Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kamil Gęśla chce wiosną nadal grać w Stali Stalowa Wola

Kamil Gęśla chce wiosną nadal grać w Stali Stalowa Wola
Jestem przekonany, że zostanę w Stali Stalowa Wola - mówi Kamil Gęśla, utalentowany, 21-letni napastnik. Piłkarz ma złożyć podpis pod nową umową w klubie do końca tego tygodnia.

Gęśla, podobnie jak napastnik drugoligowej Stali Abel Salami, zastrzegł sobie możliwość renegocjacji umowy z klubem w przerwie zimowej. Zawodnik nie chce odchodzić, ale chciałby zostawić sobie „furtkę” w postaci takiego zapisu, że gdyby pojawiła się atrakcyjna oferta dla niego z innego klubu, mógłby bez przeszkód odejść.

- Nie mam propozycji z innego klubu, chcę grać nadal w „Stalówce” - zastrzega Kamil Gęśla. - A zapis o tym, że mógłbym odejść bez przeszkód, chciałbym sobie zostawić „na wszelki wypadek”. Jeżeli jednak podczas moich rozmów w klubie w najbliższych dniach prezes Stali Marek Jarecki nie będzie chciał się zgodzić na takie rozwiązanie, nie będę robił raczej z tego problemu.

Młody napastnik Stali wiosną chce pokazać na co go stać, bo jesienią bywało różnie z jego formą.

Komentarze (76)

~TW Pankracy | 2007-12-4 11:00

Kupię bilety na Euro. Interesują mnie tylko mecze Polaków!
Bardzo dobrze zapłace!

~cr | 2007-12-4 11:47

to zacznij wreszcie grac ,czyt. strzelac, bo czasami wkurzający jestes

~Mmmm.. | 2007-12-4 12:35

No chłopcy ;)
ja głosuje aby został jest popierwsze przystojniakiem a po drugie nawed dobry ;D
więc pozdrawiam :***

~STAL ZKS | 2007-12-4 13:28

gdzie mozna kupic szale stali oprocz tych the firm i pomijajac maraton bo w chwili obecnej tam nie ma a potrzebuje do 6 grudnia dziski za odp!

~Eduardo | 2007-12-4 14:29

~zksstalole | 2007-12-4 15:32

» LINK


glosujcie na plazt 4 bali sie nas włosi teraz Niemcy będą uważać ze zajmą w naszej grupie ostatnie miejsce

~zksstalole | 2007-12-4 15:33

trzeba wejść najpierw w zakładce po lewej EM 2008 tam jest ta ankieta

~sisieq | 2007-12-4 16:05

Jakis leszcz z Motoru na 90minut.pl mówi ze Stalówka jest umoczona i poleci za kupowanie meczy w 2 lidze. Ciekawe co mielismy kupować i za co chyba za bułki albo obiady w Słoneczku.
Kto da więcej je obiad z trenerem i z jednym z obcokrajowców

~RST 1938 | 2007-12-4 18:34

Kurwa Hymn ma byc!

~spec | 2007-12-4 21:49

Wsiąść do pociągu i zostać bandytą szalikowcem.

Szef SDPL w Białymstoku ma ze 3 metry wzrostu, prawą ręką gruchocze policyjne hełmy, a lewą rozwala pociągowe drzwi. Tak wyobrażają sobie Krzysztofa Bila-Jaruzelskiego, od czterech kadencji radnego Białegostoku, czytelnicy m.in. „Faktu” i „Super Expressu” (wydania z 12 listopada 2007 r.), widzowie telewizji oraz internetu. Jaruzelski został zatrzymany przez policję podczas starcia podlaskich kibiców z policją, do którego doszło w Zielonce w nocy z 9 na 10 listopada 2007 r. „Fakt” podkreśla osobisty udział lewicowego macho w zajściach. Polityk własnoręcznie wyłamał drzwi pociągu i wypuścił rozwścieczonych kompanów. Publikację w „Super Expresie” zatytułowano „Jaruzelski jak chuligan” i ozdobiono fotografią.

Podstawą tych doniesień były informacje policji. Zdjęcie zrobiono wbrew woli zainteresowanego w areszcie policyjnym w Wołominie. Gazeta wcale się z tym nie kryje: Warszawa 10 listopada. Areszt policyjny w Wołominie. Radny Krzysztof Bil-Jaruzelski bez paska i sznurówek. Nie zakryto rozpoznawalnej na całym Podlasiu facjaty najskromniejszym paseczkiem.

