Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal bez Prejuce Nakoulma

Stal bez Prejuce Nakoulma

Pierwsze sparingi, wyjazdy na obozy, ruchy transferowe -w zespołach piłkarskich z naszego regionu sporo się dzieje. Nie brakuje też wieści o piłkarzach, którzy zdecydowali się odejść z naszych drużyn.

Kibice drugoligowej Stali Stalowa Wola żałują, że w naszym zespole nie będzie grał już Prejuce Nakoulma, napastnik z Burkina Faso, który występował jesienią w "Stalówce”. Piłkarz trenuje z trzecioligowym Hetmanem Zamość, bo nie zdecydował się przedłużyć umowy z klubem ze Stalowej Woli. Popularny "Prezes” miał ją podpisaną tylko do grudnia i jeszcze przed końcem ubiegłego roku zdecydował się podpisać umowę wstępną w Hetmanie. Obecnie Nakoulma trenuje z zamojskim zespołem, wystąpił w sparingu ze Stalą Poniatowa (2:0). Z kolei niechciany w Stali pomocnik Sebastian Kęska zdecyduje się najprawdopodobniej na wyjazd za granicę.

NIE MA ODZEWU

Piłkarze "Stalówki” trenują na własnych obiektach pod okiem trenera Władysława Łacha, głównie w hali. W zespole nie brakowało kłopotów ze zdrowiem. Wirus dopadł Jakuba Ławeckiego i Gergely'ego Gheczy'ego, ale są już w pełni sił. Po urazie łydki trenuje już Krzysztof Trela, zdrowy jest też Mariusz Myszka, który przez pół roku leczył złamanie kości piszczelowej z przemieszczeniem, którego nabawił się podczas spotkania reprezentacji do lat 18. Gorzej sprawy mają się w klubie, bo po rozesłaniu listów intencyjnych do stalowowolskich firm z propozycją utworzenia spółki akcyjnej, jak na razie nie ma odzewu. Pojawiły się też głosy, że z powodów finansowych może zostać odwołany obóz piłkarzy w lutym w Gutowie, ale "czarnego scenariusza” nikt nie dopuszcza do myśli.

Komentarze (22)

~... | 2008-01-21 12:04

teraz zobaczymy czy komukolwiek zalezy na klubie STAL teraz pole do popisu mają firmy skoro władze klubu wysłały listy intencyjne... powinnismy tez znac nazy tych firm do których wysłano takowe listy mam nadzieje ze poznamy... wiemy juz ze radnym nie zalez na klubie teraz zobaczymy czy zalezy biznesmenom;] znając zycie pewnie nie... obym się mylił badzmy dobrej mysli !!!!

STALÓWKA!!!

~hmm | 2008-01-21 12:59

Też mnie ciekawi do jakich firm wysłali listy. Ciekawe czy coś z tego wyjdzie ale wydaje mi się, że w regionie i tak nie ma firmy (chyba jedyna Złomrex), która mogła by się stać sponsorem strategicznym. Jest tutaj dużo średnich przedsiębiorstw

~kot | 2008-01-21 13:10

Obiecywał złote góry
ludzi go wybrali
kutas bury
siedzi, pierdzi w stołek
stalówka wpadła w dołek
nie ma bata
będzie mówił to samo za cztery lata

Janusz K!

~Okulickiego | 2008-01-21 13:14

A ja bym bardzo chciał przeczytać treść tego listu intencyjnego do firm... Czy może ktoś zna treść ? Zarząd z prezesem na czele coś tam dla prasy na burknoł ale nikt nie zna treści oco chodzi ... dlatego wątpliwości są bo skoro na razie nikt na ten niby list nie zareagował to może taki list rzeczywiście jest ale w wyobraźni nieudolnych pseudo-działaczy z zarządu .

~kamil | 2008-01-21 14:04

o kurwa xd
zallled

~Damian22STW | 2008-01-21 15:52

kurwa wyjebac ze stalówki te sklepy wiejskie jak TESCO, Carefurki. nie chcą sie dolozyc do finansowania klubu to wypad ze stalowej !!!!!

~stalowiak | 2008-01-21 16:02

Dla takiego Tesco nie mialo by sensu sponsorowania Stalówki poniewaz nie mieli by z tego wielkiego zysku ani zadnej wielkiej reklamy wiec takie cos nie wchodzi wogule w rachube Tesco to moglo by sobie pozwolic ale na sponsorowanie Auxere lub innego klubu takiego pokroju

