Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola szuka zawodników

Stal Stalowa Wola szuka zawodników

Trener Łach szuka nowych graczy w swoim otoczeniu, Gęśla przedłuży kontrakt ze Stalą Stalowa Wola w tym tygodniu.

Krzysztof Lipecki i Bartłomiej Piszczek z Górnika Wieliczka oraz Marcin Dettlaff i Sebastian Kurowski z Kmity Zabierzów są w kręgu zainteresowania trenera drugoligowej Stali Stalowa Wola, Władysława Łacha.

Lipecki, 26 - letni środkowy pomocnik Górnika, który jest wychowankiem Stali Nowa Dęba był w kręgu zainteresowania "stalówki” już za kadencji trenera Sławomira Adamusa, ale wtedy podobno chciał za dużo pieniędzy. Teraz może być łatwiej.



 

W Krakowie Lipecki skończył studia i uczy w szkole. Do Górnika przyszedł przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu z Hutnika Kraków wraz z trenerem Robertem Kasperczykiem.

Obecnie jest zdecydowany odejść, a do Stali mógłby przejść za darmo. Problem w tym, że nie jest to jedyna oferta dla tego gracza.

- Potwierdzam zainteresowanie trenera Łacha moją osobą, ale mam też inne propozycje. Nie ukrywam, że myślę o powrocie w rodzinne strony, ale to gdzie ostatecznie będę występować, powinno rozstrzygnąć się najpóźniej do świąt - mówi Lipecki.

Jego kandydaturą poważnie zainteresowany był m.in. Kolejarz Stróże, ale według naszych informacji, trzecioligowcy zrezygnowali już z niego.

Mierzący 191 cm Piszczek jest rówieśnikiem Lipeckiego i gra na pozycji środkowego obrońcy, a takiego gracza Stal potrzebuje. Dobrze jego możliwości zna trener Łach, pod którego kierunkiem Piszczek trenował w Górniku przez półtora roku.

Za przyjściem Piszczka do Stalowej Woli przemawia także i to, że ma tutaj rodzinę (z hutniczego miasta pochodzi jego żona), dlatego na pewno byłoby mu łatwiej zmienić klimat. Do Stali nie odejdzie raczej za darmo, bowiem jeszcze przez pół roku wiąże go umowa z Górnikiem.

Do Stalowej Woli ma powrócić z Kmity Zabierzów, Marcin Dettlaff, 23-letni lewy pomocnik, którego ściągnął na początku tego roku z ŁKS-u, trener Adamus. W Stali, Dettlaff nie zachwycał, ale trzeba zaznaczyć, że długo chorował i zagrał dopiero w sześciu ostatnich meczach ligowych oraz w zwycięskich barażach o utrzymanie z Kolejarzem Stróże. Z tego względu trudno go jednoznacznie oceniać.

Do Kmity, Dettlatt trafił dopiero w trakcie tego sezonu i zagrał w jego dziewięciu meczach, w tym trzy razy wychodził w pierwszym składzie, Trener Albin Mikulski zrezygnował z niego w trakcie letniej przerwy, ale teraz temat powrócił.

20 - letni Kurowski, który jest wychowankiem Glinika Gorlice miał grać w Stali od początku sezonu, ale tuż przed jego rozpoczęciem niespodziewanie zrezygnował z jego usług Mikulski. Kurowski znalazł sobie miejsce w Kmicie, ale grał mało, wchodząc na boisko tylko z pozycji rezerwowego.

W tym tygodniu kontrakt ze Stalą ma przedłużyć napastnik Kamil Gęśla.

- Jestem zdecydowany na grę w Stali. W tym celu spotkam się z prezesem Markiem Jareckim i do końca tygodnia powinienem uzgodnić warunki moich dalszych występów w Stali - mówi Gęśla.

Dalej w zawieszeniu jest przyszłość innego napastnika Stali, Abla Salamiego, który chciałby zarabiać więcej i nie wiadomo czy nie opuści klubu w zimowej przerwie.

Komentarze (35)

~cr | 2007-12-10 14:17

A Drabik, Kasiak- to co??? nie łaska?!- to swoje chlopaki, waleczni jak rycerze

~.... | 2007-12-10 14:18

nikt niec niemowil o kasiaku gamoniu ;)

~cr | 2007-12-10 14:20

Ja mowie durniu- czytac nie umiesz

~krak | 2007-12-10 14:25

Kasiak niech juz skonczy kariere dla dobra ogolu
By zylo sie lepiej! Wszystkim!

