Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Poszukiwany komentator do prowadzenia radiowych relacji LIVE

Poszukiwany komentator do prowadzenia radiowych relacji LIVE

Najprawdopodobniej od najbliższego meczu na naszej stronie będą prowadzone radiowe relacje LIVE zarówno z meczów u siebie jak i wyjazdowych.

Aby jednak to nastąpiło - poszukujemy komentatora. Nie musi to byc jakiś profesjonalista - wystarczy osoba dobrze znająca się na piłce, znająca skład i wygląd piłkarzy STALI, czująca klimat oraz lubiąca sporo mowi na tematy piłkarskie.

Oczywiście portal Stalowka.pl zapewni wszystkie warunki techniczne do prowadznia transmisji.

W tej sprawie proszę się kontaktowac telefonicznie pod numerem telefonu: 508-259-785.

Ze względu na to, że nam wszystkim zależy na dużej frekwencji na najbliższym meczu - to tę pierwszą transmisję bedą mogły tylko śledzic osoby z poza terenu Polski.

 

Komentarze (26)

~creative | 2008-03-18 02:43

Hehe, no i dobrze! brykac na mecz, a radio zostawic dla zagranicznych :P mam nadzieje ze to radio bedzie dostepne dla ludzi z zagranicy rowneiz po gieksie!

~Pawel | 2008-03-18 02:47

Jak to z tym wyjdzie to zobaczymy - mysle ze z relacjami glosowymi bylaby fajna sprawa.

Sprobowac nie zaszkodzi :)

~bosbieniu | 2008-03-18 03:41

hej!
Dobry ten pomysl z tym radiem nareszcie bede mogl byc chociasz przez radio z Wami!
Pozdrowienia z californi

~StaraGwardia | 2008-03-18 07:45

Proponuje Janka P. lub Heńka M., ubarwią relacje że hej :)

~... | 2008-03-18 09:12

a trzeba znac składy przeciwników czy wystaczy tylko stalówki??

~bisQp | 2008-03-18 09:27

Słuszna inicjatywa!

~siarkatbg | 2008-03-18 09:38

Jak długo na Wawelu
Zygmunta bije dzwon,
Tak długo w sercach naszych
Brzmi tej melodii ton...

Niech żyje nam Siareczka przez szereg długich lat,
A Stalowa zwycięży jak się nauczy grać...

Jak długo na Wawelu
Gołębie będą srać,
Tak długo My stalową
W mordę będziemy lać.




jebac stalowke jebac kurwy trzeba jebac

~lubelak | 2008-03-18 09:42

Inicjatywa ciekawa, ale mam uwagę co z kibicami, którzy mieszkają daleko od SW i nie mogą być na meczu z GKSem? też chchieli by posłuchać a nie czekac na relację na www

~jan | 2008-03-18 09:43

Wypad parcho z siary z tej strony.Pozdro z Rzeszowa SOVIA&STALÓWKA.

~do siarki | 2008-03-18 09:46

Nie napinaj się tak bo ci w dupie żyłka pęknie i jednej mendy tarnobrzeskiej będzie mniej.

A tak na poważnie to od niepamiętnych czasów zawsze podkreślam zawsze siara dostawała od Stalówki!
Pozdro dla normalnych

~ZKS | 2008-03-18 09:49

Jak długo tarnobrzeska wioska żyje, zawsze wpierdol od Stalowej dostawała!

~$R$ | 2008-03-18 09:59

Czy w meczu z GKS będą nas spierać bracia Rzeszowa i z Rakowa

prosze o odpowiedz

bez napinki

~Stalówka | 2008-03-18 10:11

Z tego co wiem Resovia gra w sobotę o tej samej godzinie co my mecz z sandecją której kibice wybierają się do Rzeszowa pociągiem specjalnym

~$R$ | 2008-03-18 10:56

» LINK MOzna takie co robic unas 10 9 ... i zucamy

~Pawel | 2008-03-18 11:24

No tez tak myslem ze Jasiu na fazce to bylby niezly komentator i zarazem kabaret jakich malo :)

~skr | 2008-03-18 11:28

moż by zrobi że młyn spiewa tylko stalówka a reszta stadionu najlepszą drużyną jest to może fajnie wyjśc

~ktosik | 2008-03-18 11:58

dobry pomysl ale trzeba by bylo paru ludzi na plasitki wyslac bo inaczej ciezko bedzie o to

~siarkowiec | 2008-03-18 12:16

twoja stara

~siarka | 2008-03-18 12:19

"ktosik | 2008-03-18 11:58|

dobry pomysl ale trzeba by bylo paru ludzi na plasitki wyslac bo inaczej ciezko bedzie o to"

i huj z tyma poza tym to twój stary to pizda i zamiast starej to psy rznie

~os.Pławo | 2008-03-18 12:35

juz ochłonołes? wyraziłes swe uczucia? no to wyjdz na dwór teraz bo widze ze komputer to twoj jedyny przyjaciel

bez odbioru

~Enjoiy | 2008-03-18 13:04

Apel zarządu ZKS Stal

Szanowni Kibice!
W związku z faktem, iż najbliższe spotkanie o mistrzostwo II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola a GKS-em Katowice, które rozegrane zostanie w sobotę, 22 marca o godzinie 12.00, jest zakwalifikowane jako mecz o podwyższonym ryzyku, Zarząd Klubu uprzejmie prosi wszystkich kibiców o przybycie na stadion z dokumentem tożsamości i nieco wcześniej. Pozwoli to sprawnie i bez tłoku każdemu kibicowi wejść na stadion. W dniu meczu kasy na stadionie będą czynne 1,5 godziny przed rozpoczęciem spotkania. Ponadto informujemy, że można będzie dokonywać zakupu biletów w przedsprzedaży w siedzibie klubu w czwartki i piątki w godzinach od 8 do 16

Zarząd ZKS STAL

~ssss | 2008-03-18 13:14

Bardzo dobra decyzja zarządu Stalówki o przedsprzedaży biletów.

~Okulickiego | 2008-03-18 13:25

Apel Do Zarządu ZKS.

Szanowny Zarządzie apelujemy o konsekwancję i bezwzględną realizację następujących spraw : Co z obiecaną i wszędzie obtrąbioną Spółką SSA !
Dlaczego apelujecie o zakupywanie biletów na mecze piłkarskie i potem osoby wszystkim znane czyli (dziadki wpuszczające) dorabiają do emerytury wpuszczając kolegów za darmo !!!!!! ... Co w tym temacie zrobił Zasząd po za oczywiście gadaniem i apelami...
Kibice chcieli by wiedzieć jak Zarząd wywiązuje się z w/w. spraw a dobiero potem jak będzie im się chciało to zastosują się do apeli Zarządu ... Póki co to możecie sobie takie gadki wsadzić w dupe....

podpisane : BZC Stalówka

~sdfgdf | 2008-03-18 14:36

fghjdfjdghj

~zydor | 2008-03-18 14:46

to jest to na co emigranci z Wysp dlugo czekali,trzymam kciuki za powodzenie tego planu,pozdrowienia z Waarington dla fanow Stalowki na calym swiecie,szczegolnie starej gwardi z Stocke on Trend,Manchester,Liv erpool,Leeds,Luton,S outhamton

~piorko | 2008-03-18 22:05

zajebiscie !!!!!!!!!!!!!!!!!1

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 905 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 19 630 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 20 885 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 802 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04565