wydarzenia i akcje przez nich organizowane. Włamywanie się na strony wrogów. Ataki na fora dyskusyjne i uniemożliwianie normalnej dyskusji, to także jedna z bardziej popularnych technik walki.

Źródło : www.2liga.pl

Komentarze (48)

~zioom | 2007-11-20 22:19

pierwszy. Stop internetowej napince!!!!

~polac | 2007-11-20 22:28

No zioom to pokazałeś luźne podejście :D

~stal | 2007-11-20 22:49

Hey na wloskiej stronie prestizowej gazety La Gazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Wlosi boja sie najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miala 0,9 % i byla na koncu teraz ma ponad 80,6% i jest 1. Glosujcie na Polske, niech sie Wlosi zdziwia. » LINK Przeslij dalej

~xxxx1938 | 2007-11-20 23:09

No to panowie na wiosne mniej pisania na internecie wiecej jezdzenia na wyjazdy !!Mysle ze po przeczytaniu tego artykułu wiekszosc z was wezmie sobie to do głowy i zacznie normalnie myslec i moze w rundzie wiosennej zobaczymy nowe twarze na wyjazdach!!
Pozdro!

~kijek | 2007-11-20 23:09

po takich nwesach latwo sie zorientowac ze nadchodzi czas w kroeym brakuje newsow z tego względu daje sie takie hmm.. artykuły
kamil prosze cie jest teraz taka kwestia w ktorej kazdy chce sie czegos dowiedzec mianowicie chodzi o transfery dowiedz sie cos ty to potrafisz i napisz wydaje mi sie a nawet jestem pewien ze bedzie tym duze zainteresowanie
pozdro

~..... | 2007-11-20 23:22

Kijek, masz cos sobie do zarzucenia, ze atakujesz artykul ?:D Ktory dosc ciekawie przedstawia sposob kibicowania sporej grupy osob. A co do jezdzenia, to mysle, ze nie zmieni sie zbyt wiele. Jestesmy chyba jedna z nielicznych ekip, w ktorych na wyjazdach nie pojawiaja sie zwykli widzowie ze Stalowej. To podstawowy problem.

~o_bzc | 2007-11-21 09:45

to ja Ci kolego powiem, ze wcale mi nie przeszkadza, ze na wyjazdach nie pojawiają sie przypadkowe osoby. Osobiscie wole 100 osób pewnych, niz 5 stówek ludzi z lapanki.

~bzc | 2007-11-21 11:58

Najprawdopodobniej jeszcze w tym sezonie mistrz Polski zostanie zdegradowany do II Ligi. » LINK

~judge09 | 2007-11-21 12:23

do o_bzc:

100 pewnych osób, czyli tzn. konkretna ekipa? :D

~.... | 2007-11-21 14:38

\"to ja Ci kolego powiem, ze wcale mi nie przeszkadza, ze na wyjazdach nie pojawiają sie przypadkowe osoby. Osobiscie wole 100 osób pewnych, niz 5 stówek ludzi z lapanki\"

No to odpowiedz mi na jedno pytanie. Po co jeździsz na mecze ? Bo ja, tak jak jeszcze kilka innych osob zapewne, jadę oglądać mecz, głównie. To, że pojedzie 500 osób z łapanki, nie oznacza, że nie będzie tam 100 pewnych ludzi. No i co oznacza \"z łapanki\" ? Jest sporo ludzi, którzy chodzą na mecze w Stalowej, ale nie jeżdżą na mecze, bo odstrasza ich część wydarzeń(Wisła II, Wisła Płock), a to jest spory potencjał wyjazdowy, który jest doskonale wykrzystywane w innych miastach.

~Elo | 2007-11-21 14:42

Ciekawe co mają powiedzieć z Lecha jak jeździ tam ponad 1000 osób. To też jest sama \"elita\" ?? Ludzie całkiem się wam w głowach pierdoli. Kto będzie się miał bić to się bić będzie i koniec. Artykuł zapożyczony z 2liga.pl. Pozdrawiam

~Tomasz | 2007-11-21 15:37

~Elo2 | 2007-11-21 16:20

co z tego ze zapozyczony artykul ? przeciez podane jest zrodlo pod nim skad jest i gdzie zostal puszczony w siec...zreszta autor dla waszej ciekawosci to kibic stalowki i na pewno sie ucieszyl z tego ze na stronie stalowki sie to ukazalo...pozdrooo dla wszystkich kiboli stalowki;
fajne byly te wpisy ludzi z nowej sarzyny i grebowa,pozdrooo ziomki zapraszamy na wiosne na meczyki stalowki !

