Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» KSZO Ostrowiec Św. - Stal Stalowa Wola 0:4 (0:2)

KSZO Ostrowiec Św. - Stal Stalowa Wola 0:4 (0:2)

W spotkaniu sparingowym, rozegranym na sztucznej murawie w Ostrowcu Świętokrzyskim, miejscowy KSZO przegrał 0:4 (0:2) ze Stalą Stalowa Wola.

KSZO Ostrowiec Św. - Stal Stalowa Wola 0:4 (0:2)
0:1 - Salami 4
0:2 - Piszczek 40
0:3 - Pałkus 78
0:4 - Iwanicki 82

Komentarze (30)

~ocb | 2008-02-13 12:51

Nie pamietam kiedy nam tak sparingi wychodzily :)

Brawo, brawo, brawo!!!

~OZP | 2008-02-13 12:53

KSZO Ostrowiec Św. - Stal Stalowa Wola 0:4 (0:2)
0:1 - Salami 4
0:2 - Piszczek 40
0:3 - Pałkus 78
0:4 - Iwanicki 82

KSZO:
I połowa: Dymanowski – Matuszczyk, Woropajew, Kardas, Frańczak - Woźniak, Jaskólski, Kanarski, Pietrzak – Żelazowski, Ihenacho
II połowa:
Kwapisz – Gołasa, Kardas, Szmulski, Matuszczyk, Sobczyński - Woźniak, (Woropajew), Frańczak - Żelazowski, Ihenacho

Stal:
Wietecha (46 Wierzgacz) - Wieprzęć (ławecki), Gheczy, PIszczek, Maciorowski (Lebioda), Gilar (24 Myszka, 46 Lipecki), Drozd (46 Owakwe), Streciwilk (46 Pałkus), Trela, Salami

~kris | 2008-02-13 12:54

KSZO Ostrowiec Św. - Stal Stalowa Wola 0:4 (0:2)
0:1 - Salami 4
0:2 - Piszczek 40
0:3 - Pałkus 78
0:4 - Iwanicki 82

KSZO:
I połowa: Dymanowski – Matuszczyk, Woropajew, Kardas, Frańczak - Woźniak, Jaskólski, Kanarski, Pietrzak – Żelazowski, Ihenacho
II połowa:
Kwapisz – Gołasa, Kardas, Szmulski, Matuszczyk, Sobczyński - Woźniak, (Woropajew), Frańczak - Żelazowski, Ihenacho

Stal:
Wietecha (46 Wierzgacz) - Wieprzęć (ławecki), Gheczy, PIszczek, Maciorowski (Lebioda), Gilar (24 Myszka, 46 Lipecki), Drozd (46 Owakwe), Streciwilk (46 Pałkus), Trela, Salami

~STF | 2008-02-13 12:54

Brawooo !!! Stalówka !!!

~gruby | 2008-02-13 12:56

spoko że przez cały mecz zdobywali brameczki to świadczy że o ich dobrej grze

~Peter | 2008-02-13 13:01

Sto LAT !! Dla Dariusza Zgutczyńskiego i Jacka Maciorowskiego :)

~stal | 2008-02-13 14:06

robi wrażenie;D

~CRAZYFAN PŁW | 2008-02-13 14:33

mam nadzieje ze w lidze bedzie tak samo widac iz sa dalej na fali :)

~czb | 2008-02-13 15:16

zobaczycie jak pierwszy mecz już wyjdzie a na meczach będzie taki doping i przyjedzie jakś mocna ekipa typu polonia W czy śląsk dostanie takie lanie że aż cos

~Stachu | 2008-02-13 15:24

Ja osobiście licze na dwie wygrane z Łowiczem i Kmitą.

~suawek | 2008-02-13 15:26

Bardzo ladnie, teraz widac jak na tacy ktory z trenerow jest lepszy - w zeszlym roku tylko 1:0 (za Mikulskiego) a w tym trzy bramki wiecej dla Stali. Myslalem ze to wina pilkarzy ze grali na poczatku sezonu taka kapote, ale przyznaję sie do bledu - Mikulski jednak na swoim fachu sie nie zna.

A tutaj na stronie KSZO sa zdjecia ze sparingu:
» LINK

~pzdr | 2008-02-13 16:23

a ja licze na prawdziwy doping nawet w meczu z pelikanem :) !!! jak to było na Lechii, Groclinie czy Warcie !! :) Jeśli piłkarze beda dalej wygyrwac te sparingi to bedzie niezłe cisnienie przed pierwszym meczem i przyjdzie sporo ludzi :)

Pozdrawiam.

