Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka pojedzie na obóz

Stalówka pojedzie na obóz
Zgrupowanie przed rundą wiosenną Stali dojdzie do skutku dzięki pomocy prezydenta miasta Andrzeja Szlęzaka, który zdecydował się przekazać trzydzieści tysięcy złotych na wyjazd zawodników, który odbędzie się od 13. do 23. lutego.

Stal przeżywa kłopoty finansowe. Do końca marca powinna się wyjaśnić sprawa powołania Sportowej Spółki Akcyjnej. To będzie jedyna szansa na uratowanie sportu zawodowego w mieście. Wobec tych problemów wyjazd na zgrupowanie stanął przed dużym znakiem zapytania. Bardzo pomogło zaangażowanie Lucjana Treli. - To zasługa Lucjana Treli, naszego wspaniałego, byłego boksera Stali, który prosił mnie o pomoc dla piłkarzy - powiedział dla Echa Dnia prezydent Szlęzak. - Miasto przekaże na wyjazd na obóz piłkarzy trzydzieści tysięcy złotych.

Ta wiadomość ucieszyła graczy Stalówki, którzy jednak nie zważają na to co się dzieje wokół klubu. - Słyszymy różne pogłoski na temat tego, co dzieje się w klubie, ale my tego nie odczuwamy, nic się na gorsze nie zmieniło - mówi gazecie Janusz Iwanicki, pomocnik Stali. - I mam nadzieję, że w rundzie wiosennej udowodnimy, że stać nas na utrzymanie drugiej ligi dla Stalowej Woli i zajmiemy bezpieczne miejsce w tabeli.

Źródło: Sportowe Fakty

Komentarze (46)

~;] | 2008-02-4 20:45

oby bylo tak jak mowi Iwan ;]
a parowe musial Lucek prosic zeby dal kase skąpiec ...

~Grzes | 2008-02-4 20:56

hehehe... odnosze warzenie ze to byla karta przetargowa w \"wielkiej gali bokserskiej 11 pazdziernika\" organizowanej przez naszego kochanego prezydenta:) wiecej na ten temat pod adresem: » LINK
czy myslicie o tym samym?:) dziwny zbieg okolicznosci:) ale mysle ze przypadku w tym nie ma :)

Pozdrawiam

~grzesiek | 2008-02-5 00:18

masz racje chodzi o tą gale bokserska :D na Gali Sportu obaj prezydent i p.Lucjan rozmawiali o wszystkim ... a ze p.Lucjan zasluzyl sie dla sportu to prezydent chcial sie podliazac mu .... bo prezydenta miasta pilka nozna nic nie obchodzi !!!

~kibice net | 2008-02-5 01:33

~Wafel | 2008-02-5 01:53

nie pierdolcie ze Slezak chcial sie podlizac bo jakby nie chcial to by nie dal! zajmijcie sie tym pseudozarzadem, bo Szreku nie jesttaki zly.

~MiChAł | 2008-02-5 05:59

No nieeeeeee żeby przezywać prezydenta szrek to trzeba być jakimś ślepcem przecież on wcale nie jest podobny do szreka, prędzej nasz ukochany frajerowski premier DONALD TUSK. do stal; tak na pewno przestraszył się waszego superanckiego PROTESTU na wielką skalę(na forum). Powiem wam jesteście zarąbiści i jeszcze zróbcie sobie transparent \\\"SHREK WYPIERDALAJ\\\' I NORMALNIE KAżDY SIę BEDZIE WAS BAł.
zastanówcie się na tymi słowami \\\"gówno\\\' robicie tylko piszecie na forum głupoty a w rzeczywistości ...

~Fazi | 2008-02-5 08:23

a ty co zrobiles w kierunku poprawienia sytuacji w klubie ? siedzisz w domu.. pierdzisz w stolek i krytykujesz innych.. zastanow sie

~kibic | 2008-02-5 09:29

P. Trela na prezesa i będzie Ok. Wystarczy go poprosić a dla dobra klubu na pewno się zgodzi. Jest w końcu sportowcem 70 lecia i zależy mu na tym klubie nie jak obecnemu zarządowi który nie potrafi nic załatwić tylko narzekać. !!!!!!!!!!

