Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Stalówka” wypadła dobrze

"Stalówka” po raz kolejny mogła zagrać w sparingu z pierwszoligowcem, po wcześniejszym pojedynku z GKS w Bełchatowie. Na sztucznej murawie w Krakowie nasi trafili na mocny zespół, który niebawem rozpocznie rozgrywki w ekstraklasie i widać, że Cracovia już jest "w gazie”. Trudno zresztą równać się Stali z zespołem z Krakowa, który wrócił z obozu w Turcji, a leci jeszcze na Cypr…

W Krakowie Stal jednak pokazała się po raz kolejny z dobrej strony, choć musiała radzić sobie bez chorego obrońcy Gergely'ego Gheczy'ego, a narzekający do niedawna na uraz stopy napastnik Abel Salami wprawdzie rozgrzewał się, by wejść w drugiej połowie sparingu z Cracovią, ale ostatecznie nie zdecydował się na to. Miejscowi wygrali po golu w 10 minucie Marcina Bojarskiego, ale goście mieli także kilka okazji do strzelania gola, między innymi Krystian Lebioda i Bartłomiej Piszczek. Z bardzo dobrej strony w drugiej połowie pokazał się drugi bramkarz naszego zespołu, Stanisław Wierzgacz, który nie dał się zaskoczyć nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Cracovia Kraków - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0), Bojarski 10.
Stal: Wietecha - Ławecki, Piszczek, Maciorowski, Lebioda - Iwanicki, Uwakwe, Lipecki, Trela - Pałkus, Gęśla oraz Wierzgacz, Wieprzęć, Drozd, Stręciwilk, Hadzić.

Komentarze (17)

~... | 2008-02-4 10:31

salami zaczyna chyba juz cos kurwa kręcic...tak mi sie zdaje
!!

~suawek | 2008-02-4 11:06

Masz racje... zdaje Ci sie. Dalej te ploty powtarzacie. Chlopu nie placili iles tam czasu to gadal byle co, bo kto by za darmo pracowal.

~bfdgd | 2008-02-4 11:16

dzis, tj poniedzialek bedzie mozna nabyc kalendarze scienne Stalówki. Z kalendarzami bedzie stala osoba o godz 17 pod pomnikiem Papieża. pzdr

~stas | 2008-02-4 11:37

Byles, widziales? To nie pierdol jeden z drugim farmazonow. Salami rozgzewal sie indywidualnie przed meczem jednak boisko bylo bardzo sliskie i trener zdecydowal chyba zeby nie ryzyjkowac zdrowia zawodnika. Zreszta w drugiej polowce podbilo do niego 2 ziomkow z Nigerii pogadac wiec i tak nie mialby czasu na gre :P
Co do gry Stalowki to naprawde wypadli clakiem do rzeczy.W drugiej polowce to nasi mieli wiecej z gry brakowalo tylko wykonczenia. Fajnie zagrali obaj bramkaze w obronie tez niezle (Jaro, Piszczek), pomoc troche kulawa ale Craxa grala pressingiem i atak no comments z tym ze nie mial kto dogrywac. Dobry mecz Iwana i Uwakwe. Jesli z taka determinacja chlopaki beda grac w lidze to nie ma chuja by spadli!!! Sklad naprawde jest ok!!!

Pozdro!

~... | 2008-02-4 12:20

Do Wszystkich !!!
Tu się gada o vlepach i skarpetach i ewentualnie szalikach a nie o kiełbasie Salami ...
Do kumatych ziomów lub kmiotów : Kiedy bedą nowe skarpety lub inne głupawe klamoty ? I nie sprzedawać ich pod pomnikami czy kinami tylko ewentualnie w połowie drogi na Pysznice jest taki rozpierdalający się przystanek pks i tam za nim na cegłach leżą łwaki gdzie żule piją ....Tam jest super miejsce na takie tranzakcje a nie TU !!!! Dlatego wszyscy którzy jeszcze nie mają skarpet lub vlep niech siś skontaktują z osobami KUMATYMI od SKARPET I VLEP i zaopoatrzą sie w w/w. głupoty !!!!! Sezon co raz bliżej i wartało by w nowych skarpetach z poprzyklejanymi nowymi vlepami na czole pośmigać wśród NIE KUMATYCH !!!! Pozdro dla wszystkich