~igor | 2008-01-21 16:21

damian22 ty wiesz o czym ty wogóle piszesz??
w jaki niby sposób tesco miałby sponsorować stal??
przecież oni mają tych sklepów XXXX w każdym mieście. pozatym jakiś tam miejscowy \"zarządca\" tego sklepu nie ma nic do gadania jeśli chodzi o sponsoring. wszystko idzie odgórnie.
opócz tego nie opłacałoby im się to no i przede wszystkim co taki sponsoring im da? reklamę? (haha)
wielu kibiców chce aby to miasto dawało pieniądze na klub. ale tak na dobrą sprawę to ciekawy jestem czy gdyby zrobić sondę w mieście na temat: czy ludzie wolą aby z budżetu miasta szło 1-2 mln PLN na klub albo na np. rozwój infrastuktury (czy cuś innego) to mogę się założyć że zdecydowana większość byłaby za tą 2 opcją (niestety) . dlatego trzeba liczyć na jakiś cud w postaci sponsora.... problemem u nas jest to, że nie ma w okolicy wielkiej firmy , tak jak było w kielcach... przychodzi kolporter i po 2 latach jest 1 liga. może i złomrex by się nadawał , ale jak do tej pory widać informacje o jakiejkolwiek wspópracy to chyba tylko plotki.... szkoda
dlatego nie ma wyjścia i tą rundę trzeba dograć i się utrzymać a w lecie szukać pieniędzy ( po raz kolejny)
pozdrawiam

~do igora | 2008-01-21 16:48

prawda... a co do tej sondy- rozwój infrastruktury dla rady miasta i prezydenta to np. budowanie wiaduktów widmo czy sporego parkingu wypełniającego się od święta w 20-30 procentach... już nie lepiej zbudować porządny stadion// wszędzie miasta dbają o sport- poznań, kraków a nawet stróże, łowicz, zabierzów czy koszykarskie świecie. tam buduje się stadiony, hale czy też bez większego problemu je modernizuje... a u nas wielkie problemy...

~ja | 2008-01-21 18:02

w dzisiejszych Nowinach pisze ze jak do wiosny nie zostanie utworzona spolka to bedzie pilka nozna amatorska i jeszcze jakies 30tys. zł braklo na oboz dla pilkarzy koszykarze tez maja niezakolorowo jednym słowem DRAMAT

~cyc-u | 2008-01-21 18:18

połowa z was nie potrafi rozgraniczyc kompetencji rady miasta od kompetencji prezydenta. Wiadukt jak go ktos raczył nazwac \"widmo\" to inwestycja Głównej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad a nie miasta, co pisane było juz nie raz. Nie można powiedziec, że miasto sie nie rozwija, inwestycje sa widoczne gołym okiem. Chocby przebudowa kilku ulic, w tym jednej z najwaznijszych tras Naszego miasta - ul Okulickiego. Co do STalówki, to tak naprawde nie chodzi tu o to ze prezydent czy rada nie lubia sportu. Pan prezydent po prostu nie lubi pana Żaka, a Żak utożsamiany jest jednoznacznie z klubem. To jest główna przyczyna niechęci prezydenta do klubu. Co do winy obu panów to można by o tym książke napisac, także nie będe się w to zagłębiał, zreszta mówi sie ze wina zawsze leży po srodku, i cos w tym jest. Co do stadionu to zapraszam na strony Biura Informacji Publicznej do zapoznania się z budżetem miasta, zanim jeden z drugim zaczną piszczec w stylu: \"prezydenta nie chcce nam wybudowac stadionu\". Na rozpoczecie inwestycji jest przeznaczony ponad milion złotych. Tak wiem, to jest mało, tak wiem nie ma oficjalnego projektu modernizacji, z tym, że budżet miasta uchwala Rada a nie prezydent. Prezydent jest w znacznej mierze władza wykonawcza. Co do pomocy w rozbudowie infastruktury to rzeczywisciew zgadzam sie z przedmowca. Poza tym w Poznaniu klub żyje z miastem nie tyle w zgodzie co w symbiozie. Profesionalny zarzad + profesnionalna, rozumiejaca potrzeby miasta władza, to jets to co ma Poznan a czego nie ma STalowa Wola. Bo gdzie naszym działaczom do profesionalizmy? lata swietle ! Zreszta, słowo profesionalizm w stosunku do klubu bedacego zakładem pracy chronionej ? absurd.
Pozostaje miec nadzieje, że owe słynne \"listy intencyjne\" (widzial je ktos, czytał je ktos?) przyniosa jakis efekt i w tym badz nastpenym roku powstanie SSA. W innym wypadku.... miejmy nadzieje, że nie bedzie innego wypadku.

~Kotul | 2008-01-21 18:29

Niby co takiego Kotulski ma do gadania? Niby kim on jest w tym klubie? kim jest w stalowej woli? bylo go kurwa wybrac a nie szlezaka!

~do cyc-u | 2008-01-21 18:49

wiem wiem ale jak tylko mi przyjdzie ten wiadukt na myśl to się wkurwiam że na takie coś w polsce trwoni się kase.
skoro prezydent czy radni chcą zniszczyć sport w mieście z tradycjami w najwyższych klasach rozgrywkowych istniejącym już 70 lat tylko dlatego że prezesem jest pan X a sponsorem jest pan Y no to żyjemy w chorym kraju gorszym niż meksyk... z takimi rządzącymi to nawet cud gospodarczy nam nie pomoże.

