Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zarząd "Stalówki" apeluje: - chcesz pomóc klubowi? Kup bilet na mecz.

Zarząd

Piłkarze Stali Stalowa Wola wrócili z dziesięciodniowego zgrupowania w Gotowie Małym. Ostatnie dwa tygodnie, pozostałe do wznowienia drugoligowych rozgrywek, spędzą na własnych obiektach. Za tydzień rozegrają ostatni sparing. Ich rywalem będzie Stal Rzeszów.

Trener Władysław Łach w trakcie obozu nie oszczędzał swoich podopiecznych. Stalowowolanie trenowali dwa razy dziennie. Zajęcia przeplatane były wykładami na temat taktyki, które odbywały się w specjalnej sali multimedialnej. Piłkarze Stali oglądali zapisy filmowe spotkań nie tylko ze swoim udziałem, ale i reprezentacji Polski. W trakcie zgrupowania rozegrali trzy gry kontrolne z Rakowem Częstochowa (3-0), Sandecją Nowy Sącz (1-0) i SMS Łódź (0-1). - Staraliśmy się jak najlepiej wykorzystać czas obozu. Niestety, nie udało się uniknąć kontuzji. Krzysiek Trela ma problem z wiązadłami krzyżowymi w kolanie. Kamil Gęśla i Kuba Ławecki naciągnęli pachwiny - mówi zadowolony z efektów zgrupowania Łach.

Prace przy stadionie i spółce

Podczas gdy piłkarze ładowali akumulatory na obozie, działacze Stali nie zasypiali gruszek w popiele i czynili ostatnie przygotowania do rundy wiosennej. - Stadion jest gotowy do przyjęcia trzech tysięcy kibiców, w tym trzystu przyjezdnych. Mamy zgodę potrzebnych instytucji na organizację imprez masowych. Teraz czekamy na podpis prezydenta Andrzeja Szlęzaka. Licencja PZPN obowiązuje do końca sezonu, nie ma więc problemu w tym temacie - mówi Marek Jarecki, prezes Stali Stalowa Wola.

Trwają też prace nad powołaniem spółki akcyjnej, która zaczyna nabierać realnych kształtów. Stal oddała lokale, w których mieszkali piłkarze. Miasto przeznaczy je na lokale socjalne dla potrzebujących rodzin, a zawodnicy zamieszkają w nowiutkich pokojach hotelu „Stal". Rozwiązano też problem biur. Administracja, „Stalówki", pozostanie w dotychczasowych pomieszczeniach dzierżawionych od Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Bilet - sprawa honoru

Wydrukowano już bilety i karnety na całą rundę spotkań. Ich ceny nie ulegną zmianie: 10, 8 i 5 złotych. Karnet na całą rundę na trybunę VIP kosztuje 100 złotych. Zarząd Stali wystosował też apel do kibiców.

-Chcielibyśmy odwrócić obecną sytuację, w której kibice prześcigają się w sposobach na uniknięcie kupna biletu. Chcielibyśmy, żeby kupno biletu było dla naszych sympatyków honorem, a nie przykrą koniecznością. Jeśli chcą pomóc swojemu klubowi, niech płacą za wejście na stadion - kończy prezes Jarecki.

Źródło: Super Nowości

Komentarze (25)

~[*] | 2008-02-25 12:51

ci kturzy nie wiedza o kogo chodzi to chodzi o [*]Przemka Gielarka[*]

~(*) | 2008-02-25 13:05

czy to ten gielarek co miał ksywe Tołdi czy jego brat czy wogole nie z tej bandy ?

~KibicS | 2008-02-25 13:16

A dziewczyny też będą płacić za bilety?

~?Karol? | 2008-02-25 13:27

Przemek!!...[*]


Miałes nas...podjąłeś decyzje jaka podjąłeś!...

[*]

~Mata Hari | 2008-02-25 13:27

mam nadzieje ze najwierniejsi sympatycy Stalówki czyli szalikowcy z \"młynu\" nie beda \"jechac z brama\" co juz pare razy bylo przerabiane... sprawa honoru

~green | 2008-02-25 13:35

zobaczycie jak wyjdzie pierwszy mecz z pelikanem i przyjdzie dużo ludzie cały sezon pójdzie zajebiscie

~buuu | 2008-02-25 13:37

to jeszcze jedno jak ten Przemek sie przekręcił ? spadł z rusztowania czy ki chu... ? tyle o nim teraz sie tu mówi

~[*] | 2008-02-25 13:38

ci co tak muwia to niech w czerep sie jebna

~buu | 2008-02-25 13:39

jak mówia o czy ty znowu mówisz koles

~[*] | 2008-02-25 13:40

zle przeczytalem to byl i bedzie najwierniejszy kibic od malego

~buu | 2008-02-25 13:40

moze teraz ty sie jebnij w czerep

~buu | 2008-02-25 13:43

ale serio chciałbym sie dowiedziec jak sie przekrecił ten Przemek bo znam go a dopiero tu sie dowiedziałem ze odszedł

~ocb | 2008-02-25 13:52

KOMENTARZE TO NIE SA ODPOWIEDNIE MIEJSCA DO ZACZERPYWANIA INFORMACJI O CZYJEJS SMIERCI. SKONCZCIE JUZ TEN TEMAT.

