Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» To co zakładałem jako trener zostało zrealizowane - rozmowa z Włady...

To co zakładałem jako trener zostało zrealizowane - rozmowa z Władysławem Łachem, trenerem Stali Stalowa Wola
Gdy przychodził do Stalowej Woli wszyscy fani liczyli, że uda mu się wydostać Stal z ogromnego dołka w jakim znalazła się na początku sezonu. Stał się cud. Stalówka zmieniła swoje oblicze, zaczęła wygrywać, wydostała się ze strefy spadkowej. Kontrakt przedłużył także ów cudotwórca - Władysław Łach. Kibice liczą, że po dobrym okresie przygotowawczym, piłkarze Stali dalej będą wygrywać. O ocenę tego okresu, sparingów i o założenia na rundę zapytaliśmy trenera Łacha.

Jak oceni pan okres przygotowawczy zespołu do rundy wiosennej?
- Okres oceniam pozytywnie. To co zostało założone udało się zrealizować. Początkowo trenowaliśmy na własnych obiektach w terenie, na hali, na boisku. Boiska niestety nie były w najlepszym stanie, ale musieliśmy sobie z tym jakoś poradzić. Następnie wyjechaliśmy na zgrupowanie do Gutowa. Tam kontynuowaliśmy przygotowania do rundy rewanżowej. To co zakładałem jako trener zostało zrealizowane.

A jest pan zadowolony z wyników osiągniętych przez drużynę w meczach sparingowych?
- Rozegraliśmy osiem spotkań kontrolnych. Wyniki osiągnięte przez zespół nie są aż tak istotne. Wygrywaliśmy mecze, strzelaliśmy bramki. Nie podgrzewałbym się za bardzo z tymi wynikami, ponieważ my jesteśmy drużyną drugoligową i taką chcemy pozostać, a wygrywaliśmy z zespołami trzecioligowymi. To żadna sensacja jeśli drugoligowiec wygrywa z klubem z trzeciej ligi. W tych pojedynkach ćwiczyliśmy różne warianty taktyczne i personalne na różnych pozycjach. To na pewno pomoże i zabezpieczy mi sytuację w rundzie, gdy jakiś zawodnik będzie kontuzjowany, będzie pauzował za kartki lub po prostu będzie w słabszej formie.

Do zespołu doszło dwóch zawodników. Czy jest pan zadowolony z tych wzmocnień?
- To były wzmocnienia na miarę naszych, nie ukrywajmy, skromnych możliwości. Ci piłkarze, którzy do nas doszli (Krzysztof Lipecki i Bartłomiej Piszczek dop. red.) mieli karty. To gracze z trzeciej ligi. Na pewno między tymi ligami jest różnica. Chłopaki dobrze przyjęli nowych zawodników. Chłopcy zaadoptowali się bardzo szybko. Będą oni stanowić na pewno konkurencję w drużynie. Myślę, że będą pomocni.

A czy chciałby pan mieć jeszcze jakiś piłkarzy do dyspozycji?
- Pewnie, że bym chciał. Przynajmniej ze dwóch, trzech. Możliwości takie jakie są, takie są. Skazany jestem na pracę z tymi piłkarzami, których mam. Doceniam ich walory, zaangażowanie. Mam do dyspozycji dość wąską kadrę, bo tylko 19 graczy w tym dwóch bramkarzy. Każdy jest na jakimś poziomie rozgrywkowym. Na pewno wszyscy będą mieli szansę na grę.

Jakie są założenia na rundę? Tylko utrzymanie się czy może jakieś miejsce w tabeli?
- Tylko utrzymanie. Mamy znaleźć się w pierwszej czternastce. Każde miejsce wyżej będzie zbiorowym sukcesem. Trzeba jednak zaznaczyć fakt, gdzie Stal była we wrześniu, a gdzie będzie 24. maja.

Liczy pan na doping kibiców?
- Bardzo liczę na fanów Stalówki. Są oni niezwykle ważnym elementem tego środowiska. Kibice nie opuścili nigdy tej drużyny, kiedy ta była w dołku. Jest tutaj bardzo duża grupa szalikowców, którzy niezwykle spontanicznie dopingują zespół w każdym spotkaniu. Jest też grupa starszych, wyrobionych już piłkarsko kibiców, którzy też potrafią docenić klasę zawodników. Po ostatnim meczu sparingowym zremisowanym ze Stalą Rzeszów 2:2, kiedy dokonywałem zmian to licznie zgromadzona grupa kibiców oklaskiwała tych graczy. Cieszę się, że fani docenili tą naszą pracę. Takie wsparcie jest niekiedy potrzebne. Wydaje mi się, że chłopaków będzie stać na to, żeby dać trochę satysfakcji tym kibicom.

