Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Relacja pomeczowa ze sparingu Siarka - Stal 0:3 (0:1)

Relacja pomeczowa ze sparingu Siarka - Stal 0:3 (0:1)

Przemysław Pałkus najpierw nie wykorzystał karnego dla “Stalówki”, a później zdobył gola z akcji.

Nawet w sparingach piłkarze dwóch naszych najlepszych drużyn, Stali Stalowa Wola i Siarki Tarnobrzeg i nie mają chwili wytchnienia. Nie dość, że “gonią” na treningach, to jeszcze musieli w środę biegać po nasiąkniętym boisku. Po meczu nogi bardzo bolały, a dla piłkarzy obecny okres jest jakby szkołą przetrwania.


Stal: Wierzgacz - Ławecki, Wieprzęć, Maciorowski, Trela - Krawiec, Drozd, Uwakwe, Hadzić - Pałkus, Gęśla oraz Wietecha, Piszczek, Lipecki, Iwanicki, Lebioda.
Piłkarze obu naszych drużyn są w okresie pracy nad wytrzymałością. Treningi nie są lekkie, a tu jeszcze sparing na miękkim boisku, które dodatkowo zmoczył jeszcze padający deszcz.

MIAŁA BYĆ ZIMA

Kiedy w Siarce umawiano sparingi nikt nie liczył, że na początku lutego będzie taka temperatura. Gdyby był śnieg i lekki mrozić, można byłoby pokopać piłkę z przyjemnością, a tak…

- Grać trzeba, bo i w lidze, szczególnie w tych pierwszych wiosennych spotkaniach, warunki mogą być różne - słusznie zauważył trener Siarki Stanisław Gielarek.
Stal wygrał zasłużenie, a mogła wyżej, bowiem w 38 min meczu wykonujący rzut karny Przemysław Pałkus trafił piłką w słupek. W sparingach wynik schodzi na drugi plan, ale jednak kibice Siarki mogą czuć zaniepokojenie. Wszak “Siarkowcy” przegrali trzeci mecz z rzędu. Najpierw ulegli KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:1, następnie przegrali z Wisłoką Dębica 0:2, a wczoraj ze Stalą Stalowa Wola 0:3.

- Graliśmy z drużynami drugo i trzecioligowymi. Pewnie, że można umówić sparing z drużyną z okręgówki, nastrzelać jej goli i chodzić zadowolonym. Ale czy o to chodzi? Ja wolę grać, nawet przegrać, z silniejszym - mówi Gielarek.

BIEGALI… POZA BOISKIEM

W wyjściowym składzie Stali pojawili się piłkarze, którzy do tej pory pełnili rolę rezerwowych, jak Stanisław Wierzgacz, Marek Drozd czy Aldin Hadzić.
- Chcemy, by każdy z zawodników zagrał w sparingach mniej więcej w tym samym wymiarze czasowym - tłumaczył Daniel Kijak, drugi trener stalowowolskiego zespołu.

W “Stalówce” zabrakło niedysponowanych jeszcze po kontuzjach i chorobie Gergelyego Gheczyego, Abela Salamiego i Łukasza Stręciwilka, którzy tylko biegali poza boiskiem. Ich koledzy, którzy zagrali w meczu w Tarnobrzegu, pokazali się z niezłej strony, a pierwszy gol autorstwa Tadeusza Krawca, zdobyty głową po dośrodkowaniu Longinusa Uwakwe, do złudzenia przypominał tego zdobytego przez stalowowolskiego pomocnika jesienią w drugoligowym meczu z Lechią Gdańsk (2:2).

Komentarze (22)

~MiZu | 2008-02-7 11:44

Brawoooo Stalll !

Liga już nie długo panowie !

~... | 2008-02-7 12:19

jeszcze tylko miesiąc do pierwszego meczu!!!:D i 2 tygodnie do derbów w kosza z siarka!! i jeszcze ten protest ma niby byc. a na meczu z siarką w kosza trzeba przyjsc pospiewac troche(portenowac przed rundą wiosenna):) pozdro
STALOWKA!!

~OCO | 2008-02-7 13:06

wlasnie wiadomo kiedy ten protest?

~siarka | 2008-02-7 14:29

wpuszczą Nas na kosza w stalowej??

~ssss | 2008-02-7 15:22

linki z forum kibice.net

» LINK

~..... | 2008-02-7 16:29

jak bedzie mecz z siarka to napiscie cos

~zks | 2008-02-7 16:43

o ktorej jest w sobote sparing stalowki z nowa sarzyna?? bo podobna ma byc w stalowej

~wiem | 2008-02-7 17:06

nie bedzie sparingu z sarzyna powod nieznany pewne info

~ffffffff | 2008-02-7 17:11

sparingu nie bedzie bo wola sobie zagrac miedzy soba prawdopodobnie pilkarze stalowki niz ze slaba sarzyna!!! heheh prawdopodobnie

~DarQ$ | 2008-02-7 23:20

I oby taK zawszE byłO na NaszYm StadioNie!!!» LINK

~awtok | 2008-02-8 11:45

Mam nadzieje ze na meczu z Siarka w kosza wywieszony zostanie jakiś transparent nawiązujący do ciężkiej sytuacji w klubie niech wszyscy zobaczą że chociaż nam kibicom zależy na klubie i 70- leciu
Napinają sie wszyscy na necie a nikt nic nie robi to jest żenujące Zarząd ma 70-letnią tradycje w dupie miasto też okazuje się że kibice potrafią napisać na necie że tak być nie może ja niestety nie mieszkam jużw Stalowej dlatego tym bardziej ciężko mi czytać te niepokojące informacje DZIAŁAJCIE PANOWIE DO KURWY NĘDZY POKAŻCIE ŻE NIE MOŻNA PONIEWIERAĆ ŚWIĘTYCH BARW ZIELONO CZARNYCH

~lol | 2008-02-8 17:08

O ktorej jest jutro spar??

~mnich | 2008-02-8 18:21

dzisaj swoje 19 urodziny obchodzi wychowanek stalowki Mariusz Myszka, przedewszytkim zyczymy duzo zdrowia ktorego mu brakowalu w poprzednim roku , zniego bedzie jeszcze pociecha ! jeszcze raz sto lat i sto bramek dla stalowki ! trzymaj sie mysza

~hmm | 2008-02-8 18:37

Myszka ...jak by nie kontuzje to pewnie teraz gralby w pierwszym skladzie...przyszlosc Stalowki. Jak nie zmarnuje kariery to jest to material na kadrowicza seniorow (w juniorach gral)

~d. | 2008-02-8 18:39

Jest jutro ten sparing? i o której

~...... | 2008-02-8 19:02

~hm | 2008-02-8 19:23

będą może jakieś koszulki albo bluzy zamawiane ? dajcie znać. tex

~łe łe | 2008-02-8 20:02

~Granda | 2008-02-8 23:29

~Protest | 2008-02-8 23:52

~poldi | 2008-02-9 00:35

~stw | 2008-02-13 11:49

3:0 Stalówka goli frajera!!! hehehe siarka - co to za smieszny klubik z wiochy smierdzacej zgnilymi jajami, ktorego pilkarze w sezonie biegaja po pastwiskach deptajac po krowich gownach buehuehehehehe

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 31 222 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 81 869 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 13 035 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 806 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.0127