~spec | 2007-12-4 21:49

Jaruzelski był na meczu z Legią razem z 1200 kibicami Jagiellonii. Podróżowali wynajętym pociągiem, który nie powinien zatrzymywać się na stacjach pośrednich. W drodze do Warszawy stawał co jakiś czas z powodów technicznych. Gdy wracali, zatrzymał się w okolicach Zielonki. Nie wiadomo, czy to wina zdezelowanej lokomotywy, czy któryś z kibiców pociągnął za hamulec.

Stacji pilnowało czterech nieumundurowanych policjantów. Doszło do pyskówki i bójki z nastolatkami. Młody funkcjonariusz strzelił w górę wzywając posiłki. W tym momencie ktoś uderzył go kamieniem w głowę i funkcjonariusz tracąc przytomność oddał niekontrolowany strzał. To wersja policji.

Na peronie z przestrzeloną nogą został 16-letni Karol S. Oprócz radnego miejskiego pociągiem podróżował radny wojewódzki, który jest lekarzem, i wielu innych lokalnych notabli. Doktor natychmiast opatrzył młodocianego. W ocenie policji rana była lekka i niezagrażająca życiu. W rzeczywistości pocisk o 3 mm minął tętnicę udową.

~spec | 2007-12-4 21:50

– Pociąg stał trzy godziny. Podobno czekano na prokuratora – opowiadają kibice. – Zablokowano drzwi wejściowe, nie można było korzystać z toalet, na peronie gromadzili się policjanci. Tym razem 600 tzw. żółwi – w nagolennikach, ochroniaczach, wielowarstwowych mundurach.

– Trzeba negocjować – uznali najbardziej świadomi.

Do negocjacji wysłano Jaruzelskiego. – Wcześniej wypiłem 2 piwa – twierdzi.

Nie wskórał nic, a jak przez okno dostał pałką w okolice oka, natychmiast wrócił do swego przedziału. Po jakimś czasie zrobił się rejwach. Policjanci wpuścili do wagonów gaz, potem sforsowali drzwi.

– Chcieli uzasadnić zranienie Karola S. Gwałtownie szukali „jakiegoś w okularach”, który zaatakował nieumundurowane gliny. Nie mogli go rozpoznać, wzięli więc innych – relacjonują kibole.


Wśród zatrzymanych jedna twarz była dla funkcjonariuszy nad wyraz znajoma. Dupka, który pouczał, że łamią prawo. Tak Jaruzelski trafił do aresztu z formalnym uzasadnieniem zniszczenia mienia i rozpoznaniem „pijany”. Miał we krwi 1 promil alkoholu. Z dokumentacji wynika, że zamierzano go osądzić ekspresowo, w ziobrowe 24 godziny.


Opowiada Jaruzelski: – Była sobota 10 listopada 2007 r., południe. Funkcjonariusz otworzył celę, wywołał mnie po nazwisku. Na korytarzu czekał gość w czerwonej kurtce z wielkim aparatem. „Nie tak z boku, nie. Ustaw się na środku, wyprostuj” – pouczył policjant. Zapytałem o cel. „Niech się domyśli” – poradził. Fotoreporter zrobił kilka ujęć. Potem w taki sam sposób obfotografował zatrzymanych ze mną nastolatków. Nie chciało mi się wierzyć własnym oczom. Jak cywil mógł wejść do aresztu? Korupcja? Układ? Przecież eskortujący nas policjanci musieli pokazać gromadę kwitów, zanim nas wpuścili do środka.

~spec | 2007-12-4 21:50

W niedzielę przesłuchano go jako świadka. Przekonywano, że powinien się przyznać, bo dworcowe kamery zarejestrowały, jak niszczy mienie.

– Pomyślałem: „Jaka cholera?”. Przecież nie wypiłem tyle piwa, żeby stracić pamięć – mówi.

– Dziękujemy, przepraszamy – usłyszał na koniec przesłuchania.

W poniedziałek 12 listopada gazety okrzyknęły go polskim bandytą nr 1.

Policja sądzi, że PKP zażąda ścigania kibiców. Kolej nie czuje się poszkodowana. W umowie ze Stowarzyszeniem Sympatyków Jagiellonii Białystok jest zapis, że wynajmujący pokrywa koszty ewentualnych zniszczeń. W tym przypadku chodzi o ok. 1500 zł. Jak się nieoficjalnie dowiedziałam, wybito jedną szybę, zbito jedną jarzeniówkę i uszkodzono drzwi. Ślady wskazują, że wyłamywano je... od strony peronu. Czyżby zrobili to funkcjonariusze?

