Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Poszukiwany komentator do prowadzenia radiowych relacji LIVE

Poszukiwany komentator do prowadzenia radiowych relacji LIVE

Najprawdopodobniej od najbliższego meczu na naszej stronie będą prowadzone radiowe relacje LIVE zarówno z meczów u siebie jak i wyjazdowych.

Aby jednak to nastąpiło - poszukujemy komentatora. Nie musi to byc jakiś profesjonalista - wystarczy osoba dobrze znająca się na piłce, znająca skład i wygląd piłkarzy STALI, czująca klimat oraz lubiąca sporo mowi na tematy piłkarskie.

Oczywiście portal Stalowka.pl zapewni wszystkie warunki techniczne do prowadznia transmisji.

W tej sprawie proszę się kontaktowac telefonicznie pod numerem telefonu: 508-259-785.

Ze względu na to, że nam wszystkim zależy na dużej frekwencji na najbliższym meczu - to tę pierwszą transmisję bedą mogły tylko śledzic osoby z poza terenu Polski.

 

Komentarze (26)

~creative | 2008-03-18 02:43

Hehe, no i dobrze! brykac na mecz, a radio zostawic dla zagranicznych :P mam nadzieje ze to radio bedzie dostepne dla ludzi z zagranicy rowneiz po gieksie!

~Pawel | 2008-03-18 02:47

Jak to z tym wyjdzie to zobaczymy - mysle ze z relacjami glosowymi bylaby fajna sprawa.

Sprobowac nie zaszkodzi :)

~bosbieniu | 2008-03-18 03:41

hej!
Dobry ten pomysl z tym radiem nareszcie bede mogl byc chociasz przez radio z Wami!
Pozdrowienia z californi

~StaraGwardia | 2008-03-18 07:45

Proponuje Janka P. lub Heńka M., ubarwią relacje że hej :)

~... | 2008-03-18 09:12

a trzeba znac składy przeciwników czy wystaczy tylko stalówki??

~bisQp | 2008-03-18 09:27

Słuszna inicjatywa!

~siarkatbg | 2008-03-18 09:38

Jak długo na Wawelu
Zygmunta bije dzwon,
Tak długo w sercach naszych
Brzmi tej melodii ton...

Niech żyje nam Siareczka przez szereg długich lat,
A Stalowa zwycięży jak się nauczy grać...

Jak długo na Wawelu
Gołębie będą srać,
Tak długo My stalową
W mordę będziemy lać.




jebac stalowke jebac kurwy trzeba jebac

~lubelak | 2008-03-18 09:42

Inicjatywa ciekawa, ale mam uwagę co z kibicami, którzy mieszkają daleko od SW i nie mogą być na meczu z GKSem? też chchieli by posłuchać a nie czekac na relację na www

~jan | 2008-03-18 09:43

Wypad parcho z siary z tej strony.Pozdro z Rzeszowa SOVIA&STALÓWKA.

~do siarki | 2008-03-18 09:46

Nie napinaj się tak bo ci w dupie żyłka pęknie i jednej mendy tarnobrzeskiej będzie mniej.

A tak na poważnie to od niepamiętnych czasów zawsze podkreślam zawsze siara dostawała od Stalówki!
Pozdro dla normalnych

~ZKS | 2008-03-18 09:49

Jak długo tarnobrzeska wioska żyje, zawsze wpierdol od Stalowej dostawała!

~$R$ | 2008-03-18 09:59

Czy w meczu z GKS będą nas spierać bracia Rzeszowa i z Rakowa

prosze o odpowiedz

bez napinki

~Stalówka | 2008-03-18 10:11

Z tego co wiem Resovia gra w sobotę o tej samej godzinie co my mecz z sandecją której kibice wybierają się do Rzeszowa pociągiem specjalnym

~$R$ | 2008-03-18 10:56

» LINK MOzna takie co robic unas 10 9 ... i zucamy

~Pawel | 2008-03-18 11:24

No tez tak myslem ze Jasiu na fazce to bylby niezly komentator i zarazem kabaret jakich malo :)

~skr | 2008-03-18 11:28

moż by zrobi że młyn spiewa tylko stalówka a reszta stadionu najlepszą drużyną jest to może fajnie wyjśc

~ktosik | 2008-03-18 11:58

dobry pomysl ale trzeba by bylo paru ludzi na plasitki wyslac bo inaczej ciezko bedzie o to

~siarkowiec | 2008-03-18 12:16

twoja stara

~siarka | 2008-03-18 12:19

"ktosik | 2008-03-18 11:58|

dobry pomysl ale trzeba by bylo paru ludzi na plasitki wyslac bo inaczej ciezko bedzie o to"

i huj z tyma poza tym to twój stary to pizda i zamiast starej to psy rznie

~os.Pławo | 2008-03-18 12:35

juz ochłonołes? wyraziłes swe uczucia? no to wyjdz na dwór teraz bo widze ze komputer to twoj jedyny przyjaciel

bez odbioru

~Enjoiy | 2008-03-18 13:04

Apel zarządu ZKS Stal

Szanowni Kibice!
W związku z faktem, iż najbliższe spotkanie o mistrzostwo II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola a GKS-em Katowice, które rozegrane zostanie w sobotę, 22 marca o godzinie 12.00, jest zakwalifikowane jako mecz o podwyższonym ryzyku, Zarząd Klubu uprzejmie prosi wszystkich kibiców o przybycie na stadion z dokumentem tożsamości i nieco wcześniej. Pozwoli to sprawnie i bez tłoku każdemu kibicowi wejść na stadion. W dniu meczu kasy na stadionie będą czynne 1,5 godziny przed rozpoczęciem spotkania. Ponadto informujemy, że można będzie dokonywać zakupu biletów w przedsprzedaży w siedzibie klubu w czwartki i piątki w godzinach od 8 do 16

Zarząd ZKS STAL

~ssss | 2008-03-18 13:14

Bardzo dobra decyzja zarządu Stalówki o przedsprzedaży biletów.

~Okulickiego | 2008-03-18 13:25

Apel Do Zarządu ZKS.

Szanowny Zarządzie apelujemy o konsekwancję i bezwzględną realizację następujących spraw : Co z obiecaną i wszędzie obtrąbioną Spółką SSA !
Dlaczego apelujecie o zakupywanie biletów na mecze piłkarskie i potem osoby wszystkim znane czyli (dziadki wpuszczające) dorabiają do emerytury wpuszczając kolegów za darmo !!!!!! ... Co w tym temacie zrobił Zasząd po za oczywiście gadaniem i apelami...
Kibice chcieli by wiedzieć jak Zarząd wywiązuje się z w/w. spraw a dobiero potem jak będzie im się chciało to zastosują się do apeli Zarządu ... Póki co to możecie sobie takie gadki wsadzić w dupe....

podpisane : BZC Stalówka

~sdfgdf | 2008-03-18 14:36

fghjdfjdghj

~zydor | 2008-03-18 14:46

to jest to na co emigranci z Wysp dlugo czekali,trzymam kciuki za powodzenie tego planu,pozdrowienia z Waarington dla fanow Stalowki na calym swiecie,szczegolnie starej gwardi z Stocke on Trend,Manchester,Liv erpool,Leeds,Luton,S outhamton

~piorko | 2008-03-18 22:05

zajebiscie !!!!!!!!!!!!!!!!!1

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (388)
» Slim1938 (385) » Koko (370)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (314) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 725 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 13 932 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 26 036 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 14 995 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.03065