Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Włodarze Stali Stalowa Wola chcą wspierać „Stalówkę”!

Włodarze Stali Stalowa Wola chcą wspierać „Stalówkę”!

Włodarze Stali Stalowa Wola nie rzucali słów na wiatr. Są już po pierwszych rozmowach z regionalnymi firmami i okazuje się, że jednak są chętni, by wesprzeć klub i utworzyć sportową spółkę akcyjną.

Prezes Stali Marek Jarecki zdecydował się powołać grupę, która będzie prowadzić rozmowy ze stalowowolskim biznesem. W jej skład oprócz niego weszli Jerzy Lompe i Edward Chmura z piłkarskiego podokręgu w Stalowej Woli. I grupa ta ma już za sobą pierwsze rozmowy z firmami, które mogłyby utworzyć sportową spółkę akcyjną.

- Prowadzimy rozmowy - przyznaje Jerzy Lompe. - Są jednak pewne uwarunkowania, które muszą zostać spełnione. Ja zawsze jestem pełen optymizmu i wierzę, że uda się stworzyć w Stali spółkę akcyjną, która pozwoli utrzymać w Stalowej Woli sport zawodowy. Piłkarze Stali grają w drugiej lidze, koszykarze w pierwszej lidze i nie można zaprzepaścić takiego dorobku. A także pięknej historii klubu.

Nieoficjalnie mówi się, że klub może wesprzeć firma Wtórstal, nadal chce ze Stalą współpracować sponsor piłkarzy Tadeusz Kwieciński. Jest też Wodex, spółka, w której klub ma większość udziałów i na której do tej pory spoczywał ciężar finansowania "stalowskiego" sportu. To jednak za mało, by utworzyć spółkę i muszą znaleźć się kolejni chętni. Czy się znajdą? Rozmowy trwają. Nie brakuje też kontrowersji.

- Mógłbym wesprzeć klub, ale nie bardzo widzę się we współpracy z panami Lompe i Chmurą - mówi pragnący zachować anonimowość jeden ze stalowowolskich biznesmenów.

 

Źródło: Echo Dnia

Komentarze (22)

~ktosss | 2008-01-30 09:09

no to sami widziecie to jest wyciete z wywiadu cytuje - \"Mógłbym wesprzeć klub, ale nie bardzo widzę się we współpracy z panami Lompe i Chmurą - mówi pragnący zachować anonimowość jeden ze stalowowolskich biznesmenów\" no i widzimy sami .
JESLI WIARA CZYNI CUDA MY WIERZYMY ZE SIE UDA

~boss | 2008-01-30 10:32

Przecież z góry widać że działania zarządu w celu poszukiwania sponsorów są pozorowane, ludzie tacy jak Chmura, Lompe, Jarecki są gwarancją fiaska tych poszukiwań, przerzucanie odpowiedzialności za upadek klubu na miasto jest szczytem bezczelności i nieudacznictwa ze strony prezesa Jareckiego, to on w końcu bierze niemałe zresztą pieniądze za swoja prace i to on jako szef klubu jest w głównej mierze odpowiedzialny za jego kondycje finansowa a nie dyr. Mosiru czy Prezydent Miasta. Prezes wypowiadał sie parę dni temu, że wysłał listy intencyjne do firm z prosbą o sponsoring, co najlepiej świadczy o jego arogancji, bucie i zarozumiałości. Te listy to prezes powinien osobiście zanieść i prawie na kolanach prosić , prosić albo nawet błagać o pomoc dla naszego klubu, ale przecież on wychodzi z założenia ze to jego powinno sie prosić o pozwolenie na finansowanie sportu, a on jako pan i władca łaskawie może ale nie musi (w zależności co jemu prywatnie sie bardziej opłaci) pozwolić na sponsorowanie. Reformowanie klubu panie prezesie powinieneś zacząć od własnej osoby i niech wypowiedz o nieprzyspawaniu do fotela, zresztą powtarzana już od paru ładnych lat, w końcu stanie sie faktem. Rozmieniasz na drobne znane w mieście i wcześniej szanowane (ale tylko za dokonania sportowe jako zawodnik bo już nie bardzo jako trener a w ogóle jako działacz) przez wielu nazwisko, a dzisiaj co nie którym w tym i mnie wstyd sie przyznać do znajomości z tobą. Kibice, nie dajcie się zwodzić prezesowi i zarządowi. Ich działania są pozorowane, a cytat zamieszczony w poprzednim poście pochodzący z artykułu głównego niech będzie dla nas wszystkich komentarzem do sposobu poszukiwania ratunku dla klubu i intencji zarządu z prezesem na czele.