Na 6-godzinnym filmie telewizji przemysłowej nie ma śladu po Jaruzelskim.

Po rozmowach z kibolami mam kilka wątpliwości. Czy policjanci wydelegowani do pilnowania pociągu nie powinni być umundurowani, co działa odstraszająco, i doświadczeni, aby nie dać się sprowokować gówniarzom? Czy funkcjonariusz nie za szybko sięgnął po broń? Czy wersja o niekontrolowanym strzale oddanym przez niego w chwili utraty przytomności jest zgodna z faktami? Czy prawdziwe są opowieści kibiców, że policja z zewnątrz przez otwarte okna zagazowała przedziały, i czy takie są polskie normy? I wreszcie jak to jest możliwe, że zatrzymanych, którym nie postawiono żadnych zarzutów, policja traktuje gorzej niż małpy w klatce zmuszając ich do pozowania dla brukowców?

~George | 2007-12-4 22:24

Będę zamawiał tego typu koszulki » LINK
, koszt to 40 złotych w tym już wysyłka, kolor tylko czerwony, bdb jakośći materiał. Rozmiar L i XL. Jak coś to gg 7542756

~90minut | 2007-12-5 14:03

Przychodzą: Marcin Dettlaff (P - Kmita Zabierzów), Marek Kusiak (P - Galicja Cisna), Piotr Powroźnik (O - Górnik Wieliczka), Paweł Wtorek (P - Unia Nowa Sarzyna), Artur Lebioda (Sokół Nisko), Damian Juda (Unia Nowa Sarzyna), Emmanuel Udo Udo (?), Łukasz Zych (Galicja Cisna)

Odchodzą: Aldin Hadžić (P - ?), Michał Janicki (N - ?), Sebastian Kęska (P - ?), Prejuce Nakoulma (N - Hetman Zamość, ?), Krzysztof Trela (P - Naprzód Jędrzejów), Longinus Ifeanyi Uwakwe (P - Wisła Kraków ), Stanisław Wierzgacz (B - ?)

~eeeeee | 2007-12-5 14:49

~sf | 2007-12-5 15:20

To są tylko spekulacje i plotki, jeśli jakiś transfer jest potwierdzony to wtedy jest na zielono lub czerwono np. Janicki. tyle.

~awww | 2007-12-5 15:52

Łukasz Zych!!!????....bez komentarza.

~Ktos | 2007-12-5 16:26

Przychodzą: Alo Bärengrub (O - FC Flora Tallin), Adrian Basta (O - Kolejarz Stróże), Tomasz Dawidowski (N - powrót po kontuzji), Tomasz Frankowski (N - brak klubu), Damian Gorawski (P - FK Moskwa), Grzegorz Kmiecik (N - Zagłębie Sosnowiec), Jacek Krzynówek (P - VfL Wolfsburg), Longinus Ifeanyi Uwakwe (P - Stal Stalowa Wola) , Norbert Varga (P - FC UTA (Arad)), Adán Jonathan Vergara Villagra (Unión Española), Jarmo Ahjupera (FC Flora Tallin) , Lukáš Magera (FC Baník Ostrawa)

Tak do Wisły przychodzi również Jacek Krzynówek ? i Dawidowski który wraca po kontuzji.. ale czytajcie uważnie że Wisła buduje teraz ekipe na LM i rozwiązują kontrakty z piłkarzami z których nie korzystają bo taki Dawidowski przez jeden sezon bierze za nic 650 tyś zł .. ehh ktoś jakiś brukowiec jak Fakt coś napisze a na 90minut.pl po prostu wpisują to w rubryki jak Przychodzą czy Odchodzą bo w rubryce Odchodzą jest napisane że odchodzi Brożek z Wisły, a Wisła buduje drużynę na LM co pisałem wyżej już więc nie wierzcie we wszytko co piszą itd.

