Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Stalówka" podejmuje GKS Katowice

Źle nam się wiodło w pierwszych dwóch wiosennych meczach. Dlatego tak bardzo potrzebujemy w końcu przełamać się i wygrać. Jest na to szansa w sobotnim pojedynku z GKS Katowice - przekonuje Longinus Uwakwe, piłkarz drugoligowej Stali Stalowa Wola.

O wygraną w meczu w Stalowej Woli z GKS, który w Wielką Sobotę rozpocznie się o godzinie 12, będzie jednak niełatwo. Naprzeciw "stalowców” staną charakterni Ślązacy, którym wyrwać punkty jest ciężko, a wspierać ma ich też liczna grupa "Pierońskich Hanysów”, jak siebie na flagach nazywają kibice z Katowic.

CHCĄ SIĘ ZREWANŻOWAĆ

Stal do tej pory wywalczyła wiosną zaledwie jeden punkt, remisując na własnym stadionie z Pelikanem Łowicz i przegrywając w Zabierzowie z Kmitą 0:2. Czas więc na "pobudkę” i pierwsze gole, niezależnie od "jakości” rywala stalowowolanie muszą walczyć z pełną determinacją o wygraną.

To fakt, że trzeba wreszcie sięgnąć po trzy punkty, to zwycięstwo jest nam bardzo potrzebne- mówi Jakub Ławecki, obrońca Stali. - Chcemy też zrewanżować się rywalom za porażkę w pierwszym spotkaniu w Katowicach zero do dwóch. No i jeszcze jedno, w razie wygranej mielibyśmy udane święta…

SŁYNNY FURTOK

Do składu "Stalówki” wracają po kontuzjach bramkarz Tomasz Wietecha i pomocnik Krzysztof Trela. Pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Przemysława Pałkusa, który nabawił się urazu w ostatnim meczu z Kmitą w Zabierzowie i obrońcy Marka Drozda, który doznał kontuzji podczas treningu. Za żółte kartki pauzuje napastnik Abel Salami.

Zespół z Katowic pokazał już wiosną, że będzie groźny dla każdego. Zajmujący w tabeli ósme miejsce z 30 punktami na koncie GKS - Stal jest czternasta i ma 22 "oczka” - zremisował w Pruszkowie ze Zniczem 0:0 i pokonał na własnym stadionie Śląsk Wrocław 2:0.

 

Komentarze (26)

~olo | 2008-03-21 08:15

serpentyny będą też na krzesełka ?

~hmm | 2008-03-21 09:26

Najbardziej obawiam się sędziego. Wyjebali go z ekstraklasy za beznadziejne sędziowanie. Bodajze w okolo 10 meczach pokazal. 44 żółte kartki i 5 czerwonych, czyli lekko porywczy :D i chyba z 5 karncyh podyktowal w tych meczach.

~looooool | 2008-03-21 09:34

Wy gadacie o krzeselkach..Nawet nie wiecie jaka pogoda bedzie...,...Onet.pl itd looknijcie..

~ehhh | 2008-03-21 09:40

Ta pogoda to im sie z dnia na dzień zmienia. Kurwa z cukru jesteś ?? Ja i tak niezależnie od pogody ide na krzeselka

~Piknik | 2008-03-21 09:54

My z krzesełek tez włączymy się do dopingu. Bedzie można wnieść wódkę??

~Stalówka | 2008-03-21 09:56

W Nisku od środy wiszą plakaty.

~Pozdro | 2008-03-21 10:08

Nie może nikogo zrazić pogoda. Jest tak że na wieczór sypie a na drugi dzień się topi. Dzisiaj o godz 15 już nie będzie śladu po tym śniegu a wieczorem już nie będzie sypał. A nawet gdyby - KURWA WSZYSCY NA MECZ !! :)

~rambo | 2008-03-21 10:24

moim zdaniem można byłoby przeniesc sie na trybune krytą

~Młyn | 2008-03-21 10:31

Młyn jest tam gdzie zawsze i koniec dyzkusji !!!!!!!!!!

~sss | 2008-03-21 10:35

» LINK

Trans na oś. Hutnik - fota robiona w dzień
Wisi jak się wjeźdza na osiedle.

