Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Popisówka "Stalówki"!

Popisówka

Drugoligowi piłkarze ze Stalowej Woli strzelili w sparingu z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim aż cztery gole.

Od "mocnego uderzenia” rozpoczęli swój wyjazd na obóz przygotowawczy do Gutowa Małego koło Łodzi drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola. W drodze na zgrupowanie rozgromili w Ostrowcu Świętokrzyskim trzecioligowe KSZO.

Trener Stali Władysław Łach w meczu z KSZO sprawdził niemal wszystkich swoich zawodników, tylko bez trzeciego bramkarza Daniela Furtaka. Stalowowolanie wypadli bardzo dobrze, zdobyli aż cztery gole, choć grali tylko z jednym napastnikiem - Abelem Salami, który wrócił już do pełni sił po kontuzji. Na listę strzelców wpisał się między innymi nowy obrońca "Stalówki”, pozyskany z trzecioligowego Górnika Wieliczka Bartłomiej Piszczek, który po rzucie wolnym pokonał głową bramkarza KSZO Tomasza Dymanowskiego, zresztą byłego golkipera Stali. Wynik mógł być jeszcze okazalszy, ale Krzysztof Trela w pierwszej połowie wypalił w poprzeczkę, a w drugiej sytuacji "sam na sam” z bramkarzem KSZO nie wykorzystał Janusz Iwanicki.

Po meczu w Ostrowcu "stalowcy” zjedli obiad i wyruszyli do Gutowa Małego koło Łodzi, gdzie rozpoczęli wczoraj obóz przygotowawczy. Kolejny sparing już w sobotę w Gutowie z Rakowem Częstochowa.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola 0:4 (0:2).
Salami 3, Piszczek 40, Pałkus 78, Iwanicki 82.

Stal: Wietecha - Wieprzęć, Gheczy, Piszczek, Maciorowski - Gilar, Krawiec, Drozd, Stręciwilk, Trela - Salami oraz Wierzgacz, Myszka, Ławecki, Lebioda, Iwanicki, Lipecki, Uwakwe, Pałkus, Hadzić, Gęśla.

 

Komentarze (70)

~Marcin | 2008-02-14 08:00

Salami daje rade.. oby tak w lidze. :)

~karamba | 2008-02-14 13:03

już dawno nie mieliśmy w stalówce tak niezłego napastnika a za takiego uwazam Salamiego, szczela brameczki jedna za drugą czy to w sezonie czy to w sparingach aż miło, szybki wysoki nieżle wyszkolony technicznie z niezła skutecznością. moim zdaniem szkoda ,, prezesa,, ze klub z niego zrezygnował bo chociaż gola w sezonie nie strzelił (moim zdaniem ten piłkarz był żle ustawiany na boisku gdyż powinien grać w ataku a nie w pomocy) to piłkarz o bardzo dużych mozliwościach a razem z salamim tworzyli by super atak. ale skoro ,,prezesa,, juz nie ma to pare napastników powinni twożyć salami wraz z pałkusem ( przemek moze nie jest za szybki ale ma niezły przegląd gry, wie gdzie sie ustawić pod bramką rywala i ma niezły strzał co nie jeden raz udowadniał. jako pomocnik w czasi meczu traci sporo sił). ale i tak myśle ze tym składem który mamy powinnismy spokojnie zajac miejsce w srodku tabeli .

~Matoł | 2008-02-14 13:36

\"Szczel\" sobie w słownik !