Pozdrawiam :)) Będzie dobrze

~cfgfdg | 2007-12-5 17:10

» LINK
Ktos taki powinien krecic u nas mlynem :D:D

~bubel | 2007-12-5 17:59

jezu cioły ale sie wy sracie tym Ułakłe, odejdize to odejdzie,wielka mi strata,wiedzialem ze jego pchaja do rezerw :) bo umijetnosci posiada na 3-cią lige,ten z Hetmanka prezesunio tak samo,odejdą to przyjdzie ktoś inny i nie jarajcie sie zbyt wcześnie

~asdf | 2007-12-5 20:43

» LINK takie cos powinno bys w stalowej na meczu

~doasdf | 2007-12-5 21:08

zajebiste to jest :)

~ja | 2007-12-5 21:10

nie jaki koles ksywa: NIEKUMATY wrzucil kiedys na forum /mp3/ » LINK link juz nie dziala a czy mogłby ktos wrzucic ta nute jeszcze raz :D

~kibolll !! | 2007-12-5 21:54

DZIS !!!!!!!!!!! NA \\\'\\\'\\\'DISCOVERY SCIENCE\\\'\\\'\\\' o 2300 PROGRAM WOJNY STADIONOWE OD SRODKA!!!!! ZAJEBISTE !!!

~STAL | 2007-12-6 16:23

~STAL | 2007-12-6 16:25

Dzisiaj urodziny Kusiaka. Maro wszystkiego najlepszego

~91 | 2007-12-6 19:08

Wszyystkiego naj dla maraa :D

~zioom | 2007-12-6 19:38

do ja: link działa tylko musisz zainstalować najnowszą wersji Adobe Flash Player 9 !!! :] sam sprawdzałem i wszystko działa!!

~jastkowice | 2007-12-6 20:13

co do tego filmu z turcji:D
wyobraźcie sobie jak krotoszyński tak chodzi :D
bo ja jakoś nie mogę:P

~asdf | 2007-12-6 20:20

to każdy inny kibic moze wejsc na srodek murawy i zrobic cos takiego

~BartekStW | 2007-12-6 23:31

a na 90 minutach w transferach 2 ligi pisze ze naszym Uwakwe interesuje sie Wisla Krakow...czy moze ktos wie czy Longinus przedluzyl ze Stalowka kontrakt do konca sezonu??? Pozdro:)

~2łoty | 2007-12-7 08:07

Uwakwe ma kontrakt na cały sezon, bo o tylko taki podpisał z tych nowych piłkarzy...

~sisieq | 2007-12-7 09:04

Ja bym chcial, zeby przyszedł do Stali Piotrek Ćwielong, z Wisly Kraków, w ekstraklasie nie gra, a jest na liście do wypożyczenia. Może udało by się nam go ściągnąć. Przecież Stalówka potrzebuje napadziora, a nie będziemy musieli mu płacić, pełnych jego poborów. Chyba nas na niego stać. Co sądzicie

~kijek | 2007-12-7 11:52

1 nie stac nas na niego
2 zarabial by tyle co 2-3 naszych zawodnikow
3 Lach chce zawopdnikow z rejony zaby nie musieli im fundowac lokum
4 jak pujdzie do 2 ligi to napewno nie do nas bo interesuje sie nim lechia i jeszcze pare klubow
5 NIe potrzebujemy napadziora typie

~Kruku | 2007-12-7 12:00

w Przeglądzie Sportowym pisało, że Czerwiec go podglądał i że Wisła jest zainteresowana Uwakfe

~Happy | 2007-12-7 13:22

~tiger | 2007-12-7 14:27

Przychodzą: Marcin Dettlaff (P - Kmita Zabierzów), Marek Kusiak (P - Galicja Cisna), Piotr Powroźnik (O - Górnik Wieliczka), Paweł Wtorek (P - Unia Nowa Sarzyna), Artur Lebioda (Sokół Nisko), Damian Juda (Unia Nowa Sarzyna), Emmanuel Udo Udo (?), Łukasz Zych (Galicja Cisna)

Odchodzą: Aldin Hadžić (P - ?), Michał Janicki (N - ?), Sebastian Kęska (P - ?), Prejuce Nakoulma (N - Hetman Zamość, ?), Krzysztof Trela (P - Naprzód Jędrzejów), Longinus Ifeanyi Uwakwe (P - Wisła Kraków), Stanisław Wierzgacz (B -

szcerze mówiąc niewiem ile jest w tym prawdy

~STAL | 2007-12-7 15:59

~STAL | 2007-12-7 16:02

usunac%20

~fan | 2007-12-7 16:18

» LINK


patrzcie jak kolesiowi z Groclinu frajersko zabrali szalik ;O

~Elo | 2007-12-7 16:36

Kurwa Ameryki nie odkryłeś. Człowieku takie pierdoły to na allegro. Elo

~OZP | 2007-12-7 17:07

Dwóch piłkarzy z trzecioligowego Górnika Wieliczka znalazło się na celowniku drugoligowej Stali Stalowa Wola. To obrońca Bartłomiej Piszczek i pomocnik Krzysztof Lipecki.

