Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Chcesz pomóc Stali? To zapłać!

Chcesz pomóc Stali? To zapłać!

W rundzie wiosennej na mecze drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola nie będzie już można wejść za darmo.

Klub liczy na wsparcie ze strony kibiców.

Koniec z darmowym wejściem na mecze drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola! Tak postanowił zarząd klubu. - Jeżeli ktoś jest prawdziwym kibicem drużyny, to będzie chciał jej pomóc, kupując bilet lub karnet - przekonuje Bronisław Żak, prezes spółki Wodex, głównego sponsora "Stalówki”.

W stalowowolskim klubie wszędzie szuka się oszczędności, bo sytuacja Stali nie jest łatwa. Od dłuższego czasu jej włodarze podkreślają, że klub nie jest w stanie funkcjonować na dotychczasowych zasadach. Pomóc mogą mu także kibice, gdy licznie przyjdą na mecz i zapłacą za bilety lub wejściówki.

PUNKT HONORU

- Gdyby na mecze naszych piłkarzy przychodziło regularnie trzy tysiące widzów i każdy zapłacił za bilet, mielibyśmy pieniądze na podstawowe rzeczy - mówi Bronisław Żak. - Kończymy od rundy wiosennej z darmowymi wejściami dla różnych osób i myślę, że to zrozumiała decyzja. Kibiców, którzy chcą zobaczyć w akcji swój zespół, stać na zakup biletu i nikt nie powinien rozglądać się za tym, by wejść za darmo, tylko pomóc klubowi, płacąc za możliwość obejrzenia meczu. Ci, którym zależy na Stali, powinni sobie postawić to za punkt honoru.

W klubie zachęcają też do tego, by po bilety zgłosiły się dla swoich pracowników zakłady pracy. Ceny pozostaną bez zmian - 10 złotych za miejsce na trybunie krytej, 8 złotych na otwartej i 5 złotych w "sektorze B”. Będą też dostępne karnety na mecze piłkarzy Stali w rundzie wiosennej - sto złotych na trybunę honorową, 80 złotych - zwykły karnet.

PLANUJĄ SPOTKANIE

Na mecze wiosną przestaną obowiązywać różnego rodzaju "wejściówki”, nie będą też rozdawane kibicom bilety za darmo. Cały czas w klubie prowadzone są też działania, by powołać do życia sportową spółkę akcyjną.

- Planujemy spotkanie z udziałem władz klubu, przedstawicieli stalowowolskich firm oraz prezydenta miasta Andrzeja Szlęzaka - zdradza Marek Jarecki, prezes Stali. - Nie wiem, czy zdołamy powołać spółkę już w marcu, raczej spróbujemy do końca piłkarskiego sezonu. Jeżeli piłkarze utrzymaliby się w drugiej lidze i grali w nowej pierwszej lidze, doszłyby pewnie też pieniądze za prawa telewizyjne. Mam nadzieję, że uda nam się przy pomocy wszystkich osób gotowych, by nam pomóc, powołać spółkę, jeżeli chodzi o zespół piłkarzy. Podobne starania czynimy też w przypadku pierwszoligowych koszykarzy.

Na niewiele ponad dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek nie ma za to kłopotów z dopuszczeniem stadionu Stali do rozgrywek. Zastrzeżeń nie mają policja i straż pożarna, na podpis czeka zgoda prezydenta, a Polski Związek Piłki Nożnej dopuścił obiekt na cały sezon. Wiosną ma pojawić się na stadionie nowy tunel, wyprowadzający piłkarzy na murawę, a w trakcie rozgrywek także nowa, elektroniczna tablica.

 

Komentarze (51)

~vuko | 2008-02-20 09:43

100 zl za karnet??? Ja zaplacilem 160 za karnet na Wisle czyli druzyny co gra o majstra!!!! Szok!!!

~Ędward Ącki | 2008-02-20 10:07

O kogo chodzi z tym wchodzeniem za darmo?
Czy ja trenując i mając legitymacje członkowską tez będę musiał płacić za bilet?

