Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali chcą trenera!

Piłkarze Stali chcą trenera!
Władysław Łach może dziś podpisać umowę ze Stalą Stalowa Wola. Oczekiwania zawodników mogą zostać spełnione.

- Nie wyobrażam sobie, tak jak i moi koledzy z zespołu, by wiosną nie prowadził nas dalej trener Władysław Łach - krótko i na temat mówi Jaromir Wieprzęć, jeden z piłkarzy drugoligowej Stali Stalowa Wola. Oczekiwania zawodników mogą zostać spełnione już dzisiaj.

Władysławowi Łachowi umowa ze Stalą kończy się 30 listopada, ale już dzisiaj może podpisać nową i w ten sposób pracować z drużyną przynajmniej do końca sezonu. Na tę decyzję czekają w Stalowej Woli wszyscy - piłkarze, działacze, kibice. Szkoleniowiec "cudownie” odmienił zespół. Po objęciu we wrześniu funkcji trenera "Stalówki” po zdymisjonowanym Albinie Mikulskim wywalczył z nią 16 punktów w ośmiu ostatnich, jesiennych spotkaniach w drugiej lidze.

PODCHODZI OSTROŻNIE

Wczoraj trener Łach rozmawiał w klubie z prezesem Markiem Jareckim na temat dalszej pracy ze "Stalówką”. Dzisiaj jeszcze prezes Jarecki poinformuje o swoich ustaleniach zarząd klubu i chciałby także dzisiaj podpisać umowę z trenerem, ale Władysław Łach do sprawy podchodzi ostrożniej.

- Rozmawiałem z prezesem i nie można jeszcze mówić, że wszystko zostało ustalone - mówi Władysław Łach. - Podchodzę do tematu mojej dalszej pracy w Stali spokojnie, jest jeszcze czas na decyzję, umowę mam ważną do końca listopada.

Jaromir Wieprzęć uważa, że trener Łach zostanie w Stali.

- Może trener musi jeszcze wyjaśnić swoje sprawy w Cracovii Kraków, z której przyszedł do Stali? - zastanawia się piłkarz. - To on poukładał nasz zespół, przedstawił nam schematy gry, które "wypaliły”. Wcześniej brakowało nam przełomu, ważnego zwycięstwa, a pod wodzą trenera Łacha wygraliśmy najpierw z GKS Jastrzębie, potem w Lublinie z Motorem i atmosfera w zespole się poprawiła, uwierzyliśmy w siebie.

SIEDZĄ MU W GŁOWIE

Kibice "gdybają”, co by było, gdyby Stal od początku sezonu prowadził trener Łach, a nie Albin Mikulski, pod wodzą którego zespół w 10 spotkaniach wywalczył tylko 5 punktów.

- Może bylibyśmy w czubie tabeli? - śmieje się Jaromir Wieprzęć. - Ale tak poważnie, to stać nas na miejsce w środku tabeli. Zwolniony w trakcie rundy jesiennej trener Mikulski przed sezonem ściągnął zbyt wielu nowych piłkarzy, a trzeba było grać tym składem, który wygrał baraże o utrzymanie z Kolejarzem Stróże i dokooptować 2-3 nowych zawodników. A tak było mało czasu na zgranie, atmosfery w drużynie nie poprawiło wyrzucenie z niej Marka Kusiaka, Andrzeja Kasiaka i Mietka Ożoga. Tak nie powinno się stać, bo wszyscy odpowiadaliśmy za wyniki. A dzisiaj taki chociażby Kusiak przydałby się nam.

Piłkarz Stali przyznaje, że do dzisiaj "siedzą mu w głowie” jesienne porażki z Pelikanem Łowicz 0:5 czy ŁKS Łomża 1:5.

- Te zespoły są teraz za nami w tabeli, te pojedynki były w naszym wykonaniu fatalne - mówi obrońca Stali. - Tym bardziej wiosną będziemy chcieli im się zrewanżować…

Komentarze (37)

~kibic | 2007-11-22 09:19

Wicemistrz Polski GKS BOT Bełchatów będzie pierwszym sparingpartnerem Stali Stalowa Wola
» LINK

~dk | 2007-11-22 10:23

Będziemy też grać z siarą i stalą rzeszów u siebie.

