Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - spółka albo amatorstwo

Stal Stalowa Wola - spółka albo amatorstwo

Prezes Stali Stalowa Wola, Marek Jarecki, ostrzega, że klub nie jest w stanie funkcjonować na obecnych zasadach.
Jeżeli sytuacja się nie zmieni, nie będzie w Stali niebawem sportu zawodowego, a tylko amatorski - ostrzega Marek Jarecki, prezes klubu ze Stalowej Woli. Przekonuje, że klub nie może dalej funkcjonować na obecnych zasadach, a ratunkiem jest dla niego utworzenie sportowej spółki akcyjnej.

PLAC SIĘ KURCZY
Klub przygotował odpowiednie dokumenty, listy intencyjne, akty notarialne i zamierza zwrócić się do firm z propozycją utworzenia spółki akcyjnej. A także o wsparcie do władz miasta.

- To niemożliwe, by ciężar finansowania klubu spoczywał nadal na 250 pracownikach Wodexu, spółki w której klub ma większość udziałów - mówił Marek Jarecki na zwołanej wczoraj konferencji prasowej. - To zakład pracy chronionej, pracują w niej osoby z grupą inwalidzką. Mówi się też, że klub ma plac targowy i ma się nim rządzić. Tyle że wcale nie mamy z tego wielkich pieniędzy, tym bardziej że ten plac coraz bardziej się kurczy, bo odbierane są nam kolejne miejsca pod nowe inwestycje. Nie jesteśmy w stanie funkcjonować nadal na tych zasadach, utrzymać zawodowych drużyn piłki nożnej i koszykówki.
PIĘTNAŚCIE PROCENT
Były prezes Stali, a obecnie Wodexu Bronisław Żak dodaje, że jego spółka musi funkcjonować w normalnych warunkach rynkowych, konkurować z innymi firmami, które nie są obciążone koniecznością wspierania jakiegokolwiek klubu.

- Niestety, nie mamy "kopalni pieniędzy” - mówił Bronisław Żak. - Stal to klub, który był już "na zakręcie” i wyszedł z kłopotów. Tu będzie więc nadal sport, ale może już być nie na takim poziomie, jak obecnie.

Klub przedstawi swoją ofertę firmom, skieruje do nich zaproszenia do utworzenia spółki akcyjnej. Efekt pozostaje jednak niewiadomą. Stal próbowała pozyskać sponsorów, ale bez większych rezultatów. Nie było specjalnego odzewu na propozycje współpracy w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, oddalona została perspektywa współpracy z inwestującą na terenie huty firmą Złomrex. Choć prowadzone były z nią rozmowy, to konkretnej odpowiedzi nie ma do tej pory.

- Przez ostatnie pięć lat jakoś dawaliśmy sobie radę - mówi Marek Jarecki. - Chociaż Stal przestała sponsorować huta, nie było pieniędzy z Canal Plus. Są firmy, które nas wspierają, ale to piętnaście procent naszego budżetu. Jeżeli nie znajdziemy partnerów - a tym proponujemy udział w rządzeniu klubem, reklamę, klub może nosić też nawet nazwę firmy obok nazwy Stal - to może nie być w naszym klubie już zespołu piłkarskiego czy koszykówki na obecnym poziomie, bo to są coraz większe koszty. A nas na to dłużej nie stać.

Komentarze (116)

~gul | 2007-12-19 10:14

no i dobra , jest gitara

~... | 2007-12-19 10:14

no to sie zaczyna :/ zanmiedługo nasz klub niestety zbankrutuje jezeli nie znajdziemy sponsora strategicznego:/ Nie moze sie to stac nie wyobrazam sobie aby w stalowej woli nie było profesjonalnej piłki noznej nie mowie juz nawet o 2 lidze ale zeby nawet w 3:/... smutna perspektywa ale wierze ze znajdą się ludzie(firmy) które zainwestują w nasz klub... zarząd z tego co czytałem daje bardzo dobrą propozycje...Reklamy, ludzi w zarządzie, nazwe firmy przed nazwą Stal... to jest naprawde bardzo dobra propozycja mam nadzieje ze znajdzie się jakas firma która wesprze Sport w Stalowej Woli... i mysle ze wszyscy kibice STalówki chcą tego samego i będą wdzięczni kazej firmie która uratuje nasz Klub przed bankructwem.
Nie musze przypominac ze w 2008 nasz klub obchodzi 70 lecie istnienia i oby ta rocznica była radosna a nie...
Pozdro dla najwierniejszych!! STALÓWKA

~\"\"\"\" | 2007-12-19 10:24

oprocz reklamy, nazwy i ludzi w zarzadzie trzeba caly stary zarzad wyjebac. Bo jak pierdzi stolki zostana to napewno nie ulatwia zarzadzania klubem. Zreszta moze i dlatego nie ma odzewu od roznych firm bo pewne dziadki musza zostac ???? nie bede sie domyslal to tylko moje zdanie. Pozdrawiam !!!

Stalówka !!!

~niee | 2007-12-19 12:27

Żak ty huju jak cie na miescie spotkam to cie zajebie golymi rekami kurwo niemyta.
do puki nie odczepimy sie od Wodexu NIE BEDZIE INNYCH SPONSOROW A TYM BARDZIEJ SSA NIESTEY!

~moze tak | 2007-12-19 12:55

Może jakiś list z podpisami... Złomrex byłby świetny do sponsorowania bo to potężna firma, a taka reklama byłaby dla nich cenna.

~Damian22STW | 2007-12-19 13:16

już od kilku lat pisze na tym forum że dopóki w Stalówce rządzić będą dziadki to będzie dalej takie pieprzenie jak jest teraz.
Jestem chętny do zajmowania się sprawami marketingu w klubie. Kształcę się w tym kierunku i mam już troszkę doświadczenia nabytego w tym kierunku. pozdrawiam wszystkich kibiców STW.