~quba | 2008-02-20 10:08

Ci co trenuja wg mnie nie beda musieli placic za bilet! poniwaz teoretycznie czlonkowie klubu oplacaja skladki czlonkowskie :) Wiec to by było bez sensu !!

~Trenujący | 2008-02-20 10:18

Jak bede musial placic i skladki i za bilet to pierdole takie cos ;] bede placil tylko za bilet... :D

~Eckg | 2008-02-20 10:35

ok chca zeby wszyscy placili ok a nie wpdali czasem na pomysl zeby obinzyc cene biletow na stadionie byla by wieksza frekfencja kibicow ? na jedno by im wyszlo a moze i nawet na +

~xxx | 2008-02-20 10:59

a czy nie zauwazyles ze u nas bilet na mecz kosztuje najmniej sposrod innych druzyn grajacych w 2 lidze, czasem i na mecze 3-ligowe trzeba placic wiecej

~helmut | 2008-02-20 11:17

Widzę że już zaczęło się narzekanie - ha! kibice! kurwa... prawdziwy kibic stalówki kupi bilet i nie będzie narzekał wiedząc że pomaga swojej ukochanej drużynie - to nie są ogromne kwoty raz na dwa tygodnie... Ci co narzekają a najgłośniej napierdalają że stalówce nikt nie chce pomóc - NIE SĄ KIBICAMI STALI STALOWA WOLA I NIECH SPIERDALAJĄ!!!! Pozdro dla prawdziwych fanów stalówki.

~fafanek | 2008-02-20 11:18

ja i tak dalej bede hulał przez siate takze mnie nie dotycza ani bilety ani jakies karnety

~Okulickiego | 2008-02-20 11:24

helmut............ 10000% racji .!!!!!!!!! Ci co skakają przez ogrodzenie nasrane w głowach mają !!!! To frajerzyny i cioty !!!!
\"\" Jesteś kibicem Stalówki !!! Kup najdroższy bilet \"\"

~demon | 2008-02-20 11:30

nie no szkoda ludziom raz na 2 tygodnie 8 czy 10 zł. ŻENADA!!!!!!!!!!!

~.. | 2008-02-20 11:44

Zgadza sie - ze kazdy powienien kupowac bilet to zawsze cos wiecej kasy klub by mial.
A tym co szkoda raz na 2 tygodnie 10 zl to niech siedza przed komputerem i wala konia.

Szkoda tylko ze o tym mowi Zak, a nie nasz prezes - czyli Jarecki.

~ehh | 2008-02-20 11:49

ale o podwyżce zdecydował zarząd klubu ( 5 osób ) i żak a nie jarecki czytajcie uważniej

~pzdr | 2008-02-20 12:04

Stalówka własnie zaczeła grać sparing w Gutowie małym z Sandecja Nowy Sącz.

pzdr

~pzdr | 2008-02-20 12:05

przepraszam mecz już trwa po 55 min wynik 0-0

~kibicc | 2008-02-20 12:17

jak tam wynik z kad mozna brac info?? dzieki z gory za odp

~PromileKryta | 2008-02-20 12:25

a wy gadajcie co chcecie a ja i tak bede przez płot śmigał bo wole sobie za te pieniądze kupić jakąś nalewke i wnieść na kryta i tam sie napic i pospiewać

~hmm | 2008-02-20 12:29

Wg mnie to jest nielogiczne. Karnet powinien być tanszy (płaci sie z gory) a kosztuje tyle samo jakby ktos kupowal bilet na kryta na kazdym meczu...nie rozumiem tego.

Pomysl z tymi biletami dobry !! Sami narzekacie (niektorzy), ze nikt nie chce sponsorowac itp. a na siebie ine patrzycie. Zlopiecie piwo codziennie a nie macie 5/8/10 zl raz na 2 tygodnie ??? ZENADA !!! 10 zl to sa 2 piwa w knajpie !!

~awt | 2008-02-20 12:29

vuko masz napisane karnet na loże honorową kupują ci co mają kase i im pasuje Eckg obniżyć ceny co ci się dzieje z głową jak można obniżyć ceny po 10 8 i 5 żłotych gdzie ty żyjesz albo co bierzesz kurwa 5 zł za mecz w drugiej lidze każdy kto nie płaci 5 za mecz tylk okombinuje jest frajerem 5 to piwo w knajpie kosztuje debile kurwa jego mać przepraszam nie chce nikogo urazić ale jak czytam takie posty to się zastanawiam o co chodzi ludzie pomyślcie jak potraficie zanim napiszecie jakieś bzdury
Co za czasy ...
Przy tych cenach biletów 2 tys minimum na wiosne na Hutniczej i nie sapać że drogo
Wpisują sie wielcy kibice Stalówki że klub trzeba wspomóc a robicie dodatkowe koszty przełażeniem przez brame żeby na browara zaoszczędzić to jest żałosne przecież organizacja meczu kosztuje więc się kurwa zastanówcie do chuja o co wam chodzi
Jest kurwa 70 -lecie Klubu który ja kocham od małego czyli od 24 lat kiedy pierwszy raz na stadionie się pojawiłem więc nie rób obory jeden z drugim tylko zabierz kumpli spod bloku czy knajpy i zapierdalać na mecze
Pozdro dla prawdziwych fanów Stalówki
Minęła wiosna minęły czasy ....

~... | 2008-02-20 12:34

co to za kibice którzy nie mają 5zł zeby wejsc na mecz bardzo dobra decyzja zarządu popieram w 100% tzeba szukac pieniędzy nie tylko u firm ale i u kibiców 5 czy 8zł raz na 2 tyg to nie wydatek kazdy uzbiera... pozdro !!!STALÓWKA

~jh | 2008-02-20 12:37

Spoko pomysł i juz dawno powinien być wdrążony. Tylko jak wszyscy to wszyscy: prezesi, działacze, pseudo-dzialacze, sekretarki, sprzataczki, byli piłkarze i juniorzy, wszyscy ktorzy nie pracuja w danym dniu podczas rozgrywania meczu. A ci co skacza przez siatke, i tak niczego pozytecznego dla klubu nigdy nie zrobia.

~dero | 2008-02-20 12:44

Niedługo zaczyna sie liga i pierwszy meczyk z pelikanem, więc proponuję JUZ zrobić plakaciki informujace o tym meczu i porozklejać po mieście aby jak najwięcej ludzi sie o tym dowiedziało i jak najwięcej wiary przyszło na meczyk. najlepiej aby te plakaty były kolorowe i było ich duzo aby dobrze rzucały sie w oczy.(plakaty powinny być też porozklejane w nisku i innych bliskich miejscowosciach) powinny zawierać podstawowe ionformacje ale równierz to aby KAZDY przyszedł w barwach zabrał ze sobą znajomych oraz aby KAZDY wlaczył się do głosnego dopingu od pierwszej minuty spotkania.

~... | 2008-02-20 12:48

Stal -Sandecja 1-0

~SStalówka | 2008-02-20 12:57

Nigdy nie płaciłam za wejście na mecz...
ale z chęcią zapłacę, jesli ma nawet moje pięć złoty tygodniowo podnieść klub z upadku, zrobię to nie zastanawiając się i bez żadnego \"ale\"...
nie rozumiem jakichś bulwersów ze strony \"niby\" kibiców. Chcesz żeby Stal istaniała, płać...
tak może mieć cała społecznośC Stalowowolska wkład w Stalówkę ;)
Pozdro

~123 | 2008-02-20 13:07

Śmiać mi się chce jak widzę niektóre wpisy...... takie tu było pieprzenie, że Stalówka musi istnieć i takie tam..... teraz jeden z drugim macie szanse naprawdę się wykazać, a nie pieprzyć na forum i w jakimś tam niewielkim stopniu pomóc i tak już postawionemu w trudnej sytuacji klubowi ...... to nieee bo po co, szkoda 5 czy tam nawet 10 zł. co nie ?? lepiej skoczyć przez płot i takie tam i spokojnie sobie browarka poźniej za to kupic...... szkoda boo nawet 10 zł raz na 2 tygodnie to chyba nie jest tak dużo....pozdrowienia dla prawdziwych

~bond | 2008-02-20 13:09

nie wierzę żeby klan Kijaków łącznie z tym Murzynem kupowali bilety.na jesieni zajmowali pół trybuny honorowej.