~Prison Break | 2007-11-21 16:38

Witam.
Mógłby ktoś kumaty powiedzieć mi jakie są stosunki na lini :
Stal Stalowa Wola - Unia Nowa Sarzyna ?
Pozdrawiam

~chudy | 2007-11-21 16:44

unia - zgoda sokola
sokol - fc stalowki

kilku z uni jezdzi do nas ale zadnej zgody ani ukladu nie ma

pozdrawiam

~fcb | 2007-11-21 17:34

Siema ! mam pytanie zwłaszcza do Mariusza!
wypadaloby w koncu zrobić porzadne kalendarze stalowki od strony kibicowskiej, na bazie tych zdjec ktore juz przeciez figuruja w galerii...na kazdy miesiac inne zdjecie, oprawy, mecze wyjazdowe (jak chociazby meczus w zydkowie przy luxach)...nigdy takiego wczesniej nie bylo,a na pewno wielu ludzi byloby chetnych na taki gadzecik...
druga sprawa to pytanie odnosnie tych szali \"stalowka the firm\" ktorych projekciki byly juz zamieszczane na stronie...beda zamawiane?jesli tak to kiedy mniej wiecej ? z gory dzieki za info
pozdroooo

~fcb | 2007-11-21 17:49

~kibic | 2007-11-21 17:49

ja mam takie pytanie ... dlaczego nasz klub nie ma sklepika klubowego ??? ... w innych klubach nawet stringi w barwach maja a u nas nie ma nawet gdzie koszulki kupic .... tylko nie pasiaka tylko takiej w ktorej graja pilkarze ... pozdrawiam !

~P.K. | 2007-11-21 17:58

Szale STALÓWKA THE FIRM sa już zamowione i beda na pewno w sprzedazy pod koniec listopada.

~do.P.K | 2007-11-21 18:45

jak masz to wrzuc projekt tych szali

~zioom | 2007-11-21 19:58

STALÓWKA na meczu Reprezętacji w Belgradzie!!!:) właśnie oglądałem wiadomości z zgadnijcie czyja flaga wisiała na ogrodzeniu???:D

~stalowiec | 2007-11-21 20:01

właśnie widziałem w tv nową flagę stalówki z naszymi kibicami przed meczykiem . super sie prezentują aż mi serce sie raduje

~zioom | 2007-11-21 20:02

a przed meczem doszło dojakichś starć z policją?!?! Ciekawe co się działo :>;D

~stalowiec | 2007-11-21 20:03

mało kiboli gdyż polacy mieli spięcia z serbami przed meczem i masa kiboli nie wpuszczona na stadion. ale stalówka na meczu jest i to bardzo cieszy

~STALÓWKA | 2007-11-21 20:13

Polscy kibice mają problemy z dotarciem na mecz Serbia - Polska w Belgradzie. Po awanturach polskich i serbskich chuliganów, Serbowie zatrzymali na granicy z Węgrami kilka autokarów z Polakami - powiedział RMF FM prezes PZPN Michał Listkiewicz.
- Są to kibice, którzy mają bilety na mecz i zachowują się bardzo kulturalnie. Są jeszcze inne problemy, mianowicie dziś lotnisko w Belgradzie nie przyjmuje w ogóle samolotów z powodu mgły. W związku tym kilka czarterów z Polski, z kibicami nie mogło wylądować - mówi Listkiewicz.

Jak dodaje z zapowiadanej liczby około dwóch tysięcy polskich kibiców, na meczu będzie ich dużo mniej. Zapewne tylko kilkuset.
Źródło: RMF FM

~mlodynie | 2007-11-21 20:39

STALÓWKA!!
byla widoczna flaga STALÓWKI NA SEKTORZE

~dasda | 2007-11-21 20:40

no zejebiscie to wygladało .. w wiadomosciach na tvp1... sektor pełen biało czerwonych i jedna jedyna flaga STALÓWKA ;)) ahh

~stal | 2007-11-21 21:12

od kogo bedzie mozna kupic szale stalowki the firm za ile ma ktos moze jakis kontakt z osobami sprzedajacymi napiszcie

~...... | 2007-11-21 21:13

Gooool !! :D

~111 | 2007-11-21 21:27

jak ktos ma znajomego na meczu,niech zadzwoni do niego.Moze by poprawil ta flage bo strasznie wisi,i ch....o ja widac.