~szade | 2007-11-22 12:11

~Pan Kracy | 2007-11-22 14:36

Szale tkane STF - » LINK ( usunac %20 z linku ) beda dostepne najprawdopodobniej w piątek 30 list. Wiecej szczegolow pod gg - 8747749

~kibic | 2007-11-22 14:56

czy bede jeszcze jakies inne wzory czy tylko Stalowka The Firm ... ja zdecydowanie szalik w barwach !!!

~szalik | 2007-11-22 15:04

ten herb miasta to troche w innych barwach powinien byc ale ogolnie spoko

~chryzantem | 2007-11-22 15:20

Kusiak wraca do Stali,Sierzega wraca do Stali cieszycie sie? MAja byc tez Wtorek,Juda i dwoch banana black.

~chryzantem | 2007-11-22 15:23

Lach przekonuje podobno Kusiaka, i Sierzega ma wrocic do Stali, o Judzie i Wtorku pisalem

~po | 2007-11-22 15:40

huj wam w dupe stal jebana jest bedzie zawsze

~elo | 2007-11-22 16:00

skad to info z powrotem kusiaka i sierzegi ??? nie z dupy przypadkiem ?:P

~Do po | 2007-11-22 16:02

Nie wiedzialem ze w przedszkolach jest internet z kompami... bo skad ty mozesz pisac? ;D

~staloweczka | 2007-11-22 16:14

Władysław Łach , a zarazem Jarecki rozmawiali z Kusiakiem,Sierżegą,Judą,Wtorek,i Hajdukiem z Resovi!!!

Ciekawe co z tego wyjdzie. ;)

A tak apropo popatrzcie na skład Hutnika . hahaha
Mikulski chciał do nas sciagnac Kelechiego , to sciągną go do Hutnika. Hahhahaha Janicki narazie tylko tam trenuje , jeszcze niezagrala w sparingu ani w meczu.
Nakulma pewnie tam wróci .. Wiem tylko że wszyscy w Stali zostają oprocz , Keski , Hadzica , Nakulmy!!!

~kibic | 2007-11-22 16:20

was pojebalo ze sierzega do was wroci on ma prace w przeworsku i jak sam mowil gdy od was odchodzil ze stalowa wola jest za daleko bajki to sobie kurwa mozecie wymyslac a sciagajac wtorka i jude to spadek pewny hajduk jeszcze prezentuje dosc wysoki poziom

~chryzantem | 2007-11-22 16:30

Andrzej Kasiak jedzie na praktyki trenerskie do Przyszowa.

~zimaa | 2007-11-22 17:05

Nie czekając na decyzje radnych miejskich o przebudowie stadionu w Stalowej Woli, na boisko przy ul. Hutniczej, wkroczyli elektronicy.

Gdy spadną mrozy, elektronicy zaczną przymierzać się do montażu zegara.

Zacznijmy od zegara, bo był on pośmiewiskiem kibiców każdej drużyny przyjezdnej. Stary chronometr nie odmierzał minut gry, bo... w ub. roku ktoś ukradł kabel zasilający i na mecze Stali trzeba było zabierać zegarki ręczne. Na szczęście ochoty do pracy nie stracili pracownicy klubu, którzy przerzucali tablice wyników. Z tym już koniec.

- Zamówiliśmy nowy elektroniczny zegar, który powinien być gotowy na pierwszy mecz rundy wiosennej - mówi Tadeusz Duszyński, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zegar o wymiarach 3,5 x 2,5 m, będzie kosztował kilkadziesiąt tys. zł, ale nigdzie w okolicy takiego nie ma.

Płyta stadionu została rozkopana. W kilku rowach wzdłuż i wszerz boiska, robotnicy układają plastikowe rury. To główna część nowego systemu nawadniania boiska. Koniec z polewaczkami! Boisko od wiosny będzie nawilżane automatycznie. Czujniki będą dobierać długość i obfitość zraszania płyty. Ma to doprowadzić do dużych oszczędności wody.

Na kibiców niedługo będą czekały nowe bramy wejściowe na stadion. Takie same, jak przy wejściu na skocznię w Zakopanem. Życzmy sobie jeszcze ubikacji dla kibiców, podobnych do tych, jakie czekają na kibiców narciarstwa w stolicy Tatr.
Źródło: GC Nowiny

~grob | 2007-11-22 17:41

do chryzantemki skad ty te ploty bierzesz? baba jestes?

~stal | 2007-11-22 17:48

Andrzej Kasiak Przyszow , a mietek Pysznice ;)

~Fanki | 2007-11-22 20:47

~asd | 2007-11-23 07:11

to ze sie z wisla nie moze dogadac to jest pewne ma w chuj male zarobki, ale zeby grac w reprezentacji nie moglby grac w slabej 2 ligowej stali....

