Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W "Stalówce" walczą o spółkę! cd...

W

Władze stalowowolskiego klubu cały czas podkreślają, że jeżeli nie uda się zawiązać spółki akcyjnej, w Stali mogą przestać istnieć sekcje "zawodowe” piłki nożnej i koszykówki. I klub może przejść na amatorstwo, skupić się tylko na szkoleniu młodzieży. Zarząd klubu dał sobie czas do marca i jest szansa, że jednak uda się uratować Stal przed drastycznymi zmianami. Bo jak się okazuje, są jednak w mieście firmy, które może nie są w stanie udźwignąć roli sponsora strategicznego, ale chcą pomóc znajdującemu się w trudnej sytuacji klubowi. I którym zależy na stalowowolskim sporcie.

Jest grupa osób, która będzie próbowała stworzyć spółkę akcyjną do 10 marca - przyznaje Marek Jarecki. - Nasz klub ma problemy długofalowe, ale to jest dobry klub, bez długów, nie będą się za nim wlokły jakieś zobowiązania, jak to nie raz bywa w wielu innych przypadkach. Mamy nadzieję, że to też będzie przemawiać za nami.

CHCĄ WSPÓŁPRACY

Prezes Jarecki deklaruje też, że jest otwarty na współpracę z władzami miasta, chociaż ta jest daleka od ideału. Klub w ubiegłym roku nie otrzymał choćby obiecanych 200 tysięcy złotych z tytułu promocji - za byli radni, ale przeciw prezydent Andrzej Szlęzak.

- Te pieniądze uwzględniliśmy w budżecie i musiał wyłożyć je niestety dodatkowo Wodex - zdradza Marek Jarecki. - Ale ja na nikogo się nie obrażam, chcę współpracy i jestem zawsze gotowy do rozmów. Chyba nikt nie może zarzucić mi, że zrobiłem cokolwiek, co by mnie skonfliktowało z miastem.

Miasto mogłoby pomóc Stali w trudnej sytuacji, choćby poprzez ufundowanie dla sportowców stypendiów. Na razie jednak sytuacja wygląda nieciekawie, bo akurat pracownicy Stali będą musieli... wyprowadzić się do poniedziałku z zajmowanych przez siebie pomieszczeń w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Decyzja sądu zapadła już kilka miesięcy temu, a teraz grozi im eksmisja.

- Mam nadzieję, że ktoś pozwoli nam przynajmniej zapłacić za zajmowanie tych pomieszczeń i jednak zostaniemy - mówi Marek Jarecki. - Tyle że dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu Rekreacji Tadeusz Duszyński poinformował nas, że musi najpierw ogłosić przetarg.

Komentarze (30)

~AS | 2008-01-22 08:24

Teraz wszyscy strajkuja to my tez mozemy!

Zbiorka po stadionem i parada przez całe miasto z flagami!

\"lat 70 juz minelo ale czy dotrwamy do roku nastepnego?\"

~hmm | 2008-01-22 09:33

dobra myśl

~... | 2008-01-22 09:37

dobry pomysł z tym protestem... ale czytając ten artykuł mozna odniesc wrazenie ze cos zaczyna sie dziac nareszcie powiało optmizmem.. mam nadzieje ze powstanie SA... troche biedna ale wystarczy to do tego aby nasze druzyny wystepowały w zawodowych rozgrywkach aha i jeszcze jedno JEBAC DUSZYŃSKIEGO!!!!:)

STALÓWKA

~...m... | 2008-01-22 10:00

» LINK

wysłajcie e maile pod ten adres niech złomrex zobaczy ze nam zalezy :D:D

~..... | 2008-01-22 10:08

A Klęska wylądował w końcu w Łomży,ciekawe jak długo tam miejsce zagrzeje, przecież Łomża też groszem nie śmierdzi,gość wysoko się ceni!

~stal | 2008-01-22 10:11

I co niby mamy wpisywać w treści e-meila,że błagamy na kolanach o pomoc,bo działaczy mamy niezaradnych i to my mamy załatwić sponsora?

~hehe | 2008-01-22 10:12

zalosni internetowi kibice, marsz chcecie robic a zaden z piszacych na forum nawet nie umial stanac na ostatnim meczu kosza z kartka i pozbierac podpisy, a teras marsz bedziecie robic hehehe

~dxh | 2008-01-22 10:16

duszyński to kawał ciula,jak ta łysa pała może tak ciągle rzucać klubowi ,kłody pod nogi.On chce po prostu zniszczyć przede wszystkim sekcję piłkarską.Wiem ,że jest często na meczach kosza.Może by Mu tak zaśpiewać fajną piosenkę na otrzeżwienie umysłu!

~ehh | 2008-01-22 10:24

Po prostu brak slow do tego co robi Duszyński :/

~drawal | 2008-01-22 10:26

bo taki prezes z jareckiego.... z miastem sie pocial, rozmow ze sponsorami nie potrafi prowadzic, a tylko chcialby zeby wszyscy dawali kase za darmo, no i potrafi plakac i straszyc w gazetach ze bedzie likwidowal sport zawodowy... aa no i potrafi zablokowac forum na oficjalnej stronie klubu... DO DUPY Z TAKIM PREZESEM!!!