~Do niee | 2007-12-19 13:27

Człowieku lecz się. Gdyby nie Wodex i pan Żak to pewnie dziś walczyli byśmy o punkty z Siarką na czwartoligowych boiskach. Jeśli tylko znajdą się chętni na sponsorowanie Stalówki i chętni do utworzenia SSA, myślę ze Żak chętnie zrezygnuje z wykładania pieniędzy wypracowanych przez jego spółkę ! Dla niego to żaden interes. Pretensje można mieć: do \\\"kibiców\\\" , którym nie chce się przyjść na mecz. Wiadomo większa frekwencja, większe zainteresowanie firm. Nie rozumiem tego, że pretensje są do jedynej firmy, która wykłada konkretne pieniądze na Nasz Klub. Miejmy pretensje do innych, którzy nie wkładają ani grosza albo wykładają śmieszne pieniądze i nazywają siebie \\\"sponsorami\\\".
Pozdro dla prawdziwych kibiców Stalówki !!

~kk | 2007-12-19 14:37

kupie pasiaka stalówki !

~Do niee | 2007-12-19 14:51

Jak słysze takich znawców jak ty to mi sie zygac chce, kurwa czytasz artykul i co pisze ze kto daje cale pieniadze, ze dzieki komu klub jakos funkcjonuje, jak nie widzisz jak kurwa wyglada cala polska pilka to nie pierdol !!

~xyz | 2007-12-19 15:12

ehh... mnie to guzik obchodzi skad sie bierze kasa .. byle by byla bo nie wyobrazam sobie stali jako klubu amatorskiego.. :|

~aaaaa | 2007-12-19 15:52

Bramkarze: Marcin Juszczyk, Łukasz Jarosiński.

Obrońcy: Marcin Grochowski, Przemysław Rygielski, Mikołaj Kałuda, Adam Kokoszka, Michael Thwaite, Radosław Jacek, Bartosz Rosłoń, Mateusz Kowalski, Mariusz Magiera.

Pomocnicy: Dawid Kubowicz, Jacob Burns.

Napastnicy: Patryk Małecki, Piotr Ćwielong, Tomasz Dawidowski, Paweł Smółka, Przemysław Szabat.

To są piłkarze ktorych wisła krakow chce sie szybko pozbyc. BRAC ICH
!

~sf | 2007-12-19 16:00

do aaaaa: tak kur*wa bierzmy Burnsa i Ćwielonga razem bedą zarabiać tyle co reszta naszego zespołu. Ale co tam bierzmy ich!!! ŁACH masz kontakty w krakowie bierz ich!!! albo w ogóle wywalmy reszte naszego składu i niech we dwóch grają.

~Okulickiego | 2007-12-19 16:10

SSA może powstać tylko wtedy gdy RAZ NA ZAWSZE !!!!!!!!!! panowie z pseudo-zarządu oraz ich wierne przydupasy czyli ci co zawsze dużo gadają a ich roboty nie widać. ODPIERDOLĄ się od klubu !!!!! Dobra byli kiedyś świetni ale te czasy się skończyły więc proponuję rozdzielić sekcję piłki nożnej i kosza a potem całość udziałów czyli wielkie \"0\" czyt. ZERO (bo tyle ma klub) oddać za 1zł. komukolwiek byle by chciał dalej kontynuować to co jakimś cudem wypracowali SPORTOWCY KLUBU STAL STALOWA WOLA ( nie zarząd, nie miasto, nie jacyś tam byli ludzie co byli i się zbyli )
I jeszcze jedno !!!
APEL do NAS
Zróbmy coś bo ci ludzie to rozwalą a potem rozłożą ręce i powiedzą \" No tyle byliśmy wstanie zdziałać....czyli nic \" !!!!!

~H5N1 | 2007-12-19 16:18

My możemy jedynie co to pisać komentarze, tym za przeproszeniem kurwom z zarządu nie zależy na tym jak klub stoi, jaki jest poziom futbolu w nim tylko comiesięczna wypłata ich interesuje. Mają w dupie nas kibiców i w szczególności piłkarzy. Chcą SSA? zerwać umowę z Wodexem i szukać sponsorów, po 2 wypierdolić połowę zarządu?, tak to musi się stać. I nie ma co się chłopaki spinać że się złapię Żaka i mu wpierdoli, bo on i tak tu nie zagląda a nas jak mówiłem ma w dupie.

~xoxoxo | 2007-12-19 16:27

Złomrex na sponsora... juz sponsorowali częstochowe w żużlu i wyszlo na dobre a teraz złomrex wykupił część huty i myśle, że zwrócenie sie o pomoc do złomrexu to najlepsze rozwiązanie

~Pedro | 2007-12-19 19:11

prawda jest taka ze klub stara sie jak moze wygospodarowac budzet... i jakos wiaza koniec z koncem ale... jest II liga ktora robi sie coraz bardziej profesjonalna a pilkarze z rundy na runde chca zarabiac coraz wiecej i taka jest rzeczywistosc... podniesc kazdemu po 700 zl to ogromna suma w ciagu roku a u nas wszystko stoi w miejscu a sprawa z Vodexem jest naprawde dziwna i predzej czy pozniej musi ta forma sponsorowania upasc... za jakies 2-3 lata aby grac na zapleczu ekstraklasy bedzie potrzeba posiadac 2-3 krotnie wiekszy budzet... a stadion to juz inna sprawa inne pieniadze S T A L Ó W K A

~witold | 2007-12-19 19:36

a ja Wam mówię że tu chodzi Żakowi o to aby uwłaszczyć się na Wodexie tyl;ko nie wie jak to zrobić.

~jacek | 2007-12-19 20:01

wiecie jaki wynik meczu koszykarzy z sokolem

~STALÓWKA | 2007-12-19 20:07

Stal Stalowa Wola 80 - 90 Sokół Łańcut. Kibiców gości: 60-80. Wygrany mecz przegraliśmy...

~piorko | 2007-12-19 21:23

!!!!!!!!!!!!!!!!!



» LINK


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~suawek | 2007-12-19 22:13

Na 90minut.pl, a dokladniej >> » LINK napisane jest ze sklad Resovii zasilic moze Kusiak.

~123 | 2007-12-19 22:23

do piórko.szacunek dla Tych kibiców.cos pieknego.zyja dla tych chwil i sa z Polską zawsze i wszędzie.brawo!!!naprawde jestem pełen podziwu.

~kkk | 2007-12-20 13:52

do okulickiego i innych: na poczatek prosze zebyscie odpowiedzieli bo jakos zadko doczekuje sie odpowiedzi:):).
1. klniecie na wszystkich z zarzadu itd. a sami co robicie (nie mowie ze to wy do ktorych w szczegolnosci pisze) co mecz widac golym okim jak co chwile ktos wskakuje przez plot. i nie chodzi mi tu o 5 zloty tylko o zasady chcecie zawodowego klubu to w zawodowym klubie nie przechodzi sie przez plot ps. porownajcie ceny biletow innych 2 ligowych drozyn.
2. dla was ma byc zawodowy klub i stadion tu odsylam do tego linku » LINK
znacie tego co tak miota krzeselkami to jemu WPIERDOLCIE i zabierzcie od niego kkase za to bedziecie miec na race oprawy. bo np. kub moglby wam dac na to troszke kasy ale musial wtedy zaplacic kare.
3. chcecie sponsora jak najwieksze firy w stalowej daja smieszne pieniadze. znajdzie moze ktos kto da wieksza kase ale ile bedzie dawal? nie chce zeby sie skonczylo jak w heko a tu LM nigdy raczej nie bedzie wiec tak zupelnie od wodeksu nie da sie uciekac. aha a dla zaka lepiej byloby nie dawac takiej kasy na sport skoro chce to rozwalic nie??:> ps. porownajcie ile klub dostawal kasy od wodexu zanim poszedl tam zak. pozdrawiam i zycze wesolych swiat oraz szczescia w nowym roku:)

~RST 1938 | 2007-12-20 15:10

» LINK

oooooooooooooooooooooo

ssssssssssss ssssssssssssss

BE - SI - KTAS

Besiktas! Besiktas!
U nas To najlepiej wychodzi!
heh

~zks | 2007-12-20 16:30

kaazdy tylko na wszsytko narzeka ze nie ma sponosrow itp:a jesli by kazdemu zalezalo na klubie to organizuje sie jakas akcje czy cos w tym stylu zbiera sie duza ilosc ludzi i idze np do złomrexu zeby caly zarzad tego zlomrexu widzila ilu ludziom w stalowej woli zalezy na pilce i oni wtedy by napewno sie zdecydowali na sponsorowanie stali....... tak bylo w lublinie ,sosnowcu i nawet w takiej łomży a u nas jak zwykle wszsytko ciezko zorganizowac..... i mam taka prosbe do odpowiednich ludzi zy nie mogli by zorganizowac jakiejs takiej akcji ??

~RST 1938 | 2007-12-20 18:46

Stul jape Wielki Kibicu!

Ja wierze ze jeszcze zobacze na Hutniczej Ekstraklase!

Mam nadzieje, chodz nadzieja matkom glupich!

\"Chodź swój wielki honor mamy, Złomreksie na kolanach błagamy!\"

~hehe | 2007-12-20 18:47

(z forum siarki) nie na temat ale...



Może na początek niech ktoś dobrze zorientowany napisze jak rodziła się zgoda? Niewtajemniczeni chętnie poczytają




W 2006 roku powstal miedzy Siarka a Wisłoką uklad chuliganski jak wiecie. Od tamtego czasu nasze stosunki sa bardzo dobre i mam nadzieje ze zostanie tak juz na zawsze !! Zgode przybijamy razem z Wisłoką po meczu z Resovia czyli 10.11.2007 roku niech ta data zostanie w pamieci kazdemu fanowi Siarki ! Sa miedzy kibicami bardzo dobre stosunki my jako kibice Siarki bedziemy wpomagac aszych przyjacioł z Dębicy w kazdy mozliwy sposób. Mam nadzieje ze nastenym razem jak bedzie wyjazd na Wisloke banerek pojawi sie na stronie głównej admin:)

Każdy z nas ma teraz obowiazek bronic nie tylko barw Siarki ale równiez Dębickiej Wisłoki bo te barwy to rzecz świętaniech każdy o tym pamieta !!!


Wiecej chyba nie trzeba pisac Pozdro

~cris | 2007-12-20 19:08

przeciez to jest forum prawdziwych i oddanych kibiców stalowki,a nie dla bydła, ktore mieli niewyparzonymi mordami we wszystkich kierunkach- zal mi was pojebancy mewy, wypierdki mamuta, pachołki brezniewa.
Wasze chamskie teksty skierujcie w kierunku swoch rodzin, ktore nie potrafiły z was zrobić, nawet ,prymitywnych istot ludzkich.
To badziewie winno spłynąć z falami gnojówy w odpowiednim czasie- kraj zyskałby wiecej.
Doceniam trud piłkarzy, zarządu i tych ktorzy sławili barwy stalówki przez ostatnie lata.
Brzydzę sie takim gównem i wsyd mi ze takie egzemplarze wydała natura. Dziwie sie adminowi ,ze nie zastopuje tego typu chamskim wypowiedziom, no chyba ze sam z nimi trzyma, przecież są odpowiednie filtry.To na tyle- Wesołych Swiąt dal prawdziwych stalowiaków.

~jude | 2007-12-20 21:29

w najnowszym numerze naszego tygodnika sztafeta przeczytałem uchwałe rady miasta w sprawie budżetu na rok 2008 i było tam że na rozpoczęcie budowy stadionu w st. woli przeznaczone jest 1.2 mln zł. wreszcie zaczynają ufff

~GTW | 2007-12-20 23:05

Witam!!! Pasiaki rekawczki i podkałdki sa dostepne cał yczas w sprzedazy!!! Wiecej informacji pod numerem gg 7491213 lub od nuemrem telefonu 721 680 270 !!!!!!!!

~kkk | 2007-12-20 23:59

no i cisza nikt nie chce odpowiedziec aha i jeszcze jedno pisze teraz bo juz jest w gazecie wiec nie bedzie pytan typu na pewno ?? a skad :) wiesz? itd rada uchwalila ze 500 ts pojdzie na budowe windy dla mosiru a nie na stypendia dla sportowcow o ktorw walczyl ZAK!!!! ktory tak chce rozwalic klub i ktory ma dostac od was:) PS. smiesz mnie 500tys na winde 1.2 mln na stadion hehehehehe:) pozdro czekam na odpowiedz.