Na razie to tylko przymiarki, ale obaj zawodnicy mogliby okazać się dla „Stalówki” przydatni nie tylko w perspektywie tego sezonu i walki o utrzymanie w drugiej lidze w rundzie wiosennej. Zarówno Piszczek, jak i Lipecki mają po 26 lat i gdyby podpisali umowy z naszym klubem na dłużej, mieliby szansę zaistnieć w nowej pierwszej lidze, gdyby Stal zapewniła sobie utrzymanie. Ci piłkarze są jednak także w kręgu zainteresowań trzecioligowego Kolejarza Stróże, klubu na tyle zamożnego, że może im zaoferować wysokie pensje. Na razie o nazwiskach nowych piłkarzy, którzy mogą zjawić się w naszym zespole, nie chce mówić prezes stalowowolskiego klubu Marek Jarecki.

- Przyznaję, że są zawodnicy, którzy sami do nas dzwonią i chcieliby grać w Stali - mówi Marek Jarecki. - I być może, jeżeli uda się nam dojść do porozumienia, znajdą się w składzie naszego zespołu piłkarze, którzy będą niespodzianką dla kibiców

~heh | 2007-12-7 19:44

Ach ci Osadnicy Z Poniatowskiego
HWDOZP

Kiedy bedzie zegar?

~PPP | 2007-12-7 20:40

ales zazdrosny :D

~hmm | 2007-12-7 20:48

Ciekwae co to za zawodnicy chca u nas grac hmmm

~do wyzej ;] | 2007-12-7 22:01

ja moge zagrac nawet za 600 zl mies :P

~ekipa \\\\ | 2007-12-7 23:23

jebaj Sie Suko Od OZP ci Cos Nie PSuje InTernTow Hooliganie Siedz Na Pizdzie osrancu . OZP.SkarpA.ave

~kustyk | 2007-12-8 03:03

witam i pozdrawiam.ma pytanko?? jak moglbym dostac koszulke stali i ile by kosztowala bo chcialbym w niej bronic tu za granica i reprezentowac nasz klub. pozdrowionka tomasz kuziora

~aSDDSa | 2007-12-8 09:26

do wyzej

Koszulki Stalówki mozna kupic w maratonie na hali

pozdrawiam

~Maciek | 2007-12-8 09:52

Siema Kustyk!! Co z Toba? Gdzie jestes za granicą ?

~kustyk | 2007-12-8 13:13

no jestem na florydzie i gram tu w amatorskiej druzynie kolo tampy.pozdrowionka

~Maciek | 2007-12-8 14:19

No to mam nadzieje, że (chociaż amatorsko) tam nas godnie reprezentujesz. Pamiętam jak jeszcze broniłeś u nas w juniorach - dobrze, że nie zapominasz o naszej Stali. Pozdrawiam

~awtok | 2007-12-8 16:14

Pozdro dla całej ekipy z DVD z Krakowa

~asDDSa | 2007-12-8 16:47

> > Prześlij dalej po sieci
> > Zróbmy kawał Włochom .... Na włoskiej stronie prestiżowej gazety
> > LaGazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Włosi boja sie
> > najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miała 0,9 % i była na końcu!
> > Glosujcie na Polskę, niech sie Włosi zdziwią
> > » LINK

~Mikołaj | 2007-12-8 18:54

Dziekuje za życzenia. Marek Kusiak

~asudhasi | 2007-12-8 18:55

jak kosz bo zapomnialem ze mecz dzisiaj..

~wierny kibic | 2007-12-8 19:02

101:70

~sf | 2007-12-8 23:03

Łosie, ci Arabowie to nie z Turcji tylko kibice klubu Zamalek z Afryki.

~zks | 2007-12-9 00:53

fajny mecz kosz

~stal | 2007-12-9 00:54

salami najtansze jest w tesco

~stal | 2007-12-9 00:54

salami najtansze jest w tesco

~kawalarz | 2007-12-9 09:56

salami jest najtansze w tesco a ułakłe w mięsnym i ze stołkiem na użycie viagry i myślenie o ajnsztajnie

~hmm | 2007-12-9 10:34

kawalarz ??? Chyba rasista....brzydze sie takimi kawałami jak i tworcami.

