Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mobilizacja na GieKSę !!!

Mobilizacja na GieKSę !!!

Zbiórka serpentyn i konfetti na mecz z GieKSą odbędzie się w środę 19.03 o godzinie 17:00 pod Miejskim Domem Kultury. Więcej informacji o meczu można znaleźć na naszym forum w dziale KIBICE Stali Stalowa Wola - http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_29369.html

 

Komentarze (112)

~Do Admina | 2008-03-18 20:08

obstawilem kolejke w typerze i w tych meczach co nie chcialem obstawiqac dalem kreski i wyszlo mi ze tam gdzie sa kreski mam typy 0:0 mozesz to poprawic ?
moj nick na typerze Slim38
pozdrawiam

~aSDDSa | 2008-03-18 20:18

~zioom | 2008-03-18 21:20

zaczyna sie robić coraz ciekawiej ;]

~hehe | 2008-03-18 21:20

Marzy mi sie pelny stadion minimum jak na Kolejarzu :D:D

~c. | 2008-03-18 21:22

Ciezko bedzie... z racji tego ze duzo ludzi woli pojsc w tym czasie jajka poswiecic a dwa pogoda nie jest najlepsza...
Mimo to powinno byc dobrze ! :)

~hmm | 2008-03-18 21:26

Wiem, ze to głupie pytanie...ale siedziba klubu, tam gdzie można kupić bilety w przedsprzedaży to jest w tym budynku przy stadionie czy w MOSIR ??

~cycu | 2008-03-18 21:30

tak w budynku Mosir od strony wejscia na basen odkryty

~piorko | 2008-03-18 22:25

Oby stadion był pełny

» LINK

~piorko | 2008-03-18 22:49

~piorko | 2008-03-18 22:54

» LINK - dobry klip motoru

~Adamos | 2008-03-18 23:09

proponuje od razu przy rozpoczeciu meczu aby cały młyn i najlepiej tez ci z krzesełek odliczali od 5 do zera po czym gdy dojdzie do zera to niech wszyscy razem w tym samym czasie zaczeli rzucac serpentynami lub konfetti

JAK BY TO SIE UDAłO TO NIEZłY BYłBY EFEKT NA STADIONIE :)

~Wiślak | 2008-03-19 07:21

Zapraszam wszystkich ziomków na forum WISŁY SANDOMIERZ: » LINK
Pozdro z Sandomierza:)

~.... | 2008-03-19 09:25

Miło by było, gdyby nie było możliwości wystawania na schodkach w sektorze B.

~Zatorze | 2008-03-19 09:43

i niech ci wielcy kumaci nie urządzają sobie pogaduszek bo po pierwsze jest mecz i pasowaloby sie wlaczyc do dopingu a nie jak to bywa przez nich sa dluuugie przestoje a po drugie pierdola takie glupoty ze smiac sie chce jeden gra wiekszego pajaca przed drugim

~ZKS | 2008-03-19 09:56

ta GieKSa to niezła firma jeśli chodzi o doping, musimy wypaść lepiej od nich... tylko kurde ta zjebana pogoda miejmy nadzieje, że bedxzie i tak duzo osób namecz
WSZYSCY NA MECZ NA CZARNO UBRANI!!!!!!

~prb | 2008-03-19 10:05

Spokojnie. Gniazdo na młynie już jest zamontowane :) są megafony, bęben nowiutki :). Kto był w Zabierzowie ten wie.

~skr | 2008-03-19 11:02

a ten transparent "wszyscy na giekse" to gdzie będzie wisiał na wiadukcie?? bez napinki

~skr | 2008-03-19 11:04

i kiedy bedzie powieszony??

~boss | 2008-03-19 11:13

to radio Stalowka to niezla sprawa! brawo

~f18 | 2008-03-19 11:22

~k87 | 2008-03-19 11:27

Stal Stalowa Wola - GKS Katowice, godz. 12:00, sędzia: Mariusz Podgórski (Wrocław).

Ciekawe ...

~BartekSTW | 2008-03-19 12:07

no bardzo ciekawe jak pan Podgorski z Wroclawia bedzie sedziowal w koncu tez ze slaska jest...oby sprawiedliwie :) noi tak wygra STAL !

~BOLUŚ | 2008-03-19 12:34

NIEMA SIE CO JARAC TYLKO ZBIERAC EKIPY NA OSIEDLACH I NA MECZ I DOPING OD POCZATKU MECZU DO KONCA GIEKSA SIE WYBIERA WBARDZO DUZEJ ILOSCI

~... | 2008-03-19 12:44

ej kto jeszcze moze niech po plakatuje troche na miescie i wszyscy na mecz to bezdie piekne widowisko kibicowskie

~skinner | 2008-03-19 14:07

chlopaki pametajcie jestesmy z wami,chlopaki z Luton zawsze trzymamy kciuki za STALOWKE:).powiem tak zajebista sprawa z tym radiem :)pozdrawiam i dziekuje

~zima | 2008-03-19 14:15

~wiecznykibic | 2008-03-19 14:42

Wielki Szacunek za radio... naprawde... na mecze chodze od kad skonczylem 8 lat... i od poczatku sezonu nie moge doczekac sie 2 meczow.. Gieksy i Motoru... Oba mecze beda niezapomniane.. Pozdrawiam i do zoabczenia na Stalowce w sobote ..

~$R$ | 2008-03-19 15:01

może mi ktos powiedziec oczywiscie bez napinki dlaczego mi nie dziala radio

~WBU | 2008-03-19 16:09

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@

Przypominam kto ma konfetti lub serpentyny!!

ZBIORKA KONFETTI
Dzis godz 17.00 pod MDKiem
Wszyscy ktorzy jeszcze nie zrobili, niech jeszcze robia konfetti bo napewno sie nie zmarnuje a czym wiecej tym lepiej

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@

~fan | 2008-03-19 16:13

tylko doping od poczatku na caly stadion ;)

~,,, | 2008-03-19 16:24

No i oczywiscie żadnego stania na schodkach !

~M.B | 2008-03-19 16:26

KuRde wyszscy ktorzy ida na sektor B czyli wiekszosc z tad ! nie zrobmy przypalu gdyz:
-GKS zawsze ale zawsze przyjezdza w zoltych koszulkach a JKS w czarnych wiec beda sie rzucac w oczy! a a kazdy z nas ma wziac czarna kurtke bluze alboc cos byle CZARNA! a nie polowa czerwone ...

PDK

~Motorniczy | 2008-03-19 16:52

Gieksa bedzie miala zolte czapki....to tak po prawdzie.

~Marco | 2008-03-19 17:50

1)
Oddałem serce za drużynę
Oddałem za nią dusze swą
I wierze że kiedyś zasłynie
Nasz święty klub ZKS STAL...

Ref
To My ZKS STAL
zna nas cały kraj
Za Stal za ZKS
pójdziemy aż po życia kres !!!

2)
Wiele było chwil zapomnienia
Wiele też ze szczęścia łez
I chociaż świat ciągle się zmienia
My zawsze Kochać będziemy Cię

Ref
To My ZKS STAL
zna nas cały kraj
Za Stal za ZKS
pójdziemy aż po życia kres !!!

I choć nie zawsze wygrywamy
Choć nie zawsze pięknie jest
To my się nigdy nie poddamy
Bo my wierzymy w nasz ZKS !!

Ref
To My ZKS STAL
zna nas cały kraj
Za Stal za ZKS
pójdziemy aż po życia kres !!!

~KRK | 2008-03-19 18:24

Marko tekst zajebisty - mam nadzieje ze uda sie utrzymac rytm nie tylko przy pierwszej zwrotce. Pozdro ! Do soboty !

~Dziadzia | 2008-03-19 19:19

O radyjo dziala. Nie no stronka full wypas sie zrobila ;)

~siabadabada | 2008-03-19 19:26

siemka. moze juz ktos wie ile zebrano tego konffeti i serpentyn.pozdrawiam

~hmm | 2008-03-19 20:56

Sorki za off-topic ale jak sie nazywa ta piosenka z motywem "freedom" z Bravehearta ?? co leci w radiu ?