~... | 2008-02-5 09:50

Kiedy Stalówka gra jakis sparing u siebie??
słyszałem ze mają byc sparingi z Siarą, zydami i ziomkami z Rakowa?? prosze o odp kogos kto sie orientuje!! z góry dziąki

~Okulickiego | 2008-02-5 10:38

Od razu widać i słychać że kompletnie nie macie pojecia o tym jak zbudowany jest nasz klub !!!! Nie można pisać i gadać bredni , głupot że jak już pan Trela jest Sportowcem 70-lecia sportu w Stalowej Woli to od razu wystarczy że się zgodzi i już będzie nowym prezesem ... Takie brednie to mozecie opowiadać debilom i śmierdzielom z Tarnobrzega !!!
Aby pan Trela mógł być prezesem w klubie na dotychczasowych zasadach to:
-musi się zgodzić
-jego kandydaturę musi zgłosić pełnoprawny chłonek klubu na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym (jak nim zostać pisze w art. na FORUM aut. kolega Argail)
- musi zostać wybrany większoscią głosów i wtedy jest prezesem !!!!
Gdyby się okazało że powstanie SSA to wtedy sprawa jest bardzo prosta
- Biznesmeni lub osoby tworzące SSA po prostu dogadują się z p. Trelą czy by nie chciał być i jak chce to jest i to wszystko ...
Dlatego tak potrzebna jest SSA i o to powinniśmy zabiegać non stop a nie o vlepy czy skarpety !!!!!
Nie piszcie już tych głupot co by było ? jak by to było fajnie ? Tylko organizujcie się na Protest

~mario | 2008-02-5 11:01

Jutro sparing Stalówki z siarą na jakimś Zwierzyńcu.Czy ktoś mógłby powiedzieć,gdzie jest ten cały Zwiarzyniec i jak tam można dojechać ,bo z chęcią bym się wybrał na ten mecz.No bo jak na razie to jeszcze Stalówki w tym roku w akcji nie widziałem .Zgóry dzięki!

~xxx | 2008-02-5 11:59

z tego co sie orientuje to Zwierzyniec jest nieopodal Zamościa pzdr.

~slavo | 2008-02-5 12:15

a wiec zwierzyniec w tbg jest:wjezdzajac do tbg musisz skrecic na pierwszych swiatlachw prawo(dawny osrodek egzaminacyjny na prawko0pozniej jedziesz jakies pol kilometra i na swiatlach znowu w prawo(tam na swiatlach po prawej powina byc biedronka nie wiem moze juz nie ma)i jedziesz prawie do konca tej drogi (to jest droga ktora prowadzi pod sam las)i po lewej stronie bedzie boisko.a wiec prosta droga ze stalowki dwa razy w prawo na swiatlach(pierwsze to jest rondo chyba)i po lewej bedzie boisko tylko zks

~hmm | 2008-02-5 12:44

» LINK popatrzcie jaki entuzjazm wladz miasta wokol sportu...bez komentarza..rzycze nam kiedys takiej wladzy

~marek | 2008-02-5 15:02

stalowka musi grac wdrugiel lidze oczywiscie kazdy chcialby widziec ja w ekstraklasie ale to nie realne ztym budzetem jaki ma stalowa wola nie oczekuju cudow po stali i ja jestem zadowolony z tego ze stal nadal bedzie grac w2 lidze aczkolwiek stal musi powalczyc o wyzsze miejsce w 2 lidze bo stac ja na to powinna iescic sie w 1 dziesiatce
mysle ze uda jej sie to w tym sezonie wejsc o 3 miejsca wyzej i jest to realne trzeba sie tylko wziasc za gre i dawac z siebie wszystko nawet do ostatniej minuty gry nie odpuszcac zadnej pilki

~Stefan | 2008-02-5 15:41

Tak jak tłumaczy slavo, z tym,że tam nie ma świateł tylko są ronda! Na pierwszym rondzie obok Statoil w prawo i na następnym rondzie znowu w prawo. 300m dalej po lewej stronie jest boisko na Zwierzyńcu!

~kobic | 2008-02-5 20:30

Pewnie masz słuszną uwagę co do wyboru Prezesa, ale nikt tu nie mówi że zgodzi się p. Lucjan i jest już Prezesem ale mając na uwadze wypowiedź p. Jereckiego że do stołka nie jest przyspawany i dla klubu może oddać stery komuś kto zrobi to lepiej i mając nadzieje że zarządowi zależy na dobru klubu była by szansa aby p. Lucek jeśli się zgodzi prezesem został. I na pewne nie było by problemu zarówno z władzami miasta jak i przyszłymi sponsorami. Bo nie ma się co oszukiwać jest to postaćznana, ceniona i lubiana a taka osoba w pełni na prezesa się nadaje i ma szanse coś osiągnąć. Z poważaniem i dziękując za cenną uwagę.

~fan 77 | 2008-02-5 21:29

chciałbym zdobyć kontakt z osobnikiem,który ma do sprzedaży skarpetki z nadrukiem ,,stalówka,, potrzeba mi pare par i nie moge ich dostać.Bardzo prosze o kontakt.