~ELO | 2007-12-21 08:03

Rękawiczki po 25 zł
ELo

~GTW | 2007-12-21 14:55

po ile pasiak Stalowki ??

~aSDDSa | 2007-12-21 16:46

sprzedam szalik Resovi PRV ME
gg://1519294

~madagaskar | 2007-12-21 17:54

~Pedro | 2007-12-21 20:39

ktos wczesniej napisal - cytuje - \"Mam nadzieje, chodz nadzieja matkom glupich!\" HAHAHAHAHAHA poprostu mistrzostwo do tej pory nie moge przestac sie smiac pozdrawiam autora i tych ktorzy zatrybili czemu to zdanie jest takie smieszne

~zagadka | 2007-12-21 21:56

Kto to jest i co odp...owiedzi nalezy pisac tylko do konca grudnia. do wygrania cenne nagrody.

» LINK ( mam nadzieje ze zaladuje sie bez kasowania w linku %20 )

~stalowiaczek | 2007-12-21 22:13

Tadeusz Duszyński - dyrektor MOSiR-u.

~krotki | 2007-12-22 07:58

zak skacze na otwarcie basenu

~Okulickiego | 2007-12-22 09:31

Do kkk .... Słuchaj kolego nie znasz mnie więc dlaczego mówisz o jakimś skakaniu przez płot !!!!!
Ja kibicuję temu klubowi 20lat. i zawsze kupowałem najdroższy bilet !!! Nie mam zamiaru przechwalać się gdzie za Stalówką byłem i co dla tego klubu zrobiłem i (nie tylko dla klubu) ale koleżko wszelkie komentarze zachowaj dla siebie lub zamilknij bo nie wiesz do kogo piszesz !!!!

~Żwirki | 2007-12-22 09:44

Do kkk . Co ty człowieku wiesz ? Ja tam pracuję (mosir) i dokładnie jest tak jak pisze na forum gość o nicku: Argail. oraz ten co sie podpisuje Okulickiego .
Ale ja nie o tym !
To jest str. kibiców Stalówki a nie jakichś tam chłopczyków co brawkami cichutko niby dopingują. Taki doping to na ping-pongu . Na tej str. komentarze mogą pisać wszyscy i niech piszą ale własne zdanie w temacie a nie komentują innych !

~hahaha | 2007-12-22 10:39

Michael Jackson bez ust

Michael Jackson zmuszony jest przejść kolejną operację plastyczną. Król popu ma problem z ustami. Wargi wokalisty podobno... opadły. Sprawa jest na tyle nieprzyjemna, że muzyk musiał je mocować plastrami podczas zakupów w Las Vegas. - Jego młodszy syn Prince Michael II niechcący uderzył go w twarz i górna warga mu opadła - zdradził informator.

- Teraz Michael chce jak najszybciej przejść kolejny zabieg, aby poprawić wygląd.

~kkk | 2007-12-22 11:36

do okulickiego skoro piszesz ze kibicujesz 20 lat to napewno masz te 20 lat wiec jesli bys dobrze czytal nie pisalem ze to ty skaczesz i ja tez troche o tym klubie wiem moze nawet wiecej niz ty:) zreszta zobaczym czy wielcy \"sponsorzy\" i \"ludzie biznesu\\\\\\\' z naszego regionu pomoga naszej stali i ktos bedzie chcial dolozyc kase bo na tym klubie sie nie zarobi. pozdrawiam. aha i chcialbym zebs sie wypowiedzial na temat tego ze 500 tys poszlo na winde dla mosiru a nie na stypendia i odnoscie tego ze 500 tys na winde a 1,2 mln na stadion co o tym mslisz :) ptam bo jestes jedna z niewielu osob z ktormi mozna wymienic zdania i poglady.

~GST | 2007-12-22 14:13

Jacson Michalen Dziki rodem z afryki-tzn biały m,urzyn i jego MTv hehehe

~Okulickiego | 2007-12-22 14:36

do kkk odpowiedz została napisana na FORUM w temacie \" Prace na stadionie \".

~stal1938 | 2007-12-22 17:27

Nie ma wyjścia, jesli kibice Stalówki nie zaregują i nie pokażą, że zależy im na losach klubu to nikt nawet nie zapłacze po tym jak nasza ukochana Stalówka upadnie :(. Dlatego proponowałbym, żeby osoba, która organizuje wyjazdy na mecze, jest szefem szalikowców (niestety nie orientuje się bardzo kto to jest i czy taka funkcja istnieje, gdyż obecnie mieszkam poza Stalowa, ale nie oznacza to, że losy Stali sa mi obojetne) powinna wraz z grupa osób zacząć działac. Może warto wysłac listy z prosba o wsparcie do Złomrexu, ale do siedziby głównej spółki w Poraju, do prezesa. Opisać w nim sytuacje klubu, że Stal była od poczatku związana z huta, teraz w hucie są podzielone spółki i 2 naleza do Złomrexu, który jeszcze bierze pod uwage Stalowa jako miejsce kolejnej inwestycji i chce wybudowac nowa hute w strefie ekonomicznej. Nalezy wspomniec, ze zarząd Stali chce powołac sportowa spółke akcyjna i oferuje rządzenie klubem....

~stal1938 | 2007-12-22 17:28

...Inwestycja w klub, nazwa na koszulkach i w nazwie klubu byłaby doskonała reklama dla tego przedsiebiorstwa, tym bardziej, ze nasi sportowcy jeżdzą po całej Polsce na spotkania ligowe i co najwazniejsze klub obchodzi 70-lecie i to tez mogłaby być doskonała mozliwość reklamy. Jka nie Złomrex, to moze jakies inne duze spółki inwestujace w naszym województwie (Żywiec w Leżajsku, Sokołów w Debicy, Assecco w Rzeszowie). Moze jakies spółki z województwa małopolskiego. W przerwie miedzy sezonami mowiło sie o Koralu. Druga ważna rzecz to wciagniecie w szukanie sponsora lokalnych polityków....