~adas | 2008-02-14 14:42

Szkoda, że Gilu tak krótko zagrał i nic nie strzelił:)

~hmm | 2008-02-14 15:14

bo gilu to pajac i wymysl p.Mikulskiego!:)

~..Fil | 2008-02-14 15:28

juz 23 tego miesiaca derby Stalowki z siarka wiec chyba nikogo nietrzeba namawiac do przyjscia na ten mecz..Musi byc pelna hala jak za starych dobrych czasow..i wszyscy skupmy sie na goracym dopingu dla naszej Stalowki..Namawiac znajomych przyjaciol i kolegow..Marzy mi sie cala hala i zajebisty ryk...: aaaaa Tarnobrzeg jebal pies..oj bedzie glosno..pozdrawiam

~ | 2008-02-14 15:30

Mam do sprzedania 4 Kalendarzyki kieszonkowe . Cena 1zł

~do hmm | 2008-02-14 15:56

twoj stary to pajac lamusie nie znasz goscia nie widzales jak gra wiec morda i aut ! gamoniu

~srodmiescie | 2008-02-14 16:55

ja osobiscie na kosza nie chodze, ale na siare sie przejde i zabiore ze soba kumpli :)

~igor | 2008-02-14 17:01

no i mam nadzieje że wiele osób nie chodzących na mecze zrobi tak jak srodmiescie. czyli przyjdzie i wezmie jeszcze kogoś ze sobą! niech nas będzie jak najwięcej

~stw | 2008-02-14 17:02

Gliu sie nadaje ale na okręgówke :D
buhha

~hmm | 2008-02-14 17:03

Ile osob miescie pelna hala w Stalowej Woli ???

~ktos | 2008-02-14 17:05

Hala mieści 1500 osob, po 750 na jedna trybune.

~CRAZYFAN PŁW | 2008-02-14 17:20

rok temu było ponad 1tys osob

~STW | 2008-02-14 17:47

jaka jest cena biletu na kosz, dziewczyny też płacą?
z góry dzięki za pomoc

~Karramba | 2008-02-14 18:16

Normalny dyche, ulgowy 6. Dziewczyny płacą 6.

~Kuba | 2008-02-14 18:22

Mowicie ze GIlu sie nadaje na okregowke..
Wiadomo nie ma moze jeszcze dobrych warunkow fizycznych ale to nadrobi.. a zaloze sie ze piszecie to z czystej zazdrosci bo chlopak ma talent!

~stalowka | 2008-02-14 18:23

kiedy jest ten mecz stalowki w kosza ??



z góry dzieki za pomoc


HEJ STAL

~As | 2008-02-14 18:40

Ale Gilu powinien juz powoli wchodzic na 5, 10 min w lidze...

Ale niech nikt nie mowi ze do okregowki bo tam na pewno by chlopaka zniszczyli...

Ale Poczekajmy Łach Wie Co Robi!

Pozdrrro!

~As | 2008-02-14 18:41

To zrobi ktos \"projekt\" plakatu na derby?

Jeszcze tydzien, Moze juz zaczniemy?

~OMI | 2008-02-14 18:52

Mecz z siara jest 23 LUTEGO!!!! MOBILIZACJA!

~wschód | 2008-02-14 18:53

Na poprawę humoru
» LINK

~OMI | 2008-02-14 18:54

Z tego co slyszalem to o 17;] Pozdro ze srodmiescia ;d

~Tourien | 2008-02-14 19:02

Beda machajki i sektorowki?

Czy to nie ta bajka?

~jdbbv | 2008-02-14 19:49

~mobilizacja | 2008-02-14 21:30

pełna mobilizacja

~ocb | 2008-02-14 22:45

do mobilizacja: po tym linku pare wpisow wyzej mam cisnienie jak niewiem..

~staloviak | 2008-02-15 10:17

Tarnobrzeg to pojebane miasto!
Nawet ryje na czrno sobie malują by ładniej wyglądać. To jakaś ich odnowa biologiczna?
Prosze o odpowiedź!

~brawo | 2008-02-15 11:03

widze ze juz dzieci powstawały i sie udzielaja

~Stal | 2008-02-15 11:15

~ma | 2008-02-15 12:59

są jeszcze rekawiczki \"STALÓWKI\" ????

~igor | 2008-02-15 13:53

właśnie przydałby się plakat...
a co do meczu to informacje dla wszystkich.
derby z siarką odbędą się 22 lutego (sobota) o godz. 17 ceny biletów to 10 zł (normalny) i 6 ulgowy. hala mieści 1500 osób. na mecze zwykle przychodzi 400-600 osób. Na derbach powinno być około 800-1000. ale to zależ od was! weźcie znajomych i na mecz!

