Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka pojedzie na obóz

Stalówka pojedzie na obóz

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola w przerwie zimowej pojadą na obóz przygotowawczy do Gutowa Małego. Podopieczni Władysława Łacha mają w planach rozegranie tam kilku sparingów być może nawet z GKS Bełchatów. Obóz planowany jest od 13. do 23. lutego.

Zawodnicy ze Stalowej Woli będą trenować do końca listopada. W grudniu udadzą się na zasłużone urlopy, a do treningów wrócą początkiem stycznia. Prawdopodobnie jak co roku 1. stycznia zostanie rozegrany mecz pomiędzy obecną Stalą a jej byłymi piłkarzami.

W ciągu najbliższych dni kontrakt z klubem z Podkarpacia przedłuży trener Łach, który ma umowę do końca roku. Krakowski szkoleniowiec wyprowadził Stalówkę z głębokiego kryzysu. W 8. meczach jakie prowadził Stal zdobył 16 punktów. Kibice ze Stalowej Woli nie wyobrażają sobie innego trenera niż Władysława Łacha.

- Pierwszy sparing rozegramy 30. stycznia z Hetmanem Zamość - powiedział Jerzy Hnatkiewicz, kierownik stalowowolskiego zespołu. - Na sztucznej murawie w Łęcznej albo Puławach. Potem planujemy także mecze kontrolne z KSZO Ostrowiec, Siarką Tarnobrzeg, Stalą Rzeszów, prawdopodobnie z Radomiakiem Radom. W Stalowej Woli zagramy chyba tylko ze Stalą Rzeszów 1. marca, bo zależy nam na sparingach na sztucznych boiskach.

Podczas obozu planowane są sparingi z młodzieżowymi zespołami Widzewa Łódź i ŁKS-u. Możliwe, że dojdzie też do pojedynku z drugą drużyną ubiegłego sezonu zespołem GKS-u Bełchatów.

Komentarze (52)

~warszawiak | 2007-11-24 13:01

Stronka nawet fajna.

~Ihatetbg | 2007-11-24 13:46

Widze siarka sie zachwyca technikami jakim sa wpisy na strone wiecie tylko 30 km wystarczy zeby tarnobrzeg byl 100 lat za murzynami. U nich dopiero ogien wykrzesali ... -.-

~jA | 2007-11-24 14:54

~maxel | 2007-11-24 15:03

kiedy powstanie kaplica im jp2 na stadionie???

~andrzej | 2007-11-24 15:04

jakby ktoś mógł podaać wynik z meczu w kosza ze zniczem to będę bardzo dżwięczny. Z góry dzięki i pozdro z Krakowa

~Bsnt | 2007-11-24 17:38

~OM | 2007-11-24 17:42

taki oldschoolowy ten projekt szala ;) moze bardziej podkreslic kontury puzli ?tak to strasznie obraz jest rozmyty...ale pomysl fajny.

~mk | 2007-11-24 18:26

dajcie linka z tym nowym szalem albo jakas fote ?????

~Kamil | 2007-11-24 20:05

Stal Stalowa Wola - Znicz Jarosław 73:68 (27:22, 17:14, 17:11, 12:21)

~zks | 2007-11-24 20:50

brawo koszykarze stalowka

~Discoman | 2007-11-24 23:23

» LINK
dobra nutka

~Forum | 2007-11-25 13:37

» LINK

Tu jest kozacka piosenka:)

~mmm | 2007-11-25 17:35

CZECHY POLSKA IRLANDIA PŁN SLOWACJA SŁOWENIA SAN MARINO :D

~zioom | 2007-11-25 17:39

» LINK


już nawet murzyni wiedzą że mielec to kurwa ;d;d;d

~do zioom | 2007-11-25 18:18

kozak!!!!!!!!!
Pozdrówki dla ziooma. Zajebiste.

~jastkowice | 2007-11-25 19:35

nooooo ten \"kibic \" mielca jest niesamowity!!!
brawa dla niego!
ave stal!

~klient | 2007-11-25 23:02

są jeszcze do kupienia te szaliczki tkane? bo ja bym wziąl jednego. niech ktos da jakieś info.

~.... | 2007-11-26 00:04

» LINK

fajne im to wychodzi

~OMI | 2007-11-26 14:50

I oni cały czas tak samo głosnie dra. U nas to by moze 1 min tak glosno bylo... Totem juz by tego nikt nie slyszal tylko osoby ktore sa na 1 metr odc mlynu ;/... Pozdro dla Lecha! PS. Zajebista ta piosenka :)

~heheh | 2007-11-26 16:33

KUSIAK wraca do STALI !!!!!!!!!!!!!

~RST 1938 | 2007-11-26 18:32

Ja bym na miejscu kusiaka nie wracal!
Zwyzywali mnie to dziekuje!

