Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparingowa porażka „Stalówki”

Sparingowa porażka „Stalówki”
Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola rozegrali kolejne spotkanie sparingowe w przerwie zimowej. W Krakowie przegrali z miejscową, pierwszoligową Cracovią 0:1. Jedynego gola w sparingu w Krakowie, rozegranego na sztucznej murawie, zdobył dla Cracovii już w 10 minucie Marcin Bojarski.

Komentarze (25)

~As | 2008-02-3 16:11

Ale refleks :/

~trolu | 2008-02-3 16:28

potrzebuje dobrego hasła i opisu na plakat !!!! pomóżcie...

----------------------------------- --------------------

~qqqqqqq | 2008-02-3 16:31

moim skromnym zdaniem manifestacja powina sie odby kiedy sesja rady miasta byliby radni miasta i może lepszy efekt

~zks | 2008-02-3 16:58

Wielki Protest Społeczeństwa Ludzi z Miasta Wszystkich Kibiców Stali Stalowa Wola W Walce O Stalowowolski Sport... Pragnę powiadomić wszystkich zainteresowanych że za mniej wiecej 2 tygodnie odbędzie się protest przeciwko wyniszczaniu przez pewien krąg ludzi sportu w naszym mieście (Piłka nożna). Termin manifestacji zostanie podany na dniach, w ramach protestu jest przewidziany przemarsz ulicami miasta od Klubu do Urzędu Miasta. Prosimy o duże wsparcie wszystkim którym zależy na dobru piłki nożnej w tym mieście i utworzeniu spółki. Prosze o rozsyłanie tego do kazdego kogo macie na gg chcemy to rozgłosnić w czym mają nam pomóc media i nie tylko chcemy ażeby piłka nożna jednoczyła wszystkich w mieście w imie dobrej zabawy dopingu i szerzenia sportu wśród młodzieży poprzez kulturalny doping liczymy na poparcie miejscowych polityków dla których sport nie jest obcy plus głownych zainteresowanych czyli stalowowolskich piłkarzy którzy napewno nas nie zawiodą Z góry Wielkie Dzięki Za Wsparcie ...........To miasto bez sportu nie istnieje 70 lat pracy nie moze isc na marne bedziemy walczyc o dobre imie naszego klubu i miasta ...

~KCN | 2008-02-3 18:19

Pierwszy raz Wszystko zalezy od Ciebie...


Przyjdz i pokaz ze jestes na dobre i zle...

~stal | 2008-02-3 19:20

mam do sprzedania 20 koszulki stalowki za 20 zł to moj nr telefonu 788418640

~asa | 2008-02-3 20:02

super byloby jakbys pokazal projekt tych koszulek

~ooo | 2008-02-3 20:49

wie ktos juz kiedy protest?

~CRAZY FAN | 2008-02-3 20:52

ile by kosztowało napisanie o \\\"protescie\\\" w echo dnia?

~,,,ssw | 2008-02-3 20:57

~... | 2008-02-3 21:02

Do CRAZY FAN.......
Nic nie trzeba pisać tylko zorganizować się i zrobić taki protest o którym bedzie głośno i o którym będą rozmawiać ludzie za 20 -30 lat. Musimy zorganizować się tak zby ziemia sie zatrzęsła pokazać że żarty się skończyły !!!!!!!!!!! Pismaki i tak opiszą wszystko dokładnie i im więcej ludzi się zaangażuje tym lepiej ... Fajnie by było gdyby w to zaangażować wszystkich mieszkańców nie tylko kibiców aby te cioty z UM (mówię o radnych) wkońcu zobaczyli że nie po to zostali wybrani aby brać do siebie a po to aby służyć tym którzy na nich oddali głos ...Jeśli nie jest tak jak piszę to trzeba im powiedzieć jasno i dosadnie że jeśli im nie pasuje to niech WYPIERDALAJą ......!!!!!!!!!!!!!!!!