~Marco | 2008-03-19 20:59

KRK dzięki za uznanie :) Myśle ze choć raz w życiu każdy słyszał Rotę więc problemów być nie powinno... :) Pozdro :)

~Arek | 2008-03-19 21:07

Tylko, Marco to nie jest melodia z roty... Rota to \" nie rzucim ziemi skad nasz rod...\" , \" oddalem serce\" spiewamy w innym rytmie... zal...

~Marek | 2008-03-19 21:38

Arek wie że to nie jest Rota , ale melodia jest skosunkowo tego samego gatunku i śpiewa się ją podobnie więc dla przykładu podałem Rotę... Pozdro :)

~Marco | 2008-03-19 21:48

tam miało być "wiem" a nie "wie" to takie małe sprostowanie :)

~stalowiec | 2008-03-19 22:03

poprostu macie byc na meczu a nie se teksty trenicie !

~oldfan | 2008-03-19 22:03

chlopaki zajebista sprawa z tym radiem bo duzo kibicow jest za granicami kraju i chcialo by poskluchac SZACUNEK AVE STALOWKA

~STALL | 2008-03-19 23:04

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wszyscy Ubrani Na Czarno I Na To SZAL
SOBOTA Godz 12

» LINK

» LINK

!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

» LINK

» LINK

» LINK

!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PRZEKARZ DALEJ

~... | 2008-03-20 08:28

mam pytanie dlaczego jak nie obstawiłem meczy zostawiłem puste kratki na typerze to wpisało sie 0-0?? da sie to jakos skorygowac czy samo sie skoryguje po kolejce?? poszę admina o odpowiedz dzięki!!!

~ss | 2008-03-20 09:21

ma ktos fotki transparentu co wi si na wiadukcie??

~transparent | 2008-03-20 09:28

~aa | 2008-03-20 09:40

prazentuje sie okazale

~FCTarnobrzeg | 2008-03-20 09:56

Spróbujemy przyjechać w 15 osób!

~stalowka | 2008-03-20 10:12

przyjedzcie tylko dajcie znac gdzie stoicie :D

~FCTarnobrzeg | 2008-03-20 10:25

Jak to gdzie na młynie, głupie pytanie!

~Adamos | 2008-03-20 10:28

NIeststey bedzie problem z pogodą ,na sobote zapowiadają snieg z deszczem przez cały dzien i temperatura 3 stopnie tylko ,zdeczka lipa ale co tam na stadionie bedzie gorąca atmosfera:P

~Fuj | 2008-03-20 11:00

Mam tylko nadzieję, że nie zniechęci to ludzi z krytej i krzesełek :/ Pozdrawiam

~... | 2008-03-20 11:05

napewno zniechęci;] sami wiecie jak jest gdy jest hujowa pogoda a dla nich czy GS czy Pelikan czy Kmita to jeden h... my sie mobilizujemy a dla nich to rywal jak kazdy inny:P.. a do tego pogoda zła jeszcze na dodatek jajka trzeba poswięcic.. ja bym nie liczył na ludzi z krzesełek i krytej trzeba liczyc na siebie wazne zebyw młynie było nas DUZO!!!! dlatego zakładac rękawiczki szaliczki i czapeczki i przez 90 minut nikt nie zachoruje pozdro!!!!