~stal1938 | 2007-12-22 17:29

...Mozna wysłac prosbe do Prezydenta, Rady Miasta (jest propozycja remontu stadionu, kto tam bedzie przychodził, jak nie bedzie profesjonalnego sportu), czy to w postaci listu, przyjscia na Rade Miasta lub apelu wystosowanego do Prezydenta, Radnych Miejskich i Powiatu np.: na pierwszej stronie Echa Dnia, w którym kibice apelowaliby o pomoc w znalezieniu strategicznego sponsora dla klubu. Mysle, ze warto wysłac listy i prosby do różnych osób rządzących w Stalowej Woli, przecież my ich wybraliśmy w wyborach. Niech wreście siłe weźmie działalnie dla współengo dobra miasta i klubu jako wizytówki Stalowej Woli, a nie waśnie i wzjamne obrzucanie się pretensjami. I jeszcze raz prosze, jesli kibice, szczególności ci najbardziej zagorzali, wspierający druzyne na wyjazdach i w domu, nie wykarza chodź troche pokojowej inicjatywy, Stalówka podzieli losy klubów z Mielca, Tarnobrzegu, czy innych miast naszego województwa.

~ave | 2007-12-22 18:08

~kolega | 2007-12-22 18:34

hmmm takie prosby to dobry pomysl....
slyszalem, ze rozmowy ze Zlomrexem sa prowadzone w dalszym ciagu, moze na 70 lecie dowiemy sie o sponsorze ?? Marzenia ale z tymi prosbami to niezly pomysl

~skierki | 2007-12-22 21:01

no to wóz, albo przewóż

~Kumil | 2007-12-23 09:28

hulajnoga a nie przewoz... ;p

~KSZOk | 2007-12-24 09:36

Napewno znajdzie sie jakiś sponsor wkońcu wasz klub jest najwyżej w podkarpackim... ;-) pozdro z hutniczego mista ...

~ehh | 2007-12-24 12:42

trzeba wystosowac jakies pismo do Złomrexu, zebrac z 10 tys glosow i mysle ze to by cos dalo

~Wieprzu | 2007-12-24 13:18

Skąd Ty weźmiesz 10tys głosów? pod kościołem od babci?

~Grinch | 2007-12-24 13:37

do Wieprzu

10 tys podpisow to duzo?

W Stalowej jest jesli sie nie myle 70 tys mieszkancow

Dajmy na to ze 5 tys chodzi na mecze pilki noznej (oczywiscie nie zawsze, tylko od swieta:))

1 tys na kosza (odejmujac bo duzo chodzi na to i na to)

5 tys + 1 tys = 6 tys

Rzeczywiscie malo realne!

Ale moglo by sie udac!

Ale przeciez i 5 tys to duzo!

~hmm | 2007-12-24 13:59

Nie przyszlo Wam do glowy, ze mozna namawiac znajomych, ktorzy nie chodza na mecze ???

~kijek | 2007-12-24 14:19

hmm nie przyszlo wam do glowy ze mozna sie podpisac za wszstkich pracownikow wodexu skoro panu Żakowi tak zalezy na stali :D

MNIEJ MOWIC WIECEJ DZIAŁAC!

~Grinch | 2007-12-24 14:35

Najlepiej to pod MDKiem w sylwka zebrac podpisy:D

~Grinch | 2007-12-24 15:27

Korzystajac z tego dnia zycze wszytkim PRAWDZIWYM fanom naszej Stalówki wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim;

SUKESÓW UKOCHANEJ DRUŻYNY!

i Znalezienia Sponsora:)

~stalowiak | 2007-12-24 15:49

Z tymi podpisami to dobry pomysl ale pewnie skonczy sie tylko na gadance bo nikt sie za to nie wezmie !!! Takie sa juz u nas realia duzo gadania malo robienia a po za tym to zdrowych i spokojnych swiat :):)

~STALÓWKA | 2007-12-24 16:00

Cracovia poleci na Cypr

Przerwa po tradycyjnym treningu noworocznym potrwa w Cracovii prawdopodobnie do 10 stycznia.

Między 5 a 16 lutego piłkarze \"Pasów\" będą trenować na Cyprze, w miejscowości Ayía Nápa. Sparingpartnerzy nie zostali jeszcze ustaleni. Natomiast przed i po obozie Cracovia zagra ze słowackim pierwszoligowcem - MFK Ružomberok, II-ligową Stalą Stalowa Wola i III-ligowym Hutnikiem Kraków.

źródło: Przegląd Sportowy

~SIARKOWCY | 2007-12-24 16:06

Życzę wszystkim kibicom wesołych, i spokojnych Świąt!

~fan | 2007-12-24 16:46

10 tyd podpisów to nie dużo , pochodzic po osiedlach i po domach , i szybko by sie uzbierało , przeciez ile jest sytuacji ze chodzisz ty na mecze a rodzice i rodzenstwo pełnoletnie nie , i juz masz 2 podpisy z jednej rodziny ... wiec o głosy nie ma co sie bać , tylko o ludzi chetnych do tego ...

Wesołych Świat

~piorko | 2007-12-24 17:03

~BartekStW | 2007-12-24 20:15

dobry pomysl z tymi podpisami tylko prosze niech naprawde ktos sie tym zainteresuje i zbierze te podpisy moze admin tej strony niech cos zrobi nie wiem zeby zachecic do takiego czegos :) niech ten zlomrex w koncu nas zasponsoruje niech te dziadki z zarzadu odejda niech bedzie przynajmniej jak w Koronie byle tylko bez korupcji :) Wesolych swiat zycze :)

~hmmm | 2007-12-24 20:51

Mam propozycje dla admina:
Internetowa lista....z imieniem, nazwiskiem i PESELem.......i potem to wydrukowac

Wydaje mi sie, ze za \"zwykla\" liste nikt sie nie wezmie, natomiast taka internetowa lista, ktora zostanie pozniej wydrukowana jest mozliwa do zrobienia.

~hmm | 2007-12-24 20:52

Mozna zrobic osobna strone www zwiazana z remontem stadionu, 70-leciem i wlasnie z taka lista poparcia.

~mm | 2007-12-24 21:25

niezły pomysł

~kszo | 2007-12-24 22:30

~... | 2007-12-24 22:55

~malik | 2007-12-25 12:04

wole amatorke

~kibo | 2007-12-25 12:20

wszystkim kibicom ktorzy sa zdziwieni brakiem zainteresowania lokalnych firm sponsoringiem naszego klubu proponuje lekture tego artykulu w ktorym opisane metody w zarzadzaniu klubem wypisz wymaluj pasuja mi do pseudodzialaczy jareckich zakow lumpych itp itd ciekawe jakie beda komentarze prawdziwych i znajacych stalowowolskie realia kibicow
W mediach przyjęło się określenie: klub sportowy Zastal. Jednak za funkcjonowanie zielonogórskiej koszykówki w wydaniu seniorskim odpowiada Sportowa Spółka Akcyjna Grono. Więckowicz ma udziały w tej spółce, odkupił je niedawno od jednego z udziałowców-założycieli. Chciałby jednak przejąć pakiet większościowy. - Nie dla władzy, bo tej mam mnóstwo na niwie zawodowej. Nie dla zysku, bo na koszykówce się nie zarabia, tylko do niej dokłada. Po prostu, jak już w życiu za coś dużo płacę, to chcę też decydować. Poprowadzić rzecz na odpowiednim poziomie, dostosować standardy do europejskich i działać z wyprzedzeniem - tak, jak się to robi w biznesie - mówi sponsor.

~kibo | 2007-12-25 12:21

Pieniądze Więckowicza pchają zielonogórską koszykówkę ku ekstraklasie już od z górą roku. Ale z początku sponsor zastrzegał sobie anonimowość. Reklama nie była mu potrzebna, interesy prowadzi głównie w krajach zza naszej wschodniej granicy. Tam - póki co - nie docierają informacje o rekordowej serii zwycięstw Wiecko Zastalu. Sytuacja zmieniła się nieco w trakcie bieżącego sezonu.

Więckowicz, niegdyś koszykarz, po tym dziennikarz, wprowadził na polski rynek produkowane dla jego holdingu nasiona i sadzonki pod szyldem Wiecko. Przy fleszach podpisał z SSA Grono umowę sponsorską. - W ten sposób tylko zalegalizowałem moją filantropię. Choć tak bardziej szukałem pretekstu, żeby płacić dalej, bo Zastal to moja wielka miłość i pasja - tłumaczy. Dla zielonogórskiej koszykówki Więckowicz jest najhojniejszym filantropem, stąd zyskał prawo do nazwy zespołu. Zapłacił za to... oficjalnie nie wiadomo, nieoficjalnie to ponoć coś między 100 a 300 tys. zł na sezon

~kibo | 2007-12-25 12:22

Prezes SSA Grono Rafał Czarkowski, trener drużyny Tadeusz Aleksnadrowicz i Więckowicz świetnie się znają z czasów, gdy stawiali pierwsze sportowe kroki w Zastalu. Ich współpraca to przedsięwzięcie harmonijne i skazane na sukces - o inne wrażenie było naprawdę ciężko. Acz rysy na szkle pojawiły się już kilka tygodni temu. W \"Gazecie\" opublikowaliśmy rozmowę z prezesem Czarkowskim, w której opowiadał, że zawodnicy nie dostają premii za poszczególne mecze. Więckowicz prostował to na form internetowym apelem, by prezes nie robił zawodnikom wody z mózgu i zapewnił, że sam wypłacił ekipie kilkanaście tysięcy złotych premii właśnie za poszczególne mecze. Potwierdził nam, że wpis należy do niego i jest zgodny z prawdą.

~kibo | 2007-12-25 12:22

Sponsor zwraca uwagę, że organizacyjnie w SSA Grono nie dzieje się najlepiej. Twierdzi, że spółka przejadła swój kapitał założycielski, stała się \"wydmuszką\" i nie ma pieniędzy na rozwój, wiele zaś trzeba zmienić. - Do siedziby Spółki strach kogoś wprowadzić. To biuro i magazyn w jednym. Strach tam też na czymś usiąść, bo krzesełka pamiętają jeszcze poprzedni ustrój. Trzeba doinwestować spółkę poprzez emisję nowych akcji - mówi Więckowicz, nie kryjąc, że chciałby przejąć te nowe akcje, by stać się posiadaczem ich większości. - Byłem gotów kupić też budynek, w którym urzęduje SSA Grono, zrobić tam remont i oddać na potrzeby koszykówki. Ten budynek był na sprzedaż, ale jakoś tak nagle okazało się, że już nie jest. Wniosku o emisję nowych akcji, co doprowadziłoby do dokapitalizowania spółki, też się nie doczekałem - dziwi się biznesmen.

~kibo | 2007-12-25 12:23

Panowie na loży wypinają piersi, legendy stoją w kąciku

- My stoimy na progu ekstraklasy, ale od strony organizacyjnej brakuje profesjonalizmu. Plan na wzmocnienia, rozmowy z kandydatami - to powinno się już dziać. Oczywiście na zasadzie, że \"jeśli my awansujemy i złożymy panu taką ofertę, co pan nam odpowie\". Mamy teraz taki czas, że we wszystkich dziedzinach funkcjonowania spółki trzeba planować nowe rozgrywki, bo tak pracują nowoczesne przedsiębiorstwa. Tymczasem u nas wszyscy są dumni, że wygraliśmy 15 spotkań i wypinają piersi. Za to z siedziby klubu wygląda średniowiecze. Zawodnicy, którzy tworzyli w Zielonej Górze mit Zastalu, w trakcie meczów stoją gdzieś z boku, bo nikt nie raczył wygospodarować dla nich ławki. To są sprawy elementarne, które trzeba zacząć zmieniać. Bo jeśli nie, to ja w nowym sezonie wrócę do roli kibica - zapowiedział Wiecko sponsor.

~kibo | 2007-12-25 12:24

caly artykul » LINK

~ehe | 2007-12-25 12:53

no i to jest pojebane ze zmowa milczenia panuje nawet na tej strone bo autor strony niewiem czy sie boi czy niewiem dlaczego nie napisze jak to wyglada z tym zarzadem juz mnie to wkurwia ze ludzie ktorzy kieruja tym wszystkim nie sa w stanie pomoc zrobic cos z tymi patałachamiz zarządu. i wiecie dlaczego jarecki i zak zaczeli gadac ze albo spolka albo amatorstowo bo chca teraz zrobic amatorstow a potem powiuedzec \"przeciez probowalismy\", Jarecki wezmie sie za kosza a zak bedize mial to czego chcial i obie te jebane kurwy beda zadowolone a my jak zwykle bedziemy siedziec spokojnie jak te debile i przygladac sie jak te kurwy niszcza ten klub ;/ pierdole takie cos ..

~CZESLAW 52 | 2007-12-25 16:12

JARECKI GRABARZ STALOWOWOLSKIEJ PILKI!!!!!!!!..PREZES OD 7 MIU BOLESCI!!!!!!!!HA HA HA

~do ehe | 2007-12-25 18:52

To rusz dupe i ratuj cos co juz jest prawie na dnie!

~Okulickiego | 2007-12-25 21:08

Do eche....... Co trzeba zrobić pisze na FORUM gość co się podpisał : Argail. w Art. SSA to fikcja.......... tylko czy znajdą się odważni ? Ale skoro szacunek wypracowany na Podkarpaciu w powiedzmy \"imprezach\" mamy to dlaczego nie zadbać o szacunek w Stalowej Woli.

~stalówka | 2007-12-26 12:35

czytam wszystkie wypowiedzi na zadany temat..jedne trafne..inne idiotyczne..nie istotne..w istocie wszystkim zalezy na klubie! mlodszym mieszkancom naszego miasta ktorzy tu sie udzielaja jak i tym starszym ktorych na forach internetowych nie spotkacie.sporo przytaczanych argumentow to najswietsza prawda..tak swieta jak nasz klub jest swietym dla nas, dla mieszkancow tego miasta ale i nie tylko miasta,takze i okolic blizszych i dalszych..on jest nasza duma, dzieki temu ze istnieje mozemy z podniesionym czolem w calej Polsce mowic ze jestesmy ze STALOWKI! bo jakim innym symolem miasta na dzis mozemy sie chwalic!? (odpowiedzcie sobie sami)..odpowiedzmy sobie my kibice..odpowiedzcie sobie politycy rzadzacy w tym miescie, \"dzialacze\" sportowi! niech odpowiedza sobie takze \"biznesmeni\"! dla tych ostatnich mam jeden argument, ktory mowi ze warto zainwestowac w tym miescie w sport: mlodych ludzi jednoczy w tym miescie STALOWKA, dla nas milosc zycia, ona nas jednoczy i dzieki niej jestesmy w tym miescie! ZROZUMCIE!- bez NIEJ nie bedzie NAS! a bez NAS nie bedzie WAS! to jak polocznone naczynia..obumiera jedno - umiera calosc! wiec jesli nie zainwestujecie w sport..nie zatrzymacie nas w tym miescie! nie inwestujac w sport nie inwestujcie w nowe miejsca pracy!bo po co! bo kto bedzie dla was pracowac!? jesli wyjedziemy! to nie grozba! prosze tego tak nie rozumiec..to raczej apel do was..dramatyczny apel ktory pisze po rozmowach z Wieloma z NAS!

~kibic | 2007-12-26 13:08

nie na temat

mam takie pytanie do kumatych czy byla by mozliwosc ponownego zrobienia sektorowki tej co wisial na calym sektorze ?? czekam na odp

~Grinch | 2007-12-26 17:10

Wiecie co zróbmy kiedyś:

Jebnijmy taki transparent;

BARWY SZCZĘŚCIA

i sektorówke pasiaka i dym zielono i czarny

~hmm | 2007-12-26 21:16

Ludzie....jest dobrze....atmosfera na ostatnich meczach byla zajebista....ROBMY TAK DALEJ A JAKSI SPONSOR SIE ZNAJDZIE, zaprasajmy znajomych na mecze, chodzmy w BARWACH !!! To nie takei trudne, kazdy am w domu chyba czarna, albo zielona koszulke.

Juz sie nie moge doczekac Wiosny, sloneczko swieci, na Hutniczej kilka tysiecy ludzi, doping na caly stadion !!!! Fala meksykanska !!! ehhh az sie wzruszam, kiedy przypominam sobie, ze to jest mozliwe, bo juz cos takiego bylo (Kolejarz)

Hmmm a mecz z Motorem to bedzie prawdziwe swieto :)

~Bułka | 2007-12-26 22:03

do hmm. I co z tego ? Jak Klub nie będzie miał solidnych finansowych fundamentów to wielkie gówno będzie. .... Koleżko może przestałbyś bujać w obłokach i żyć wspomnieniami !!!!! Tylko zabrał się za robotę wraz z innymi . Co trzeba zrobić ? Pisze wyżej.....

~kochamstal | 2007-12-26 23:56

Na Motorze spiewa caly stadion non stop. tez sie nie moge doczekac meczu:)

~City | 2007-12-27 09:49

~Ax | 2007-12-27 14:08

Boniek musiał wiedzieć o korupcji.

Ukarać wszystkich winnych do końca sezonu? To jest możliwe. A jeśli później abolicja, musi ją najpierw poprzeć prokuratura we Wrocławiu - mówi szef Wydziału Dyscypliny PZPN Michał Tomczak.

Jest pan przeciwnikiem abolicji, tymczasem wszystko wskazuje na to, że będzie ona uchwalona.


- Nie wierzę, że ktoś uchwali abolicję wbrew poglądom obecnego Wydziału Dyscypliny. Z drugiej strony takie rozwiązania, które pozwolą ustabilizować skład ekstraklasy, są dla mnie zrozumiałe. Optują za tym poważni ludzie, jak Andrzej Rusko, Leszek Miklas czy Jacek Masiota. My nie możemy zamykać oczu na komercyjne aspekty rozgrywek.