~ | 2008-02-15 13:56

Kupie Smycz stalowki /rakowa /reski , Rekawiczki , vlepki

Pzdr

~CRAZYFAN PŁW | 2008-02-15 14:00

23 a nie 22, 23 to sobota ; )

~damian | 2008-02-15 14:11

co wy chcecie od gila???
chlopak ma talent i sie od niego odjebcie

~iz | 2008-02-15 14:17

Dobra skonczie z tym Gilarem bo sie podniecacie za bardzo jeszcze nic nie pokazal ani w juniorach ani w lidze a robicie z niego jakas gwiazde jak jest taki dobry jak mowicie to sie wykaze....koniec tematu i zasmiecania zbednymi komentarzami...

~Nash | 2008-02-15 15:20

Wietecha

Maciorowski Wieprzęć

Ławcki Lebioda

Uwakwe
Krawiec
Iwanicki Pałkus Lipecki

Salami

~Nash | 2008-02-15 15:21

nie bardzo wyszlo to rozstawienie ale kto bardziej kumaty bedzie wiedzial o co chodzi

~Swinia | 2008-02-15 22:13

Witam, dzisiaj pomyślałem sobie że ktoś kto organizuje te gadżety mógłby jeszcze zrobić np. portfele? myślę że rozeszły by się szybko (sam się na jeden pisze) i ile ich by było trzeba? po ile? sam się za to nie wezmę jestem w tym niekumaty że tak powiem. Jakiś słaby , początkowy projekt (ktoś się za to może wziść)
» LINK

~piorko | 2008-02-15 22:15

ten sezon bedzie piekny mowie wam !!!!!

~Derby | 2008-02-16 01:37

Podbeskidzie Bielsko-Biała 6-1 Odra Wodzisław Śląski

Dobrze że Podbeskidzie mamy za sobą :)

Pozdrawiam

~suawek | 2008-02-16 02:40

Dobrze, ze trener Bialek poszedl do Odry, zamiast zostawac w Stalowce.

~badi | 2008-02-16 04:52

siema wszystkim derby rzecz jansa siarka co ty kurwo pozdro z wawki badi stalówka racovia resovia

~As | 2008-02-16 07:54

Moim zdaniem najszybciej rozeszly by sie czapki z daszkiem Stalowki

~mecz | 2008-02-16 08:45

Dziś Stalówka gra sparing z naszymi braćmi z Częstochowy :)

Stalówka - Raków godz. 11.00
w Gutowie Małym (na obozie)

~... | 2008-02-16 09:39

ja mam w domu czapkę z daszkiem stalówki bardzofajna stara czapka tylko nie chodze bo za mała juz ale czapka elegancka.... doby pomysł z tymi czapeczkami pozdro

~Forte | 2008-02-16 11:17

Jak ktoś ma info o wyniku Stalówki z przyjaciółmi z Częstochowy niech pisze. Pozdrawiam

~Pedo | 2008-02-16 11:37

czuc juz powoli klimat pilki STALÓWKA pozdro dla wszystkich kibiców Stalówki

~sly | 2008-02-16 12:02

Kupie szalik-pasiaka Stalówki!!!! gg - 4477519

~.. | 2008-02-16 12:17

Do przerwy Stalowka prowadzi z Rakowem 1;0

~?? | 2008-02-16 12:36

Kto strzelil dla Stali???

~stal | 2008-02-16 12:44

jest gdzies relacja albo gdzie podaja wynik ?? i kto strzelil

~Garnek | 2008-02-16 12:57

ile ile ile?