~X-Files | 2008-03-20 11:07

zauwazylem ze smiejecie z typow ktorzy wpisuja sie jako fc tbg a powiem wam tak jest w tbg kilka osob ktore naprawde jezdza do nas na mecze i stoja w mlynie a wiem to od mojego brata ciotecznego ktory wlasnie jest taka osoba rozmawialem z nim na ten temat i mowil ze jest u nich okolo 20-25 osob ktorzy symatyzuja z nasza stalowka ale jak sam podkreslil narazie jezdza w kilku bo reszta ma obawy ze gdyby wyszlo na to ze sa z tbg ze mieli by spore nie przyjemnosci,

~KONIEC | 2008-03-20 11:20

zachowujecie sie po prostu zalosnie nic wam nie pasuje

- pogoda zła
-źle grają
-zły termin meczu
-nie mam czarnego ubrania wiec nie wiem czy moge przyjsc
-i chuj wie co jeszcze

BOZE KURWA CZY WY NAPRAWDE JESTESCIE TACY UŁOMNI ? NIE MASZ CZARNEGO UBRANIA TO PRZYJDZ W CZERWONEJ BLUZIE Z NAPISEM POKAHONTAZ ALBNO KELLY FAMILY A NIE STRUGASZ JEDEN Z DRUGIM IDIOTE

PIERDOLICIE JAKIES BZDURY NA TEJ STRONIE CHUJ WIE O CO WAM CHODZI CHYBA SAMI SIEBIE NIE ROZUMEICIE ZADAJECIE GŁUPIE PYTANIA NA KTÓRE SAMI SOBIE ODPOWIADACIE I SIE CIESZYCIE Z TEGO POWODU KURWA ZAŁAMKA NORMALNIE PATRZĄC NA TE WASZE DENNE WYPOCINY

NIE MASZ NIC KONKRETNEGO DO NAPISANIA-PRZEKAZANI A TO NIE PISZ ZAJRZYJ NA STRONE HUGO.POLSAT I TAM POSUZKAJ ROZRYWKI DLA SIEBIE MOZE NAWET UDA CI SIE WYGRAC JAKAS NAGRODE I RODZICE BEDA DUMNI Z CIEBIE

ALBO ZNAJDZ SOBIE DZIEWCZYNE LUB CHLOPAKA I JUZ BEDZIESZ MIAL SPOSOB NA SPEDZANIE CZASU I UWIERZ MI ZE TO PRZYJEMNIEJSZY SPOSOB NIZ NAPINANIE SIE NA NECIE I WALENIE KONIA PRZY PARIS HILTON CZY JAK KTO WOLI " MAJKELU DŻEKSONIE"

REKOLECJE BYLY ALE WIDZE ZE NIC NIE ZMADRZELISCIE A WRECZ PRZECIWNIE A JAK WAS JARA PISANIE WYPOCIN NA NECIE TO ZAŁÓŻ SOBIE DRUGIE GG WPISZ SIE TAM JAKO HOOLS NUMBER ONE IN POLAND I WTEDY PROWADZ DYSKUSJE Z SAMYM SOBA NASTEPNIE ZAPROS KOLEGOW I POCHWAL SIE CO CI HOOLS NAPISAL

A CHUJ Z TYM TYLKO WKURWIONY JESTEM

~andżelika | 2008-03-20 11:29

czy z Gieksą mamy zgodę czy kosę?

~... | 2008-03-20 11:37

Z Gieksa mamy Kilof!!

~dziadek | 2008-03-20 11:43

o ile mnie pamięć nie myli to w wielką sobotę Stalówka zawsze wygrywała.

~fan | 2008-03-20 11:48

Deszcze , śnieg .... nie ważne i tak przyjde na krzesełka ;)

ps. od początku doping na cały stadion

~$R$ | 2008-03-20 12:10

Nie ważna jest pogoda nie ważna jest godzina ważne jest to ze nasza stal gra

A jajka możecie poswiecic o 9 i będzie też dobrz


Ja będę a ty

~Kuba123 | 2008-03-20 12:54

Ej admin mam prosbe. Jest taka mozliwosc zebys na typperze anulowal moje aktualne obstawienie, bo przypadkiem nacisnalem enter i nie postawilem wszystkiego co chcialem. Moj nick kuba123. jak nie da rady to trudno
pozdro

~do fan | 2008-03-20 12:54

Też będę na pewno na krzesełkach, niezależnie od pogody. Zamierzam nawet kupić bilet w przedsprzedazy :) jutro.

Jak ktoś kocha STALÓWKĘ to nie zważa na pogodę !!