~awtok | 2008-01-30 11:12

Boss ma racje Jarecki i zarząd musi odejść bo z nim nigdy nie będzie SSA Jarecki nic nie zrobił żeby ratować klub cały czas tylko gadają że wysyłają listy listy to się wysyłało za komuny z centrali a dziś są takie czasy że trzeba codziennie jeździć i szukać sponsorów kto u nas w klubie pracuje po zarządzaniu choćby prezes to świetny menadzer musi być Jarecki to faktycznie może prowadzić amatorski klub z takim zarządem bo do zawodowej piłki mają tak jak ja na księżyc

~aaaaaaa | 2008-01-30 11:14

Przekonamy sie na poczatku marca co z tego wyjdzie.

~bzc | 2008-01-30 12:44

~bzc | 2008-01-30 14:32

~bzc | 2008-01-30 16:39

~El | 2008-01-30 17:04

No i co !!! Czyż nie mówiłem że tak będzie !!! Żaden sponsor nie ma zamiaru sponsorować Zarządu a szczególnie panów Lompe i Chmura ... To głównie dzięki tym panom sytuacja jest taka jaka jest. I nie mnie nie rozśmieszają bo wcale mi nie do śmiechu teksty o tym że te dwie pijackie mordy są jedynym gwarantem prosperowania klubu czy powstania SSA.
Proponuję na następnym meczu kosza u nas w hali po 5 ciu min. gry przerwać mecz ... Po prostu wchodzimy na parkiet odbieramy mikrofon spikerowi i jedna KONKRETNA osoba czyta na głos aby wszyscy w hali słyszeli nasze OśWIADCZENIE w którym wręcz żądamy usuniecia tych panów oraz tego iż przyszła SSA wyda do prasy Oświadczenia pt: TYM PANOM DZIęKUJEMY !!!!! Po takim naszym oświadczeniu mówimy tak aby wszyscy słyszeli że KONIEC żARTóW !!! Bardzo dosadnie ale nie wólgarnie...Po czym schodzimy grzecznie na trybuny... Oni muszą poczuć nasz oddech i to że nie będą mieli życia w Stalowej jak nie będzie SSA... Wszelkie sprawy typowo techniczne są do obgadania... Niech się za to wezmą ludzie którzy organizują np. wyjazdy na mecze lub ktoś kto w środowisku kibiców (nie koniecznie kibic) jest poważany. !!!!

~El | 2008-01-30 17:08

W słowach \" nie koniecznie kibic \" chodziło mi o osobę nie siedzącą na tzw: młynie lub osobę powszechnie znaną nie koniecznie fanatycznie przywiązaną do klubu

~wierny | 2008-01-30 17:31

niema bata bo jesli my kibice czegos niezrobimy to nic z tego niewyjdzie

~Kamil | 2008-01-30 17:52

mozemy powolac stowarzyszenie

~max | 2008-01-30 17:53

pijackie mordy (lompe chmura) kłamca kłamca (jarecki ) i trol (żak) reprezentują klub????? nie dziwię się że nikt nie chce współpracować z takimi ludzmi!!!! oni sobą nic nie prezentują !!!! jak już ktoś wcześniej napisał jarecki sie ograniczył do wysyłania listów. On powinien osobiście chodzić i wręcz prosić sie o pieniądze !!!!!!!!!! ja też mogę wysłać 1000 listów po firmach całego kraju a co z tego jak mi nikt nie odpowie i nie da kasy trzeba walczyć o pieniądze !!!! a jarecki nie wie o tym !!!!!!!!!!! w czasach komuny dawali bo się należało a teraz dupa zbita

