Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 2:2 w meczu sparingowym

Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 2:2 w meczu sparingowym
W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola zremisowała na własnym boisku ze Stalą Rzeszów 2:2. Mecz rozgrywany był przy padającym deszczu, co utrudniało grę piłkarzom obu zespołów.

W sobotę o godzinie 11.05 rozpoczął się ostatni sparing piłkarzy Stali Stalowa Wola przed rundą wiosenną. Początek był spokojny. W 4. minucie ładną akcję przeprowadziła Stalówka. Longinus Uwakwe ładnie z lewej strony zacentrował w pole karne idealnie do Janusza Iwanickiego, którego uderzenie z woleja zablokował obrońca gości. Powtórkę akcji tych samych graczy licznie zgromadzenie kibice mogli zobaczyć cztery minuty później. Tym razem Iwanicki uderzył głową, ale zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza Stali Rzeszów. W 12. minucie padła pierwsza bramka dla gości. Z 30. metrów próbował dośrodkowywać Krzysztof Hus, lecz wyszedł z tego strzał. Błąd popełnił golkiper gospodarzy Stanisław Wierzgacz, który nie zdążył wrócić do bramki i goście mogli cieszyć się z pierwszego gola. - Trochę kuriozalna bramka. Nie bez winy jest Stasiu Wierzgacz - powiedział po meczu trener Stali Stalowa Wola Władysław Łach.

Gospodarze szybko chcieli odpowiedzieć, ale po wrzutce z rzutu wolnego Uwakwe obok słupka uderza Abel Salami. W 16. minucie z 25. metrów z wolnego w mur uderza Przemysław Pałkus. Dwie minuty później solową akcją popisał się nowy nabytek Stalówki Krzysztof Lipecki, ale zamiast uderzać pomocnik podawał i piłkę wybili obrońcy gości. Gospodarze za wszelką cenę próbowali wyrównać, ale brakowało skuteczności. W 23. minucie Tadeusz Krawiec strzela zbyt lekko i po ziemi. Chwile potem Iwanicki dośrodkował z prawej strony, ale Lipecki z 3. metrów uderza fatalnie. W 27. minucie Jakub Ławecki z prawego narożnika boiska wrzuca, lecz Pałkus posyła piłkę wysoko nad bramką. Dziesięć minut później zapachniało golem dla Stali Stalowa Wola. Z 25. metrów w poprzeczkę uderzył Pałkus, a minutę później Lipecki ładnie z woleja obok słupka. I jak mówi porzekadło: niewykorzystane sytuacje się mszczą. W 40. minucie po rzucie rożnym niepilnowany w polu karnym jest Tomas Ivan i głową strzela gola. - Ta bramka padła przy gapiostwie moich graczy - dodaje trener Łach. Stalówka jednak się nie poddała i w 45. minucie zdobyła gola. Pałkus dośrodkował z prawej strony w pole karne, gdzie piłkę po zgraniu z linii bramkowej dobił Salami, który zdobył kontaktowego gola tuż przed przerwą.

Druga połowa rozpoczęła się jak pierwsza bardzo ospale. W 49. minucie Lipecki z 35. metrów uderzył bardzo niecelnie. Goście sporadycznie atakowali. Często strzały graczy z Rzeszowa były blokowane tak jak w 52. minucie. Cztery minuty później jednak strzał był już celny, który zmusił Wierzgacza do interwencji, lecz niezbyt dobrze, ponieważ piłka trafiła pod nogi zawodnika gości, który źle uderza. W 64. minucie ładnie graczy z Rzeszowa minął Krawiec, lecz jego strzał obrobił golkiper Stali Rzeszów. Dwie minuty potem ładnie z rzutu wolnego uderzył pod poprzeczkę Iwanicki zmuszając bramkarza gości do interwencji. W końcu w 69. minucie zawodnicy Stalówki dopięli swego i wyrównali. Ze środka pola Iwanickiego ładnie wypuścił Salami, pomocnik gospodarzy wkręcił w ziemię defensora gości i uderzając w krótki róg zdobył gola. Podopieczni Władysława Łach próbowali jeszcze zdobyć gola, ale na przeszkodzie stawali albo obrońcy gości, albo brak skuteczności. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie i drugoligowiec ze Stalowej Woli zremisował z trzecioligowcem z Rzeszowa 2:2.

- Mecz nie miał wiele wyjaśnić. Praktycznie mam już ukształtowany skład. Wcześniejsze mecze miały mi pomóc właśnie w tym wyborze. Nie tylko to dzisiejsze spotkanie. To zestawienie w meczu ze Stalą Rzeszów nie było optymalne do końca z różnych powodów. Mogę tylko pochwalić chłopaków, że z 0:2 udało im się wyrównać. Ta drużyna, która przegrywała wyrównała i później złapała właściwy rytm grania. Warunki do grania nie były dziś najlepsze. Na mecz z Pelikanem mamy już wypracowane ustawienie - powiedział po spotkaniu szkoleniowiec Stalówki.


Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 2:2 (1:2)
0:1 - Hus 12'
0:2 - Ivan 40'
1:2 - Salami 45'
2:2 - Iwanicki 69'

Stal Stalowa Wola: Wierzgacz - Ławecki, Wieprzęć, Maciorowski, Lebioda, Iwanicki, Krawiec, Lipecki, Uwakwe, Pałkus, Salami. Ponadto grali: Piszczek, Drozd, Myszka, Gęśla, Stręciwilk, Gheczy, Hadzić.

Stal Rzeszów: Kurosz - Cieślik, Ukonu, Duda, Hus, Tyrawski, Kloc, Ivan, Majda, Jędryas, Udoudo. Ponadto grali: Mariak, Brogowski, Lee Quaye, Szymański, Wójcik, Orlicki, Wolański, Dziedzic.

Widzów: 600.

Źródło: www.sportowefakty.pl

Komentarze (32)

~marek | 2008-03-1 15:21

» LINK

Jakieś fotki ze sparingu

~Stalowi | 2008-03-1 16:02

Klub podpisał umowę z inwestorem, który wyłoży pieniądze na cześć sportową tego kompleksu i wybuduje komercyjną, czyli galerię handlową, dwa wieżowce i multikino.

Wszystko to powstać ma na działach położonych u zbiegu ulic Witosa i Wyspiańskiego, należących do klubu Resovia. O tej inwestycji wiadomo od dawna. Jednak przez długi czas była ona określana jako "widmo". Wprawdzie klub informował o postępach związanych m. in. wyborem biur projektowych, pracami nad dokumentacją, zdobywaniem kolejnych praw do dysponowania gruntem lecz brakowało najważniejszego - strategicznego inwestora. Bez niego klub Resovia nie udźwignąłby tej ogromnej inwestycji, którą szacuje się na ok. 300 mln zł. Założenia jej finansowania były takie - inwestor zewnętrzny w zamian za możliwość wybudowania części komercyjnej (m. in galeria i dwa ponadtrzydziestopięt rowe wieżowce, w których znaleźć się mają hotel oraz apartamenty) wyłoży kasę na część sportową kompleksu. W jej ramach przebudowane mają zostać

trybuny stadionu Resovii. Powstać ma także nowoczesna hala, która składać się ma z dwóch części: łuczniczo-piłkarskie j i lekkoatletycznej. Będzie miała trybunę na 800 miejsc. W sąsiedztwie tej hali wybudowane ma zostać kryte lodowisko z trybunami, które pomieszczą ok. 3,5 tys. widzów. W skład tej części miał pierwotnie wejść także aquapark, jednak marszałek województwa nie zgodził się na przekazanie terenu pod taką inwestycję.

Jak udało się ustalić wczoraj "Gazecie" klubowi Resovia udało się znaleźć inwestora strategicznego, z którym została już zawarta umowa w formie aktu notarialnego. Informację tę potwierdził prezes klubu Resovia Aleksander Bentkowski. Kim jest ów inwestor? Działacze w tej sprawie nie chcą się na razie wypowiadać. Nieoficjalnie informacje mówią, że jest nim bardzo dobrze znany w Rzeszowie Ryszard Podkulski, właściciel m. in. dwóch galerii: Rzeszów i Graffica. Przedsiębiorca na razie nie chce się w tej sprawie szeroko wypowiadać. - Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że ten projekt bardzo mi się podoba i jestem nim trochę zainteresowany. Ale więcej nic nie powiem, bo byłoby to przedwczesne - powiedział "Gazecie" Ryszard Podkulski.

- W sprawie tej inwestycji zrobimy specjalną konferencję, na której przedstawimy szczegóły, m. in. zaawansowany projekt Resovia Park, opracowywany przez biuro architektoniczne z Tarnowa. Odbędzie się ona po świętach Wielkiej Nocy - mówi Aleksander Bentowski.

Na dzień dzisiejszy wiadomo, że start budowy części sportowej Resovia Park zaplanowany jest na tegoroczne lato. Zanim to nastąpi klub powinien porozumieć się z Uniwersytetem Rzeszowskim w sprawie stadionu Resovii. Obiekt ten jest bowiem od kilku lat własnością uczelni. - Wystąpiliśmy już do Uniwersytetu z pismem o porozumienie się w tej sprawie. Aby ruszyć z inwestycją na terenie stadionu musimy mieć bowiem prawo do dysponowania tym obiektem - wyjaśnia Aleksander Bentkowski.

~a team | 2008-03-1 16:38

~stalowiec | 2008-03-1 16:44

a co to za zmiany wysciowej pozycji zawodnikow? gesla dzisija na prawej pomocy gral! czy lach zmini go juz tak na stale? czy tylko na sparing tak gral?;>
hmmm nawet spoko mu szko jak na pierwszy mecz na tej pozycji!! celne podania,wygrywane glowki,motoryka!
zobaczmy w lidze! myszka!Iwan bardzo dobry sparing! wiadomo to nie mecz ligowy ale ogolnie bardzo dobrze chlopaki grali!Gorrzej w II polowie bylo ale super:))

~KAKA | 2008-03-1 17:00

ZNICZ 0 - 1 PELIKAN

~gst banda | 2008-03-1 18:40

~aaa | 2008-03-1 18:42

Co to znaczy GST ???

~GST | 2008-03-1 18:48

Gorsza Strona Toró :D

~maniek | 2008-03-1 19:18

gdzie widnieje ten napis?

~ZBG | 2008-03-1 19:36

Gimnazjum nr 1 czyli "szostka"... dobrze widoczny graf wjezdzajac na wiadukt od strony Tbg i jadac na rondo.

~robkostwolak | 2008-03-1 20:09

nie nudzi was to ciagle kasowanie komentarzy?
Zenada...

~Mata Hari | 2008-03-1 20:34

dokladnie ! admin zamiast wprowadzic jakies logowanie aby moc dodawac komentarze to w nieudolny sposob kasuje komentarze ale moj juz pewnie tez jest usuniety

~56 | 2008-03-1 20:52

korzystać z internetu trzeba umieć.

~ehh | 2008-03-1 20:52

Naprawdę powinno być logowanie na stronie !!, a najlepiej jak by było samo forum

~robkostwolak | 2008-03-2 00:07

Nie chodzi o tu logowanie, lub sytuowanie komentarzy na forum, bo nie ma znaczenia gdzie sa one wpisywane lub przez kogo. Smieszne jest jednak to, ze wpisujesz komentarz, ktory zwraca uwage na bledy gramatyczne lub logiczne w artykule, po czym tresc artykulu zostaje poprawiona (pod wplywem komentarza oczywiscie), a twoj komentarz nagle znika... swiadczy to (niestety) o malosci adminow tej strony... A szkoda, bo wyglada na to, ze jest to chyba jedyna strona piszaca na biezaco o Stalowce... Szkoda, ze nie pozwalacie na interaktywna wspolprace z uzytkownikami czy nawet z goscmi...

"Nie myli sie tylko ten, kto nic nie robi"...

~suawek | 2008-03-2 00:16

Moim zdaniem admini maja racje usuwajac komentarze odnoszace sie do bledow w artykule, gdy te zostaly juz poprawione, gdyz - znajac zycie - znalazloby sie "pińcet" osob ktore czepialyby sie autora "korekcyjnego" wpisu, chociazby o to ze bledu opisanego przez niego w artykule nie ma.
To samo zreszta (usuwanie wpisow po korekcie artykulu) ma zreszta miejsce na sportowefakty.pl i sam stalem sie "ofiara" takiego dzialania. Nie mam nikomu tego za zle, bo sam mam satysfakcje ze przyczynilem sie do tego ze artykul zostal dzieki mnie poprawiony i naprawde nie mam potrzeby sie tym faktem przechwalac :)
Co do systemu logowania - moim zdaniem przydalby sie on tutaj, bo zniechecilby napewno kilka osob wypisujacych "durnoty" do udzielania sie w komentarzach.
To by bylo na tyle. Z niecierpliwoscia czekam na inauguracyjny meczyk, juz tylko 6 dni i niespelna 14 godzin :)

~Jobo | 2008-03-2 10:01

Ruszcie wreszcie glowa - ze lgoowanie nic nie da - bo i tak jak ktos bedzie chcial pisac glupoty to bedzie to robil - zakladajac kilka kont.

A glupie i bezsensowne wpisy i tak trzeba bedzie skasowac.

~Stal | 2008-03-2 10:42

do zks który napisał "Jak ja jeżdziłem w latach 80-tych na wyjazdy w 1 lidze do Lubina,do Poznania na Olimpię,czy do Gdyni na Bałtyk,to...". Możesz zostawić jakieś namiary na siebie to później się odezwę. Mam bardzo ważną sprawę w związku z tymi starymi wyjazdami. gg 4273052

~Hendryk | 2008-03-2 11:15

czy nie uwazacie za glupote pakowac kase w ta budowle pod zegar? przecie zanim to zrobia to klilka meczy i tzrba bedzie budowle zburzyc gdyz w przyszlym roku luki
zostana wyburzone i powstana trybuny za bramkami

~stal | 2008-03-2 11:17

zegra nie bedzie do konca sezonu

~piorko | 2008-03-2 14:55

Murawa na stadione az tak źle wyglada ?????

~Martin | 2008-03-2 15:24

Juz tylko 6 dni :D :D :D :D

~xYx | 2008-03-2 17:52

do Hendryk..... jaka budowle ??? ... jaka kase.... jaki zegar.... stary w ktorym ty sciecie zyjesz dalej wiezysz ze postawia zegar ??? i ta niby budowle pod nim ... to sie grubo mylisz " stal " ma racje zadnego zegara do konca rundy NIE !!! bedzie !!! to jest taktowa zagrywka , ze niby zegar jest a niemozna go zaomontowac bo niema na niego podloza scieme wala rowna a ty we wszystko wierzysz ........ pozdrowka

~Damian22STW | 2008-03-2 17:57

Panie Władku wszystko ok tylko proszę ze składu wyrzucić w końcu tego cieniasa Drozda. Reszta jest ok

~ehh | 2008-03-2 18:01

Zegar jest nawet zdjecie bylo !! Mozliwe ze go nie postawia ale jest kurwa

~Marcin28 | 2008-03-2 18:54

Jak sie spisali młodzi Myszka,Gilar,Stręciw ilk,Drozd ??? Pytam bo to przyszłośc Stali??

~hools | 2008-03-2 20:00

Przyszlosc STALI to MY Chuligani!!!!!!!!!!! !

~stalowiak | 2008-03-2 21:16

» LINK
a moze by to przerobic na nasz uzytek.

~do stalowiak | 2008-03-2 21:23

co w tym filmiku jest fajne ?

~CWKS | 2008-03-3 01:26

~sparing | 2008-03-3 01:53

~Stalówka | 2008-03-3 02:00

STAL - STAL 2-2

W ostatnim przed ligową inauguracją sparingu Stal Stalowa Wola zremisowała z imienniczką z Rzeszowa. Goście prowadzili po pierwszej połowie 2-1. Pierwszą bramkę zdobył uderzeniem z około 30 metrów Krzysztof Hus. Lewoskrzydłowy Stali Rzeszów chciał dośrodkować spod linii bocznej boiska w pole karne „Stalówki̶ 1;, ale piłka nabrała rotacji i ku zaskoczeniu wszytskich, łącznie z samym strzelcem, wpadła pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Stanisław Wierzgacza. Pięć minut przed przerwą rzeszowianie podwyższyli wynik. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnie do bramki uderzył z głowy Tomas Ivan. Kilkadziesiąt sekund przed przerwą po dośrodkowaniu z prawej strony i zamieszaniu pod bramką rzeszowian, kontaktową bramkę zdobył Abel Salami. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka. Strzelił ją Janusz Iwanicki, który przedryblował obrońcę, a potam zmylił bramkarza i było 2-2.
W meczu tym nie zagrali kontuzjowani: Tomasz Wietecha oraz Krzysztof Trela.
Przed meczem obie drużyny i licznie zgromadzona publiczność (ok. 500 osób) uczciła minutą ciszy zmarłego tragicznie kibica Stali.

Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 2-2 (1-2)
0-1 Hus (12)
0-2 Ivan (40)
1-2 Salami (45)
2-2 Iwanicki (69)
Stal Stalowa Wola: Wierzgacz - Ławecki, Wieprzęć, Maciorowski, Lebioda, Iwanicki, Krawiec, Lipecki, Uwakwe, Pałkus, Salami. Ponadto grali: Piszczek, Drozd, Myszka, Gęśla, Stręciwilk, Gheczy, Hadzić.
Stal Rzeszów: Kurosz - Cieślik, Ukonu, Duda, Hus, Tyrawski, Kloc, Ivan, Majda, Jędryas, Udoudo. Ponadto grali: Mariak, Brogowski, Lee Quaye, Szymański, Wójcik, Orlicki, Wolański, Dziedzic.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 14 287 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 928 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 476 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 23 531 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.05364