~mycha | 2007-12-10 15:08

a Dołgań z BudoInstalu?

~xyz | 2007-12-10 16:52

ja mam takie pytanko... czy szaliki \"stalowka the firm\" bedzie jeszcze mozna kupic po nowym roku jakos? i czy sa jakies vlepki stali w obiegu?

~zks | 2007-12-10 17:08

Elo sprzedam szalik Stali!! tanio

~TheFirm | 2007-12-10 17:44

~Total | 2007-12-10 18:15

Ekstra rzut Pawła Pydycha w meczu ze Zniczem Jarosław
» LINK
Budowa obwodnicy
» LINK

~cd | 2007-12-10 18:40

~.. | 2007-12-10 18:45

~GK | 2007-12-10 19:29

~stalowka | 2007-12-10 20:52

siema... pisze do wszystkich siarkowców którzy sie tutaj wpisują pozdrowienia dla was za to ze okradacie dzieci z szalików stalówki...do nikogo innego nie podbijecie tylko okradacie dzieci 12-14 letnie hahaha parodia

~brac kogos!! | 2007-12-11 00:00

Zarząd I-ligowego Zagłębia Sosnowiec podjął rozmowy w sprawie rozwiązania kontraktów z kilkoma piłkarzami reprezentującymi barwy klubu w minionej rundzie.

Wśród niechcianych w sosnowieckim zespole znaleźli się: Krystian Prymula, Dariusz Kozubek, Jacek Paczkowski, Jarosław Białek, Grzegorz Kmiecik, Admir Adžem, Grzegorz Kaliciak, Jacek Berensztajn oraz Jarosław Piątkowski.

~Malolat:) | 2007-12-11 08:25

Moze jestem malolatem ale takiemu pedalkowi z Siarki sie nie dam! Szalik chcieli to kite wydarlem i po sprawie!
Jebac tych frajerow!

~do xyz | 2007-12-11 10:36

Szalikow juz nie bedzie mozna kupic po nowym roku bo po prostu zostana wysprzedane.

~Stalowka | 2007-12-11 10:53

Kupie szalik Podkarpackiej Osmiornicy ! sprzedam szalik
Stali !

~Kibic | 2007-12-11 12:13

Dzisiaj obchodzi 23 urodziny Tomasz Pajak :) wszystkiego najlepszego

~xyz | 2007-12-11 12:15

..to sie mowi trudno..teraz nie kupilam bo debet na koncie ;p..

~Marcin27 | 2007-12-11 13:12

Wielu jest osob madrze wypowiadjace sie tutaj np Mijagi czy inni ktorych komentarze wywazone i madre sa.Ale jest kwestia kto odchodzi z zespolu??? Mam nadzieje ze trener w koncu w rundzie postawi na mlodych?? Wroci Telka,Juda,Karasiewicz Pająk czy Więckowski.Nie potrzebujemy Uwekwe??? A więc będzie połaczenie starszych Wietecha,Wieprzęć,Krawiec czy Pałkus z młodymi: Gąśla,Telka,Stręciwilk,Wierzgacz,Gilar,Drabik,Pają k,Karasiewicz,Juda,Drozd czy Więckowski.I to może sie utworzyć wspaniały i mocny zespół??? JNie trzeba kupować murzynów cyz gwiazdy jak mamy zdolnych młodych utalentowanych wychowanków co wyżej wymieniłem???.NA nich trzeba stawiać bo to przyszłosc Stali, w rundzie wiosennej przedstawie teraz plany jakie musza być wykoane w drużynie żeby druzyna grałą bardzo ładnie, można odbyc trenigi u siebie na boiskahc obok i sparingi z drużynami z regionu nawet na śniegu?? Mogą być na boiskach obok stadionu,bo w zimie bedzie na śniegu chyba jak zima będzie.To są moje rady jak przygotować zespół do rundy wiosennej?? Grając sparingi z drużynami.A zobacyzcie że i tak będzie dobrze i w maju już Stal wita lidera???