Czy chciałbym pan dalej pracować w Stali, jeśli była by taka możliwość?
- To jest jeszcze daleka przyszłość. Ja mam umowę do 30. czerwca. Naprawdę nie myślę, co będzie dalej. To jest dopiero początek tego wszystkiego. Różnie się jeszcze może potoczyć. Poczekajmy do pierwszych i ostatnich spotkań. Wtedy będziemy myśleć co dalej. Niby zaczynamy z zespołami znajdującymi się w dole tabeli, to jednak należy przeciwnika docenić i nie popadajmy w zbyt wielki optymizm. Ci zawodnicy i trenerzy, którzy tu przyjadą również ciężko pracowali jak my. Dlatego snucie planów, czy wizji swojej przyszłości w polskich realiach nie jest na miejscu.

Kto będzie faworytem ligi?
- Pierwsze pięć zespołów plus Wisła Płock. To są zespoły, które mają ogromne budżety. Nie możemy się z nimi równać. Trzeba sobie teraz zadać pytanie, czy w tych meczach warto się wykrwawiać, czy kopać się z koniem, czy po prostu zapisać na straty. Ja będę chciał, żeby moi zawodnicy i w tych meczach walczyli o punkty. Udowodniliśmy z Lechią Gdańsk, że możemy urwać punkty faworytowi. Zgromadzone w tych meczach oczka nam się przydadzą, a piłkarze Stali będą się mogli wypromować. Runda jest krótka i na starcie można wyrobić sobie dobrą markę. Zespołu z dołu tabeli mają też o co grać. Nie wiadomo do końca kto spadnie. Mamy te degradacje, będą fuzje i będzie o co walczyć. Z drugiej ligi może nie spaść aż tyle zespołów. Także każda inna lokata niż osiemnaste miejsce jest ważna. Moim zdaniem ta rywalizacja na dole również będzie ciekawa.

Na korzyść Stali działa terminarz. Teoretycznie słabszych rywali podejmować będzie Stal na własnym boisku.
- Tak zgadza się. Ja jednak do końca bym się tak tym nie sugerował. Punkty musimy zdobywać na własnym boisku. Ja bym tu nie dzielił zespołów na słabszych czy lepszych. Ci teoretycznie słabsi napsuć więcej krwi niż ci potencjalnie silniejsi. Każde ze spotkań będzie bardzo ważne.

Czego można panu życzyć?
- Chciałbym bardzo aby moich zawodników omijały kontuzje, żeby nie łapali kartek i grali zdecydowanie. Muszą pokazać charakter, determinację, walkę na boisku. Mimo tej biedy jaka tu jest powinni pokazać na co ich stać. Mam nadzieję, że kiedyś tu pojawią się pieniądze na lepszą piłkę.

Źródło: www.sportowefakty.pl

Komentarze (56)

~Stal | 2008-03-7 19:31

Pytanie do kogos kto organizuje wyjazd na Kmite...
Bo napewno bedize troche chetnych osob z krakowa dołaczyc sie, tylko ze teraz juz nie gramy w krakowie i czy te osoby przebywające w krk maja same dojechac do zabierzowa czy jak?

Bez napinki

~piorko | 2008-03-7 19:38

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~

» LINK

~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~

~M.B | 2008-03-7 19:49

Wladek ŁACH!!


~ZETKAESIAK | 2008-03-7 20:56

NOoooo!!To zaproszenie na meczyk ,,to Pierwsza klasa,,ma ktoś łeb na karku!!!!palce lizać....:)
gratulacje

~suawek | 2008-03-7 21:44

Z dojazdem to nie bedzie problemu. Pociagiem (bilet strefowy za 1.50 bodajze) jedzie sie tam 15 minut z Dworca Glownego, a od stacji do stadionu na piechote to ok. 3 minut. Pociagi jezdza w tamtym kierunku dosc czesto (co ok. 30 minut, albo i czesciej).
Niech tylko ktos dopisze osoby chetne by dolaczyc do listy, zeby pozniej nie bylo problemow z wejsciem (jak to mialo miejsce, gdy grali na stadionie Wawelu).

~stal | 2008-03-7 21:55

nmo to dobra niech ktos to ogarnie i jakas liste zrobi zeby nie bylo problemow

Bez Napinki!

~piorko | 2008-03-7 22:34

dzieki dzieki ;)

~OMI | 2008-03-7 23:12

Po meczu Stalowki w pilke wszyscy idziemy na mecz kosza!!! Graja z big starem tychy o 17 ;] pozdro.