A w sumie naleza mu sie przeprosiny!
To mikulski frajer specjalnie ich wyjebal!
Bo Ziomki Przyczaili o co chodzi mikusiowi!
Buntowali moze druzyne a w dobrym celu!

~STALÓWKA | 2007-11-26 18:53

Do RST 1938: Mam podobne zdanie. Frajerskie było jak wyzywali Ożoga, Kusiaka i Kasiaka. Ożóg jest ikoną klubu ze Stalowej Woli. Myślę, że Kusiak jednak da się \"skusić\" i wróci do Stalowej. ÓŻÓG, KUSIAK, KASIAK - SZACUNEK ZA TO CO ZROBILIŚCIE DLA STALI!

~Bartek | 2007-11-26 18:56

Spódzielnia Mleczarska OSM sponsorem Stalówki!

pieniądze; 5 mln zł co roku!
cele; Ekstraklasa juz w sezonie 2009/10!,
za 4 lata europejskie puchary!

źródło: google.pk

~STAL ZKS | 2007-11-26 21:25

Mi sie nie podobalo wyzywanie Kusiaka Ożóga i Kasiaka
bardzo nieladne to bylo
naleza sie im przeprosiny a Kusiak by sie nam przydal
Marek wróć!!
przepraszamy!

~... | 2007-11-26 21:40

noi co z tymi szalikami ?

~hmm | 2007-11-26 21:40

Kiedy sie złomrex wreszcie zdecyduje ??

~elo | 2007-11-26 23:08

podobno szale \"stf\" maja byc na piatek (250 sztuk zamowionych)...

~stalowka | 2007-11-26 23:21

Przychodzą: Marek Kusiak (P - Galicja Cisna), Piotr Powroźnik (O - Górnik Wieliczka), Paweł Wtorek (P - Unia Nowa Sarzyna), Damian Juda (Unia Nowa Sarzyna), Emmanuel Udo Udo (?)

Odchodzą: Aldin Hadžić (P - ?), Michał Janicki (N - ?), Sebastian Kęska (P - ?), Prejuce Nakoulma (N - Hetman Zamość, ?), Krzysztof Trela (P - Naprzód Jędrzejów), Stanisław Wierzgacz (B - ?)

~Stachu | 2007-11-27 10:13

Tak oczywiście. Trela odejdzie do jednej z najgorszych drużyn w III lidze.

~H.M | 2007-11-27 10:27

Normalnie macie nasrane w głowach !!!! Mowa o tych \"znawcach\" co dalej nie potrafią pogodzić się z sytuacją trzech wyrzuconych pół roku temu panów. Oni zostali wyrzuceni dlatego iż mieli daleko w dupie wszystkich i między innymi i Nas !!!! Gdyby tak nie było to wystarczyło aby któryś podszedł do Nas i pogadał wtedy wyszło by inaczej , a tak to jebał ich pies !!!! Nie ma co do tego wracać !!!!!!
Co do wyzwisk to zgoda NIE powinno ich być !!!!! Ale od razu zauważalne jest to iż zdecydowana większość ludzi na młynie to bezmózgi !!!! dlaczego ??? Jeden , może dwóch zaczyna .... a reszta za nim mordy drze nie wiedząc co krzyczy !!!!

~OMI | 2007-11-27 11:06

Co do tych bezmozgich na mlynie to sie zgodze. Ale wiem ze swoich informacji ze oni przykladali sie do swojej roboty, moze nie na 100% ale na 80 na pewno! I nie mowicie zeby z wami pogadali bo jak niby mogli to zrobic? Wczasie meczu zebyscie go wyzywali jak przyjdzie? Zastanowcie sie. Jestem ciekawy czego wywalili akorat ich, oni mieli taki wplyw na gre Stalówki? Ożóg akorat wtedy najlepiej sie spisywal(jak nie wiesz to nie odpowiadaj) Kasiak, tez wmiare dobrze sobie radzil, Kusiak tez. Spowodowal karnego, ale czy za to sie wyrzuca z klubu?! Popatrzcie na to z innej perspektywy... Wierzycie tym patałachom mikusiowi i gazetom? Tam pisza jebane pismaki ktore wszystko zmieniają w gowno i nieprawde! Pozdro Stalówka!

~Stal | 2007-11-27 11:18

W środę w hali \\\"Elektryka\\\" w Nisku o godz. 17:00 prawdopodobnie odbędzie się mecz I Ligi siatkówki pomiędzy Resovią a Radomiem. Wstęp 10 zł.