~?Karol? | 2008-02-5 22:31

Skarpetki,podkładki,szaliki,rekawiczki -Stalówki PISAĆ!!
1356411gg...;)
Zdjęcia prześle przy rozmowie na gg;)
Pozdrawiam;)

~www | 2008-02-6 12:28

Zapraszam do rejestrowania sie na forum WISŁY SANDOMIERZ:» LINK

~Robert | 2008-02-6 14:35

czesc wam wszystkim nie wiecie moze jak tam stalowka sobie radzi w sparingu z siarka bo bylbym bardzo wdzieczny jak cos podacie

~skarpa | 2008-02-6 14:49

» LINK coś jak wynik na żywo, siarki stronka. Stalowka narazie prowadzi :D Hadzic sieknął brameczke! Pałka karnego nie ustrzelił.

~skarpa | 2008-02-6 14:54

o zmienili że jednak Krawiec strzelił :) tak myślałem że Hadzic to nie bardzo do strzelania bramek :) a patrząc na skład to 1 połowa w lekko rezerwowym składzie

~Banita | 2008-02-6 14:57

Witam. Wdarło sie małe nieporozumienie. Bramke dla Was zdobył jednak Krawiec a nie Hadzic. W pierwszej połowie mieliście sporą przewagę. Na rezerwie są u Was jeszcze (poza tymi co weszli): Geczy i Salami. Pozdrawiam i życzę utrzymania w 2. lidze.

~CRAZY FAN ! | 2008-02-6 15:01

Palkus to nie jest stworzony do strzelania karnych...

~stal | 2008-02-6 15:11

Pałkus sie zrewanzowal i strzelil brame na 2 -0 dla nas hejjj

~dg | 2008-02-6 15:11

2:0 Pałkus

~Mariusz | 2008-02-6 15:11

Siarka-stalowka 61 min i jest 0-2 w 30 minucie Krawiec głową , w 35 minucie Pa lkus nie strzela karnego ,a w 59 minucie Palkus strzela na 0-2

~Stalówka | 2008-02-6 15:16

brawo Banita oby wiecej takich kibiców jak Ty! Ja życze Wam awansu i gratuluje swietnej stronki bo naprawde jesli chodzi o Wasza strone to ekstraklasa

~gool | 2008-02-6 15:19

3 - 0 Bramke dla Stalowki zdobywa Kamil Gęśla. Oby tak dalej STALOWKA

~stal | 2008-02-6 15:19

Już 3-0 bramka Gęśli,oby tak w lidze!

~?? | 2008-02-6 15:21

jestem ciekawy czego nie gra lipecki i piszczek moze ktos wie??

~smiech | 2008-02-6 15:24

Siarka co to jest?

~extreme | 2008-02-6 15:32

Brawooo :)
a siare szlag trafia hahahha :D

~Anal | 2008-02-6 15:56

A co to wogole jest siarka?

~hhm | 2008-02-6 16:34

Moglby ktos napisac jakie sparingi zostaly ??

~Oni | 2008-02-6 16:35

Siarka to taka stara kurwa siatke trzeba pierdolić...

~sex | 2008-02-6 16:36

W weekend z Unią Nowa Sarzyna w Stalowej Woli.

~kk | 2008-02-6 16:44

o ktorej godzinie ?

~o. | 2008-02-6 16:49

ścisnąć zwieracze.

~Bolesław | 2008-02-6 18:13

a ja tam Siarkę lubię mimo wszystko...w czym mi ona przeszkadza?

~dowcip | 2008-02-6 18:14

Pani pyta dzieci w szkole: - Które z was kibicuje Siarce Tarnobrzeg? Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio. - A ty Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani. - Bo ja kibicuję Stalówce! - odpowiada Jasio. - Ale dlaczego? - pyta pani. - Bo tata kibicuje Stalówce mama starszy brat... To i ja kibicuje Stalówce - mówi Jasio. - Ale Jasiu popatrz nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem mama prostytutką a brat pedałem to co wtedy byś zrobił? - pyta pani. - Wtedy bym kibicował Siarce.... - odpowiada Jasio

~stal | 2008-02-6 18:49

no i brawo stal zobaczymy jak w lidze bedzie ;)

~Mariusz | 2008-02-6 19:10

hahah zajebisty dowcip !!!! ;D

~Dowcip 2 | 2008-02-7 07:29

Jak to jest być kibicem legii??...To tak jak z waleniem konia...niby przyjemnie a wstyd sie przyznać;)

~wiem | 2008-02-7 17:03

stalowa odmowila sparingu z Unia nowa sarzyna na weekendzie pewne info.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 427 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 20 795 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 402 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 10 814 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.04235