~drwal | 2008-01-22 10:28

a co ma duszynki do klubu.... duszynski dba o mosir i jakos mu idzie, potrafi sie zjkrecic o kase... a jarecki tylko plakac potrafi zamiast sie wziac do roboty, DUPA NIE PREZES

~... | 2008-01-22 10:59

wszyscy wiemy ze duszynski i szlezak i jarecki też to fani kosza (jarecki były zawodnik a jego syn tez gra) ale przyjdzie taki jeden mecz :D 23.02!! z Siarką!! i wtedy pospiewamy troszke na kazdego z nich!! i pamiętajcie na tym meczu trzeba byc obowiązkowo!!

A co do SSA to jestem dobrej mysli!! chociaz nie którym firmom moze zalezec na sporcie w STW!!

~Stal | 2008-01-22 11:12

No, na tym meczu z Siarka bedzie swietnie! Szukuje sie juz od miesiacza i nie moge sie doczekac. Wszyscy musza przyjsc!!!!!!!!!!!!!

~zksfan | 2008-01-22 11:21

pieniądze dla Stali w kosza się znalazły na promocje miasta a na piłkę nie mogą , więc coś jest nie tak z tym mosirem i duszyńskim. wszystko inwestuje w kosza. poza tym w radzie miasta działa dobrze wam znany pan kotulski który cały czas działa na złość szlęzakowi .a co do meczu z siarka też się nie mogę go doczekać .

~opty | 2008-01-22 16:17

Grunt że mamy \"Jagodową stolice Polski\" Gratulacje dla prezydenta

~2 liga | 2008-01-22 17:16

~As | 2008-01-22 17:36

Na derbach z siara na koszu bedzie jakis dioping czy cos?

Bo jeszcze niewiem czy warto isc...

~Do As | 2008-01-22 17:53

A ty tylko na mecze chodzisz jak jest doping.??Bo ja nawet jak mlyna nie ma to pojde ....pfff Kibic co tylko patrzy ze druzyna przeciwna dobra i liczba gosci to pojdzie a jak gramy z taka biedą jak np. Kmita to juz nie...

~ELO | 2008-01-22 18:16

On mówi o koszu. Sam na kosza nie chodzę bo w ogóle mnie nie interesi, ale jeśli można pokrzyczeć coś, podopingować, pokazać jak się bawi Stalowa to chętnie się wybiorę. Pozdrawiam

~hmm | 2008-01-22 18:42

Hmm wie ktos jak sie potoczyly losy Abeku Tewina ?? Tego co byl testowany latem i pokazal sie z bardzo dobrej strony. Dlaej gra w Stali Rzeszów ??

~stal stal | 2008-01-22 18:44

To już pewne. Kibice nie zobaczą więcej Grzegorza Wana w barwach Śląska Wrocław.Rozmawialismy z Grzegorzem dziś pod szatnią Śląska, i ujawinił nam że niebedzie rozpaczał ponieważ dostał jużpropozycje z Warty Poznań , Kmity Zabierzów , oraz Staliwa Stalowa Wola.
Grzegorz Wan: Najbardziej atrakcyjna propozycja jest ze Stali Stalowa Wola ponieważ mam tam dwóch kolegów i chciał bym ze Stalówką powalczyć o utrzmanie.

~sisieq | 2008-01-22 19:02

~suawek | 2008-01-22 20:03

Skad to info o Wanie?

~bernard | 2008-01-22 20:40

a jak tam prace remontowe na stadionie? jest juz ten nowy zegar?

~xoxoxox | 2008-01-22 22:29

jebać zegar kurwa narazie nie wiadomo czy bedzie miał kto występować na tym stadionie

~ktos | 2008-01-22 23:47

połowę ceny za obóz wypłacili klęsce za godne reprezentowanie klubu w rozgrywkach 2 ligi!!!!!Gratulacje! i jeszcze jest Hadzicz uzupełnienie składu bo podobno mało zarabia, za te pieniądze mamy 5 junorów w składzie! ale najlepiej powiedzieć ze w stali nie ma zdolnej młodzieży! Coś tu nie tak!!!!!!!!!!!!!

~As | 2008-01-23 06:56

Dokladnie kosza nie lubie ale derby rzecz swieta:D

~... | 2008-01-23 08:49

Moze naprawde to SSA powstanie :) ...a na derby z siarką nie wazne czy to byłby mecz w piłka kosza polo czy hokeja na trawie to trzeba przyjsc!! napewno będzie spiew!! onie na meczu w kosza u siebie sie napinali i spiewali na nas bluzgi!! ale kij im w oko!! pamiętajcie derby rzecz swięta i kazdy ma przyjsc a to juz za miesiąc!! takze brac sterydy cwiczyc na siłce i na derby:P:) i poprzypominac sobie piosenki Stalówki!!! POZDRO!!

STALÓWKA!!

~M.B | 2008-01-23 13:22

a keidy mec z siarka?

~Stalówka | 2008-01-24 21:15

Mecz z Siarką - 23 lutego! A ja chodze na kosza, na noge i swietnie na meczach jest tu i tu

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (393)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (354) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (331) » Jaszczur (305)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 10 815 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 170 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 73 316 razy
STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 4 951 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.04101