~Nie | 2007-11-27 11:19

Nie bierzcie z Unii Wtorka i Judy (niech tam pograją jeszcze tą rundę i wtedy)

~adamo | 2007-11-27 11:52

Rudej kicie mowimy nie w Stali! A Trela do Jedrzejowa? Niech idzie, Jedrzejow to jego poziom,mamy innych lepszych, Nakoulma wielka gwiazda niech wraca do Hetmana jak uwaza ze tam sie wypromuje, Kusiak do Stali? Ten sam Kusiak ktory w sztafecie tak pieknie sie wypowiadal razem z oslem z Jezowego o kibicach? I zgnoil caly zarzad Stali? Kusiak moze i umiejetnosci ma ale we lbie ma niepokoleji taka prawda.A to moze jeszcze jesli mowa o sprawadzaniu Kusiaka sprowadzmy tez Rybaka i Kasiaka? To sie dopiero zacznie handlowanie i spiskowanie.

~P.K. | 2007-11-27 12:12

adamo - rudy to przynajmniej wiadomo ze nie żyd !!

~chwdp | 2007-11-27 13:44

My tu gadu gadu a nic nie zmienimy !!!
zobaczymy przed rozpoczeciem sezonu jak to wyszło!!!

Braci Się Nie Traci

~Kamil | 2007-11-27 14:10

na nowa runde miec bedziemy nowy zegar !!

wiecej informacji w czwartek w Sztafecie

~adamo | 2007-11-27 15:53

Zegar bedzie nowy, jak to groteskowo brzmi, w klubie ktory wystepuje w 2-giej lidze zamontuja zegar.A inne ekipy biora sie za oswietlenie i murawe a u nas 2 lata zakladaja nowy zegar.3-ci swiat.No ale dobrze ze cos ruszylo.

~91 | 2007-11-27 18:06

Do wszystkich tych co pierdola ze kusiak to sprzedawczyk ... WYPIERDALAC , kurwa przyda sie kusiak to zdecydowany obronca , a ze po kontuzji milkulski kazal mu grac z pelikanem to tylko szukali winnych przez ta kurwe Mikulskiego wypadl z druzny odpierdolcie sie od Mara ;)) MARO JESTESMY Z TOBA!

~o_ | 2007-11-27 18:27

jakby ktos byl zainteresowany takimi rekawiczkami - » LINK dac znac. Dostepne kolory to czarny, ciemnozielony, szary i granatowy. Cena - 40 zł.
gg 8514650
pzdr

~Ktos | 2007-11-27 18:43

Zamknoc pyski buraki.Kusiak to dobry zawodnik i zasluguje na gre w STALI!! nie wyszedl mu jeden mecz po kontuzji a wy odrazu sobie wkrecacie ze sprzedal mecz/POZDRO MAROO

~BadBoys | 2007-11-27 18:51

~sklep | 2007-11-27 19:24

stary otrzasnij sie jakbys pchał je po 20pln to moze i bym wziol ale samoto ze za 40zeta rekawiczki takie cienkie lol

ty moze po 100 one są

~jordache | 2007-11-27 20:22

Maro wracaj do stali, popierdol komentarze co niektorych oszomolow!!!!!!

~P.K. | 2007-11-27 20:23

Do Ktos- zapraszam do lektury 4 newsy nizej. A ci trzej panowie (K.O.K.) sa mile widziani na Hutniczej ale tylko na trybunie krytej pod warunkiem ze kupia bilet.

~tt | 2007-11-27 20:27

~jjj | 2007-11-27 20:36

~Rekawiczki | 2007-11-27 20:45

Ej tyypie ogarnij sie ja takie rekawiczki w angli za funta moge w kazdej chwili kupic ! za 40 zl hahahah smieszny jestesd

~RST | 2007-11-27 22:03

Zdjęcia - DERBY
» LINK

~elo | 2007-11-27 22:08

dokladnie z ta cena za rekawiczki to koles naiwnych szuka,dobrze sie usmialem, i troche mnie zamurowalo na poczatku wiec kliknalem na tego linka co to za rekawiczki musza byc...moze z jakims kaloryferem w srodku...a tu znaczek everlasta heheh...a swoja droga fajnie by bylo kiedys zamowic takie rekawiczki z herbem stalowki ;)

~dddf | 2007-11-28 06:28

ZA niedługo z herbem będziecie chcieli majtki, kalesony itp.

~H.M | 2007-11-28 09:45

10000% RACJA Panowie K.O.K są bardzo mile widziani na trybunach stadionu i oczywiście jak zakupią najdroższe bilety !!!!!!!
I jeszcze do debili co podniecają się tym niby stadionem w tarnobrzegu.
Tak to jakoś się układa wystarczy prześledzić historię iż zawsze powtarzam : zawsze to co robili u Nas to za chwilę i \"za miedzą\" .... A wniosek z tego taki że zawsze oglądają Nasze plecy !!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 35 067 razy
STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 11 060 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 30 796 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 13 265 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.04446