~ocb | 2008-02-20 13:12

Jeden madry napisal ( podejrzewam ze dla zartu albo wlasnie dla takich jak Wy ) ze nie bedzie placil tylko przeskoczy przez siatke i lykacie to jak male karpiki i sie rozwodzicie niepotrzebnie nad tym. Smiac mi sie chce, wiadomo ze piatka to nie jest wydatek dla nikogo. Do zobaczenia na Hutniczej. W barwach oczywiscie !!!

~aviator | 2008-02-20 13:21

Dokladnie ktos zrobil prowokacje i wszyscy sie rzucaja pozatym Ci ktorzy wczesniej pisali o koniecznosci pomocy dla klubu napewno poieraja ta decyzje zarzadu. Ale fakt faktem powinno sie jakos pilnowac tego zeby przez plot nie przeskakiwali nieudacznicy bo robia to na oczach ochrony!

~.... | 2008-02-20 13:25

Spoko, mogę płacić, ale dlaczego banda dziadów wchodzi za darmo ? I wam bardzo łatwo mówić o 10 zł co dwa tygodnie. Tu was zaskoczę. Dla PRAWDZIWYCH kibiców, koszty wynoszą jakieś 70-80 zł (opcja-biedak). Jedyna zniżka, która powinna wprowadzona to bilet z ostatniego meczu wyjazdowego, który uprawnia do wstępu za np. 3 zł.

~old | 2008-02-20 13:27

a co kogo obchodzi Twój karnet na krakowską Wisłe vuko . Tu jest STALÓWKA i tyle w temacie

~golec | 2008-02-20 13:37

ja też uważam, że powinni obniżyć ceny biletów bo Stalówka będzie grała o nic bo utrzymanie pewne a awans nie grozi.

~Red Bull | 2008-02-20 13:37

wlasnie i te dziadki co wpuszczaja na stadion niech przestana wpuszczac za darmo znajomych!!!

~fillk | 2008-02-20 13:40

i niech ormowiec Kręci-chwost pobiera kasę za wjazd samochodami.

~Ten lepszy | 2008-02-20 14:17

Proponuje zrobic transparent cos w tym stylu:
\"O bilety sie wyklucacie a znajomych na kryta wpuszczacie\"

~xyz | 2008-02-20 14:29

ja tylko takie pytanko zeby sie nie zgasic przy wejsciu.. dziewczyny tez placa normalnie tak?? mi sie wydaje ze takale zapytac nie zaszkodzi... :)

~kibic | 2008-02-20 14:59

8 meczów do końca rundy x 10zł bilet = 80zł

Karnet 100zł.

Gdzie tu logika? Z założenia karnety są tańsze od biletów indywidualnych.
Niestety Pan Żak się nie popisał znajomością regułek.

~zks | 2008-02-20 15:02

10 zl bilet ale na kryta a karnte to siedzisz gdzie chcesz nawet nachonorowce

~suawek | 2008-02-20 15:16

Karnet, ale na VIPy kosztuje 100zl
Karnet na kryta - 80zl.

Klub w trudnej sytuacji i przez to mozna wybaczyc te dziwne ceny (rownowartosc lub wyzsza cena niz przy zakupie biletow jednorazowych). Karnet jednak ma ta wyzszosc nad zwyklym biletem, ze w kolejce po jego zakup stoi sie tylko raz na runde :)

