Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparingowa porażka „Stalówki”

Sparingowa porażka „Stalówki”
Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola rozegrali kolejne spotkanie sparingowe w przerwie zimowej. W Krakowie przegrali z miejscową, pierwszoligową Cracovią 0:1. Jedynego gola w sparingu w Krakowie, rozegranego na sztucznej murawie, zdobył dla Cracovii już w 10 minucie Marcin Bojarski.

Komentarze (25)

~As | 2008-02-3 16:11

Ale refleks :/

~trolu | 2008-02-3 16:28

potrzebuje dobrego hasła i opisu na plakat !!!! pomóżcie...

----------------------------------- --------------------

~qqqqqqq | 2008-02-3 16:31

moim skromnym zdaniem manifestacja powina sie odby kiedy sesja rady miasta byliby radni miasta i może lepszy efekt

~zks | 2008-02-3 16:58

Wielki Protest Społeczeństwa Ludzi z Miasta Wszystkich Kibiców Stali Stalowa Wola W Walce O Stalowowolski Sport... Pragnę powiadomić wszystkich zainteresowanych że za mniej wiecej 2 tygodnie odbędzie się protest przeciwko wyniszczaniu przez pewien krąg ludzi sportu w naszym mieście (Piłka nożna). Termin manifestacji zostanie podany na dniach, w ramach protestu jest przewidziany przemarsz ulicami miasta od Klubu do Urzędu Miasta. Prosimy o duże wsparcie wszystkim którym zależy na dobru piłki nożnej w tym mieście i utworzeniu spółki. Prosze o rozsyłanie tego do kazdego kogo macie na gg chcemy to rozgłosnić w czym mają nam pomóc media i nie tylko chcemy ażeby piłka nożna jednoczyła wszystkich w mieście w imie dobrej zabawy dopingu i szerzenia sportu wśród młodzieży poprzez kulturalny doping liczymy na poparcie miejscowych polityków dla których sport nie jest obcy plus głownych zainteresowanych czyli stalowowolskich piłkarzy którzy napewno nas nie zawiodą Z góry Wielkie Dzięki Za Wsparcie ...........To miasto bez sportu nie istnieje 70 lat pracy nie moze isc na marne bedziemy walczyc o dobre imie naszego klubu i miasta ...

~KCN | 2008-02-3 18:19

Pierwszy raz Wszystko zalezy od Ciebie...


Przyjdz i pokaz ze jestes na dobre i zle...

~stal | 2008-02-3 19:20

mam do sprzedania 20 koszulki stalowki za 20 zł to moj nr telefonu 788418640

~asa | 2008-02-3 20:02

super byloby jakbys pokazal projekt tych koszulek

~ooo | 2008-02-3 20:49

wie ktos juz kiedy protest?

~CRAZY FAN | 2008-02-3 20:52

ile by kosztowało napisanie o \\\"protescie\\\" w echo dnia?

~,,,ssw | 2008-02-3 20:57

~... | 2008-02-3 21:02

Do CRAZY FAN.......
Nic nie trzeba pisać tylko zorganizować się i zrobić taki protest o którym bedzie głośno i o którym będą rozmawiać ludzie za 20 -30 lat. Musimy zorganizować się tak zby ziemia sie zatrzęsła pokazać że żarty się skończyły !!!!!!!!!!! Pismaki i tak opiszą wszystko dokładnie i im więcej ludzi się zaangażuje tym lepiej ... Fajnie by było gdyby w to zaangażować wszystkich mieszkańców nie tylko kibiców aby te cioty z UM (mówię o radnych) wkońcu zobaczyli że nie po to zostali wybrani aby brać do siebie a po to aby służyć tym którzy na nich oddali głos ...Jeśli nie jest tak jak piszę to trzeba im powiedzieć jasno i dosadnie że jeśli im nie pasuje to niech WYPIERDALAJą ......!!!!!!!!!!!!!!!!

~wiecie? | 2008-02-3 21:10

a czy wy wiecie że o tym proteście niema żadnego oficjalnego info i że ta wiadomość wysyłana na gg może być tylko ściemą wymyśloną przez kogoś . Poczekajcie ma oficjalne info na stronie i nie jarajcie sie czymś czego jak na razie niema !!! pozdro dla kumatych

~Pomysł | 2008-02-3 21:18

Można by zrobić w Dniu protestu tak jak to zrobili kibice motoru, czyli powiesić transparenty z różnymi hasałmi typy \\\"Nikomu nie damy zniszczyć 70tniej tradycji\\\" i powiesić to na Wiadukciew w centrum czy na tym co się wjeżdza do Stalowej od strony Sandomierza lub innym punkcie bardzo widocznym dla zwykłego przechodnia w Stalowej.

Pozdrawiam.

~fotograf | 2008-02-3 21:23

A tutaj można znaleźć zdjęcia ze sparingu
» LINK

~hmm | 2008-02-3 21:31

Można zawiesic na wiadukcie i kladce. Dobre pomysly. Plakaty tez sa dobre.
Powinno to byc skierownae do wszystkich, zwiazanych z koszem, pilka nozna

~GST | 2008-02-3 21:49

wpisywac tutaj hasła związane z plakatami i jakimiś rzeczami związanymi z przemarszem !!!!

~DDIS | 2008-02-3 22:04

70 Lat Dumy i Chwały - To dopiero POCZĄTEK

~STAL ZKS | 2008-02-3 22:17

~hmm | 2008-02-3 22:21

TO JUŻ 70 LAT, A NAJLEPSZE JESZCZE PRZED NAMI !
Stalowa Wola żąda stadionu !
TYLKO KLUB PODTRZYMUJE NAS PRZY ŻYCIU !

LUBIMY SHREKA ALE ON NIE LUBI NAS !

STALÓWKA ŁĄCZY LUDZI 1938 !

JEDNO MIASTO, JEDEN KLUB, JEDNO SERCE I BIĆ MUSI JAK NAJWIĘCEJ !

~asd | 2008-02-3 22:23

Stary, to hasło jest zajebiste:

JEDNO MIASTO, JEDEN KLUB, JEDNO SERCE I BIĆ MUSI JAK NAJWIĘCEJ !

~PrbStalowka | 2008-02-4 02:25

PLAKAT..tak narysowac p.\\\"shreka\\\"prezydenta jak opasly siedzi przed TV wpieprzajac tluste zarcie i obficie sie pocac podczas gdy inni woleli by uprawiac sport ale nie moga bo stadion lipny bo warunkow nie ma a p.prezydent ma to w d.. on trzyma forme po swojemu i nie rozumie problemow innych stalowowolski sport ma gdzies... a za oknem (ktore jest z tylu niego) protestuja kibice bo chca ogladac dobra pilke w Stalowce ale on ich nie slyszy ma ich w d... no plakat 100% prawdaa co do stosunku p.\\\"shreka\\\" i do pilki jak i kibicow tego pieknego sportu

~pp | 2008-02-4 08:38

a na drugim plakacie proponuje placzacego jareckiego z taca w reku chmure z koperta lompego z flaszka wodeczki i zaka z seksownym usmiechem plakaty te nastepnie wystawic na allegro i nie dosc ze bedzie trche kasy to promocja miasta gwarantowana a sponsorzy sie pozabijaja zeby z tymi panami wspolpracowac i wtedy szrek niech spada

~Hasło | 2008-02-4 12:29

Mam nawet fajne hasło na flagę \"Nawet jeśli coś sie stanie Nasza siła pozostanie\" Co o tym myślicie??????

~Kruku | 2008-02-4 18:15

I trzeba by bylo wziac flag kilka na kijach !!

~gosc n | 2008-03-12 18:59

Ej nie wiem o co chodzi z tymi koszulkami po 20 złotych, nie wiem czy się koledze nie porąbało coś, bo ten numer który wpisał jest mojego brata. Prosiłbym o weryfikację tego komentarza i poprawę numeru albo usunięcie komentarza. Takich rzeczy się nie robi !!!!
Jak ktoś ma kontakt do kolegi to prosiłbym na tym forum napisać. Dzięki z góry.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3340) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 120 794 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 39 681 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 19 076 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 332 razy
Osób Online: 47 / Czas gen. strony: 0.01666