Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W "Stalówce" walczą o spółkę!

W

„Stalówkę” chcą wspierać firmy, którym zależy na stalowowolskim sporcie.

Sytuacja w Stali Stalowa Wola nie jest wesoła, ale włodarze klubowi nie załamują rąk i walczą o poprawę sytuacji. Chociaż sponsora strategicznego nie widać na horyzoncie, jest szansa, że powstanie jednak zapowiadana spółka akcyjna.

Jak informowaliśmy, szefowie Stali rozesłali do stalowowolskich firm listy intencyjne z propozycją zawiązania spółki akcyjnej. Prezes Marek Jarecki wielokrotnie podkreślał, że klub nie jest w stanie funkcjonować na dotychczasowych zasadach, gdy głównym sponsorem Stali jest spółka Wodex, w której klub ma większość udziałów.

- Nie można 250 niepełnosprawnych osób, które pracują w Wodexie, wikłać cały czas w sport - uważa Marek Jarecki. - A dochody z placu targowego w mieście, którym administrujemy, też są coraz mniejsze, bo ten plac jest cały czas okrajany pod nowe inwestycje.

Więcej jutro w "Echu Dnia".

Komentarze (7)

~hmm | 2008-01-21 23:09

Mam cały czas nadzieję, że Złomrex się zdecyduje

~BZC | 2008-01-21 23:15

~Okulickiego | 2008-01-22 00:08

Dlaczego ???Pytam :Dlaczego??? szanowny panie prezesie Jarecki nie podaje pan do prasy o jakie firmy chodzi ? .... Niech pismaki wiedzą przecież to żadna tajemnica ? Czy tak dużo jest tych firm że nie można ich zliczyć ?
Wszyscy domagajmy się aby prezes ujawnił w prasie treśc listu intencyjnego jaki rzekomo wysłał do firm !!!!!
Niech ujawni te firmy !!!! Apel do Wszystkich : Idziemy całą bandą do prezesa i niech nam powie prosto w oczy o co tu chodzi !!! Kim w tym klubie jest p. Kwieciński (Kantor) i czy ta ewentualna SSA to z całego klubu czy tylko z sekcji piłki nożnej , bo jak wiadomo niepotrzebna jest koszykówka bo nawet gdyby zakończyli rozgrywki na pierwszym miejscu to i tak nie wchodzą (kasy nie ma !!!) więc po co ta koszykówka !!!!???? No niech prezes lub ktoś kompetentny odpowie !!!!!

~Tadeusz K. | 2008-01-22 17:05

Moi drodzy każdy kombinuje żeby się dorobić, więc nie miejcie mi za złe tego, że wróciłem aby zasilić swój budżet. Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że jestem nie chciany i nie lubiany, ale to już nie moja wina, taki się po prostu urodziłem. Rzuciłem kilka razy dla Was groszem, ale prawda jest taka, że to było tylko mydlenie oczu. Zresztą co Wy mi możecie zrobić ? No co ? Pytam...

~pan Sioda | 2008-01-23 01:35

Słuchaj koleżko nie wpierdalaj się za kogoś !!!! Bo Tadkiem nie jesteś wieć wypierdalaj !!!!!

~qpiec | 2008-02-23 23:13

ktoś wie gdzie mogę zamówić koszulkę Stalówki? Jestem poza miastem a przydałaby się takowa

~Przemo | 2008-03-9 23:42

qpiec jestes z miasta Stali? kibicujesz naszym ?bedziesz na meczu? mam kilka koszulek - nówki, chesz dla siebie nabyć? jaki nosisz rozmiar? coś załatwimy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 37 504 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 33 770 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 53 065 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 58 905 razy
Osób Online: 48 / Czas gen. strony: 0.01143