~As | 2008-03-8 07:07

To już dziś!

~khk | 2008-03-8 08:14

OMI OMI OMI kto idzie?

~Synoptyk | 2008-03-8 08:22

Pogoda Sie zryta zapowiada...

Chmurzy sie...

~Sinoptico | 2008-03-8 08:37

» LINK

Nie bedzie padać xD
Ufff...
Moze duzo ludzi przyjsc xD

~$R$ | 2008-03-8 09:13

Ludzie nie ważne jest to jaka jest pogoda idziemy wszyty dopingować nasz klub nasze miasto


Dozobaczenia na sektorze B

~... | 2008-03-8 09:17

przyspiewka na 70 lecie

Siedemdziesąt lat,
Nasza Historia trwa,
miłosc do klubu ma,
A klub ten to Stalówka!!

Melodia: kilkanascie lat nasza zgoda trwa ...

~OLE | 2008-03-8 09:18

Poza tym taka pogoda jak teraz (w miarę ciepło, bez deszczu, bez słońca) jest najlepsza, żeby rozegrać mecz i żeby dopingować. Ani się człowiek nie zgrzeje tak bardzo. Musimy zrobić tak jak na ostatnim meczu, żeby cały stadion włączył się do dopingu, a wiem, że jest to w zasięgu wszystkich kibiców ze Stalowej Woli. Pozdrawiam

~hmm | 2008-03-8 09:20

Ja chodze na krzeselka i moge obiecac, ze sie wlacze do dopingu jak ostatnio :)

~ja | 2008-03-8 09:22

a ja teraz ide spac,bo przyszedlem z trzeciej zmiany,jak wstane to pojde,a jak nie wstane to trudno...

~do śpiocha | 2008-03-8 09:33

wstawaj wstawaj h..nie udawaj:P (zarcik oczywiscie)

~do synoptyk | 2008-03-8 09:40

zryty to ty jestes

~Synoptyk | 2008-03-8 09:54

Sklej Wary Złodzieju!

~twojezdrowie | 2008-03-8 09:58

Pomysl z ta przyspiewka zajebisty, tylko jeden wyraz trzeba przestawic i bedzie gitara

Siedemdziesąt lat,
Historia Nasza trwa,
miłosc do klubu ma,
A klub ten to Stalówka!!

melodia jak: Hutnicze kluby dwa Raków i Stalówka!

oczywiscie do tego przydalby sie bedben ale bez tez bedzie, moim skromnym zdaniem zajebista nuta, i dobrze byloby gdyby ktos ogarniety sie tym zajal i zaczal to spiewac

» LINK
Zdrowko
i bez napinki

~As | 2008-03-8 10:06

No wlasnie beben!
Pytanie do kumatych jest jeszcze i czy bedzie na meczu?
Fajnie sie przy tym spiewa xD

~ktoss | 2008-03-8 10:07

Wydaje mi się, że dzisiaj będzie komplet (3 tys) :D

~Miś Uszatek | 2008-03-8 10:24

Proponuję, aby młyn zaczął doping już podczas rozgrzewki, by piłkarze poczuli tą atmosferkę i wyszli na mecz bardzo zmotywowani. Mówię Wam,że to dużo daje grajkom, gdy słyszą doping podczas rozgrzewki!!! A o godz 14,00 WSZYSCY WSTAJA I SPIEWAJA!!!

~Hej SStal | 2008-03-8 10:31

Bardzo dobry pomysł z tym żeby zacząć z dopingiem już podczas rozgrzewki, a gdy mecz się rozpocznie /WSZYSCY WSTAJĄ I ŚPIEWAJĄ/ i tak oby przez pełne 90 minut.

~:) | 2008-03-8 10:34

Ma byc tak jak tutaj: » LINK i bastaaa ! :D

WSZYSCY WSTAJA I SPIEWAJA !

~Stalówka | 2008-03-8 10:35

WYJAZD NA MECZ HETMAN - RESOVIA
» LINK

~zksss | 2008-03-8 10:44

Ja powiem tak :

Wszyscy na mecz bez względu czy ktoś przeskakuje czy płaci !!! Po prostu musimy być na meczu.

~BOX | 2008-03-8 11:33

~... | 2008-03-8 11:34

szaliki szaliki i jeszcze raz szaliki!!! i nie to ze gdzies pod kurtką zawiązany:/ TYLO SZAL MA BYC NA WIDOK I NA WIESZKU to nie przypał ze idziesz przez miasto z szalikiem pamiętaj!!! Idz na meczyk stalowiaku i nie zapomnij o szaliku!!!!