~wiecie? | 2008-02-3 21:10

a czy wy wiecie że o tym proteście niema żadnego oficjalnego info i że ta wiadomość wysyłana na gg może być tylko ściemą wymyśloną przez kogoś . Poczekajcie ma oficjalne info na stronie i nie jarajcie sie czymś czego jak na razie niema !!! pozdro dla kumatych

~Pomysł | 2008-02-3 21:18

Można by zrobić w Dniu protestu tak jak to zrobili kibice motoru, czyli powiesić transparenty z różnymi hasałmi typy \\\"Nikomu nie damy zniszczyć 70tniej tradycji\\\" i powiesić to na Wiadukciew w centrum czy na tym co się wjeżdza do Stalowej od strony Sandomierza lub innym punkcie bardzo widocznym dla zwykłego przechodnia w Stalowej.

Pozdrawiam.

~fotograf | 2008-02-3 21:23

A tutaj można znaleźć zdjęcia ze sparingu
» LINK

~hmm | 2008-02-3 21:31

Można zawiesic na wiadukcie i kladce. Dobre pomysly. Plakaty tez sa dobre.
Powinno to byc skierownae do wszystkich, zwiazanych z koszem, pilka nozna

~GST | 2008-02-3 21:49

wpisywac tutaj hasła związane z plakatami i jakimiś rzeczami związanymi z przemarszem !!!!

~DDIS | 2008-02-3 22:04

70 Lat Dumy i Chwały - To dopiero POCZĄTEK

~STAL ZKS | 2008-02-3 22:17

~hmm | 2008-02-3 22:21

TO JUŻ 70 LAT, A NAJLEPSZE JESZCZE PRZED NAMI !
Stalowa Wola żąda stadionu !
TYLKO KLUB PODTRZYMUJE NAS PRZY ŻYCIU !

LUBIMY SHREKA ALE ON NIE LUBI NAS !

STALÓWKA ŁĄCZY LUDZI 1938 !

JEDNO MIASTO, JEDEN KLUB, JEDNO SERCE I BIĆ MUSI JAK NAJWIĘCEJ !

~asd | 2008-02-3 22:23

Stary, to hasło jest zajebiste:

JEDNO MIASTO, JEDEN KLUB, JEDNO SERCE I BIĆ MUSI JAK NAJWIĘCEJ !

~PrbStalowka | 2008-02-4 02:25

PLAKAT..tak narysowac p.\\\"shreka\\\"prezydenta jak opasly siedzi przed TV wpieprzajac tluste zarcie i obficie sie pocac podczas gdy inni woleli by uprawiac sport ale nie moga bo stadion lipny bo warunkow nie ma a p.prezydent ma to w d.. on trzyma forme po swojemu i nie rozumie problemow innych stalowowolski sport ma gdzies... a za oknem (ktore jest z tylu niego) protestuja kibice bo chca ogladac dobra pilke w Stalowce ale on ich nie slyszy ma ich w d... no plakat 100% prawdaa co do stosunku p.\\\"shreka\\\" i do pilki jak i kibicow tego pieknego sportu

~pp | 2008-02-4 08:38

a na drugim plakacie proponuje placzacego jareckiego z taca w reku chmure z koperta lompego z flaszka wodeczki i zaka z seksownym usmiechem plakaty te nastepnie wystawic na allegro i nie dosc ze bedzie trche kasy to promocja miasta gwarantowana a sponsorzy sie pozabijaja zeby z tymi panami wspolpracowac i wtedy szrek niech spada

~Hasło | 2008-02-4 12:29

Mam nawet fajne hasło na flagę \"Nawet jeśli coś sie stanie Nasza siła pozostanie\" Co o tym myślicie??????

~Kruku | 2008-02-4 18:15

I trzeba by bylo wziac flag kilka na kijach !!

~gosc n | 2008-03-12 18:59

Ej nie wiem o co chodzi z tymi koszulkami po 20 złotych, nie wiem czy się koledze nie porąbało coś, bo ten numer który wpisał jest mojego brata. Prosiłbym o weryfikację tego komentarza i poprawę numeru albo usunięcie komentarza. Takich rzeczy się nie robi !!!!
Jak ktoś ma kontakt do kolegi to prosiłbym na tym forum napisać. Dzięki z góry.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 150 133 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 19 904 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 30 520 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 8 171 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.03153