Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Poszukiwany komentator do prowadzenia radiowych relacji LIVE

Poszukiwany komentator do prowadzenia radiowych relacji LIVE

Najprawdopodobniej od najbliższego meczu na naszej stronie będą prowadzone radiowe relacje LIVE zarówno z meczów u siebie jak i wyjazdowych.

Aby jednak to nastąpiło - poszukujemy komentatora. Nie musi to byc jakiś profesjonalista - wystarczy osoba dobrze znająca się na piłce, znająca skład i wygląd piłkarzy STALI, czująca klimat oraz lubiąca sporo mowi na tematy piłkarskie.

Oczywiście portal Stalowka.pl zapewni wszystkie warunki techniczne do prowadznia transmisji.

W tej sprawie proszę się kontaktowac telefonicznie pod numerem telefonu: 508-259-785.

Ze względu na to, że nam wszystkim zależy na dużej frekwencji na najbliższym meczu - to tę pierwszą transmisję bedą mogły tylko śledzic osoby z poza terenu Polski.

 

Komentarze (26)

~creative | 2008-03-18 02:43

Hehe, no i dobrze! brykac na mecz, a radio zostawic dla zagranicznych :P mam nadzieje ze to radio bedzie dostepne dla ludzi z zagranicy rowneiz po gieksie!

~Pawel | 2008-03-18 02:47

Jak to z tym wyjdzie to zobaczymy - mysle ze z relacjami glosowymi bylaby fajna sprawa.

Sprobowac nie zaszkodzi :)

~bosbieniu | 2008-03-18 03:41

hej!
Dobry ten pomysl z tym radiem nareszcie bede mogl byc chociasz przez radio z Wami!
Pozdrowienia z californi

~StaraGwardia | 2008-03-18 07:45

Proponuje Janka P. lub Heńka M., ubarwią relacje że hej :)

~... | 2008-03-18 09:12

a trzeba znac składy przeciwników czy wystaczy tylko stalówki??

~bisQp | 2008-03-18 09:27

Słuszna inicjatywa!

~siarkatbg | 2008-03-18 09:38

Jak długo na Wawelu
Zygmunta bije dzwon,
Tak długo w sercach naszych
Brzmi tej melodii ton...

Niech żyje nam Siareczka przez szereg długich lat,
A Stalowa zwycięży jak się nauczy grać...

Jak długo na Wawelu
Gołębie będą srać,
Tak długo My stalową
W mordę będziemy lać.




jebac stalowke jebac kurwy trzeba jebac

~lubelak | 2008-03-18 09:42

Inicjatywa ciekawa, ale mam uwagę co z kibicami, którzy mieszkają daleko od SW i nie mogą być na meczu z GKSem? też chchieli by posłuchać a nie czekac na relację na www

~jan | 2008-03-18 09:43

Wypad parcho z siary z tej strony.Pozdro z Rzeszowa SOVIA&STALÓWKA.

~do siarki | 2008-03-18 09:46

Nie napinaj się tak bo ci w dupie żyłka pęknie i jednej mendy tarnobrzeskiej będzie mniej.

A tak na poważnie to od niepamiętnych czasów zawsze podkreślam zawsze siara dostawała od Stalówki!
Pozdro dla normalnych

~ZKS | 2008-03-18 09:49

Jak długo tarnobrzeska wioska żyje, zawsze wpierdol od Stalowej dostawała!

~$R$ | 2008-03-18 09:59

Czy w meczu z GKS będą nas spierać bracia Rzeszowa i z Rakowa

prosze o odpowiedz

bez napinki

~Stalówka | 2008-03-18 10:11

Z tego co wiem Resovia gra w sobotę o tej samej godzinie co my mecz z sandecją której kibice wybierają się do Rzeszowa pociągiem specjalnym

~$R$ | 2008-03-18 10:56

» LINK MOzna takie co robic unas 10 9 ... i zucamy

~Pawel | 2008-03-18 11:24

No tez tak myslem ze Jasiu na fazce to bylby niezly komentator i zarazem kabaret jakich malo :)

~skr | 2008-03-18 11:28

moż by zrobi że młyn spiewa tylko stalówka a reszta stadionu najlepszą drużyną jest to może fajnie wyjśc

~ktosik | 2008-03-18 11:58

dobry pomysl ale trzeba by bylo paru ludzi na plasitki wyslac bo inaczej ciezko bedzie o to

~siarkowiec | 2008-03-18 12:16

twoja stara

~siarka | 2008-03-18 12:19

"ktosik | 2008-03-18 11:58|

dobry pomysl ale trzeba by bylo paru ludzi na plasitki wyslac bo inaczej ciezko bedzie o to"

i huj z tyma poza tym to twój stary to pizda i zamiast starej to psy rznie

~os.Pławo | 2008-03-18 12:35

juz ochłonołes? wyraziłes swe uczucia? no to wyjdz na dwór teraz bo widze ze komputer to twoj jedyny przyjaciel

bez odbioru

~Enjoiy | 2008-03-18 13:04

Apel zarządu ZKS Stal

Szanowni Kibice!
W związku z faktem, iż najbliższe spotkanie o mistrzostwo II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola a GKS-em Katowice, które rozegrane zostanie w sobotę, 22 marca o godzinie 12.00, jest zakwalifikowane jako mecz o podwyższonym ryzyku, Zarząd Klubu uprzejmie prosi wszystkich kibiców o przybycie na stadion z dokumentem tożsamości i nieco wcześniej. Pozwoli to sprawnie i bez tłoku każdemu kibicowi wejść na stadion. W dniu meczu kasy na stadionie będą czynne 1,5 godziny przed rozpoczęciem spotkania. Ponadto informujemy, że można będzie dokonywać zakupu biletów w przedsprzedaży w siedzibie klubu w czwartki i piątki w godzinach od 8 do 16

Zarząd ZKS STAL

~ssss | 2008-03-18 13:14

Bardzo dobra decyzja zarządu Stalówki o przedsprzedaży biletów.

~Okulickiego | 2008-03-18 13:25

Apel Do Zarządu ZKS.

Szanowny Zarządzie apelujemy o konsekwancję i bezwzględną realizację następujących spraw : Co z obiecaną i wszędzie obtrąbioną Spółką SSA !
Dlaczego apelujecie o zakupywanie biletów na mecze piłkarskie i potem osoby wszystkim znane czyli (dziadki wpuszczające) dorabiają do emerytury wpuszczając kolegów za darmo !!!!!! ... Co w tym temacie zrobił Zasząd po za oczywiście gadaniem i apelami...
Kibice chcieli by wiedzieć jak Zarząd wywiązuje się z w/w. spraw a dobiero potem jak będzie im się chciało to zastosują się do apeli Zarządu ... Póki co to możecie sobie takie gadki wsadzić w dupe....

podpisane : BZC Stalówka

~sdfgdf | 2008-03-18 14:36

fghjdfjdghj

~zydor | 2008-03-18 14:46

to jest to na co emigranci z Wysp dlugo czekali,trzymam kciuki za powodzenie tego planu,pozdrowienia z Waarington dla fanow Stalowki na calym swiecie,szczegolnie starej gwardi z Stocke on Trend,Manchester,Liv erpool,Leeds,Luton,S outhamton

~piorko | 2008-03-18 22:05

zajebiscie !!!!!!!!!!!!!!!!!1

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 606 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 916 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 117 847 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 579 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.11147