Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali u starosty

Piłkarze Stali u starosty

Szef powiatu stalowowolskiego, Wiesław Siembida, zaprosił na spotkanie w urzędzie drugoligowy zespół Stali Stalowa Wola .

Piłkarze stali nie mogą liczyć na finansową pomoc powiatu. Starosta zadeklarował jednak, że dzięki jego kontaktom może dojść do współpracy Stali i belgijskiego klubu Standard Liege.

Starosta chciał spotkać się z drużyną przed rozpoczęciem rundy wiosennej w drugiej lidze, która startuje 8 marca, bo jak przyznał, traktuje zespół Stali jak wizytówkę miasta i całego regionu.

- W Stalowej Woli nie trzeba stawiać Wieży Eiffla, bo miasto znane jest już w kraju między innymi dzięki piłkarzom, którzy są jego ambasadorami - przekonywał Wiesław Siembida.

MISTRZOSTWO ŚWIATA

Piłkarze Stali wraz z trenerami Władysławem Łachem i Danielem Kijakiem oraz prezesem Markiem Jareckim na spotkaniu zjawili się gremialnie, ale na deklaracje ze strony starosty dotyczące finansowej pomocy klubowi nie mogli liczyć. W stalowowolskim klubie czynione są cały czas starania, by powołać sportową spółkę akcyjną, bez której Stal nie będzie w stanie nadal funkcjonować w sporcie zawodowym. Do tego potrzebna jest jednak przede wszystkim pomoc miejscowych firm, gotowych wesprzeć zespół.

- Ja mogę wesprzeć autorytetem swojego urzędu działania klubu, ale na chodzenie po stalowowolskich firmach nie mam czasu - mówił Wiesław Siembida. - Firmy te zresztą, gdy planują wydatki, to na sport raczej niekoniecznie w pierwszym rzędzie, ale na inwestycje czy zaspokojenie płacowych żądań. Dlatego jestem pełen uznania, że Stal jeszcze jakoś radzi sobie, jeżeli chodzi o finanse, to prawdziwe "mistrzostwo świata". Niestety, nie ma szans, by z budżetu powiatu dotować klub, bo na ten rok na sport w całym powiecie przeznaczonych mamy… dwadzieścia tysięcy złotych. Pomóc Stali może miasto i prezydent Stalowej Woli, Andrzej Szlęzak, bo to w gminie są potężne środki, które mogą iść na różne cele, w tym na sport.

WSPÓŁPRACA Z BELGAMI

Starosta zadeklarował za to, że dzięki jego kontaktom może dojść do współpracy Stali i belgijskiego klubu Standard Liege. Nasi piłkarze mogliby wyjechać po zakończeniu sezonu do Belgii i rozegrać tam spotkanie z miejscowym zespołem.

- W marcu Belgowie z Liege przyjadą do Polski i będę z nimi o tym rozmawiał. Chcę naszą współpracę poszerzyć między innymi o sport - mówił Wiesław Siembida.

Goście starosty otrzymali od niego pamiątkowe albumy, w zamian złożyli autografy na piłce, która ma być przeznaczona na aukcję charytatywną. Prezes Stali, Marek Jarecki, podarował staroście książkę o słynnym trenerze Kazimierzu Górskim.

- To dobrze, że między klubem, a władzami samorządowymi panuje coraz cieplejszy klimat - przyznał Marek Jarecki, prezes Stali. - Niedawno prezydent Andrzej Szlęzak przekazał nam pieniądze na wyjazd piłkarzy na obóz przygotowawczy, cieszymy się też ze spotkania ze starostą. Deklarujemy gotowość do rozmów z każdym, kto chce pomóc naszemu klubowi.

 

Komentarze (22)

~... | 2008-03-1 11:53

Stalówka 1:2 Żydzi po pierwszej :)

~polewacz | 2008-03-1 12:07

a jaki skład?

~ktoś | 2008-03-1 12:33

ile ludzi na meczu? i jak sie skonczylo?? napiszcie

~aSDDSa | 2008-03-1 12:40

ludzi prawie 1tys

~Gs | 2008-03-1 12:48

bylem na 1 polowie... i w sumie mysle ze 200-300 osob.

~pzdr | 2008-03-1 13:01

Stal Stalowa Wola 2-2 Stal Rzeszów

~aaa | 2008-03-1 13:06

Stal Stalowa Wola 2-2 Stal Rzeszów
Abel Salami 45, Janusz Iwanicki 65 - Krzysztof Hus 10, Ivan 25

~Stachu | 2008-03-1 13:08

Salami widze, ze to bedzie nasz najlepszy napastnik. Obstawiam, że jeśli zdrowie dopisze, to zdobędzie jeszcze z 9-10 bramek.

~suawek | 2008-03-1 13:10

Jak sie spisywal Wierzgacz, bo to on chyba dzisiaj bronil?

~Stachu | 2008-03-1 13:11

Właśnie. A co z Tomkiem Wietechą? Slyszalem, że jakies kontuzji doznal.

~xxx2 | 2008-03-1 13:14

Tomek Wietecha nabawil sie kontuzji na treningu i prawdopodobnie nie wystapi w meczu z Pelikanem.
Natomiast Wierzgacz w sparingu ze Stala Rz. pierwsza bramke moze brac na siebie.
Bramka dla Stali na 1-2 chyba ze spalonego

~suawek | 2008-03-1 13:18

A jaki sklad Stalowki?

~byfuch | 2008-03-1 13:20

Przy pierwszej bramce to wina zdecydowanie Wierzgacza gdyz wyszedl z bramki Hus chciał wrzucać w pole karne ale mu zeszla i prosto do naszej brameczki odbijajac sie od poprzeczki.

~plakaty | 2008-03-1 13:23

PLAKATY NA MECZ Z PELIKANEM !!!!!

» LINK - Kolorowy


» LINK - Czarno Biały

DRUKOWAC I ROZKLEJAC NA OSIEDLACH !!!

~ZKS | 2008-03-1 13:25

SPORTOWCY U STAROSTY
Jesteście Ambasadorami Stalowej Woli - takiego określenia użył Starosta Stalowowolski Wiesław Siembida, witając drugoligowych piłkarzy ZKS Stal Stalowa Wola w siedzibie Starostwa Powiatowego. Na zaproszenie starosty przybyli, oprócz drużyny piłkarskiej, trener Władysław Łach oraz prezes ZKS Stal Marek Jarecki, a także szef marketingu i spiker sportowy Adam Krotoszyński oraz przedstawiciele mediów.
Starosta w swoim wystąpieniu podkreślił, że jest pełen podziwu dla gry piłkarzy i pracy trenerów. To spotkanie to sygnał samorządu, jaki dajemy w kierunku lokalnego biznesu, by wzmocnił zaangażowanie się w finansowanie naszego wspólnego dobra, jakim jest sport, szczególnie teraz, kiedy klub stoi przed poważnymi zmianami właścicielskimi - powiedział starosta. Prezes klubu razem z trenerem podziękowali za zaproszenie i uznali, że w Stalowej Woli robi się dobry klimat dla sportu, a klub jest gotowy i otwarty na każde rozwiązanie, (w tym także powołania spółki akcyjnej), które poprawi kondycję finansową klubu. Starosta zadeklarował pomoc w załatwianiu spraw administracyjnych prowadzonych przez urząd, jak również pomoc w wypożyczaniu bazy sportowej na rzecz klubu. Chcąc zmotywować piłkarzy do strzelania goli, zaoferował nagrody niespodzianki każdemu strzelcowi bramki. Podczas spotkania była również mowa o ewentualnym wyjeździe naszych piłkarzy do Belgii, co byłoby wynikiem nawiązanych sportowych kontaktów w tym kraju przez starostę. Spotkanie przy ciastku i kawie miało dodatkowe miłe akcenty. Starosta poprosił piłkarzy o autografy na piłce nożnej, którą przeznaczy na licytację dowolnej akcji charytatywnej, skolei od gości otrzymał książkę autorstwa Kazimierza Górskiego.

~RST | 2008-03-1 13:33

#################### #############
PLAKAT NA PELIKAN LOWICZ !!!!!!!!

» LINK

################## ###############

~RST | 2008-03-1 13:33

#################### #############
PLAKAT NA PELIKAN LOWICZ !!!!!!!!

» LINK

################## ###############

~zks | 2008-03-1 13:46

Hutnik Kraków - Raków Częstochowa 0-2

~Fazi | 2008-03-1 14:08

Plakaty zajebiste. Sam wydrukuje pare :)

~Hej Stal | 2008-03-1 14:16

Ja również wydrukuje kilka sztuk, i porozwieszam w widocznych miejscach.

~ja | 2008-03-1 14:44

czy aby na pewno meczjest o 14 a nie o 11??

~do ja | 2008-03-1 15:03


o 11 byl ze stala rzeszow.. a pelikanem o14

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola

Rozwój Katowice             Stal Stalowa Wola
2019-04-28, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

1 : 0

Michał Trąbka 53     
Sędzia: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 30 16-7-7 55
2 GKS Bełchatów 30 14-11-5 53
3 Widzew Łódź 30 12-15-3 51
4 Olimpia Grudziądz 30 15-5-10 50
5 Elana Toruń 30 13-11-6 50
6 Pogoń Siedlce 30 12-8-10 44
7 Stal Stalowa Wola 30 13-5-12 44
8 Resovia Rzeszów 30 12-7-11 43
9 Górnik Łęczna 30 11-10-9 43
10 Znicz Pruszków 30 11-7-12 40
11 Skra Częstochowa 30 11-6-13 39
12 Olimpia Elbląg 30 8-9-13 33
13 Błękitni Stargard Szcz. 30 9-6-15 33
14 Gryf Wejherowo 30 9-6-15 33
15 Siarka Tarnobrzeg 30 9-6-15 33
16 Ruch Chorzów 30 7-10-13 31
17 Rozwój Katowice 30 7-9-14 30
18 ROW 1964 Rybnik 30 5-14-11 29

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 28 133 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 126 razy
Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 735 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 15 532 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.0422