~--- | 2008-02-16 13:00

3-0 stalowka

~u__li | 2008-02-16 13:00

Stal - Rakow 3:0!!
» LINK

~?? | 2008-02-16 13:00

Stalokwa wygrala 3-0 z Rakowem ale nie pisze kto strzelil zrodlo 90minut.pl

~henry | 2008-02-16 13:04

» LINK - tu sa strzelcy goli

~stal | 2008-02-16 13:05

16 lutego 2008, 11:00 - Gutów Mały
Raków Częstochowa 0-3 Stal Stalowa Wola
Sebastian Żebrowski (s), Krzysztof Trela 50, Krzysztof Lipecki 87

~RACOVIA | 2008-02-16 13:06

3:0 w dupe ;(;(;(

~kibic | 2008-02-16 13:18

Za mocni na 3 lige za słabi na 2 :)

~...... \'38 | 2008-02-16 13:21

Cieszą postepy naszych grajków. Oby w lidze były takie same wyniki.
Pozdro
Raków RKS Stalówka ZKS Nasza Zgoda Najlepsza W Polsce Jest!!

~Za Torami:) | 2008-02-16 13:35

Stalówka & Raków:*:)

~RACOVIA | 2008-02-16 13:44

1 liga 1liga RKS :)

RAKÓW&STAL

\"Przyjaźń na wieki\"

~gg | 2008-02-16 13:46

~pzdr | 2008-02-16 14:10

Pelikan Łowicz 3-2 Łódzki KS

~RKS&ZKS | 2008-02-16 15:07

Pierwsza połowa nie wskazywała na końcowe rozstrzygnięcie. Raków dominował na boisku, a sama gra toczona była w szybkim tempie. Obie drużyny dochodziły do sytuacji strzeleckich, jednak Stalówka biła Panu Bogu w okno, a częstochowianie nie potrafili znaleźć sposobu na Tomasza Wietechę, który strzegł stalowowolskiej bramki.

W idealnych sytuacjach zawodzili kolejno: Sołtysik, Skwara, Bielecki oraz Stefański. Co się nie udało w polu karnym rywali, udało się w naszym. Sebastian Żebrowski niefortunnie interweniował pod własną bramką, czym kompletnie zaskoczył Cyrulińskiego.

Po przerwie drugoligowiec od razu ruszył do ataków, co przyniosło efekt w postaci celnego uderzenie Krzysztofa Treli. Raków próbował zdobyć kontaktowego gola, ale w kolejnych doskonałych sytuacjach zawodzili Korytkowski i ponownie Stefański. Zemściło się to w samej końcówce, gdy wynik ustalił Krzysztof Lipecki.

Gutów Mały, 16.02.2008, godz. 11.00
STAL STALOWA WOLA-RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3-0 (1-0)

1-0 Żebrowski (38, samobójcza)
2-0 Trela (48)
3-0 Lipecki (87)

STAL: Wietecha - Maciorowski, Wieprzęć, Lebioda, Iwanicki - Uwakwe, Trela, Pałkus, Piszczek - Krawiec, Salami
Po przerwie zagrali również: Wierzgacz, Gęśla, Lipecki, Drozd, Ławecki, Hadzic, Myszka, Gilar
RAKÓW
I połowa: Cyruliński - P. Kowalczyk (28 Grala), Żebrowski, Trepka (30 Jankowski), Mastalerz - Bański (28 R. Stefański), Skwara, Lenartowski (30 Lesik), Bielecki, Foszmańczyk - Sołtysik
II połowa: Cyruliński (68 Bruś) - Mastalerz (61 P. Kowalczyk), Żebrowski (61 Trepka), Jankowski, Grala - R. Stefański, Skwara (68 Bielecki), Lesik, Lenartowski, Foszmańczyk (61 Bański) - Korytkowski

~ja | 2008-02-16 16:07

~BZC Banda | 2008-02-16 17:52

Po tym meczu oficjalnie pada zgoda Stalowki i Rakowa! KMWTW!!!

~Do wyżej | 2008-02-16 18:41

Ale jesteś głupi !!

~ZKS STAL | 2008-02-16 23:44

Pewnie jakis siarkowiec jaja sobie robi :D

RAKÓW&STAL \"PRZYJAŹŃ NA WIEKI\"

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (388)
» Slim1938 (385) » Koko (370)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (313) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 42 721 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 075 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 30 897 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 13 153 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.03452