~czysciciel | 2007-12-9 13:34

Precz z Rasizmem ,czarnoskórzy są jednymi z najlepszych piłkarzy Stali a tu jakis pajac ich obraza :/

SZACUNEK DLA CZARNOSKóRYCH ,oni tez są normalnymi ludzmi !!!

~fan | 2007-12-9 19:28

~ehe | 2007-12-9 19:41

Jezeli Salami i Gęśla nie złapią kontuzji to może z nich być pożytek :). Jeszcze mamy Pałkusa, najskuteczniejszego zawodnika rundy wiosennej :D

Napastniakow mamy, obrone tez w miare...no mozna 1 doswiadczonego i 1 jakiegos mlodego z regionu sciagnac.
Najgorzej jest z pomocą...nie ma drugiego skrzydłowego...jest tylko Iwanicki....no i środek....nie mamy rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia.

~tyrytyry | 2007-12-9 20:42

na pomoc by sie nadawał wojtek sobiło z Sokoła Nisko ! dobry technicznie , szybki

~GST | 2007-12-9 20:51

Rasizm.........jak to ciekawie i pięknie brzmi:)Salami w tesco najtansze...:D Pozdro Dla AFR i HSB 88 Stalowka & Raków!

~krak | 2007-12-9 21:19

Salami odchodzi raczej napewno jesli nie zgodza sie dac mu 5 tys zl....czyli 2 razy tyle, a nie dadza, bo zarabial by wtedy najwiecej. Chrapke ma na niego Mikulski i Kmita... wiec trzeba tez rozgladac sie za napadziorem. Szkoda ze Jablonski dogadal sie juz z Poniatowa... Szkoda tego chlopka na 4 lige, i upadla sprawda transferu Judy, tak wiec mamy maly problem, ale mysle ze w styczniu zostanie on rozwiazany przez trenera Lacha. A co do rasistow powyzej to najlepiej tego nie komentowac, bo dzieci sie podjaraja. Precz z ciemnogrodem
Stalowka & Racovia & Sovia
Braci sie nie traci

~energetyk | 2007-12-9 21:21

Kamilku nie zwracaj uwagi na te bezdennie glupawe wpisy! Jestes naprawde dobrym kopaczem i ja ci kibicuje z calego serca!!!!!

~do pedalka | 2007-12-9 22:07

Co ty jestes pedalem ze mowisz Kamilku ogarnij sie, do rasistow wypierdalac lamusy kurwa rasisci a co takiego robicie ze niby jestescie skinheadami co ? naklejacie wlepki czy golicie glowe na lyso czy moze tylko sluchacie tej muzyki ogladnijcie sobie amreican history X albo fanatyka to zobaczycie jak to jest byc \" hahah rasista \" goncie sie

~BZC Banda | 2007-12-9 22:47

Jebać murzyna Stalówka biała drużyna!

Naszym wzorem jest Rudolf Hess!

~zzzz | 2007-12-9 23:36

do BZC Banda: chlopie nie pisz takich rzeczy bo za to do paki sie idzie

~ave | 2007-12-10 09:51

» LINK

mozna dodac ;>

~www | 2007-12-24 15:06

ssssss

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski
2023-06-04, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola

Sokół Sieniawa             Stal Stalowa Wola

0 : 4

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Stal Stalowa Wola 31 20-5-6 65
2 Wieczysta Kraków 31 18-7-6 61
3 Avia Świdnik 31 16-11-4 59
4 KSZO Ostrowiec Św 31 16-7-8 55
5 Cracovia II 31 15-5-11 50
6 Wisłoka Dębica 31 14-7-10 49
7 Podlasie Biała Podlaska 31 12-12-7 48
8 Czarni Połaniec 31 14-2-15 44
9 Sokół Sieniawa 31 13-4-14 43
10 Orlęta Radzyń Podlaski 31 13-4-14 43
11 Korona II Kielce 31 10-9-12 39
12 Podhale Nowy Targ 31 11-6-14 39
13 ŁKS Łagów 31 11-4-16 37
14 KS Wiązownica 31 10-6-15 36
15 Unia Tarnów 31 8-9-14 33
16 Chełmianka Chełm 31 7-10-14 31
17 Wisła Sandomierz 31 7-6-18 27
18 Lublinianka Lublin 31 6-2-23 20

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
Avia Świdnik 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 10 076 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 27 487 razy
STAL - Wisła Płock (2:0)
2008-05-03
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 69 034 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 64 911 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.00861
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |