Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz do Zabierzowa już w sobotę!!!

Wyjazd na mecz do Zabierzowa już w sobotę!!!

Organizowany jest wyjazd na mecz do Zabierzowa, data: 15.03.2008 (najbliższa sobota). Koszt wyjazdu 25 złotych + 10 zł bilet na mecz. Zbiórka pod PKS-em w Stalowej Woli o godzinie 8:30 w sobotę, wyjazd najpóźniej o godzinie 10:00. Nie czekamy na spóźnialskich. Mecz rozpoczyna sie o godzinie 14:00, pamietajcie żeby zabrać ze sobą dowód osobisty lub jakiś inny dokument który zawiera PESEL.

Komentarze (74)

~kropek | 2008-03-13 13:26

wkońcu news na ten temat..

~pytajnik | 2008-03-13 13:57

Ile jest szacunkowo miejsc?

~Jarzab | 2008-03-13 14:43

» LINK

"W Tarnobrzegu grupa kiboli nie jest bardzo liczna. Według danych policji jest to około 60 - 70 osób, działających z różną aktywnością."

~siwy | 2008-03-13 14:47

ok powodzenia w zabierzowie trzy punkty musza byc jestesmy z wami staloweczka

~M.B | 2008-03-13 16:02

wszyscy na Kmite!

kmita1:2 stal!

~tatra1938 | 2008-03-13 16:05

dla wszystkich tych co niejada na mecz RELACJA LIVE » LINK

~STAL | 2008-03-13 17:43

~psx | 2008-03-13 18:16

a co z ludzmi z krakowa?
gdzie na liste się dopisać ?

~krk | 2008-03-13 18:18

kto chce jechac z krk niech jedzie i na miejscu zostanie dopisany do listy,

~psx | 2008-03-13 18:24

dzięki za info;)

~Stal | 2008-03-13 18:31

Poszukuję zinu STALOWIAK z 1996 roku (1-'96). Posiada go ktoś jeszcze.

~stw | 2008-03-13 18:44

STAL U MARSZAŁKA

Wczoraj, w środę 12 marca, na zaproszenie Marszałka Województwa Podkarpackiego Zygmunta Cholewińskiego przebywała w Rzeszowie delegacja ZKS Stal Stalowa Wola. Nasz klub reprezentowali: prezes Marek Jarecki, trener Władysław Łach, specjalista ds. marketingu i reklamy Adam Krotoszyński oraz piłkarze: Tomasz Wietecha i Kamil Gęśla. Oprócz jedynego drugoligowca z Podkarpacia na spotkanie zaproszeni byli także przedstawiciele klubów trzecioligowych: Wisłoki Dębica, Resovii i Stali Rzeszów. Podczas spotkania Zygmunt Cholewiński przedstawił możliwości wspierania sportu kwalifikowanego na Podkarpaciu. Interesował się codziennym życiem w klubach, a także życzył sukcesów na ligowych boiskach. Nas zapewnił, że już niedługo Stalowa Wola będzie miała pełnowymiarowe sztuczne boisko z oświetleniem
» LINK

~M.B | 2008-03-13 19:00

oby to nie popszestalo na obietnicach!

~suawek | 2008-03-13 19:07

Czy przypadkiem Jaro nie ma dzis urodzin? Bo z tego co jest napisane na 90minut wynika ze jednak dzis konczy 34 lata. Jezeli tak jest to w takim razie wszystkiego najlepszego i duzo zdrowia, a jezeli nie ... to tez :)

~mlody | 2008-03-13 19:52

A jak ktos nie jest pełnoletni i nie posiada dowodu ??

~$R$ | 2008-03-13 19:57

To wes jakis tostament zeby byl tam pesel

~ja | 2008-03-13 20:08

Nie ma co sie nabijac z mlodego tylko jak ktos wie niech mu napisze ja nie wiem wiec nie powiem

~Prison Break | 2008-03-13 20:40

To sobie weż :
-paszport
-ksiązeczke zdrowia

~do ja | 2008-03-13 20:59

a kto sie smieje zniego ??

~Stalówka | 2008-03-13 21:24

~na mecz!! | 2008-03-13 21:51

a co bedzie jak ktos nie bendzie mial dokumentu z peselem? w tamtym sezonie sie tak zdazalo czesto i nie bylo to jakims problemem

~do wyzej. | 2008-03-13 23:30

To trzeba sobie kupic slownik 'bendzie

~HTK_1938 | 2008-03-14 01:16

na ten wyjazd kto sie wybierze ten wejdzie na stadion bez problemu tak jak to bylo w poprzedniej rundzie tylko z tymi peselami chodiz o to ze na wyjezdzie do Zabierzowa bedzie robiona nowa lista imienna ktora bedzie obowiazywac od nastepnych wyjazdow...nie musimy ze soba zabierac ksiazeczek paszportow wystarczy ze w domu spiszemy sobie tylko nr pesel i w autokarze przepisze je na liste a jezlei ktos nie moze jechac w sobote do zabierzowa a jezdiz na wyjazdy i chce by jego dane tez byly na tej liscie niech poda przez swojego kolege dane i tez zostanie wpisany na liste ...Ci co nie wiedza ocb niehc nie wpisuja glupot i nie wprowadzaja w blad innych !!!!!!!!!!! do zobaczenia w sobote na zbiorce Kazdy z szaliczkiem !!!!!!!!!!!!!

~Czesiek | 2008-03-14 10:34

Jazda z kurwami Stalowka jazda z kurwami!

Kmita-Stal 0-3

~KRK | 2008-03-14 12:31

No na pewno nie bedzie problemów - jak w zeszłym roku ;/ Czyli wpuszczanie niektórych dopiero na drugą połowę

~do Czesiek | 2008-03-14 13:15

bardzo inteligenty i dużo wnoszący do tematu post..

a tak w ogóle to do zobaczenia jutro !! KAŻDY Z SZALICZKIEM !!

~HTK_1938 | 2008-03-14 13:29

Dla tych o najmniejszym toku myslenia... Kmita rozgrywa swoje mecze juz na swoim stadionie a nie tak jak to wczensiej bywalo na stadionie wawelu czyli nie ejdizmy na wyjazd do Krakowa na wawel tylko do Zabierzowa na Kmite

~jasio | 2008-03-14 15:06

czyli jak sie pojawie jutro pod kasami sekora gosci, to bede dopisany na liste czy musze swoje dane wyslac dzis do jakiejs konkretnej osoby?

~olaboga | 2008-03-14 15:10

zostaniesz dopisany

~do htk | 2008-03-14 17:56

Tak mecz jest w Zabierzowie, ale za nic nie dojdziesz na ta wioche inna droga niz przez krakow, ktory jest teraz rozjebany, remont glownego ronda, przez sam krakow w takich godzinach bedzie sie jechalo z godzine, dlatego wyjazd ten jest zdecydowanie za pozno, poza tym krakowska policja znana jest z bardzo malej inteligencji i bedzie tak jak na kazym meczu w okregu krakowskim
Pozdro dl kumatych

~Turista.. | 2008-03-14 18:11

Wyjazd o godz 10 zdecydowanie za pozno..Nie dojedzie na godz 13;50 do Zabierzowa na bank!!Orgnizatorom proponuje zmienic czas wyjazdu na godz 9;30a zbiorke na 8;30..Koles wyzej ma racje i trzeba wyjechac wczesniej popieram..Wiec Panowie i Panie 9;30 wyjad na SPOZNIALSKICH NIE CZEKAMY!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

~KRK | 2008-03-14 18:16

A do momentu kiedy nie dojedzie ekipa ze Stalowej to nie będą wpuszczani na sektor gości krakowscy kibice Stalówki ;/ - tak jak na Wawel rok temu.

~kokon | 2008-03-14 18:24

W 3,5 h do Zabierzowa? Ktos sie chyba z chujem na rozumy pozamienial! Codziennie jezdze do pracy na ta wioche i korki na dordze z KRK sa przeogromne! Jak wpadniecie na 2 polowk to bedzie dobrze! Szkoda tylko ze kibice z Krakowa beda musieli czekac pod brama bo nie sa na liscie imiennej :(

~Do kokon | 2008-03-14 18:30

Trzeba wziac pod uwagę, że jest sobota jutro, więc ruch na pewno będzie sporo mniejszy. A do tego co pisał o remoncie ronda w Krakowie - akurat to rondo nie jest na trasie do Zabierzowa. Pozdro!! Do zobaczenia jutro !!

~krak | 2008-03-14 18:33

Stary, zgadza sie, nie jest, ale rusz troszke swoja glowa i pomysl: jesli glowne rondo krakowa jest remontowane to trzeba zorganizowac jakies obiazdy. Caly ciezar ruchu musza poniesc inne drogi i tworzy sie efekt domina, poza tym mysle ze w sobote w tych godzinach bedzie jeszcze wiekszy ruch, troche juz jestem w tym miescie i jestem pewny ze 4 godz na dojazd + trzepanie psow= najwczesniej 2 polowa... Sami wiecie jak jest z tymi wyjadami, rzadko jest sie na calym meczu jadac z zorganizowana grupa kibicow...

~xyx | 2008-03-14 18:38

... to jeszcze niewiecie ze fani stalowki bardzo lubia spozniac sie na mecze wyjazdowe .... ale nierozumie jednej rzeczy jezeli organizowany jest wyjazd to w czym tkwi problem zeby zbiorka byla wczesniej i miec wiekszy zapas czasu na dojechanie a jak pisza wyrzej to jest sobota mozliwy duzy ruch w kraksie ( a jezeli chodzi o glowne rondo w krakowie to jest Mogilskie i ztego co wiem jest puszczony ruch i jest ono juz gotowe od ponad 2 miechow wiem bo sam przeznie jechalem ) pozdro dla wyjazdowiczow .

~do krak | 2008-03-14 18:39

Też jestem już trochę w tym mieście i akurat wiem, że sporo mniejszy ruch jest w weekendy (zwłaszcza w niedzielę). Zgadzam się jednak z Tobą całkiem, że 4 godziny to jest całkowite minimum potrzebne na dojazd ze Stalowej. Samochodem do Krakowa jedzie się ok.3 godzin, a wiadomo jak jest z autobusem i oczywiście z naszą wspaniała policją....

~Do xyz | 2008-03-14 18:42

Mogilskie jest faktycznie największe i w całości oddane do ruchu. Zamknięte jest jednak Grzegórzeckie, które jest zaraz obok. Do zobaczenia jutro w Zabierzowie !! Tylko Stalówka !

~zksfan | 2008-03-14 19:16

tak w ogóle remontowane jest rondo grzegórzeckie przez które nie będą jechać kibice stalówki . zapewne będą jechać przez plac centralny a później Komorowskiego i opolska gdzie pełno świateł i nawet jak na sobotę i niedziele ruch jest.

~Tomasz | 2008-03-14 23:48

z kumplem wylosowalismy bilety na Polska - Niemcy 8 czerwca o godz 20:45 Klagenfurt !!!!!!!

~Stalówka | 2008-03-15 08:36

JEDZIEMY NA KMITE!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

~turyści | 2008-03-15 09:46

Pierwsze dwa autokary już wyjechały...

~cipus | 2008-03-15 10:28

do zobaczenia na stadionie!

~Ho Chin Min | 2008-03-15 10:34

Pogoda-dramat. Zobaczymy jak będzie wygladała gra naszych kopaczy. Pozdro dla wytrwałych.

~Hmm | 2008-03-15 10:37

Nom ciekawe, ktos wie ile wyjechalo autokarów ??


~suawek | 2008-03-15 10:39

Jasna cholera... Mialem jechac do Zabierzowa z Krk, poumawialem sie juz i przedwczoraj zachorowalem na ta jeb*** grype :/

~Darro | 2008-03-15 10:42

U mnie to samo suawek :/

~orzech^ | 2008-03-15 10:44

trzeba bylo ejchac to bys wiedzial. Nie wypowuiadac sie w takich sprawach na necie. Takie komentarze dopeiro po meczu.
Pawel, najlpiej bys zrobil jakbys na czas meczu blokowal wpisy.

pzdr

~StjudentKRK | 2008-03-15 10:55

Suawek chuj z grypą !! Jedziemy do Zabierzowa !