~Pławiak | 2008-01-30 18:33

Bez naprawdę mocnego sponsora w II lidze będziemy dostarczycielem punktów.Metodą drobnych datków można mobilizować do strzelenia bramki w dniu meczu.Zaczyna pachnieć IV ligą ale nie wszystko stracone.Apeluję o propozycje rozwiązań szybkich a skutecznych.Wiosna tuż,tuż.

~stal | 2008-01-30 18:49

gdzie Ci panowie maja dume-honor. zero szacunku do tych barw-niech wyp.......

~ciekawostka | 2008-01-30 19:14

a wiecie jak mówią na pana Chmure krecina :) to pseudo dlatego ze pracując parenaście lat temu w HSW został dyscyplinarnie zwolniony bo chciał ukraśc i wywieśc sprzet o wartości 20 000 zł a pozatym wiadomo co on kreci w podokregu w stalowej woli tylko że szkoda że jeszcze naszą stalówke chce obrobić złodziej!!!!!!

~mekon | 2008-01-30 20:48

Dajcie jakiś młodych ekonomistów i jednego działacza ale naprawde z autorytetem, Jarecki jako prezes niech już zostanie, ale jak widać nie wszyscy chcą robić interesy z tą ekipą jaka jest teraz, to jest chyba wystarczające \'rekomendacja\' dla nich. Kto wogole wybieral tą grupę do organizowania SSA???

~misiek | 2008-01-30 21:16

Odpowiedź brzmi: JARECKI

~damy rade! | 2008-01-30 22:03

wie ktos moze gdzie (ze w krakowie to wiem, ale czy na stadionie cracovii) i kiedy sparing z cracovia? w krakowie duzo studentow ze stalowki, ktorzy na pewno wspomoga naszych chlopakow! p.s. dobrze ze chociaz mamy jakis solidnych sparing-partnerow, bo jak pisze na 90minut.pl to z obozu chyba lipa ale to juz tyle razy bylo mowinone ze no comment:/

~....... | 2008-01-30 22:08

~johny | 2008-01-30 22:24

Wy piszecie o honorze i ambicji u tych panów???Przecież ci panowie robią kase to ich praca i zyciowe motto przetrzymac ile sie da a potem gdzie kolwiek aby kasa była tak robili wszyscy zwłaszcza w St.Woli(prezydenci,radni,i inni....)nikt tego nie widzi ? a kto ich wybiera ? tacy sami jak oni.jedna klika......

~bary | 2008-01-31 08:27

drodzy kibice: wyzywacie prezydenta duszynskiego itd,itp mowicie o barwach klubu tradycjach a ja mam pytanie dlaczego nie reagowaliscie na meczach pilkarskich na poczynania dzialaczy , mikulskiego janickiego czy to dla was jak sie podpisujecie najwierniejszych z wiernych to nie dyshonor ze wasz klub reprezentuje pijaczyna ;nieudacznik , lapowkarz, awanturnik i byly kryminalista? niestety przyzwalajac na to wy sie z nimi utorzsamiacie

~kkk | 2008-01-31 15:55

no wlasnie gdzie byliscie jak mikulski takie jaja robil . SPRZEDALISCIE SIE!!!!!! za \"bileciki kielbaske i wodeczke\" najpierw wymagajcie od siebie!!!!!!!!!!! wielcy kibice bleeee ( i nie mowcie ze jestescie zawsze z drozyna itd robicie troche ale nie duzo!!!!! bo to ze sie tluczecie wyzywacie innych nikomu nie pomaga mordy wy moje)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (388)
» Slim1938 (385) » Koko (370)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (313) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 37 718 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 35 798 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 14 031 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 18 341 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.02992