Przecież jesteśmy ze STALI (nierdzewnej) i pogoda nam nie straszna !!!

~krzeselka | 2008-03-20 13:25

A ja chciałbym zeby krzeselka tez spiewaly ! :)

~Elo | 2008-03-20 13:32

Będą śpiewały, będą. Nic się nie bój. Będzie atmosferka jakiej jeszcze nie było na Hutniczej. Pozdrawiam

~awtok | 2008-03-20 13:34

Będa spiewac nie dygoc i komplet musi być nie ma innej opcji

~JKS | 2008-03-20 13:57

Gieksa was zagłuszy a My skroimy wam szmaty z płotu

Władcy Podkarpacia JKS Jarosław Świralndia

~ukraina | 2008-03-20 14:06

moze lepiej mlyn na krytej lepiej sie niesie i w sumie wiecej osob sie zmiesci...

~pytanie | 2008-03-20 14:11

A czy te koksy co zawsze stoją na schodkach zaczną z nami spiewac? Czy znow beda sie spinac i udawac kozaków. A w szczególności Pan D
R. wracaj!

~młody | 2008-03-20 14:13

co znaczy BSNT ? pytam bo po prostu nie wiem a chcialbym wiedziec

~Tomek | 2008-03-20 14:17

Kupię pasiaka Stalówki lub łączony z Rakowem.

tel. 693 123 700 (nie odpowiadam na sms)

~RAKÓW 1921 | 2008-03-20 14:24

RAKÓW&STAL

B.S.N.T.-BRACI SIE NIE TRACI !!!

ZATORZE& HUTA STARA B

Na Giekse jedziemy naszych braci wspomożemy ....

hej Stalówka hej !! najwyższy czas na 3 punkty dla ZKSU!

~?? | 2008-03-20 15:24

a co to znaczy LSWBA ??

~Pablo | 2008-03-20 15:34

Wszyscy wiemy ze jest to jeden z wazniejszych meczow w tej rundzie dla Stali jak i dla kibicow Stali.Jesli chodzi o wynik na boisku jestem pewny ze Stalowka moze pokonac GKS,chcociaz wielu jak juz uslyszalem liczy max na remis.To jednak nie jest juz ta Gieksa co kiedys,moze maja zawodnikow z wiszkymi nazwiskami ale juz nieraz boisko pokazalo ze wynik trzeba wybiegac,wywalczyc na boisku a nie poza nim,i mam taka nadzieje ze mimo jak ktos wspomnial sedziowal bedzie arbiter ze slaska to nie bedzie on jednostronny w podejmowaniu decyzji.Oczywiscie jesli chodzi o marke GKS Katowice to teraz przede wszystkim jej kibice,ktorzy jezdza na wyjazdy bardzo licznie i sa moim zdaniem jednymi z lepszych w Polsce.Mysle ze to sobotnie poludnie dlugo zapamietamy jak wielkie pilkarskie swieto ktore w stalowej nie zdarza sie zbyt czesto,a szkoda...Szacunek skladam dla wszystkich ktorzy angazuja sie jak tylko moga aby ten mecz jak pod wzgledem kibicowskim byl na bardzo dlugo zapamietany i milo wspominany przez wszystkich ktorzy wybiora sie w sobote na Hutnicza.Reszta nalezy do piłkarzy i mam nadzieje ze dopasuja sie gra do kibicow na trybunach ! Pozdrawiam

~mario_stw | 2008-03-20 15:48

A więc!!Na krzesełkach na samej prostej rozdamy sporo serpentyn,i apel do każdego kto będzie chciał tym śmignąć na boisko!!!
SERPENTYNKE śmigamy RAZEM z PIERWSZYM GWIZDKIEM arbitra na rozpoczęcie meczu!!!
Młyn napewno żuci swoje ale jeśli do tego dodamy krzesełka to wyjdzie to całkiem OK!!!
Liczymy na wasze silne łapska,akcja jest robiona przez ekipe STAREJ GWARDI.Do zobaczenia na meczu!!!!!
TYLKO STALÓWKA!!

~arek | 2008-03-20 15:54

to ten mecz na ktury czekalismy
kibice z calego swiata czekali na ten mecz ale najbardziej kibice z wysp ,trzymam kciuki i pozdrowienia
kibic z londynu.




Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w moim sercu jest STAL i na dobre i na zle.

~hmm | 2008-03-20 15:55

a nie lepiej zrobic

ssssssssssss!!!!!! !!!
Z !!!!!!!!
K !!!!!!!!
S !!!!!!!! (rzut)

albo odliczanie przed gwizdkiem 3 !!!!! 2 !!!!!!! 1 !!!!! (rzut)

~hmm | 2008-03-20 16:00

Mobilizacja !!!

Wszyscy na mecz, zbierajcie ekipy na osiedlach i jazda na mecz !!!!!!!!

~rzut | 2008-03-20 16:01

a z kąd bedziesz wiedział kiedy sędzia zagwizada!!!!???
pomyśl trochę zanim coś napiszesz

~aaaaaa | 2008-03-20 16:15

najlepiej jak sedzia zagwizda rzucic serpentyny i z calej pizdy krzyknac STALOWKA:D

~... | 2008-03-20 16:15

uwazam osobiscie ze lepiej byłoby odliczac gdyz, nie wszyscy wejdą na trybuny przed pierwszym gwizdkiem... mimo to ze jest apel zarządu zeby wchodzic wczesniej to wiele ludzi wchodzi na ostatnią chwilęi jeszcze po jednym okienku otwartym z biletami to nie wszyscy zdąza na pierwszy gwizdek uwazam ze lepiej poczekac te 5 min zeby był lepszy efekt..ale z 2 strony z pierwszym gwizdkiem jak to zucimy to piłkarze nie będą jeszcze rozgrzani i szybko posprzataja boisko... zobaczymy jak to bedzie wazne zeby duzo ludzi przyszł przed meczem!!!

~MECZ | 2008-03-20 16:33

~niekumaty | 2008-03-20 16:43

mam pytanie, czy na meczu z GKS będzie robiony młyn?

~Gola | 2008-03-20 16:46

Nie bedzie kolowrotek ...

~M.B | 2008-03-20 17:09

fajnie by zroic "miasto rowerow stalowa..." i caly stadion kreci rekami jak to jest przy tej przspiewce! zaraisty efekt!

~do dziadek | 2008-03-20 17:13

rok temu w wielka sobote padl remis w Bytomiu z tamtejsza podloga xD

~Takpowstał | 2008-03-20 17:15

~MOBILIZACJA | 2008-03-20 17:20

Dzisiaj na stadionie za trybuna kryta widzilem gniazdo sedziowskie takie z jakich sedziuja mecze siatkowki.Mozna by towykozystac i umiescic na tzw.mlynie.Moim zdaniem dalo by to efekt i moze doping bylby rowny.A i moze panowie wysilmy gardla i jak cos spiewamy to spiewajmy.A nie jak to teraz wyglada spiew trwa moze minute i koniec. Krzyknac cos dwa razy to mozna na sedziego.Wysilny sie troszke i pospiewjmy.Nie przymiezajac patrzcie na Lecha jak spiewaja swoje to trwa to conajmniej kilkanascie minut i to jedna kwestia.

~suawek | 2008-03-20 17:20

Zapowiada sie fajny mecz pod wzgledem kibicowskim. Ale z tego co pisza na oficjalnej stronie klubu, pod wzgledem pilkarskim z naszej strony moze byc slabo - nie zagra Salami i pewnie Palkus, oraz nie wiadomo czy do skladu wroci Trela i Wietecha.