~coDobiletow | 2008-02-25 13:54

fakt faktem bilet powinien być dla kibica sprawa honoru ale niech te bilety jakoś sie prezentują żeby człowiek mógł je zachować i za jakiś czas popatrzeć na nie



AVE STALÓWKA ! ! !

[*]

~adamo | 2008-02-25 13:54

A czy to takie obrazajace jest pytac kogos na co koles umarl?? Sam jestem ciekaw na co zmarl taki mlody kibic.A co do stadionu to 3 tys zaledwie brawo.Widze ze stadion sie kurczy.Kiedys byla pojemnosc 12 tys a teraz zaledwie 3 tys.Co bedzie za rok strach pomyslec.Moze zrownamy sie pojemnoscia z Olimpia albo Turbia!

~Traffic | 2008-02-25 14:34

Czy kobiety również obowiązkowo będą musiały płacić za bilet?

~daleko | 2008-02-25 14:50

Czy wiadomo coś o remoncie stadionu? Przecież w 2008 roku miała się chyba zacząć przebudowa odkrytej trybuny? Wiadomo w ogóle o jakiś pracach związanych ze stadionem?

~igor | 2008-02-25 14:55

pod słowami pana jareckiego(o tych biletach) podpisuje sie obiema rękimi. jesteś kibicem? chcesz oglądać stal? To kurwa zapłać.

~Ja` | 2008-02-25 15:55

DALEKO
Ta budowa w 2008 roku to taka pozerka wladzy ;-) zeby uspokoic wyborcow na stadionie nic sie nie dzieje i dziac sei nie bedzie chyba ze ktos wstapi do zarzadu wladz miasta ktorzy nie ebda patrzec zeby jak najwiecej w kieszen wepchnac tylko promowac miasto i dbac o potrzeby mlodziezy jak i starszych ;-) w innych dziurach gdzie jest 20tys osob buduje sie stadiony a u nas cyrk byl jest i cos czuje ze bedzie ;-)

~gluś | 2008-02-25 16:03

zgadzam się, niech płacą wszyscy....a przede wszystkim te wielkie vip-y ktorzy siedza na trybunie honorowej ...ci to dopiero powinni placić bo ich stać a nie za darmo dupska sadzają i tylko pierdzą w te krzeselka...niech oni wspomogą też klub biletem cz y karnetem a nie tylko wydziera się od roboli-bidoli...

~do Traffic | 2008-02-25 18:39

jak wszyscy to wszyscy te 8 zl to nie majatek to i dziewczyny moga placic jesli sie interesuja i chodza po to zeby ogladac mecz a nie o tak bo za darmo...

~1938 | 2008-02-25 19:26

W ramach cywilizowania działalności klubowej proponuję godnie pożegnać kończącego karierę Mietka Ożoga.Zasłużył sobie ten zawodnik na wielkie uznanie.W normalnym kraju taka postać miała by swój pomnik w galerii sław klubowych,a u nas...???

~Prison Break | 2008-02-25 21:09

Jestem za tym aby dziewczyny płaciły ale :
- śmialiśmy się z Żydów że u nich kobiety płacą a u nas za friko więc niech każdy przemyśli to i może na jakiejś zbiórce to omówimy tak jak było to kiedy były organizowane takie spotkania pod MDK-iem przez Adasia =) [pozdro] więc myśle ze to dobry pomysł ...

~SStalówka | 2008-02-25 22:11

Uważam że jak powiedziano że wszyscy, to wszyscy, kobiety też, osobiście nie mam zażalenia do tego że teraz będę musiała płacić, tak więc nie widze żadnego problemu na temat ciągłego zasięgania informacji czy "dziewczyny też".
Fakt, ze u Żydów się płaci, bo żyd, to żyd szkoda było wpuścić dziewczynę za darmo, nawet jeśli stadion prowadzi oprócz meczy inne widowiska.
ale w Stali nadchodza nowe czasy i płacą wszyscy,
i uwazam że ten temat powinien być zamknięty.
DZIECI SPAĆ!!

~Damian22 | 2008-02-26 00:07

WSZYSCY KIBICE MAJĄ PŁACIĆ RACJA. TAKŻE CI KTÓRZY TAK PIĘKNIE PRZESKAKUJĄ PRZEZ KRATY.
ALE KOBIETY?
OPAMIĘTAJCIE SIĘ TROSZKĘ

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 467 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 38 929 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 692 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 72 422 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.03746