Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wierzgacz miał straszną tremę

Wierzgacz miał straszną tremę

Dla Stanisława Wierzgacza, bramkarza "Stalówki”, mecz z Pelikanem był prawdziwą próbą nerwów. Rezerwowy do tej pory golkiper musiał zastąpić kontuzjowanego Tomasza Wietechę i ze swojego zadania wywiązał się bardzo dobrze.

Po spotkaniu chwalił bramkarza także trener stalowowolskiej drużyny Władysław Łach, który uznał, że wprawdzie może jego obrońcy czują się pewniej, gdy mają za sobą Tomasza Wietechę, ale w meczu z Pelikanem "Staszek nie zawiódł”.

Arkadiusz Kielar: * Gratulacje, w pana debiucie w tym sezonie przed stalowowolską publicznością zachował pan czyste konto.

Stanisław Wierzgacz: - Dziękuję, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Przed meczem miałem straszną tremę, nigdy się tak nie denerwowałem i dla mnie najtrudniejszą chwilą było... samo wyjście na boisko. Chciałem jak najlepiej wypaść przed stalowowolską widownią. Opanowałem nerwy i wybroniłem strzały graczy Pelikana, które miałem do wybronienia. Jeden był tak naprawdę groźniejszy, ale wybiłem piłkę na róg, był też strzał z dystansu, ale na szczęście prosto we mnie. No i próba uderzenia przewrotką, gdyby gość to trafił, pewnie by były "stadiony świata” (śmiech). Ale w polu karnym nie trafił w piłkę.

* Czy Tomasz Wietecha musi się po tym spotkaniu obawiać się, że wyrósł mu naprawdę groźny konkurent do miejsca w bramce Stali?

- Nie ma między nami niesportowej rywalizacji, co więcej, my się kumplujemy, byliśmy choćby razem ze swoimi rodzinami na wspólnych wakacjach. Tomek mnie wspierał przed meczem z Pelikanem, a po nim też usłyszałem od niego kilka słów, że było w porządku. Szkoda tylko, że nie zdołaliśmy wygrać z zespołem z Łowicza i zrewanżować się za porażkę w pierwszym spotkaniu 0:5. Ale w kolejnych meczach będzie lepiej.

* Następne spotkanie gracie na wyjeździe, w sobotę z Kmitą w Zabierzowie. Do pełni zdrowia wrócić ma już wtedy Tomasz Wietecha, który z was w tym meczu stanie między słupkami?

- O to trzeba pytać trenera Władysława Łacha. Jeżeli on uzna, że w meczu z Pelikanem nie zawiodłem, że wszystko było "okej”, to zobaczymy...

Komentarze (22)

~... | 2008-03-11 11:02

Stachu trzymaj sie nie było zle!!

~Miro | 2008-03-11 11:28

#################### ############

Mamy dla kibiców poważną propozycję w sprawie oprawy na kolejne mecze, tylko prosimy o kontakt i spotkanie z kimś kto się tym u nas zajmuje i o tym decyduje. Najlepiej jak najszybciej żebyśmy przy ew. zaakceptowaniu przez Was naszej propozycji mieli też czas na jej realizację.
Monika: sygnaturka@o2.pl
Mirek: tigersky@gazeta.pl

################## ##############

~do mira | 2008-03-11 11:46

to dajcie pomysly na stronie moze inni kibice bede razem zwami podajcie kilka pomysluw na oprawy

~wierny kibic | 2008-03-11 12:24

Stal Stalowa Wola to jest dno z tym skladem sie nie nadaje na druga liga, lewecki i wieprzec to nie ta klasa, salami tez nie najlepszy, jedeyni moge wyroznic tomka wieteche, palkusa i uwakwe

~Technology | 2008-03-11 13:30

wierny kibic ty piszac takie glupoty jestes jeszcze gorsze dno moze popatrz na siebie ? mi w ich grze nic nie przeszkadza pajacu !

~Zapowiedź | 2008-03-11 13:35

#################### ############

» LINK

################## ##############


STALÓWKA - GKS ZAPOWIEDŹ NR 3.

~Znawca | 2008-03-11 14:08

Propozycje flag tą sektorówke czarno-zieloną na środek młyna, a miejsce po bokach wziąść te flagi małe zielone i czarne i znich utworzyć takie sam pasy czarno- zielone ze np. Z-zielone Cz- Czarne
Z Cz Z Cz Z Cz Sektorówka Z Cz Z Cz Z Cz
Do tego można jakieś wulkaniki na dole sektoru lub strobo .

~Tesco | 2008-03-11 15:35

Pan znawca dobrze mowi i mysli. dobr pomysl.Ta polemike mozna by przeniesc na forum zakladajac tam odpowiedni temat i wpisywac swoje pomysly nie zasmiecajac komentarzy a tym bardziej ksiegi gosci.
Pozdrawiam.

~Romet | 2008-03-11 17:12

Wywiesmy transparent

" Co rozni hutnika od gornika? To ze hutnik pracuje a gornik tylko strajkuje"

~aaaaaa | 2008-03-11 17:28

heheh dobre; D

~ehh | 2008-03-11 17:32

Nie mieszajmy polityki do pilki i problemow spolecznych!!

~zloty | 2008-03-11 17:39

Raków nas wesprze na GKSie????

~Znawca | 2008-03-11 17:40

No to byłby dobry pomysł .

~xxx | 2008-03-11 20:06

a co myslice o mlynie na krytej?

~Maxell87 | 2008-03-11 20:47

Będzie wsparcie z Częstochowy i Rzeszowa ?

~Miro | 2008-03-11 20:56

#################### ############

Dziękujemy wszystkim kibicom za zainteresowanie.
Sprawy nabrały rozmachu. Szczegóły w Zabierzowie.

################## ##############

~SStalówka | 2008-03-11 21:11

a w Szczecinie widać Stalówke...

~Stwa | 2008-03-11 21:29

Stalówka jest wszędzie...

Legia też
» LINK

~hmh | 2008-03-11 21:46

u nas w miescie jej nie widzialem

~demon | 2008-03-11 22:25

Oceny piłkarzy:

Wierzgacz- na plus dla niego,że nie puścił gola ale w swoich interwencjach bardzo niepewny,nieumiejętn ie wprowadzał piłke do gry.
Ławecki-w obronie poprawny,praktycznie nie włączał sie do akcji ofensywnych,fatalnie wykonywał stałe fragmenty gry z własnej połowy
Wieprzęc- kilka dobrych interwencji, zdarzyło mu się parę głupich kiksów co przy jego doświadczeniu nie powinno sie zdażyc
Maciorowski-najlep szy z 4 naszych obrońców
Lebioda-za rzadko włącza sie w akcje ofensywne,w obronie za "delikatny"
Gęśla- nie najgorzej,kilka groźnych strzałów, w 2 połowie głupie straty
Iwanicki-próbował "ciagnac " grę prawą strona ale nie miał wsparcia szczególnie wśród Salamiego z którym nie układała mu sie współpraca
Krawiec- Słaby w odbioerze,cieniutki w ofensywie, wolny, nie czytał gry, to nie ten Tadek jakiego pamiętamy z jesieni
Uwakwe-dobry mecz tego zawodnika,gol ze spalonego, prawie zdobył bramkę w koncowce meczu, dobrze w odbiorze.
Pałkus-poza 2 strzałami z dystansu-niewidoczny
Salami- beznadziejny mecz tego zawodnika,mnóstwo strat,ani jednego wygranego pojedynku główkowego,znikome zagrożenie dla bramki Pelikana

P.S.
moge sie mylic ale podejrzany mecz
1. remis do przerwy z taka druzyna jak pelikan a na druga połowe wychodzimy w tym samym składzie
2. pierwsza zmiana dopiero w 75 minucie
3. i co najciekawsze w 90 minucie trener gra na czas desygnując do gry Drozda.

~Marco | 2008-03-11 23:01

Demon ja to widzę tak :
Ad 1 . Zazwyczaj drużyna po przerwie wychodzi w tym samym składzie i to nie tylko Stalówki ale każdej innej drużyny... zdarzają się wyjątki ale w tym przypadku wyjątki się nie liczą...
Ad 2 . Widocznie dobre przygotowanie drużyny do sezonu skoro każdy z zawodników wytrzymuje na dobrym poziomie cały mecz a zmiany kiedyś trzeba zrobić....
Ad3. Drożd jako jeden z niewielu w naszej drużynie jest dość wysokim zawodnikiem to może trener liczył na to że uda mu się zdobyć gola strzałem głową ..... nie licząc tego że osobiście to nie widzę tego zawodnika jako gwiazdy naszego zespołu...

To tylko takie moje spostrzeżenie i ja również mogę się mylić.... Tylko pomyśl jaki sens miało by odpuszczenie a raczej ustawienie meczu na inaugurację i to w dodatku przed własną publicznością... ??

~lukasz | 2008-03-11 23:11

jaki podejrzany mecz??
ani jednej ani drugiej druzynie remis nic za bardzi nie daje na dzien dzisiajszy. moze w ostatecznym rozrachunku bedziemy sie cieszyc z tego punktu ale nie tu. obojga druzynom potrzebne sa zwyciestwa. a jezeli chodzi o stalowke to wystarczy poprawic przyjecie pilki. bo za kazdym razem i to u kazdego zawodnika ktory otrzymywal pilke, ona podskakiwala mu do gory na ok pol metra. zanim opadla i dalej mogl grac to juz mial przeciwnika przy sobie. poprawic to, grac szybciej pilka i zwyciestwa napewno beda. jedyne co sie moge zgodzic to jest to ze krawiec sie wogole nie nadaje. byc moze ze mial zly dzien ale z taka gra to jak dla mnie to byl oststni mecz dla niego.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 626 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 499 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 963 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 689 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.0458