Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal wygrała kolejny sparing

Stal wygrała kolejny sparing

Nie zwalniają tempa przebywający na obozie przygotowawczym w Gutowie Małym koło Łodzi piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola. W meczu sparingowym odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując trzecioligową Sandecję Nowy Sącz.

Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:0), Pałkus 70.
Stal: Wierzgacz - Drozd, Piszczek, Gheczy, Ławecki - Uwakwe, Hadzić, Gilar, Stręciwilk, Myszka - Gęśla oraz Wietecha, Lebioda, Wieprzęć, Maciorowski, Lipecki, Krawiec, Salami, Iwanicki, Trela, Pałkus.

Trener Stali Władysław Łach zdecydował się tym razem na początek wystawić eksperymentalną "jedenastkę”, złożoną z wielu zawodników, którzy pełnili do tej pory rolę rezerwowych. W takim zestawieniu nasi grali przez pierwsze pół godziny, potem nastąpiły w składzie roszady.

GROŹNA KONTUZJA

Jedynego gola w meczu Stali z Sandecją w Gutowie zdobył Przemysław Pałkus, lobując efektownie w 70 minucie bramkarza Sandecji. Co ciekawe, piłkarze z Nowego Sącza zobaczyli aż dwie... czerwone kartki: w pierwszej połowie bramkarz, za złapanie piłki rękami poza polem karnym, a w drugiej obrońca, który dwukrotnie pod rząd faulował brzydko Pałkusa. Niestety w naszym zespole nie obyło się bez kontuzji. Pomocnik Krzysztof Trela skręcił kolano.

To może być poważniejsza sprawa - przestrzega Bartłomiej Patkiewicz, masażysta "Stalówki”.
Nasza drużyna zagra jeszcze sparing z SMS Łódź, odbędzie się on na koniec pobytu na obozie w Gutowie.

Komentarze (22)

~mecz | 2008-02-21 08:39

~... | 2008-02-21 09:55

szkoda... ale i tak wszyscy na mecz!!!!! i tak będzie doping i bawimy!!!!

~fafanek | 2008-02-21 11:46

do tematu \"Chcesz pomóc Stali? To zapłać!\" hehehehe tylko ty OCB jestes kumaty bo zciołeś moje przesłanie hehehehe

~fafanek | 2008-02-21 11:47

no i oczywiście pozdrawiam ciebie i \"wszystkich kumatych\" hehehe chociaz ich tu więcej niema

~(S) | 2008-02-21 12:57

Ja i tak przyjadę do Stalowej Woli na mecz. Bedę kibicował (zaznaczam że bede miał szalik i małą flagę) z całych sił dla mojego ukochanego klubu KS Siarka.
Niech wygra lepszy.

~pzdr | 2008-02-21 12:59

marna prowokacja.

~Fazi | 2008-02-21 13:13

Powinni rozjebać tego marnego Pelikana 8 : 0 za tą porażke w Łowiczu.

~Stalówka | 2008-02-21 14:54

Stalówka - Piast Gliwice
» LINK

~eeeeee | 2008-02-21 16:10

niech pojada nawet 1:0 byle do przdou....

~eeeeeee | 2008-02-21 16:11

przodu sie znaczy

~Mlody | 2008-02-21 16:53

to co kibice siarki nas nie odwiedzą?

~stalzks | 2008-02-21 16:57

Brawo zarząd!!!! Decyzja o niewpuszczeniu kibiców Siarki na mecz kosza jest jak najbardziej uzasadniona. Zadymy nam nie potrzeba.. Tak trzymać. Pozdro dla normalnych

~Fanek | 2008-02-21 17:10

Moge sie zalozyc ze ci wszyscy pozerzy na mecz z siarka nie przyjda bo siary nie bedzie!

Zobaczycie nie bedzie nikogo z GTW!

Ale młyn trzeba rozkrecic nawet samemu!

~dhg | 2008-02-21 17:11

raz dwa trzy siara psy

~zks | 2008-02-21 17:19

Co to My mamy jakąś zgodę z Wisła Płock,że jakiś tam prezes kibol tejże Wisły,na każdej stronie sportowej śle non stop pozdrowienia dla Widzewa,Kujawiakai Stalówki.Co to za gostek ten prezes?

~..... | 2008-02-21 17:29

A czy jest tu jakiś idiota, który myślał, że przyjezdni zostaną wpuszczeni ?

~... | 2008-02-21 17:53

kto moze a go nie będzie na meczu tyn frajejr;] huj z tego ze siarka nie przyjezdza... nas tez nie puscili do tbg a oni na nas bluzgali... w tym meczu chodzi nie tylko o kibiców gosci ale o cos więcej... nasz klub potrzebuje pomocy i w tym meczu mozemy pokazac ze jestesmy z klubem pozdro i do zo na meczu!!

~... | 2008-02-21 17:56

w księdze jest info co do meczu w kosza kazdy niech zobaczy wpis BZC Banda... pozdro

~igor | 2008-02-21 17:58

z tego co pamiętam to w zeszłych latach też mieli nie wpuszczać kibiców siarki na mecze ... było jak niektórzy wiedzą \"lekko\" inaczej :D
ale w tym roku może to się zmieni

~Korzeń | 2008-02-21 19:34

4468. Poprawka o linki z zdjęciami - Gadżety Klubowe - SZALIKI, REKAWICZKI, KOMINY Sprzedam prosze o kontakt nr gg 6101619 lub tel.721607159 . Linki z fotkami-

» LINK

» LINK

~BZC Banda | 2008-02-22 09:06

Przypominam jeszcze raz, że jutro wszyscy spotykamy się na stadionie o godzinie 16:00. Jest to zbiórka dla wszystkich kibiców Stalówki, dlatego niech każdy poinformuje swoich znajomych. Na zbiórce każdy się dowie o naszych planach na rundę wiosenną oraz będą sprzedawane pamiątki Stalówki (podkładki, rękawiczki, szaliki pasiaki Stal & Raków i vlepki). Będą także zbierane pieniądze dla naszych kolegów, którzy niestety wyjechali na przymusowe wakacje. Każdy niech przyniesie ile może, niech nikt nie żałuje! Po zbiórce wszyscy idziemy na mecz koszykówki pomiędzy Stalówką a Siarką.

B.S.N.T.

~Siarka | 2008-02-23 11:43

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 1 501 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 23 951 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 582 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 301 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.03127