Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal wygrała kolejny sparing

Stal wygrała kolejny sparing

Nie zwalniają tempa przebywający na obozie przygotowawczym w Gutowie Małym koło Łodzi piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola. W meczu sparingowym odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując trzecioligową Sandecję Nowy Sącz.

Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:0), Pałkus 70.
Stal: Wierzgacz - Drozd, Piszczek, Gheczy, Ławecki - Uwakwe, Hadzić, Gilar, Stręciwilk, Myszka - Gęśla oraz Wietecha, Lebioda, Wieprzęć, Maciorowski, Lipecki, Krawiec, Salami, Iwanicki, Trela, Pałkus.

Trener Stali Władysław Łach zdecydował się tym razem na początek wystawić eksperymentalną "jedenastkę”, złożoną z wielu zawodników, którzy pełnili do tej pory rolę rezerwowych. W takim zestawieniu nasi grali przez pierwsze pół godziny, potem nastąpiły w składzie roszady.

GROŹNA KONTUZJA

Jedynego gola w meczu Stali z Sandecją w Gutowie zdobył Przemysław Pałkus, lobując efektownie w 70 minucie bramkarza Sandecji. Co ciekawe, piłkarze z Nowego Sącza zobaczyli aż dwie... czerwone kartki: w pierwszej połowie bramkarz, za złapanie piłki rękami poza polem karnym, a w drugiej obrońca, który dwukrotnie pod rząd faulował brzydko Pałkusa. Niestety w naszym zespole nie obyło się bez kontuzji. Pomocnik Krzysztof Trela skręcił kolano.

To może być poważniejsza sprawa - przestrzega Bartłomiej Patkiewicz, masażysta "Stalówki”.
Nasza drużyna zagra jeszcze sparing z SMS Łódź, odbędzie się on na koniec pobytu na obozie w Gutowie.

Komentarze (22)

~mecz | 2008-02-21 08:39

~... | 2008-02-21 09:55

szkoda... ale i tak wszyscy na mecz!!!!! i tak będzie doping i bawimy!!!!

~fafanek | 2008-02-21 11:46

do tematu \"Chcesz pomóc Stali? To zapłać!\" hehehehe tylko ty OCB jestes kumaty bo zciołeś moje przesłanie hehehehe

~fafanek | 2008-02-21 11:47

no i oczywiście pozdrawiam ciebie i \"wszystkich kumatych\" hehehe chociaz ich tu więcej niema

~(S) | 2008-02-21 12:57

Ja i tak przyjadę do Stalowej Woli na mecz. Bedę kibicował (zaznaczam że bede miał szalik i małą flagę) z całych sił dla mojego ukochanego klubu KS Siarka.
Niech wygra lepszy.

~pzdr | 2008-02-21 12:59

marna prowokacja.

~Fazi | 2008-02-21 13:13

Powinni rozjebać tego marnego Pelikana 8 : 0 za tą porażke w Łowiczu.

~Stalówka | 2008-02-21 14:54

Stalówka - Piast Gliwice
» LINK

~eeeeee | 2008-02-21 16:10

niech pojada nawet 1:0 byle do przdou....

~eeeeeee | 2008-02-21 16:11

przodu sie znaczy

~Mlody | 2008-02-21 16:53

to co kibice siarki nas nie odwiedzą?

~stalzks | 2008-02-21 16:57

Brawo zarząd!!!! Decyzja o niewpuszczeniu kibiców Siarki na mecz kosza jest jak najbardziej uzasadniona. Zadymy nam nie potrzeba.. Tak trzymać. Pozdro dla normalnych

~Fanek | 2008-02-21 17:10

Moge sie zalozyc ze ci wszyscy pozerzy na mecz z siarka nie przyjda bo siary nie bedzie!

Zobaczycie nie bedzie nikogo z GTW!

Ale młyn trzeba rozkrecic nawet samemu!

~dhg | 2008-02-21 17:11

raz dwa trzy siara psy

~zks | 2008-02-21 17:19

Co to My mamy jakąś zgodę z Wisła Płock,że jakiś tam prezes kibol tejże Wisły,na każdej stronie sportowej śle non stop pozdrowienia dla Widzewa,Kujawiakai Stalówki.Co to za gostek ten prezes?

~..... | 2008-02-21 17:29

A czy jest tu jakiś idiota, który myślał, że przyjezdni zostaną wpuszczeni ?

~... | 2008-02-21 17:53

kto moze a go nie będzie na meczu tyn frajejr;] huj z tego ze siarka nie przyjezdza... nas tez nie puscili do tbg a oni na nas bluzgali... w tym meczu chodzi nie tylko o kibiców gosci ale o cos więcej... nasz klub potrzebuje pomocy i w tym meczu mozemy pokazac ze jestesmy z klubem pozdro i do zo na meczu!!

~... | 2008-02-21 17:56

w księdze jest info co do meczu w kosza kazdy niech zobaczy wpis BZC Banda... pozdro

~igor | 2008-02-21 17:58

z tego co pamiętam to w zeszłych latach też mieli nie wpuszczać kibiców siarki na mecze ... było jak niektórzy wiedzą \"lekko\" inaczej :D
ale w tym roku może to się zmieni

~Korzeń | 2008-02-21 19:34

4468. Poprawka o linki z zdjęciami - Gadżety Klubowe - SZALIKI, REKAWICZKI, KOMINY Sprzedam prosze o kontakt nr gg 6101619 lub tel.721607159 . Linki z fotkami-

» LINK

» LINK

~BZC Banda | 2008-02-22 09:06

Przypominam jeszcze raz, że jutro wszyscy spotykamy się na stadionie o godzinie 16:00. Jest to zbiórka dla wszystkich kibiców Stalówki, dlatego niech każdy poinformuje swoich znajomych. Na zbiórce każdy się dowie o naszych planach na rundę wiosenną oraz będą sprzedawane pamiątki Stalówki (podkładki, rękawiczki, szaliki pasiaki Stal & Raków i vlepki). Będą także zbierane pieniądze dla naszych kolegów, którzy niestety wyjechali na przymusowe wakacje. Każdy niech przyniesie ile może, niech nikt nie żałuje! Po zbiórce wszyscy idziemy na mecz koszykówki pomiędzy Stalówką a Siarką.

B.S.N.T.

~Siarka | 2008-02-23 11:43

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 190 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 12 477 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 20 483 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 55 032 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03436