~wschód | 2007-11-21 21:36

zadzwon lepiej do jakiegos dobrego lekarza

~P.K. | 2007-11-21 21:42

Jak juz przyjda zamowione szale, to wszystko zostanie podane do wiadomosci, gdzie mozna bedzie je kupic i jaka bedzie cena, troche cierpliwosci, do konca miesiaca beda na pewno.

~do wschod | 2007-11-21 21:48

dzwonilem,do pediatry.Pytal sie o ciebie!

~wschód | 2007-11-21 21:55

zadzwoń lepiej do psychiatry i umów się na wizytę

~SStalówka | 2007-11-21 23:20

nasi kiepsko co prawda grali...
ale... remis jest

Stal się pokazała pięknie...
jak pokazali flagę w telewizji...
cały lokal zaczął bić brawa ;)
grtulację...
;)

Stal ZKS południa Panem jest!

~adamos | 2007-11-21 23:24

oj juz w rundzie wiosennej pozegnamy zawodnika z podstawowej 11 .
Krzysiek Trela ma najwieksze szanse na odejscie od stalówki ,jest juz przymierzany do innych klubów

~doadamos | 2007-11-21 23:38

najwieksze ma nakulma pbo juz praktycznie odszedl wiec niemysl ze zablysneles ze trela sie ktos interesuje bo polową sie ktos interesuje gamoniu

~1938 | 2007-11-22 01:00

info niepotwierdzone,ale do gry w Stalówce mają wróci Mietek Ożóg i Marek Kusiak.

~suawek | 2007-11-22 01:27

Info potwierdzone: Kusiak wraca do Stalowki, bo skonczyl mu sie okres WYPOZYCZENIA do Galicji. Nie wiem czy pozostali sa tam na takiej samej zasadzie, ale podejrzewam ze tak. Jak bede wiecej wiedzial, dam znac.

~suawek | 2007-11-22 01:42

Ludzie, chyba beda jakies wybory:
» LINK
:)

~do suawek | 2007-11-22 15:06

sra nie wraca baranie nie wypisuj takich bzdor

~suawek | 2007-11-22 16:04

Czy ja Cie chlopie wyzywam? Troche kultury.
Jezeli poza tym napisalem ze informacja jest potwierdzona to tak jest. Mozesz wierzyc lub nie.

~suawek | 2007-11-22 16:06

Kusiak gra w Galicji na zasadzie wypozyczenia, wiec tak czy siak do klubu wrocic musi, a czy bedzie gral to zalezy od niego i od trenera. Nikt z nim umowy przedluzac nie musi.

~kijek | 2007-11-22 20:20

\"Mieczysław Ożóg, Andrzej Kasiak i Marek Kusiak nie są już piłkarzami Stali Stalowa Wola! Decyzję o wyrzuceniu piłkarzy podjął zarząd klubu. Stal w dwóch ostatnich kolejkach poniosła kompromitujące porażki. Najpierw uległa Podbeskidziu Bielsko - Biała 0:3, potem 5:0 wygrał ze Stalą Pelikan Łowicz.\" suawek wyjebani to nie znaczy wypozyczeni w brew pozorom cos Ci sie pojebalo grzecznie mowiąc.

~suawek | 2007-11-22 21:25

Mam swoje dojscia i swoje wiem. Kusiak jest na wypozyczeniu w Galicji. Wierz lub nie.

~mistrz | 2007-11-23 14:29

Dobry artykuł:D Dowcipny :) Pozdro

~Kamil | 2007-11-23 17:31

z wyrzuconymi zostaly rozwiazane umowy za porozumieniem stron, wiec nie sa zawodnikami.

a po drugie kusiak tu nie wroci

~fyf | 2007-12-27 11:06

fyffff

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 25 775 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 16 136 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 23 060 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 905 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.04537