~RST 1938 | 2007-11-23 07:34

A ja slyszalem ze Ebi Smolarek ma przyjsc do Stali bo mu w Racingu nie idzie:P:)

Ludzie nie piszcie takich glupot!

Chuj ze sam pisze:P

~zks | 2007-11-23 09:49

Ja nie jadę do Chorzowa na Belgię bo i tak nie awanasują. Mam 2 bilety do sprzedania!

~stalowiec | 2007-11-23 09:54

A moze sprowrotem trzeba sprowadzic naszych wychowankow np Rybaka? Przydalby sie!!

~jacek | 2007-11-23 09:58

kto wie gdzie mozna kupic zimowe czapki stalówki czekam na info

~osiedle | 2007-11-23 10:18

na rynku masz koło Grawika :D

~fcb | 2007-11-23 11:36

~Pawel_sw | 2007-11-23 12:19

Bardzo fajny artykul.Ukazuje prawde o pseudotrenerach(czyt.Wojcik,Janas)i pseudodzialaczach.Zazdroszcza Leo daletego te wypowiedzi.

Pozdrawiam kibiców Stalówki:)

~zks | 2007-11-23 12:56

~grzesio | 2007-11-23 15:03

jakim rynku baranie... na hali targowej!!! Rynku w stw nie ma

~belt | 2007-11-23 15:28

wladysław łach zostaje

» LINK

~stal ówka | 2007-11-23 16:26

a ja mam pytanie czy jest szykowany jakis doping na jutro na mecz ze zniczem jaroslaw w kosza przypominam ze ma byc transmitowany w tvp3

~Twoj | 2007-11-23 16:33

Pan wyzej, pewnie bedzie tu spinka ze dopingujemy stalówke a tu chuj! jak zwykle kilka razy zks albo sedzie chuj jak cos nie tak bedzie. Ja na kosza zawsze chodze wiec pokrzyczec moge chetnie.

~do grzesio | 2007-11-23 17:31

Sam jestes baranem!

Hala targowa to jest ten duzy budynek!

A to na polu to jest \"RYNEK\"

~BartekStW | 2007-11-23 17:51

» LINK

no to super wiosna nasza Lach zostaje!! teraz kilka transferow dobrze przepracowana zima i marsz w gore tabeli!! Pozdro:)

~polac | 2007-11-23 18:28

jakby nie było to przy hali targowej jest targowisko, potocznie \\\"rynek\\\", a rynek mamy w rozwadowie, może teraz na taki nie wygląda, ale to jest rynek.
pozdro.

~doadmina | 2007-11-24 11:01

wez dodaj jakies info o tych sparingach i o tym ze lach zostaje bo juz sa zajebiscie nie akutalne te newsy

~2liga.pl | 2007-11-24 11:07

Witam !

Jestem bardzo zadowolony z tego, że trener Łach zostaje w Stalowej Woli. Jest to naprawdę dobry trener i szkoda by było jakby się nie udało go pozostawić w Stalowej. Teraz piłkare odzyskują wiare w siebie i chęć gry. Mam nadzieje, że w drugiej rundzie będzie tylko lepiej. Ci co mówią, że będzie gorzej niż było, może mają racje. Ale lepiej jest zespołom, w które się nie wierzy, bo mogą zaskoczyć. Zacząć wygrywać z lepszymi od siebie. Teraz jak będziemy mieli szanse rozgrywać sparingi, to będą te sparingi, bo gramy z porządnymi zespołami, a nie tak jak to było za kadancji pana M. gdzie mieliśmy grać, ale nie zagraliśmy, bo Motor zastrajkował

~OM | 2007-11-24 13:17

ta 2liga.pl to zajebiscie biedna strona...udal im sie jeden artykul abstrakcyjny ale poruszajacy sedno sprawy(net hoolsow),reszta zapozyczane z innych stron-newsy wyniki relacje wywiady...2liga.plagiat.pl :P:P i niech sie w koncu redaktorzy tej stronki naucza pisac po polsku...i z sensem,a nie tak jakby pisali ludzie spod budki z piwem albo dzieci z podstawowki...za duzo chce przekazac a w rezultacie zlozenie trzech skladnych zdan nie wychodzi...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 55 701 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 613 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 24 512 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 32 985 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.0304