~football | 2007-12-11 14:19

moim zdaniem to gdy odejdzie Salmi to kto będzie strzelał bramki kamil Gęśla nie więrzę żeby tych bramek strzelił przynajmniej 7 , 8 a Salami byłby w stanie trzeba kupic napastnika i dac mu troche wi.ęcej pieniędzy. Jak dla mnie to trzeba wymienić wielu graczy

~Do marcin 27 | 2007-12-11 14:44

No faktycznie Drozd co junior prawie koles ma 30 na karku dokladnie 29 lat

~Kibic | 2007-12-11 15:02

Wszystkiego najlepszego dla Pajaczka od kibicow z Młyna !!!!

~RST 1938 | 2007-12-11 16:03

Nie wydaje sie wam ze Mijagi 26, Damian 22, Marcin 27 to ta sama osoba?! Bo mi sie tak wydaje!

~stal | 2007-12-11 19:49

siema zrobiłem nowy filmik o stalowce mi sie wydaje fajny
» LINK

~Nigdy | 2007-12-11 20:24

Zapomnijcie o Judzie. Zostaje w Uni

~kijek | 2007-12-11 22:42

widze ze ten pedal mijagi skurwysyn 27 wrocil
dla twojego przpomnienia drozd to emeryt i drewniak szmaciazu bo juz mi brakuje slow do ciebie

~dostal | 2007-12-11 22:44

czlowieku wiesz co to filmik? nagranie a nie jakas prezentacja fotek ....

~Elmundo | 2007-12-12 01:03

Nie przesadzajcie z Pajaczkiem. Tu trzeba pilkarzy na II lige, a nie na ilosc. Niech zarzad dziala i szuka.

~Okulickiego | 2007-12-12 08:12

Do wyżej....
Zarząd buahahahahahah to niech poszuka sobie nowej siedziby bo jak na razie to jesteśmy klubem bezdomnym. I nie chodzi oto aby wyklinać Duszyńskiego czy kogokolwiek z Mosir-u. a bezmózgowie pseudo-zarządu z Jareckim i Żakiem na czele. Wiedząc że klub nie ma obiektów siedzą sobie w najlepsze i nic nie robią ... Panowie przykro to mówić ale Pralnia w Wodexie was czeka !!!!! Skoro obiekty są Mosiru to przestańcie narzekać a waźcie się za robotę !!!!! Salami chce więcej to k...wa na co czekacie ? Gdzie jest ten sponsor ??? Ten Zarząd to prowizorka !!!! najlepiej siedzieć i narzekać a durni kibice , uwierzą że to nie my są źli !!! Nie my !!!! to oni Mosir Duszyński to cały świat się przeciw nam zajebistym działaczą (do flaszki) obrócił.
Robicie z siebie pośmiewisko i tanią pożywkę dla pismaków z echa dnia !!! Co raz bardziej dopuszczają do sytuacji \" Klub ma obchody 70-lecia. i w nagrodę od Zarządu przenosi się do Pralni. \" A przecież nie tak miało być !!! Robimy coś z tym ??? Czy zostawiamy niech dalej będzie prowizorka ...
To Pytanie do tych co mają najwięcej do powiedzenia szczególnie dla bujających w obłokach .

~kkk | 2007-12-13 10:58

do wyzej powiedz po co mosirowi te pomieszczenia zeby 1 basenem zarzadzac?? aha i pomysl skad on ma te budynki i do czego mialy sluzyc??:> skonczyles szkole jakas??:> tak z ciekawosci pytam

~... | 2007-12-14 08:55

Do kkk do zobaczenia na zbiórce mam nadzieje że równie zdecydowanie pojawisz się na niej i wtedy porozmawiasz sobie z Okulickiego i dowiesz się o szkołach i nie tylko a teraz póki co to zapoznaj się z planem lekcji na dziś ...

~L-zak | 2007-12-14 10:05

K.Lipecki na 99% w naszym ukochanym MOTORZE-Zaklików zawsze z Motorem

~Ania | 2007-12-14 14:48

Wierzę, ze z Kurowskiego będziecie mieć niezły pozytek! Szkoda, ze nie dostawał szans w Kmicie, bo zasłużył na zaufanie!

~ssss | 2007-12-24 14:56

ssssssss

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 355 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 500 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 21 729 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 18 863 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03242