~Hmm | 2008-03-15 10:55

Blokowanie komentow nic nie da jezeli chodzi o wyjazdy. Kto ma jechac ten jedzie i tyle a duzo osbób chciałoby wspolnie sledzic to co sie dzieje. Blokowanie naprawde nie sprawi ze wiecej ludzi bedzie na mecze jezdzic.

~Basia | 2008-03-15 11:03

Ja pojechałam!!! Siedzę z laptopem na czwartym siedzeniu za kierowcą w ósmym autokarze, a moim współpasażerem jest Pan Henryk Motyka!

~Okulickiego | 2008-03-15 11:11

odpierdol sie od Heńka !!!!!!!

~JP | 2008-03-15 11:18

dajcie jakis link do relacji osobiscie jestem w pracy i nie mialem jak jechac pzdr

~slk | 2008-03-15 11:20

jedzie ktos pociagiem o 13.35 z dworca glownego na mecz??

~KRK | 2008-03-15 11:31

Większość chyba rusza tym wcześniejszym pociągiem

~irl | 2008-03-15 12:53

Irlandia 3ma kciuki za Staloweczke !!!

~Batman | 2008-03-15 12:56

No to liczymy dzis na 3 punkciki. Do boju STALOWKA marsz marsz marsz do boju marsz.. zwyciestwo czeka nas...

~live | 2008-03-15 13:02

RELACJA LIVE Z ZABIERZOWA:

Tu:

» LINK

i tu:

» LINK

~nie wiem | 2008-03-15 13:27

ej o kturej wogule jest mecz

~CCC+++ | 2008-03-15 13:31

\"O kturej wogole jest mecz\" ..... Takim osobom wstęp wzbroniony !! Moze lepiej bajke obejzec na dvd niz sie tym meczem interesowac ? Zal takich osob ....

~igor | 2008-03-15 13:52

30 widzów?
czyli od nas będzie parę razy więcej...:D

~suawek | 2008-03-15 13:54

Zapewne wsrod tych 30 widzow sa jeszcze kibice Stali dojezdzajacy z Krakowa... Szkoda ze nie dalem rady pojechac przez ta grype...

~hehe | 2008-03-15 13:59

Na tą chwilę na stadionie znajduje się mniej niż sto osób.

pozostawie to bez komentarza

~??? | 2008-03-15 14:05

DZIALA WAM RELACJA ZE SPORTOWYCH FAKTOW PL

~suawek | 2008-03-15 14:06

Dostalem informacje, ze autokary ze Stalowej dotarly jeszcze przed meczem (co jest wydarzeniem bez precedensu :D ) i na czas wszyscy zostali wpuszczeni na sektor

~hm | 2008-03-15 14:07

u mnie dziala

~suawek | 2008-03-15 14:07

Relacja dziala u mnie bezproblemowo.

~pliss | 2008-03-15 14:08

koledzy dajcie link bezposrednio na relacje z gory dzieki

~fan | 2008-03-15 14:11

~Boss | 2008-03-15 14:12

podobno kibice Stalowki dopiero weszli na sektor. Jest ich wiecej niz miejscowych. O dziwo prowadza glodny doping!!!!!!!

~kibic | 2008-03-15 14:15

z tego co wiem to strasznie wolno idzie wpuszczanie naszych na sektor

~men | 2008-03-15 14:16

czego wietecha nie gra???

~FDF | 2008-03-15 14:16

dajcie link na relacje ze sportowefakty.pl tylka juz ze stony na ktorej czytacie ta sie zaczyna jakosc liczbami 2.....

~Filsu | 2008-03-16 19:41

Szaliki-pasiaki i rekawiczki i kominy wszystko po 15 od sztuki.
PODKREŚLAM CEL SZLACHETNY!!!
KONTAK: 721 607 159

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 502 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 46 657 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 595 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 30 753 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.20297