~marcos70 | 2008-02-20 15:37

Kurwa,to jest i tak wszystko mało!.Bilet i to najdroższy powinien zakupić każdy kochający Stalówkę kibic,ale oprócz tego powinni jeszcze zaufane osoby chodzić po trybunach i zbierać pieniądze do puszek.Każdemu jakieś tam drobne zostaną ,więc grosz do grosza i będzie Kokosza.Drodzy kibice ,nie żałujcie na Stalówkę grosza,teraz jest sytuacja awaryjna.Jak wyjdziemy z tego bagna na prostą,sytuacja klubu ustabilizuje się,przyjdą sponsorzy,którzy wyłożą kasę na sport,wtedy możemy grymasić .Ale teraz sami zacznijmy od siebie i dajmy przykład My sami,że zależy nam na naszym klubie i ratujmy Go!Sponsor ,niestety nie przyjdzie tam,gdzie nie ma zainteresowania sportem,gdzie nie ma frekwencji i nikomu na niczym nie zależy.Ale przecież chyba Nam zależy ,no nie?

~PIORKO | 2008-02-20 16:45

WSZYSCY QWA PLACA ZA BILETY

NAJPIERW WSZYSCY PLACZA ZE QWA NIE MA KASY A AMI TERAZ WYPINAJA DUPY I MOWIA ZE NIE BEDA PLACIC

WYPIERDALAC Z TAKIMI KIBICAMI

STAL TAKICH NIE CHCE

~lukasz | 2008-02-20 16:52

jakby we wczesniejszych latach nie chandlowali meczami i nie robili blaznow z kibicow to na mecze by przychodzilo wiecej osob niz obecnie.
a tak po za tym to mogli by tez jakos zachecic na przyjscie na mecz, np. otworzyc jeszcze jeden sklepik bo do obecnego podczas przerwy to sie czeka cala przerwe zanim sie cos dostanie - jak za komuny.:/
jakies atrakcje dla malych dzieci czy cus w tym stylua nie przed meczem jak i w przerwie na trybunach praktycznie grobowa atmosfere (oprocz zalosnego konkursu ktorejs z gazet z idiotycznymi pytaniami i nagrodami:/)

~M.B | 2008-02-20 17:44

ludzie patrzecie...

najpierw \"prezes\" mowi ze do Marca bedzie S.S.A
ok.
teraz psize ze do konca sezonu, czy o sie czasem nie wykreca? pozniej powie ze od nowego roku...

\"Stal to My a nie WY\"!

~burak | 2008-02-20 19:39

może Żak raz by zapłacił za bliet a nie zawsze na krzywą

~LOL | 2008-02-20 20:07

Ja bym przy plocie w odleglosci 10 metrow od siebie przed meczem tak do 20 minuty psiarnie porostawial i by nie bylo przechodzenia przez plotek :-) Szkoda 8zl a codziennie na rame fajek sie znajdzie pieniadz ? :-)

~Bono | 2008-02-20 20:51

Decyzja zarządu jest prawidłowa i oczywista. Tak powinno być w każdym prawidłowo funkcjonującym klubie. Natomiast osoby którym nie pasuje dać 8 zł na mecz to nie są prawdziwi kibice i nie mają moralnego prawa krytykować zarząd za to że jest Stal w trudnej sytuacji. W ogóle dziwi mnie że jest podjęta na ten temat tak szeroka dyskusja, decyzja jest oczywista i nikt nie powinien się tym w ogóle dziwić. Ja zawsze płacę za bilet gdyż jest to dla mnie punkt honoru jako kibica, tak jak powiedział Żak w wywiadze. Pozdrawiam.