~szczyt | 2008-02-4 12:57

to juz jest szczyt wszystkiego nasz prezydent chce wielkiej gali boksu w stalowej i chce sekcji boksu w naszym klubie :/

~jery | 2008-02-4 13:14

Chcemy wielkiego sportu w naszym mieście proponuje aby prezesem został p. Lucjan Trela wtedy będzie ok. Bo ma dobre kontakty z Prezydentem i lokalnymi biznesmenami. I jeśli by się zgodził było by naprawdę dobrze i podejrzewam że jakby go poprosił dla dobra Stali by się zgodził. to pewnie jedyna szansa dla klubu.

~Michał | 2008-02-4 13:29

70 lat dumy, 70 lat tradycji
STAL STALOWA WOLA chluba podkarpackiej piłki
Z Hutniczego grodu na całą polske pieśń STAL STALOWA WOLA Królową podkarpacia jest

~Michał | 2008-02-4 13:31

Już niedługo zapodam tekst Hymnu który wymysliłem

~Kruku | 2008-02-4 18:11

Skoro szlęzak taki gruby to sie nie dziwie że boks lubi !
A co do klubu kto inny przyjdzie będzie tak samo najlepiej by było gdyby klub nie był zalezny od tego calego MOSiR-u i miasta

~may obozik | 2008-02-4 19:07

~stal | 2008-02-4 19:17

O widzę,że dobroduszny szrek ,rzuci naszy chłopakom 3 dychy na obóz .Co on tak zmiękł ? Czyżby przestraszył się naszego protestu.czy może Lucek go zmiękczył!

~hmm | 2008-02-4 19:27

Lucjan Trela na Prezesa !!! On potrafi coś załatwić

~As | 2008-02-4 19:39

Mozna by Pana Lucka tylko czy on chce?
On jest znany w Polsce i ma kontakty...
Nie tak jak jarecki...
I po drugie chyba jest bardziej szanowany przez um itd.

~sisieq | 2008-02-4 20:09

Czyli widać, że pan Jarecki nie potrafi nic załatwić. Kto go w ogóle wybrał na tego prezesa. Lucjan pogadał chwile pewnie podczas piątkowej gali z prezydentem i pieniądze się znalazły. Mi się wydaje, że prezesem to Trela nie zostanie mimo naszych szczerych chęci i sympatii dla tego boksera. Powód jest zasadniczy. Jest to człowiek starszy na emeryturze, i może się nie czuć na siłach. On to nam może powiedzieć, wprost. A Lompe mimo, że jest stary i schorowany, to się rwał na prezesy. A potem odchodził, bo się skarżył na zły stan zdrowia. Może to Trela powinien być razem, z jeszcze jednym zasłużonym sportowcem, być w tej grupie, która rozmawia z inwestorami, a nie kryminalista i alkoholik.

~kibic | 2008-02-5 00:29

panowie jedziemy powoli bo powoli ale na orange jedziemy trzymac sie panowie !!!! na wiosne pokazemy!!!

~Michał | 2008-02-5 05:58

No nieeeeeee żeby przezywać prezydenta szrek to trzeba być jakimś ślepcem przecież on wcale nie jest podobny do szreka, prędzej nasz ukochany frajerowski premier DONALD TUSK. do stal; tak na pewno przestraszył się waszego superanckiego PROTESTU na wielką skalę(na forum). Powiem wam jesteście zarąbiści i jeszcze zróbcie sobie transparent \"SHREK WYPIERDALAJ\' I NORMALNIE KAżDY SIę BEDZIE WAS BAł.
zastanówcie się na tymi słowami \"gówno\' robicie tylko piszecie na forum głupoty a w rzeczywistości ...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 37 036 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 3 037 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 163 449 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 243 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.01228