~... | 2008-02-13 16:38

13 lutego 2008, 13:00 - Bełchatów
Pelikan Łowicz 0-1 Hetman Zamość
Jakub Cieciura 87


Hetman Zamość: Marek Baranowski - Łukasz Sękowski, Andrzej Wachowicz, Wojciech Wolański, Artur Chałas, Dawid Bartos, Marek Piotrowicz, Ihor Mychalewskyj, Jakub Cieciura, Rafał Turczyn, Prejuce Nakoulma. Grali także: Jakub Skrzypiec, Przemysław Kita, Jakub Polniak, Daniel Onyekachi.

W meczu sparingowym rozegranym w Bełchatowie Hetman Zamość pokonał Pelikana Łowicz 1-0 (0-0).

Będzie Dobrze !!! :) Stal 5-0 Pelikan

Odbijemy osbie

~As | 2008-02-13 17:30

Dobrze Myszka Grał???

Wie Ktoś?

Pozdrrrro!

Wiosna Jest Nasza!!!

A na motorze 6 tysiecy ludu bedzie!!!

~nom | 2008-02-13 17:43

Na Motor będzie pełna mobilizacja, a jeszcze jak beda wyniki to bedzie atmosfera jakiej nie bylo dawno :)

~CRAZYFAN PŁW | 2008-02-13 17:58

chłopaki najpierw Pelikan ;) a potem bedziemy myślec co dalej

~... | 2008-02-13 18:11

najpierw to derby z siara w kosza juz za tydzien!!!to będzie taki mały trening nasz przed rozpoczaciem rundy wiosennej !! takze Najwazniejszy mecz teraz to Koszykówka I deby z siarą!! a potem bdzie wosna..WIOSNA JEST NASZA!!STALÓWKA!!

~Dra | 2008-02-13 20:13

no ładnie na sparingach teraz frekfencja na meczach ma wzrosnac kazdy na mecze !!

~igor | 2008-02-13 21:00

... masz 100% racji. najpierw derby z siarką (trzeba wygrać i dopingowac bo prawdopodonie ostanie w kosza w najbliższych latach )(chyba że nie rozwiążą sekcji) a taka rozgrzewka przyda się kibicom przed meczami z pelikanem (trzeba wygrać ) i kolejnymi spotkaniami

~??? | 2008-02-13 21:08

Kiedy jest mecz w kosza z siarą??????? i o kturej godzinie

~ehhh | 2008-02-13 21:26

~ehh | 2008-02-13 21:30

Jak kurwa nie wiadomo czy bedzie zegar ? Przeciez juz jest i wystarczy go zamontowac...nie rozumiem i o co chodzi z ta ochrona ?? Tutaj nie ma a w Gorzycach bedzie ?? PARODIA !!!!!!!

~wywiad | 2008-02-13 21:45

~wywiad | 2008-02-13 21:46

~igor | 2008-02-14 00:04

Mecz z siarką jest w sobotę 23 lutego (nie ta tylko następna) najprawdopodobnie o 17.00 na hali MOSiR w Stalowej Woli (czyli jak zawsze :P )
\'obecność i doping obowiązkowa

~igor | 2008-02-14 00:09

a co do tego artykułu. może to i dobr pomysł z tym stowarzyszeniem skoro nie ma aż tylu chętnych sponsorów? zawsze może jakimś cudem miasto coś da (w co wątpie). ciekawy jestem tej \"nieciekawej estetyki tunelu\" i ochrony . bo w gorzycach na 100% byłaby lepsza.... przyszłyby ludzie z widłami to zawsze bezpieczniej...
a może po prostu ci dziennikarze nie maja o czym pisać?

~kosz | 2008-02-14 07:26

wie ktos ile bendze bilet na kosza kosztowal??

~Marcin | 2008-02-14 07:58

Podejrzewam że około 6 - 8zł.

~misiek | 2008-02-14 14:25

Bilket na kosz normalny 10 zl a ulgowy 6 zl.

~badi | 2008-02-16 04:59

nie długo derby w kosza siarka co ty kurwo pozdro kurwa na derbach na pewno bede pozdro dla kubatych olan bzc na zawsze tobra marka pozdro rtaków czestochowa resovia rzeszów

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 817 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 16 204 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 309 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 26 441 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.23361