~xxxx1938 | 2008-02-20 21:57

heh....Wy wszyscy wpisujący sie tutaj jestescie naprawde smieszni! A co do wejsciowek to przegieli z tym ze nie bedziemy dostawac biletow!(chociaz i tak zawsze place za bilet)chociaz po waszych wpisach widze ze dla Was 8 zł nie jest nic raz w tygodniu (i mozna wywnioskowac po tym ze wiekszosc z was wpisujących sie tutaj nie chodzi na mlyn tylko na krzeselka a i napewno nie jezdzi nikt z WAS na wyjazdy:):))ale dla kogos co jezdzi na wyjazdy to juz 8 zł robi roznice (no moze nie 8 zł tylko 5 zł bo wiekszosc co jezdzi na mecze to chodzi na mlyn)poniewaz za te 5 zł ma juz polowe pieniedzy na bilet na wyjezdzie! A Ci co tak niby nic Wam 8 zł czy tam ile nie robi roznicy to zacznijcie jezdzic na mecze i wydawac praktycznie co drugi mecz okolo 40 zł albo nie raz i wiecej to moge sie zalozyc ze szybko byscie zmienili zdanie o wejsciowkach!!I nie placzcie juz ze ktos np. skacze przez plot itp. bo napewno skacze ta osoba przez plot chociaz ze ma pieniądze ale (nie chodzicie na mlyn to nie wiecie jak to jest wiec nie pierdolcie glupot)przewaznie na mlynie chodzi paru chlopakow i zbiera pieniądze wiec napewno jak nie dal na bilet to wrzucil do czapki w ktorej zbierane są pieniądze( wiem ze tak niektore osoby robią bo widzialem juz kilka takich przypadkow)Wiec zanim cos napiszecie o kims to podajcie jakis argument a nie odrazu zalicie sie ze ktos skacze i pozniej ma na piwo!! Gowno prawda nie wiecie jak jest wiec skleicie pizde i siedzcie cicho przed moznitorem i powstrzymajcie sie od napisania czegos na tej stronce!! POzdro Internetowi Chuligani!! Nie musicie nic odpisywac bo Wasze zdanie na tej stronce jest gowno warte!! Pozdrawiam normalnych ktorzy jezdzą i chodzą do siebie na mecze! Chuj w dupe internetowym napinaczom!

~do wyzej | 2008-02-20 22:20

nie pierdol...5 zl to jedno piwo w knajpie czy to naprawde tak duzo ??? Nie raz na tydzien tylko raz na 2 tygodnie..

Czy naprawde 10-15 zl miesiecznie to tak zajebiscie duzo ????

~do do wyzej | 2008-02-20 22:44

Baranie mi chodzi o te osoby co tez jezdzą na wyjazdy a nie tak jak np. Ty i wiekszosc osob przyjdziecie do Nas na mecz i pozniej sie jaracie kurwa pojedz jeden z drugim na mecz wyjazdowy a nie pierdolisz ze 5 zł to malo wydaj na wyjazd 40 zł co 2 tydzien ...albo doloz do wyjazdu pieniądze to twedy mozesz zmienisz zdanie !! i Jak pisalem lepiej dac do czapki gdy jest zbiorka pieniedzy niz kupic w kasie bilet( ale po co Ci to pisze jak Ty nawet nie wiesz jak taka zbiorka przebiega bo siedzisz pewnie na krzeselkach i nawet dupy Ci sie niechce ruszyc jak sie cos spiewa !!! zanim cos napiszesz przeczytaj matole dokladnie!

~ehh | 2008-02-20 23:13

Owszem nie jezdze na wyjazdy.....ale bardzo czesto widze osoby ktore jezdza na wyjazdy popijajace piwo (dyskoteki, bary itp).

nie chodzi mi o to ze nie moga tam chodzic czy pic
ale wkurwia mnie to, ze na piwo i inne alkohole pieniadze sie znajduja a zaluje sie te 5 zl na klub

~igor | 2008-02-20 23:37

ja w tym wypadku zgadzam się z ehh. owszem jeździcie na mecze wyjazdowe i chwała wam za to, ale na mecze w stalowej wszyscy przychodzą na takich samych prawach i zasadach więc np. mnie denerwuje jak widzę gości przeskakujących przez płot \"kibice\"

~jw27 | 2008-02-21 14:01

KLUB istnieje dla KIBICÓW i piłkarze grają dla kibiców. Kto chce oglądać to płaci. Jak by przyszło 100 osób to można sobie darować taki klub.ot co.

~Korzeń | 2008-02-21 19:34

4468. Poprawka o linki z zdjęciami - Gadżety Klubowe - SZALIKI, REKAWICZKI, KOMINY Sprzedam prosze o kontakt nr gg 6101619 lub tel.721607159 . Linki z fotkami-

» LINK

» LINK

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 64 976 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 21 539 razy
Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 12 940 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 22 148 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04678