~$R$ | 2008-03-8 11:36

Dzis mozna zaspiewac takie cos kto nie spiewa ten z łowicz to by moglo zadzialac

~muks | 2008-03-8 11:42

~... | 2008-03-8 11:43

Tak, szalich na WIERZCHU !!

~kibic | 2008-03-8 12:13

bedzie ktos sprzedawal szaliki pod stadionem ???

~...... | 2008-03-8 12:18

zal, nie ma moich starych i nie wiem czy zdazal przyjechac przed 14...

~SZALLL | 2008-03-8 12:26

~~~~~~~~~~ WSZYSCY W SZALIKACHHH~~~~~~~~

~RST_1938 | 2008-03-8 12:45

A ja nie ide na młyna więc nie biore szala :P
Pozdro dla obecnych na meczu!!

~pytanie | 2008-03-8 12:45

Mam karnet z huty i mam pytanie czy beda mi cos przy nim patrzec przy wejscu na stadion i gdzie mam isc na krory sektro bo jest napisane tylk oKARNET 80zl.

~Darro | 2008-03-8 12:47

Karnet upoważnia do wejścia wszędzei oprócz sektora VIP(czyli tego na samym środku krytej w krzeselkach)

Czyli mozna wejsc na krytą, krzeselka i mlyn

~dd | 2008-03-8 12:49

dzieki darro a trzeba miec jakies dokumenty beda sprawdzac??

~... | 2008-03-8 12:50

to ze ktos nie idzie na młyn to nie oznacza ze ma nie braz szalika!! jezeli ktos jest prawdziwym kibicem to szalik bierze obojetnie czy to na krzesełka czy na krytą czy na młyn!! WSZYSCY NA MECZ I JEDZIEMY Z DOPINGIEM JUZ OD ROZGRZEWKI TAK OK 10min przed meczem!!!!

~RST_1938 | 2008-03-8 12:52

Ja chodzilem kiedys na kazdy mecz w barwach. Ale od momentu kiedy mi pewna osoba nie wazne jak powiedziala przed mecze z Jaga ., ze mam isc na mlyn a ja odmowilem to dana osoba powiedziala mi ze ze jak zobaczy mnie w barwach na meczu to mam wpier.....
Pozdro!

~md | 2008-03-8 12:53

no to do boju STALóWKA POZ.RZ-ów

~Kłapouchy | 2008-03-8 12:59

A może być brązowy szaliczek w różowe kropeczki, bo dziewczyna mi taki kupiła???

~Miś Uszatek | 2008-03-8 13:03

A może by tak tuż przed rozpoczęciem meczu cały stadion wstał i równo z gwizdkiem każdy na całe gardło: STALOWKA!!! STALOWKA!!! STALOWKA!!!
Tak aż całe miasto usłyszy, że jest mecz

~harry | 2008-03-8 14:15

za stal za zks

~krakow | 2008-03-8 14:20

Jest gdzies relacja Live??

~ema | 2008-03-8 14:21

sportowefakty.pl relacja na zywo

~... | 2008-03-8 14:23

~remis | 2008-03-8 15:26

Cześć. czytam te wasze komentarze i nasuwa mi się jedna myśl. Z takimi kibicami, nasza STALÓWKA nie zginie nigdy, obojętnie czy będzie to I, II, III liga czy nawet C klasa. Żałuję że nie mogę być na meczu, ale następnego u siebie nie odpuszczę na pewno. ZKS ZKS ZKS :-). Powodzenia w dopingowaniu (choć na razie jest 0:0, wierzę że przez te ostatnie 20 minut coś strzelimy)

~kustyk | 2008-03-8 15:42

pierdoleni sedzxiowie.napewno byl spalony??

~asdsd | 2008-03-8 15:55

kurwa remis ;/

~jw27 | 2008-03-8 15:59

to dopiero pierwszy mecz. Pelikan ma nowy skład i zobaczymy jak im pójdzie, a Stal oceńmy na koniec sezonu.

~BZC_Banda | 2008-03-8 16:52

z Reską już nic nas nie łączy !

~PożalSięBoże | 2008-03-8 16:53

CO Ty za głupoty piszesz ??!!

~grzendrix | 2008-03-8 21:49

cos graja ale to z amało na rozgrywki tej klasy.trzeba sie sprerzac zeby było to czego fani sie domagaja a moze wtedy i sponsor sie znajdzie.pzdr

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 39 430 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 8 214 razy
Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 171 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 843 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04429