Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W "Stalówce" walczą o spółkę!

W

„Stalówkę” chcą wspierać firmy, którym zależy na stalowowolskim sporcie.

Sytuacja w Stali Stalowa Wola nie jest wesoła, ale włodarze klubowi nie załamują rąk i walczą o poprawę sytuacji. Chociaż sponsora strategicznego nie widać na horyzoncie, jest szansa, że powstanie jednak zapowiadana spółka akcyjna.

Jak informowaliśmy, szefowie Stali rozesłali do stalowowolskich firm listy intencyjne z propozycją zawiązania spółki akcyjnej. Prezes Marek Jarecki wielokrotnie podkreślał, że klub nie jest w stanie funkcjonować na dotychczasowych zasadach, gdy głównym sponsorem Stali jest spółka Wodex, w której klub ma większość udziałów.

- Nie można 250 niepełnosprawnych osób, które pracują w Wodexie, wikłać cały czas w sport - uważa Marek Jarecki. - A dochody z placu targowego w mieście, którym administrujemy, też są coraz mniejsze, bo ten plac jest cały czas okrajany pod nowe inwestycje.

Więcej jutro w "Echu Dnia".

Komentarze (7)

~hmm | 2008-01-21 23:09

Mam cały czas nadzieję, że Złomrex się zdecyduje

~BZC | 2008-01-21 23:15

~Okulickiego | 2008-01-22 00:08

Dlaczego ???Pytam :Dlaczego??? szanowny panie prezesie Jarecki nie podaje pan do prasy o jakie firmy chodzi ? .... Niech pismaki wiedzą przecież to żadna tajemnica ? Czy tak dużo jest tych firm że nie można ich zliczyć ?
Wszyscy domagajmy się aby prezes ujawnił w prasie treśc listu intencyjnego jaki rzekomo wysłał do firm !!!!!
Niech ujawni te firmy !!!! Apel do Wszystkich : Idziemy całą bandą do prezesa i niech nam powie prosto w oczy o co tu chodzi !!! Kim w tym klubie jest p. Kwieciński (Kantor) i czy ta ewentualna SSA to z całego klubu czy tylko z sekcji piłki nożnej , bo jak wiadomo niepotrzebna jest koszykówka bo nawet gdyby zakończyli rozgrywki na pierwszym miejscu to i tak nie wchodzą (kasy nie ma !!!) więc po co ta koszykówka !!!!???? No niech prezes lub ktoś kompetentny odpowie !!!!!

~Tadeusz K. | 2008-01-22 17:05

Moi drodzy każdy kombinuje żeby się dorobić, więc nie miejcie mi za złe tego, że wróciłem aby zasilić swój budżet. Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że jestem nie chciany i nie lubiany, ale to już nie moja wina, taki się po prostu urodziłem. Rzuciłem kilka razy dla Was groszem, ale prawda jest taka, że to było tylko mydlenie oczu. Zresztą co Wy mi możecie zrobić ? No co ? Pytam...

~pan Sioda | 2008-01-23 01:35

Słuchaj koleżko nie wpierdalaj się za kogoś !!!! Bo Tadkiem nie jesteś wieć wypierdalaj !!!!!

~qpiec | 2008-02-23 23:13

ktoś wie gdzie mogę zamówić koszulkę Stalówki? Jestem poza miastem a przydałaby się takowa

~Przemo | 2008-03-9 23:42

qpiec jestes z miasta Stali? kibicujesz naszym ?bedziesz na meczu? mam kilka koszulek - nówki, chesz dla siebie nabyć? jaki nosisz rozmiar? coś załatwimy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (828)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (372) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (296)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 11 848 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 919 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 43 085 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 13 776 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03412