~zima | 2008-03-20 17:28

Sport > "Stalówka" bez Pałkusa
Dobre i złe wiadomości napływają z obozu piłkarzy Stali Stalowa Wola. Nie ma już śladu po kontuzjach Tomasza Wietechy i Krzysztofa Treli, ale na urazy narzekają z kolei inni…
Bramkarz Tomasz Wietecha i pomocnik Krzysztof Trela znajdą się już w składzie „Stalówki̶ 1; na najbliższy mecz w sobotę w Stalowej Woli z GKS Katowice. Z kolei trener Władysław Łach nie będzie mógł brać pod uwagę pomocnika Przemysława Pałkusa i obrońcy Marka Drozda, którzy leczą kontuzje.
- „Pałka” ma naciągnięty mięsień przywodziciela - mówi Bartłomiej Patkiewicz, masażysta Stali. - Natomiast Marek Drozd podkręcił kostkę. Obaj tylko truchtają, nie brali udziału w wewnętrznej gierce podczas środowego treningu. Ale jest jeszcze trochę czasu do soboty, może któryś z nich jednak zdoła się wykurować.
Źródło: Echo dnia

~:) | 2008-03-20 17:35

wiecie moze ile ma byc ludzi z gieksy??? dzieki za info

~STAL | 2008-03-20 17:43

~Alpen Gold | 2008-03-20 17:46

GieKSy bedzie TYSIĄC PIĘĆSET STO DZIEWIĘĆSET!

~t. | 2008-03-20 17:46

kurwa miliard. ja jebie co za narod...

~Alpen Gold | 2008-03-20 17:47

To Oficjalne INFO!!! xD

~gieksiarz | 2008-03-20 18:14

nas w liczbie 500-550 bez napinki elo
GiEkSa1964

~jaja | 2008-03-20 18:23

22' Arka Gdynia 0 - 1 Kmita Zabierzow

~zks | 2008-03-20 18:40

» LINK

Może jest ekipa Girls Stalowolanki???

~Róh | 2008-03-20 18:41

Gieksy nie będzie bo idą o 12.00 święcić swoje jajka. A więc chłopaki możecie swoje konfetti podrzeć i wyrzucić.

~STAL38 | 2008-03-20 18:50

konfetti to są baranie właśnie podarte kartki

~Róh | 2008-03-20 18:53

Pieeeerdolisz???????

~STAL38 | 2008-03-20 18:55

dobra stul pysk i wypier**laj internetowy napinaczu bo ci sie nudzi widze... pozdro dla normalnych (ciebie to nie dotyczy)

~suawek | 2008-03-20 19:57

Kmita wygrala 2:1 z Arka.

~boluś | 2008-03-20 19:58

kmitawygrała 2-1 ja pierdole kmita gra

~stalowiec | 2008-03-20 20:00

no to kmita sie niezle rozergrala... a mi sts wtopil ehh co za !@#$%^&*

~Kmita | 2008-03-20 22:29

Tak sie gra Panowie 3 mecze i 9 pkt. :D czyli tyle ile łącznie na jesień:) a będzie jeszcze lepiej ... damy rade sie utrzymać spokojnie , niestety musicie zastąpić nasze miejsce lolki :P

~uel | 2008-03-20 22:36

Myślę, że remis nie będzie zły, jednak GKS się trochę wzmocnił m. in o trzech pierwszoligowych piłkarzy, apetyty w Gieksie są dosyć duże. Nie sądze żeby odpuścili, będą walczyć do końca.

~stary | 2008-03-21 00:37

APEL; Skończmy robić reklamę siarce tarnobrzeg na drugoligowych stadionach,siarka to mało znany w Polsce ,czwartoligowy klubik z prowincjonalnego,mał ego miasteczka.A dzięki nam słyszy o nich cała Polska

~HTK | 2008-03-21 12:06

~oscharzewice | 2008-03-21 14:47

Tak zaśpiewiajmy tylko zmieniając końcówkę na " Stalówka"
» LINK

~zatorze | 2008-03-22 08:22

witajcie jestem u tesciow w jaroslawiu jks jaroslaw jedzie z gieksa pociagiem mieli zbiorke na pks o godz 7 30 a wyjazd o godzinie 8 17 trzeba ich przechwycic w nisku powodzenia hej na meczu

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 15 274 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 19 539 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 25 320 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 725 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.04909