Zawsze pan powtarza, że działacze we władzach PZPN musieli wiedzieć o korupcji. A czy na przykład Zbigniew Boniek też musiał wiedzieć, że Wojciech S., z którym byli właścicielami Widzewa, ustawia mecze dla klubu?

- Jasne, że Zbigniew Boniek musiał wiedzieć o korupcji. Ja uważam, że prawie wszyscy wiedzieli. A już na pewno ci, którzy byli blisko boiska i drużyn. Na tym właśnie polega największe nieszczęście i najbardziej dramatyczny problem - że prawie wszyscy wiedzieli. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z tezą, że Boniek wiedział, ile i komu konkretnie płaci Wojciech Sz., bo na to nie mam żadnych dowodów. Ale i tak uważam, że Boniek zabrnął w ślepą uliczkę i rozmienia swój autorytet na drobne. Jemu się wydawało, że takim związkiem, jaki był w przeszłości, będzie mógł zawsze dyrygować lub manipulować. Ale czasy się zmieniają.

~maniek | 2007-12-27 18:24

Mam takiego pomysła!!!Wiem że stalówce jest cięzko znaleść sponsora z grubym portfelem i z terenu lub samej Stalowej Woli!?Ale może miasto mogło by nadać jakąś taką lokalną nazwe tej naszej aluminiowej dolinie mam na myśli Stalschmit były Rial , Eurometal i całą reszte!!I może wtedy te zagłady pod wspólną nazwą i logo dały by jakąś kaske na zetkaesik!!:))

~do manka | 2007-12-27 18:33

maniek dobrze mysli

~aton | 2007-12-27 20:34

postawic pomnik jp2 i zatrudnić paru klechów a wtedy napewno zdarzy sie cud i pojawi sie sponsor

~Amigo | 2007-12-28 08:55

a co sie dzieje na forum? :/

~heee | 2007-12-28 09:03

» LINK

heheeh agroHooligans Tloki Gorzyce!

~ktos | 2007-12-28 12:21

wedlug mnie nazwa Stal juz jest nie aktualna teraz by pasowalo zmienic na Aluminium ;)

~DDR | 2007-12-28 13:22

ty tez zmien nazwisko przydałoby ci sie...

~Amigo | 2007-12-28 14:30

Zaspiewajmy na motorze to co Lech na legie;

\"Bo w nienawisci do tej drużyny tak wychowano, wychowano nas
i bez powodu i bez przyczyny spiewamy dzis na caly swiat
a motor kur... motor motor kur... a motor lublin stara kur... jest\"

~heh | 2007-12-28 17:21

Amigo nie podniej sie tak bo ci zaraz zylka peknie :)

~heh | 2007-12-28 17:22

podniecaj*

~kringe | 2007-12-28 19:02

HA HA HA ok nie smiejcie z Amigo bo kazdy podobnie zaczynał...

~ktos | 2007-12-28 19:12

ta przyspiewka nalezy do cracoviiiiiiiiii spiewana jest od malego przez kibicow cracoviiiii na wisle

~KSZOk | 2007-12-28 19:53

czy to prawda ze prezes stalówki prowadził rozmowy z byłym graczem zagłebia sosnowiec jackiem berensztajnem?

~hehe | 2007-12-28 20:13

Berensztajn w Stalowej ?? Heheh nie stac nas na takiego zawodnika :/ ale jezeli to prawda to wreszcie mielibysmy rozgrywajacego z gornej polki w 2 lidze.

Wydaje mi sie, ze jak naprawde byly prowadzone takie rozmowy, to chyba tylko o charakterze towarzyskim :D

~sisieq | 2007-12-28 20:52

male sprostowanie co do meczu z pelikanem. Prosba do admina zaczynamy grac dopiero 8.03.2008 a nie 01.03.

~aSDDSa | 2007-12-28 22:49

Kalendarzyki STALÓWKI&RACOVA !

» LINK

~STAL | 2007-12-29 09:55

KIEDY STAL MA PIERWSZY SPARING??

~heh | 2007-12-29 10:32

pierwszy nieoficjalny 1.01.2008 jak co roku o godzinie 12:00, Stal obecna gra z zawodnikami, ktorzy kiedys w niej grali (moze Piechniak przyjedzie :)) a potem to nie wiem :/

~wwww | 2007-12-29 10:42

nie ma zadnego noworocznego meczu!!!!!

~Cyndek | 2007-12-29 10:58

Jest jak co roku noworocznego mecz?? Jak tak to o ktorj z gory dzieki!!

~rrr | 2007-12-29 11:09

powaznie nie ma meczu zadnego noworocznego nawet w stelli gadali ze nie bedzie!!! pewne info!!

~:D | 2007-12-29 11:25

Słyszeliście, że do Stalówki ma przejść Jacek Berensztajn. Ponoć już rozmawiał z prezesem. Wie ktoś coś może więcej na ten temat.

~kiszka | 2007-12-29 12:06

Do wyżej .... Tak Ja słyszałem o tym iż właśnie ten zawodnik chciał by grać u nas . Ale prezes po spotkaniu z nim powiedział że teraz ma inne problemy bo nie wiadomo na jakich zasadach wystartujemy do rozgrywek jak również ma na głowie prawdopodobne przenosiny do pralni Wodexu (za warsztaty szkolne obok 4-tej. bramy HSW). Dlatego zapewnił wszystkich że do rozmów wróci ale dopiero wtedy gdy zawodnik ukończy 50 lat. i będzie chciał pokopać sobie amatorsko w drużynie OLD-BOYS a taką ekipę właśnie chcą skonstruować ... No wiecie publiczne występy pokazowe , reklama dla miasta , sponsorzy , no i wynik nie istotny !!!! ....

~Cyndek | 2007-12-29 12:19

~fan | 2007-12-29 13:35

» LINK

jak pisze ze ma dużo propozycji z pierwszej i drugiej ligi , wiec nikłe szanse żeby przeszedł do nas , a po za tym sam mówi ze musi rodzinne utrzymać , więc troszkę sobie zawołał by pewnie

~mlody 1938 | 2008-01-2 10:15

stalowka na zawsze dobra marka

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 15 522 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 006 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 6 989 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 23 086 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04614