~ehh | 2008-01-21 18:52

Kotulski rzadzi cala rada wiec ma bardzo duzo do gadania

~igor | 2008-01-21 18:58

1.i myślisz że kotulski cośby zdziałał???
2.a co do symbiozy władz i klubu, to owszem takie coś jest potrzebne i to bardzo. ale trzeba też zauważyć że poznań jest miastem kilkuktotnie większym niż stalowa wola.
3. pamiętajmy że na rozbudowę dróg i \"wiaduktów\" dostajemy kasę z UE
4.co do tej infrastuktury to może złego słowa użyłem.
wczoraj miałem rozmowę z ojcem na temat ppiłki nożnej w stalowej woli. nie jest on kibicem stali, nie chodzi na mecze (tak jak i zdecydowana większość u nas w mieście ) i mówi że już wolałby, żeby pieniądze z kasy miasta szły na np. dom dziecka czy cokolwiek innego (słusznego). a nie jak on to określił \" 2-ligowych gości którzy nigdy za wiele nie osiągną...\" może i coś w tym jest , w każdym razie wydaje mi się że takie zdanie podzela całkiem sporo mieszkańców stalówki.

i mam takie tylko pytanie jszcze: czy jest może ujawniony budżet stali? i ile pieniędzy pochłaniają pensje zawodnikóW?
pozdrawiam.

~1938 | 2008-01-21 19:32

~XXX | 2008-01-21 19:35

obudzcie sie chlopy teraz, jeszcze nie jest za pozno... Kotulski ma w dupie klub i w ktorej lidze graja. kreci sie zeby zrobic lewa kase czasami. Kwiecinski zrobi wiekszy burel niz jest teraz. A reszta zarzadu to dziadki ktore boja sie Kwiatka, nic nie zrobia. nie bedzie sponsora, bedzie 4-5 liga. tak jak teraz Gorzyce.

~##Artur## | 2008-01-21 21:33

Coś o spółce akcyjnej » LINK

~Stalówka | 2008-01-21 22:08

W \"Stalówce\" walczą o spółkę!

„Stalówkę” chcą wspierać firmy, którym zależy na stalowowolskim sporcie.

Sytuacja w Stali Stalowa Wola nie jest wesoła, ale włodarze klubowi nie załamują rąk i walczą o poprawę sytuacji. Chociaż sponsora strategicznego nie widać na horyzoncie, jest szansa, że powstanie jednak zapowiadana spółka akcyjna.

Jak informowaliśmy, szefowie Stali rozesłali do stalowowolskich firm listy intencyjne z propozycją zawiązania spółki akcyjnej. Prezes Marek Jarecki wielokrotnie podkreślał, że klub nie jest w stanie funkcjonować na dotychczasowych zasadach, gdy głównym sponsorem Stali jest spółka Wodex, w której klub ma większość udziałów.

- Nie można 250 niepełnosprawnych osób, które pracują w Wodexie, wikłać cały czas w sport - uważa Marek Jarecki. - A dochody z placu targowego w mieście, którym administrujemy, też są coraz mniejsze, bo ten plac jest cały czas okrajany pod nowe inwestycje.

~... | 2008-01-21 22:33

no?? ciekawe co te pismaki z Echa napiszą az jutro przeczytam!!:) moze wreszcie cos optymistycznego!! oby!!

STALÓWKA

~ktos | 2008-01-21 23:04

jeszcze dajcie kolejne 15 tys kęsce i będzie ok!!!!!!!!

~krk | 2008-01-21 23:57

jesli nie bedzie tego artykułu na necie to niech go ktos zeskanuje, wrzuci na neta i zapoda link bo nie każdy przebywa w Stalowej.

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz

Stal Stalowa Wola             Wisła Sandomierz
2023-06-10, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski

5 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Stal Stalowa Wola 32 21-5-6 68
2 Wieczysta Kraków 32 19-7-6 64
3 Avia Świdnik 32 17-11-4 62
4 KSZO Ostrowiec Św 32 16-7-9 55
5 Podlasie Biała Podlaska 32 13-12-7 51
6 Cracovia II 32 15-5-12 50
7 Wisłoka Dębica 32 14-7-11 49
8 Sokół Sieniawa 32 14-4-14 46
9 Czarni Połaniec 32 14-2-16 44
10 Orlęta Radzyń Podlaski 32 13-4-15 43
11 Korona II Kielce 32 10-9-13 39
12 Podhale Nowy Targ 32 11-6-15 39
13 KS Wiązownica 32 11-6-15 39
14 ŁKS Łagów 32 11-4-17 37
15 Unia Tarnów 32 9-9-14 36
16 Chełmianka Chełm 32 8-10-14 34
17 Wisła Sandomierz 32 8-6-18 30
18 Lublinianka Lublin 32 6-2-24 20

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
Avia Świdnik 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 14 759 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 38 042 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 576 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 104 898 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.00861
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |