Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Rozmowa z Jakubem Ławeckim, obrońcą Stali Stalowa Wola

Rozmowa z Jakubem Ławeckim, obrońcą Stali Stalowa Wola

Do inauguracji rundy wiosennej pozostało już bardzo niewiele czasu. W sobotnie popołudnie Stal ze Stalowej Woli na własnym boisku podejmować będzie Pelikana Łowicz. O miejsce w podstawowym składzie Stali walczy utalentowany obrońca, Jakub Ławecki. Zawodnicy Stali są już głodni gry. - Chętnie znowu usłyszymy doping naszych kibiców - mówi Ławecki w rozmowie ze Sportowymi Faktami.

Jak oceniasz okres przygotowawczy do rundy wiosennej?
- Na początku trenowaliśmy w Stalowej Woli pracując głównie nad siłą i wytrzymałością. Zagraliśmy w tym okresie kilka ciekawych spotkań kontrolnych, między innymi z Bełchatowem i Cracovią. W tych meczach na tle pierwszoligowców zaprezentowaliśmy się całkiem nieźle. Później wyjechaliśmy na dziesięć dni do Gutowa Małego, gdzie w bardzo dobrych warunkach pracowaliśmy głównie nad taktyką. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, że udało się zorganizować ten obóz ponieważ brak boiska ze sztuczną nawierzchnią w Stalowej Woli bywa bardzo uciążliwy.

Wyniki w sparingach były dobre, czy jesteście już optymalnie przygotowani do nowej rundy?
- Na pewno jesteśmy dobrze przygotowani. Wszyscy pod względem fizycznym czują się bardzo dobrze. Do meczu z Pelikanem zostało jeszcze parę dni i na pewno złapiemy jeszcze trochę świeżości. Martwią jedynie kontuzje Tomka Wietechy i Krzyśka Treli, którzy są ważnymi ogniwami w naszym zespole.

Liczysz na grę w podstawowej jedenastce?
- Myślę, że każdy z chłopaków po przepracowanym okresie przygotowawczym na to liczy. Jest bardzo silna konkurencja. Mamy praktycznie po dwóch zawodników na każdą pozycję i trener wybierze najsilniejszą jedenastkę.

Jak ocenisz umiejętności dwóch nowych piłkarzy, którzy wzmocnili Stal ze Stalowej Woli?
- Po przyjściu Krzyśka (Lipeckiego - dop.red.) i Bartka (Piszczka - dop.red.) konkurencja wzrosła jeszcze bardziej. Wszyscy mamy nadzieję, że szybko się zaaklimatyzują i będą wzmocnieniem zespołu.

W każdym sparingu strzelacie po kilka bramek, trener Łach chce żebyście grali ofensywnie?
- Zdecydowanie tak. System jakim będziemy grali jest bardzo uniwersalny i daje wiele możliwości zarówno w ataku, jak i obronie. Cieszy mnie to, że boczni obrońcy w tym ustawieniu mają praktycznie nieograniczone możliwości do uczestnictwa w akcjach ofensywnych zespołu.

Już w sobotę mecz z Pelikanem Łowicz, liczy się dla was tylko zwycięstwo?
- Bardzo chcemy wygrać ten mecz, ale mamy też szacunek dla rywala. Prezentujemy się bardzo dobrze i pokażemy to w sobotę na boisku.

W poprzedniej rundzie Pelikan rozgromił Stal 5:0. Chcecie w meczu z Pelikanem pokazać im kto tak naprawdę jest lepszy, czy zadowoli was tylko minimalne zwycięstwo?
- Nie musimy niczego udowadniać. Liczy się tabela na koniec sezonu, a nie pojedynczy mecz. Za każdą wygraną, nie ważne w jakich rozmiarach dopisuję się trzy punkty i my zrobimy wszystko, aby one zostały w Stalowej Woli.

Kto według Ciebie jest faworytem do awansu do Orange Ekstraklasy, a kto ma największe szanse na spadek z ligi?
- Wydaje się, że najmocniejsza kadrowo jest Arka Gdynia. Bardzo silne będą także Polonia i Wisła Płock, które dokonały największych wzmocnień w okresie przygotowawczym. Jeżeli chodzi o drużyny zagrożone spadkiem to walka będzie toczyła się do samego końca, ponieważ wszystkie te zespoły przed rundą wiosenną znacznie się wzmocniły.

Meczu z jakim zespołem nie możesz się doczekać?
- Nie ma takiego meczu. Każde spotkanie jest tak samo ważne i w każdym będziemy walczyć o zwycięstwo.

Jesteś już stęskniony za początkiem ligi? Głodny gry?
- Na pewno tak. Mieliśmy tak długą przerwę, że chętnie znowu usłyszymy doping naszych kibiców, na który bardzo liczymy.

Które miejsce w tabeli na koniec rozgrywek zajmie Stal?
- Jak najwyższe (śmiech).

Komentarze (73)

~mecz | 2008-03-5 12:36

Na meczu jedziemy z konkretnym dopingiem, tak jak to było na koniec rundy jesiennej. CAŁY STADION ODPOWIADA !!! STALLLLLL !!!

Kurwa juz sie nei moge doczekac

~MY | 2008-03-5 13:26

Stachu prosimy cie nie jebnij gafy jak ze Stalą Rzeszów!! JEstesmy z tobą.. a ty Tomek wracaj do zdrowia!!! 3 DNI!

~sportfakty | 2008-03-5 15:40

Wietecha gotowy dopiero na Kmitę?

Już w sobotę drugoligowcy wracają do gry. Stal Stalowa Wola podejmować będzie Pelikana Łowicz. W bramce Stali najprawdopodobniej nie zobaczymy kapitana zespołu, Tomasza Wietechy, który w dalszym ciągu leczy kontuzję.



Wietecha to jeden z filarów Stali. Nikt bez niego nie wyobraża sobie zespołu ze Stalowej Woli. W sobotę będzie go jednak musiał zastąpić bramkarz rezerwowy - Stanisław Wierzgacz.

- Z Pelikanem raczej na pewno nie zagram z powodu urazu mięśnia dwugłowego. Nadal niestety odczuwam ból i chyba dojdę do składu dopiero na kolejny mecz - z Kmitą Zabierzów. Miałem robione usg, byłem też na konsultacjach u specjalisty w Kielcach. Okazuje się, że kontuzja nie jest tak poważna, jak się początkowo wydawało, ale mięsień jest jednak naciągnięty i to wyklucza mnie z gry. Pewnie wezmę zastrzyk, a od środy zacznę lekko truchtać - czytamy na łamach Echa Dnia wypowiedź kapitana Stali.

Wietecha powiedział także, że o dyspozycję Wierzgacza się nie martwi, gdyż ma okazję obserwować go na codziennych treningach, gdzie spisuje się przyzwoicie.

Jak ważną rolę w drużynie Stali odgrywa Wietecha? Poniższa wypowiedź niech świadczy sama za siebie. Kapitan Stali bardzo rzadko oddaje miejsce w wyjściowym składzie zespołu. - Będę musiał mecz oglądać z boku i nie przepadam za tym, bardziej się denerwuję. Ostatni raz w Stalowej Woli oglądałem mecz z ławki rezerwowych jeszcze za czasów trenera Czesława Palika w drugiej lidze, gdy bronił zamiast mnie Krzysiek Pyskaty - mówi Wietecha w wypowiedzi dla Echa Dnia.


Tomek trzymaj się !!! i wracaj jak najszybciej na boisko.

Pozdro.

~sde | 2008-03-5 15:46

STACHU DA RADE!!!
Nie ma co sie bac o Wierzgacza.
Bac sie trzeba o atak zeby Salami i spolka nawrzucali 2-3 bramki.
URUCHOMIC TYPERA !!! :>>>>

~stal | 2008-03-5 16:05

trwaja zapisy do typera na forum.
typer ten bedzie tematem zabawowym w ktorym nie bedzie nagrod.

~As | 2008-03-5 16:18

Zaspiewajmy na poczatku Staszek Wierzgacz to mu sie razniej zrobi xD

~... | 2008-03-5 16:54

» LINK Kolor

» LINK Czarno biały

:)

~heeh | 2008-03-5 17:15

W niedzielę na stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się mecz Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze. Przed rozpoczęciem najbardziej oczekiwanego spotkania rundy zaplanowano koncert Doroty Rabczewskiej. Niecierpliwie oczekujący na pierwszy gwizdek kibice nie byli zachwyceni, że organizatorzy zmuszają ich do wysłuchania piosenek Dody Elektrody.

Spóźniona jak zawsze Doda wyjechała na murawę swoim "kondomowozem", po czym pośród gwizdów zebranych rozpoczęła występ. Zagorzałych fanów piłki nożnej zdziwił fakt, że Doda wykonywała piosenki Madonny, na dodatek wyjątkowo je kalecząc. Podczas gdy Dorota śpiewała, kibice zagłuszali ją skandując stadionowe przyśpiewki.

Co ciekawe - kibice wrogich klubów zjednoczyli się przeciwko niechcianemu gościowi i skandowali na zmianę:

Górnik Zabrze: Doda, Doda

Ruch Chorzów: Zrób mi loda

40 tysięcy kibiców!

Dorota nie wytrzymała takiego ataku i poniżenia. Rozpłakała się na oczach widzów i przerwała występ.

Jestem gwiazdą i nie dam się poniżać - powiedziała przez łzy, przerwała koncert i zeszła ze sceny.

To musiała największa trauma w jej karierze. Czy naprawdę jesteśmy świadkami "końca Dody"

~kibic | 2008-03-5 17:53

z ta doda to niezle sie musiala czuc :)
jak nie bedzie gral Tomek Wietecha to kto bedzie kapitanem ?

~jacek | 2008-03-5 17:55

zajebiste z tą Dodą,to kibolom fajnie wyszło.Niech się ta śmieszna gwiazdeczka schowa z tymi swoimi festynowymi przyśpiewkami!

~zks | 2008-03-5 18:32

Doda,Doda,zrób mi loda,dobre to ,bo polityczne!

~stal | 2008-03-5 18:43

kibic:ale masz problem kto bedzie kapitanem???jak to kto-JOZIN Z BAZIN

~Eduardo | 2008-03-5 19:27

dobry pomysl z pozdrowieniem dla staszka wierzgacza napewno by sie ucieszyl ;)

~hej stal! | 2008-03-5 19:29

No tak... Stacha przydałoby się podbudować jakąś przyśpiewką :)

~M.B | 2008-03-5 19:34

do kibica:
pewnie Iwanicki

~FC GORZYCE | 2008-03-5 20:19

Stachu Jestesmy z Toba Gorzyccy Fanatycy !!

~do kibic | 2008-03-5 20:30

Wieprzęć powinien być kapitanem.

~FAn | 2008-03-5 22:18

CO wy dajecie stachu Pokoze wam jak sie broni
na sparingu przeciez dobrze bronil lapall pily tylko na pelikan sie przygotuje i bedzie git
STALOWKA

~Prison Break | 2008-03-5 22:27

Poszukuje filmiku z Meczu u nas ze Stalą Rzeszów a dokładnie zajścia po meczu koło budynku klubowego.
Jeśli byłby ktoś skłonny wysłać mi , lub wrzucić na Rapidshare to bardzo dziekuje

BZC Banda z nami ostra jazda skandalem kończy się kolejna balanga.

~...fx | 2008-03-5 22:43

zostaw meila to Ci podeśle to co mam.

~... | 2008-03-5 22:52

Trzeba Byc Dobrej Mysli

StachU PoradzisZ SobiE !!!

~ocb | 2008-03-5 22:54

Jeszcze na psy kurwa wyslij od razu baranie jeden.

~c. | 2008-03-5 23:09

na tych filmikach nic nie widac, to sa filmiki zapewne ze stellli, diany i robione z okolic bramy, no chyba ze chodzi o jakies niepublikowane to juz inna sprawa

~...fx | 2008-03-5 23:23

hah no wysyłam na psy filmy z tvp rzeszów, stelli itp bo psy pewnie nigdy tego nie widziały... a poza tym nie ma tam nic co mogłoby kogokolwiek obciążyć więc wyluzuj ;)

~piorko | 2008-03-5 23:28

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~



» LINK


~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~

~Kibic | 2008-03-6 07:12

Dzis urodziny obchodzi nasz kapitan-Wszystkiego najlepszego Balon!

~?Karol? | 2008-03-6 07:52

Ludzie!!...
Do sprzedania skarpetki , szaliki Stal&Raków , kominiary , podkładki pod mysz i rekawiczki Stalówki!!...

Pisać...
1356411

Ewentuale pytania prosze kierować na gg.

Pozdro

~ole | 2008-03-6 08:07

» LINK wszytskiego najlepszego

~OBIEKTYWNY | 2008-03-6 09:15

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg, koszykówka Hala MOSiR, 23 luty 2008r
Na zbiórce pod halą zbieramy się w kilkadziesiąt osób, po czym wjeżdżamy do środka, służby porządkowe - bezradne. Wieszamy flagę STAL oraz transparent "BSNT CHŁOPAKI 3-MAJCIE SIĘ LSWBR" poświęcony chłopakom przebywającym w miejscu przymusowego odosobnienia. Na rozpoczęcie meczu odpalamy zimne ognie i coś tam krzyknęliśmy, a konkretnie ruszyliśmy gdzieś w połowie meczu. Młyn około 250 - 300 głów w tym 20 przyjaciół z Resovii. Momentami do dopingu włączała się cała hala co dało super efekt. Derby niestety bez kibiców Siarki. W sumie to tyle na ten temat.

~Stalówka | 2008-03-6 10:26

Panowie przestańcie tak pierdolić tylko się szykować na mecz, dopingować Stalówkę!!!!! wszyscy mają włączać się w doping a nie pierdolić że ktoś nie w formie.... ważne, że drużyna jest na gazie i tylko to sie liczy. A więc panowie malujcie się na barwy Stali i na Hutniczą gnać co sił!!!!!!!!!!
Stalówka nigdy nie spadnie!!

~kibic | 2008-03-6 11:31

Nie ma, że nie wiecie o co chodzi. Chcesz oglądać mecz kupujesz bilet, proste.

~pzdr | 2008-03-6 11:45

» LINK

wszyscy stawiają że wygramy w Sobote :) a w ogóle ktoś dopuszcza inne myśli że przegramy?..

Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu

SEKTOR B.

~Okulickiego | 2008-03-6 12:50

Do wyżej....... A najlepsze jest to że ci gówniarze co wchodzą na beszczelnego lub skaczą przez płoty to najwięcej krzyczą że niby kim są .... Jeźdzą k..wa za Stalówką po całej Polsce i wielki huj z tego !!!! Komu debile będziecie kibicować jak klubu nie będzie ? Komu ??? ........Ja mogę najebać każdemu z Was kurwa gówniarze i jak ktoś chce to niech zapyta o mnie kogoś ze Starych !
Jak nie masz kasy na bilet to weź się za robotę i zarób !!! a jak nie to WYPIRDALAć bo nam takich bidnych gówniarzy buahahahahahah pseudo-hoolsów buahahahahah nie potrzeba !!!

~okc | 2008-03-6 13:15

o kurwa ale madre wpisy
zwlaszcza tego pajaca pietro wyzej
Nie wiem czemu ma to sluzyc?
Kto kupuje bilety to bedzie kupowal a kto wchodzi za darmoszke to i tak wejdzie
bez odbioru

~zatorze | 2008-03-6 13:21

H..j z tym wszystkim . Najważniejsze że każdy hools ma już nowe skarpety i szaliki i vlepy . bo w tych sprawach to wszyscy hools są zajebisci. Pozdrawiam wszystkich hools i do soboty !
Nie zapomnijcie kupić biletów bo szkoda by było aby podczas skakania przez płot podarły się nowe zajebiste skarpety . eheheheheheehehehehe heheheheheheheheeheh eheheheheheheheheehe heheheheheheeheheheh eheeh.
Pozdro !

~Prison Break | 2008-03-6 13:22

W sprawie tego filmiku Stalówka - Stal Rzeszów
Chodzi mi o filmik który był amatorsko kręcony przez jednego z kibiców .
mail - stalowiec1938@vp.pl

Z góry dzięki ! ;-)

ZKS&RKS - Nasza zgoda najlepsza w Polsce jest !

~Fazi | 2008-03-6 13:24

zgadza sie. kto ma kupic to kupi a kto sie wjebie za free to sie wjebie. nic nie poradzisz

~kkk | 2008-03-6 13:31

oj widze ze uz nic wam powiedziec nie mozna bo usuwacie wpisy :P:P:P zlodzieje zlodzieje

~ocb | 2008-03-6 13:38

To stancie jeden z drugim w miejscu gdzie malolaty wchodza za freeko lapcie ich i oddawajcie w rece ochrony i porzadkowych bo weszli za darmo ??? Wy za malolata nie przekakiwaliscie przez plot jak kwitu mama nie dala? Bo mi jak nie dala to tak robilem zeby zobaczyc mecz swojej druzyny. I skoncze juz to pierdolenie tylko popatrzcie sie na siebie.

~pakistan | 2008-03-6 13:51

załóżcie najlepiej fan club neostrady tp

ale jesteście oszołomy

za lekcje się weź jeden z drugim bo jutro pani od matematyki może zrobić kartkówkę

~lukasz | 2008-03-6 15:48

mamy tylko 11 pkt straty do miejsca premiowanego awansem. przy dobrych wiatrach mozna by to miejsce zajac. jezeli by tak sie stalo to watpie zeby stalowka licencje dostala ale przynajmniej glosno by bylo:P

~Bulu^^ | 2008-03-6 15:52

Patrząc na taabele stalówka ma 16pkt. straty do 2 miejsca . Pozostańmy może przy utrzymaniu się w 2 lidze .
Już mnie wkurwiać zaczynaja te durnowate głupoty . Kopacze bronia sie przed spadkiem , a ten o awansie pierdoli

~pzdr | 2008-03-6 16:14

Dlaczego głupoty ? przecież teraz będą lecieć zespoły za korupcje jest także fuzja Groclinu ze Śląskiem i przy dobrej grze naszych piłkarzy wszystko jest możliwe :). Nadzieja jest zawsze.

Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu

SEKTOR "B" !!!

~lukasz | 2008-03-6 16:22

do bulu.
do 2 moze i tyle maja straty, a do miejsca 5 tylko 11 pkt a to jest 4-5 meczy dobrze zagrac. a dla twojej informacji z 2 ligi najprawdopodobniej wejdzie 5 zespolow a nie 2. i nie pierdole o awansie tylko o tym ze jest takowa szansa bo mamy calkiem niezly uklad spotkan.

~magik | 2008-03-6 17:00

Czemu wpisy usowacie krzyczycie stalowka to my a nie wy a okradacie wlasny klub

~mlody | 2008-03-6 17:19

Wielkie hools sie odezwali w sprawei biletu... Od napamietnych czasow to Wy wchodziliscie za free, tak jakna koszu ostanio- bzc banda- biedni, zlubozali barany.teraz cwaniaczki co bedziecie pilnowac? hahahahahahahahahaha hahahahaahahahahahah ahahahahahah
kiedy ktos z Was kupil bilet? Tempaki jebane ???

~Bobek | 2008-03-6 17:38

Obrona przed spadkiem była celem za Mikulskiego, a po tym jak przyszedł Łach zaczęło się lepiej układać w tym klubie pod względem piłkarskim. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc jak ma polecieć za korupcję kilka pierwszoligowców, to czego nie mielibyśmy zrobić niespodzianki. W tamtym sezonie podobnie było z Polonią Bytom, też mieli ciężką sytuację i jakoś wybrnęli.
Jednak i tak Ekstraklasa to chyba sfera marzeń.
Ale dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe : )
Pozdro

~As | 2008-03-6 17:58

Najwyżej do Ostrowca sobie bedziemy jezdzic xD

~jaro | 2008-03-6 18:19

Jak na kosza wjechaliscie z brama okolo 100 osob policzcie sobie na ile klub okradliscie!!!Na mecze pilkarskie jeszce wiecej was wchodzi za free i placzecie wszyscy kupowac bilet!!! A i prosze admin nie usowaj wpisu mojego tak jak kolegow wyzej prawda zawsze wyjdzie na jaw!!!

~ocb | 2008-03-6 18:41

ok zrobie to dla ciebie jaro, bo chyba nie mozesz spac po nocach... weszlismy na kosza za darmo. no i co z tym zrobisz? poplaczesz na internecie.

~igor | 2008-03-6 18:46

owszem z jednej strony piszecie żeby bilety kupować i tak dalej, a jak przyszło wydać 8 zł na bilet na kosza. to już niestety.....
ja tam nic do tego nie mam tylko po prostu pewną niekonsekwencje widać...

~nom | 2008-03-6 18:49

Wstęp na sektor B kosztuje tyle co 1 piwo i taka jest prawda. Nie mowcie ze jezdzicie na wyjazdy i przez to nei macie kasy. Czy tak naprawde trudno jest Wam dac 15 zl miesiecznie klubowi ?? Ludzie to sa 3 piwka w zwyklym barze !!

Wg mnie jest to pewnego rodzaju kradziez i uwazam, ze nie dosc ze sie nie wpsiera klubu to sie go jeszcze okrada.

Dla mnei jest to peiwen priorytet, dzieki temu wiem ze cos daje od siebie klubowi i dzieki mnie budzet miesieczny klubu powieksza sie o okolo 24 zl (3x8zl)
Wiem, ze mam jakis nawet niewielki wplyw na to co sie dzieje w klubie.

Podam wam przyklad, poweidzmy ze 50 osob nie zaplaci za bilet za 5 zl wiecie jaka to strata dla klubu ?? Wydaje sie niewiele ale popatrzcie sami

5x50 = 250 zl - tyle traci klub na 1 meczu
250x8(tyle meczy u siebie) = 2000 zl
2x2000(runda wiosenna i jesienna) = 4000 zl

wiecie ile sprzetu mozna za to kupic ?? Pilki, stroje, zawsze mozna cos odmalowac itp.

To jest przyklad na tylko 50 osobach, a tak naprawde takich osob jest wiecej i liczylem bilet za 5 zl.

~nom | 2008-03-6 18:55

Do tego co jest wyzej chcialbym cos dodac.

Taki niewielki przyklad. sami wiecie jak ciezko jest z oprawami, wyjazdami.
Szanuję i podziwiam to co robicie bo jest to cos wielkiego i pieknego.
Na tym przykladzie wiecie jak kazdy grosz sie liczy, sami niekiedy sie wkurwiacie, ze nikt nie daje na skladki itp.
W takiej sytuacji warto jest sie popatrzec na siebie....co ja bym zrobil w podobnej sytuacji, czy nie jest mi skzoda wydac troche pieniedzy na klub, ukochany klub.

~ocb | 2008-03-6 18:59

Wam to albo prezydent przeszkadza, albo Chmura albo Jarecki albo chuj wie kto jeszcze teraz wam sie nie podoba ze ktos na mecz wejdzie za darmo bo przeczytaliscie newsa z wypowiedzia Zaka ze klub musi miec zyski wieksze z biletow. Juz sie nie moge doczekac komentarzy po przegranym meczu: Lach wypierdalaj itp:) co runda to samo czy wy naprawde nie macie innych zajec niz martwic sie takimi rzeczami? Jest tyle ciekawych portali nasza-klasa, nie wiem jakies blogi sobie zalozcie moze tak o tym napiszecie a wtedy kazdy chetny wejdzie i poczyta. Chcee sie czasem wejsc poczytac jakies normalne komentarze to widze wasze i sie zastanawiam czy na mecze na Hutniczej chodzi naprawde tyle baranow... ale wydaje mi sie ze jestescie zwyklymi internetowymi krzykaczami ktorzy sie wychylaja gdy tylko ruszy sezon i ktorych dziennie usuwa sie z tej strony po okolo 100 ( slownie sto ) komentarzy. Dajcie juz na wstrzymanie bo ta strona przez takich jak wy schodzi na psy.... bez odbioru.

~johnny_uk | 2008-03-6 19:14

W Rzeszowie SPONSOR wspomorze STAL, w Gliwicach -jeszcze wiekszy...,a w naszej Stalowce-nadal wielkie 00000000000000000!!! !!!!!!!!!!!!!CZY TO WYNIKA Z NIEUDOLNOSCI ZARZADU?jak inni potrafia sciagnac sponsorow a nasi nie?napewno firma ktora dolozyla do budzetu Stali RZ. -mialaby lepsza promocje na arenie 2-ligowej ,ale wciaz trwa niemoc naszych prezesin.

~do ocb | 2008-03-6 19:17

Sorki ale nie wiem kto sie tu napina na necie, naywajac mnie (i nie tylko) netowymi, sezonowymi kibicami... Sam sie przed chwila jarales ze wesliscie za free, zaraz jakis ziom o nicku "BZC BANDA" wyskoczy z tekstem ze wpierdoli wszystkim ktorzy wejda na mecz bez biletu... to jest dopiero smieszne w porownaniu z kibicami. net i sezonostwem... do swiadczy o Waszym szacunku do tradycji i barw tego klubu. To cale Bzc ma Stalowke daleko w dupie, Wam dawno temu sterydy do bani za mocno uderzyly, jestescie grupa leszczy, ktora rywalizuja sobie s siara, ktora od dobrych paru lat nic nie znaczy. Dobraliscie sobie przeciwnika na swoim poziomie. Powiedzcie lepiej jak bylo z Craxa, jak z Sosnowcem ktory nie raz chcial potyczki...Mowicie o sobie jacy to nie jesteiscie wielcy, a tak naprawde jestscie bajkopisarzami. mozecie o mnie mowic pikinik z pod krytej, ale bylem wiele razy na wyjazdach, i nigdy nie bylo tak ze mozna bylo komus odmowic walki, chocby rywala bylo 10 razy wiecej...
Nie macie szacunku do tradycji, Stara Gwardie nazywacie cienasiami, ze teraz to Wy niby lepiej stoicie, a wszystko widac...czasem jakas oprawa za kaske mlodych i to nie cala, a o biletach itd itp nawet nie wspominam
Pozdro dla prawdziwych kibicow Stalowki i Starej Gwardii

PS pewnie admin na roskaz starszych zachowa sie jak piesek i stara cipka ale coz, takie czasy, Stalowka kobicowsko stala sie ciemnogrodem, az zal to mowic...

~ocb | 2008-03-6 19:52

Weszlismy za darmo, i dlaczego nikt z klubu nie pisze czy pismakow o tym ze narazilismy klub na ogromne straty tylko trener wypowiada sie ze poczul sie na meczu jak wtedy gdy Stal grala w ekstraklasie, ze dawno nie bylo takiego dopingu na hali to samo pisza pismaki. Ktos z klubu o tym sie wypowiedzial... o stratach? Wielu moich znajomych za moja namowa poszlo na mecz i placili za wejscie. Tylko niektorych widze serce ruszylo? Moze dlatego ze sam nie weszliscie tam razem z nami.... inna sprawa ze troche wiecej pieniedzy dalem na inny cel niz ratowanie klubu tego dnia... ale to nie miejsce by o tym pisac. Twoja wypowiedz o sterydach czy " To cale Bzc ma Stalowke daleko w dupie " nie wymaga komentarza. Dla Twoich informacji kasa z biletow dla kibicow idzie w glownej mierze na oprawy meczy lub dofinansowanie wyjazdow ( tak bylo np. w poprzedniej rundzie ). Moze wiedzialbys to gdybys sie nie przesiadl na kryta tylko stal z nami na sektorze lub sie ruszyl na wyjazd, znalbys poprostu sytuacje i ceny. A internet to nie miejsce zeby wypowiadac sie na sprawy Zaglebia czy Craxy..

~Bulu^^ | 2008-03-6 19:54

Nikogo niebędziesz wyzywal w komentach . Mecz jest w sobote , Chetnie sie z toba umuwie i wyjasnie pare spraw . Prosze o kontakt .

~Bulu^^ | 2008-03-6 20:05

Pawel zablokuj w chooja te komentarze , bo wstyd na cala polske leci jak sie czyta te małolackie wpisy .

~bobek | 2008-03-6 20:09

no a zydki maja sponsowa czemu oni tak a my nie:( » LINK

~ajot | 2008-03-6 20:33

mecz | 2008-03-5 12:36|

"Na meczu jedziemy z konkretnym dopingiem, tak jak to było na koniec rundy jesiennej. CAŁY STADION ODPOWIADA !!! STALLLLLL !!!

Kurwa juz sie nei moge doczekac"

Nie podniecaj sie tak ...

~mecz | 2008-03-6 20:38

Dlaczego nie ??

~robkostwolak | 2008-03-6 21:02

Wchodzisz bez biletu - jesteś złodziejem.
To takie proste.
A to, że jak już weszliście za darmo (okradając klub) i że głośno darliście ryje, świadczy tylko o tym, że wcześniej pewnie kasę na bilety po prostu przepiliście, gamonie...
Kibice okradający swój klub... Żenada.

~zkssss | 2008-03-6 21:19

Ja i tak przeskocze. Bo nie mam zamiaru płacić, wole sobie coś kupić do jedzenia albo pójść na piwo.

~Enjoy | 2008-03-6 23:01

Temat: Kupować bilety???
W ostateczności jestem w stanie zrozumieć młodszych (

~hej stal! | 2008-03-6 23:32

Heh, kurwa :) Co za kibic, co okrada swój klub! Rozumiem, jeśli na mecze wpadałoby kilkanaście tysiaków... Takie pojedyncze wejścia bez biletów, to jeszcze ujdą, klub za wiele nie straci...
Ale kompletnie nie rozumiem podejścia, typu \"wolę wydać na piwo, a na mecz się wepchać za darmo...\" Wiocha... i tym podobna mentalność... Nie no, jeśli kogoś nie stać, to jeszcze można zrozumieć, ale kurwa... kibicu pochujux2, wypierdalaj na to piwo skoro nie potrafisz dać coś od siebie dla swojego klubu!
Piłka nożna to sport, który nie istniałby bez kibiców! Ale kibiców prawdziwych, szanujących ten sport, piłkarzy i przede wszystkim samych siebie...

zks...

~... | 2008-03-6 23:42

Skonczcie juz pierdolic na temat tych biletów sprawa jest jasna Kto ma kupic ten kupi i to jes dla niego normalne kto nie kupi a wejdzie na mecz tez to dla niego normalne ja pierdole po co wy sie rozgadujecie!! najweazniejsze jest to zeby wszyscy którzy mogą przyszi na mecz i kupili bilety... Mecz jest tematem nr1. Trzeba pomóc piłkarzom zeby wygrali ten mecz i tez nie wazne czy 1-0 czy 5-0 liczy sie zwyciestwo!! takze proponowałbym zakonczyc temat biletów i skupic sie na sobotnim meczu!! POZDRO i do zobaczenia wreszce po długiej przerwie znów na HUTNICZEJ!!!

STALÓWKA!!!

~diabeł | 2008-03-6 23:55

1.Bilety powinni kupowac wszyscy-to swiadczy o szacunku dla swojego klubu.
2.Opowiedzcie o ustawce z Arka Gdynia hehe
3.kibice.net po ch** ma jechac itd
no to tyle...

~Edek | 2008-03-7 07:18

Dlatego, ze w Rzeszowie jest zuzel na wysokim poziomie. Najlepsze jest to ze na pilke przychodzi u u nich okolo 500 osob (mecze jakies mege super to powiedzmy 600) Derby-7 tys:P Ale na zuzel zawsze jest pelny stadion, 10 tys!!! i takich wlasnie ma kibicow biala mewa! SEZONOWCOW, jak tylko druzynie nie idzie to pier*ola swoj kochany klub!
Dobrze ze w Stalowej mamy grono 2 tys stalych kibcow ktorzy mimi zlych meczy, pogody ktora nam nie pasuje, zawsze i wszedzie zjawi sie na naszym "Santiago Bernabeu ". ELO

~As | 2008-03-7 07:26

Gramy w Typera xD

Fajny Pomysł!

Rejstrowac sie!

Pozdro!

~BODZIO | 2008-03-7 07:35

ZAPISUJCIE SIE DO TYPERA! JUZ JEST 6 OSOB!!!!!!!!!!

~aaa | 2008-03-7 08:11

Jak długo trzeba czekać na maila aktywującego?
Zarejestrowałem się już jakiś czas temu, ale mail wciąż nie przychodzi.

~Pawel | 2008-03-7 09:43

Mail aktywujacy przychodzi od razu !
Chyba ze ci poczta szwankuje - wtedy napisz maila na adres linki2@stalowka.pl podajac swoj login to ci aktywuje konto.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 428 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 30 877 razy
Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 559 razy
STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 31 203 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.04632