~Antyrambo | 2008-03-21 11:14

Moim zdaniem można by młyn przenieść np do Rudnika, ale nie bo tam już jest młyn...hm...to może do Pysznicy?
PS. Ja idę na mecz choćby było -30 stopni i lał rzęsisty deszcz!!!

~STALOWKA | 2008-03-21 11:16

Jest to jeden z najwazniejszych meczow dla naszej kochanej stalowki w tym sezonie... i jeden z najwazniejszych od paru lat.... kibice calego kraju beda obserwowac jak zaprezentuje sie stalowka na tle tak pozadnej firmy jaka niewatpliwie jest GKS. Dlatego zmobilizujmy sie i pokazmy ze miano dumy podkarpacia nie jest przypadkowe!!! Wszyscy w barwach !!! Wszyscy na Hutnicza!!!

~kibic | 2008-03-21 11:44

na sektorze B stoja lampy oswietleniowe ,proponuje rozwiesic jedna z flag od lampy do lampy.efekt bedzie zajebisty.flaga bedzie wisiala stylu nad sektorem.

~stalowiak | 2008-03-21 11:46

BARDZO DOBRY POMYSL PROPONUJE TO WYPRUBOWAC.

~hmm | 2008-03-21 11:53

To za sektorem B są jakieś lampy ??

~fan | 2008-03-21 12:04

szaaaaaaaaał huuuja to juz jutrooo

~Młodynie | 2008-03-21 12:06

niejaki Mariusz Biel z prymitywnej Sztafety w wywiadzie na stronie Gieksy powiedział,że nieważne jest czy Stal utrzyma się w II lidze!
SKANDAL,SKANDAL,SK ANDAL.
HWD takim pismakom.

~AKS | 2008-03-21 12:11

Biel to hanys ogolić mu jaja i poświęcić!

Do hanysów z mlekiem matki wyssałem nienawiść!

~Karol | 2008-03-21 12:15

Cała kryta jutro śpiewa razem z Wami
Damy rade

~zatorze | 2008-03-21 12:17

tytuł wywiadu z bielem na stronie gieksy:Bukowa nie zaleje Stalowej.

~hej stal! | 2008-03-21 12:29

Hej, wiecie jaki jest autor i tytuł tego utworu z wezwania na gieksę???

~Dziadzia | 2008-03-21 13:15

» LINK

(OSTRy w empiku o kibicach, sporcie i PZPNie)

~oscharzewice | 2008-03-21 14:16

Witam, Wszytskich
Na marinesie jeśli wszyscy gadaja tu o złej pogodzie to będzie podobna do dzisiejszej wiec nie będzie zła, tak jak jeden z kolegów juz zauważył prognoza z naszej TV zmienia sie co 1 dzień, na początku tygodnia gadali że będzie lało etc. i co teraz jest???
Jak widać nie będzie źle wiec ja serdecznie zapraszam wszytkich do gorącego dopingu i jak każdy będzie darł ryja to będzie ciepło każdemu!!!!

Wiem, bo jeżdze na mecze 1 ligi czasmi jak stalówka nie gra, że doping to 12 zawodnik i wiem, że jeśłi wszyscy sie zmobilizują (bo widomo że za Holls tak) to i krzesełka i trybuna będzie dobrze.
Wiem, że to pomaga zawodnikom i wiem że GKS jest dobra drużyną zagrzewana będzie przez ( 400-500 swoich kibiców)+ 100 z Jarosławia.
Dlatego jak przystało na gospodarza mamay ich Ku..... zagłuszczyć!!!!!!!
Wiem, że wszystcy dużo pisza i te transprenty na mieście mogą zrobić to że dużo ludzi przyjdzie.
Dlatego ja pojde na krzeseła z będe tam zachęcał innych do dopinu ale Ultrs ma przewodzić temu dopingowi. Krzesełka dadzą rade!!!
Pozdro dla wszytskich kibiców Stalówki.

~oscharzewice | 2008-03-21 14:46

Tak zaśpiewiajmy tylko zmieniając końcówkę na " Stalówka"
» LINK

~oshutnik | 2008-03-21 14:50

Lepiej Tak!
Zaczyna trybuna za bramką oczywiście!!

» LINK

~sasa | 2008-03-29 19:29

sasasa43s s

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 381 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 911 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 247 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 20 866 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01274